ارور E011 پکیج بوتان

 • ارور E011 پکیج بوتان، در بررسی لیست ارورهای پکیج بوتان به ارور E011 رسیده ایم، و قصد داریم در این مقاله به علت بروز ارور E011 پکیج بوتان پرداخته و نحوه ی برطرف کردن آن را به شما عزیزان بیان کنیم.تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
  ارور E011 پکیج بوتان در مدل های پرلا، پرلا پرو و پارما ممکن است بروز دهد.اگر دفترچه راهنمای پکیج خود را جست و جو کنید درباره علت بروز این ارور اینگونه درج شده است که :این ارور زمانی ایجاد می‌شود که تشکیل شعله پیش از فرمان برد صورت گرفته باشد. به منظور رفع آن، کافی است شیر گاز و برد را بررسی کنید. اگر شیر گاز هیچ مشکلی نداشت، پس اشکال از برد است. اما معمولاً مشکل با تعمیر یا تعویض شیر گاز برطرف می‌شود.
  ما در سری مقالات تهران سرویس آنلاین به بررسی ارورهای تمامی مدل های پکیج دیجیتال بوتان پرداخته ایم و شما را با علت بروز این ارورها و نحوه ی برطرف کردن هریک آشنا ساختیم.شما عزیزان میتوانید در صورت نیاز به مشاروه از طریق چت آنلاین به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.

  تعمیر پکیج بوتان در تهران :

  چنانچه با مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور E011 پکیج بوتان خود نبودید، تنها کافی است از طریق پشتیبانی و یا چت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.تعمیرکار پکیج بوتان در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل پکیج شما مینماید.
  تمامی خدمات ما از جمله تعمیر پکیج بوتان شامل ۶ ماه گارانتی و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  برای دانلود فایل ارور E011 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  علت بروز ارور E011 پکیج بوتان :

  ارور E11 پکیج بوتان در سری مدل های دیجیتال پرلا ، پرلا پرو و پارما قابل رویت است، در هنگام برخورد با این ارور باید به سراغ :

  1. شیر گازی پکیج
  2. برد پکیج

  رفته و آنها را بررسی کنید.
  برای مطالعه مقاله ارور E09 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.
  تعمیرات ارور پکیج e11 بوتان

  شیر گازی پکیج بوتان :

  یکی از اصلی ترین قطعات پکیج شیرگاز آن است که در زیر محفظه احتراق پکیج قرار گرفته و وظیفه ی آن تنظیم و قطع و وصل جریان گاز به درون محفظه احتراق پکیج بوده است.
  شیر برقی گاز از جنس آلومینیوم ساخته شده، و در پایین محفظه احتراق و قبل از منیفولد گاز قرار می گیرد و شلنگ گاز پکیج به آن متصل می شود.
  تعمیرات ارور e11 پکیج بوتان

  علائم خرابی شیرگاز پکیج :

  وقتی پکیج در مرحله جرقه زنی رسیده اما شعله تشکیل نمیشود می توان به این نتیجه رسید که شیر گاز برقی پکیج معیوب شده است.
  در صورت ایجاد مشکل در شیر ماژوله، شعله کوتاه در پکیج نخواهیم داشت. و قرار گرفتن پکیج در حالت گرمایشی و عدم تشکیل شعله کوتاه می تواند عملکرد پکیج را دچار اختلال نماید.
  مسدود بودن شلنگ گاز پکیج و تنظیم نامناسب فشار گاز ورودی به پکیج می تواند باعث خرابی این قطعه در دستگاه شود.
  برای مطالعه مقاله علت سرد گرم شدن آب پکیج اینجا کلیک کنید.
  تعمیرات ارور پکیج e11 بوتان

  برد پکیج بوتان :

  هموراه ما در مقالات خود برد پکیج را با عنوان مغز اصلی پکیج یاد کرده ایم و بارها به شما عزیزان این نکته را گوش زد کرده ایم که بروز کوچکترین مشکل در برد پکیج باعث بروز خطاهای متعددی در پکیج شما خواهد شد.
  در صورتی که برای تعمیر برد پکیج خود نیاز به یک تکنسین حرفه ای داشتید، تنها کافی است، با پشیتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.تعمیرات تخصصی برد پکیج بوتان خود را فقط به ما بسپارید.
  برای مطالعه مقاله کیت تعمیر پکیج  اینجا کلیک کنید.برد پکیج بوتان

  برطرف کردن ارور E011 پکیج بوتان در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E011 پکیج بوتان در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن E011 پکیج بوتان در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E011 پکیج بوتان در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E011 پکیج بوتان در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.
  مراحل خدمات تهران سرویس آنلاین

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج بوتان خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر پکیج بوتان
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  • کد خطای e11 به معنی تشکیل شعله پیش از فرمان برد است. این اتفاق ممکن است به دلیل ایراد پیدا کردن شیر گاز یا خود برد به وجود آید

  • پکیج ما ارور ۱۱ نمایش می‌داد و وقتی که تعمیرکار شما اومدن برد دستگاه را برای تعمیر به کارگاه بردند هزینه تعمیر پکیج برد پکیج چقدره و اینکه چقدر زمان میبره تا برد پکیج ما تعمیر بشه

  • برای تعمیر ارور ۱۱ پکیج بوتان شمال نیرو به سمت لواسانات هم اعزام می کنید

  • پکیج ماه و ارور E۱۱ نمایش میده و ما می‌خواهیم که خودمون رو باز می کنی و تا جایی که میشه به ما بگید که شیر گاز پکیج در کدوم قسمتش قرار داره

  • پکیج ما ارور e۱۱ نمایش میداد تعمیرکار از یک شرکتی درخواست دادیم اومدن و مبلغ چهار میلیون و ۱۰۰ هزار تومان برای ما فاکتور نوشته مجدد دستگاه در کمتر از یک ماه به همین مشکل دچار شد و الان دوباره ارائه ۱۱ نمایش میده میخواستم ببینم که شما اگه بیام برای تعمیر دست شامل گارانتی میشه که ما هم دفاع نهم چهار میلیون تومان هزینه کنیم

  • پکیج مو را هر سال سرویس می کردیم ولی الان ارور E11 میده با تعمیرکار صحبت کردیم گفتم احتمالا مشکل از برد پکیج یا از شیر گاز پکیج پکیج احتمال زیاد مشکل شیر گاز پکیج شیر گاز پکیج چند ما بخواهیم تهیه کنیم

  • شیر گاز پکیج ما چند روز بود که خراب شده بود اما طبق مطالعاتی که در مقاله‌ای شما داشتیم یک بار تعمیرش کردیم خودمون ولی مجدد دستگاه بوتان ما از دیشب ارور ۱۱E میده برای برطرف کردنش با شما تماس گرفتیم تعمیرکار آمدند و گفتند که شیر گاز باید تعویض بشه و از طرفی هم یک رله در برد دستگاه خرابه چقدر زمان میبره که دستگاه پکیج تعمیر بشه

  • پکیج بوتان ما 11E نمایش میده تعمیر کار شما آمدم و گفتم که مشکل پکیج به دلیل خرابی برد شه هزینه تعمیر برد پکیج بوتان چقدره حدود قیمت میشه ما اعلام کنید

  • پکیج بوتان ما از دیشب ارور e۱۱ میده نیاز به یک تعمیرکار داریم که علاوه بر بررسی یک مشکل سرویس دستگاه ما را هم انجام بدن

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس