شماره سریال پکیج چیست؟

سریال پکیج
 • اگر شما نیز از پکیج دیواری استفاده می‌کنید، شاید برای یکبار هم که شده به دنبال شماره‌سریال پکیج خود بوده باشید.
  شماره‌سریال پکیج چندین کاربرد مختلف داشته و لازم است تا جای آن را بلد باشید تا در مواقع نیاز بتوانید از آن استفاده کنید.
  شماره‌سریال معمولاً برای استفاده از گارانتی و برای ارائه به شرکت گاز جهت تأیید و گازرسانی و همین‌طور تأیید اطلاعات پکیج است.
  برای مطالعه مقاله آموزش روشن کردن پکیج اینجا کلیک کنید.
  شماره سریال پکیج

  شماره‌سریال پکیج در کجا قرار دارد؟

  شماره‌سریال اغلب پکیج‌ها زیر قاب پکیج حک شده است و با باز کردن قالب پکیج قابل‌مشاهده است.

  شماره‌سریال پکیج :

  یک شناسهٔ «منحصربه‌فرد» است که به‌صورت افزایشی یا پی‌درپی برای/ به یک مورد ویژه اختصاص داده می‌شود، تا آن را به‌عنوان یک منحصربه‌فرد شناسایی کند. توالی اعداد همیشه مثبت است.
  شماره‌سریال همیشه عدد نیست ممکن است حروف و یا نمادهای تایپی دیگر باشند.

  اگر شماره پکیج نباشد چه اتفاقی می‌افتد؟

  اگر پکیجی حتی نو و استفاده نشده باشد و برچسب نصب توسط نصاب مجاز و مورد قبول شرکت نداشته باشد حتی شما در صورت‌پیداکردن شماره‌سریال و تأیید این مسئله که گارانتی دستگاه هنوز تمام نشده است به دلیل عدم نصب توسط نمایندگان مجاز گارانتی این دستگاه مورد قبول شرکت نخواهد بود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر برد پکیج اینجا کلیک کنید.

  آیا شماره پکیج گارانتی دارد؟

  البته درگذشته رسم بر این بوده که شماره‌سریال پکیج روی تک‌تک قطعات دستگاه درج شده باشد و این موضوع به‌خاطر جلوگیری از ارائه قطعات معیوب توسط نمایندگان صورت می‌گرفت که رفته‌رفته به دلیل تغییر در قانون قبول گارانتی رو به فراموشی است و البته که این مسئله به نفع نمایندگان مجاز است؛ زیرا به‌راحتی اقدام به تعویض قطعات معیوبی که دارند به‌جای قطعه گارانتی می‌کنند.
  برای مطالعه مقاله 10 علت جرقه زدن مدوام پکیج اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج در تهران :

  تهران سرویس آنلاین ارائه دهنده خدمات پس از فروش انواع برند پکیج دیواری آماده است، تا مشکلات پکیج شما را در کمترین بازه زمانی در سراسر تهران برطرف نماید.
  برای تعمیر پکیج خود کافی است با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین سایت نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج فرولی اینجا کلیک کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس