چگونه فشار بار پکیج را پایین بیاوریم؟

 • چگونه فشار بار پکیج را پایین بیاوریم (Reduce package pressure) در بسیاری از مقالات منتشر شده در سایت بارها به این نکته اشاره کرده‌ایم که بار پکیج باید عددی بین 1.5 الی 2 باشد. افزایش و یا کاهش فشار بار پکیج بیش از این عدد باعث اختلال در عملکرد پکیج شما عزیزان خواهد شد.
  طراحی پکیج به‌گونه‌ای است که میزان بار وارد شده در سیکل آن باید حداکثر 2 و حداقل 1.5 باشد. شما می‌توانید فشار آب پکیج خود را در پکیج‌های آنالوگ به‌وسیلهٔ مانومتر دستگاه که چیزی شبیه ساعت است و در پکیج‌های دیجیتال به‌صورت عددی در گوشهٔ مانیتور پکیج خود مشاهده کنید.
  پایین آمدن فشار بار پکیج باعث می‌شود، تا پکیج به‌صورت خودکار خاموش شده و بالارفتن آن باعث می‌تواند تبعاتی مانند آبریزش و یا ترکیدگی لوله‌ها را به همراه داشته باشد.
  توجه داشته باشید که اگر فشار بار پکیج شما دائماً در حال نوسان باشد، این مشکل خبر از خرابی یکی از قطعات پکیج شما می‌دهد.
  بهترین روش برای جلوگیری از بروز این مشکلات سرویس پکیج خود را به موقع و پیش از شروع فصل زمستان انجام دهید.
  برای دانلود فایل چگونه فشار بار پکیج را پایین بیاوریم اینجا کلیک کنید.

  روش پایین آوردن فشار بار پکیج :

  در این مقاله به آموزش پایین آوردن فشار بار پکیج می‌پردازیم، تا در صورت بالارفتن احتمالی بار پکیج قبل از آبریزش بتوانید در منزل مشکل پکیج خود را حل کنید.
  به یاد داشته باشید، پایین آوردن فشار بار پکیج همیشه به دلیل بروز مشکل نیست؛ بلکه شما عزیزان اگر قصد مسافرت داشته و پکیجتان در بالکن قرار دارد، بهتر است پیش از خروج از منزل تمامی آب داخل سیکل پکیج را خارج کنید تا در مد زمان نبودتان مشکلی متوجه پکیج شما عزیزان نشود.
  اما بهتر است پیش از شروع این مقاله به بررسی علت بالا رفتن فشار بار پکیج بپزدازیم و با شما عزیزان درباره علت بروز این مشکل بیشتر صحبت کنیم.روی لینک مقاله کلیک کرده و با ما همراه باشید.

  روش اول کم کردن فشار بار پکیج :

  اولین روشی که توضیح می‌دهیم در حین سادگی کمی زمان بیشتر از شما عزیزان خواهد گرفت، اما برای دوستانی که به دنبال یک روش ساده هستند، قطعاً بهترین گزینه خواهد بود.
  در این روش باید از رادیاتورها کمک بگیرید. بدین صورت که شیر هواگیری رادیاتورها را بازکرده و منتظر شوید تا فشار بار پکیج به میزان دلخواهتان برسد، سپس شیر هواگیری را ببندید.
  برای مطالعه مقاله شماره‌ سریال پکیج اینجا کلیک کنید.کاهش فشار بار پکیج

  روش دوم کم کردن فشار بار پکیج :

  روش دومی که قصد داریم به شما آموزش دهیم، با سرعت بیشتری میتوانید اب داخل پکیج را تخلیه کنید با ما به ترتیب مراحل زیر را انجام دهید.

  مرحله اول :

  شیر آب ورودی به پکیج را ببنیدید، در این روش ابتدا باید شیرپرکن پکیج را بسته و سپس به سراغ شیر آب ورودی به پکیج بروید، اگر نمیتوانید شیر آب ورودی به پکیج را پیدا کنید، میتوانید، شیر فلکه ورودی را بسته تا مطمئن شوید آبی وارد سیکل پکیج نمیشود.

  مرحله دوم :

  یکی از شیرهای آب گرم پکیج را باز کرده و منتظر باشید، تا فشار آب پکیج پایین بیاید.

  مرحله سوم :

  شیر پرکن دستگاه را باز کنید با باز کردن شیر پرکن پکیج فشار آب به سمت پکیج رفته و تخلیه میشود،در این مرحله باید مراقب مانومتر پکیج باشید، تا به عدد دلخواهتان نزدیک شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E1 پکیج بوتان مدل CV424s اینجا کلیک کنید.

  مرحله چهارم:

  زمانی که فشار پکیج به درجه ی مورد نظرتان رسید، شیر پرکن را ببندید.

  مرحله پنجم :

  شیر آب آشپزخانه (شیر آبی که باز کرده بودید) را ببندید.

  مرحله ششم :

  شیر آب ورودی به پکیج را باز کنید.(در صورت بستن فلکه میتوانید آن را باز کنید)

  پایین آوردن فشار بار پکیج در حالت تابستانه :

  اگر در فصل تابستان هستید و فشار بار پکیج شما به یکباره افزایش پیدا کرده است ضمن حفظ خونسردی خود برای کاهش فشار بار پکیج به روش زیر عمل کنید.
  در اولین قدم باید شیر ورودی آب سرد پکیج را ببندید و شیر پر کن را باز کنید. پس از این کار، یک شیر آب گرم را در ساختمان باز کنید و پس از رسیدن عقربه فشارسنج به عدد 1.5، آن را ببندید. سپس شیر پرکن را بسته و شیر ورودی آب سرد پکیج را باز نمایید.
  به‌این‌ترتیب آب اضافی موجود در پکیج تخلیه شده و فشار آن تنظیم می‌گردد. اگر علی‌رغم انجام‌دادن این مراحل، باز هم فشار پکیج بالا رفت و این مسئله مدام تکرار شد، احتمالاً ایراد از قطعاتی همچون مبدل و منبع انبساط است؛ بهتر است برای بررسی بیشت در دستگاه با تعمیرکار پکیج خود تماس حاصل کرده و از او بخواهید دراسرع‌وقت به محل شما مراجعه کند.

  پایین آوردن فشار بار پکیج در حالت زمستانه :

  گاه ممکن است در فصل زمستان با مشکل افزایش فشار بار پکیج مواجه شوید و بخواهید پیش از آسیب جدی به پکیج فشار بار را تا حد نرمال پایین بیاورید.
  برای این کار باید به روش زیر عمل کنید :
  اگر فشار پکیج شما در فصل زمستان بالا رفته باشد، باید با استفاده از شیرهای رفت‌وبرگشت رادیاتور، این فشار را کنترل کرده و پایین بیاورید. کافی است آب یکی از رادیاتورها را تخلیه کنید تا زمانی که فشار، به حد نرمال برسد. برای این کار شیر هواگیری رادیاتور را باز کنید تا مقداری آب تخلیه گردد.
  هر وقت عقربه فشار پکیج به ۱٫۵ رسید شیر هواگیری رادیاتور را ببندید. توجه داشته باشید که بار فشار پکیج کمتر از 1.5 نشود. بهتر است از شخص دیگری هم کمک بگیرید تا یک نفر تخلیه آب رادیاتور را انجام دهد و شخص دوم، مراقب عقربه فشارسنج پکیج و درجه آن باشد.
  برای مطالعه مقاله علائم خرابی منبع انبساط پکیج اینجا کلیک کنید.

  سوالات رایج مشتریان :

  چه عواملی باعث میشود که فشار بار پکیج افت کند؟

  • خرابی منبع انبساط پکیج
  • بروز نشتی در پکیج
  • هواگیری رادیاتورهای پکیج
   برای مطالعه مقاله خاموش کردن پکیج اینجا کلیک کنید.

  چه عواملی باعث افزایش فشار بار پکیج میشود؟

  • خرابی منبع انبساط پکیج
  • گرفتگی لوله رابط منبع انبساط
  • رسوب گرفتن مدارها و یا گرفتن یکی از مدارهای منبع انبساط
  • خرابی شیر بای پاس
  • خرابی کلید حرارتی
  • خرابی شیرپرکن پکیج
  • خرابی شیر اطمینان پکیج
  • خرابی برد کنترل
  • خرابی پمپ سیرکولاتور
   تعمیر برد پکیج

  بهترین روش برای جلوگیری کاهش فشار بار پکیج چیست ؟

  تنها راه و موثر روش برای جلوگیری از بروز این مشکلات در پکیج دیواری سرویس به موقع دستگاه است.در سرویس پکیج سرویسکار تهران سرویس آنلاین تمامی قطعات را بررسی کرده و با اطمینان از سلامت پکیج دستگاه را راه اندازی میکند.کاهش فشار بار پکیج

  تعمیر پکیج در تهران :

  اگر شما عزیزان برای تعمیر پکیج خود نیاز به حضور یک تکنسین مجرب دارید، همین حالا با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و بعد از ثبت درخواست خود منتظر حضور کارشناسان ما باشید.
  مجموعه تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمنیه تعمیر  انواع برند پکیج دیواری آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.
  بالا رفتن فشار بار پکیج اگر برطرف نشود میتواند باعث بروز نشتی در قسمت های مختلف پکیج شده و خرابی های متعددی را بوجود آورد.به همین دلیل اگر بعد از مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن مشکل افزایش فشار بار پکیج خود نبودید، با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و برای ثبت درخواست تعمیرکار پکیج خود اقدام کنید.
  چرا پکیج اب میده

  پایین آوردن فشار بار پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  پایین آوردن فشار بار پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  پایین آوردن فشار بار پکیج در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  پایین آوردن فشار بار پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  پایین آوردن فشار بار پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.
  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیک‌ترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف‌کردن مشکل پکیج اقدام می‌نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مدنظر دارید، تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت موردنظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  باتوجه‌به امکان‌پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان می‌توانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم موردنظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس