ارورهای کولر گازی آیوا

 • ارورهای کولر گازی آیوا (aiwa air conditioner errors) اگر شما برند ژاپنی آیوا را برای سیستم تهویه خود انتخاب کرده اید باید با کدهای خطا و ارورهای این کولر گازی آشنایی داشته باشید، تابتوانید در هنگام بروز مشکل به سادگی دستگاه خود را عیب یابی و تعمیر نمایید.سیستم تهویه مطبوع برند آیوا یکی از با کیفیت ترین و بهترین کولرهای گازی موجود در بازار است،سیستم های تهویه مطبوع آیوا دارای سیستم عیب یابی هوشمند هستند و تقریبا هر مشکلی در کولر گازی آیوا با استفاده از کدهای خطا نمایش داده می شود.
  فهمیدن علت بروز این ارورها و قطعه ای که دچار مشکل است ،کمک بزرگی به تعمیرکاران و مصرف کنندگان این سیستم تهویه برای رفع مشکل خواهد کرد.
  ما لیست کاملی از کدهای خطا کولر گازی آیوا را برای شما تهیه کرده ایم،تا ادامه این مقاله با ما همراه باشیدو سوالات خود را در بخش کامنت همین مقاله با کارشناسان ما در میان بگذارید.
  برای دانلود فایل ارورهای کولر گازی آیوا اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کولر گازی آیوا:

  کولر گازی آیوا یکی از برندهای معروف در کشورماست که به دلیل کیفیت بالای این محصول از محبوبیت بالایی نیز برخودار است.تمامی خدمات کولر گازی آیوا اعم از نصب کولر گازی، سرویس و تعمیر این برند توسط تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین با ضمانت 6 ماه در حال ارائه به تمامی هموطنان ما در شهر تهران میباشد.
  تعمیر کولر گازی آیوا خود را با خیالی آسوده به تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین بسپارید، این شرکت با بیش از 7 سال سابقه در زمینه خدمات کولر گازی آیوا به شما مشتریان عزیز این نوید را میدهد که در تمامی قطعات مورد استفاده تعمیرکاران از برند اصلی آیوا بوده و دارای ضمانت نامه شرکت میباشند.
  برای مطالعه مقاله جمع كردن گاز كولر گازی اینجا کلیک کنید.

  ارور کولر گازی آیوا

  لیست ارورهای کولر گازی آیوا:

  سازندگان کولر گازی برای کمک به مصرف کنندگان وتعمیرکاران در هنگام تعمیر کولر گازی سیستم های تهویه خود را به سیستم عیب یابی هوشمند مجهز کرده اند، که در هنگام مواجه شدن با مشکل به صورت ارورهایی بر روی صفحه نمایشگر آنها ظاهر خواهد شد.
  هر ارور شامل حروف انگلیسی و اعداد است که به صورت مختصر به علت بروز مشکل در کولر گازی شما اشاره دارد.ارورها برای هر دستگاه معنای مخصوصی داشته و برای عیب یابی دستگاه باید ارورهای همان برند را در دسترس داشته باشید.
  برای دانلود فایل ارورهای کولر گازی آیوا اینجا کلیک کنید.

  ارور کولرگازی ایوا علت کد خطای کولر گازی ایوا
  E0 اختلال در کابل های ارتباطی بین یونیت داخلی و خارجی
  E1 اختلال و خطا در سنسور بیرونی
  E2 اختلال در سنسور دمای کویل داخلی
  E3 اختلال در سنسور دمای کویل خارجی
  E4 غیر عادی بودن سیستم دستگاه
  E5 عدم تطابق یونیت داخلی و خارجی
  E6 اختلال در موتور فن داخلی
  E7 اختلال در سنسور دمای بیرونی
  E8 خطا در سنسور دمای داخلی
  E9 خطا در ماژول کولرگازی
  Ec مشکل از ارتباط یونیت خارجی
  Ef خرابی موتور فن خارجی
  Ee خرابی برد کولر گازی
  Ea اختلال در ارور سنسور جریان
  Ep خراب شدن سوئیچ کمپرسور
  Eu اختلال در سنسور ولتاژ
  Eh اختلال در سنسور دمای ورودی
  P1 افزایش و کاهش ولتاژ دما
  P2 جریان اضافی در دستگاه
  P4 اختلال در دمای تخلیه
  P5 سرمایش بیش از حد خنک کننده
  P6 گرمایش بی از حد در حالت خنک کننده
  P7 گرم شدن بیش از حد در حالت گرم کننده

  ارور E0 کولر گازی آیوا :

  ارور E0 کولر گازی آیوا به وجود مشکل در ایجاد ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی اشاره دارد. در این حالت، چراغ‌های نمایشگر تایمر و اجرای کار دستگاه، چشمک زن خواهند بود.برای رفع این مشکل، فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  ارور E1 کولر گازی آیوا :

  در هنگام بروز ارور E1 کولر گازی آیوا به بررسی سنسور محیطی بپردازید.
  وجود اشکال در عملکرد سنسور دمای اتاق (IRT)، با کد خطای E1 و روشن شدن 1/8 ثانیه‌ای چراغ روشن، قابل تشخیص است.

  • برای برطرف کردن این مشکل، ابتدا میزان اهم سنسور را بررسی و در صورت لزوم، آن را تعویض کنید.
  • در صورتی که سنسور سالم بود، باید برد اصلی و سیم کشی کولر را چک کنید.
  • اگر موفق به رفع مشکل نشدید، فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و از تعمیرکاران مجرب و حرفه‌ای کمک بگیرید.
   ارورهای کولر گازی آیوا

  ارور  E2 کولر گازی آیوا :

  خرابی سنسور دمای لوله در یونیت داخلی، با این کد خطا و روشن شدن 8/2 ثانیه‌ای چراغ روشن اعلام می‌شود.برای بررسی عملکرد سنسور، ابتدا میزان اهم آن و سپس سیم کشی‌ها و برد اصلی دستگاه را چک کنید.

  ارور E3 کولر گازی آیوا :

  اگر سنسور دمای لوله خارجی دستگاه دچار خرابی شود، چراغ روشن دستگاه 8/3 ثانیه روشن شده و این کد خطا را نمایش می‌دهد. برای رفع خطا، عملکرد سنسور را با اندازه گیری میزان اهم آن بررسی کرده و در صورت نیاز، آن را تعویض کنید. اگر سنسور سالم باشد، باید سیم کشی‌ها و برد اصلی کولر را چک کنید.
  برای مطالعه مقاله  ترموستات کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  ارور E4 کولر گازی آیوا :

  هنگامی که دستگاه در یک حالت غیر عادی قرار گیرد، چراغ LED دستگاه 8/4 روشن شده و کد خطای E4 گزارش می‌شود.در این حالت باید با کارشناس تعمیر کولر گازی در محل تمای بکیرید، دستگاه را به صورت کلی عیب یابی کنید.

  ارور  E5 کولر گازی آیوا :

  اگر ترکیب بندی مدل دستگاه دچار ایراد بوده و یونیت داخلی و خارجی آن با یکدیگر مطابقت نداشته باشند، چراغ روشن، 8/5 ثانیه روشن شده و این کد خطا را اعلام می‌کند.طبیعی است که در چنین حالتی، باید مدل و ویژگی‌های هر دو یونیت را به دقت بررسی کرده و در صورت لزوم آنها را تعویض کنید.

  ارور  E6 کولر گازی آیوا :

  وجود خطا در موتور فن داخلی دستگاه، با کد E6 و روشن شدن 8/6 ثانیه‌ای چراغ روشن، قابل تشخیص است.

  • در این حالت باید موتورهای فن داخلی را بررسی و در صورت یافتن خرابی، آن را تعویض کنید.
  • اگر موتور فن سالم بود، باید سیم کشی‌ها و اتصالات آن را چک کنید.

  تعمیرکار در حال تعمیر کولر گازی آیوا

  ارور  E7 کولر گازی آیوا :

  ارورE7 ، نشان دهنده از کار افتادن سنسور دمای بیرونی کولر گازی است و در این حالت چراغ روشن، 8/7 ثانیه کار می‌کند.

  • برای بررسی و رفع ایرادات احتمالی، ابتدا اهم سنسور را چک کنید.
  • در صورت سالم بودن سنسور، به سراغ سیم کشی‌ها و برد اصلی، بروید.
   برای مطالعه علت خروج باد گرم از کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  ارور  E8 کولر گازی آیوا :

  خرابی سنسور دمای تخلیه یا همان خروجی، با این کد و روشن شدن 8/8 ثانیه‌ای چراغ روشن، نشان داده می‌شود.در این شرایط نیز، ابتدا میزان اهم سنسور و سپس سیم کشی و اتصالات دستگاه و در نهایت برد اصلی آن را چک کنید.

  ارور E9 کولر گازی آیوا :

  اگر ماژول توان هوشمند دستگاه دچار اختلال در عملکرد شود، چراغ روشن 8/9، روشن شده و کد خطا یا ارور کولر گازی آیوا با شماره E9 را نشان می‌دهد.برای رفع مشکل، وضعیت این ماژول (توان هوشمند) را چک کنید.

  ارور EA کولر گازی آیوا :

  این کد همراه با روشن شدن 8/11 ثانیه‌ای چراغ روشن دستگاه، دیده شده و به معنای وجود ایراد در سنسور برق دستگاه است.بنابراین باید ابتدا میزان اهم سنسور و سپس سیم کشی‌ها و برد اصلی دستگاه را چک کنید.

  ارور  EC کولر گازی آیوا :

  اگر ارتباطات یونیت بیرونی دستگاه دچار مشکل شود، کد خطای EC نمایش داده شده و نمایشگر تایمر و اجرای کار کولر گازی به صورت چشمک زن عمل می‌کنند.در این شرایط، اتصالات و وضعیت یونیت بیرونی را به صورت کلی بررسی و عیب یابی کنید.

  ارور  EE کولر گازی آیوا :

  در شرایطی که EEPROM کولر گازی، دچار مشکل شده باشد، چراغ روشن 8/12 ثانیه کار کرده و این خطا را نشان می‌دهد. برای برطرف کردن مشکل، باید دستگاه را دوباره برنامه ریزی کنید.

  ارور  EF کولر گازی آیوا :

  اگر موتور فن فضای باز یا موتور جریان مستقیم کولر گازی، مشکلی داشته باشد، این کد خطا همراه با 8/10 ثانیه کار کردن چراغ روشن، آن را نشان می‌دهد.

  • در این حالت باید ابتدا موتور فن را چک کرده و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.
  • اگر موتور سالم بود، به سراغ بررسی اتصالات و سیم کشی کولر گازی بروید.

  شناخت انواع کد خطا کولر گازی آیوا، به شما کمک می‌کنند تا محدوده بروز مشکل در سیستم را پیدا کرده و اقدامات لازم برای برطرف کردن آنها را انجام دهید.

  ارور  EH کولر گازی آیوا :

  مشکلات سنسور دمای ورودی با 8/15 ثانیه کار کردن چراغ روشن و کد خطای EH، گزارش می‌شود.در این حالت باید عملکرد سنسور را با بررسی اهم آن، چک کرده و اگر سنسور سالم بود، سیم کشی و برد اصلی کولر را چک کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی نوبل اینجا کلیک کنید.

  ارور EP کولر گازی آیوا :

  اگر سوئیچ حرارتی بالای کمپرسور، دچار ایراد و اختلال در عملکرد شود، چراغ روشن 8/13 ثانیه کار کرده و کد خطای EP را نشان می‌دهد.برای رفع ایرادات احتمالاتی، اهم سنسور را چک کنید، اگر نیاز به تعویض داشت، آن را با سنسور جدید تعویض کنید و در غیر اینصورت به بررسی اتصالات، سیم کشی‌ها و برد اصلی کولر گازی بپردازید.

  ارور  EU کولر گازی آیوا:

  ایرادات سنسور ولتاژ کولر گازی با این خطا و 8/14 ثانیه کار کردن چراغ روشن، گزارش می‌شود.در این حالت باید عملکرد سنسور را بررسی و اگر سنسور سالم بود، سیم کشی و برد اصلی کولر را چک کنید.

  کد محافظت کولرهای گازی آیوا

  علاوه بر کد خطا یا ارور کولر گازی آیوا، کدهای دیگری با نام کد محافظت نیز وجود دارند. کدهای محافظت هنگامی که سیستم کولر گازی، جهت جلوگیری از بروز اختلال در دستگاه، فرمانی را صادر می‌کند، ظاهر می‌شوند. در ادامه به بررسی انواع حالت‌های فعال شدن این کدها، می‌پردازیم.

  نوع محافظ عملکرد چراغ نمایشگر LED
  محافظت در برابر ولتاژ کم و زیاد P1
  محافظت در برابر ولتاژ زیاد برق P2
  محافظت در برابر دمای بیش از حد جریان
  خروجی
  P4
  محافظت از تحت سرما بودن در حالت سرمایش P5
  محافظت در برابر دمای باالی دستگاه در حالت
  سرمایش
  P6
  محافظت در برابر دمای باالی دستگاه در حالت
  گرمایش
  P7
  محافظت در برابر دمای زیاد یا کم فضای بیرونی P8
  محافظت از چرخش موتور ( کنترل نرم افزاری ) چراغ روشن چشمک می زند – تایمر 9 بار
  چشمک می زند 8 ثانیه
  P9
  محافظت از ماژول یا واحد اندازه گیری ( کنترل
  سخت افزاری )
  چراغ روشن چشمک می زند – تایمر 01 بار
  P0 چشمک می زند 8 ثانیه
  P0

  این کدها عبارتند از:

  کد محافظت P1 کولر گازی آیوا :

  کد محافظت P1، به معنای محافظت از دستگاه در برابر ولتاژ کم و زیاد است. در زمان نمایش این کد، چراغ نمایشگر، چشمک زن بوده و تایمر هر 8 ثانیه یک بار چشمک می‌زند.برای رفع مشکل، اتصالات و جریان ورودی را بررسی کنید.

  کد خطا P2 کولر گازی آیوا

  محافظت از کولر گازی آیوا در برابر جریان برق با شدت بالا، با این کد نشان داده می‌شود. در این حالت، چراغ روشن، در حالت چشمک زن قرار گرفته و چراغ تایمر هر 8 ثانیه 2 بار چشمک می‌زند.جهت رفع اختلال، از محافظ جریان برای کولر گازی خود، استفاده کنید.

  ارور  P4 کولر گازی آیوا :

  این کد نشان دهنده آن است که دستگاه در برابر دمای بیش از حد جریان خروجی، حفاظت می‌شود. در زمان نمایش این کد، چراغ روشن چشمک زن بوده و تایمر نیز در هر 8 ثانیه، 4 بار چشمک می‌زند.برای عیب یابی این مورد، سنسورهای دما را بررسی کنید.

  ارور  P5 کولر گازی آیوا :

  کد P5 نشان می‌دهد که دستگاه در حالت سرمایش، تحت حفاظت است. در این شرایط، چراغ دستگاه روشن بوده و تایمر هر 8 ثانیه 5 بار، چشمک می‌زند.هنگام نمایش ارور P5 کولر گازی آیوا مطمئن شوید که سنسور محیطی و سنسور لوله، مشکلی نداشته باشند.

  ارور P6  کولر گازی آیوا :

  کد محافظت P6 کولر گازی آیوا، محافظت در برابر دمای بالای کولر، در وضعیت سرمایش محیط را اعلام می‌کند. همزمان با نمایش این کد، چراغ دستگاه روشن بوده و تایمر هر 8 ثانیه، 6 بار چشمک می‌زند.در زمان نمایش این ارور از صحت کمپرسور، سنسورهای دما، اتصالات و برد، مطمئن شوید.
  برای تعمیر برد کولر گازی با ما در تماس باشید.

  ارور  P7 کولر گازی آیوا :

  این کد، محافظت در برابر دمای بالای کولر، در حالت گرمایش را اعلام می‌کند. همزمان با نمایش این کد، چراغ دستگاه روشن بوده و تایمر هر 8 ثانیه 7 بار چشمک می‌زند.در هنگام مشاهده این ارور عملکرد ترموستات دمای محیط را بررسی کنید.

  ارور P8 کولر گازی آیوا:

  کد P8، نشان دهنده آن است که دستگاه در برابر دمای زیاد یا فشار کم، محافظت می‌شود. با نمایش این کد، چراغ دستگاه روشن بوده و تایمر هر 8 ثانیه 8 بار چشمک می‌زند. در زمان ارور P8  کولر گازی آیوا میزان گاز مبرد و مسدود نبودن سیکل مبرد‌ را بررسی کنید.بهتر است برای این کار با تکنسین تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  ارور P9 کولر گازی آیوا :

  ارور P09 کولر گازی آیوا به صحت و کیفیت کمپرسور اشاره دارد.اگر کولر گازی ایوا به صورت نرم افزاری قادر به حفاظت از چرخش موتور باشد، چراغ روشن آن در حالت چشمک زن بوده و تایمر آن هر 8 ثانیه 9 بار چشمک می‌زند.

  ارور P0  کولر گازی آیوا :

  ارور  P0 کولر گازی آیوا، نشان دهنده کنترل سخت افزاری از ماژول یا واحد اندازه گیری کولر گازی، است. در این زمان، چراغ روشن کولر، چشمک زن بوده و تایمر نیز هر 8 ثانیه، 10 بار چشمک خواهد زد.ارورهای کولر گازی آیوا

  چه زمانی کولر گازی آیوا بر روی صفحه نمایشگر خود ارور نشان میدهد؟

  • عدم سرویس به موقع کولر گازی آیوا
  • گرفتگی لوله مویی کولر گازی
  • آبریزش کولر گازی
  • نوسانات برقی
  • ایجاد مشکل در کمپرسور یونیت خارجی
  • ایجاد مشکل در برد دستگاه
  • ایجاد مشکل در سیم کشی دستگاه
  • اختلال در عملکرد خازن دستگاه
  • ایجاد مشکل در فن داخلی
  • گرد وغبار در فیلترهای یونیت داخلی
  • ایجاد شکستگی در لوله مسی
  • نشت یابی کولر گازی
  •  نیاز به شارژ گاز کولر گازی

  روش های جلوگیری از ایجاد ارور در کولر گازی آیوا:

  بهترین روش برای جلوگیری از ایجاد ارور در کولر گازی های آیوا سرویس به موقع و نگهداری درست از کولر گازی است.توصیه ما به شما مصرف کنندگان عزیز این برند کولر گازی این است، که هر سال قبل از استفاده از کولر گازی خود با تماس با یکی از نمایندگیهای تهران سرویس آنلاین از کارشناسان بخواهید، برای بازبینی و سرویس کولر گازی شما در محل مورد نظر حاضر شوند.

  • شستشوی پنل داخلی
  • شستشوی فیلترها
  • نصب فیلتر هپا
  • نصب سایبان کولر
  • سرویس اسپلیت آیوا
  • شارژ گاز کولر گازی
  • نظافت کولر گازی
  • تعمیر کولر گازی آیوا
  • تست آمپر کولر گازی
  • سرویس سالیانه اسپیلت و کولر گازی
  • شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی
  • شستشوی پنل خارجی
  • شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر
  • نشت‌یابی و شارژ گاز
  • تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی در صورت نیاز و بروز مشکل

  هزینه برطرف کردن ارور کولر گازی آیوا:

  از آنجایی که هریک از کدهای خطا کولر گازی آیوا به بروز مشکل در یکی از قسمت های کولر گازی خبر میدهد، نمیتوان به صورت کلی برای رفع هریک از اورها مبلغی را از پیش تعیین کرد بلکه هزینه برطرف کردن ارور باید بعد از بررسی سیستم تهویه توسط کارشناس و عیب یابی دقیق تعیین گردد.

  راه های جلوگیری از ایجاد ارور در کولر گازی آیوا:

   یکی از از مهمترین این نکات در نگهداری سیستم های تهویه مطبوع توجه به سرویس آن به صورت منظم می باشد مقالات خود به این نکته اشاره کردیم، که حتما قبل از شروع فصل گرما و استفاده مداوم از کولر گازی کولر گازی خود را مورد بازبینی و سرویس قرار دهید. سرویس کولر گازی باید توسط سرویسکاران مجاز صورت گیرد تا تمامی مراحل و اقدامات لازم برای سرویس کولر گازی انجام میشود در سرویس کولر گازی باید علاوه بر شستن یونیت داخلی و خارجی، تست نشت یابی، تست سلامت قطعات بازبینی و چک کردن عایق ها و پرایمر لوله، شارژ گاز تکمیلی و بررسی لوله های خروجی انجام گیرد.
   توجه نکردن و حتی یکی از موارد بالا علاوه بر افزایش مصرف برق کاهش عمر دستگاه شما را به دنبال خواهد داشت.

  در زمان مشاهده ارور کولر گازی آیوا چه اقداماتی باید انجام داد :

  بهتر است، هنگام نمایش ارور در کولر گازی آیوا خود دستگاه را خاموش کرده و از باز کردن دستگاه بشدت بپرهیزید.
  تعمیر کولر گازی آیوا باید به دست تعمیرکار متخصص انجام شود.در زمان مشاهده ارور حتی زمانی که عیب دستگاه بسیار کوچک است، هرگز اقدام به تعمیر دستگاه نکرده و با تعمیرکار خود تماس حاصل نمایید.

  سرویس کولر گازی آیوا :

  سرویس کولر گازی از جمله موارد بسیار مهم در نگهداری کولر گازی محسوب میشود.نظر متخصصان کولر گازی بر این است کولر گازی خود را هر 6 ماه توسط سرویسکار مجاز سرویس نمایید تا از هزینه های اضافی جلوگیری شود.
  وجه اشتراک تمامی کولر گازی هایی که دچار ارور شده اند این است که مدت زمان زیادی از آخرین سرویس کولر گازی های آنها گذشته است.

  سرویس کولر گازی آیوا شامل :

  الف – سرویس پنل داخلی کولر گازی آیوا

  • شستشوی فیلترها کولر گازی
  • سرویس بلوور کولر گازی
  • سرویس سنسور ها کولر گازی
  • سرویس فین ها یا کویل کولرگازی
  • بررسی مسیر خروجی آب (لوله درین)

  ب – سرویس پنل خارجی کولر گازی آیوا

  • شست و شوی یونیت خارجی با کارواش
  • تست سلامت کمپرسور
  • بررسی عملکرد دستگاه
  • بررسی سلامت خازن
  • بررسی سلامت برد کولر گازی
  • بررسی میزان شارژ گاز کولر گازی
   تعمیرکار کولر گازی آیوا

  برطرف کردن ارور کولر گازی آیوا در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات کولر گازی آیوا کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع ارور کولر گازی آیوا شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور کولر گازی آیوا در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور کولر گازی آیوا در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور کولر گازی آیوا در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به رفع ارور  کولر گازی آیوا مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور کولر گازی آیوا در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس نصب و رفع ارورهای کولر گازی آیوا را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرات کولر گازی در تهران سرویس آنلاین :

  شما عزیزان میتوانید از طریق شماره تماس شعب تهران سرویس آنلاین ،فرم درخواست خدمات و یا چت انلاین که در گوشه ی تصویر سمت راست قرار داده است با تیم پشتیبانی در تماس بوده و با درخواست خود را ثبت نمایید.
  بعد از ثبت درخوسات تعمیرکار از هریک از روش های بالا یک پیامک حاوی کد اشتراک در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال شده که این کد اشتراک برای فعال سازی گارانتی ۶ ماه باید نزد شما محفوظ بماند.
  قبل از حضور تکنسین در محل ک پیامک دیگر حاوی اطلاعات تکنسین برای شما ارسال شده و در همان زمان تکنسین برای تعیین زمان حضور با شما تماس گرفته و زمان حضور را با شما چک خواهد کرد.
  زمان تقریبی حضور تکنسین در شرایط عادی بین ۶۰ الی ۹۰ دقیقه پیش بینی میشود، که این تایم میتواند با تایم مورد نظر شما تغییر یابد.
  بعد از حضور تکنسین و انجام خدمات یک فاکتور دارای سربرگ و مهر تهران سرویس آنلاین به شما عزیزان ارائه میشود که بهتر است با درج کد اشتراک بر روی آن تا ۶ ماه گارانتی نزد شما عزیزان محفوظ بماند.
  طی یک الی ۳ روز کاری پشتیبانی برای درج نظرات شما از خدمات ارائه شده با شما عزیزان در تماس خواهند بود.
  نکته مهم توجه داشته باشید : از هرگونه تماس مستقیم باتکنسین خودداری نمایید، چرا که در صورت بروز این اتفاق دستگاه شما از گارانتی مجموعه خارج شده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل کولر گازی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.
  اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار کولر گازی خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.
  برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات کولر گازی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی
  نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.
  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس