تعمیر داکت اسپلیت سام

 • تعمیر داکت اسپلیت سام (Split Sam duct repair) داکت اسپلیت سام طراحی و تولید شده کشور چین است. داکت اسپلیت از برند سام مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا تولید شده و در دسته محصولات کاربردی قرار گرفته‌اند.داکت اسپلیت تولید شده از برند سام از تنوع بالایی برخوردار بوده و بسیاری از شرکت‌های دیگر در رقابت با این برند تولید‌کننده قرار گرفته‌اند. تمامی قطعات و اجزا تعبیه شده در کولر‌های گازی سام مطابق با استاندارد‌های روز دنیا بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.
  تهران سرویس آنلاین با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیرات و انواع خدمات سیستم های تهویه مطبوع پشتیبانی و خدمات این برند چینی را به شما عزیزان ارائه میدهد.
  تمامی خدمات تعمیرات، نصب و سرویس داکت اسپلیت سام در سراسر پایتخت را از ما بخواهید.خدمات شبانه روزی با داشتن 5 شعبه فعال در تهران و ارائه ضمانت نامه 6 ماه خدمات وجه تمایز تهران سرویس آنلاین با سایر رقباست.
  در این مقاله ما به بررسی و ارائه نکات مهمی درباره تعمیرات و سرویس داکت اسپلیت سام پرداخته ایم، از شما عزیزان دعوت مینماییم ، تا انتهای این مقاله با ماهمراه بوده و تجربیات خود درباره استفاده از سیستم های تهویه مطبوع سام را با در انتها این مقاله به اشتراک بگذارید.
  در صورت نیاز به مشاروه و راهنمایی کارشناسان تهران سرویس آنلاین از طریق چت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

  تعمیر داکت اسپلیت سام در تهران :

  اگر داکت اسپلیت سام شما عزیزان دچار مشکل شده است، دیگر نگران تعمیرات آن نباشید، چرا که مجموعه ما در تمام طول هفته در کنار شما عزیزان خواهد بود و تعمیرات داکت اسپلیت سام شما را صورت 24 ساعته انجام دهد.
  تعمیر داکت اسپلیت
   خود را با اطمینان خاطر به گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین بسپارید ، این مجموعه با بیش از 7 سال سابقه در زمینه تعمیرات داکت اسپلیت سام در خدمت شماست تا در صورت بروز مشکل در داکت اسپلیت خود تنها با یک تماس با کارشناس متخصص در تماس بوده و جهت رفع مشکل داکت اسپلیت خود اقدام نمایید.
  به خاطر داشته باشید ، تمامی خدمات این شرکت دارای 6 ماه ضمانت بوده و در تمام طول این مدت از پشتیبانی 24 ساعته برخودار خواهید بود.

  هزینه تعمیر داکت اسپلیت سام :

  یکی از نگرانی های اصلی مشتریان در هنگام تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به دلیل قیمت زیاد تعمیرات داکت اسپلیت و نرخ های بالای اجرت تعمیرکاران است.
  هزینه تعمیر داکت اسپلیت
  سام در تهران برای مشتریان عزیز متفاوت است، و به فاکتورهای زیادی مانند : علت خرابی ، قطعات مورد استفاده و …. بستگی دارد. به همین دلیل نمیتوان نرخ ثابتی برای تعمیرات داکت اسپلیت سام بیان کرد.
  امام مجموعه ما با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و مشکلات جامعه سعی در آن داشته تا با پایین آوردن نرخ خدمات خود در این شرایط اقتصادی در کنار مردم قرار گیرد.از طرفی با ارائه ضمانت 6 ماه خدمات خود خیال مشتریان عزیز را از بابت کیفیت خدمات آسوده کرده است.

  ضمانت تعمیرات داکت سام:

  امروزه با افزایش قیمت خدمات تعمیراتی و رشد شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیرات داکت اسپلیت بیشتر مردم به دنبال شرکت‌هایی هستند که در قبال خدمات انجام شده برای مشتریان عزیز گارانتی در نظر گرفته و خدمات خود را پشتیبانی نمایند.
  ازاین‌جهت تهران سرویس آنلاین با داشتن بهترین تیم تعمیرکاران کشور و استفاده از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان عزیز خود ارائه کرده و تمامی خدمات خود را به مدت 6 ماه از زمان صدور فاکتور گارانتی میکند. همین امر سبب شده تا میزان رضایت مشتریان مجموعه به طرز چشم گیری افزایش داشته و شاهد تاسیس شعبات جدید تهران سرویس آنلاین در مناطق مختلف پایتخت باشیم.

  ثبت سفارش خدمات تعمیر داکت اسپلیت سام در تهران سرویس آنلاین:

  • با تماس شما با مرکز پشتیبانی تهران سرویس آنلاین مشخصات شما ثبت شده و نزدیکترین تعمیرکار به شمت شما اعزام خواهد شد.
  • پس از قطع تماس شما با پشتیبانی یک پیامک حاوی شماره اشتراک و خدمات ثبت شده برای شما از سوی شرکت ارسال خواهد شد.
  • طی گذشت تنها ۱ ساعت تعمیرکار مورد نظر به محل شما رسیده و اقدام به تعمیر داکت اسپلیت شما خواهد کرد.
  • پس از اتمام تعمیرات داکت اسپلیت شما یک فاکتور شامل مهر و سربرگ تهران سرویس به شما تحویل داده خواهد شد.
  • پس از دریافت فاکتور شماره اشتراک خود را روی آن نوشته و فاکتور را نزد خود نگه دارید.
  • طی ۲ الی ۳ روز کاری تماسی از سوی پشتیبانی با شما گرفته شده و نظر شما درباره نحوه ارائه خدمات را جویا خواهد شد.
  • بعد از تماس کارشناس گارانتی شما ثبت شده و شما جزو بهترین مشترکین تهران سرویس آنلاین خواهید بود.
  • از زمان ثبت شماره اشتراک شما شما از تمامی تخفیف های مجموعه برخوردار خواهید بود.

  نکته :

  به خاطر داشته باشید، از زمان پایان کار شما هرگونه تماس با تکنسین اعزامی به منزله ی لغو گارانتی شما بوده و از ضمانت تهران سرویس آنلاین خارج خواهد بود.هرگونه مشکل و سوال پس از اتمام کار تنها باید با پشتیبانی هماهنگ شود.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای داکت اسپلیت سام:

  نصب داکت اسپلیت 
  – سرویس داکت اسپلیت
  – تعمیرات داکت اسپلیت سام
  -تعمیر برد داکت اسپلیت سام
  -ارسال قطعات دامت اسپلیت سام به سراسر کشور

  چرا تعمیرکار داکت اسپلیت سام خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر داکت اسپلیت سام
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  سرویس داکت اسپلیت سام:

  سرویس داکت اسپلیت سام یکی از مواردی است، که در هنگام خرید این سیستم تهویه مطبوع از جانب فروشنده به خریدار به شدت توصیه شده و حتی در موادری در صورت عدم رعایت این موضوع گارانتی دستگاه شما ساقط خواهد شد.
  سرویس داکت اسپلیت باید حداقل به صورت سالانه توسط سرویسکار مجاز انجام شده و تمامی عامل تاثیر گذار در عملکرد دستگاه بررسی شود.
  انجام سرویس دستگاه باعث بهبود عمکلرد ، افزایش راندمان و کاهش مصرف برق سیستم تهویه مطبوع شما عزیزان خواهد شد.
  برای انجام سرویس داکت اسپلیت سام خود همین حالا با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  انجام سرویس داکت اسپلیت سام براساس نرخ مصوب اتحادیه و در کمتر از 1 ساعت انجام خواهد شد.

  بهترین زمان برای سرویس داکت اسپلیت سام چه زمانیست؟

  پیشنهاد ما این است که ، قبل از اقدام به استفاده از داکت اسپلیت خود سرویس داکت اسپلیت خود را انجام دهید.داکت اسپلیت به عنوان سیستم تهویه مطبوع در فصل تابستان برای سرمایش و در فصل زمستان برای گرمایش مورد بررسی قرار میگیرد ،بنابراین باید 2 بار در سال قبل از تابستان و زمستان مورد سرویس و بازبینی قرار گیرند، تا از ایجاد خرابی در داکت اسپلیت جلوگیری به عمل آوریم.

  مراحل سرویس داکت اسپلیت سام:

  شستشوی داکت اسپلیت :

  داکت اسپلیت مدام در معرض آلودگی قرار دارند و با گذشت زمان گرد و غبار زیادی روی این دستگاه قرار میگیرد. مهمترین خدمات سرویس انواع داکت اسپلیت  تمیز کردن داکت اسپلیت از گرد و غبار و آلودگی است. با این کار راندمان و کارایی داکت اسپلیت  افزایش یافته و باعث صرفه جویی در مصرف برق نیز میشود.

  ارور داکت اسپلیت اجنرال

  شستشوی فیلتر های داکت اسپلیت سام :

  شستشوی فیلترهای داکت اسپلیت از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا این فیلترها مسئول جلوگیری از ورود گرد و غبار، مواد آلرژنی، و سایر ذرات جامد به داخل واحد داخلی داکتاسپلیت هستند. این عملیات به بهبود کیفیت هوا و کارایی داکت اسپلیت کمک می‌کند و باعث افزایش طول عمر داکت اسپلیت شما نیز خواهد شد.
  اگر میخواهید فیلترهای داکت اسپلیت خود را در منزل تمیز کنید به روش زیر عمل کنید:
  برای شستشوی فیلترهای کولر گازی، مراحل زیر را می‌توانید دنبال کنید:

  1. قطع برق: قبل از هرگونه عملیات تمیز کردن، اطمینان حاصل کنید که واحد داکت اسپلیت از برق قطع شده است.
  2. بازکردن پنل فیلتر: پنل یا درب فیلتر را باز کنید تا به فیلترها دسترسی داشته باشید.
  3. خروج فیلترها: فیلترها را با دقت از محل نصب خارج کنید. در بسیاری از مدل‌ها، فیلترها به راحتی قابل جدا کردن هستند.
  4. شستشو با آب خنک: فیلترها را با آب خنک شستشو دهید تا ذرات گرد و غبار و آلودگی‌ها از آنها برداشته شود. می‌توانید از مایعات شوینده نیز استفاده کنید اگر فیلترها بسیار آلوده هستند.
  5. خشک کردن: پس از شستشو، فیلترها را به خوبی خشک کنید. اجازه دهید به طور کامل خشک شوند قبل از اینکه دوباره آنها را نصب کنید.
  6. نصب مجدد فیلترها: پس از خشک شدن، فیلترها را به محل نصب خود برگردانید و پنل یا درب فیلتر را ببندید.

  تست آمپر داکت اسپلیت:

  در صورتی که آمپر این محصول ایراد جزیی و یا کلی داشته باشد توسط سرویس کار بررسی شده و اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد متناسب با میزان خرابی بهترین تصمیم گرفته میشود. این تست سبب میشود از خرابی سایر قطعات پیشگیری شده و شما مجبور نباشید هزینه زیادی برای تعمیر انواع قطعات و تعویض آن ها بپردازید.
  تعمیرات داکت اسپلیت سام

  سرویس داکت اسپلیت سام در تهران:

  اگر شما عزیزان در پایتخت قصد سرویس داکت اسپلیت خود را دارید تنها کافی است با نزدیکترین شعبه تهران سرویس انلاین تماس حال کرده ودرخواست سرویسکار خود را ثبت نمایید.
  همانطور که در مقالات قبلی بارها به آن اشاره کردیم سرویس به موقع داکت اسپلیت سام از بسیاری از هزینه های تعمیراتی شما کاسته و باعث افزایش طول عمر داکت اسپیلت شما عزیزان میشود.
  برای استفاده از خدمات تهران سرویس آنلاین با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از طریق چت آنلاین با ما در تماس باشید.

  شارژ گاز داکت اسپلیت سام:

  شارژ داکت اسپلیت  یک فرایند مهم و موثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل داکت اسپلیت و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع داکت اسپلیت  و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می کنند.
  برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ داکت اسپلیت شما مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تیم تعمیر داکت اسپلیت جنرال الکتریک ضمن تشخیص به موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می کنند.

  ارورهای داکت اسپلیت هایسنس

  نشت یابی و شارژ گاز داکت اسپلیت سام:

  یکی از مهمترین مراحل سرویس داکت اسپلیت نشت یابی و انجام شارژ گاز دستگاه است.اگر با مراحل نصب دستگاه آشنایی داشته باشید باید بدانید که در هنگام نصب داکت اسپلیت یونیت داخلی و خارجی بوسیله ی لوله های مسی به یکدیگر متصل شده و گاز مبرد به وسیله ی این قطعه بین دو یونیت در جریان است.
  در اثر گذشت زمان و یا فرسودگی ممکن است لوله ها دچار نشتی شده و گاز مبرد کاهش یابد.
  در این هنگام برای انجام شارژ گاز مجدد باید ابتدا نشت یابی توسط کارشناس صورت گرفته سپس اقدام به شارژ گاز مجدد نمایید.
  عملیات شارژ گاز با استفاده از وسایل مخصوص انجام میگیرد و در منزل توسط مصرف کننده قابل اجرا نیست.
  در زمان سرویس دستگاه خود حتما به این موارد دقت نمایید.

  علائم کمبود گاز در داکت اسپلیت سام :

  • کاهش قدرت سرمایش داکت اسپلیت
  • افزایش مصرف برق
  • یخ زدگی یونیت خارجی داکت اسپلیت
  • صدای زیاد و نا بهنجار در داکت اسپلیت

  تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت سام:

  قطعه ای در داکت اسپلیت سام که وظیفه ای کنترل جریان برق را برعهده دارد کنتاکتور بوده که در سری های وارداتی بسیار ضعیف بوده و تعمیرکاران شرکت تهران سرویس آنلاین این قطعه را با نمونه اصلی و قوی تر بر روی دستگاه های شما قرار می دهد که طول عمر آن بالاتر بوده . ایمنی دستگاه نیز در برابر نوسان برق بیشتر می گردد.

  هزینه سرویس داکت اسپلیت سام:

  یکی از سؤالات مشتریان عزیز درباره هزینه سرویس داکت اسپلیت سام است در پاسخ به این پرسش دوستان عزیز باید عرض کنیم که نرخ تمامی خدمات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نمی‌شود. اما نرخ دقیق خدمات بر اساس لیست خدمات صورت‌گرفته مشخص می‌شود.
  اگر شما عزیزان خواهان کاهش هزینه‌های سرویس دستگاه خود هستید باید هرساله داکت اسپلیت تی‌سی‌ال خود را سرویس کرده تا از ایجاد مشکل در قطعات آن جلوگیری نمایید.
  آن چیزی که باعث افزایش هزینه‌های سرویس داکت اسپلیت تی‌سی‌ال شما عزیزان می‌شود شارژ گاز و تعویض قطعات است که در صورت رسیدگی سالانه به دستگاه هزینه‌های خدماتی شما به‌شدت کاهش خواهد یافت.

  فواید سرویس 6 ماه  داکت اسپلیت سام:

  سرویس مرتب داکت اسپلیت باعث میشود داکت اسپلیت شما عملکرد بهتری داشته باشد و شما از هزینه های زیاد تعمیرات رهایی یابید.سرویس و نگهداری داکتاسپلیت سام یکی از خدمات مجموعه تهران سرویس آنلاین است که به مشتریان عزیز ارائه میشود.

  • کاهش مصرف انرژی تا 30 درصد
  • افزایش پرتاب باد کولرگازی همانند ابتدای نصب
  • افزایش برودت کولرگازی
  • افزایش طول عمر کمپرسور به دلیل بهتر اتومات کردن
  • افزایش طول عمر قطعات یدکی
  • هزینه ی تعمیرات کولر گازی شما را تا حد ممکن کاهش میدهد.
  • افزایش بازدهی کولر گازی
  • رطوبت داخلی را از بین می برد.
  • جلوگیری از ایجاد سر و صدای در داکت اسپلیت
  • چرخه عمر داکت اسپلیت را افزایش دهید.
  • جلوگیری از بروز مشکلات تنفسی
  • ایجاد هوای سالم و بدون آلودگی

  مشکلات رایج در داکت اسپلیت سام:

  • مشکل باد گرم داکت اسپلیت سام
  • مشکل صدای زیاد داکت اسپلیت سام
  • چک کردن سلامت درب داکت اسپلیت سام
  • شارژ گاز داکت اسپلیت سام
  • شستشوی داکت اسپلیت سام
  • چک کردن فشار گاز داکت اسپلیت
  • تمیز کردن فیلتر هوای داکت اسپلیت سام
  • هواگیری داکت اسپلیت
  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب
  • چک کردن صحت عملکرد کندانسور داکت اسپلیت سام
  • خدمات سرویس سالیانه داکت اسپلیت سام
  • تایمر دستگاه روشن است، اما داکت اسپلیت نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
  • کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
  • کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
  • کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل داکت اسپلیت سریع انجام می شود.
  • کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
  • در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
  • دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
  • سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.

  خدماتی که تهران سرویس آنلاین در زمینه تعمیر داکت اسپلیت سام شما ارائه میدهد :

  • تعمیر و تعویض قطعات در داکت اسپلیت سام
  • شارژ گاز اسپلیت
  • تعمیرات کندانسور داکت اسپلیت سام
  • تعمیرات پنل داخلی و خارجی  داکت اسپلیت
  • انجام سیم کشی و لوله کشی داکت اسپلیت
  • جابجایی اصولی داکت اسپلیت سام
  • نصب اصولی  داکت اسپلیت
  • مشاوره خرید داکت اسپلیت
  • تعمیر شیر برقی و موتور فن داکت اسپلیت
  • تعمیرات مربوط به ترموستات داکت اسپلیت
  • عیب یابی داکت اسپلیت
  • سرویس فصلی و دوره ای داکت اسپلیت
  • تعمیرات برد داکت اسپلیت سام
  • خدمات لوله کشی روکار و توکار داکت اسپلیت

  تعمیر کمپرسور داکت اسپلیت سام در تهران :

  خرابی کمپرسور مشکلات بسیاری را در داکت اسپلیت  و اسپلیت ایجاد می کند که باید به سرعت آنها را برطرف کنید. اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای داکت اسپلیت است. در واقع وقتی سرمای این دستگاه کم می شود و به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند، تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می روند؛ چرا که این قطعه، به نوعی شاخص عملکرد داکت اسپلیت به شمار می رود. خنک نکردن هم علامت دیگری است که تیم تعمیرات داکت اسپلیت پیش از ترمیم کمپرسور به آن توجه می کنند. پس از ترمیم کمپرسور، عملکرد داکت اسپلیت و روند خنک سازی به حالت عادی باز می گردد.

  تعمیر داکت اسپلیت سام بصرفه است یا خرید داکت اسپلیت سام؟

  روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا داکت اسپلیت ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس آنلاین با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر داکت اسپلیت سام  شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیر داکت اسپلیت سام ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه اسپلیت نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض داکت اسپلیت تکاسمه به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.

  راه اندازی داکت اسپلیت سام در زمستان :

  1- شست و شو و نظافت یونیت داخلی و خارجی:
  با شروع فصل سرما برای تغییر وضعیت داکت اسپلیت از حالت سرمایش به گرمایش، اولین کاری که باید انجام داد شستشوی فیلتر یونیت داخلی می باشد.
  برای این کار می بایست دریچه بازدید داکت اسپلیت را باز نمایید و با جدا کردن آن از دستگاه اقدام شستشوی کامل آن نمایید.
  سپس به سراغ یونیت خارجی بروید، اگر توجه کنید قسمت پشت یونیت خارجی دارای شبکه ای با فین‌های شبیه رادیاتور اتومبیل وجود دارد که می توانید توسط آب و مواد شوینده، طوری که آب به موتور فن دستگاه نفوذ نکند این قسمت را شستشو دهید.
  2- باز کردن شیرهای ورودی و خروجی آبگرم داکت اسپلیت:
  در صورتی که گرمایش ساختمان توسط موتورخانه مرکزی می باشد حتماً شیر فلکه های ورودی و خروجی آب گرم متصل به کویل آبگرم دستگاه را باز کنید.
  و اگر گرمایش واحد به صورت مجزا و توسط پکیج می باشد، می توانید با روشن کردن قسمت گرمایش پکیج این مرحله را انجام دهید، البته اگر نیاز است که حوله خشک کن های واحد در زمستان فعال باشند می توانید پکیج را همچنان روی حالت گرمایش نگه داریم .
  3- تغییر حالت (mode) دستگاه از روی کنترلر یا ترموستات:
  در این مرحله از روی کنترلر دستگاه وضعیت دستگاه را روی حالت HOT قرار دهید و دمای دلخواه را بین ۱۸ تا ۲۵ درجه تنظیم نمایید، لازم به ذکر است که خاموش و روشن کردن کمپرسور بر اساس دمای محیط انجام می شود، یعنی اگر هوا گرم نباشد و مثلا دمای محیط حدود ۲۳ درجه باشد و شما دمای دلخواه را روی ۲۵ درجه تنظیم نمایید، دستگاه شما در این حالت باد گرم میزند.برای همین در ابتدای کار دما را روی ۱۸ درجه تنظیم نمایید و بعد از گذشت کمی از کارکرد دستگاه اگر هوای محیط سرد شده بود دما را بالاتر و روی دمای دلخواه تنظیم نمایید.
  نکات مهم در استفاده از سیستم گرمایش داکت اسپلیت:
  نکته اول: حتما به جای گیری یونیت یا همان اپراتور اصلی که خارج از محل سکونت قرار دارد توجه فرمایید که ورودی ( مکنده هوا که پشت یونیت می شود ) و خروجی هوا ( دمنده هوا که جلو یونیت ) می شود به اندازه کافی باز باشد که در چرخش هوا مشکلی پیش نیاید
  نکته دوم: بسیار مهم است که خروجی داکت اسپلیت ها در اتاق های مختلف گرفتگی یا بسته بودن ایجاد نشد باشد ، حداکثر 50 در صد خروجی داکت اسپلیت ها باید بسته باشد .علت این کار ایجاد جریان کافی هوا در کویل و اواپراتورو جلوگیری از یخ زدگی می باشد، مخصوصا در داکت اسپلیت هایی که کویل آب گرم دقیقا کنار اواپراتور است .

  تعمیر فن داکت اسپلیت سام:

  یکی از بخش هایی که همواره باید مورد توجه قرار گیرد و در صورت لزوم سرویس شود، فن می باشد. فن علاوه بر اینکه عمل وزیدن باد سرد و گرم را به محیط فراهم می کند، باعث تهویه هوای دستگاه نیز می شود. در صورت عدم کار کردن فن اسپلیت می توان به کاهش سرعت پرتاپ باد، گرم شدن دستگاه و یا حتی روشن نشدن آن اشاره کرد. در فرآیند تعمیر داکت اسپلیت سام، برای بررسی فن و رفع مشکلات آن، ابتدا یونیت داخلی را باز کرده سپس با بیرون کشیدن فن اقدام به تعمیر آن می شود. ممکن است شدت آسیب دیدگی موتور فن بسیار زیاد باشد، در این صورت، فن دستگاه تعویض می شود.

  راهکارهای افزایش طول عمر داکت اسپلیت سام:

  به جرات می توان گفت که، نحوه ی استفاده کاربر از داکت اسپلیت  نقش تعیین کننده ای در میزان نیاز او به تعمیرات داکت اسپلیت سام دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید، همچنین توجه داشته باشید که کولر را تمام وقت با نهایت قدرتش روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. از طرفی باید به خاطر داشته باشید که هرگز به طور هم زمان از کولر آبی و گازی در یک مکان استفاده نکنید، زیرا عملکرد این دو دستگاه با هم کاملا متفاوت است و استفاده ی هم زمانشان می تواند باعث خرابی هر دو دستگاه شود.

  فراموش نکنید که فیلتر ها و توری های داکت اسپلیت سام را همواره تمیز نگه دارید و هر ۳۰ روز یک بار آنها را شست و شو دهید. در اجرای تنظیمات داکت اسپلیت  نیز باید محتاط باشید و هرگز در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش داکت اسپلیت را تغییر ندهید. اکیدا توصیه می نماییم که با مشاهده ی هر گونه اختلالِ هر چند ناچیز، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه اقدام نکنید و در هنگام نصب نیز از تجربه و تخصص یک متخصص ماهر کمک بگیرید و اصول کلی دفترچه های راهنما را رعایت نمایید.

  نصب داکت اسپلیت سام :

  نصب داکت اسپلیت نیاز به مهارت های زیادی دارد تعداد افراد ماهر در این کار کم هستند. و بهتر است پیش از انجام نصب داکت اسپلیت خود ابتدا تحقیق لازم درباره شرکت خدماتی خود را انجام دهید.
  کارشناسان تیم های نصب اعزامی از سوی تهران سرویس آنلاین مهارت های جوشکاری سقف، لوله کشی، جوشکاری لوله مسی، برشکاری، تخصص در امور برق و الکترونیک، کانال سازی، نصب برزنت، نصب دریچه و آشنایی تجربه کامل با نصب و تعمیرات داکت اسپلیت دارند.
  مراحل داکت اسپلیت بسیار پیچیده بوده که در ادامه به طور متخصر به بخشی از آنها اشاره میکنیم:

  • انتخاب بهترین محل ها برای نصب یونیت داخلی و یونیت خارجی
  • تعیین بهترین سایز لوله مسی و کابل و تعیین دقیق محل عبور جهت ارتباط بین دو یونیت
  • انتخاب بهترین محل برای تخلیه آب تعریق در محل یونیت داخلی
  • محاسبه ی مدل و سایزینگ کانال های انتقال هوا
  • تعیین مسیر برای عبور کانال ها
  • محاسبه بهترین سایز و بهترین جانمایی برای دریچه ها

  هزینه نصب داکت اسپلیت سام:

  هزینه نصب  داکت اسپلیت سام برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ….متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب داکت اسپلیت در نظر گرفت.برای نصب دستگاه هایی که به تازگی خریداری کرده اید باید با نمایندگی مجاز شرکت تماس حاصل کرده و بخواهید برای نصب دستگاه به منزل شما مراجعه کند اما اگر چندین سال از خرید دستگاه شما میگذرد برای نصب کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از هزینه دقیق نصب داکت اسپلیت مطلع شوید.

  هزینه های اضافی هنگام نصب داکت اسپلیت سام:

  • هزینه لوله و اتصالات
  • کیفیت کار نصاب داکت اسپلیت
  • هزینه پایه کمپرسور داکت اسپلیت
  • هزینه لوله اضافی داکت اسپلیت
  • هزینه کابل اضافی داکت اسپلیت
  • هزینه شارژ گاز تکمیلی
  • هزینه ایاب و ذهاب
  • هزینه نصب و راه اندازی داکت اسپلیت
  • و…

  نصاب داکت اسپلیت سام:

  برای درخواست نصاب داکت اسپلیت خود به نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید نصاب داکت اسپلیت  در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.

  سوالات رایج درباره داکت اسپلیت سام:

  چرا داکت اسپلیت سام خود به خود خاموش می‌شود؟

  زمانی که داکت اسپلیت شما به ناگهان خاموش میشود، ممکن است مشکل از برق تغذیه‌ی داکت اسپلیت باشد، بنابراین لطفا برق ورودی داکت اسپلیت و فیوز مینیاتوری را بررسی کنید.
  بهتر است از یک برقکار بخواهید که این مورد را بررسی نمایند.
  گاهی به دلیل بروز یک مشکل در یکی از قسمت‌های داکت اسپلیت  دستگاه پیغام خطا داده و خاموش می‌شود. اگر فیلترهای هوای داکت اسپلیت نیز خیلی کثیف شده باشد باعث داغ شدن کمپرسور، کندانسور و یونیت داخلی داکت اسپلیت می‌شود؛ در چنین شرایطی داکت اسپلیت خاموش می‌شود و معمولا برای تمامی این موارد دستگاه پیغام خطا نمایش خواهد داد.
  برای رفع این خطا و روشن شدن دستگاه ابتدا توری های موجود در دستگاه را بشورید یونیت داخلی و خارجی را به صورت کامل سرویس نمایید در صورت حل نشدن مشکل با تعمیر کار داکت اسپلیت خود تماس حاصل نمایید.
  برای بررسی بهتر این موارد مشکل باید به ترتیب موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:
  • گرفتگی لوله مویی
  • سوختن موتور موتور سیستم
  • عدم کارایی در سیم رابط
  • پریدن فیوز پریدن
  • اختلال در عملکرد برد کنترلر
  • کثیف بودن فیلتر هوا
  • خرابی سنسور دما
  • خرابی کمپرسور کمپرسور
  • یخ زدگی
  • مشکلات کندانسور کندانسور

  علت نشتی آب از داکت اسپلیت سام:

  نشت آب از داکت اسپلیت و ایجاد آبریزش از سقف خانه یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای هر برندی از دستگاه ایجاد میشود.در زمانی که با این مشکل مواجه میشوید، باید ضمن حفظ خونسردی خود ابتدا پمپ دستگاه خود را بررسی کرده و در صورت حل نشدن مشکل به بررسی موارد زیر بپردازید:

  • سرویس داکت اسپلیت سام
  • کمبود گاز داکت اسپیلت ویخ زدن اواپراتور داکت اسپیلت
  • سوختن پمپ درین داکت اسپلیت سام
  • گرفتن مسیر تخلیه آب داکت اسپیلت سام

  علت صدای غیر طبیعی داکت اسپلیت سام چیست؟

  داکت اسپلیت تراز نیست :

  ساده ترین علت اینکه چرا داکت اسپلیت صدا می‌دهد این است که پنل خارجی را به درستی نصب نکرده‌اید به گونه ای که بر روی خط تراز قرار ندارد و همین امر منجر به صدای جیر جیر داکت اسپلیت خواهد شد.

  وجود جسم خارجی در کندانسور:

  اگر داکت اسپلیت شما در حالت طبیعی کار می کند اما ناگهان صدایی از آن می شنوید احتمال دارد که یک جسم خارجی در داخل آن افتاده باشد.

  موتور فن دو شفتی:

  موتور فن یا موتور فن دو شفتی دارای یاتاقان‌هایی است که معمولاً به صورت همیشگی روغن‌کاری شده است. با این حال در طول سالیان، این روغن کاری ممکن است خارج شود و در نتیجه موتور صدا بدهد.

  موتور فن بلوور:

  اگر این‌طور نبود ولی همچنان صدا زیاد بود، یاتاقان موتور دمنده (موتور فن بلوور) را بررسی کنید. اگر مشکلی بود، موتور دمنده را عوض کنید.

  چرا داکت اسپلیت سام باد گرم میزند؟

  ظرفیت کم داکت اسپلیت :

  نکته اول که باید قبل از خرید داکت اسپلیت سام به آن توجه داشته باشید ظرفیت داکت اسپلیت است و این که داکت اسپلیت را برای چه متراژی خریداری میکنید.در نظر داشته باشید در بسیاری از تماس های مصرف کنندگان عزیز هنگامی که تعمیرکار به محل اعزام میشود متوجه میشویم که داکت اسپلیت به درستی در حال کار کردن است و مشکل از انتخاب اشتباه مصرف کننده بود است.

  کثیف بودن فیلتر هوا داکت اسپلیت سام:

  یکی از مشکلات رایج در خنک نکردن هوا بوسیله ی داکت اسپلیت کثیفی فیلتر های میباشد.اگر فیلتر کثیف یا دچار گرفتگی گرد و غبار باشد، ممکن است باعث بروز مشکلات مختلفی شود. این می‌تواند در کار صحیح ترموستات اختلال ایجاد کند. گرد و غبار موجود در فیلترهای داکت اسپلیت عبور هوای خنک و گرم در داخل مجاری را مسدود می‌کند.

  تنظیم نادرست ترموستات:

  تنظیمات نادرست ترموستات یکی از دلایل رایج برای خنک نکردن داکت اسپلیت سام به شمار می رود. در این مواقع ابتدا دمای داکت اسپلیت را بر روی مقادیر متفاوتی در 5 تا 6 درجه پایینتر از دمای اتاق تنظیم کنید و عملکرد داکت اسپلیت را بررسی کنید.

  خرابی یا کثیف بودن کندانسور:

  کندانسور بخشی از سیستم داکت اسپلیت است که وظیفه انتقال گرمای مبرد درون لوله ها به هوای محیط بیرونی را دارد و موجب خنک شدن مبرد درون لوله ها می گردد. در صورتی که کندانسور معیوب باشد، یا انتقال حرارت از مبرد به هوا به درستی انجام نشود.

  کم بودن گاز داکت اسپلیت سام یا کاهش یافتن میزان مبرد:

  این که حجم صحیحی از ماده مبرد در داخل کویل های داکت اسپلیت سام جریان داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. کم بودن ماده مبرد یا گاز داکت اسپلیت گازی می تواند برای شما دردسر آفرین باشد. یکی از شایع ترین دلایل تولید باد گرم داکت اسپلیت کم شدن مقدار مبرد است.

  کیپ شدن و گرفتگی مسیر گاز در لوله ها:

  علاوه بر نشت و کمبود گاز مبرد، گرفتگی و انسداد در مسیر گاز از جمله شیرها، شلنگ ها، لوله مویی و لوله مسی رفت و برگشت کولر، می تواند دلیل خنک نکردن داکت اسپلیت  باشد

  علت بوی نامطبوع داکت اسپلیت سام:

  فیلترهای داکت اسپلیت سام به دلیل عبور هوا و گرد و خاک پس از مدتی کثیف و آلوده می‌شود و لازم است فیلترها را در بازه‌های مشخص که معمولا هر دو هفته یکبار توصیه می‌شود، تمیز کنید.
  سرویس داکت اسپلیت سام خود را به صورت مرتب و هر دو ماه سرویس نمایید تا از بروز این مشکل جلوگیری نمایید.

  کاهش مصرف برق داکت اسپلیت سام:

  بهترین راه برای کاهش مصرف برق داکت اسپلیت,سرویس بموقع کولر گازی داکت اسپلیت سام است و تست گاز داکت اسپلیت سام برای تشخیص میزان گاز کولر گازی که در صورت نیاز باید شارژ گاز داکت اسپلیت سام را انجام دهیم زیرا کمبود گاز داکت اسپلیت هم عامل بعدی برای مصرف برق بالای داکت اسپلیت سام است.
  تعمیر داکت اسپلیت سام

  تعمیر داکت اسپلیت سام در شمال تهران :

  شمال شهر تهران بیشتر منازل برای سیستم تهویه مطبوع منزل خود داکت اسپلیت را انتخاب کرده و به همین راستا نیازمند خدمات سریع و پشتیبانی شبانه روزی در این محدوده میباشند.تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو در کمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است. کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده و درخواست خدمات خود را ثبت نمایید تکنسین داکت اسپلیت شما در کمتر از ۱ ساعت در منزل شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکلات داکت اسپیلت خواهد کرد.تمامی خدمات تعمیرات داکت اسپلیت در شمال تهران با استفاده از قطعات یدیکی اصلی و با ارائه ضمانت نامه ۶ ماه به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

  تعمیر داکت اسپلیت سام در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین به منظور گسترش خدمات خود در سطح شهر تهران اقدام به تاسیس شعبات گوناگون در سراسر پایتخت نموده است.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس گرفته ،تا از تمامی خدمات تعمیر داکت اسپلیت تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.خدمات ما برای مشترکین دارای کد عضویت تهران سرویس آنلاین دارای ۱۰% تخفیف خواهد بود.

  تعمیر داکت اسپلیت سام در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر داکت اسپلیت را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه پس از در پایان کار و رضایت مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با شماره تلفن ۷۷۲۴۱۵۰۵ به صورت شبانه روزی در تمامی طول هفته امکان پذیر است.

  تعمیر داکت اسپلیت سام در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی و  اسپلیت مشتریان عزیز مینمایند.شعبه مرکز تهران با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیز میباشند.اگر شما هم ساکن مناطق مرکزی تهران هستید، برای ثبت درخواست خدمات خود همین حالا با ما در تماس باشید.

  تعمیر داکت اسپلیت سام در جنوب تهران :

  شعبه جنوب تهران با شماره تماس 55795334 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب تعمیر داکت اسپلیت به صورت شبانه روزی در تمام طول هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز مبیاشد.شعبه جنوب تهران به صورت حضوری در حال فعالیت بوده و شما عزیزان میتوانید با مراجعه با هماهنگی دستگاه های خود از شهرستان را برای تعمیرات به کارگاه تهران سرویس آنلاین بیاورید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس