علت تمیز نشستن لباس ماشین لباسشویی

 • علت تمیز نشستن لباس ماشین لباسشویی (The reason for washing clothes sitting clean) بعد از خاموش کردن ماشین لباسشویی و بیرون آوردن لباسها همه ی ما توقع داریم تمامی لکه ها از روی لباس پاک شده و لباس بدون هیچ گونه کثیفی به ما تحویل داده شود.
  اما برخی مواقع این موضوع به یک مشکل اساسی تبدیل میشود.بله تمیز نشدن لباس در ماشین لباسشویی یکی از مشکلات رایجی است که ممکن است برای هر دستگاه با هر برند و مدلی ایجاد شود.در حقیقت در بیشتر موارد علت تمیز نشدن لباسها در ماشین لباسشویی به مدل و برند دستگاه مرتبط نبوده و تنها استفاده نادرست و تنظیمات غیر اصولی ماشین لباسشویی باعث بروز این مشکل خواهد شد.
  ما در این مقاله قصد داریم به بررسی دلایل تمیز نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی پرداخته و راهکار برطرف کردن این مشکل را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم با ما تا ادامه این مقاله همراه باشید.
  دلایل تمیز نشستن لباس در ماشین لباسشویی عبارتند از :

  • استفاده از مواد شوینده نامناسب
  • حجم بالای لباس ها در لباسشویی
  • انتخاب برنامه اشتباه لباسشویی
  • تمیز نبودن محفظه جاپودری لباسشویی
  • کثیف بودن آبکش دیگ ماشین لباسشویی
  • انسداد مسیر تخلیه لباسشویی
  • گرفتگی فیلتر تخلیه لباسشویی
  • خراب شدن المنت لباسشویی
  • جرم گرفتن درام ماشین لباسشویی
  • تراز نبود ماشین لباسشویی
   کثیف بودن لباس بعد از شست و شو در لباسشویی

  چرا ماشین لباسشویی لباس ها را تمیز نمیشورد:

  زمانی که با مشکل تمیز نشدن لباسها در ماشین لباسشویی مواجه هستید، بهتر است پیش از اقدام تعمیراتی ابتدا برخی موارد اولیه را مورد بررسی قرار دارده و از آنها مطمئن شوید.
  لباسها را انتخاب کرده و بعد از جداسازی براساس رنگبندی لباسها به انتخاب برنامه ی مناسب پرداخته و سپس دستگاه را روشن کنید.
  از ابتدای کار تا انتها را تحت نظر داشته و بررسی کنید که در کدام مرحله دستگاه مطابق انتظار شما عمل نمیکند.
  این کار کمک شایانی به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی شما عزیزان خواهد کرد.

  علت تمیز نشدن البسه در ماشین لباسشویی نحوه رفع مشکل
  تنظیمات نادرست برنامه شستشو مراجعه به دفترچه راهنما و انتخاب برنامه مناسب شستشو متناسب با حجم و نوع لباس‌ها
  بارگیری بیش از حد ماشین لباسشویی توجه به ظرفیت لباسشویی و حجم لباس‌ها
  مواد شوینده نامناسب استفاده از مواد شوینده مرغوب و عدم استفاده بیش از حد از شوینده برای شستشو
  تراز نبودن لباسشویی و عدم کارکرد صحیح دستگاه تراز کردن پایه‌های ماشین لباسشویی
  ماندن لباس‌ها برای مدت طولانی در دستگاه خارج کردن البسه بلافاصله پس از اتمام کار لباسشویی
  تمیز نکردن مخزن داخلی تمیز کردن منظم دستگاه و خشک کردن فضای داخلی لباسشویی پس از هربار شستشو
  کثیف بودن محفظه مواد شوینده تمیز کردن محفظه شوینده با محلول سرکه، جوش شیرین و آب گرم
  کثیف بودن فیلتر لباسشویی بررسی و تمیز کردن فیلتر لباسشویی
  خراب شدن المنت یا هیتر و گرم نشدن آب تعمیر یا تعویض المنت توسط تکنسین
  نچرخیدن دیگ لباسشویی بررسی توسط تکنسین
  گرفتگی لوله متصل به مخزن لباسشویی رفع گرفتگی لوله متصل‌کننده جا پودری به مخزن

  1.انتخاب و استفاده از شوینده نامناسب:

  یکی از رایج ترین دلایل کثیف ماندن لباسها بعد از شست و شو در ماشین لباسشویی انتخاب نادرست مایع و یا پودر تمیز کننده است.برخی از این شوینده ها به دلیل کیفیت پایین خود نه تنها باعث تمیز نشدن لباسها میشوند بلکه به مرور زمان موجب خرابی لباس‌ها و کاهش کارایی ماشین شود.
  امروزه برند های معتبر بسیاری متناسب با نوع پارچه و رنگ در بازار موجود است برخی از آنها علاوه بر شست و شو به خوش بو شدن لباسهای شما نیز کمک شایانی خواهد کرد.
  برای جلوگیری از این مشکلات، مهم است که نکات زیر را در نظر بگیرید:
  از شوینده‌ای استفاده کنید که مناسب نوع لباسشویی و نوع لباس‌هایتان باشد. مواد شوینده مخصوص لباسشویی‌های اتوماتیک از نوعی هستند که کف کمتری تولید می‌کنند تا از فشار بیش از حد بر روی موتور ماشین جلوگیری شود.
  در برخی موارد بهتر است از پیش‌شستشو و لکه‌بری برای لباس‌های بسیار کثیف یا لکه‌دار، استفاده شود.
  انتخاب شوینده مناسب

  2.انتخاب برنامه ی شست و شو :

  با پیشرفت تکنولوژی سازندگان لباسشویی برای پارچه های متفاوت متناسب با نوع الیاف و میزان حساسیت و کیفیت آنها برنامه های شست و شوی مناسبی طراحی کرده اند.
  چرا که برخی از پارچه ها جنس سخت تری داشته و لک های ایجاد شده بر روی آن نیاز به شست و شوی بیشتری دارد.
  برنامه انتخابی برای شست و شو، باید با نوع پارچه و درجه کثیفی لباس‌ها مطابقت داشته باشد. مثلاً، اگر لباس‌های کثیف را با برنامه خفیف شستشو کنید، احتمال تمیز نشدن به خاطر کمبود فشار و زمان شستشو وجود دارد.
  اگر به تازگی ماشین لباسشویی خود را خریداری کرده اید برای استفاده از آن بهتر است دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید.همچنین ما در مقاله ای به صورت کامل به معنی کلمات روی ماشین لباسشویی پرداخته ایم برای مطالعه این مقاله به بخش مقالات ما مراجعه نمایید.
  برای مطالعه مقاله علت باز نشدن درب لباسشویی اینجا کلیک کنید.

  3.حجم بالای لباس :

  اگر توجه کرده باشید یکی از ویژگی های مهم ماشین لباسشویی که در زمان خرید به آن اشاره میشود ظرفیت دستگاه است که براساس کیلوگرم بر روی دستگاه مشخص شده این حجم را شما باید برای لباس های خیس در نظر بگیرید.
  تنظیم صحیح حجم لباس‌ها در ماشین لباسشویی برای به دست آوردن نتایج مطلوب در شست و شو اهمیت زیادی دارد. اگر حجم لباس‌های داخل دیگ بیش از حد یا کمتر از حد معمول باشد، می‌تواند به مشکلات مختلفی منجر شود.
  وقتی دیگ لباسشویی بیش از حد پر شود، فضای کافی برای حرکت آزاد لباس‌ها وجود ندارد. این امر باعث می‌شود که لباس‌ها به طور موثری با آب و شوینده ترکیب نشوند، و در نتیجه لباس‌ها به خوبی تمیز نشوند. علاوه بر این، می‌تواند باعث ساییدگی بیش از حد و آسیب دیدن لباس‌ها شود.
  در نتیجه بهتر است برای عمکلرد بهتر دستگاه به حجم لباس ها توجه کنید.
  ماشین لباسشویی روشن میشود ولی کار نمیکند؟

  4.تراز نبودن ماشین لباسشویی:

  یکی از مواردی که در زمان نصب ماشین لباسشویی باید به آن توجه داشته باشید.تراز بودن دستگاه است.اگر ماشین لباسشویی شما تراز نباشد، لرزش، صداهای بلند و احتمالا نشتی ایجاد می‌کند. این موارد بر عملکرد دستگاهتان اثر می‌گذارد و باعث می‌شود کیفیت شستشو کاهش یابد. با تراز کردن ماشین لباسشویی این مشکل تا حدودی برطرف خواهد شد.
  برای تراز کردن دستگاه میتوانید از پایه های قابل تنظیم که در زیر دستگاه قرار دارد استفاده کنید.اگر دستگاه شما پایه ندارد برای تنظیم ارتفاع و تراز بودن دستگاه از اجسام دیگر کمک بگیرید.

  4.تمیز نبودن محفظه چاپودری دستگاه :

  یکی از ساده ترین مشکلاتی که باعث تمیز نشدن لباسها در ماشین لباسشویی میشود، تمیز نبودن محفظه ی جاپودری دستگاه است.برخی مواقع باقی ماندن پودر و یا رسوبات در داخل محفظه ی ماشین لباسشویی باعث میشود تا مقدار کمی شوینده به داخل دیگ رسیده و لباسها کثیف باقی بماند.
  برای تمیز کردن جاپودری ماشین لباسشویی، می‌توانید این مراحل را دنبال کنید:
  1.خالی کردن محفظه چاپودری: قبل از شروع به تمیز کردن، مطمئن شوید که ماشین لباسشویی خاموش و غیرفعال است. سپس محفظه چاپودری را از ماشین خارج کرده و کاملاً خالی کنید. می‌توانید با استفاده از دستمال کاغذی یا پارچه نرم، هرگونه ذرات چاپودر را از داخل محفظه پاک کنید.
  2. شستشوی محفظه: محفظه چاپودری را با آب گرم و مایع ظرفشویی یا صابون ملایم شستشو دهید. از یک مسواک نرم یا برس کوچک استفاده کنید تا به خوبی تمامی نقاط داخلی محفظه را تمیز کنید. سپس با آب بشویید و به خوبی خشک کنید.
  3.پاک کردن درب و مهره ها: نواحی اطراف محفظه چاپودری نیز ممکن است کثیف شده باشند. درب و مهره‌های محفظه را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید و سپس خشک کنید.
  4. بازگرداندن محفظه به محل: بعد از اطمینان از تمیز بودن محفظه چاپودری، آن را به مکان خود در ماشین لباسشویی برگردانید و مطمئن شوید که به درستی قرار گرفته است.
  5.پاک کردن ماشین لباسشویی: به علاوه، می‌توانید کلیه سطوح داخلی و بیرونی ماشین لباسشویی را نیز با یک پارچه مرطوب تمیز کنید تا از کثیفی و رسوبات جلوگیری شود.
  پس از انجام این مراحل، محفظه چاپودری ماشین لباسشویی شما باید تمیز و آماده برای استفاده مجدد باشد.
  جاپودری لباسشویی

  5.تمیز نبودن مخزن داخلی ماشین لباسشویی :

  دیگ لباسشویی، قسمت اصلی درون ماشین لباسشویی است که در آن لباس‌ها قرار می‌گیرند و شستشو انجام می‌شود. این قطعه معمولاً از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است تا مقاومت بالایی در برابر رطوبت و خوردگی داشته باشد. دیگ لباسشویی شامل چندین بخش است:
  برای نگهداری و حفظ کارایی ماشین لباسشویی، تمیز کردن دیگ ماشین یکی از کارهای ضروری است. در اینجا چند نکته برای تمیز کردن دیگ ماشین لباسشویی آورده شده است:
  استفاده از محلول تمیز کننده: یکی از روش‌های مؤثر برای تمیز کردن دیگ، استفاده از محلول‌های تمیز کننده مخصوص ماشین لباسشویی است. این محلول‌ها معمولاً شامل موادی هستند که رسوبات کلسیم و آهک را از بین می‌برند و از رشد کپک و باکتری‌ها جلوگیری می‌کنند.
  شستشو با سرکه و جوش شیرین: برای تمیز کردن طبیعی، می‌توانید از ترکیب سرکه سفید و جوش شیرین استفاده کنید. یک فنجان سرکه را به دیگ اضافه کنید و همچنین نصف فنجان جوش شیرین را به محفظه مواد شوینده اضافه نمایید و ماشین را روی چرخه شستشوی داغ بدون لباس راه اندازی کنید.
  استفاده از دمای بالا: شستشوی دیگ با آب داغ می‌تواند به از بین بردن باکتری‌ها و میکروب‌ها کمک کند. اجازه دهید دیگ به طور کامل با دمای بالا شسته شود.
  تمیز کردن دوره‌ای: برای جلوگیری از تجمع بو و کپک، حداقل ماهی یک بار دیگ ماشین لباسشویی را تمیز کنید. این کار به حفظ بهداشت و افزایش طول عمر دستگاه کمک می‌کند.
  خشک نگه داشتن دیگ پس از استفاده: پس از هر بار شستشو، در ماشین لباسشویی را باز بگذارید تا دیگ به خوبی خشک شود. این کار از رشد کپک و بوی نامطبوع جلوگیری می‌کند.
  با پیروی از این روش‌ها، می‌توانید از پاکیزگی و کارایی بالای ماشین لباسشویی خود اطمینان حاصل کنید و مانع از آسیب دیدن لباس‌های خود به دلیل تمیز نبودن دیگ شوید.
  تمیز نکردن دیگ لباسشویی

  6.کثیفی فیلترهای ماشین لباسشویی:

  فیلتر لباسشویی یک قطعه کلیدی در ماشین لباسشویی است که وظیفه‌اش جلوگیری از ورود آشغال‌ها، پرزها و سایر ناخالصی‌ها به سیستم تخلیه است. این فیلتر به حفظ عملکرد صحیح و بهینه ماشین لباسشویی کمک می‌کند و از گرفتگی لوله‌ها و خرابی‌های احتمالی جلوگیری می‌نماید.
  برای نگهداری مناسب و جلوگیری از مشکلاتی مانند تمیز نشستن لباسها در ماشین لباسشویی، توصیه می‌شود که فیلترها را به طور منظم بررسی و تمیز کنید. این کار به سادگی با برداشتن فیلتر، شستشوی آن تحت آب جاری و برداشتن هرگونه ناخالصی یا پرز انجام می‌شود. تمیز کردن فیلترها به ویژه پس از شستشوی لباس‌هایی که پرز زیادی تولید می‌کنند، اهمیت دارد.
  برای تمیز کردن فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی کافیست فیلتر را خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید و آن را بیرون بکشید و اقدام به تمیز کردن آن کنید. توجه داشته باشید که قبل از باز کردن فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی ابتدا ماشین لباسشویی را از برق جدا کنید و شیرهای ورودی آب راببندید.
  فیلتر ماشین لباسشویی

  7.گرفتگی مسیر تخلیه ماشین لباسشویی :

  مسیر تخلیه لباسشویی معمولاً به مسیری اطلاق می‌شود که آب و مواد شوینده پس از انجام فرآیند شستشو از داخل ماشین لباسشویی خارج می‌شود. این مسیر شامل چندین قسمت است که هر کدام وظیفه‌های خاصی را برعهده دارند:
  لوله تخلیه: این لوله از داخل ماشین لباسشویی خارج می‌شود و آب و مواد شوینده را به خارج از دستگاه منتقل می‌کند. این لوله معمولاً به لوله فاضلاب خانه متصل می‌شود.
  پمپ تخلیه: پمپ تخلیه وظیفه پمپ کردن آب و مواد شوینده از داخل ماشین را دارد و آن‌ها را به لوله تخلیه منتقل می‌کند.
  فیلترها: فیلترها در مسیر تخلیه ماشین لباسشویی واقع شده‌اند و وظیفه آن‌ها جلوگیری از ورود ذرات بزرگتر به پمپ تخلیه است که می‌تواند باعث گرفتگی و خرابی پمپ شود.
  محفظه تخلیه: محفظه تخلیه در پایان مسیر تخلیه قرار دارد و وظیفه آن جمع‌آوری آب و مواد شوینده و انتقال آنها به لوله فاضلاب خانه است.
  اگر تخلیه آب مشکل داشته باشد، لباس ها به خوبی آبکشی نمی شوند و طبیعتا علت کثیف شستن ماشین لباسشویی می باشد. البته توجه داشته باشید که احتمالا با مشکل مسدود بودن مسیر تخلیه، در لباسشویی های امروزه کد ارور نمایش داده می‌شود. اما اگر این مشکل را داشتید و دستگاه شما قدیمی بود یا حتی اروری مشاهده نکردید، حتما مسیر تخلیه را بررسی نمایید تا مسدود نباشد و یا پمپ تخلیه با قدرت آب را تخلیه نماید.
  برای بررسی مسیر تخلیه ماشین لباسشویی باید تک تک شلنگهای خروجی را باز کرده و بررسی کنید.

  8.المنت ماشین لباسشویی:

  المنت ماشین لباسشویی، که به آن هیتر یا المنت گرمایشی نیز گفته می‌شود، یکی از اجزای اصلی در ماشین‌های لباسشویی است که وظیفه گرم کردن آب مورد استفاده در چرخه‌های شستشو را برعهده دارد. این قطعه امکان انجام شستشو با آب گرم را فراهم می‌کند که برای برخی از لباس‌ها و لکه‌ها مفید است.
  وقتی دستگاه شروع به کار می‌کند و برنامه‌ای که نیاز به آب گرم دارد انتخاب می‌شود، کنترلر دستگاه به المنت فرمان می‌دهد تا شروع به گرم کردن آب کند.
  المنت گرمایی به طور معمول زیر دیگ لباسشویی قرار دارد و آب درون دیگ را گرم می‌کند.
  حرارت تولید شده توسط المنت به آب انتقال می‌یابد و در نتیجه آب گرم برای شستشوی لباس‌ها به کار می‌رود.
  اگر المنت ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شده و آب را به خوبی گرم نکند لکه زدایی لباس ها نیز به خوبی انجام نخواهد شد.
  برای جلوگیری از خرابی زودهنگام المنت، توصیه می‌شود که منظماً از ماشین لباسشویی نگهداری کرده و از ایجاد رسوب در آن جلوگیری کنید. استفاده از مواد ضد رسوب می‌تواند در این زمینه مفید باشد.
  در صورت بروز مشکل در المنت، بهتر است تعمیر آن به دست یک تکنسین مجرب انجام شود زیرا دستکاری نادرست می‌تواند به سایر قطعات دستگاه آسیب بزند.

  9. نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی:

  یکی از اصلی ترین مشکلات در هنگام شسته نشدن لباس ها نچرخیدن دیگ در لباسشویی است.لباس ها برای شستشو بهتر علاوه بر آب و مواد شوینده نیاز به اصطلاک  و سایش بالایی بر روی یکدیگر دارند که این فرآیند توسط چرخیدن مخزن ماشین لباسشویی امکان پذیر میشود پس در نتیجه اگر مخزن ماشین لباسشویی چرخش نداشته باشد و یا چرخش ضعیف باشد مراحل شستشو به درستی انجام نمیشود..
  نچرخیدن مخزن(دیگ) ماشین لباسشویی میتواند بر اثر آسیب دیدگی خازن موتور، ضعیف شدن موتور و یا پارگی و گشاد شدن تسمه ماشین لباسشویی باشد.
  نچرخیدن مخزن یا دیگ ماشین لباسشویی می‌تواند به چندین دلیل اتفاق بیفتد که برخی از این دلایل شامل موارد زیر است:
  1. خرابی موتور: موتور مسئول چرخاندن دیگ است. اگر موتور خراب شود یا با مشکل مواجه شود، دیگ نمی‌چرخد.
  2.مشکل در تسمه یا کوپلینگ: تسمه یا کوپلینگ، قطعاتی هستند که نیروی موتور را به دیگ منتقل می‌کنند. اگر این تسمه پاره شود یا کوپلینگ خراب شود، دیگ نمی‌تواند بچرخد.
  3. مشکلات الکترونیکی: برد الکترونیکی که کنترل‌های ماشین لباسشویی را اداره می‌کند، ممکن است دچار مشکل شده باشد. این می‌تواند شامل خرابی در سیم‌کشی یا نیاز به ریست کردن باشد.
  4.محدودیت‌های مکانیکی: گاهی اوقات اجسام خارجی یا لباس‌های بیش از حد در دیگ می‌توانند مانع از چرخش آزاد دیگ شوند.
  5.بلبرینگ دیگ خراب شده است: بلبرینگ‌ها قطعاتی هستند که دیگ را در جای خود نگه می‌دارند و اجازه می‌دهند به راحتی بچرخد. اگر این بلبرینگ‌ها خراب شوند، دیگ ممکن است سخت یا اصلاً نچرخد.
  6.خرابی در سوئیچ قفل درب: اگر سوئیچ قفل درب که می‌گوید درب محکم بسته شده است خراب باشد، ماشین ممکن است فکر کند درب باز است و به همین دلیل دیگ شروع به چرخش نکند.
  تمیز نشدن لباس در لباسشویی

  برطرف کردن مشکل تمیز نشستن لباس در ماشین لباسشویی در شمال تهران:

  مشتریان عزیز ساکن مناطق شما پایتخت به‌منظور ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی خود می‌توانند از طریق تماس با شماره ۲۲۶۶۹۱۹۶ و یا چت آنلاین سایت اقدام نمایند.از زمان ثبت درخواست شما عزیزان تا حضور تکنسین تنها ۱ ساعت به طول خواهد انجامید.تیم تخصصی تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۱۰۰ تکنسین مجرب و حرفه‌ای در زمینهٔ تعمیرات ماشین لباسشویی در کنار شماست تا کیفیت بالای خدمات را با کمترین هزینه تجربه کنید.گارانتی ۶ ماه خدمات ارائه شده تضمین گر کیفیت ماست.

  برطرف کردن مشکل تمیز نشستن لباس در ماشین لباسشویی در غرب تهران:

  اگر شما عزیزان ساکن مناطق غربی پایتخت هستید، دیگر نگران تعمیرات ماشین لباسشویی خود نباشید. تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبهٔ غرب تهران با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ امکان اعزام نیرو در کمتر از ۱ ساعت در تمام طول شبانه‌روز برای شما عزیزان فراهم کرده است.تعمیرات ماشین لباسشویی توسط بهترین متخصصان پایتخت در کمترین زمان و با ارائه ضمانت‌نامه ۶ ماه خدمات صورت‌گرفته و شما عزیزان با دریافت کد اشتراک مجموعه می‌توانید از تخفیف‌های ویژه مشتریان مجموعه برخوردار شوید.

  برطرف کردن مشکل تمیز نشستن لباس در ماشین لباسشویی در شرق تهران:

  شهروندان عزیز ساکن شرق و یا جنوب شرق تهران به جهت ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی خود با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مشخصات خود را ثبت نمایند.اعزام نیرو به‌تمامی مناطق شرق پایتخت در کمتر از ۱ ساعت امکان‌پذیر خواهد بود.شعبه شرق تهران به‌صورت ۲۴ ساعت پاسخگوی مشتریان عزیز بوده و ارائه تمام خدمات تعمیراتی با گارانتی ۶ ماه صورت خواهد گرفت.

  برطرف کردن مشکل تمیز نشستن لباس در ماشین لباسشویی در مرکز تهران:

  یکی از مشکلات مشتریان عزیز ساکن مناطق مرکزی تهران وجود طرح ترافیک بوده که ارائه بسیاری از خدمات را برای این شهروندان با مشکل مواجه کرده است.اما متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی پایتخت حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی مشتریان عزیز می‌نمایند. تنها کافی است برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت مشخصات خود را ثبت نمایید.

  برطرف کردن مشکل تمیز نشستن لباس در ماشین لباسشویی در جنوب تهران:

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب لباسشویی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.شعبه جنوب تهران باتوجه‌به درخواست بسیاری از مشتریان عزیز به‌صورت حضوری به ارائه خدمات تعمیراتی پرداخته و امکان خرید حضوری قطعات را نیز برای همکاران فراهم کرده است.پیش از حضور در این شعبه ضمن تماس قبلی ساعت مراجعه خود را فیکس نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین:

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین می‌توانید به نزدیک‌ترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید، پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیک‌ترین تکنیسین را برای شما اعزام می‌کنند. مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیک‌ترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل ماشین لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما درصورتی‌که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار ماشین لباسشویی خود در نظر گرفته‌اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه‌ها می‌توانید از چند روز قبل ساعت و روز مدنظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات ماشین لباسشویی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صورت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش‌آمده کافی است با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار ماشین لباس شویی خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین‌های باسابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات ماشین لباسشویی
  ۲ – تکنسین‌های دوره‌دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضرشدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت‌نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس‌دهی به طور شبانه‌روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه‌ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای ماشین لباسشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس