ارورهای پکیج دئوترم

 • ارورهای پکیج دئوترم (deotherm water heater error ) برند محبوب دئوترم در تولید پکیج های گرمایشی نیز بسیار موفق عمل کرده و توانسته سهم عظیمی از بازار سیستم های گرمایشی را به خود اختصاص دهد.پکیج های دیواری دئوترم ساخت ایران و محصول گروه صنعتی مشهد تهویه می باشند.شرکت مشهد تهویه با 4 دهه فعالیت در عرصه تولید تجهیزات گرمایشی همواره اساس کار خود را جلب رضایت مشتری و عرضه با کیفیت ترین محصولات گرمایشی قرار داده است.
  در این مقاله ما لیست کاملی از کدهای خطا پکیج دئوترم را برای شما عزیزان آورده ایم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج خود براحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر نمایید.به یاد داشته باشید ارورهای پکیج دئوترم تنها به صورت جزئی بیانگر علت بروز مشکل هستند و برای برطرف کردن آنها بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید.
  برای دانلود فایل ارورهای پکیج دئوترم اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج دئوترم :

  فرقی نیمکند که شما در کدام محدوده از تهران سکونت دارید، اگر پکیج دئوترم شما با مشکل مواجه شده است با نزدکیترین شعبه تهران سرویس انلاین تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکار پکیج دئوترم ما در کمتر از 1 ساعت در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.
  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج دئوترم به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج دئوترم خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج دئوترم آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج فرولی اینجا کلیک کنید.

  شرکت دئوترم یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.تعمیرکار پکیج دئوترم

  لیست ارورهای پکیج دئوترم :

  کد خطا مفهوم کد خطا
  E1 قطع / نوسان گاز – عدم استفاده از شيلنگ با سايز مناسب يا اسفاده از سرشيلنگی – عدم عملکرد صحيح الکترود جرقه و يا شير برقی گاز
  E2 عدم عملکرد صحيح پمپ – مبدل ها رسوب گرفته اند – سيستم هوا گرفته است.
  E3 فن دار : عدم عملکرد صحيح سوئيچ هوا و يا فن
  بدون فن : عدم عملکرد صحيح سنسور دود – مسدود بودن دودکش – طول دودکش
  E4 فشار آب سيستم شوفاژ کم است – عدم عملکرد صحيح پرشرسوئيچ آب
  E5 خرابی برد الکترونيک
  E6 عدم عملکرد صحيح NTC آبگرم بهداشتی
  E7 عدم عملکرد صحيح NTC شوفاژ
  E9 عدم عملکرد صحيح سيستم مقابله با يخ زدگی (آنتی فريز)
  99 عدم عملکرد صحيح NTC آبگرم بهداشتی و يا شوفاژ و يا سيم های آنها

  ارور ۹۹ پکیج دئوترم :

  ارور 99 در پکیج دئوترم به معنای مشکل در ntc آبگرم بهداشتی و یا شوفاژ و یا سیم‌ های آن است.

  ارور E1 پکیج دئوترم :

  ارور e1 در پکیج های دئوترم به معنی عدم تشکیل شعله است، و باید تمامی مواردی که به تشکیل شعله مربوط است مورد بررسی قرار گیرد.
  علت دیگر بروز ارور e1 در پکیج دئوترم، عدم عملکرد صحیح الکترود جرقه یا بخش شیر برقی گاز است که وظیفه ایجاد شعله را برعهده دارند. برای رفع این خطا، گزیه Reset را فشار دهید.

  ارور E2 پکیج دئوترم :

  علت بروز ارور e2 در پکیج های دئوترم به دلیل معیوب بودن پمپ پکیج ، هوا داشتن سیکل گرمایشی و یا رسوب داشتن مبدل ها ایجاد میشود.برای برطرف کردن این ارور باید ابتدا پکیج رسوب زدایی شده و بعد سلامت قطعات بررسی شود.

  ارور E3پکیج دئوترم :

  در صورت بروز مشکل در سوئیچ ایمنی دودکش یا فن، عدد E3 به عنوان یکی از کدهای خطای پکیج دئوترم بر روی نمایشگر نقش می‌بندد. این مشکل نشان از عدم ارتباط مناسب هوا در فرایند کاری دستگاه در حین اشتعال و در حال خروج از آن است. این کد خطا در پکیج دئوترم در مدل‌های فن‌دار به شکل مشخص به عدم عملکرد سوئیچ هوا و در مدل‌های بدون فن به اشکالاتی در دودکش (مسدود بودن، طول نامناسب و…) اشاره دارد. برای رفع این مشکل، دستگاه را خاموش کرده و دلایل انسداد مسیر را بررسی کنید.

  ارور E4 پکیج دئوترم :

  ارور e4 در پکیج دئوترم به معنی کمبود آب در سیکل پکیج است.برای برطرف کردن این مشکل باید شیر پرکن پکیج را باز کرده و صبر کنید تا فشار دستگاه به ۱.۵ بار برسد. حالا شیر را در جهت عقربه‌های ساعت ببندید و دستگاه را دوباره به برق متصل کنید.

  ارور E5 پکیج دئوترم :

  اگر برد الکترونیک دستگاه دچار خرابی شود، کد خطای E5 بر روی دستگاه ظاهر می‌شود. در بین کدهای خطای پکیج دئوترم، این مشکل به اختلالات در بخش‌های الکترونیکی دستگاه اشاره دارد.

  ارور E6 پکیج دئوترم :

  در صورت خرابی سنسور آبگرم مصرفی، کد خطای E6 بر روی دستگاه ظاهر می‌شود. E6 در بین کدهای خطای پکیج دئوترم، بیانگر نیاز به تعویض سنسور دستگاه است که وظیفه پایش مداوم دما را برعهده دارد.

  ارور E7 پکیج دئوترم :

  خرابی در سنسور رفت و گرمایش، در بین کدهای خطای پکیج دئوترم، با عبارت E7 نمایش داده می‌شود.

  ارور E9 پکیج دئوترم :

  در فصول سرد، پدیدۀ یخ‌زدگی یکی از حالت‌های شایع در پکیج‌های گرمایشی است. در صورتی که عملکرد صحیح سیستم در مقابله با یخ‌زدگی دچار اختلال شود، کد خطای E9 بر روی نمایشگر پدیدار می‌شود. در بین کدهای خطای پکیج دئوترم، این نقص می‌تواند با بررسی سیستم‌های خودگرمایشی دستگاه، برطرف شود.ارورهای پکیج دئوترم

  رفع ارورهای پکیج دئوترم در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج دئوترم خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج دئوترم تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج ال جی اینجا کلیک کنید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج دئوترم :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج دئوترم خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه ی علت بوی گاز از پکیج اینجا کلیک کنید.

  نکات مهم در زمان استفاده از پکیج دئوترم :

  • سرویس سالانه پکیج خود را جدی گرفته و رسوب زدایی پکیج را هر سال انجام دهید.
  • برای پکیج خود حتما از محافظ برق استفاده کنید.
  • در صورت داشتن تخصص سعی کنید برد پکیج را هر چند وقت یکبار به آرامی با یک دستمال خشک پاک کنید.
  • دودکش و فن پکیج خود را بررسی کرده و مراقب گرفتگی آن باشید.
  • برای پکیج خود فیلتر ضد رسوب نصب کنید.
  • در سفرهای طولانی مدت آب پکیج را خالی کرده و پکیج را خاموش کنید.
  • برای سرویس و تعمیر پکیج خود از بهترین تعمیرکاران کمک بگیرید.

  هزینه رفع ارور پکیج دئوترم :

  هزینه رفع ارور پکیج دئوترم با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج روکا اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور پکیج دئوترم در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور پکیج دئوترم در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور پکیج دئوترم در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور پکیج دئوترم در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور پکیج دئوترم در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس کرده است. در این شعبه تمامی خدمات نصب ، تعمیر و سرویس پکیج به مشتریان عزیز  به صورت شبانه روزی ارائه می‌شود.در این شعبه یک تعمیرگاه به جهت ارائه خدمات حضوری و فروش قطعات پکیج در نظر گرفته شده که مشتریان عزیز میتوانند ضمن هماهنگی لازم در ساعت مقرر برای ارائه خدمات حاضر شوند.

  چرا تعمیرکار پکیج دئوترم خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج دئوترم
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  لینک کوتاه مقاله : B2n.ir/d31521

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس