تعمیر کولر گازی هیوندای

 • تعمیر کولر گازی هیوندای (Hyundai air conditioner repair) در ادامه ی بررسی تعمیرات انواع برند کولر گازی به کولر گازی هیوندای رسیده ای و قصد داریم این برند را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.یکی از دغدغه های اصلی خریداران برندهای وارداتی خدمات پس از فروش کالا مانند : تعمیرات کولر گازی هیوندای ، سرویس و نصب این سیستم تهویه است.شرکت تهران سرویس آنلاین با بیش از 10 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات پس از فروش کولر گازی هیوندای در خدمت شما عزیزان است تا تمامی خدمات کولر گازی هیوندای را به شما عزیزان عرضه کند.
  در راستای آموزش عیب یابی و تعمیر کولر گازی هیوندای در منزل تیم فنی تهران سرویس آنلاین این مقاله را برای شما عزیزان آماده کرده اند، تا با مطالعه آن به راحتی کولر گازی هیوندای خود را عیب یابی  و در صورت داشتن تخصص کافی تعمیر نمایید.
  در هر مرحله شما عزیزان میتوانید با استفاده از چت آنلاین و یا شماره تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

  تعمیر کولر گازی هیوندای در تهران :

  اگر شما عزیزان با مطالعه این مقاله قادر به تعمیر کولر گازی خود نبودید تنها کافی است با تیم پشتیبانی ما در تماس بوده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خدمات خود را ثبت نمایید.
  پس از ثبت درخواست شما تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل مورد حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل کولر گازی شما عزیزان مینمانید.
  تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی هیوندای در این مجموعه با 6 ماه گارانتی همراه بوده و در صورت نیاز به حضور مجدد تعمیرکار کولر گازی تمامی خدمات برای شما عزیزان بدون هزینه خواهد بود.

  تعمیرات کولر گازی هیوندای در محل :

  به منظور حفظ آسایش و رفاه مشتریان عزیز تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی تهران سرویس آنلاین در محل و بدون نیاز به جابه جایی سیستم تهویه صورت خواهد گرفت .تعمیرکار اعزامی به هنگام دریافت گزارش از دستگاه شما تمامی قطعات لازم برای تعمیر کولر گازی را با خو به همراه داشته تا در کمترین فرصت زمانی تعمیرات کولر گازی شما در محل انجام شود.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار کولر گازی هیوندای :

  • ثبت درخواست شما از طریق تماس با پشتیبانی و یا چت آنلاین تهران سرویس آنلاین
  • ارسال پیامک حاوی کد اشتراک و تایید درخواست تعمیرات کولر گازی هیوندای از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  • ارسال پیامک حاوی مشخصات تکنسین اعزامی
  • انجام خدمات تعمیرات کولر گازی هیوندای
  • ارائه فاکتور خدمت مشتری عزیز
  • پرداخت فاکتور توسط مشتری پس از پایان کار تعمیرکار کولر گازی هیوندای
  • تماس پشتیبانی با جهت دریافت میزان رضایت مشتری عزیز و ثبت گارانتی

  هزینه تعمیر کولر گازی هیوندای:

  هزینه تعمیر کولر گازی در تهران برای مشتریان عزیز متفاوت است و نمیتوان قیمت ثابتی را برای همه ارائه کرد.هزینه ی تعمیرات کولر گازی براساس میزان خدمات دریافتی و قطعات و میزان شارژ گاز استفاده شده در هنگام تعمیر محاسبه شده به همین دلیل هزینه های تعمیراتی هر مشتری با مشتری دیگر قطعا متفاوت خواهد بود.
  برای اطلاع از هزینه ها و یا دریافت پیش فاکتور به جهت تعیین دقیق میزان هزینه تنها کافی است به پشتیبانی تهران سرویس آنلاین درخواست کارشناس داده تا با حضور تکنسین و بررسی دقیق دستگاه میزان هزینه ی تعمیرات به صورت کامل معیین شود.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای کولر گازی هیوندای:

  -نصب کولر گازی هیوندای
  سرویس کولر گازی هیوندای
  -تعمیر کولر گازی هیوندای در تهران

  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی بوش اینجا کلیک کنید.

  برند هیوندای ساخت کدام کشور است ؟

  در خصوص آشنایی با اینکه کولر گازی هیوندای ساخت کجاست باید گفت سازنده این تجهیزات سرمایشی به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات تهویه مطبوع و سرمایشی شناخته شده فعالیت خود را نسبت به طراحی و تولید این تجهیزات اولین بار در سال 1950 توسط شخصی به نام ویلیس هاویلند هیوندای در کشور تایلند آغاز نمود. لازم به ذکر است این شرکت در کشورما تحت عنوان شرکت نمایندگی صنایع سرما آفرین از سال 1362 فعالیت خود را جهت عرضه این محصولات آغاز نمود.

  خرید کولر گازی هیوندای:

  تهران سرویس آنلاین انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 5 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این کولر گازی با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب کولر گازی مناسب یاری دهند .

  ویژگی کولر گازی هیوندای:

  کولر گازی دیواری هیوندای با قابلیت عملکرد سرد ، سرد و گرم با قدرت هوادهی و پرتاب باد بالا تولید و عرضه می گردد. این مدل کولر گازی در ظرفيت هوادهی 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 و 36000 btu/h با موقعیت نصب دیواری عرضه می شوند. به دلیل بهره مندی از ظاهری زیبا و لوکس در دکوراسیون های مدرن امروزی جلوه ای خاص و بی نظیر ایجاد می کند. به دلیل دارا بودن ابعاد و وزن کم پنل داخلی، میتوان بدون محدودیت آن را نصب و اجرا نمود.در بحث اینکه کولر گازی هیوندای ساخت کجاست موضوع حائز اهمیت دیگر استفاده از فیلترهای چندلایه تصفیه هوا نقش بسزایی در کاهش ورود آلودگی ها و ذرات معلق به فضای داخلی دارا می باشد. از کمپرسورهای پیستونی و روتاری در ساخت کولر گازی اسپلیت هیوندای استفاده شده که می توان در مناطق مختلف با اقلیم آب و هوایی گرمسیری و یا معتدل از این سیستم ها بهره مند شد. گاز مبرد بکار رفته نیز از نوع r22 و r410 سازگار با محیط استفاده شده است. به دلیل نوع خاص طراحی و تولید با کمترین میزان مصرف انرژی در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی بوتان اینجا کلیک کنید.

  ظرفیت کولر گازی اسپلیت برای مصارف خانگی:

  مطمئنا انتخاب و خرید کولر گازی به مساحت متراژ فضایی که برای خنک کردن نیاز هست بستگی دارد.
  -بررسی استفاده همزمان وسایلی دیگر با کولر هیوندای
  -بررسی تعداد خانوار و کسانی که در منزل سکونت دارند.
  -بررسی تعداد پنجره های داخل خانه و فضای موجود
  -بررسی ارتفاع و بلندی دیوار خانه تا سقف

  در بخش زیر سعی کرده ایم که براساس مساحت خانه ها نوع کولری که نیاز هست را لیست کنیم:

  مساحت بین ۳۰ تا ۳۷ با ظرفیت کولرهای ۹۰۰۰
  مساحت بین ۳۸ تا ۴۲ با ظرفیت کولرهای ۱۰۰۰۰
  مساحت بین ۴۳ تا ۵۰ با ظرفیت کولرهای ۱۲۰۰۰
  مساحت بین ۵۱ تا ۶۵ با ظرفیت کولرهای ۱۴۰۰۰
  مساحت بین ۶۶ تا ۹۰ با ظرفیت کولرهای ۱۸۰۰۰
  مساحت بین ۹۱ تا ۱۲۰ با ظرفیت کولرهای ۲۴۰۰۰

  نصب کولر گازی هیوندای:

  نصب کولر گازی مهمترین مرحله بعد از خرید یک کولر گازی مناسب است.برای نصب کولر گازی خود حتما از یک شرکت معتبر با تکنسین های مجرب کمک بگیرد، چرا که در بسیاری از موارد تعمیراتی گزارش تکنسین مبنی بر عدم نصب صحیح ، نشتی گاز ، نداشتن تله روغن…..بوده که هریک از این موارد به تنهایی منجر به ایجاد آسیب های جدی به دستگاه شما عزیزان خواهد شد.
  برخلاف بسیاری از شرکت های تازه تاسیس که بدون در نظر گرفتن میزان سابقه و نحوه نصب اقدام به استخدام نصاب کولر گازی مینمانید تمامی نصاب های کولر گازی هیوندای تهران سرویس آنلاین دارای سابقه کاری طولانی و رزومه ی بسیار قوی میباشند.شما با خیالی آسود میتوانید نصب کولر گازی هیوندای خود را تهران سرویس آنلاین بسپارید.برای نصب کولر گازی هیوندای ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب کولر گازی تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:
  1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
  2- اتصالات الکتریکی
  3-یونیت خارجی (کندانسور) کولر گازی هیوندای را نصب کنید
  4-متصل کردن لوله ها
  5-وکیوم کردن کولر گازی
  6-شارژ گاز در صورت نیاز

  هزینه نصب کولر گازی هیوندای:

  هزینه نصب کولر گازی برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ….متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب کولر گازی در نظر گرفت.با تماس با کارشناسان ما میتوانید از هزینه دقیق نصب کولر گازی مطلع شوید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی مک کوی اینجا کلیک کنید.

  هزینه های اضافی هنگام نصب کولر گازی :

  • هزینه لوله و اتصالات
  • کیفیت کار نصاب کولر گازی تهران
  • هزینه پایه کمپرسور کولر گازی
  • هزینه لوله اضافی کولر گازی
  • هزینه کابل اضافی کولر گازی
  • هزینه شارژ گاز تکمیلی
  • هزینه ایاب و ذهاب
  • هزینه نصب و راه اندازی کولر گازی
  • و…

  درخواست نصاب کولر گازی:

  برای درخواست نصاب کولر گازی خود به نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید نصاب کولر گازی در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.

  سرویس کولر گازی هیوندای:

  سرویس کولر گازی یکی از فاکتورهای مهم در حفظ سلامت دستگاه است.بعد از نصب کولر گازی سرویس به موقع کولر گازی نقش به سزایی در بهبود عملکرد و کاهش میزان مصرف برق دستگاه شما خواهد داشت.سرویس کولر گازی علاوه بر حفظ سلامت دستگاه با افزایش راندمان میزان مصرف برق را تا حد چشم گیری کاهش خواهد داد.تیم فنی تهران سرویس آنلاین با داشتن دانش فنی ، تجربه و تخصص در این زمینه سرویس کولر گازی شما را به بهترین شکل ممکن انجام داده و شما را از هزینه های بالای تعمیراتی آسوده خواهد کرد.
  برای استفاده از خدمات سرویس کولر گازی هیوندای خود تنها کافی است با کارشناسان ما در ارتباط باشید.سرویس کولر گازی هیوندای جزو خدمات پرطرف دار مجموعه بوده و شما عزیزان میتوانید برای کاهش هزینه های سرویس دوره ای کولر گازی خود شما عزیزان میتوانید ، با عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین از تخفیف های ویژه ما برخوردار شوید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی لارس اینجا کلیک کنید.تعمیر کولر گازی هیوندای

  مراحل سرویس کولر گازی هیوندای:

  شستشوی کولر گازی:

  کولر های گاری مدام در معرض آلودگی قرار دارند و با گذشت زمان گرد و غبار زیادی روی این دستگاه قرار میگیرد. مهمترین خدمات سرویس انواع کولرگازی تمیز کردن کولر گازی از گرد و غبار و آلودگی است. با این کار راندمان و کارایی کولر افزایش یافته و باعث صرفه جویی در مصرف برق نیز میشود.

  شستشوی فیلر های کولر گازی:

  تمامی فیلتر های کولرگازی توسط بهترین سرویس کار کولر گازی درآورده شده و با مواد مخصوص شسته میشوند. در صورتی که فیلتر کولر گازی شما فرسوده شده باشد با بهترین نوع فیلتر توسط سرویس کار ما تعویض میگردد.

  تست آمپر کولر گازی:

  در صورتی که آمپر این محصول ایراد جزیی و یا کلی داشته باشد توسط سرویس کار بررسی شده و اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد متناسب با میزان خرابی بهترین تصمیم گرفته میشود. این تست سبب میشود از خرابی سایر قطعات پیشگیری شده و شما مجبور نباشید هزینه زیادی برای تعمیر انواع قطعات و تعویض آن ها بپردازید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی آکس اینجا کلیک کنید.

  نشت یابی و شارژ گاز کولر گازی:

  سرویس دوره ای کولر گازی توسط نمایندگی سرویس کولر گازی سبب میشود شما هر ۶ ماه یکبار تمام قطعات را بررسی کرده و در صورتی که مشکل جزیی در دستگاه وجود داشته باشد از فرا گیر شدن و آسیب رساندن به سایر قطعات پیشگیری کرد.

  هزینه سرویس کولر گازی هیوندای:

  هزینه سرویس کولر گازی برای مشتریان عزیز با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت است ، در سرویس کولر گازی بیشترین هزینه ی جانبی مربوط به خدمات شارژ گاز و نشت یابی دستگاه است، که برای هر دستگاه این میزان متفاوت خواهد بود.
  مشتریان دارای کد عضویت به دلیل بررسی و انجام سرویس به موقع بسیاری از هزینه های جانبی سرویس کولر گازی کسر شده و این عزیزان مبلغ بسیار کم تری از سایرن پرداخت مینمانید.

  فواید سرویس 6 ماهه کولر گازی هیوندای :

  سرویس مرتب کولر گازی باعث میشود کولر گازی شما عملکرد بهتری داشته باشد و شما از هزینه های زیاد تعمیرات رهایی یابید.
  سرویس کولر گازی هیوندای باعث کاهش مصرف برق شما خواهد شد .

  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی کریر اینجا کلیک کنید.

  بهترین زمان برای سرویس کولر گازی چه زمانیست؟

  پیشنهاد ما این است قبل از اقدام به استفاده از کولر گازی خود سرویس کولر گازی خود را انجام دهید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی یورک اینجا کلیک کنید.

  مشکلات رایج در کولر گازی هیوندای:

  -مشکل باد گرم کولرگازی هیوندای
  -مشکل صدای زیاد کولرگازی هیوندای
  -چک کردن سلامت درب کولر گازی
  -شارژ گاز کولر گازی
  -شستشوی کولر گازی هیوندای
  -چک کردن فشار گاز کولر گازی
  -تمیز کردن فیلتر هوای کولر گازی
  -هواگیری کولر گازی هیوندای
  -تعمیر و تعویض قطعات معیوب
  -چک کردن صحت عملکرد کندانسور کولر گازی
  -خدمات سرویس سالیانه کولر گازی هیوندای
  -تایمر دستگاه روشن است، اما کولر نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
  -کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
  -کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
  -کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل کولر سریع انجام می شود.
  -کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
  -در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
  -دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
  -سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی 2000 اینجا کلیک کنید.

  خدماتی که تهران سرویس آنلاین در زمینه تعمیر کولر گازی هیوندای شما ارائه میدهد :

  -تعمیر و تعویض قطعات در کولر گازی هیوندای
  -شارژ گاز کولر گازی هیوندای
  -تعمیرات کندانسور کولر گازی هیوندای
  -تعمیرات پنل داخلی و خارجی کولر هیوندای
  -انجام سیم کشی و لوله کشی کولر گازی
  -جابجایی اصولی کولر گازی هیوندای
  -نصب اصولی کولر گازی هیوندای
  -مشاوره خرید کولر گازی هیوندای
  -تعمیر شیر برقی و موتور فن کولر گازی
  -تعمیرات مربوط به ترموستات کولر گازی
  -عیب یابی کولر گازی و اسپیلت
  -سرویس فصلی و دوره ای کولر گازی
  -تعمیرات برد کولر گازی هیوندای
  -خدمات لوله کشی روکار و توکار کولر گازی
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی زانتی اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کمپرسور کولر گازی هیوندای در تهران :

  خرابی کمپرسور مشکلات بسیاری را در کولر گازی و اسپلیت ایجاد می کند که باید به سرعت آنها را برطرف کنید. اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای کولر گازی است. در واقع وقتی سرمای این دستگاه کم می شود و به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند، تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می روند؛ چرا که این قطعه، به نوعی شاخص عملکرد کولر به شمار می رود. خنک نکردن هم علامت دیگری است که تیم تعمیرات کولر گازی هیوندای پیش از ترمیم کمپرسور به آن توجه می کنند. پس از ترمیم کمپرسور، عملکرد کولر و روند خنک سازی به حالت عادی باز می گردد.

  شارژ کولر گازی یک فرایند مهم و موثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل کولر و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع کولر گازی و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می کنند.

  برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ کولر گازی هیوندای شما مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تیم تعمیر کولر گازی هیوندای ضمن تشخیص به موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می کنند.

  تعمیر کولر گازی هیوندای بصرفه است یا خرید کولر گازی هیوندای؟

  روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا کولر گازی ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس آنلاین با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر اسپیلت هیوندای و تعمیر کولر گازی هیوندای شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیر کولر گازی ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه اسپیلت نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض کولر گازی هیوندای به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی دلونگی اینجا کلیک کنید.

  گاز به کار رفته در کولر هیوندای:

  کولر گازی اسپلیت ها برای انجام عملیات خنک سازی محیط از گازهای مبرد استفاده می کنند. این گاز ها به طور کلی به سه دسته R22 ، R410 و R407 تقسیم می‌شوند. گاز مبرد R22 که از پر مصرف ترین گازهاست یکی از گازهای خطرناک و مضر برای لایه ازون می باشد که به همین دلیل استفاده کمتری از آن می شود و تقریبا منسوخ شده. گاز R410 بر خلاف R22 ، با فرمول گیاهی دوستدار محیط زیست می‌باشد و استفاده از آن مرسوم تر است. گاز مبرد R407 نیز فرمولی گیاهی داشته و دوستدار محیط زیست است و راندمان بالایی نیز دارد، ولی از نظر کاربرد به گستردگی مبرد R410 نیست.

  علائم کمبود گاز در کولر گازی هیوندای:

  کاهش قدرت سرمایش کولر گازی
  افزایش مصرف برق
  یخ زدگی یونیت خارجی کولر گازی
  صدای زیاد و نا بهنجار در کولر گازی
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی امرسان اینجا کلیک کنید..

  تعمیر کولر پنجره ای هیوندای:

  کولر گازی پنجره ای هیوندای نوع دیگری از تولیدات کمپانی هیوندای است که در ظرفیت های 18000 و 24000 و معمولاً در مناطق گرمسیری کاربرد دارد و از ویژگی های بارز آن می توان به قابلیت پرتاب چهارجهته و برخورداری از کمپرسور و فناوری تروپیکال با گرید انرژی B اشاره کرد.

  هر گونه خرابی و تعمیر و همچنین نصب و جابجایی انواع کولر پنجره ای هیوندای را به ما بسپارید.کولر های پنجره ای که در بسیاری از مناطق که امکان لوله کشی و نصب پنل داخلی برایشان امکان پذیر نیست بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. هران سرویس با سابقه بسیار زیاد در تعمیر کولر گازی پنجره ای هیوندای آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی یورک اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کولر ایستاده هیوندای:

  این کولرها بیشتر در مکان های بزرگ اداری و مساجد و شرکتها و جاهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. کولرهای گازی ایستاده هیوندای کولرهای قدرتمندی هستند. اگر به تعمیر کولر ایستاده هیوندای نیاز پیدا کردید فقط یک تماس با اعزام سرویسکار کولر فاصله دارید.
  برای مطالعه مقاله کولر گازی ایستاده اینجا کلیک کنید.

  خرید قطعات کولر گازی هیوندای:

  اگر شما برای کولر گازی خود نیاز به قطعه اصلی داشتید کافیست با تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید .تهران سرویس آنلاین تامین کننده قطعات کولر گازی در سراسر ایران قطعه در خواستی را در کمتری زمان ممکن برای شما مشتریان عزیز ارسال خواهد کرد.

  راهکارهای افزایش طول عمر کولرگازی های هیوندای:

  به جرات می توان گفت که، نحوه ی استفاده کاربر از کولر گازی نقش تعیین کننده ای در میزان نیاز او به تعمیرات کولرگازی هیوندای دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید، همچنین توجه داشته باشید که کولر را تمام وقت با نهایت قدرتش روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. از طرفی باید به خاطر داشته باشید که هرگز به طور هم زمان از کولر آبی و گازی در یک مکان استفاده نکنید، زیرا عملکرد این دو دستگاه با هم کاملا متفاوت است و استفاده ی هم زمانشان می تواند باعث خرابی هر دو دستگاه شود.

  فراموش نکنید که فیلتر ها و توری های کولرگازی را همواره تمیز نگه دارید و هر ۳۰ روز یک بار آنها را شست و شو دهید. در اجرای تنظیمات کولرگازی نیز باید محتاط باشید و هرگز در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش کولرگازی را تغییر ندهید. اکیدا توصیه می نماییم که با مشاهده ی هر گونه اختلالِ هر چند ناچیز، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه اقدام نکنید و در هنگام نصب نیز از تجربه و تخصص یک متخصص ماهر کمک بگیرید و اصول کلی دفترچه های راهنما را رعایت نمایید.تعمیر کولر گازی هیوندای

  سوالات رایج درباره کولر گازی هیوندای:

  چرا کولر گازی هیوندای خود به خود خاموش می‌شود؟

  ممکن است مشکل از برق تغذیه‌ی کولر گازی باشد، بنابراین لطفا برق ورودی کولر گازی و فیوز مینیاتوری را بررسی کنید. بهتر است از یک برقکار بخواهید که این مورد را بررسی نمایند.
  گاهی به دلیل بروز یک مشکل در یکی از قسمت‌های کولر گازی دستگاه پیغام خطا داده و خاموش می‌شود. اگر فیلترهای هوای کولرگازی نیز خیلی کثیف شده باشد باعث داغ شدن کمپرسور، کندانسور و یونیت داخلی کولر گازی می‌شود؛ در چنین شرایطی کولر خاموش می‌شود و معمولا برای تمامی این موارد دستگاه پیغام خطا نمایش خواهد داد.
  برای رفع این خطا و روشن شدن دستگاه ابتدا توری های موجود در دستگاه را بشورید یونیت داخلی و خارجی را به صورت کامل سرویس نمایید در صورت حل نشدن مشکل با تعمیر کار کولر گازی خود تماس حاصل نمایید.

  علت نشتی آب از کولر گازی هیوندای:

  • لوله‌ی درین کولرگازی تا خورده و مسدودشده است .
  • محل تخلیه آب لوله درین کولرگازی دچار گرفتگی و انسداد شده یاشد.
  • فیلتر هوای کولر گازی کثیف باشد.

  علت صدای غیر طبیعی کولر گازی هیوندای چیست؟

  کولر گازی تراز نیست

  ساده ترین علت اینکه چرا کولر گازی صدا می‌دهد این است که پنل خارجی را به درستی نصب نکرده‌اید به گونه ای که بر روی خط تراز قرار ندارد و همین امر منجر به صدای جیر جیر کولر گازی خواهد شد.

  وجود جسم خارجی در کندانسور

  اگر کولرگازی شما در حالت طبیعی کار می کند اما ناگهان صدایی از آن می شنوید احتمال دارد که یک جسم خارجی در داخل آن افتاده باشد.

  موتور فن دو شفتی:

  موتور فن یا موتور فن دو شفتی دارای یاتاقان‌هایی است که معمولاً به صورت همیشگی روغن‌کاری شده است. با این حال در طول سالیان، این روغن کاری ممکن است خارج شود و در نتیجه موتور صدا بدهد.

  موتور فن بلوور:

  اگر این‌طور نبود ولی همچنان صدا زیاد بود، یاتاقان موتور دمنده (موتور فن بلوور) را بررسی کنید. اگر مشکلی بود، موتور دمنده را عوض کنید.

  سایر علت های صدای زیاد کولر گازی را در مقاله ما دنبال کنید

  چرا کولر گازی هیوندای باد گرم میزند؟

  ظرفیت کم کولر گازی:

  نکته اول که باید قبل از خرید کولر گازی به آن توجه داشته باشید ظرفیت کولر گازی است و این که کولر گازی را برای چه متراژی خریداری میکنید.در نظر داشته باشید در بسیاری از تماس های مصرف کنندگان عزیز هنگامی که تعمیرکار به محل اعزام میشود متوجه میشویم که کولر گازی به درستی در حال کار کردن است و مشکل از انتخاب اشتباه مصرف کننده بود است.

  کثیف بودن فیلتر هوا کولر گازی:

  یکی از مشکلات رایج در خنک نکردن هوا بوسیله ی کولر گازی کثیفی فیلتر های میباشد.اگر فیلتر کثیف یا دچار گرفتگی گرد و غبار باشد، ممکن است باعث بروز مشکلات مختلفی شود. این می‌تواند در کار صحیح ترموستات اختلال ایجاد کند. گرد و غبار موجود در فیلترهای کولر گازی عبور هوای خنک و گرم در داخل مجاری را مسدود می‌کند.

  تنظیم نادرست ترموستات:

  تنظیمات نادرست ترموستات یکی از دلایل رایج برای خنک نکردن کولر گازی به شمار می رود. در این مواقع ابتدا دمای کولر را بر روی مقادیر متفاوتی در 5 تا 6 درجه پایینتر از دمای اتاق تنظیم کنید و عملکرد کولر را بررسی کنید.

  خرابی یا کثیف بودن کندانسور:

  کندانسور بخشی از سیستم کولر گازی است که وظیفه انتقال گرمای مبرد درون لوله ها به هوای محیط بیرونی را دارد و موجب خنک شدن مبرد درون لوله ها می گردد. در صورتی که کندانسور معیوب باشد، یا انتقال حرارت از مبرد به هوا به درستی انجام نشود.

  کم بودن گاز کولر گازی یا کاهش یافتن میزان مبرد:

  این که حجم صحیحی از ماده مبرد در داخل کویل های کولر گازی جریان داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. کم بودن ماده مبرد یا گاز کولر گازی می تواند برای شما دردسر آفرین باشد. یکی از شایع ترین دلایل تولید باد گرم کولر گازی کم شدن مقدار مبرد است.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی مجیک اینجا کلیک کنید.

  کیپ شدن و گرفتگی مسیر گاز در لوله ها:

  علاوه بر نشت و کمبود گاز مبرد، گرفتگی و انسداد در مسیر گاز از جمله شیرها، شلنگ ها، لوله مویی و لوله مسی رفت و برگشت کولر، می تواند دلیل خنک نکردن کولر گازی باشد

  علت بوی نامطبوع کولر گازی هیوندای:

  فیلترهای کولرگازی به دلیل عبور هوا و گرد و خاک پس از مدتی کثیف و آلوده می‌شود و لازم است فیلترها را در بازه‌های مشخص که معمولا هر دو هفته یکبار توصیه می‌شود، تمیز کنید.
  سرویس کولر گازی هیوندای خود را به صورت مرتب و هر دو ماه سرویس نمایید تا از بروز این مشکل جلوگیری نمایید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی جی ام اینجا کلیک کنید.

  کد خطا کولر گازی هیوندای:

  ارورهای خطا یا کدهای خطا همان حروف انگلیسی هستند که بعضا با اعداد همراه بوده و بیانگر بروز مشکل در یک قسمت خصوص در دستگاه شماست.

  لیست کدهای ارور کولر گازی هیوندای Hyundai:

  کد ارور وضعیت چراغ‌ها مشکل
  E0 چراغ RUN و تایمر چشمک می‌زنند. ایراد ارتباط یونیت داخلی و خارجی
  EC چراغ RUN و تایمر چشمک می‌زنند. مشکل ارتباط یونیت بیونی
  E1 چراغ RUN هر ۸ ثانیه یک بار چشمک می‌زند. مشکل سنسور یونیت بیرونی
  E2 چراغ RUN هر ۸ ثانیه ۲ بار چشمک می‌زند. مشکل سنسور دمای کویلی یونیت داخلی
  E3 چراغ RUN هر ۸ ثانیه ۳ بار چشمک می‌زند. مشکل سنسور کویل یونیت بیرونی
  E4 چراغ RUN هر ۸ ثانیه ۴ بار چشمک می‌زند. ناهنجاری سیستم
  E5 چراغ RUN هر ۸ ثانیه ۵ بار چشمک می‌زند. عدم تطابق نوع
  E6 چراغ RUN هر ۸ ثانیه ۶ بار چشمک می‌زند. مشکل موتور فن یونیت داخلی
  E7 چراغ RUN هر ۸ ثانیه ۷ بار چشمک می‌زند. مشکل سنسور دمای یونیت بیرونی
  E8 چراغ RUN هر ۸ ثانیه ۸ بار چشمک می‌زند. مشکل سنسور دمای تخلیه
  E9 چراغ RUN هر ۸ ثانیه ۹ بار چشمک می‌زند. ناهنجاری ماژول اینورتر
  EF چراغ RUN هر ۸ ثانیه ۱۰ بار چشمک می‌زند. مشکل موتور فن یونیت بیرونی (DC)
  EA چراغ RUN هر ۸ ثانیه ۱۱ بار چشمک می‌زند. مشکل سنسور جریان
  EE چراغ RUN هر ۸ ثانیه ۱۲ بار چشمک می‌زند. خطای EEPROM
  EP چراغ RUN هر ۸ ثانیه ۱۳ بار چشمک می‌زند. مشکل سوئیچ دمای کمپرسور
  EU چراغ RUN هر ۸ ثانیه ۱۴ بار چشمک می‌زند. مشکل سنسور ولتاژ

  لیست کدهای نمایش حفاظت:

  کد حفاظت وضعیت چراغ‌ها نوع حفاظت
  P1 چراغ RUN چشمک می‌زند – چراخ تامیر هر ۸ ثانیه یک بار چشمک می‌زند. ولتاژ بالا یا پایین
  P2 چراغ RUN چشمک می‌زند – چراخ تامیر هر ۸ ثانیه ۲ بار چشمک می‌زند. جریان اضافی
  P4 چراغ RUN چشمک می‌زند – چراخ تامیر هر ۸ ثانیه ۳ بار چشمک می‌زند. دمای تخلیه
  P5 چراغ RUN روشن است – چراخ تامیر هر ۸ ثانیه ۵ بار چشمک می‌زند. سرمای بیش از حد در حالت سرمایش
  P6 چراغ RUN روشن است – چراخ تامیر هر ۸ ثانیه ۶ بار چشمک می‌زند. گرمای بیش از حد در حالت سرمایش
  P7 چراغ RUN روشن است – چراخ تامیر هر ۸ ثانیه ۷ بار چشمک می‌زند. گرمای بیش از حد در حالت گرمایش
  P8 چراغ RUN روشن است – چراخ تامیر هر ۸ ثانیه ۸ بار چشمک می‌زند. دمای بیرونی خیلی بالا یا پایین است
  P9 چراغ RUN چشمک می‌زند – چراخ تامیر هر ۸ ثانیه یک ۹ چشمک می‌زند. حفاظت درایو (اورلود)
  P0 چراغ RUN چشمک می‌زند – چراخ تامیر هر ۸ ثانیه ۱۰ بار چشمک می‌زند. خود حفاظتی ماژول

  نمایش ارور یونیت بیونی:

  در برد برق یونیت خارجی یک ال ای دی وجود دارد که وقتی کمپرسور کار می‌کند، روشن است؛ وقتی بازخوردی از  کمپرسور به برد نرسد، یک ثاینه چشمک می‌زند و یگ ثانیه خاموش می‌شود. اگر مشکلی رخ دهد، نیم ثانیه روشن می‌شود و نیم ثانیه خاموش می‌شود، چند بار چشمک می‌زند و ۳ ثانیه خاموش می‌شود تا کد ارور را نمایش دهد. لیست ایرادها به شرح زیر است:

  زمان چشمک زدن مشکل
  ۱ حفاظت IPM
  ۲ ولتاژ بالا یا پایین
  ۳ جریان اضافی
  ۴ دمای تخلیه خیلی بالا
  ۵ دمای کویل بیرونی خیلی بالا
  ۶ ناهنجاری داریو
  ۷ ناهنجاری ارتباط با یونیت داخلی
  ۸ گرمای زیاد کمپرسور
  ۹ مشکل سنسور دمای هوای یونیت بیرونی
  ۱۰ مشکل سنسور دمای کویل یونیت بیرونی
  ۱۱ ایراد سنسور دمای لوله تخلیه یونیت بیرونی
  ۱۲ ایراد سنسور ولتاژ
  ۱۳ ایراد سنسور جریان
  ۱۴ ناهنجاری IPM
  ۱۵ ناهنجاری ارتباط یونیت بیرونی
  ۱۶ بازخوردی از موتور فن DC نیست
  ۱۷ برفک‌زدایی

  تعمیرات کولر گازی هیوندای در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  تعمیرات کولر گازی هیوندای  در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.برند کولر گازی شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  تعمیرات کولر گازی هیوندای در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر کولر گازی را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  تعمیرات کولر گازی هیوندای در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  تعمیرات کولر گازی هیوندای در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب کولر گازی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس