ارور E09 پکیج بوتان

 • ارور E09 پکیج بوتان یکی از مهم ترین ارورهای پکیج بوتان ارور E09 است.این ارور در سری دیجیتال پکیج بوتان مانند مدل های  پرلا،پرلاپرو و پارما ممکن است ایجاد شود.در این مقاله ما قصد داریم به صورت کاملا مفصل به بررسی علت بروز ارور E09 پکیج بوتان پرداخته و راهکارهای برطرف کردن این ارور را برای شما عزیزان بیان کنیم.تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
  پکیج بوتان یکی از سردمداران فروش پکیج در ایران است، این برند از ابتدای فعالیت خود توانسته با تولید محصولات گرمایشی با کیفیت در بین مردم بسیار محبوب شده و جزو اولین برندهای پرفروش در بین پکیج های ایرانی باشد.
  کارشناسان ما در سری مقالات اخیر به بررسی تمامی ارورهای پکیج بوتان پرداخته تا با ارائه راهکارهای ضروری در منزل شما را از حضور تکنسین بی نیاز نماید.
  در صورت نیاز به مشاوره از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین اقدام نمایید.
  برای دانلود فایل ارور E09 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج بوتان در تهران :

  چنانچه با مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور E09 پکیج بوتان خود نبودید، تنها کافی است از طریق پشتیبانی و یا چت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.تعمیرکار پکیج بوتان در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل پکیج شما مینماید.
  تمامی خدمات ما از جمله تعمیر پکیج بوتان شامل 6 ماه گارانتی و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارور E011 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور E09 پکیج بوتان :

  ارور e09 پکیج بوتان زمانی بر روی صفحه ی نمایشگر پکیج شما ظاهر میشود که دمای گرمایشی پکیج شما به 95 درجه سانتی گراد رسیده باشد.بروز مشکل در هریک قطعات پمپ، ترموستات حد، خرابی مسیر لوله ها و … میتواند از دلایل بروز ارور e09 پکیج بوتان باشد.
  برای مطالعه مقاله ارور E9 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.ارور E9 پکیج بوتان

  معیوب بودن پمپ پکیج و بروز ارور e09 پکیج بوتان :

  عدم گردش درست آب به‌وسیله پمپ و معیوب شدن آن منجر به بالا رفتن فوری دمای آب مدار گرمایش شده و درنتیجه بر اساس فرمان برد کنترل مشعل پکیج خاموش خواهد شد. در پی این اتفاق، رادیاتور منزل شما گرمایش کافی را نخواهند داشت.

  علائم خرابی پمپ پکیج :

  -فعالیت پمپ بدون گردش آب در سیستم و علایم آن بیش از حد گرم شدن است.
  -مقدار زیادی از جرم و آلودگی ها درون پمپ حبس شده است.
  -صدای بیش از حد پمپ  به دلیل وجود هوا در پمپ می باشد.
  -عدم کارایی پمپ به طور کامل.
  -نشتی پمپ به دلیل نصب اشتباه.
  -عدم کارایی پکیج و پمپ به طور همزمان.
  -یکسره شدن عملکرد پمپ.
  -بدون آب کارکردن پمپ
  -نصب پکیج بدون صافی های سیستم برگشت شوفاژ
  برای دانلود فایل ارور E09 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.ارورe09 پکیج بوتان

  بروز ارور e09 پکیج بوتان به دلیل اشکال در منبع انبساط پکیج :

  یکی از دلایل اصلی بروز ارور e9 بوتان سوراخ شدن دیافراگم، عدم تنظیم صحیح فشار باد داخلی منبع، گرفتگی شیلنگ منبع انبساط و نامتناسب بودن ظرفیت منبع انبساط با مقدار آب مدار گرمایش پکیج است.
  لازم است بدانید که در صورت بروز مشکل در منبع انبساط پکیج بوتان، با توجه به قطع شدن مدار آب گرم، از افزایش حجم آب حین افزایش دما جلوگیری کرده و سبب افزایش فشار سیستم می‌شود.

  علائم خرابی منبع انبساط پکیج :

  موارد مختلفی می‌تواند نمایانگر خرابی منبع انبساط باشند، اما به‌طورکلی بالارفتن بیش از اندازه فشار، افت فشار و نوسان آن سه عامل کلیدی نشان‌دهندهٔ خرابی منبع انبساط در سیستم پکیج هستند. معمولاً این نوسان فشار در صفحه مانومتری پنل پکیج قابل رویت است.
  برای مطالعه مقاله کیت تعمیر پکیج  اینجا کلیک کنید.

  منبع انبساط پکیج

  رسوب‌گیری و انسداد مسیر لوله‌ها و صافی برنجی و بروز ارور e09 پکیج بوتان :

  درصورتی‌که مسیر حرکت آب به دلیل رسوبات گرفته شده باشد، فشار بالا می‌رود و دبی آب کاهش پیدا می‌کند. زمانی که مشعل پکیج روشن می‌شود، با توجه به پایین بودن جریان آب عبوری دمای آن سریعاً افزایش پیدا می‌کند که با توجه به کنترل داخلی مشعل پکیج خاموش خواهد شد.برای جلوگیری از بروز این اتفاق باید سرویس پکیج را به صورت 6 ماه یکبار انجام داده و از سلامت دستگااه خود اطمینان حاصل نمایید.

  خرابی شیر پرکن پکیج بوتان و ارور e09 :

  یکی از عوامل اولیه در بروز ارور e09 پکیج بوتان بروز مشکل در شیر پرکن پکیج است.
  خرابی شیر پرکن باعث شده که آب ورودی به سیستم پکیج به سیستم مدار گرمایش آن راه پیدا کرده و در صورت بالا بودن فشار آب ساختمان موجب بالا رفتن مقدار آب مدار گرمایش و فشار پکیج خواهد شد.
  بهترین کار برای جلوگیری از این مشکل سرویس به موقع پکیج بوتان است، که در آن تمامی قطعات دستگاه شما بررسی شده و از سلامت آنها اطمینان حاصل میشود.

  باز نبودن شیر رفت و برگشت پکیج و بروز ارور e09 پکیج بوتان :

  اگر شیر رفت و برگشت دستگاه شما بسته باشد، دمای آب پکیج بسیار بالا می‌رود و عملکرد آن با مشکل روبرو می‌شود. در صورت مشاهده این ارور ابتدا بررسی کنید شیر رفت و برگشت باز باشد.
  بهتر است در فصل تابستان نیز تنها بر روی حالت تابستانه قرار دادن پکیج اکتفا کرده و از بستن شیرهای رادیاتور به شدت جلوگیری کنید.

  رسوب گرفتن مبدل حرارتی پکیج بوتان و ایجاد ارور E09 بوتان :

  یکی دیگر از دلایل افزایش دمای آب پکیج رسوب گرفتن گرفتن مبدل حرارتی است.‌ برای رفع این مشکل باید پکیج خود را سرویس کرده و نسبت به رسوب گیری مبدل حرارتی اقدام کنید. یکی از روش‌ های رسوب گیری این است که پس پس از قطع جریان گاز و برق کاور پکیج را باز کرده و آب آن را خالی کنید.‌ مبدل را از داخل پکیج بیرون بیاورید. مبدل را داخل تشت بگذارید و با یک قیف اسید را داخل آب تشت بریزید تا رسوبات را از مبدل جدا کند. سپس با فشار آب زیاد رسوبات را خارج کنید. پس از رسوب گیری مبدل حرارتی بار پکیج باید روی عدد 1.5 قرار بگیرد. روش دیگر رسوب گیری مبدل حرارتی استفاده از پمپ اسید شویی مخصوص است. اگر برای رسوب گیری و از پمپ استفاده شود دیگر لازم نیست پکیج را باز کنید. رعایت نکات ایمنی در هنگام رسوب گیری فراموش نشود.

  مراحل رسوب گیری مبدل پکیج بوتان :

  بستن شیرگاز پکیج
  باز کردن دستگاه و تخلیه آب آن
  خارج کردن مبدل
  قرار دادن مبدل حرارتی درون یک تشت آب
  وارد کردن اسید به آب
  وارد کردن آب با فشار زیاد به مبدل
  تنظیم بار پکیج روی 1.5

  مبدل پکیج

  علت ارور E9 پکیج بوتان، خرابی ترموستات حد :

  اگر ترموستات حد پکیج بوتان شما خراب شده باشد، ممکن است دستگاه به صورت ناگهانی خاموش شود و ارور E9 پکیج بوتان رخ بدهد.

  علائم خرابی ترموستات حد پکیج :

  ترموستات برق ندارد.
  بخاری یا AC خاموش نمی شود
  ترموستات با دمای اتاق همخوانی ندارد.
  ترموستات پاسخ نمی دهد.
  ترموستات تنظیمات برنامه ریزی شده را ریست می کند.ترموستات حد

  برطرف کردن ارور E09 پکیج بوتان در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E09 پکیج بوتان در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن E09 پکیج بوتان در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E09 پکیج بوتان در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E09 پکیج بوتان در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج بوتان :

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافیست با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است،که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید ، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معیین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  1. ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  2. ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  3. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  4. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  5. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  6. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  7. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان

  نکته مهم :

  به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
  طرح هرگونه سوال، نیاز مجدد به حضور تکنسین در محل تنها باید توسط پشتیبانی مجموعه هماهنگ شود.

  چرا سرویسکار پکیج بوتان خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص سرویس پکیج بوتان
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس