تعمیر لباسشویی وست پوینت

 • تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت (West Point washing machine repair) برند وست پوینت یک برند فرانسوی است که سال های متوالی پیشتاز صنعت لوازم خانگی بوده و امروزه به درصد زیادی از کشورهای جهان محصولات خود را عرضه می کند که این محصولات از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.
  اگر شما عزیزان از لباسشویی برند وست پوینت استفاده می‌کنید دیگر نگران خدمات پس از فروش محصولات خود نباشید. تهران سرویس آنلاین در کنار شماست تا تعمیر لباسشویی وست پوینت شما را در کوتاه‌ترین بازه زمانی انجام دهد.
  تهران سرویس آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیر لباسشویی وست پوینت فعالیت داشته وتوانسته رضایت بیش از ۹۰ درصد مشتریان خود را بدست اورد.
  مجموعه ما با آموزش بیش از ۱۰۰ تکنسین متخصص و کار آزموده در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش و ارائه ضمانت ۶ ماه برای کلیه خدمات تعمیراتی به یکی از پرطرف دار ترین شرکت های خدماتی تبدیل شده و بسیاری از مشتریان به عضویت دائمی خانواده بزرگ تهران سرویس آنلاین مبدل شده اند.
  برای استفاده از خدمات مجموعه ما کافی است با نزدیک‌ترین شعبه مجموعه ما در تماس بوده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.
  تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در شرق، غرب، شمال و جنوب پایتخت توسط کارشناسان ما انجام می‌گیرد.

  تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در تهران :

  باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی این روزها بسیاری از مردم روی به سمت تعمیر لباسشویی خود آورده و تا حد ممکن سعی می‌کنند لوازم خود را تعمیر کنند.
  اما همان‌طور که می‌دانید تعمیر لباسشویی نیز نیازمند تخصص و مهارت بالایی است و باید به دست کارشناس متخصص در این زمینه انجام شود.
  در بسیاری از موارد مشاهده شده که تعمیرکار غیرمتخصص علاوه بر اینکه قادر به تعمیر لباسشویی وست پوینت نبوده؛ بلکه خسارت‌های بسیاری نیز به دستگاه مشتری عزیز وارد کرده است.
  در میان تمامی این شرکت‌ها تهران سرویس آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع برند ماشین لباسشویی فعالیت داشته و در حدود ۱۰۰۰ کارشناس متخصص را آموزش داده است تا بتواند در کوتاه ترین بازه زمانی تعمیرات لباسشویی وست پوینت مشتریان عزیز خود را انجام دهد.
  کارشناسان ما علاوه بر سپری‌کردن دوره‌های مشخص آموزشی ساعت‌های بسیاری را در کنار اساتید بزرگ خود به کارورزی پرداخته و توانسته‌اند مهارت بالایی در زمینه تعمیرات و عیب‌یابی ماشین لباسشویی وست پوینت به دست اورند.
  برای ثبت درخواست تعمیرکار لباسشویی خود همین حالا با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر لباسشویی وست پوینت قدیمی:

  یکی از رایج‌ترین سؤالات مشتریان عزیز درباره تعمیرات انواع مدل‌های قدیمی ماشین لباسشویی وست پوینت است که در پاسخ به این پرسش دوستان باید متذکر شویم که در تهران سرویس آنلاین تعمیرات تمامی مدل‌های قدیمی و جدید لباس‌شویی وست پوینت انجام می‌شود.
  وست پوینت از قدیمی‌ترین شرکت‌های تولیدکننده لباسشویی در دنیاست و به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب تعداد زیادی از این محصول در خانه‌های ایرانی‌ها پیدا می‌شود.
  اگر شما عزیزان نیز از مدل‌های قدیمی وست پوینت در منزل خود استفاده می‌کنید دیگر نگران تعمیرات دستگاه‌های خود نباشید تهران سرویس آنلاین در کنار شما خواهد بود.

  تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو وست پوینت:

  در زمان‌های گذشته یخچال‌فریزرهای دوقلو از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و بسیاری از مشتریان عزیز از این مدل لباسشویی وست پوینت در منزل خود استفاده می‌کنند اگر شما هم برای تعمیرات لباسشویی دوقلو وست پوینت خود با مشکل مواجه شده‌اید همین حالا با ما در تماس باشید.

  تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در محل :

  این روزها ماشین لباسشویی یکی از مهم‌ترین لوازم‌خانگی است که به عصای دست خانواده‌ها تبدیل شده است. تصور یک روز بدن این وسیله برای بسیاری از خانواده‌ها از جمله خانواده‌های داری نوزاد و یا سالمند بسیار سخت بوده و مشتریان بسیاری در هنگام تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تأکید بسیاری بر انجام سریع تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت خود دارند.
  به همین دلیل تهران سرویس آنلاین هدف خود را بر ارائه خدمات در محل به مشتریان متمرکز کرده است. با ثبت درخواست از سوی مشتری، تکنسین‌های تهران سرویس آنلاین با هماهنگی انجام شده، در محل شما حضور پیدا می‌کنند.
  کارشناسان ما با حضور در محل کار یا منزل مشتریان، لباسشویی وست پوینت را عیب‌یابی و سپس اقدام به تعمیر آن می‌نمایند. تمامی خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران سرویس آنلاین در محل مشتری و بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه انجام خواهد شد.
  برای ثبت درخواست خود با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود در تماس باشید.

  گارانتی ۶ماهه پس از تعمیرات لباسشویی وست پوینت

  یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های مجموعه تهران سرویس آنلاین با سایر شرکت‌های خدماتی ارائه ۶ ماه ضمانت نامه تعمیرات است.در حقیقت شما عزیزان با ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین از نزدیکترین شعبه مجموعه به محل سکونت خود خدمات دریافت کرده و پس از ارائه خدمات توسط کارشناس متخصص یک برگ فاکتور دارای سربرگ و مهر شرکت به شما عزیزان ارائه میشود.
  این فاکتور شامل تمامی خدمات انجام شده و قطعات تعویضی است و به مدت ۶ ماه از زمان صدور این فاکتور خدمات شما دارای ضمانت نامه شرکت بوده و در صورت بروز مشکل مجموعه در خدمات شما عزیزان خواهد بود.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای ماشین لباسشویی وست پوینت

  تعمیر موتور لباسشویی وست پوینت تعمیر پنل بورد لباسشویی وست پوینت
  تعمیر لولا و درب لباسشویی وست پوینت تعمیر سیستم گرمکن لباسشویی وست پوینت
  تعمیر بولبرینگ ها و سیستم گرداننده لباسشویی وست پوینت تعمیر سیمکشی لباسشویی وست پوینت
  جوشکاری دیگ ماشین لباسشویی وست پوینت تعویض لاستیک دور درب لباسشویی وست پوینت
  تعمیرات خشک کن لباسشویی وست پوینت رفع کدهای خطا و ارورهای لباسشویی وست پوینت
  تعمیر سیستم تخلیه لباسشویی وست پوینت تعویض تسمه لباسشویی وست پوینت
  تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی وست پوینت تعمیر تایمر ماشین لباسوشیی وست پوینت
  تعویض دکمه های پنل لباسشویی وست پوینت تعمیر میکروسویچ قفل درب لباسشویی وست پوینت
  تعمیر و تعویض شیر برقی لباسشویی وست پوینت تعویض شلنگ های ورودی و خروجی لباسشویی وست پوینت
  تعویض المنت ماشین لباسشویی وست پوینت تعمیر و تعویض تاخو یا تاکومتر موتور لباسشویی وست پوینت

  نحوه تماس و ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در تهران

  شما عزیزان می‌توانید از طریق شماره تماس شعب تهران سرویس آنلاین، فرم درخواست خدمات و یا چت آنلاین که در گوشهٔ تصویر سمت راست قرار داده است با تیم پشتیبانی در تماس بوده و با درخواست خود را ثبت نمایید.
  بعد از ثبت درخواست تعمیرکار از هریک از روش‌های بالا یک پیامک حاوی کد اشتراک در مدت‌زمان کوتاهی برای شما ارسال شده که این کد اشتراک برای فعال‌سازی گارانتی ۶ ماه باید نزد شما محفوظ بماند.
  قبل از حضور تکنسین در محل که پیامک دیگر حاوی اطلاعات تکنسین برای شما ارسال شده و در همان زمان تکنسین برای تعیین زمان حضور با شما تماس گرفته و زمان حضور را با شما چک خواهد کرد.
  زمان تقریبی حضور تکنسین در شرایط عادی بین ۶۰ الی ۹۰ دقیقه پیش‌بینی می‌شود که این تایم می‌تواند با تایم موردنظر شما تغییر یابد.
  بعد از حضور تکنسین و انجام خدمات یک فاکتور دارای سربرگ و مهر تهران سرویس آنلاین به شما عزیزان ارائه می‌شود که بهتر است با درج کد اشتراک بر روی آن تا ۶ ماه گارانتی نزد شما عزیزان محفوظ بماند.
  طی یک الی ۳ روز کاری پشتیبانی برای درج نظرات شما از خدمات ارائه شده با شما عزیزان در تماس خواهند بود.
  نکته مهم توجه داشته باشید: از هرگونه تماس مستقیم با تکنسین خودداری نمایید، چرا که در صورت بروز این اتفاق دستگاه شما از گارانتی مجموعه خارج شده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.

  چرا تعمیرکار ماشین لباسشویی وست پوینت خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

   • دارای تکنسین‌های باسابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات ماشین لباسشویی
   • تکنسین‌های دوره‌دیده و آشنا به زبان
   • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
   • حداقل زمان برای حاضرشدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
   • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
   • ضمانت‌نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
   • استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
   • سرویس‌دهی به طور شبانه‌روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه‌ها
   • دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
   • بالاترین رضایت مردمی
   • ارائه خدمات تمامی برندهای ماشین لباسشویی در تهران
   • اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  هزینه تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت:

  ما در مرکز تهران سرویس آنلاین، هزینه تعمیر لباسشویی وست پوینت  را برای شما عزیزان مشخص کرده‌ایم تا با خیالی آسوده دستگاه خود را تعمیر کنید. کلیه هزینه ها در این مجموعه بر اساس تعرفه اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تهران محاسبه می‌شود. از جمله عواملی که بر روی قیمت تعمیرات لباسشویی وست پوینت تاثیرگذار است، عبارت‌اند از:

  • مدل لباسشویی (درب از بالا، درب از جلو و …)
  • نوع خرابی و آسیب دیدگی دستگاه
  • قطعات معیوب لباسشویی
  • تعمیر یا تعویض قطعات معیوب
  • نوسانات بازار
  • مدت زمان گارانتی خدمات
  • تکنولوژی به کار رفته در لباسشویی

  تعیین دقیق هزینه تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت تنها در شرایطی امکان پذیر است که تکنسین متخصص تهران سرویس آنلاین دستگاه را به صورت دقیق عیب یابی کرده و ایراد آن را مشخص نماید. یکی از بهترین خدماتی که این مرکز برای مشتریان در نظر گرفته است، این است که تمامی هزینه ها برای وی شفاف سازی شده و بعد از اتمام کار از مشتری دریافت می گردد. همچنین پس از پایان کار، به مشتریان یک فاکتور ارائه می شود که تمام هزینه های تعمیرات لباسشویی وست پوینت در آن با دقت لحاظ شده است. برای آگاهی از قیمت خدمات لباسشویی وست پوینت به جدول زیر توجه فرمایید.

  جدول هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت

  قطعات لباسشویی وست پوینت هزینه تعمیرات لباسشویی
  المنت ۴۴۰/۰۰۰ الی ۷۳۵/۰۰۰ تومان
  پمپ تخلیه ۴۹۰/۰۰۰ الی ۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  تایمر ۱۲۰/۰۰۰ الی ۱/۸۵۰/۰۰۰ تومان
  کمک فنر ۴۸۵/۰۰۰ الی ۸۸۰/۰۰۰ تومان
  لاستیک درب ۴۸۵/۰۰۰ الی ۱/۴۹۰/۰۰۰ تومان
  هیدرواستات ۳۰۰/۰۰۰ الی ۸۰۰/۰۰۰ تومان
  شیربرقی ۳۹۵/۰۰۰ الی ۷۳۰/۰۰۰ تومان
  میکروسوئیچ ۳۰۰/۰۰۰ الی ۸۰۰/۰۰۰ تومان
  بلبرینگ ۱/۲۰۰/۰۰۰ الی ۲/۳۵۰/۰۰۰ تومان
  سه نظام ۹۰۰/۰۰۰ الی ۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان
  موتور محاسبه بر اساس قیمت روز موتور می باشد.
  دیگ ۷۰۰/۰۰۰ الی ۱/۳۰۰/۰۰۰ تومان
  شفت ۶۵۰/۰۰۰ الی ۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان
  پانل با توجه به مدل و نوع ماشین لباسشویی متغیر است.
  خرطومی دیگ ۱۹۰/۰۰۰ الی ۳۳۰/۰۰۰ تومان
  درب ۴۰۰/۰۰۰ الی ۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  فیوز با توجه به نوع فیوز متغیر است.
  جک ۵۳۰/۰۰۰ الی ۷۴۰/۰۰۰ تومان
  برد الکترونیکی با توجه به نوع و میزان خرابی قطعات برد متغیر است.
  شیشه ۳۸۰/۰۰۰ الی ۶۹۰/۰۰۰ تومان
  لباسشویی دوقلو ۱۲۰/۰۰۰ الی ۱۶۰/۰۰۰ تومان
  نصب لباسشویی ۳۵۰/۰۰۰ الی ۴۵۵/۰۰۰ تومان
  سرویس ۳۳۰/۰۰۰ الی ۴۹۵/۰۰۰ تومان

  تعمیر کدام مدل ها و مشکلات لباسشویی وست پوینت در انجام می شود؟

  لباسشویی وست پوینت یکی از انواع لوازم خانگی بسیار پرکاربرد بوده و از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هریک از این اجزا به دلایل مختلفی دچار ایراداتی شده و عملکرد دستگاه با مشکل مواجه خواهد شد. استفاده از خدمات تکنسین های متخصص و ماهر که بتوانند مشکل ماشین لباسشویی وست پوینت شما را به درستی تشخیص داده و آن را برطرف کنند، از اهمیت زیادی برخوردار است. در همین راستا، تعمیرکاران مجرب تهران سرویس آنلاین انواع خدمات مربوط به سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت های مختلف را با استفاده از قطعات فابریک و ابزار پیشرفته به مشتریان خود ارائه می دهند.

  • انواع لباسشویی های درب از جلو، درب از بالا، درب از جلو و دوقلو وست پوینت
  • انواع مدل های J1466، J1264، J1477، P1494، W90، Q1255، W80 و … لباسشویی های وست پوینت

  در صورتی که از انواع ماشین لباسشویی های برند وست پوینت استفاده می کنید و دستگاه شما با مشکلاتی مواجه شده است، می توانید برای رفع ایرادات آن از تکنسین های باتجربه تهران سرویس آنلاین کمک بگیرید.

  خدمات تعمیرکار لباسشویی وست پوینت

  • تعمیر و تعویض کلیه قطعات الکترونیکی و مکانیکی ماشین لباسشویی وست پوینت
  • رفع خراشیدگی، پوسیدگی و خرابی بدنه، شیشه و درب لباسشویی وست پوینت
  • عیب یابی و سرویس لباسشویی وست پوینت(رفع نشتی، رسوب زدایی اجزای مختلف، باز کردن مسیر تخلیه آب و …)
  • آموزش نحوه کار و نگهداری صحیح از مدل های مختلف لباسشویی وست پوینت
  • نصب، راه اندازی و تراز صحیح انواع لباسشویی های

  مزایای بهره مندی از خدمات تعمیرات لباسشویی وست پوینت در تهران سرویس آنلاین

  تهران سرویس آنلاین بزرگترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی وست پوینت در تهران است که به صورت تخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی مختلف در حال فعالیت است. بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در این عرصه، تهران سرویس آنلاین را به یکی از معتبرترین مراکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تبدیل کرده است. در ادامه قصد داریم به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در تهران سرویس آنلاین بپردازیم:

   • استفاده از قطعات فابریک و اصل جهت حفظ کیفیت ماشین لباسشویی
   • استفاده از تعمیرکار آموزش دیده، متخصص و مجرب براساس نوع مشکل و خرابی دستگاه
   • ارائه گارانتی ۹۰ الی ۳۶۵ روز برای کلیه خدمات ارائه شده
   • ارائه فاکتور با شرح کامل هزینه خدمات در اتمام کار
   • تعیین هزینه تعمیرات لباسشویی وست پوینت مطابق با تعرفه های اتحادیه
   • تعمیر دستگاه در کمترین زمان ممکن در محل مشتریان
   • ایجاد امکان ارتباط آنلاین مشتریان در پنل کاربری با واحد پشتیبانی، شکایات و پیشنهادات

  سرویس لباسشویی وست پوینت چگونه از بروز مشکل در دستگاه جلوگیری می‌کند؟

  اگر دوست دارید لباسشویی خود را سالم و بدون هیچگونه خرابی در مدت زمان طولانی نگهداری کنید، به شما توصیه می‌کنیم هرچند مدت یکبار آن را سرویس نمایید. نمایندگی لباسشویی وست پوینت با سرویس دستگاه شما، آسیب‌های کوچک را تعمیر می‌کند تا به عیب‌های بزرگ و پرهزینه تبدیل نشوند. بسیاری از مشتریان عزیز، برای اینکه با هزینه زیاد تعمیرات لباسشویی وست پوینت مواجه نشوند، تصمیم می‌گیرند هرچند مدت یکبار دستگاه خود را سرویس کنند؛ زیرا همواره پیشگیری بهتر از درمان است.
  لباسشویی وست پوینت یک دستگاه پیچیده است که از کنار هم قرار گرفتن قطعات مختلفی ساخته شده است. برای اینکه این دستگاه به درستی کار کند، لازم است همه قطعات آن سالم باشند. تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین با سرویس منظم و دوره ای لباسشویی شما، مطمئن می‌شوند که همه قطعات ریز و درشت دستگاه سالم هستند و نیاز به تعمیر یا تعویض ندارند. اگر می‌خواهید لباسشویی شما عمری طولانی تر داشته باشد، بهتر است با ما تماس بگیرید.

  نکاتی برای سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی وست پوینت

  • محل قرارگیری لباسشویی خود را از قبل تعیین کرده و بررسی کنید که سطح صاف باشد و لباسشویی تراز باشد.
  • بهتر است لباسشویی را در مکانی به دور از تابش مستقیم آفتاب و یا بارندگی قرار دهید.
  • هنگام نصب لباسشویی دقت کنید که دستگاه ۵ سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد.
  • می‌توانید برای بهبود عملکرد، اتصال ماشین لباسشویی به برق را قبل از نصب دستگاه بررسی کنید.
  • ممکن است شیلنگ‌ها به شیرهای ورودی به درستی وصل نشده باشند و سبب نشتی شوند.
  • فشار آب ورودی لباسشویی را قبل از به کار انداختن دستگاه بررسی کنید.
  • در صورتی که فشار آب ورودی کم باشد، باعث افزایش زمان شستشو لباس‌ها می‌شود.
  • سعی کنید فشار آب ورودی را تنظم کنید.
  • بعد از اتمام فرآیند شستشو، لباس‌ها را از مخزن خارج کنید.
  • برای جلوگیری از رشد قارچ، سعی کنید دستگاه رطوبت نداشته باشد. برای کم کردن رطوبت می‌توانید درب ماشین لباسشویی را بعد از اتمام شستشو، باز نگه دارید.
  • بهتر است لاستیک‌های اطراف درب لباسشویی را بعد از فرآیند شستشو خشک کنید.
  • از تغییر دادن برنامه شستشو زمانی که دستگاه روشن است خودداری کنید.سعی کنید لباس زیادی در دیگ لباسشویی قرار ندهید.
  • به صورت دوره‌ای و هرچند وقت یکبار، فیلتر تخلیه لباسشویی خود را تمیز کنید.
  • تنها از شوینده‌های مناسب ماشین لباسشویی استفاده کنید.
  • قبل از قرار دادن لباس‌ها در ماشین لبسشویی بهتر است وسایل فلزی را مانند سنجاق، سگک، سکه و.. را از جیب لباس‌ها خارج کنید.
  • حداقل دو ساعت فاصله بین هر دو شستشو برای کارکرد بهتر دستگاه لازم است.

  عیب یابی ماشین لباسشویی وست پوینت:

  در ادامه مقاله سعی می‌کنیم درباره عیب‌ یابی مشکلات لباسشویی وست پوینت در منزل به شما عزیزان نکات ساده و کاربردی را توضیح دهیم. در صورت آسیب جزئی و کوچک می‌توانید با استفاده از نکات زیر، لباسشویی خود را تعمیر کنید. همچنین اگر نیاز به کمک داشتید، می‌توانید با مرکز تعمیرات لباسشویی وست پوینت تماس بگیرید.در ادامه هریک از مشکلات رایج لباسشویی های وست پوینت و روش های رفع آنها را ذکر کرده ایم.
  عیب یابی لباسشویی وست پوینت

  لباسشویی وست پوینت روشن نمی‌شود:

  • این اساسی‌ترین ایراد در بین خرابی‌های ماشین لباسشویی‌های وست پوینت است.
  • سیم برق پشت ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا از وصل بودن آن اطمینان حاصل کنید.
  • سوئیچ درب لباسشویی ممکن است معیوب باشد و به‌درستی بسته نشود.
  • تا زمانی که به‌درستی بسته نشود فرمان پر کردن آب را نمی‌دهد.
  • می‌توانید با تنظیم روشن دستگاه آن را امتحان کنید. اگر درست کار کند، آب باید پر شود.
  • برای تعمیر سوئیچ درب ماشین لباسشویی، لازم است که درب را به سمت خود کشیده تا لاستیک درب آزاد شود.
  • برای آن که بتوانید لبه لاستیک درب لباسشویی را خارج کنید لازم است با کمک پیچ‌گوشتی فنر بیرونی دو درب را آزاد نمایید.
  • بدین ترتیب لاستیک آزاد می شود. در این حالت میکروسوئیچ را آزاد کرده و خارج کنید.
  • اگر بعد از بررسی‌کردن موارد بالا لباسشویی شما عزیزان روشن نشد باید با تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین جهت تعمیر دستگاه خود تماس حاصل نمایید.
   برای مطالعه مقاله چگونه درب لباسشویی قفل شده را باز کنیم؟ اینجا کلیک کنید.

  تخلیه نشدن آب لباسشویی وست پوینت:

  • شاید دلیل تخلیه نشدن آب لباسشویی شما، به خاطر مسدود بودن شیلنگ تخلیه آب باشد. می‌توانید شیلنگ ورودی به
  • لباسشویی خود را چک کنید و از مسدود نبودن آن اطمینان حاصل کنید.
  • ممکن است به دلیل مسدود بودن فیلتر کف و پمپ تخلیه باشد. سعی کنید فیلتر کف لباسشویی خود را چک کنید.
  • مسیر تخلیه آب لباسشویی را بررسی کنید، ممکن است جسمی خارجی مسیر آب را بسته باشد. می‌توانید از یک وست پوینت نازک برای باز کردن مسیر آب استفاده کنید.
  • شاید پروانه پمپ یخچال دچار گرفتگی شده باشد. آن را چک کنید.
  • اگر پمپ تخلیه به درستی کار نمی‌کند، پیشنهاد می‌کنیم آن را عوض کنید.
  • استفاده زیاد از پودر ماشین لباسشویی باعث می‌شود مسیر خروجی آب مسدود شود و آب به درستی تخلیه نشود. سعی کنید از پودر شستشو بیش از حد استفاده نکنید.

  اگر موارد بالا را چک کردید و بازهم لباسشویی شما آب را به خوبی تخلیه نمی‌کند، می‌توانید با متخصصین تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر لباسشویی وست پوینت شما را انجام دهند.

  صدای زیاد ماشین لباسشویی وست پوینت

  • قبل از انجام هرگونه تعویض قطعات یا تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت آن را خاموش کنید و از برق جدا کنید.
  • پایه ماشین لباسشویی بهتر است روی سطح صاف و تراز باشد.
  • برای تنظیم پایه‌های لباسشویی خود، ابتدا قفل را خنثی کنید، سپس پایه ها را باز کنید.
  • می‌توانید از پایه‌ها برای تراز کردن ماشین لباسشویی خود استفاده کنید.
  • یک از علل رایج صدای ماشین لباسشویی، تقسیم وزن به صورت نابرابر در قسمت درام لباسشویی است.
  • قرار دادن لباس‌های سنگین مانند ملحفه‌های بزرگ، پتو، حوله‌های پنبه‌ای و.. در ماشین لباسشویی، منجر به تقسیم شدن وزن به شکل نامتعادل می‌شوند و در نهایت صدا ایجاد می‌شود.
  • برای تعمیر لباسشویی وست پوینت در این حالت کافیست لباسشویی را متوقف کنید و وزن لباس‌ها را متعادل کنید و در آخر لباسشویی خود را مجددا فعال کنید.
  • شاید صدای لباسشویی شما به خاطر شکسته شدن بلبرینگ باشد.
  • کمک فنرهای لباسشویی خود را بررسی کنید و مطمئن شوید تا ایراد نداشته باشند.
  • امکان دارد علت صدا در لباسشویی وست پوینت شما، به مشکل در وزنه بتنی روی دیگ مربوط شود. آن را چک کنید و در صورت نیاز به تعمیرکار اطلاع دهید تا آن را تعویض کند.
  • آسیب به کاسه نمد، شفت، سه نظام و بلبرینگ از دیگر عواملی است که باعث ایجاد صدا در لباسشویی می‌شوند.

  لباسشویی وست پوینت لرزش زیادی دارد:

  • ممکن است دستگاه شما نیاز به تراز مجدد داشته باشد.
  • از یک تراز برای ارزیابی سطح دستگاه در دو جهت طرفین و جلو به عقب استفاده کنید.
  • با چرخاندن پایه‌های ماشین به بالا یا پایین، سطح دستگاه را دوباره تنظیم کنید.
  • برخلاف خشک‌کن که فقط دوپایه قابل‌تنظیم در جلو دارد، اکثر ماشین‌های لباسشویی دارای چهارپایه قابل‌تنظیم هستند.
  • در گذر زمان ممکن است واشرهای اتصال شل شده و باعث لرزش شدید شود.
  • این می‌تواند یک وضعیت خطرناک باشد.
  • واشرهای اتصال را محکم کرده یا در صورت لزوم آنها را تعویض کنید.
  • علت آسان‌تر و قابل‌تعمیر ماشین لباسشویی، بار نامتعادل است.
  • لباس‌های سنگین و طولانی را به مرکزی بکشید تا در یک طرف دسته‌بندی نشوند.
  • همچنین خرید لنت ضد لرزش را در نظر بگیرید.
  • پدهایی با ضخامت ۷.۵ سانت در از بین بردن لرزش بسیار عالی عمل می کنند.
  • این لنت‌ها گرچه ارزان نیستند، اما می‌توانند ابزاری ارزشمند برای کاهش انتقال لرزش دستگاه باشند.

  چرا از ماشین لباسشویی آب میاد :

      • ابتدا بررسی نمایید که نشتی لباسشویی از کدام قسمت آن است.
      • اگر نشتی آب در لباسشویی وست پوینت شما ازبخش پشتی آن است، احتمالا مربوط به مشکل در شیلنگ ورودی آب است، بهتراست واشر دور شیلنگ سفت یا تعویض شود.
      • درپوش شیلنگ را چک کنید که محکم باشد.
      • به شیلنگ دقت کنید که پوسیده یا سوراخ نباشد.

  مشکل از قسمت پشت:

      • ممکن است آسیب به بخش شیلنگ ورودی آب باشد.
      • آن را چک کنید یا واشر آن را سفت کنید.
      • بهتر است دقت کنید که شیلنگ پوسیدگی یا سوراخ نداشته باشد.

  ایراد از قسمت زیرین:

      • اگر نشتی آب از قسمت زیرین ماشین لباسشویی باشد، به اتصالات زیر دیگ ربط پیدا می‌کند، بهتر است آن را بررسی کنید.
      • اگر دیگ آهنی لباسشویی آسیب دیده باشد یا سوراخ باشد، بهتر است تعویض شود یا جوش داده شود.
      • چنانچه دیگ لباسشویی وست پوینت شما پلاستیکی است، اتصالات آن را بررسی کنید و اگر سوراخ شده است بهتر است تعویض گردد.

  مشکل از قسمت جلویی:

      • اگر نشت آب از قسمت جلوی درب لباسشویی وست پوینت است، نشت به لاستیک دور درب مربوط می‌شود، بهتر است آن را عوض کنید.
      • توجه داشته باشید که لاستیک از جای خود خارج نشده باشد.
      • استفاده از مواد شوینده تاریخ مصرف گذشته یا استفاده بیش از حد از آنها می‌تواند منجر به نشت کردن آب از لباسشویی شما شود.

  علت ایجاد صدای زیاد از لباسشویی وست پوینت

  با پیشرفت تکنولوژی تولید ماشین لباسشویی بدون صدا در برنامه تولیدات برندها قرار گرفت است. کارکرد ماشین لباسشویی با صدای زیاد می‌تواند باعث سلب آرامش و آسایش مشتریان عزیز گردد. اگر ماشین لباسشویی شما عزیزان در زمان شست‌وشو صدای زیادی ایجاد می‌کند در موارد زیر به دنبال مشکل موردنظر باشید:

  • خراب‌شدن پمپ تخلیه و موتورپمپ
  • ایراد در دریچه ورودی آب
  • فرسودگی کلاچ، علت صدای زیاد لباسشویی
  • خرابی تسمه ماشین لباسشویی
  • فرسودگی بالشتک موتور
  • آسیب‌دیدن کمک‌فنر
  • ایراد تسمه کاهش حرکت دیگ
  • خراب‌شدن موتور، علت صدای زیاد لباسشویی

  نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی وست پوینت

  • اگر موتور ماشین لباسشویی شما عزیزان دچار ایراد شود، دیگ آن متوقف می‌شود.
  • چنانچه تسمه لباسشویی شما شل شده باشد یا از حالت خود خارج شده باشد، دیگ به خوبی نمی‌چرخد.
  • اگر پیچ فولی شل شده باشد، احتمالا دیگ به درستی نمی‌چرخد.
  • در صورتی که بلبرینگ در دیگ قفل کرده باشد، در نهایت باعث نچرخیدن دیگ لباسشویی می‌شود.
  • در صورتی که ماشین لباسشویی وست پوینت را بیش از اندازه بارگیری کرده باشید، دیگ ممکن است به درستی نچرخد.
  • اگر ظرفیت ماشین لباسشویی شما بیش از حد پر باشد، باعث می‌شود دیگ سنگین شود و به خوبی نچرخد. بهتر است
  • لباسشویی را خاموش کنید و از حجم لباس‌های درون مخزن کم کنید تا به وزن مناسب برسد.
  • اگر مسیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی شما عزیزان مسدود باشد. دیگ به خوبی نمی‌چرخد و فعالیت لباسشویی متوقف می‌شود.
  • چنانچه تایمر زمان بندی یا برد الکترونیکی لباسشویی آسیب دیده باشد باعث می‌شود دیگ لباسشویی وست پوینت به درستی نچرخد.

  گرم‌شدن و داغ‌شدن بیش از حد ماشین لباسشویی وست پوینت

  درصورتی‌که ماشین لباسشویی شما بیشتر از حد معمول و عادی گرم شد و یا گرمای آن به حد استاندارد نرسید، مشکل می‌تواند از بخش هیدرو استات لباسشویی باشد، این قسمت وظیفه کنترل سطح آب در دیگ و یا لگن ماشین لباسشویی را بر عهده دارد. برای تعمیر این مشکل ماشین لباسشویی خود همین حالا با ما در تماس باشید.

  برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی وست پوینت

  • شاید سیستم برق کشی لباسشویی دچار اتصالی شده باشد.
  • گاهی اوقات سوختن موتورماشین لباسشویی باعث می‌شود آن بدنه برق داشته باشد.
  • سیم ارت سیمی است که بار الکتریکی اضافی دستگاه را از طریق زمین می‌گیرند. سیم ارت ماشین لباسشویی خود را چک کنید و از وصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. برق بدنه ماشین لباسشویی اگر به دلیل سیم ارت باشد، طبیعی است و جای نگرانی ندارد.
  • یکی از قطعات مهم در ماشین لباسشویی وست پوینت خازن پارازیت گیر است. این قطعه اگر آسیب ببیند، ممکن است بدنه ماشین لباسشویی شما برق داشته باشد.
  • سیم کشی دستگاه را چک کنید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.
  • قسمت لولای درب ماشین لباسشویی را بررسی کرده و آن را تنظیم کنید.

  برای عیب یابی هریک  از بخش‌های بالا می‌توانید با تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید، متخصصین ما در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور پیدا می‌کنند و برای تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت بهترین خدمات را ارائه می‌دهند.
  تعمیرکار ماشین لباسشویی وست پوینت

  افزایش زمان باقیمانده در طول کارکرد ماشین لباسشویی وست پوینت

  • اگر فشار آب ورودی کم باشد، تایمر لباسشویی برای جبران سرعت پایین آب، زمان شستشو لباس‌ها را افزایش می ‌دهد.
  • بهتر است فشار آب ورودی به لباسشویی خود را تنظیم کنید.
  • ممکن است تایمر زمان‌بندی دستگاه شما دچار آسیب شده باشد.

  باز یا بسته نشدن درب لباسشویی وست پوینت

  • اگر درب لباسشویی شما به خوبی باز یا بسته نمی‌شود، بهتر است ابتدا قفل یا میکروسوئیچ درب را بررسی نمایید.
  • دقت کنید لولای درب ماشین لباسشویی تنظیم باشد.
  • میکروسوئیچ ماشین لباسشویی در صورتی فعال می‌شود و دستگاه شروع به کار می‌کند که درب لباسشویی به خوبی بسته شود.

  کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی وست پوینت

  • ممکن است خازن راه انداز موتور دچار آسیب شده باشد.
  • وظیفه خازن‌ راه‌انداز، ایجاد ظرفیت زیاد برای استارت موتور و کار کردن آن است . اگر این قطعه آسیب ببیند، ممکن است دور خشک کن به درستی عمل نکند. برای تعمیر آن می‌توانید با ما تماس بگیرید.
  • تاخو موتور لباسشویی خود را بررسی کنید. اگر این قطعه خراب شود، ممکن است دور خشک کن لباسشویی به خوبی کار نکند.
  • در موتور بعضی از لباسشویی‌ها، تاخو قرار دارد و در بعضی دیگر خازن تعبیه شده است.
  • اگر قصد دارید خازن لباسشویی خود را عوض کنید، با تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.
  • موتور ماشین لباسشویی خود را آزمایش کنید و دقت کنید که موتور دستگاه سالم باشد.
  • موتور، قلب تپنده ماشین لباسشویی شما است. اگر موتور دچار آسیب شود، ممکن است دور خشک کن دستگاه به درستی عمل نکند.
  • فیلترپمپ، شلنگ خروجی آب و شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی وست پوینت را بررسی کنید و از آزاد بودن مسیر آنها اطمینان حاصل کنید.
  • به این نکته توجه کنید که اگر آب به درستی تخلیه نشود، خشک کن به درستی کار نمی‌کند.
  • به گنجایش ماشین لباسشویی خود توجه کنید. سعی کنید بیشتر از ظرفیت دستگاه، لباس در آن قرار ندهید.

  متوقف شدن فرآیند آبگیری در ماشین لباسشویی وست پوینت

  • اگر شیر الکترونیکی لباسشویی دچار آسیب شود، پروسه آبگیری لباس‌ها متوقف می‌گردد.
  • اگر می‌خواهید آبگیری لباس‌هایتان به درستی انجام شود، از سلامت شیر الکترونیکی لباسشویی خود اطمینان حاصل کنید.
  • در صورت نیاز باید اقدام به تعویض شیر الکترونیکی دستگاه خود نمایید.
  • همچنین لازم است شلنگ ورودی لباسشویی خود را نیز چک کنید.

  در صورتی که مشکل آبگیری دستگاه شما رفع نشد، برای تعمیرات لباسشویی وست پوینت خود می توانید از خدمات مجموعه تهران سرویس آنلاین استفاده کنید.
  چرا ماشین لباسشویی آبگیری نمیکند؟

  تخلیه نشدن آب ورودی لباسشویی وست پوینت

  • گاهی آب ورودی به ماشین لباسشویی سریع خالی می‌شود که علت این اتفاق، آسیب به قسمت هیدروستات دستگاه است. نگران نباشید، متخصصین ما در مرکز تهران سرویس آنلاین با داشتن سالها تجربه، آماده ارائه خدمات تنظیم و تعویض هیدورستات هستند.
  • هیدروستات دارای دو مدل الکترونیکی و مکانیکی است.
  • تنظیم مدل مکانیکی هیدروستات، راحت و ساده است و نیازی به تعمیرکار ماشین لباسشویی ندارد.
  • تنظیم مدل الکترونیکی هیدروستات، نیازمند دستگاه مخصوص است و باید توسط یک فرد متخصص انجام شود.

  شروع به کار نکردن ماشین لباسشویی وست پوینت

  • کار نکردن دکمه استارت ممکن است به برد الکتریکی لباسشویی مربوط شود. اگر برد دستگاه آسیب ببیند، به احتمال زیاد دکمه استارت به درستی کار نمی‌کند.
  • قبل از شروع، بهتر است اتصال دستگاه به برق را قطع کنید.
  • با استفاده از پیچ گوشتی پنل بالای دستگاه را جدا کنید.
  • هنگامی که مشغول به باز کردن پنل لباسشویی هستید، مواظب باشید تا به اتصالات داخل دستگاه آسیب نرسد.
  • سوکت های متصل به برد الکتریکی را به آرامی جدا کنید.
  • بهتر است از برد الکتریکی عکس بگیرید تا در پایان کار سوکت‌های برد را به همان ترتیب قبلی وصل کنید.
  • با احتیاط برد الکتریکی جدید را نصب کنید.
  • پنل بالای دستگاه را در جای خود قرار دهید و پیچ‌ها را ببندید.
  • ماشین لباسشویی روشن میشود ولی کار نمیکند؟

  گرم نکردن آب در لباسشویی وست پوینت

  • در بعضی از لباسشویی‌ها، سنسور دمای آب قرار دارد. شما می‌توانید دمای آب را تعیین کنید.
  • اما در بعضی از ماشین لباسشویی‌ها، ترموستات قرار دارد که وظیفه فرمان دادن به المنت‌ها را برعهده دارد تا در مدار قرار بگیرند و آب را گرم کنند.
  • اگر ترموستات یا سنسور دما در ماشین لباسشویی وست پوینت آسیب ببیند، المنت به درستی شروع به کار نمی‌کند. بهتر است سنسور یا ترموستات را تعویض کنید.
  • المنت دستگاه خود را بررسی کنید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.
  • اگر المنت لباسشویی شما آسیب دیده باشد بهتر است تعویض شود.
  • برای تعویض المنت دستگاه خود می‌توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت تماس بگیرید.

  تمیز شسته نشدن لباس ها در لباسشویی وست پوینت

  • به اندازه گنجایش ماشین لباسشویی، در آن لباس قرار دهید. اگر بیشتر از گنجایش در آن لباس قرار دهید، ممکن است لباس‌ها به درستی تمیز نشوند.
  • بررسی کنید مواد شوینده به حد کافی در لباسشویی وجود داشته باشد.
  • اگر آب از لباسشویی به خوبی خارج نشود در پایان شستشو، لباس‌ها تمیز نمی‌شوند و مانند قبل باقی می‌مانند.
  • شیرهای آب را بررسی کنید و مطمئن شوید که باز هستند و آب به حد کافی وارد لباسشویی می‌شود.
  • شیر الکترونیکی وظیفه تامین آب را بر عهده دارد، آن را بررسی کنید و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
  • هیدروستات وظیفه تنظیم آب را بر عهده دارد، بررسی نمایید که مشکلی نداشته باشد.
  • شلنگ تخلیه آب، پمپ تخلیه و فیلتر کف لباسشویی را چک کنید تا گرفتگی نداشته باشد.
  • اگر المنت به درستی کار نکند، آب داغ نمی‌شود و شستشو به درستی انجام نمی‌شود.
   اگر دستگاه لباس‌هایتان را به خوبی نمی‌شوید، برای عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت خود می‌توانید با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.

  ماشین لباسشویی وست پوینت وارد برنامه نمی‌شود:

  در این مواقع حتماً مواردی را که در ادامه بیان خواهد شد را بررسی کنید:
  چک کنید که درب ماشین لباسشویی کاملاً” بسته شده باشد و کلید START را زده باشید.
  دقت داشته باشید که کلید قفل کودک را فعال نکرده باشید. چون در این صورت دستگاه وارد برنامه نمی‌شود و پیغام CL روی صفحه‌نمایش می‌آید و یا چراغ CHILD LOCK روشن می‌شود که در این صورت باید آن را غیرفعال کنید.
  حتماً چک کنید که شیر آب منزل باز باشد و قطعی آب وجود نداشته باشد.
  دکمه TIME DELAY جهت شستشوی با تأخیر است؛ یعنی دستگاه دیرتر یا سر زمان مشخصی شروع به کار کند. دقت کنید که این کلید را فعال نکرده باشید.
  در لباسشویی‌های بدون تسمه در بعضی برنامه‌هایی (مثل COTTON و SYNTHETIC) دستگاه همان ابتدا زمان نمی‌دهد و شروع به آبگیری نمی‌کند و بعد از چند دور چرخش (فعال‌شدن سنسور وزن لباس) زمان می‌دهد و شروع به آبگیری می‌کند.
  نکته دیگر این که حتماً قواره لباس‌ها را چک کنید. چون در مواقعی که بیش از حد، یا کم‌تر از حد، لباس داخل ماشین ریخته شود، دچار مشکل عدم تعادل می‌شود و شروع به کار نمی‌کند.
  در نهایت اگر ماشین لباسشویی خطا (LE، PE، Te و…) می‌دهد نشان‌دهنده یک ایراد در دستگاه هست و طبیعتاً در این حالت نمی‌تواند شروع به کار کند تا ایراد رفع شود. برای آگاهی از علت ارورهای لباسشویی می‌توانید به قسمت خطاهای متداول دستگاه‌ها مراجعه نمایید.
  دقت نمایید که باید بعد از زدن دکمه START به مدت یک دقیقه صبر کنید تا ماشین وارد برنامه شستشو شود. اگر بعد از بررسی تمامی موارد بالا مشکل موردنظر برطرف نشد بهتر با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین جهت تعمیر ماشین لباسشویی خود تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.
  تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت در مرکز تهران

  لباس در لباسشویی وست پوینت پاره شده است:

  اگر به دنبال علت پاره شدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی هستید و یا می‌خواهید علت نخ کش یا سوراخ‌شدن لباس‌ها در لباسشویی را بدانید، کافی است ۳ مورد زیر را بررسی نمایید.
  زمانی که دستگاه خاموش است، سطح درام را با دست چک کنید که برآمدگی نداشته باشد.
  توجه کنید پارگی آن‌ها به‌خاطر شی نوک‌تیز لباس‌ها نباشد. (زیپ، سگک کمربند)
  اگر تاروپود لباس پوسیده باشد امکان اینکه در اثر شستشو پاره شود وجود دارد.

  بوی سوختگی از ماشین لباسشویی وست پوینت:

  بوی سوختگی در ماشین لباسشویی ممکن است به دلیل چندین عامل باشد. اولین چیزی که باید بررسی شود، استفاده از مواد شوینده مناسب است؛ بعضی از مواد شوینده‌ها ممکن است در جریان حالت خشک‌شدن لباس‌ها بوی سوختگی را ایجاد کنند.
  دومین عامل ممکن است این باشد که فیلترهای هوای ماشین لباسشویی شما درستکار نمی‌کنند و برای پاک‌کردن آنها باید با دستورالعمل تولیدکننده ماشین لباسشویی خود، عمل کنید.
  همچنین، ممکن است این بو به دلیل وجود رطوبت و باکتری‌ها در داخل ماشین لباسشویی باشد. برای رفع این مشکل، پیشنهاد می‌کنم قبل از بعد از هر بار شستشو، درب ماشین لباسشویی را بازکرده و اجازه دهید به هوا تهویه شود.

  بعد از پایان کار لباسشویی وست پوینت نرم‌کننده در جاپودری باقی‌مانده و استفاده نمی‌شود:

  یکی از سؤالات رایج مشتریان عزیزی که به‌تازگی لباسشویی وست پوینت خریداری کرده‌اند درباره باقی‌ماندن نرم‌کننده در قسمت جاپودری است.
  در زمان نصب ماشین لباسشویی نصاب محترم تمامی موارد را به شما عزیزان توضیح داده و توصیه می‌شود در این زمان از نصاب فیلم‌برداری کنید تا توصیه‌های این عزیزان همواره به‌خاطر شما باشد.
  اما چند نکته که همواره باید به‌خاطر داشته باشید:
  حتماً در این مواقع کشوی جاپودری از محل خود خارج و شسته شود. همین‌طور قسمت مربوط به نرم‌کننده (قطعه پلاستیکی آبی یا سبزرنگ) نیز از کشو جدا و شسته شود.
  نرم‌کننده حتماً تا زیر خط MAX ریخته شود.
  نرم‌کننده حتماً باید با آب رقیق شود.
  این ۳ موردی که در بالا بیان شد را چک کنید، اگر هم‌چنان دستگاه از نرم کننده استفاده نمی‌کرد، بهتر است برای تشخیص عیب یابی ماشین لباسشویی وست پوینت از تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین کمک بگیرید.

  ریست ماشین لباسشویی وست پوینت

  ریست کردن زمانی که مشکلات جزئی در دستگاه های برقی ایجاد میشود میتواند مشکل را برطرف کرده و دستگاه را به روند کاری خود بازگرداند. ماشین‌های لباسشویی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و اغلب دارای دکمه ریست هستند.
  گاهی در اثر ولتاژ نامناسب، بار لباس بیش از حد یا قطع و وصل‌شدن برق شهری، ماشین لباسشویی از ادامه کار بازمانده و متوقف می‌شود. در این صورت ریست‌کردن لباسشویی وست پوینت می‌تواند راه‌حل ساده‌ای برای به کار افتادن دوبارهٔ لباسشویی باشد. البته این روش در صورتی کاربرد خواهد داشت که ایراد دستگاه ناشی از آسیب‌دیدگی ساختار قطعات آن نباشد.
  برخی از مدل‌های لباسشویی دکمهٔ ریست دارند. در چنین حالتی به راحتی می توانید با فشردن دکمه ی مورد نظر دستگاه را ریست نمایید. مدل های فاقد این دکمه را نیز باید با استفاده از کلید اتصال برق دستگاه ری استارت کرد. در صورت تداوم اختلالات ماشین لباسشویی پس از ریست، انجام اقداماتی تعمیراتی این تجهیزات ضروری می باشد. نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت همواره آماده ی خدمت رسانی جهت بازیابی کامل کارکرد ماشین های لباسشویی وست پوینت است.
  معنی کلمات روی ماشین لباسشویی

  آیا تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت به‌صرفه‌تر است یا خرید یک دستگاه نو؟

  امروزه یکی از سؤالات پرتکرار مشتریان عزیز درباره به‌صرفه‌بودن خرید یک دستگاه جدید است یا تعمیر لباسشویی وست پوینت قدیمی که در پاسخ به این پرسش مشتریان عزیز باید متذکر شویم که امروزه با افزایش قیمت لوازم خانگی برای مشتریان عزیز به‌صرفه‌تر است یا آنکه لوازم‌خانگی خود را تعمیر نمایند و مجدداً از آنها استفاده کنند.
  اگر شما عزیزان از خدمات تعمیر لباسشویی وست پوینت در مجموعه ما استفاده نمایید باتوجه‌به هزینه‌ها پایین خدمات برایتان به‌صرفه بوده و از هزینه‌های تعمیراتی خانواده شما کاسته خواهد شد.
  باید توجه داشته باشید که کیفیت بالای لباسشویی وست پوینت نیز مزید بر علت شده تا شما عزیزان بتوانید با تعمیرات به‌موقع دستگاه سالیان طولانی از لباسشویی خود استفاده نمایید.
  تعمیرات لباسشویی وست پوینت در شمال تهران

  تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در شمال تهران:

  مشتریان عزیز ساکن مناطق شما پایتخت به‌منظور ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی خود می‌توانند از طریق تماس با شماره ۲۲۶۶۹۱۹۶ و یا چت آنلاین سایت اقدام نمایند.از زمان ثبت درخواست شما عزیزان تا حضور تکنسین تنها ۱ ساعت به طول خواهد انجامید.تیم تخصصی تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۱۰۰ تکنسین مجرب و حرفه‌ای در زمینهٔ تعمیرات ماشین لباسشویی در کنار شماست تا کیفیت بالای خدمات را با کمترین هزینه تجربه کنید.گارانتی ۶ ماه خدمات ارائه شده تضمین گر کیفیت ماست.

  تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در غرب تهران:

  اگر شما عزیزان ساکن مناطق غربی پایتخت هستید، دیگر نگران تعمیرات ماشین لباسشویی خود نباشید. تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبهٔ غرب تهران با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ امکان اعزام نیرو در کمتر از ۱ ساعت در تمام طول شبانه‌روز برای شما عزیزان فراهم کرده است.تعمیرات ماشین لباسشویی توسط بهترین متخصصان پایتخت در کمترین زمان و با ارائه ضمانت‌نامه ۶ ماه خدمات صورت‌گرفته و شما عزیزان با دریافت کد اشتراک مجموعه می‌توانید از تخفیف‌های ویژه مشتریان مجموعه برخوردار شوید

  تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در شرق تهران:

  شهروندان عزیز ساکن شرق و یا جنوب شرق تهران به جهت ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی خود با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مشخصات خود را ثبت نمایند.اعزام نیرو به‌تمامی مناطق شرق پایتخت در کمتر از ۱ ساعت امکان‌پذیر خواهد بود.شعبه شرق تهران به‌صورت ۲۴ ساعت پاسخگوی مشتریان عزیز بوده و ارائه تمام خدمات تعمیراتی با گارانتی ۶ ماه صورت خواهد گرفت.

  تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در مرکز تهران:

  یکی از مشکلات مشتریان عزیز ساکن مناطق مرکزی تهران وجود طرح ترافیک بوده که ارائه بسیاری از خدمات را برای این شهروندان با مشکل مواجه کرده است.اما متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی پایتخت حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی مشتریان عزیز می‌نمایند. تنها کافی است برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت مشخصات خود را ثبت نمایید.

  تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در جنوب تهران:

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب یخچال را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.شعبه جنوب تهران باتوجه‌به درخواست بسیاری از مشتریان عزیز به‌صورت حضوری به ارائه خدمات تعمیراتی پرداخته و امکان خرید حضوری قطعات را نیز برای همکاران فراهم کرده است.پیش از حضور در این شعبه ضمن تماس قبلی ساعت مراجعه خود را فیکس نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین:

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین می‌توانید به نزدیک‌ترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید، پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیک‌ترین تکنیسین را برای شما اعزام می‌کنند. مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیک‌ترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل ماشین لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما درصورتی‌که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار ماشین لباسشویی خود در نظر گرفته‌اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه‌ها می‌توانید از چند روز قبل ساعت و روز مدنظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات ماشین لباسشویی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صورت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش‌آمده کافی است با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس