چگونه فشار بار پکیج را پایین بیاوریم ؟

کاهش فشار بار پکیج
 • چگونه فشار بار پکیج را پایین بیاوریم (Reduce package pressure) در بسیاری از مقالات منتشر شده در سایت بارها به این نکته اشاره کرده ایم که بار پکیج باید عددی بین 1.5 الی 2 باشد.افزایش و یا کاهش فشار بار پکیج بیش از این عدد باعث اختلال در عملکرد پکیج شما عزیزان خواهد شد.
  طراحی پکیج به گونه ای است، که میزان بار وارد شده در سیکل آن باید حداکثر 2 و حداقل 1.5 باشد.شما میتوانید فشار آب پکیج خود را در پکیج های آنالوگ بوسیله ی مانومتر دستگاه که چیزی شبیه ساعت است و در پکیج های دیجیتال به صورت عددی در گوشه ی مانیتور پکیج خود مشاهده کنید.
  پایین آمدن فشار بار پکیج باعث میشود، تا پکیج به صورت خودکار خاموش شده و بالا رفتن آن باعث میتواند تبعاتی مانند آبریزش و یا ترکیدگی لوله ها را به همراه داشته باشد.
  توجه داشته باشید که اگر فشار بار پکیج شما دائما در حال نوسان باشد، این مشکل خبر از خرابی یکی از قطعات پکیج شما میدهد.
  برای دانلود فایل چگونه فشار بار پکیج را پایین بیاوریم اینجا کلیک کنید.

  روش پایین آوردن فشار بار پکیج :

  در این مقاله به آموزش پایین آوردن فشار بار پکیج میپردازیم، تا در صورت بالا رفتن احتمالی بار پکیج قبل از آبریزش بتوانید در منزل مشکل پکیج خود را حل کنید.
  به یاد داشته باشید، پایین آوردن فشار بار پکیج همیشه به دلیل بروز مشکل نیست بلکه شما عزیزان اگر قصد مسافرت داشته و پکیجتان در بالکن قرار دارد، بهتر است پیش از خروج از منزل تمامی آب داخل سیکل پکیج را خارج کنید تا در مد زمان نبودتان مشکلی متوجه پکیج شما عزیزان نشود.

  روش اول کم کردن فشار بار پکیج :

  اولین روشی که توضیح میدهیم در حین سادگی کمی زمان بیشتر از شما عزیزان خواهد گرفت، اما برای دوستانی که بدنبال یک روش ساده هستند، قطعا بهترین گزینه خواهد بود.
  در این روش باید از رادیاتورها کمک بگیرید.بدین صورت که شیر هواگیری رادیاتورها را باز کرده و منتظر شوید تا فشار بار پکیج به میزان دلخواهتان برسد، سپس شیر هواگیری را ببندید.کاهش فشار بار پکیج

  روش دوم کم کردن فشار بار پکیج :

  روش دومی که قصد داریم به شما آموزش دهیم، با سرعت بیشتری میتوانید اب داخل پکیج را تخلیه کنید با ما به ترتیب مراحل زیر را انجام دهید.

  مرحله اول :

  شیر آب ورودی به پکیج را ببنیدید، در این روش ابتدا باید شیرپرکن پکیج را بسته و سپس به سراغ شیر آب ورودی به پکیج بروید، اگر نمیتوانید شیر آب ورودی به پکیج را پیدا کنید، میتوانید، شیر فلکه ورودی را بسته تا مطمئن شوید آبی وارد سیکل پکیج نمیشود.

  مرحله دوم :

  یکی از شیرهای آب گرم پکیج را باز کرده و منتظر باشید، تا فشار آب پکیج پایین بیاید.

  مرحله سوم :

  شیر پرکن دستگاه را باز کنید با باز کردن شیر پرکن پکیج فشار آب به سمت پکیج رفته و تخلیه میشود،در این مرحله باید مراقب مانومتر پکیج باشید، تا به عدد دلخواهتان نزدیک شود.

  مرحله چهارم:

  زمانی که فشار پکیج به درجه ی مورد نظرتان رسید، شیر پرکن را ببندید.

  مرحله پنجم :

  شیر آب آشپزخانه (شیر آبی که باز کرده بودید) را ببندید.

  مرحله ششم :

  شیر آب ورودی به پکیج را باز کنید.(در صورت بستن فلکه میتوانید آن را باز کنید)

  سوالات رایج مشتریان :

  چه عواملی باعث میشود که فشار بار پکیج افت کند ؟

  • خرابی منبع انبساط پکیج
  • بروز نشتی در پکیج
  • هواگیری رادیاتورهای پکیج

  چه عواملی باعث افزایش فشار بار پکیج میشود ؟

  • خرابی منبع انبساط
  • گرفتگی لوله رابط منبع انبساط
  • رسوب گرفتن مدارها و یا گرفتن یکی از مدارهای منبع انبساط
  • خرابی شیر بای پاس
  • خرابی کلید حرارتی
  • خرابی شیرپرکن پکیج
  • خرابی شیر اطمینان پکیج
  • خرابی برد کنترل
  • خرابی پمپ سیرکولاتور

  تعمیر پکیج در تهران :

  اگر شما عزیزان برای تعمیر پکیج خود نیاز به حضور یک تکنسین مجرب دارید، همین حالا با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و بعد از ثبت درخواست خود منتظر حضور کارشناسان ما باشید.
  مجموعه تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمنیه تعمیر  انواع برند پکیج دیواری آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.
  بالا رفتن فشار بار پکیج اگر برطرف نشود میتواند باعث بروز نشتی در قسمت های مختلف پکیج شده و خرابی های متعددی را بوجود آورد.به همین دلیل اگر بعد از مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن مشکل افزایش فشار بار پکیج خود نبودید، با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و برای ثبت درخواست تعمیرکار پکیج خود اقدام کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس