8 دلیل روشن نشدن داکت اسپلیت

 • دلیل روشن نشدن داکت اسپلیت (The reason for not turning on the split duct) یکی از رایج ترین مشکلات استفاده از داکت اسپلیت روشن نشدن دستگاه است ، که ممکن است برای بسیاری از مصرف کنندگان داکت اسپلیت بوجود آمده باشد.این مشکل دلایل زیادی دارد که در این مقاله به بررسی 8 علت روشن نشدن داکت اسپلیت میپردازیم با تهران سرویس آنلاین همراه باشید.

  تعمیرات داکت اسپلیت در تهران :

  تعمیر داکت اسپلیت خود را با اطمینان خاطر به گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین بسپارید، چرا که این مجموعه با داشتن بیش از ۱۰۰ تکنسین مجرب و کارآزموده در زمینه تعمیرات و تمامی خدمات داکت اسپلیت آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران است.
  تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین دارای ۶ ماه ضمانت است و مشتریان عزیز اطمینان داده می‌شود در صورت بروز مشکل در این مدت تمامی خدمات انجام شده به‌صورت رایگان خواهد بود.
  هنگام بروز مشکل در داکت اسپلیت خود حتما از شرکت های معتبر و ارائه دهنده ضمانت خدمات کمک بگیرید، چرا که امروزه با افزایش تعداد شرکت های نامعتبر بدون تخصص در این زمینه امکان آسیب بیشتر به دستگاه داکت اسپلیت شما عزیزان وجود دارد.

  چرا داکت اسپلیت روشن نمیشود؟

  1.بررسی پریز برق و فیوزها:

  علت روشن نشدن اسپیلت شما می تواند به خاطر نرسیدن جریان برق به آن باشد. ابتدا به سراغ جعبه تقسیم رفته و بررسی کنید که مدار برق مربوط به کولر گازی وصل است یا خیر. معمولا در تابستان در اکثر خانه ها کولر گازی روشن است، همچنین استفاده از برخی لوازم پرمصرف دیگر نیز وضعیت افزایش بار الکتریکی را بهبود نمی بخشد.

  پس یکی از احتمالات اصلی افزایش بار و درنتیجه قطعی جریان از سمت جعبه تقسیم یا فیوزهای خانه است. در این حالت معمولا فیوز می پرد که باید ابتدا آن را قطع و پس از چند ثانیه مجددا وصل کنید تا مشکل برطرف شود. حتی ممکن است به خاطر افزایش جریان و نوسانات الکتریکی، فیوز شما سوخته باشد. بنابراین تعویض فیوز ممکن است مشکل روشن نشدن کولر گازی شما را برطرف سازد.

  2.قطع بودن سیم‌های رابط داکت اسپلیت:

  در این مرحله علت روشن نشدن داکت اسپلیت قطع بودن سیم‌های رابط داکت اسپلیت می‌باشد.
  سیم‌های رابط را چک کرده و در صورت قطع بودن آن‌ها باید سیم‌ها را تعویض کنید و از سیم‌های نو استفاده کنید همچنین باید اتصالات بین کلید فن و موتور و ترموستات هم بررسی شوند.8 دلیل روشن نشدن داکت اسپلیت

  3.از کار افتادن کلید ها:

  خراب شدن و از کار افتادن کلید های اصلی دستگاه است. در واقع اگر اشکال از برق ساختمان و یا سیم های اتصال نبود، پس احتمالا مشکل از کلیدهای اصلی است. در چنین حالتی باید دستگاه را از برق درآورد و کلیدها را بررسی کرد.
  برای مطالعه مقاله آموزش هواگیری داکت اسپلیت اینجا کلیک کنید.

  4.سوختن کمپرسور داکت اسپلیت:

  قلب تپنده داکت اسپلیت همان کمپرسور داکت اسپلیت است ،که اگر دچار کوچکترین مشکلی شود دیگر دستگاه مانند قبل کار نخواهد کرد و اگر روشن نشود دستگاه داکت اسپلیت به طور از کار خواهد افتاد.تعمیر کمپرسور داکت اسپلیت بسیار هزینه بر و وقت گیر است ، بخاطر همین به همه ی عزیزان توصیه میکنیم در نگهداری درست از داکت اسپلیت خود با دقت عملکرده و نسبت به سرویس های منظم آن اقدام نمایید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر داکت اسپلیت اجنرال اینجا کلیک کنید.8 علت روشن نشدن داکت اسپلیت

  5.سوختن موتور و فن داکت اسپلیت:

  در برخی موارد پاسخ سوال چرا داکت اسپلیت کار نمی‌کند می‌تواند سوختن موتور و یا فن باشد.
  موتور یکی از قطعات بسیار مهم در داکت اسپلیت است که در صورت خراب شدن و یا سوختن به طور کلی داکت اسپلیت را از کار می‌اندازد.
  در صورت نیم سوز شدن موتور می‌توانید آن را تعمیر کنید ولی زمانی که موتور بسوزد دیگر نمی‌توان آن را تعمیر کرد و باید آن را تعویض کنید.

  6.خرابی ترموستات داکت اسپلیت:

  ترموستات یکی از اجزای مهم داکت اسپلیت است که در تعیین دمای دلخواه که کولر تا رسیدن به آن باید کار کند، نقش اساسی دارد. لذا یکی از دلایل روشن نشدن داکت اسپلیت به خرابی و ایراد در ترموستات برمی گردد. در این صورت با تعویض ترموستات می توان مشکل را برطرف نمود.برای تعویض ترموستات داکت اسپلیت با نمایندگی های تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر داکت اسپلیت جی پلاس اینجا کلیک کنید.

  7.کثیفی فیلتر های داکت اسپلیت:

  آلودگی فیلترهای داکت اسپلیت و انسداد آنها مشکلات بسیاری را در دستگاه ایجاد می کند. یکی از این مشکلات روشن نشدن اسپلیت است که ممکن است ریشه در انسداد این بخش ها داشته باشد. گاهی با تمیز کردن و یا تعویض این فیلترها مشکل روشن نشدن دستگاه نیز برطرف خواهد میشود.

  8.خرابی برد داکت اسپلیت:

  برد یک دستگاه دمغز متفکر آن دستگاه ایجاد کوچکترین مشکل بر روی رله ها و آی سی برد باعث از کار افتادن دستگاه داکت اسپلیت خواهد شد .برای جلوگیری از خرابی برد علاوه بر سرویس منظم دستگاه باید قبل از ورودی برق دستگاه شما از یک محافظ برای آن استفاده نمایید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر داکت اسپلیت گودمن اینجا کلیک کنید.

  سرویس داکت اسپلیت:

  سرویس داکت اسپلیت توسط سرویسکاران تهران سرویس آنلاین با بررسی تمامی اجزای داکت اسپلیت ، بررسی شارژ گاز داکت اسپلیت و لوله کشی تمامی موارد احتمالی که منجر به وارد  شدن خسارت به دستگاه میشود همراه است . و شما میتوانید با خاطری آسوده از دستگاه خود استفاده نمایید .8 علت روشن نشدن داکت اسپلیت

  بررسی و رفع مشکل روشن نشدن داکت اسپلیت در شمال تهران :

  اگر شما ساکن مناطق شمالی تهران هستید و داکت اسپلیت شما به مشکل خورده است، دیگر نگران تعمیرات داکت اسپلیت خود نباشید ،نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شمال تهران با شماره تماس 22669196 به صورت 24 ساعته و آنلاین پاسخگوی مشتریان عزیز خواهد بود.تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 7 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات داکت اسپلیت در تهران تعمیرات تمامی برندهای داکت اسپلیت اعم از ایرانی و خارجی را با بهترین کیفیت انجام میدهد.

  بررسی و رفع مشکل روشن نشدن داکت اسپلیت در مرکز تهران :

  مناطق مرکزی شهر تهران در صورت تمایل به استفاده از خدمات تهران سرویس آنلاین کافیست با شماره تماس 66593368 تماس حاصل نمایند.لطفا تا قبل از رسیدن تکنسین به محل از دستکاری و باز کردن خودسرانه داکت اسپلیت خود بپرهیزید.

  بررسی و رفع مشکل روشن نشدن داکت اسپلیت در شرق تهران :

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران همواره در تلاش است ، در کمترین زمان ممکن نیروی متخصص را اعزام و مشکل را برطرف نمایند. 77241505 شماره تماس نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران است.

  بررسی و رفع مشکل روشن نشدن داکت اسپلیت در غرب تهران :

  برای تعمیر داکت اسپلیت توسط متخصصان تهران سرویس آنلاین در غرب تهران کافیست با شعبه غرب ما با شماره تلفن 44284743 تماس حاصل نمایید.تعمیرات داکت اسپلیت خود را تنها به گروفه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین بسپارید.ضمانت خدمات تا 6 ماه بیانگر تخصص ما در این حرفه است.

  رفع مشکل روشن نشدن داکت اسپلیت در جنوب تهران :

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین در جنوب تهران واقع در میدان الغدیر به سراسر مناطق جنوبی تهران در کمتر از یک ساعت خدمات رسانی خواهد کرد. کافیست با شماره تماس 55795334 تماس حاصل نمایید.

  تعمیرات داکت اسپلیت در محل:

  در بیشتر مواقع امکان تعمیر داکت اسپلیت در محل وجود دارد. همچنین تعمیرکار ارسالی از طرف تهران سرویس آنلاین با توجه به وضعیت شرح داده شده توسط مشتری پیش بینی های لازم جهت آوردن قطعات یدکی را انجام داده و تمام سعی وی این است که بتواند در کمترین زمان ممکن و در همان محل داکت اسپلیت شما را تعمیر نماید.

  ضمانت 6 ماه تعمیرات داکت اسپلیت:

  در تهران سرویس آنلاین تمامی خدمات تعمیر و سرویس داکت اسپلیت با ضمانت 6 ماه انجام میگیرد. و در صورت بروز هر مشکل پس از ارائه خدمات با تماس با پشیبانی تهران سرویس آنلاین مشکل  ایجاد شده بدون هیچ گونه هزینه برای مشترک عزیز رفع خواهد شد.

  چرا تعمیرکار داکت اسپلیت خود را باید از تهران سرویس آنلاین سفارش دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر داکت اسپلیت
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  • ما یک داکت اسپلیت ال جی داریم از دیشب روشن نمیشه میشه ی تعمیرکار برای ما اعزام کنید ؟

  • داکت اسپلیت گودمن ما دیشب یک اتصال برق داشت دیگه روشن نشد مشکل از چیه

  • ما نیاز به یک تعمیرکار داکت اسپلیت برای روشن کردن داکت اسپلیت داریم میشه برامون اعزام کنید

  • سلام ما یک دستگاه داکت گودمن داریم از دیروز روشن نمیشه برق و بررسی کردیم مشکل از برقش نیست

   • دوست عزیز روشن نشدن داکت اسپلیت 8 علت داره که ی مورد از انها برق دستگاه است باقی موارد هم باید چک بشه

  • سلام یک داکت اسپلیت هانیول داریم از دیشب که روشن کریدم ی صدایی داد و امروز هم خاموش شد علتش چیه ؟

  • سلام یک داکت اسپلیت داریم از دیشب روشن نمیشه میشه برامون یک تکنسین بفرستید

  • سلام یونیت خارجی ما دیشت اتصالی داد و دستگاه داکت اسپلیت روشن نمیشه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس