تعمیر داکت اسپلیت کولکس

 • تعمیر داکت کولکس (Colax duct repair ) یکی از برندهای پر فروش در سیستم های تهویه مطبوع برند کولکس است ،که با کیفیت بالای محصولات و رضایت مصرف کنندگان سهم عظیمی از بازار فروش را به خود اختصاص داده است.اگر شما هم از برند کولکس استفاده میکنید تا اتنهای این مقاله با ما همراه شوید ، چرا که قصد داریم به بررسی تعمیر داکت اسپلیت کولکس و نحوه سرویس داکت اسپلیت کولکس بپردازیم ، و به شما آموزش دهیم در هنگام بروز مشکل در سیستم تهویه مطبوع خود چگونه به عیب یابی و تعمیر داکت اسپلیت خود بپردازید.
  جهت مشاوره و اعزام کارشناس میتوانید از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین اقدام نمایید.

  تعمیر داکت اسپلیت کولکس در تهران :

  با شروع فصل گرما میزان توجه ها به خدمات سیستم های تهویه مطبوع مطبوع از جمله داکت اسپیلت بیشتر شده و مردم به دنبال شرکت هایی هستند که بتوانند با اطمینان خاطر دستگاه خود را به آنها بسپارند، چرا که با توجه به افزایش قیمت بی سابقه سیستم های تهویه مطبوع امکان خرید مجدد آنها برای بسیاری از افراد وجود ندارد.
  تعمیر داکت اسپلیت کولکس خود را با اطمینان خاطر به گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین بسپارید ، این مجموعه با بیش از 7 سال سابقه در زمینه تعمیرات داکت اسپلیت کولکس در خدمت شماست تا در صورت بروز مشکل در داکت اسپلیت خود تنها با یک تماس با کارشناس متخصص در تماس بوده و جهت رفع مشکل داکت اسپلیت خود اقدام نمایید.
  به خاطر داشته باشید ، تمامی خدمات این شرکت دارای 6 ماه ضمانت بوده و در تمام طول این مدت از پشتیبانی 24 ساعته برخودار خواهید بود.
  برای دانلود فایل تعمیر داکت کولکس اینجا کلیک کنید.

  هزینه تعمیر داکت اسپلیت کولکس :

  یکی از رایج ترین سوالاتی که ممکن است برای هر یکی از افراد پس از ایجاد مشکل در داکت اسپیلتشان پیش بیاید، هزینه ی تعمیر داکت اسپیلت است.
  در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اعلام هزینه دقیق تعمیر داکت اسپیلت کولکس تنها پس از بررسی دستگاه توسط تعمیرکار متخصص قابل تشخیص بوده و در مشاوره های تلفنی امکان ارائه قیمت به مشتری عزیز وجود ندارد، چرا که  عیب یابی دقیق دستگاه تنها پس از حضور کارشناس و بررسی تمامی قطعات امکان پذیر است.
  تمامی نرخ های خدمات مجموعه تهران سرویس آنلاین بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نخواهد شد.
  اگر قصد دارید که پیش از تعمیر داکت اسپیلت کولکس خود از میزان دقیق هزینه ها مطلع شوید، می توانید ابتدا با ثبت درخواست کارشناس از او بخواهید که پیش فاکتوری از هزینه ها را به شما عزیزان ارائه نمایند.

  ضمانت تعمیرات داکت اسپلیت کولکس :

  تیم تخصصی تعمیرکاران داکت اسپیلت مجموعه ما با استفاده از بهترین قطعات یدکی با کیفیت ترین سطح خدمات را به مشتریان خود عرضه کرده و همواره برای تمامی خدمات انجام شده ۶ ماه گارانتی در نظر گرفته اند چراکه با توجه به هزینه های بالای خدماتی بسیاری از مردم نگران کیفیت خدمات ارائه شده بوده و بسیار دیگری نیز از قطعات بی‌کیفیت مورد استفاده توسط برخی شرکت ها گله مند هستند در این میان تهران سرویس آنلاین با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه ارائه خدمات سیستم های تهویه مطبوع به شما عزیزان شش ماه گارانتی و پشتیبانی آنلاین ارائه کرده تا در صورت بروز مجدد مشکل در هر یکی از قسمت های مورد تعمیر واقع شده ارائه خدمات را به صورت رایگان به مشتریان خود عرضه کند. 

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای داکت اسپلیت کولکس:

  نصب داکت اسپلیت
  -سرویس داکت اسپلیت کولکس
  -تعمیر داکت اسپلیت کولکس
  -تعمیر برد داکت اسپلیت کولکس
  -ارسال قطعات داکتاسپلیت کولکس به سراسر کشور

  ثبت درخواست تعمیر داکت اسپلیت کولکس در تهران سرویس آنلاین:

  • با تماس شما با مرکز پشتیبانی تهران سرویس آنلاین مشخصات شما ثبت شده و نزدیکترین تعمیرکار به شمت شما اعزام خواهد شد.
  • پس از قطع تماس شما با پشتیبانی یک پیامک حاوی شماره اشتراک و خدمات ثبت شده برای شما از سوی شرکت ارسال خواهد شد.
  • طی گذشت تنها ۱ ساعت تعمیرکار مورد نظر به محل شما رسیده و اقدام به تعمیر داکت اسپلیت شما خواهد کرد.
  • پس از اتمام تعمیرات داکت اسپلیت شما یک فاکتور شامل مهر و سربرگ تهران سرویس به شما تحویل داده خواهد شد.
  • پس از دریافت فاکتور شماره اشتراک خود را روی آن نوشته و فاکتور را نزد خود نگه دارید.
  • طی ۲ الی ۳ روز کاری تماسی از سوی پشتیبانی با شما گرفته شده و نظر شما درباره نحوه ارائه خدمات را جویا خواهد شد.
  • بعد از تماس کارشناس گارانتی شما ثبت شده و شما جزو بهترین مشترکین تهران سرویس آنلاین خواهید بود.
  • از زمان ثبت شماره اشتراک شما شما از تمامی تخفیف های مجموعه برخوردار خواهید بود.

  تعمیرات داکت اسپلیت کولکس

  سرویس داکت اسپلیت کولکس:

  همزمان با شروع فصل گرما و استفاده از سیستم های تهویه مطبوع میزان درخواست برای خدمات سرویس داکت اسپلیت نیز افزایش می یابد. چرا که داکت اسپلیت نیز مانند سایر وسایلی که مورد استفاده قرار می گیرد باید توسط شخص سرویس کار پس از گذشت مدتی مشخصی سرویس شده و از سلامت قطعات آن اطمینان حاصل شود.
  با توجه به نوع طراحی داکت اسپلیت و قرارگیری یونیت خارجی آن در معرض گرد و غبار باید هر ۶ماه سرویسکار متخصص نسبت به رفع این مشکل به منزله شما مراجعه نماید. علاوه بر این به دلیل بالا بودن هزینه های تعمیراتی و خرید قطعات داکت اسپیلت بهتر است که با پرداخت هزینه های اندک سرویس از بروز مشکل در دستگاه خود جلوگیری کرده و همچنین راندمان دستگاه را تا حد ممکن افزایش دهید.

  بارها به این مسئله اشاره کرده ایم که سرویس داکت اسپیلت باید به دست سرویسکار متخصص صورت بگیرد، چراکه تشخیص خرابی و یا کمبود گاز در داکت اسپلیت توسط افراد عادی غیر ممکن خواهد بود.
  با انجام سرویس داکت اسپلیت می توان تا حد زیادی جلوی بروز مشکلات متعدد را گرفت و از بروز گرمازدگی در فصل تابستان جلوگیری کرد.
  اگر قصد دارید که داکت اسپیلت کولکس خود را سرویس کنید بهتر است، همین حالا با مشاوران تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت کنید، سرویس داکت اسپلیت کولکس در مجموعه ما توسط بهترین متخصصان پایتخت انجام شده و پس از پایان کار فاکتور رسمی و مشتریان عزیز می شود. 

  بهترین زمان برای سرویس داکت اسپلیت چه زمانیست؟

  پیشنهاد ما این است که ، قبل از اقدام به استفاده از داکت اسپلیت خود سرویس داکت اسپلیت خود را انجام دهید.داکت اسپلیت به عنوان سیستم تهویه مطبوع در فصل تابستان برای سرمایش و در فصل زمستان برای گرمایش مورد بررسی قرار میگیرد ،بنابراین باید 2 بار در سال قبل از تابستان و زمستان مورد سرویس و بازبینی قرار گیرند، تا از ایجاد خرابی در داکت اسپلیت جلوگیری به عمل آوریم.

  مراحل سرویس داکت اسپلیت کولکس:

  شستشوی داکت اسپلیت :

  داکت اسپلیت  مدام در معرض آلودگی قرار دارند و با گذشت زمان گرد و غبار زیادی روی این دستگاه قرار میگیرد. مهمترین خدمات سرویس انواع داکت اسپلیت  تمیز کردن داکت اسپلیت  از گرد و غبار و آلودگی است. با این کار راندمان و کارایی داکت اسپلیت  افزایش یافته و باعث صرفه جویی در مصرف برق نیز میشود.

  شستشوی فیلر های داکت اسپلیت :

  تمامی فیلتر های داکت اسپلیت توسط بهترین سرویس کار داکت اسپلیت  درآورده شده و با مواد مخصوص شسته میشوند. در صورتی که فیلتر داکت اسپلیت  شما فرسوده شده باشد با بهترین نوع فیلتر توسط سرویس کار ما تعویض میگردد.

  تست آمپر داکت اسپلیت:

  در صورتی که آمپر این محصول ایراد جزیی و یا کلی داشته باشد توسط سرویس کار بررسی شده و اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد متناسب با میزان خرابی بهترین تصمیم گرفته میشود. این تست سبب میشود از خرابی سایر قطعات پیشگیری شده و شما مجبور نباشید هزینه زیادی برای تعمیر انواع قطعات و تعویض آن ها بپردازید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر داکت کیسان اینجا کلیک کنید.

  شارژ گاز داکت اسپلیت کولکس:

  شارژ داکت اسپلیت  یک فرایند مهم و موثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل داکت اسپلیت و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع داکت اسپلیت  و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می کنند.
  برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ داکت اسپلیت شما مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تیم تعمیر داکت اسپلیت جنرال الکتریک ضمن تشخیص به موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می کنند.

  علائم کمبود گاز در داکت اسپلیت کولکس :

  کاهش قدرت سرمایش داکت اسپلیت
  افزایش مصرف برق
  یخ زدگی یونیت خارجی داکت اسپلیت
  صدای زیاد و نا بهنجار در داکت اسپلیت
  برای مطالعه مقاله تعمیر داکت اسپلیت میتسوبیشی  اینجا کلیک کنید. 

  سرویس داکت اسپلیت کولکس در تهران:

  همانطور که در مقالات قبلی بارها به آن اشاره کردیم سرویس به موقع داکت اسپلیت کولکس از بسیاری از هزینه های شما را کم خواهد کرد.سرویس داکت اسپلیت کولکس در سراسر تهران در کمتر از 1 ساعت توسط بهترین متخصصان تهران سرویس آنلاین انجام خواهد شد.
  برای سرویس داکت اسپلیت خود میتوانید همین حالا با نزدیکترین شعبه مجموعه به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت به محل شما اعزام شده و مشکل دستگاه شما را برطرف مینمایند.

  نشت یابی و شارژ گاز داکت اسپلیت:

  سرویس دوره ای داکت اسپلیت  توسط نمایندگی سرویس داکت اسپلیت سبب میشود شما هر ۶ ماه یکبار تمام قطعات را بررسی کرده و در صورتی که مشکل جزیی در دستگاه وجود داشته باشد از فرا گیر شدن و آسیب رساندن به سایر قطعات پیشگیری کرد.

  تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت کولکس:

  قطعه ای در داکت اسپلیت کولکس که وظیفه ای کنترل جریان برق را برعهده دارد کنتاکتور بوده که در سری های وارداتی بسیار ضعیف بوده و تعمیرکاران شرکت تهران سرویس آنلاین این قطعه را با نمونه اصلی و قوی تر بر روی دستگاه های شما قرار می دهد که طول عمر آن بالاتر بوده . ایمنی دستگاه نیز در برابر نوسان برق بیشتر می گردد.

  هزینه سرویس داکت اسپلیت کولکس:

  هزینه ی سرویس داکت اسپلیت برای مشتریان مختلف با توجه به خدمات ارائه شده مبلغ متفاوتی خواهد بود.
  برای مثال مشتری عزیزی که دستگاه داکت اسپلیت خود را هرسال سرویس میکند هزینه ی  سرویس دستگاهش به مراتب کمتر از مشتری عزیزی است که بعد از چند سال اقدام به سرویس کولر گازی خود کرده و میخواهد آن را برای فصل تابستان آماده کند.
  دستگاهی که هرسال سرویس شده و مورد برررسی قرار گرفته است قطعه ی معیوب نداشته و تنها با یک یک بررسی و شارژ گاز سالانه شروع به کار خواهد کرد.
  به همین منظور است که مشتریان تهران سرویس آنلاین اصرار زیادی به سرویس سالانه د

  فواید سرویس 6 ماهه داکت اسپلیت کولکس:

  6 مزیت سرویس داکت اسپلیت کولکس توسط سرویسکار متخصص
  افزایش طول عمر داکت اسپلیت کولکس. اکثر داکت اسپلیت ها باید حدود 10 سال یا بیشتر عمر کنند.
  کاهش بروز بیماری های آلژیک و تنفسی در افراد منزل
  داکت اسپلیت کولکس شما بو نامطبوع نمی دهد.
  جریان هوای داکت اسپلیت کولکس شما قوی خواهد بود.
  داکت اسپلیت کولکس شما دچار خرابی نخواهد شد.
  در قبوض انرژی صرفه جویی خواهید کرد.
  برای مطالعه مقاله نحوه تنظیم سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت اینجا کلیک کنید.

  مشکلات رایج در داکت اسپلیت کولکس:

  • مشکل باد گرم داکت اسپلیت کولکس
  • مشکل صدای زیاد داکت اسپلیت کولکس
  • چک کردن سلامت درب داکت اسپلیت کولکس
  • شارژ گاز داکت اسپلیت کولکس
  • شستشوی داکت اسپلیت کولکس
  • چک کردن فشار گاز داکت اسپلیت
  • تمیز کردن فیلتر هوای داکت اسپلیت کولکس
  • هواگیری داکت اسپلیت
  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب
  • چک کردن صحت عملکرد کندانسور داکت اسپلیت کولکس
  • خدمات سرویس سالیانه داکت اسپلیت کولکس
  • تایمر دستگاه روشن است، اما داکت اسپلیت نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
  • کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
  • کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
  • کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل داکت اسپلیت سریع انجام می شود.
  • کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
  • در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
  • دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
  • سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.
   برای مطالعه مقاله تعمیر داکت اسپلیت بوش اینجا کلیک کنید.

  خدماتی که تهران سرویس آنلاین در زمینه تعمیر داکت اسپلیت کولکس شما ارائه میدهد :

  • تعمیر و تعویض قطعات در داکت اسپلیت کولکس
  • شارژ گاز اسپلیت
  • تعمیرات کندانسور داکت اسپلیت کولکس
  • تعمیرات پنل داخلی و خارجی  داکت اسپلیت
  • انجام سیم کشی و لوله کشی داکت اسپلیت
  • جابجایی اصولی داکت اسپلیت کولکس
  • نصب اصولی  داکت اسپلیت
  • مشاوره خرید داکت اسپلیت
  • تعمیر شیر برقی و موتور فن داکت اسپلیت
  • تعمیرات مربوط به ترموستات داکت اسپلیت
  • عیب یابی داکت اسپلیت
  • سرویس فصلی و دوره ای داکت اسپلیت
  • تعمیرات برد داکت اسپلیت کولکس
  • خدمات لوله کشی روکار و توکار داکت اسپلیت
   برای مطالعه مقاله تعمیر داکت اسپلیت گودمن اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کمپرسور داکت اسپلیت کولکس در تهران :

  خرابی کمپرسور مشکلات بسیاری را در داکت اسپلیت  و اسپلیت ایجاد می کند که باید به سرعت آنها را برطرف کنید. اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای داکت اسپلیت است. در واقع وقتی سرمای این دستگاه کم می شود و به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند، تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می روند؛ چرا که این قطعه، به نوعی شاخص عملکرد داکت اسپلیت به شمار می رود. خنک نکردن هم علامت دیگری است که تیم تعمیرات داکت اسپلیت پیش از ترمیم کمپرسور به آن توجه می کنند. پس از ترمیم کمپرسور، عملکرد داکت اسپلیت و روند خنک سازی به حالت عادی باز می گردد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر داکت اسپلیت ال جی اینجا کلیک کنید.

  تعمیر داکت اسپلیت کولکس بصرفه است یا خرید داکت اسپلیت کولکس؟

  روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا داکت اسپلیت ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس آنلاین با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر داکت اسپلیت کولکس  شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیر داکت اسپلیت کولکس ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه اسپلیت نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض داکت اسپلیت کولکس به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.

  اقدامات لازم برای راه اندازی سیستم گرمایش داکت اسپلیت :
  1- شست و شو و نظافت یونیت داخلی و خارجی:
  با شروع فصل سرما برای تغییر وضعیت داکت اسپلیت از حالت سرمایش به گرمایش، اولین کاری که باید انجام داد شستشوی فیلتر یونیت داخلی می باشد.
  برای این کار می بایست دریچه بازدید داکت اسپلیت را باز نمایید و با جدا کردن آن از دستگاه اقدام شستشوی کامل آن نمایید.
  سپس به سراغ یونیت خارجی بروید، اگر توجه کنید قسمت پشت یونیت خارجی دارای شبکه ای با فین‌های شبیه رادیاتور اتومبیل وجود دارد که می توانید توسط آب و مواد شوینده، طوری که آب به موتور فن دستگاه نفوذ نکند این قسمت را شستشو دهید.
  2- باز کردن شیرهای ورودی و خروجی آبگرم داکت اسپلیت:
  در صورتی که گرمایش ساختمان توسط موتورخانه مرکزی می باشد حتماً شیر فلکه های ورودی و خروجی آب گرم متصل به کویل آبگرم دستگاه را باز کنید.
  و اگر گرمایش واحد به صورت مجزا و توسط پکیج می باشد، می توانید با روشن کردن قسمت گرمایش پکیج این مرحله را انجام دهید، البته اگر نیاز است که حوله خشک کن های واحد در زمستان فعال باشند می توانید پکیج را همچنان روی حالت گرمایش نگه داریم .
  3- تغییر حالت (mode) دستگاه از روی کنترلر یا ترموستات:
  در این مرحله از روی کنترلر دستگاه وضعیت دستگاه را روی حالت HOT قرار دهید و دمای دلخواه را بین ۱۸ تا ۲۵ درجه تنظیم نمایید، لازم به ذکر است که خاموش و روشن کردن کمپرسور بر اساس دمای محیط انجام می شود، یعنی اگر هوا گرم نباشد و مثلا دمای محیط حدود ۲۳ درجه باشد و شما دمای دلخواه را روی ۲۵ درجه تنظیم نمایید، دستگاه شما در این حالت باد گرم میزند.برای همین در ابتدای کار دما را روی ۱۸ درجه تنظیم نمایید و بعد از گذشت کمی از کارکرد دستگاه اگر هوای محیط سرد شده بود دما را بالاتر و روی دمای دلخواه تنظیم نمایید.
  نکات مهم در استفاده از سیستم گرمایش داکت اسپلیت:
  نکته اول: حتما به جای گیری یونیت یا همان اپراتور اصلی که خارج از محل سکونت قرار دارد توجه فرمایید که ورودی ( مکنده هوا که پشت یونیت می شود ) و خروجی هوا ( دمنده هوا که جلو یونیت ) می شود به اندازه کافی باز باشد که در چرخش هوا مشکلی پیش نیاید
  نکته دوم: بسیار مهم است که خروجی داکت اسپلیت ها در اتاق های مختلف گرفتگی یا بسته بودن ایجاد نشد باشد ، حداکثر 50 در صد خروجی داکت اسپلیت ها باید بسته باشد .علت این کار ایجاد جریان کافی هوا در کویل و اواپراتورو جلوگیری از یخ زدگی می باشد، مخصوصا در داکت اسپلیت هایی که کویل آب گرم دقیقا کنار اواپراتور است .

  تعمیر فن داکت اسپلیت کولکس:

  یکی از بخش هایی که همواره باید مورد توجه قرار گیرد و در صورت لزوم سرویس شود، فن می باشد. فن علاوه بر اینکه عمل وزیدن باد سرد و گرم را به محیط فراهم می کند، باعث تهویه هوای دستگاه نیز می شود. در صورت عدم کار کردن فن اسپلیت می توان به کاهش سرعت پرتاپ باد، گرم شدن دستگاه و یا حتی روشن نشدن آن اشاره کرد. در فرآیند تعمیر داکت اسپلیت کولکس، برای بررسی فن و رفع مشکلات آن، ابتدا یونیت داخلی را باز کرده سپس با بیرون کشیدن فن اقدام به تعمیر آن می شود. ممکن است شدت آسیب دیدگی موتور فن بسیار زیاد باشد، در این صورت، فن دستگاه تعویض می شود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر داکت اسپلیت وست کول اینجا کلیک کنید.

  راهکارهای افزایش طول عمر داکت اسپلیت کولکس:

  به جرات می توان گفت که، نحوه ی استفاده کاربر از داکت اسپلیت  نقش تعیین کننده ای در میزان نیاز او به تعمیرات داکت اسپلیت کولکس دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید، همچنین توجه داشته باشید که کولر را تمام وقت با نهایت قدرتش روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. از طرفی باید به خاطر داشته باشید که هرگز به طور هم زمان از کولر آبی و گازی در یک مکان استفاده نکنید، زیرا عملکرد این دو دستگاه با هم کاملا متفاوت است و استفاده ی هم زمانشان می تواند باعث خرابی هر دو دستگاه شود.

  فراموش نکنید که فیلتر ها و توری های داکت اسپلیت کولکس را همواره تمیز نگه دارید و هر ۳۰ روز یک بار آنها را شست و شو دهید. در اجرای تنظیمات داکت اسپلیت  نیز باید محتاط باشید و هرگز در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش داکت اسپلیت را تغییر ندهید. اکیدا توصیه می نماییم که با مشاهده ی هر گونه اختلالِ هر چند ناچیز، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه اقدام نکنید و در هنگام نصب نیز از تجربه و تخصص یک متخصص ماهر کمک بگیرید و اصول کلی دفترچه های راهنما را رعایت نمایید.

  نصب داکت اسپلیت کولکس :

  برای نصب داکت اسپلیت کولکس ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب داکت اسپلیت تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:

  1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
  2- اتصالات الکتریکی
  3-یونیت خارجی (کندانسور) داکت اسپلیت کولکس  را نصب کنید
  4-متصل کردن لوله ها
  5-وکیوم کردن داکت اسپلیت
  6-شارژ گاز در صورت نیاز

  اگر داکت اسپلیت خود را به تازگی خریداری کرده اید، برای نصب ان باید با شرکت نمایندگی تماس حاصل کرده و درخواست کارشناس خود را ثبت نمایید.
  در غیر این صورت برای ثبت درخواست جابه جایی و یا نصب داکت اسپلیت خود با نزدکیترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.تعمیرات کولر گازی کولکس

  هزینه نصب داکت اسپلیت کولکس:

  هزینه نصب  داکت اسپلیت کولکس برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ….متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب داکت اسپلیت در نظر گرفت.با تماس با کارشناسا ما میتوانید از هزینه دقیق نصب داکت اسپلیت مطلع شوید.

  هزینه های اضافی هنگام نصب داکت اسپلیت کولکس:

  • هزینه لوله و اتصالات
  • کیفیت کار نصاب داکت اسپلیت
  • هزینه پایه کمپرسور داکت اسپلیت
  • هزینه لوله اضافی داکت اسپلیت
  • هزینه کابل اضافی داکت اسپلیت
  • هزینه شارژ گاز تکمیلی
  • هزینه ایاب و ذهاب
  • هزینه نصب و راه اندازی داکت اسپلیت
  • و…
  • برای مطالعه مقاله تعمیر داکت اسپلیت هایسنس اینجا کلیک کنید.

  نصاب داکت اسپلیت کولکس:

  برای درخواست نصاب داکت اسپلیت  خود به نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید نصاب داکت اسپلیت  در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.

  سوالات رایج درباره داکت اسپلیت کولکس:

  چرا داکت اسپلیت کولکس خود به خود خاموش می‌شود؟

  ممکن است مشکل از برق تغذیه‌ی داکت اسپلیت  باشد، بنابراین لطفا برق ورودی داکت اسپلیت و فیوز مینیاتوری را بررسی کنید. بهتر است از یک برقکار بخواهید که این مورد را بررسی نمایند.
  گاهی به دلیل بروز یک مشکل در یکی از قسمت‌های داکت اسپلیت  دستگاه پیغام خطا داده و خاموش می‌شود. اگر فیلترهای هوای داکت اسپلیت نیز خیلی کثیف شده باشد باعث داغ شدن کمپرسور، کندانسور و یونیت داخلی داکت اسپلیت می‌شود؛ در چنین شرایطی داکت اسپلیت خاموش می‌شود و معمولا برای تمامی این موارد دستگاه پیغام خطا نمایش خواهد داد.
  برای رفع این خطا و روشن شدن دستگاه ابتدا توری های موجود در دستگاه را بشورید یونیت داخلی و خارجی را به صورت کامل سرویس نمایید در صورت حل نشدن مشکل با تعمیر کار داکت اسپلیت خود تماس حاصل نمایید.

  علت نشتی آب از داکت اسپلیت کولکس:

  گاهی اوقات از سقف خانه بدلیل نشتی آب داکت اسپلیت کولکس  دچار مشکل میشویم .
  معمولا مهمترین دلیل آبریزش داکت اسپلیت میتواند سوختن پمپ داکت اسپلیت شما باشد برای تعویض پمپ درین داکت اسپلیت کولکس با سرویسکار مجاز داکت اسپلیت تهران سرویس آنلاین تماس میگیریم.
  دلیل بعدی برای آبریزی داکت اسپلیت کولکس میتواند مسدود شدن مسیر تخلیه آب دستگاه داکت اسپلت باشد.

  علت صدای غیر طبیعی داکت اسپلیت کولکس چیست؟

  داکت اسپلیت تراز نیست :

  ساده ترین علت اینکه چرا داکت اسپلیت صدا می‌دهد این است که پنل خارجی را به درستی نصب نکرده‌اید به گونه ای که بر روی خط تراز قرار ندارد و همین امر منجر به صدای جیر جیر داکت اسپلیت خواهد شد.

  وجود جسم خارجی در کندانسور:

  اگر داکت اسپلیت شما در حالت طبیعی کار می کند اما ناگهان صدایی از آن می شنوید احتمال دارد که یک جسم خارجی در داخل آن افتاده باشد.

  موتور فن دو شفتی:

  موتور فن یا موتور فن دو شفتی دارای یاتاقان‌هایی است که معمولاً به صورت همیشگی روغن‌کاری شده است. با این حال در طول سالیان، این روغن کاری ممکن است خارج شود و در نتیجه موتور صدا بدهد.

  موتور فن بلوور:

  اگر این‌طور نبود ولی همچنان صدا زیاد بود، یاتاقان موتور دمنده (موتور فن بلوور) را بررسی کنید. اگر مشکلی بود، موتور دمنده را عوض کنید.

  سایر علت های صدای زیاد داکت اسپلیت را در مقاله ما دنبال کنید

  چرا داکت اسپلیت کولکس باد گرم میزند؟

  ظرفیت کم داکت اسپلیت :

  نکته اول که باید قبل از خرید داکت اسپلیت کولکس به آن توجه داشته باشید ظرفیت داکت اسپلیت است و این که داکت اسپلیت را برای چه متراژی خریداری میکنید.در نظر داشته باشید در بسیاری از تماس های مصرف کنندگان عزیز هنگامی که تعمیرکار به محل اعزام میشود متوجه میشویم که داکت اسپلیت به درستی در حال کار کردن است و مشکل از انتخاب اشتباه مصرف کننده بود است.
  برای مطالعه مقاله تعمیر داکت اسپلیت اجنرال اینجا کلیک کنید.

  کثیف بودن فیلتر هوا داکت اسپلیت کولکس:

  یکی از مشکلات رایج در خنک نکردن هوا بوسیله ی داکت اسپلیت کثیفی فیلتر های میباشد.اگر فیلتر کثیف یا دچار گرفتگی گرد و غبار باشد، ممکن است باعث بروز مشکلات مختلفی شود. این می‌تواند در کار صحیح ترموستات اختلال ایجاد کند. گرد و غبار موجود در فیلترهای داکت اسپلیت عبور هوای خنک و گرم در داخل مجاری را مسدود می‌کند.
  برای مطالعه مقاله تعمیر داکت اسپلیت آمریکن پرو اینجا کلیک کنید.

  تنظیم نادرست ترموستات:

  تنظیمات نادرست ترموستات یکی از دلایل رایج برای خنک نکردن داکت اسپلیت کولکس به شمار می رود. در این مواقع ابتدا دمای داکت اسپلیت را بر روی مقادیر متفاوتی در 5 تا 6 درجه پایینتر از دمای اتاق تنظیم کنید و عملکرد داکت اسپلیت را بررسی کنید.

  خرابی یا کثیف بودن کندانسور:

  کندانسور بخشی از سیستم داکت اسپلیت است که وظیفه انتقال گرمای مبرد درون لوله ها به هوای محیط بیرونی را دارد و موجب خنک شدن مبرد درون لوله ها می گردد. در صورتی که کندانسور معیوب باشد، یا انتقال حرارت از مبرد به هوا به درستی انجام نشود.

  کم بودن گاز داکت اسپلیت کولکس یا کاهش یافتن میزان مبرد:

  این که حجم صحیحی از ماده مبرد در داخل کویل های داکت اسپلیت کولکس جریان داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. کم بودن ماده مبرد یا گاز داکت اسپلیت گازی می تواند برای شما دردسر آفرین باشد. یکی از شایع ترین دلایل تولید باد گرم داکت اسپلیت کم شدن مقدار مبرد است.
  بر روی یونیت خارجی تمامی مدل های داکت اسپلیت میزان گاز مورد نیاز برای سیکل درج شده است، کافی است با مطالعه شناسنامه یونیت میزان گاز را بر روی مقدار مورد نیاز تنظیم نمایید.

  کیپ شدن و گرفتگی مسیر گاز در لوله ها:

  علاوه بر نشت و کمبود گاز مبرد، گرفتگی و انسداد در مسیر گاز از جمله شیرها، شلنگ ها، لوله مویی و لوله مسی رفت و برگشت کولر، می تواند دلیل خنک نکردن داکت اسپلیت  باشد.برخی مواقع به علت عدم وکیوم در زمان نصب در داخل لوله مویی ها و سایر اجزای داکت اسپلیت به مرور زمان دستگاه دچار گرفتگی شده و گاز مبرد به خوبی در داخل سیکل جریان پیدا نمیکند، این مشکل به برور زمان حتی میتواند باعث سوختگی کمپرسور دستگاه شما نیز شود.تعمیرکار داکت اسپلیت در زمانی که با گرفتگی لوله های اسپلیت مواجه شده باشد، تمامی سیکل را باز کرده و مورد شست و شو قرار میدهند.

  علت بوی نامطبوع داکت اسپلیت کولکس:

  فیلترهای داکت اسپلیت کولکس به دلیل عبور هوا و گرد و خاک پس از مدتی کثیف و آلوده می‌شود و لازم است فیلترها را در بازه‌های مشخص که معمولا هر دو هفته یکبار  تمیز کنید.کثیفی فیلترهای داکت اسپلیت باعث بروز مشکلات متعددی در دستگاه شما میشود، از جمله این مشکلات میتوان به :
  1. کاهش جریان هوا در کولر گازی :
  یکی از علائم اصلی گرفتگی فیلتر کولر گازی کاهش مقدار هوای دمیده شده از دریچه های شما است. اگر جریان هوا به میزان قابل توجهی کاهش یابد، ممکن است به این معنی باشد که فیلتر هوا پر از خاک است و جریان مناسب هوا را به داخل خانه مسدود می کند.
  ساده ترین راه برای تشخیص کاهش جریان هوا، قرار دادن دست در مقابل دریچه های هوا است. اگر هوای زیادی وارد نمی شود، فیلتر هوا باید یکی از مظنونان اصلی شما باشد. فیلتر هوای تمیز اجازه عبور آسان هوا را می دهد و هوای کافی را به داخل خانه ارائه می دهد.
  2. کاهش خنک کنندگی کولر گازی:
  وقتی هوای کافی از فیلتر هوا عبور نمی کند، به این معنی است که هوای خنک کمتری وارد خانه می شود. متعاقباً، کولر گازی به‌رغم خواندن پایین ترموستات، خانه را به طور مؤثر خنک نمی‌کند.
  فیلتر هوای کثیف علاوه بر عبور هوای کمتر، ممکن است به برخی از ذرات اجازه عبور دهد. این ذرات می توانند روی کویل های خنک کننده جمع شوند و منجر به یخ زدگی روی این کویل ها یا فن ها شوند. زمانی که این یخبندان شروع به ذوب شدن می‌کند، می‌تواند آسیب بیشتری به بار آورد.
  3. افزایش قبوض انرژی :
  گرفتگی یا کثیف بودن فیلتر هوا می تواند به راحتی منجر به افزایش قبض انرژی در خانه شما شود. این به این دلیل است که سیستم در تلاش برای ارائه دمای مطلوب در داخل خانه همانطور که روی ترموستات تنظیم شده است، بیش از حد کار می کند.
  به یاد داشته باشید که اکثر سیستم های خنک کننده فقط برای ورود هوای سرد طراحی نشده اند. همچنین میزان رطوبت خانه را کاهش می دهند. بنابراین، در حالی که در تلاش برای رسیدن به این هدف با عرضه محدود هوا هستند، انرژی بیشتری از حد معمول مصرف می‌کنند که منجر به افزایش هزینه‌های برق می‌شود.
  4. کاهش کیفیت هوای داخل ساختمان :
  وقتی فیلتر هوا کثیف است، به این معنی است که نمی تواند گرد و غبار، گرده و سایر ذرات هوا را از بین ببرد. در نتیجه، کیفیت هوای داخل خانه شما کاهش می یابد.
  این بدان معنی است که هوایی که از طریق دریچه ها دمیده می شود حاوی ذرات گرد و غبار و میکروارگانیسم های مختلفی است که ممکن است برای افراد ساکن در خانه مضر باشد.
  5.انتشار بوی نامطبوع از داکت اسپلیت :
  یکی دیگر از مشکلاتی که در اثر تمیز نبودن فیلترهای داکت اسپلیت در دستگاه ایجاد میشود، انتشار بوهای نامطوبع در داکت اسپلیت است.بوهایی مشابه بوی جوراب، گوگرد،سوختگی و ….که تنها راه حل برای از بین بردن این بوی نامطلوب تمیز کردن فیلترهای داکت اسپلیت است.

  کاهش مصرف برق داکت اسپلیت کولکس :

  بهترین راه برای کاهش مصرف برق داکت اسپلیت,سرویس بموقع کولر گازی داکت اسپلیت کولکس است و تست گاز داکت اسپلیت کولکس برای تشخیص میزان گاز کولر گازی که در صورت نیاز باید شارژ گاز داکت اسپلیت کولکس را انجام دهیم زیرا کمبود گاز داکت اسپلیت هم عامل بعدی برای مصرف برق بالای داکت اسپلیت کولکس است.

  تعمیر داکت اسپلیت کولکس در شمال تهران :

  شمال شهر تهران بیشتر منازل برای سیستم تهویه مطبوع منزل خود داکت اسپلیت را انتخاب کرده و به همین راستا نیازمند خدمات سریع و پشتیبانی شبانه روزی در این محدوده میباشند.تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو در کمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است. کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده و درخواست خدمات خود را ثبت نمایید تکنسین داکت اسپلیت شما در کمتر از ۱ ساعت در منزل شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکلات داکت اسپیلت خواهد کرد.تمامی خدمات تعمیرات داکت اسپلیت در شمال تهران با استفاده از قطعات یدیکی اصلی و با ارائه ضمانت نامه ۶ ماه به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

  تعمیر داکت اسپلیت کولکس در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین به منظور گسترش خدمات خود در سطح شهر تهران اقدام به تاسیس شعبات گوناگون در سراسر پایتخت نموده است.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس گرفته ،تا از تمامی خدمات تعمیر داکت اسپلیت تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.خدمات ما برای مشترکین دارای کد عضویت تهران سرویس آنلاین دارای ۱۰% تخفیف خواهد بود.

  تعمیر داکت اسپلیت کولکس در شرق تهران :

  شعبه شرق مجموعه تهران سرویس آنلاین با بیش از ۱۰۰ تکنسین متخصص در زمینه تعمیرات انواع برند داکت اسپلیت آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز ساکن مناطق شرق و جنوبی شرقی پایتخت است.برای ثبت درخواست خود کافی است، با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین نسبت به ثبت مشخصات خود اقدام نمایید.اعزام نیرو در تمامی مناطق شرقی پایتخت در کمتر از ۱ ساعت انجام خواهد شد.

  تعمیر داکت اسپلیت کولکس در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر داکت اسپلیت مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی خدمات تعمیر داکت اسپلیت صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  تعمیر داکت اسپلیت کولکس در جنوب تهران :

  شعبه جنوب تهران با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب تعمیر داکت اسپلیت به صورت شبانه روزی در تمام طول هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز مبیاشد.شعبه جنوب تهران به صورت حضوری در حال فعالیت بوده و شما عزیزان میتوانید با مراجعه با هماهنگی دستگاه های خود از شهرستان را برای تعمیرات به کارگاه تهران سرویس آنلاین بیاورید.

  نحوه ثبت درخواست خدمات در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین می‌توانید به نزدیک‌ترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید، پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس با شما تماس خواهند گرفت و نزدیک‌ترین تکنیسین را برای شما اعزام می‌کنند. مشترکین قبلی با گفتن کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه ما و ثبت سفارش نزدیک‌ترین تکنیسین در کمتر از ۱ ساعت به محل شما اعزام خواهد شد. در صورت درنظرداشتن ساعت خاصی از شبانه‌روز برای حضور تکنیسین ساعت مدنظر را با کارشناسان در میان بگذارید، تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان ما در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار داکت اسپلیت کولکس خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر داکت اسپلیت کولکس
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی
  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/d06300

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس