ارورهای لباسشویی بست

 • ارورهای لباسشویی بست (bost washing machine errors) در این مقاله به بررسی ارورهای لباسشویی بست پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.
  اگر ماشین لباسشویی بست شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد. هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای لباسشویی بست پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.
  شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور لباسشویی بست توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات لباسشویی بست جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر لباسشویی بست:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مرم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل لباسشویی بست فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر لباسشویی بست خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.
  برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی بهی اینجا کلیک کنید.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه لباسشویی بست:

  • تعمیر لباسشویی بست
  سرویس لباسشویی بست
  • نصب لباسشویی بست
  •تعویض لاستیک درب لباسشویی بست
  •تعمیر برد لباسشویی بست

  علت بروز ارور در لباسشویی بست:

  لباسشویی بست به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • لرزش و حرکت لباسشویی بست
  • تمیز نشستن ماشین لباسشویی
  • روشن نشدن ماشین لباسشویی
  • کار نکردن لباسشویی
  • مسدود شدن فیلتر لباسشویی
  • برق داشتن بدنه لباسشویی بست
  • خاموش شدن ناگهانی لباسشویی
  • نشتی آب از لباسشویی
  • خرابی تایمر لباسشویی
  • خرابی میکروسوئیج درب
  • خرابی زبانه و قفل درب
  • خراب شدن دکمه استارت
  • مشکل در ورود آب به درون مخزن
  • خرابی برد لباسشویی
   ..

  اشاره کرد.
  برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی بکو اینجا کلیک کنید.
  ارورهای لباسشویی بست

  لیست ارورهای لباسشویی بست:

  شرکت‌های سازنده ماشین لباسشویی بست از چراغ‌های LED یا کدها و ارورهایی که روی صفحه دیجیتال دستگاه ظاهر می‌شود، برای اطلاع یافتن کاربران از وضعیت دستگاه خانگی خود استفاده می‌کنند. این نشانه‌ها آخرین وضعیت دستگاه یا وجود ایرادی احتمالی در آن را نشان می‌دهد.
  یکی از بهترین راه‌های تعمیر یا تشخیص عیوب لوازم خانگی استفاده از دفترچه راهنما است. اما برخی از کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی بست در دفترچه راهنما اشاره نشده‌است، پس بهتر است آن‌ها را در ذهن بسپاریم. همچنین اگر با کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی بست آشنا باشید، در صورت مواجه با آن، اطلاعات بهتری برای توضیح به تعمیرکار خواهید داشت. در جدول زیر با انواع کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی بست آشنا می‌شوید.
  برخی از این ارورها به راحتی در منزل قابل بررسی و برطرف کردن بوده و هرگز لازم نیست برای برطرف کردن ان ها با تکنسین متخصص تماس حاصل کرد اما برخی دیگر از ارورهای لباسشویی بست باید توسط تعمیرکار بررسی و پیش از آسیب جدی به دستگاه برطرف شود.

  ارور لباسشویی بست شرح خطا نحوه برطرف کردن
  ارور E01 لباسشویی بوست اشکال در باز بودن درب دستگاه می باشد. مطمئن شوید که درب لباسشویی به طور کامل بسته شده است.
  در صورت بسته بودن درب لباسشویی با تعمیرکار لباسشویی خود تماس حاصل نمایید.
  ارور E02 لباسشویی بست اشکال در ورودی آب می باشد. اطمینان از باز بودن شیر آب
  بررسی فیلتر آب ورودی
  اطمینان از کارکرد صحیح پمپ تخلیه
  بررسی سنسور تشخیص سطح آب
  ارور E03 ماشین لباسشویی بوست اگر دمای آب داخل درام بیش از حد افزایش یابد این ارور نمایان می شود. با تعمیرکار لباسشویی بست خود تماس حاصل نمایید.
  ارور E04 ماشین لباسشویی بوست اگر تخلیه دچار مشکل شود این کد خطا نمایش داده می شود. از سالم بودن پمپ تخلیه اطمینان حاصل نمایید و همچنین توجه داشته باشید لوله تخلیه گره و یا پیچ نخورده باشد.
  ارور E05 ماشین لباسشویی بست این کد خطا نشانه خرابی موتور است. اتصال موتور با بدنه نیز باعث بروز این ارور خواهد بود.
  ارور E06 ماشین لباسشویی بست این ارور نشانه خرابی المنت است. با تعمیرکار لباسشویی خود تماس حاصل کنید.
  ارور E07 ماشین لباسشویی بوست این ارور زمانی ظاهر می شود که درب دستگاه باز باشد برای رفع ارور، درب را ببندید دکمه Start/Pause را بزنید تا دوباره برنامه اجرا گردد.
  ارور E08 ماشین لباسشویی بست اگر ولتاژ ورودی دستگاه خارج از محدوده باشد این ارور نمایان می شود. که علت آن ممکن است نوسانات برق ورودی باشد برای رفع ارور از تثبیت کننده ولتاژ استفاده کنید.
  ارور کد خطای E09 ماشین لباسشویی بست در صورت اشکال در لبریز شدن این کد خطا نمایش داده می شود که مشکل و خرابی در سنسور تشخیص سطح آب می باشد و همچنین ممکن است شیر برقی خراب شده باشد. برای رفع مشکل و جلوگیری از خرابی های بیشتر بهتر است با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوست در تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.

  ارور E01 لباسشویی بست

  اشکال در باز بودن درب دستگاه می باشد. که برای رفع مشکل از نمایندگی های معتبر کمک بگیرید.
  لباسشویی بست

  ارور E02 لباسشویی BOST

  اشکال در ورودی آب می باشد.که در این حالت موارد زیر را بررسی کنید:

  • اطمینان از باز بودن شیر آب
  • بررسی فیلتر آب ورودی
  • اطمینان از کارکرد صحیح پمپ تخلیه
  • بررسی سنسور تشخیص سطح آب

  در صورت خرابی هر یک از موارد مذکور، با تعمیرکاران متخصص در این زمینه تماس بگیرید. تا ارور ها و کد خطاهای لباسشویی بست BOST برطرف گردد.

  ارور E03 ماشین لباسشویی بست

  اگر دمای آب داخل درام بیش از حد افزایش یابد این ارور نمایان می شود. که در این مواقع با نمایندگی تعمیرات بست در تهران تماس بگیرید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی بلانتون اینجا کلیک کنید.

  کد خطای E04 ماشین لباسشویی بست

  اگر تخلیه دچار مشکل شود این کد خطا نمایش داده می شود. در این مواقع از سالم بودن پمپ تخلیه اطمینان حاصل نمایید و همچنین توجه داشته باشید لوله تخلیه گره و یا پیچ نخورده باشد.

  ارور E05 ماشین لباسشویی BOST

  این کد خطا نشانه خرابی موتور می باشد و امکان اتصال موتور با بدنه نیز باعث بروز این ارور خواهد بود.

  کد خطای E06 ماشین لباسشویی BOST

  این ارور نشانه خرابی المنت می باشد. در این صورت با تعمیرکاران متخصص تماس حاصل نمایید.

  ارور E07 ماشین لباسشویی بست

  این ارور زمانی ظاهر می شود که درب دستگاه باز باشد. برای رفع ارور، درب را ببندید دکمه Start/Pause را بزنید تا دوباره برنامه اجرا گردد.

  کد خطای E08 ماشین لباسشویی BOST:

  اگر ولتاژ ورودی دستگاه خارج از محدوده باشد این ارور نمایان می شود. که علت آن ممکن است نوسانات برق ورودی باشد برای رفع ارور از تثبیت کننده ولتاژ استفاده کنید.

  ارور E09 ماشین لباسشویی BOST

  در صورت اشکال در لبریز شدن این کد خطا نمایش داده می شود که مشکل و خرابی در سنسور تشخیص سطح آب می باشد و همچنین ممکن است شیر برقی خراب شده باشد. برای رفع مشکل و جلوگیری از خرابی های بیشتر بهتر است با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بست در تهران تماس بگیرید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی صنام اینجا کلیک کنید. 

  ارور E10 ماشین لباسشویی BOST

  اگر سنسور تشخیص سطح آب خراب گردد این ارور نمایان می شود. که ممکن است در اثر اتصال سنسور با بدنه نیز کد خطا ظاهر گردد. در هر صورت برای تشخیص مشکل، پیشنهاد سام تک سرویس تماس با کارشناسان متخصص در این زمینه می باشد.

  ارور E10 ماشین لباسشویی بست

  اگر ترمیستور دچار مشکل گردد، کد خطای E10 ظاهر می گردد. در این زمان اتصالات را چک کنید اگر مشکل رفع نشد با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران تماس حاصل نمایید.

  هفت علائمی که ممکن است فرآیند شستشو در ماشین لباسشویی بست با مشکل مواجه گردد:

  1. صدای ناهنجار: به دلیل وجود بار نامتعادل این صدا ایجاد می گردد. در صورت ادامه دار شدن صدا، دستگاه را متوقف کرده لباس ها را بیرون آورید و مجددا در دستگاه قرار دهید.
  2. صدای لرزش: در این صورت پایه هارا کنترل کنید و همچنین بار داخل مخزن را چک کنید. رفع مشکل: در صورت ادامه دار شدن صدا، دستگاه را متوقف کرده لباس ها را بیرون آورید و مجددا در دستگاه قرار دهید. تا بالانس گردد.
  3. نشتی آب: در صورت مسدود بودن لوله ها و شل شدن آن ها ممکن است با نشتی آب مواجه گردد. برای رفع مشکل اتصالات را بررسی کنید.
  4. وجود کف بیش از حد: استفاده از پودر نامناسب یا به مقدار بیشتر، این حالت به وجود می آید. برای رفع مشکل دستگاه را خاموش نموده و کف اضافی را خارج نمایید سپس در برنامه مورد نظر استارت فرمایید.
  5. تاخیر در زمان شستشو: فرآیند شستشو به میزان لباس های داخل دستگاه، فشار و دمای آب بستگی دارد.
  6. متصاعد شدن بوی بد: اگر کف اضافی در شکاف ها باقی بماند باعث ایجاد بوی نامطبوع می شود، پیشنهاد می گردد به صورت دوره ای دستگاه را پاکسازی نمایید.
   برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی بلومبرگ اینجا کلیک کنید.
  7. مرطوب ماندن لباس ها: پس از اتمام فرآیند شستشو ممکن است بعضی از لباس ها نامتوازن شده و در دور نهایی موتور در مرحله خشک کن نچرخیده باشند و یکی دیگر از دلایل این امر، ایجاد کف بیش از اندازه در دیگ لباسشویی می باشد. برای رفع مشکل توصیه می شود از مواد شوینده با بهره وری بالا استفاده نمایید و پس از قرار دادن لباس ها در دستگاه برنامه Spin را انتخاب نموده و استارت را بزنید.
   برطرف کردن ارورهای لباسشویی بست

   نحوه استفاده از دکمه های لباسشویی بست

  در ماشین لباسشویی بست اتوماتیک 14 برنامه اصلی وجود دارد و برخی برنامه های اضافی شستشو در مدل های مختلف متفاوت است.

  نام برنامه کاربرد برنامه
  Cotton مناسب استفاده برای لباس و پارچه هایی از حنس پنبه و رنگ ثابت می باشد.
  Cotton Eco شستشوی اقتصادی برای لباس های پنبه ای با صرفه جویی در مصرف انرژی
  Delicate مناسب برای شستن لباس های ظریف از حنس حریر که بسیار آسیب پذیر می باشند.
  Synthetic شستشوی الیاف مصنوعی و لباس هایی که بیشتر از جنس پلاستیک هستند تا پنبه و کتان
  Quick 30 شستشوی سریع لباس ها در 30 دقیقه و آبکشی آنها
  Rinse+Spin آبکشی و خشک کردن لباس ها به صورت مجزا از دیگر برنامه ها
  SelfClean شستشوی محفظه دیگ لباسشویی برای جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی
  Dark Clothes شستشوی لباس های رنگ تیره و مشکی بدون آسیب به رنگ لباس
  Night Wash شستشوی بی سر و صدا در شب در ساعات کاهش بار مصرف
  Drain تخلیه محقظه لباسشویی
  Mix شستشوی لباس هایی از جنس های مختلف مانند کتان، الیاف مصنوعی و پنبه و…
  Shirts شستشوی تخصصی پیراهن و تیشرت
  Baby Care شستشوی لباس کودکان که آسیب پذیر است
  Wool شستشوی لباس های پشمی و حوله ای که در صورت دمای بالا، سرعت زیاد چرخش و… دچار تغییر سایز و رنگ میشوند.

  ارور لباسشویی بست

  راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در لباسشویی بست :

  ماشین لباسشویی را در محل خشک و خنک قرار دهید؛ چون گرما و رطوبت باعث کم‌شدن طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود. ماشین لباسشویی را در سطح صاف و تراز قرار دهید؛ چون سطح ناهموار موجب لق زدن بدنه و شکسته‌شدن دیگ ماشین لباسشویی می‌شود.
  ممکن بعد از مدتی ماشین لباسشویی، لباس هاتیان را تمیز نشویید. یکی از اصلی‌ترین مشکلات جمع‌شدن رسوب آب سخت و مواد شوینده است؛ بنابراین ماشین لباسشویی هرازگاهی به تمیزکاری احتیاج دارد. برای پاک‌سازی و ازبین‌بردن رسوب‌های آن از مواد جرم‌گیر ماشین لباسشویی استفاده کنید.
  واشر دور ماشین لباسشویی یکی از قطعاتی است که به‌شدت در معرض آسیب هست. معمولاً ذرات شوینده و نرم‌کننده مصرف شده در ماشین لباسشویی در کناره‌های واشر لاستیکی جمع می‌شود که باعث کم‌شدن طول عمر واشر می‌شود پس بهتر است هر هفته یک‌مرتبه واشر دور لباسشویی را با دستمال نمناک تمیز کنید.
  فیلتر لباسشویی در پایین دستگاه قرار دارد و از ورود آشغال‌های درشت به مسیر تخلیه جلوگیری می‌کند. اگر فیلتر را تمیز نکنید آب در دیگه ماشین لباسشویی باقی خواهد ماند. راه‌حل تمیزکردن آن استفاده از قرص جرم‌گیر هر شش ماه یکبار است.
  یکی از اشتباهاتی که اغلب افراد انجام می‌دهند بعد از خارج‌کردن کردن لباس از لباسشویی درب آن را می‌بندند. باز نگه‌داشتن درب ماشین لباسشویی بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه باعث خشک شدن رطوبت داخل ماشین و همچنین از رشد باکتری و کپک داخل ماشین جلوگیری میکند.
  تمیزنکردن جاپودری باعث رشد باکتری و همچنین تشکیل مواد سمی می‌شود که این مواد وارد چرخه لباسشویی و همچنین بدن ما می‌شود؛ بنابراین بهتر است هر چند وقت یکبار داخل جاپودری را تمیز کرده تا از بروز مشکلات جلوگیری کنیم.
  برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی اسنوا اینجا کلیک کنید.
  هر ماشین لباسشویی ظرفیت مخصوص به خود را دارد که روی دستگاه ذکر شده است. اگر حجمی بیشتر از ظرفیت آن لباس ریخته شود باعث خوب نچرخیدن ماشین لباسشویی و آسیب به دستگاه می‌شود. بهتر است همیشه به‌اندازه یک‌سوم ماشین لباسشویی، لباس داخل دیگ قرار دهید؛ چون لباس بعد از خیس شدن وزن زیادی می‌گیرد.
  پیشنهاد می‌شود هر شش ماه یک‌بار به وضعیت ماشین لباسشویی خود رسیدگی کنید تا مطمئن شوید مشکلی ندارد این کار باعث افزایش طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود.
  روی هر ماشین لباسشویی صفحه‌ای با تعدادی دکمه قرار دارد که می‌توانید برنامه شست شوی خود را انتخاب کنید و در صورت لزوم دور موتور و میزان دمای آن را تغییر دهید. از فشردن بیشتر دکمه‌ها اجتناب کنید؛ زیرا این کار باعث هنگ کردن دستگاه و سوختن برد آن می‌شود. همچنین از آب یا مایعات برای تمیزکردن صفحه‌کلید استفاده نکنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی ایوولی اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی بست در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نماید و درخواست تکنسین لباسشویی بست خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناس ما باشید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس به محل شما اعزام شده و نسبت به تعمیر لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  برطرف کردن ارور لباسشویی بست در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی بست خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس حاصل نمایید.شعبه غرب تهران مجموعه به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته در خدمت شما مشتریان عزیز بوده و به تعمیر لباسشویی بست شما خواهد پرداخت. از زمان ثبت درخواست تا حضور کارشناس متخصص تنها یک ساعت طول خواهد کشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی بست در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر لباسشویی بست را در تمام مناطق شرق تهران در کوتاه ترین بازه زمانی با ارائه ضمانت نامه و داغی قطعات تعویضی انجام میدهد.تمامی خدمات مجموعه ما براساس نرخ اتحادیه بوده و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود.برای ثبت درخواست خود همین حالا با شماره تماس 77241505 تماس حاصل کرده و منتظر حضور کارشناسان ما باشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی بست در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر لباسشویی بست مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۶۵۹۳۳۸

  برطرف کردن ارور لباسشویی بست در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب لباسشویی بست را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.در صورتی که پس از مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور لباسشویی خود نبوده اید، کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس متخصص به محل شما اعزام شده و نسبت به رفع ارور لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل لباسشویی بست فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار لباسشویی بست خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات لباسشویی بست ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکارلباسشویی بست خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات لباسشویی بست
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای لباسشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس