ارورهای پکیج دئوترم

 • ارورهای پکیج دئوترم (deotherm water heater error ) برند محبوب دئوترم در تولید پکیج های گرمایشی نیز بسیار موفق عمل کرده و توانسته سهم عظیمی از بازار سیستم های گرمایشی را به خود اختصاص دهد.پکیج های دیواری دئوترم ساخت ایران و محصول گروه صنعتی مشهد تهویه می باشند.شرکت مشهد تهویه با 4 دهه فعالیت در عرصه تولید تجهیزات گرمایشی همواره اساس کار خود را جلب رضایت مشتری و عرضه با کیفیت ترین محصولات گرمایشی قرار داده است.
  در این مقاله ما لیست کاملی از کدهای خطا پکیج دئوترم را برای شما عزیزان آورده ایم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج خود براحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر نمایید.به یاد داشته باشید ارورهای پکیج دئوترم تنها به صورت جزئی بیانگر علت بروز مشکل هستند و برای برطرف کردن آنها بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید.

  تعمیر پکیج دئوترم :

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج دئوترم به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج دئوترم خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج دئوترم آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج فرولی اینجا کلیک کنید.

  شرکت دئوترم یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای پکیج دئوترم :

  کد خطا مفهوم کد خطا
  E1 قطع / نوسان گاز – عدم استفاده از شيلنگ با سايز مناسب يا اسفاده از سرشيلنگی – عدم عملکرد صحيح الکترود جرقه و يا شير برقی گاز
  E2 عدم عملکرد صحيح پمپ – مبدل ها رسوب گرفته اند – سيستم هوا گرفته است.
  E3 فن دار : عدم عملکرد صحيح سوئيچ هوا و يا فن
  بدون فن : عدم عملکرد صحيح سنسور دود – مسدود بودن دودکش – طول دودکش
  E4 فشار آب سيستم شوفاژ کم است – عدم عملکرد صحيح پرشرسوئيچ آب
  E5 خرابی برد الکترونيک
  E6 عدم عملکرد صحيح NTC آبگرم بهداشتی
  E7 عدم عملکرد صحيح NTC شوفاژ
  E9 عدم عملکرد صحيح سيستم مقابله با يخ زدگی (آنتی فريز)
  99 عدم عملکرد صحيح NTC آبگرم بهداشتی و يا شوفاژ و يا سيم های آنها

  رفع ارورهای پکیج دئوترم در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج دئوترم خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج دئوترم تماس حاصل نمایید.

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج ال جی اینجا کلیک کنید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج دئوترم :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج دئوترم خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه ی علت بوی گاز از پکیج اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج دئوترم :

  هزینه رفع ارور پکیج دئوترم با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج روکا اینجا کلیک کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس