ارور E06 پکیج بوتان

 • ارور E06 پکیج بوتان در ادامه ی برررسی لیست ارورهای پکیج بوتان مدل پرلا، پرلا پرو و رونا به ارور E06 پکیج رسیده ایم و قصد داریم، در این مقاله این ارور را با یکدیگر بررسی کرده و راهکار برطرف کردن آن در منزل را برای شما عزیزان توضیح دهیم.
  تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و سوالات خود را در از طریق چت آنلاین و یا کامنت همین مقاله با ما در میان بگذارید.
  پکیج بوتان در سری مدل های دیجیتال و آنالوگ در بازار موجود است، که یکی از پرطرفدارترین مدل های پکیج که در بازار به فروش میرسد مدل پرلا و پرلا پرو بوتان میباشد.اگر شما هم از این پکیج در منزل خود استفاده میکنید ، ارور E06 را روی صفحه ی نمایشگر آن برای یکبار هم که شده مشاهده کرده اید.
  هنگامی که به لیست ارورهای پکیج بوتان مراجعه کنید در توضیح ارور E06 پکیج بوتان با عبارت :قطعی سنسور آب گرم مصرفی مواجه خواهید شد.
  حال در ادامه ما روش برطرف کردن این ارور را با شما عزیزان درمیان خواهیم گذاشت.
  برای دانلود فایل ارور E06 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج بوتان در تهران :

  چنانچه با مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور E06 پکیج بوتان خود نبودید، تنها کافی است از طریق تماس با پشتیبانی و یا چت آنلاین درخواست تعمیر پکیج بوتان خود را ثبت نمایید.
  تعمیرکار پکیج بوتان تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل پکیج شما عزیزان مینماید.تمامی خدمات تعمیرات پکیج بوتان در مجموعه تهران سرویس آنلاین با ارائه گارانتی 6 ماه و پشتیبانی آنلاین به شما مشتریان عزیز عرضه خواهد شد.
  تعمیرات پکیج خود را به تیم تهران سرویس آنلاین سپرده تا از کیفیت بالا و هزینه ی پایین خدمات خود لذت ببرید.
  برای مطالعه مقاله ارور E03 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  NTC

  علت بروز ارور E06 پکیج بوتان :

  اگر شما هم به دنبال ارور E06 پکیج بوتان خود هستید باید به شما عزیزان بگوییم که این مشکل را باید در NTC آب گرم مصرفی پکیج خود جست و جو کنید.
  سنسور NTC یکی از قطعات بسیار مهم و کاربردی در پکیج شما محسوب میشود، بروز هرگونه خطا در NTC پکیج باعث بروز مشکلات فروانی در پکیج شما خواهد شد.
  NTC وظیفه ی اندازه گیری دما و ارسال دما به برد را به عهده دارد.اگر این قطعه در اندازه گیری و اعلام دما به برد با مشکل مواجه شود باید قطعه ی مورد نظر با یک قطعه ی جدید جایگزین شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E04 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E06 پکیج بوتان :

  برای برطرف کردن این ارور باید حتما NTC مورد نظر را با قطعه ی مشابه جایگزین کنید چرا که NTC قابل تعمیر نیست.
  برای مطالعه مقاله ارور E28 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.ارور e6 پکیج بوتان

  علائم خرابی ntc پکیج :

  1. ابتدا ntc پکیج را جدا کرده و سپس با استفاده از یک اهم متر میزان مقاومت آن را اندازه گیری کنید، در صورتی که دمای اتاق ۲۵ درجه سانتی گراد باشد اهم متر کاربردی، عدد ۱۰ کیلو اهم را نشان می دهد.
  2. در صورت خرابی ntc پکیج سنسورهای حفاظتی پکیج شما فعال می‌شود و پکیج شما روشن نخواهد شد.
  3. یکی دیگر از علائم خرابی ntc پکیج باعث ایجاد خطا در تشخیص دما میشود و دمای خروجی خیلی سردتر و یا خیلی گرمتر از دمای تنظیم شده میباشد.
  4. آخرین علائم خرابی NTC پکیج مربوط به تنظیم نشدن دمای محیط می‌شود. در این حالت پکیج توانایی شناسایی دمای شعله را ندارد و ممکن است بیش از حد گرما تولید کند. این موضوع باعث می‌شود که رادیاتورها محیط را بیش از حد گرم کنند.
   برای مطالعه مقاله ارور E07 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.
  ارور علت ایجاد ارور  در پکیج بوتان
  ارور E06 یا A06 پکیج بوتان جهت برطرف کردن ارور E06 یا A06 پکیج بوتان می بایست ایراد سنسور تشخیص دمای آب مصرفی و NTC آن برطرف شود.

  ارور 06 پکیج بوتان

  برطرف کردن ارور E06 پکیج بوتان در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.
  برای مطالعه مقاله ارور E09 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E06 پکیج بوتان در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن E06 پکیج بوتان در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E06 پکیج بوتان در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E06 پکیج بوتان در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج دیواری بوتان :

  برای ثبت درخواست تکنسین سرویس پکیج تنها کافیست با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است،که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید ، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معیین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.
  ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان
  نکته مهم :

  به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
  طرح هرگونه سوال، نیاز مجدد به حضور تکنسین در محل تنها باید توسط پشتیبانی مجموعه هماهنگ شود.

  چرا تعمیرکار پکیج بوتان خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر پکیج بوتان
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  لینک کوتاه مقاله : https://B2n.ir/j37146

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس