ارور داکت اسپلیت ال جی

 • ارور داکت اسپلیت ال جی ( Error Duct Split LG) برند ال جی یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین برندهای تولیدکننده سیستم‌های تهویه‌مطبوع در جهان است، ایرن برند همواره درایران از مشتریان خاص خود برخوردار بوده و بسیاری از عزیزان رضایت خود را از تمامی محصولات این شرکت بارها اعلام کرده اند.
  داکت اسپلیت های این برند در ایران توانسته سهم بزرگی از بازار سیستم های تهویه مطبوع را به خود اختصاص دهد به همین دلیل ما در این مقاله میخواهیم به بررسی ارورهای داکت اسپلیت ال جی پرداخته و شما را با نحوه برطرف کردن هریک از این ارورها بیشتر آشنا کنیم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و سؤالات خود را در بخش چت آنلاین با کارشناسان ما در میان بگذارید.
  این سیستم تهویه مطبوع با قابلیت سرمایش و گرمایش در فصل تابستان و زمستان همراه همیشگی خانواده های شما عزیزان خواهد بود.
  اما برخی مواقع ممکن است، داکت اسپلیت ال جی شما بنا به دلایل متعددی دچار مشکل شده و شما شاهد نمایش ارور بر روی صفحه ی نمایشگر دستگاه باشید، ارورها شما را از بروز مشکل در یک قطعه ی خاص باخبر کرده و به شما هشدار خواهند داد که پیش از بروز خرابی در قطعات دیگر داکت اسپلیت هرچه سریعتر مشکل را برطرف نمایید.
  زمانی که ارور را بر روی صفحه ی نمایشگر داکت اسپلیت ال جی خود مشاهده کردید ضمن حفظ خونسردی به برسی ارور در جدول ارورهای داکت اسپلیت ال جی بپردازید.
  برای دانلود فایل ارور داکت اسپلیت ال جی اینجا کلیک کنید.

  تعمیر داکت اسپلیت ال جی در تهران:

  اگر داکت اسپلیت ال جی شما عزیزان با مشکل مواجه شده و برای تعمیر آن به دنبال یک تعمیرکار متخصص هستید با تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  مجموعه ما بهترین تعمیرکاران پایتخت را نزد خود جمع کرده و با تأسیس 5 شعبه در 5 نقطه پایتخت اعزام نیرو را به کمتر از 1 ساعت کاهش داده است.
  تعمیرات داکت اسپلیت ال جی خود را به تهران سرویس آنلاین بسپارید. مجموعه ما با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیر داکت اسپلیت ال جی آماده است تا مشکلات دستگاه شما را در کوتاه‌ترین بازه زمانی برطرف کرده آرامش را به منزل شما بازگرداند.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تلاش است کیفیت خدمات خود را به بالاترین سطح در کشور ارتقا دهد.
  اگر داکت اسپلیت ال جی شما دچار مشکل شده است با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست تعمیرات داکت اسپلیت خود را ثبت نمایید.
  تعمیرکار ما در کمتر از 1 ساعت به منزل شما اعزام شده و با استفاده از قطعات یدکی اصلی تعمیر داکت اسپلیت ال جی شما را انجام خواهد داد.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  ارور یا کد خطا داکت اسپلیت ال جی چیست؟

  سیستم عیب‌یابی هوشمند در داکت اسپلیت‌ها به‌منظور افزایش طول عمر این سیستم تهویه‌مطبوع ایجاد شده و همواره در تلاش است تا در سریع‌ترین تایم ممکن بروز مشکل در دستگاه را به مصرف‌کننده عزیز اطلاع‌رسانی کرده و از بروز مشکلات بیشتر در سایر قطعات جلوگیری به عمل آورد.
  در داکت اسپلیت‌های ال جی هر قطعه با یک مشخص کدگذاری شده و بروز مشکل در آن قطعه به صور مختصر با علائم انگلیسی بر روی صفحهٔ نمایشگر نمایش داده می‌شود.
  برخی مواقع این ارورها به مشکل ایجاد شده اشاره کرده و نیاز است برای بررسی تخصصی و پیداکردن منشأ بروز این ارور یک شخص متخصص در این زمینه از دستگاه بازدید نماید.به همین دلیل بهتر است در زمان نمایش ارور بر روی داکت اسپلیت ال جی خود با کارشناس ما از طریق چت آنلاین مشاوره کرده و در صورت نیاز درخواست تعمیرکار داکت اسپلیت خود را ثبت نمایید.تعمیرکار داکت اسپلیت ال جی

  لیست ارورهای داکت اسپلیت ال جی :

  در ادامه ی این مقاله ما لیست کاملی از ارورهای داکت اسپلیت ال جی را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم تا با استفاده از آن بتوانید آنها بتوانید عیب یابی و تعمیر داکت اسپلیت ال جی خود را انجام دهید.

  رفع خطا علل بروز خطا کد خطا
  خرابی تصال کوتاه یا سنسور کبریتی
  خرابی برد داخلی داکت اسپلیت
  کد خطای 01
  خرابی برد داخلی
  خرابی ازاتصال کوتاه یا سنسور کبریتی
  خرابی از سنسور میله ای دستگاه
  کد خطای 02
  مشکل قطعی یا اتصال کوتاه در سنسور داکت اسپلیت
  خرابی برد الکترونیک
  خرابی سنسور لوله خروجی داکت اسپلیت
  کد خطای 06
  اتصال سیم ها چک شود خرابی در ارتباط پنل داخلی و بیرونی کد خطای 21
  خرابی در برد داخلی داکت اسپلیت کد خطای 22
  داکت اسپلیت DC مشکل خرابی برد منبع تغذیه داکت اسپلیت کد خطای 23
  کمپرسور را چک کرده و از اتصال سیم های آن اطمینان حاصل کنید خرابی برد الکترونیک داکت اسپلیت
  خرابی کمپرسور داکت اسپلیت
  کد خطای 26
  خرابی برد الکترونیک داکت اسپلیت
  خرابی فن خارجی داکت اسپلیت
  کد خطای 27
  خرابی برد منبع تغذیه داکت اسپلیت
  از نظر ولتاژ دچار مشکل شده است DC
  کد خطای 28
  نشتی گاز
  دمای بیش از حد لوله
  کد خطای 32
  مشکل قطعی یا اتصال کوتاه سنسور
  خرابی برد داخلی داکت اسپلیت
  کد خطای 40
  خرابی برد الترونیک داکت اسپلیت
  خرابی سنسور دیس شارژ داکت اسپلیت
  مشکل قطعی یا اتصال کوتاه سنسور داکت اسپلیت
  کد خطای 41
  خرابی سنسور هوا
  مشکل قطعی یا اتصال کوتاه سنسور هوا
  کد خطای 44
  خطا در برد الکترونیک داکت اسپلیت
  خرابی سنسور میله ای کندانسور داکت اسپلیت
  اتصال کوتاه سنسور کندانسور داکت اسپلیت
  کد خطای 45
  مشکل قطعی یا اتصال کوتاه سنسور لوله مکش
  خرابی برد الکترونیک داکت اسپلیت
  خرابی سنسور لوله مکش دستگاه
  کد خطای 46
  اتصال نادرست لوله دیس شارژ
  خرابی برد الکترونیک داکت اسپلیت
  بالا یا پایین بودن ولتاژ
  کد خطای 47
  اتصال نادرست eeprom
  خرابی برد داکت اسپلیت
  کد خطای 60
  بیش از حد بالا بودن سنسور دمای لوله کندانسور کد خطای 61
  خرابی برد داکت اسپلیت
  H.S دمای بالای
  خرابی فن داکت اسپلیت
  کد خطای 62
  خرابی برد داکت اسپلیت
  H.S خرابی سنسور
  اتصال کوتاه سنسور
  کد خطای 65
  ارور 01 داکت اسپلیت ال جی :
  در صورت دریافت کد خطای 01 مشکل دستگاه می‌تواند مربوط به خرابی اتصال کوتاه یا سنسور کبریتی باشد، احتمال دیگر نیز مربوط به خرابی برد داخلی خواهد بود.
  ارور 02 داکت اسپلیت ال جی :
  این کد خطا نیز می‌تواند نشان‌دهنده مشکل در اتصال کوتاه و برد داخلی باشد، همچنین علت دیگر آن مربوط به سنسور کبریتی یا سنسور میله‌ای دستگاه است.
  ارور 06 داکت اسپلیت ال جی :
  خطای 06 معمولاً به دلیل مشکل قطعی یا اتصال کوتاه در داکت اسپلیت رخ می‌دهد و در مواردی ممکن است مربوط به خرابی برد الکترونیک یا بروز مشکل در خرابی سنسور لوله خروجی دستگاه نیز باشد.
  ارور 21 داکت اسپلیت ال جی:
  در صورت‌نمایش این ارور روی صفحه‌نمایش دستگاه باید بدانید که احتمال بروز مشکل در پنل داخلی یا پنل بیرونی وجود دارد، در این مورد به‌عنوان اولین اقدام بهتر است اتصالات را بررسی کنید.
  ارور  22 داکت اسپلیت ال جی :
  این خطا تنها می‌تواند مربوط به خرابی برد داخلی باشد که باید توسط کارشناسان جهت عیب‌یابی بررسی شود.
  ارور 23 داکت اسپلیت ال جی :
  این کد خطا عموماً در داکت اسپلیت‌های DC رخ می‌دهد که با احتمال بالایی می‌توان گفت نشانه بروز مشکل در برد منبع تغذیه است.
  ارور  26 داکت اسپلیت ال جی :
  خطای 26 در داکت اسپلیت‌های ال جی به دو علت رخ می‌دهد یکی از این عوامل مربوط به خرابی در برد الکترونیک و علت دیگر مربوط به خرابی کمپرسور خواهد بود. برای برطرف نمودن این خطا بهتر است کمپرسور را چک کرده و اتصالات آن را بررسی کنید.
  ارور 27 داکت اسپلیت ال جی :
  بروز خطای 27 در داکت اسپلیت‌های ال جی به علت مشکل در برد الکترونیک و یا خرابی در فن خارجی دستگاه است.
  ارور  28 داکت اسپلیت ال جی :
  اگر در داکت اسپلیت DC خطای 28 را روی نمایشگر مشاهده کردید باید بدانید در برد منبع تغذیه اسپلیت مشکلی وجود دارد. همچنین احتمال دیگری که وجود دارد، بروز مشکل در ولتاژ رسیده به دستگاه است.
  ارور  32 داکت اسپلیت ال جی :
  درصورتی‌که داکت اسپلیت شما دچار نشتی گاز باشد و یا درصورتی‌که مشاهده کردید دمای لوله‌های دستگاه بیش از حد بالا رفته، احتمال مشاهده ارور 32 روی داکت اسپلیت وجود دارد.
  ارور 40 داکت اسپلیت ال جی :
  این ارور در داکت اسپلیت‌های ال جی مربوط به خرابی در سنسور است و ممکن است قطعی و یا اتصالی در آن وجود داشته باشد. علت دیگر نمایش ارور 40 را می‌توان به خرابی برد داکت اسپیلت نسبت داد.
  ارور 41 داکت اسپلیت ال جی :
  خطای 41 ممکن است به دلایل متعددی روی صفحه نمایشگر شما ظاهر شود. از جمله این موارد می‌توان به خرابی در برد الکترونیک، خرابی سنسور، دیس‌شارژ داکت اسپلیت و یا مشکل قطعی و اتصال کوتاه سنسور اشاره کرد.
  ارور داکت اسپلیت اجنرال
  ارور  44 داکت اسپلیت ال جی :
  این خطا عموماً به دلیل مشکلات گردش هوا رخ می‌دهد که ممکن است علت آن بروز مشکل در سنسور هوا باشد. از جمله این مشکلات می‌توان به قطعی و یا اتصال کوتاه در سنسور هوا اشاره کرد.
  تعمیرات داکت اسپلیت ال جی
  ارور 45 داکت اسپلیت ال جی :
  خطای 45 در داکت اسپلیت‌های ال جی مربوط به بروز خطا در برد الکترونیک و یا خرابی سنسور میله‌ای است. همچنین این خطا در صورت وجود مشکل در کندانسور، اتصال کوتاه در سنسور کندانسور نیز ممکن است رخ دهد.
  رور 46 داکت اسپلیت ال جی :
  درصورتی‌که دستگاه داکت اسپلیت شما هر یک از مشکلات قطعی یا اتصال کوتاه در سنسور لوله مکش، خرابی برد الکترونیک و یا خرابی سنسور لوله مکش داشته باشد، خطای 46 را در صفحه‌نمایش مشاهده خواهید کرد.
  ارور 47 داکت اسپلیت ال جی :
  ارور 47 می‌تواند نشان‌دهنده اتصال نادرست در لوله‌های دیس‌شارژ باشد. یکی دیگر از عوامل بروز این خطا خرابی برد الکترونیک دستگاه و یا تنظیم نبودن ولتاژ ورودی به دستگاه است.
  ارور  60 داکت اسپلیت ال جی :
  این ارور در اکثر مواقع به علت اتصال نادرست EEPROM، رخ می‌دهد؛ اما گاه نیز ممکن است به علت خرابی برد داکت اسپلیت باشد.
  ارور 61 داکت اسپلیت ال جی :
  در داکت اسپلیت‌های ال جی اگر ارور 61 را مشاهد کردید باید بدانید سنسور بیش از حد بالاست و یا دمای لوله کندانسور به طور غیرمعمولی بالا رفته است.
  ارور 62 داکت اسپلیت ال جی :
  درصورتی‌که برد دستگاه بالا باشد و یا دمای H.S بالا باشد ارور 62 دریافت می‌کنید. البته عامل دیگر این خطا خرابی فن در داکت اسپلیت نیز است.
  ارور 65 داکت اسپلیت ال جی :
  ارور 65 در داکت اسپلیت‌های ال جی عموماً مربوط به خرابی برد یا سنسور H.S است؛ اما در این موارد بهتر است سنسور را بررسی کنید که اتصال کوتاه نداشته باشد.
  تعمیر ارور داکت اسپلیت ال جی

  چه زمانی داکت اسپلیت ال جی بر روی صفحه نمایشگر خود ارور نشان میدهد؟

  مشکلات متعددی باعث بروز ارور در صفحه نمایشگر داکت اسپلیت شما عزیزان میشود، اما بیشتر ارورها زمانی نمایش داده میشود که مدت زمان طولانی از آخرین سرویس داکت اسپلیت گذشته است.

  • بروز مشکل در برد داکت اسپلیت
  • معیوب شدن خازن داکت اسپلیت ال جی
  • معیوب بودن ترموستات داکت اسپلیت
  • بروز مشکل در کمپرسور داکت اسپلیت
  • بروز مشکل در کنتاکتور داکت اسپلیت ال جی
  • کمبود گاز در داکت اسپلیت ال جی
  • کثیفی فیلتر در داکت اسپلیت ال جی
  • بروز نشتی در  داکت اسپلیت ال جی
  • کثیفی فیلترهای داکت اسپلیت ال جی
  • بروز کیپی و کثیفی در سیکل داکت اسپلیت
   برای مطالعه مقاله تعمیر داکت اسپلیت بلواستار اینجا کلیک کنید.

  روش های جلوگیری از ایجاد ارور در داکت اسپلیت ال جی:

  بهترین روش برای جلوگیری از ایجاد ارور در داکت اسپلیت ال جی سرویس به موقع و نگهداری درست از داکت اسپلیت است.توصیه ما به شما مصرف کنندگان عزیز این برند داکت اسپلیت این است، که هر سال قبل از استفاده از داکت اسپلیت خود با تماس با یکی از نمایندگیهای تهران سرویس آنلاین از کارشناسان بخواهید، برای بازبینی و سرویس داکت اسپلیت شما در محل مورد نظر حاضر شوند.

  • شستشوی پنل داخلی
  • شستشوی فیلترها
  • نصب فیلتر هپا
  • نصب سایبان کولر
  • سرویس اسپلیت ال جی
  • شارژ گاز داکت اسپلیت
  • نظافت داکت اسپلیت
  • تعمیر داکت اسپلیت ال جی
  • تست آمپر داکت اسپلیت
  • سرویس سالیانه اسپیلت و داکت اسپلیت
  • شارژ گاز R۲۲ داکت اسپلیت معمولی
  • شستشوی پنل خارجی
  • شارژ گاز R۴۱۰ داکت اسپلیت اینورتر
  • نشت‌یابی و شارژ گاز
  • تعویض کمپرسور داکت اسپلیت اینورتر و معمولی در صورت نیاز و بروز مشکل

  داکت اسپلیت ال جی

  هزینه برطرف کردن ارور داکت اسپلیت ال جی:

  از آنجایی که هریک از کدهای خطا داکت اسپلیت ال جی به بروز مشکل در یکی از قسمت های داکت اسپلیت خبر میدهد، نمیتوان به صورت کلی برای رفع هریک از اورها مبلغی را از پیش تعیین کرد بلکه هزینه برطرف کردن ارور باید بعد از بررسی سیستم تهویه توسط کارشناس و عیب یابی دقیق تعیین گردد.

  راه های جلوگیری از ایجاد ارور در داکت اسپلیت ال جی:

  یکی از از مهمترین این نکات در نگهداری سیستم های تهویه مطبوع توجه به سرویس آن به صورت منظم می باشد مقالات خود به این نکته اشاره کردیم، که حتما قبل از شروع فصل گرما و استفاده مداوم از داکت اسپلیت خود را مورد بازبینی و سرویس قرار دهید. سرویس داکت اسپلیت باید توسط سرویسکاران مجاز صورت گیرد تا تمامی مراحل و اقدامات لازم برای سرویس داکت اسپلیت انجام میشود در سرویس داکت اسپلیت باید علاوه بر شستن یونیت داخلی و خارجی، تست نشت یابی، تست سلامت قطعات بازبینی و چک کردن عایق ها و پرایمر لوله، شارژ گاز تکمیلی و بررسی لوله های خروجی انجام گیرد.توجه نکردن و حتی یکی از موارد بالا علاوه بر افزایش مصرف برق کاهش عمر دستگاه شما را به دنبال خواهد داشت.

  افزایش طول عمر داکت اسپلیت ال جی:

  برای افزایش طول عمر داکت اسپلیت ال جی خود و همچنین افزایش بازدهی و بهروی دستگاه بهتر است لیست ارورهای داکت اسپلیت ال جی را نزد خود نگه داشته و در صورت بروز مشکل در دستگاه با استفاده از لیست دستگاه را عیب یابی و تعمیر کنید.
  برخی مواقع بعضی از مشکلات ایجاد شده در داکت اسپلیت باعث کاهش طول عمر داکت و بازدهی ان میشود به همین دلیل افزایش آگاهی در این باره به شما عزیزان این امکان را میدهد که پیش از ایجاد مشکل بزرگتری در دستگاه آن را برطرف نمایید.
  برطرف کردن ارور داکت اسپلیت ال جی

  سرویس داکت اسپلیت ال جی:

  سرویس داکت اسپلیت از جمله موارد بسیار مهم در نگهداری داکت اسپلیت محسوب میشود.نظر متخصصان داکت اسپلیت بر این است داکت اسپلیت خود را هر ۶ ماه توسط سرویسکار مجاز سرویس نمایید تا از هزینه های اضافی جلوگیری شود.
  وجه اشتراک تمامی داکت اسپلیت هایی که دچار ارور شده اند این است که مدت زمان زیادی از آخرین سرویس داکت اسپلیت های آنها گذشته است.اگر قصد دارید داکت اسپلیت داکت اسپلیت خود را سرویس کنید اما هنوز نمیدانید برای این کار باید با چه کسی تماس حاصل کنید باید به شما عزیزان بگوییم که تهران سرویس آنلاین در کنار شماست تا در تمام طول هفته حتی بدون تعطیلی به ارائه خدمات به شما عزیزان بپردازد.تنها کافی است با ما در تماس باشید.

  سرویس داکت اسپلیت ال جی شامل :

  داکت اسپلیت دارای 2 دستگاه یونیت خارجی و یونیت داخلی است که رد زمان سرویس هر دو پنل باید به صورت مجزا سرویس شده و مورد بررسی قرار گیرد.
  برای سرویس این دستاه ما 2 مرحله پیش رو داریم که باید توسط سرویسکار مجاز انجام شود.

  الف – سرویس پنل داخلی داکت اسپلیت ال جی

  شستشوی فیلترها داکت اسپلیت ال جی
  سرویس بلوور داکت اسپلیت
  سرویس سنسور ها داکت اسپلیت
  سرویس فین ها یا کویل کولرگازی
  بررسی مسیر خروجی آب (لوله درین)

  ب – سرویس پنل خارجی داکت اسپلیت ال جی

  شست و شوی یونیت خارجی با کارواش
  تست سلامت کمپرسور
  بررسی عملکرد دستگاه
  بررسی سلامت خازن
  بررسی سلامت برد داکت اسپلیت
  بررسی میزان شارژ گاز داکت اسپلیت

  فواید سرویس داکت اسپلیت ال جی :

  • افزایش طول عمر داکت اسپلیت ال جی
  • جلوگیری از بروز مشکل در داکت اسپلیت 
  • کاهش هزینه های تعمیراتی
  • افزایش بازدهی و راندمان داکت اسپلیت ال جی
  • جلوگیری از بروز ارور در داکت اسپلیت
  • جلوگیری از ایجاد صدا در داکت اسپلیت ال جی
  • حفظ زیبایی ظاهری داکت اسپلیت
  • کاهش ایجاد صدا در داکت اسپلیت
  • کاهش ایجاد آبریزش در داکت اسپلیت ال جی

  برطرف کردن ارور داکت اسپلیت جی پلاس

  برطرف کردن ارور داکت اسپلیت ال جی در شمال تهران :

  با توجه به افزایش درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند داکت اسپلیت در مناطق شمالی شهر تهران مجموعه تهران سرویس آنلاین اقدام به تاسیس شعبه شمال شهر با شماره تماس ۲۲۶۶۹۱۹۶ نموده است.
  این شعبه به صورت دو شفیت از ۹ صبح الی ۲۱ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.
  شعبه شمال شهر تهران بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل در کنار شماست تا آسایش و آرامش را به خانه هایتان برگرداند.
  برای رزرو وقت در روزهای تعطیل بهتر است از قبل اقدام نمایید.

  برطرف کردن ارور داکت اسپلیت ال جی در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات داکت اسپلیت در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.
  برند داکت اسپلیت شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارور داکت اسپلیت ال جی در شرق تهران :

  پایتخت نشینان در مناطق شرق و جنوب شرقی برای ثبت درخواست تعمیرات کولرگازی و اسپلیت خود میتوانند در تمام طول هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین درخواست خود را ثبت نمایند.
  تکنسین های مجموعه در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر بوده و اقدام به تعمیرات اسپلیت شما عزیزان مینمایند.

  برطرف کردن ارور داکت اسپلیت ال جی در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر داکت اسپلیت و اسپلیت مشتریان عزیز مینمایند.شعبه مرکز تهران با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیز میباشند.
  اگر شما هم ساکن مناطق مرکزی تهران هستید، برای ثبت درخواست خدمات خود همین حالا با ما در تماس باشید.

  برطرف کردن ارور داکت اسپلیت ال جی در جنوب تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق جنوب تهران برای ثبت درخواست خدمات تعمیر اسپلیت و داکت اسپلیت خود میتوانند، با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه اقدام نمایند.
  ارائه خدمات در شعبه جنوب تهران به صورت حضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند برای خرید قطعات داکت اسپلیت و یا استفاده از خدمات تعمیرات حضوری ضمن هماهنگی های قبلی در این شعبه حاضر شوند.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند داکت اسپلیت میتوانید همین حالا با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.
  پس از ثبت درخواست پیامک حاوی کد تایید درخواست به انضمام کد اشتراک مشتریان تهران سرویس آنلاین برای شما عزیزان ارسال خواهد شد.
  مشتریان عزیز میتوانند در تماس های بعدی با مجموعه با ارائه کد اشتراک از ۱۰% تخفیف ویژه برخوردار شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از ۱ ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات داکت اسپلیت ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مشتریان عزیز برای طرح هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه ی انجام خدمات ، هزینه ها ، نحوه ی برخورد تکنسین ، بدقولی …..با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و پشتیبانی مجموعه را در جریان امور قرار دهید.
  شکایت مطرح شده در کمترین زمان ممکن بررسی و نتیجه ی نهایی به شما عزیزان گزارش خواهد شد.
  لطفا در صورت بروز مشکل از هرگونه تماس و یا بحث لفظی با تکنسین خودداری کرده و در اسرع وقت پشتیبانی را در جریان قرار داده تا امور شما به سرعت مورد بررسی قرار گیرد.

  چرا تعمیرکار داکت اسپلیت ال جی خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین‌های باسابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر داکت اسپلیت ال جی
  ۲ – تکنسین‌های دوره‌دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضرشدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت‌نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس‌دهی به طور شبانه‌روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه‌ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس