جوش آوردن پکیج دیواری

 • ترس بسیاری از دارندگان پکیج دیواری از جوش آوردن پکیج به ترس تقریبا همگانی تبدیل شده است ،به طوری که بسیاری از افراد در هنگام مشاوره برای خرید پکیج از فروشگان سوال میکنند :

  • آیا پکیج دیواری منفجر میشود ؟
  • آیا پکیج جوش می آورد ؟
  • اگر پکیج جوش آورد چه اقداماتی باید انجام دهیم ؟

  تمامی این سوالات باعث شد ، تا ما در یک مقاله به صورت کامل به پاسخ هریک از آنها رسیدگی کرده و بسیاری از مردم را از نگرانی درباره منفجر شدن و جوش آوردن پکیج دیواری خارج کنیم.پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید ، و سوالات خود درباره این موضوع را برای ما در بخش کامنت همین مقاله کامنت بگذارید ، تا کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت به آنها پاسخ دهند.

  برطرف کردن مشکل جوش آوردن پکیج :

  در صورتی که با مطالعه ی این مقاله قادر به برطرف کردن مشکل جوش آوردن پکیج خود نبودید ، تنها کافیست برای تعمیر پکیج خود با یکی از شعب تهران سرویس انلاین در تماس باشید.تمامی خدمات این مجموعه دارای ضمانت 6 ماه بوده و با کمترین قیمت به مشتریان عزیز در حال ارائه میباشد.

  جوش آوردن پکیج دیواری :

  جوش اوردن پکیج دیواری یک اتفاقی است، که ممکن است در هر فصلی از سال اتفاق بیوفتد.جوش آوردن اغلب با نمایش چراغ قرمز ارور ،خارج شدن بخارات از دستگاه و ایجاد سر و صدای زیادی همراه خواهد بود.. زمانی که این اتفاقات در پکیج شما رخ دهد ، باید گفت پکیج جوش آورده است.
  در پکیج های تک مبدل جوش آوردن بیشتر در فصل زمستان رخ میدهد ، چرا که در فصل تابستان پمپ پکیج در حالت خاموش بوده و امکان بروز این اتفاق بسیار نادر خواهد بود.

  دلایل بروز جوش آوردن پکیج دیواری :

  به طور کلی :

  • مبدل جرم و رسوب گرفته است.
  • هوا داشتن پکیج
  • برد کنترل که مغز پکیج محسوب می‌شود خراب است.
  • شیرهای زیر پکیج بسته و قطع است.
  • پمپ سیرکولاتور خراب یا سوخته است.
  • اختلال بای پاس،یکسره شدن فلومتر، کثیف بودن توری، خرابی کلید تنظیم کننده دما، عدم تنظیم شعله و…

  تنظیم نبودن فشار و دمای پکیج :

  باید به خاطر داشته باشید ، که میزان دما و فشار پکیج دیواری باید متناسب با فصل تغییر کند، چرا که عدم توجه به این موضوع میتواند باعث جوش اوردن پکیج شود.
  میزان فشار استاندارد برای پکیج بین 5 تا 7 درجه است و دمای مناسب برای فصل گرما باید بین 60الی 65 درجه سانتی گراد تنظیم شود ، که این دما برای فصل زمستان به 65 الی 75 افزایش میابد.
  برای مطالعه ی مقاله تفاوت پکیج زمینی و دیواری اینجا کلیک کنید.

  رسوب گرفتن مبدل پکیج :

  اهمیت سرویس پکیج درست در این زمان است ، که نمایانگر میشود ، زمانی که مبدل های پکیج در اثر وجود رسوب دچار گرفتگی شده باشد . آب به درستی در مسیر عملکرد آن به چرخش در نیامده و باعث میشود ، پکیج شما جوش اورد.برای رفه این مشکل بهتر است ، با تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین از کارشناسان بخواهید برای رسوب زدایی پکیج شما اقدام نمایند.

  معیوب بودن شیر موتور :

  شیر موتوری کی از قطعات اصلی در پکیج است ، که در صورت بروز شکل در این قطعه ما شاهد جوش آوردن پکیج خواهیم بود.برای بررسی مشکلات به وجود آمده در این قطعه بهتر است ، با تعمیرکار پکیج تماس حاصل کرده و بخواهید برای بررسی شیر موتوری به محل اعزان شود ، تعمیرکار در این بابت علاوه بر بررسی فنر های موجود در دستگاه باید عملکرد قطعه را نیز مورد بررسی قرار دهد.
  برای مطالعه ی مقاله ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  خرابی پمپ دستگاه :

  خرابی پمپ کی از دلایل اصلی در جوش اوردن پکیج است ، چرا که این قطعه با چرخش منظم آب از رادیاتورها به سمت مبدل باعث تکمیل فرآیند گرمایش آب مصرفی و رادیاتورها میشود ،برای این کار آب  توسط پمپ از رادیاتور مکش شده و به طرف مبدل اولیه هدایت میشود. پس از گرم شدن آب توسط مشعل در مبدل اولیه، به رادیاتور و یا مبدل ثانویه انتقال می یابد و گرمای خود را از دست می دهد و در نهایت وارد پمپ می گردد.این چرخه به صورت مستمر در حال انجام است.
  حال به هر دلیلی ممکن است پمپ سیرکولاتور دچار مشکل شده و خراب گردد. گاهی نیز ممکن است ای پمپ بسوزد و در هر دو حالت موجب عدم جریان یافتن آب در مدار و در نهایت جوش آوردن پکیج گردد. در این گونه مواقع نیاز است تا تعمیرکار پکیج، دستگاه را عیب یابی نموده و اگر مشکل از پمپ باشد آن را تعمیر یا تعویض نماید.
  برای مطالعه مقاله علت سرد گرم شدن آب پکیج اینجا کلیک کنید.

  هوا داشتن پکیج :

  هواگیری پکیج یکی از کارهایی است ، که باید در سرویس پکیج انجام گیرد ، در صورت هوا داشتن پکیج عملکرد عادی آن دچار مشکل خواهد شد.یکی از مشکلات رایج در نتیجه ی هواگیری نکردن پکیج اتفاق میافتد ، جوش آوردن پکیج است.
  عدم هواگیری باعث می شود تا به جای این که پمپ، آب را به گردش درآورد موجب به گردش درآوردن هوا گردد. وجود هوا در پکیج می تواند باعث افزایش فشار پکیج شده و در نهایت به جوش آوردن دستگاه منجر گردد.
  برای مطالعه ارور E011 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  خرابی سنسور حد :

  سنسور حد قطعه ای است ، که با اندازه گیری دمای دقیق مادامی که دمای پکیج بیشتر از 90 درجه شده باشد ، با دستور خاموشی پکیج باعث پایین آمدن دمای پکیج شده و از جوش آوردن آن جلوگیری میکند.
  در صورت خرابی این قطعه شاهد بالا رفتن دمای پکیج و عملکردن شیر اطمینان خواهیم بود. زمانی که شیر اطمینان عمل میکند آب از تمامی نقاط پکیج سرریز خواهد شد.

  معیوب بودن برد پکیج :

  خرابی برد پکیج به عنوان مغز اصلی این سیستم میتواند ، باعث بروز اتفاقات بسیاری از جمله جوش اوردن پکیج شود ، چرا که عملکرد تمامی قطعات مانند : پمپ پکیج ، سنسور…. تحت کنترل برد پکیج است.
  اگر برد پکیج شما دچار مشکل شده است ، برای تعمیر برد پکیج خود تنها کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارور E01 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  معیوب شدن فلوسویچ و افزایش بیش از حد دما

  همانطور که قبلا گفتم عیب اصلی فلوسویچ و فلورگلاتور نسبت به فلومتر این است، که چون فلوسویچ و فلورگلاتور مثل یک سوئیچ باز و بسته عمل میکنند در صورت معیوب شدن و ماندن روی حالت باز برد کنترل به اشتباه تصور می‌کند آب مصرفی باز است و به همون خاطر شیر موتوری را روی حالت تابستانی قرار داده است و در این حالت تا زمانی که آب باز است دستگاه بدون عیب کار میکنه ولی به محض بسته شدن آب مصرفی پکیج ارور افزایش بیش از حد دما میدهد.

  در صورت جوش آوردن پکیج چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

  در صورتی که پکیج شما دچار این مشکل شد ، لطفا خونسردی خود را حفظ کرده و با استفاده از ولوم روی دستگاه به کم کردن دمتی آن اقدام کنید.در صوتری که با این اقدام مشکل شما بطرف نشد ، پکیج را از برق جدا کرده و با تکنسین خود تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه ی مقاله تفاوت پکیج تک مبدل و دومبدل اینجا کلیک کنید.

  سوالات متداول درباره جوش اوردن پکیج :

  هزینه تعمیر جوش آوردن پکیج :

  هزینه ی این تعمیر کاملا بستگی به نوع خرابی و علت بروز این مشکل دارد، چرا که اگر تنها پکیج شما با یک رسوب زدایی ساده درست شود، هزینه ی شما به مراتب کمتر از زمانی است ، که نیازمند خرید یک قطعه باشید.

  چگونه از بروز این مشکل جلوگیری کنیم ؟

  بهترین راه برای جلوگیری از این مشکل اقدام به سرویس سالانه ی پکیج دیواری است، چرا که در این خدمت علاوه بر رسوب زدایی با بررسی عملکرد هریک از قطعات از سلامت آنها نیز مطمئن خواهید شد.
  برای مطالعه ی مقاله تعمیر پکیج بارلی اینجا کلیک کنید.

  در صورت خاموش شدن پکیج چه کاری باید انجام داد؟

  حال در صورتی که به هر یک از دلایل گفته پکیج شما جوش آورد و خاموش شد در ابتدا باید فشار پکیج کنترل گشته و آن را بر روی عدد 1.5 تنظیم نمود. در ادامه ارورهایی که دستگاه در نمایشگر خود نشان می دهد می تواند کمک بسیاری به تعمیرکار جهت عیب یابی دستگاه نماید. پس نیاز است تا این ارورها را یادداشت کرده و به تعمیرکار پکیج نشان دهید.
  برای مطالعه مقاله ارور ۵۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس