ارورهای کولر گازی زانتی

 • ارورهای کولر گازی زانتی (Xanthi air conditioner error) اگر هنگام استفاده از کولر گازی زانتی خود با نمایش ارور و فعال شدن سیستم عیب یاب هوشمند مواجه شده اید، خونسردی خود را حفظ کرده و این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.
  بروز کوچکترین مشکل در کولر گازی زانتی با نمایش ارور همراه است این ارور به مصرف کننده عزیز هشدار میدهد که پیش از ایجاد آسیب جدی به دستگاه آن را بررسی کرده و اختلال ایجاد شده را برطرف نماید.
  برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی زانتی باید دسترسی کامل به لیست ارورهای این برند داشته تا بتوانید به راحتی از علت بروز مشکل آگاه شوید.
  ما در این مقاله لیست کامل ارورهای کولر گازی زانتی را در اختیار شما عزیزان گذاشته ایم تا با استفاده از آن بتوانید به راحتی دستگاه خود را عیب یابی و تعمیر کنید.
  در صورت نیاز به مشاوره و یا حضور تکنسین برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی زانتی خود کافی است با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام کنید.
  برای دانلود فایل ارورهای کولر گازی زانتی اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کولر گازی زانتی :

  تعمیرات کولر گازی zaneti را با اطمینان خاطر به ما بسپارید. گروه تهران سرویس آنلاین آماده‌ی ارائه خدمات سرویس، شارژ گاز و تعمیر کولر گازی زانتی در تهران است. تعمیرکاران حرفه‌ای و باسابقه‌ی ما با مشکلات و نحوه‌ی تعمیر انواع مختلف کولر گازی زانتی آشنایی کامل داشته و در کمترین بازه زمانی نسبت به تعمیر دستگاه شما اقدام خواهند کرد.
  کلیه خدمات ما در محل بدون نیاز به جابه جایی به تعمیرگاه و با استفاده از قطعات اصلی انجام خواهد شد. همچنین تعمیرات انجام شده توسط گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین دارای 6 ماه ضمانت و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی لاویتا اینجا کلیک کنید.
  تعمیر ارور کولر گازی زانتی

  لیست کامل ارورهای کولر گازی زانتی :

  در تمامی سیستم های تهویه مطبوع از جمله کولر گازی های زانتی سیستم عیب یابی خودکار فعال بوده و در صورت بروز مشکل در هر یک از قطعات کولر گازی شاهد نمایش ارور بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود خواهیم بود.
  ارور ها در واقع متشکل از حروف انگلیسی به همراه اعداد هستند که هزیک از آنها مربوط به یک قطعه خاص از کولر گازی می باشد.
  در صورتی که کولر گازی شما دچار مشکل شود این ارور بر روی صفحه نمایشگر نشان داده شده و شما را از ایجاد مشکل در دستگاه تان با خبر می سازد.

  درادامه لیست کاملی از ارور های کولر گازی زانتی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا با مشاهده آن بتوانید به راحتی دستگاه خود را در منزل عیب‌یابی نمایید.

  دیف  علت خطا چراغ نشانگر عملکرد نمایش تایمر
  کد خطا
  1 عملکرد حافظه برد یونیت داخلی (EEPROM) صحیح نمی باشد 1 خاموش E0
  2
  نحوه اتصال سیم بندی ارتباطی یونیت داخلی و خارجی صحیح نمی باشد 2 خاموش E1
  4 عملکرد فن یونیت داخلی صحیح نمی باشد 4 خاموش E3
  5 عملکرد سنسور دمای اتاق (یونیت داخلی) صحیح نمی باشد 5 خاموش E4
  6 سنسور دمای کویل اواپراتور بدرستی عمل نمی کند 6 خاموش E5
  7 دستگاه دارای نشتی گاز است 7 خاموش EC
  8 عملکرد هشدار دهنده سطح آب سینی درین صحیح نمی باشد 8 خاموش EE
  9 نحوه اتصال سیم بندی یونیت های داخلی در حالت چند پنل صحیح نمی باشد (برای مدل های چند پنلِ است) 9 خاموش E8
  10 نحوه اتصال سیم بندی یونیت های داخلی و یونیت خارجی صحیح نمی باشد (برای مدل های چند پنلِ است) 10 خاموش E9
  11 عملکرد یونیت خارجی کار نمیکند 11 خاموش Ed
  12 محافظ اضافه بار فعال شده است (سیستم اورلود کرده است) /سیمهای ارتباطی بین کنترل دیواری و برد یونیت داخلی صحیح نمی باشد 1 روشن F0
  13 عملکرد سنسور دمای یونیت خارجی صحیح نمی باشد 2 روشن F1
  14 سطح آب سینی درین پر می باشد/عملکرد سنسور لوله کندانسور (یونیت خارجی) صحیح نمی باشد 3 روشن F2
  15 سنسور دیس شارژ به درستی عمل نمی کند 4 روشن F3
  16 عملکرد حافظه برد یونیت خارجی (EEPROM) صحیح نمی باشد 5 روشن F4
  17 نحوه اتصال سیمهای یونیت داخلی صحیح نمی باشد /عملکرد یونیت داخلی صحیح نمی باشد 11 روشن FA
  18 فن یونیت خارجی به درستی عمل نمی کند 6 روشن F5
  19 محافظ ماژول IPM اینورتر فعال شده است 1 چشمک زن P0
  20 محافظ ولتاژ بالا / پایین دستگاه فعال شده است 2 چشمک زن P1
  21 محافظ دمای بیش از حد بالای کمپرسور فعال شده است 3 چشمک زن P2
  22 دمای هوای محیط بیرونی بسیار پایین است 4 چشمک زن P3
  23 درایو کمپرسور به درستی عمل نمی کند 5 چشمک زن P4
  24 برد یونیت داخلی و یونیت خارجی با یکدیگر مطابقت ندارند 6 چشمک زن P5
  25 محافظ فشار پایین (Low-Pressure) کمپرسور فعال شده است 7 چشمک زن P6
  26 عملکرد سنسور IGBT یونیت خارجی صحیح نمی باشد 8 چشمک زن P7

  مشکلات رایج در کولر گازی زانتی :

  کولرهای گازی به دلیل پیچیدگی ساختاری ممکن است دچار مشکلات مختلفی شود این مشکلات بیشتر در فصل تابستان و با گم شدن هوا تشدید میشود.شما عزیزانی که از کولر گازی ساتفاده میکنید باید به خاطر داشته باشید که بیشتر مشکلات ایجاد شده در دستگاه به علت عدم انجام سرویس سالانه است.

  • کولر گازی روشن نمی‌شود.
  • کولر گازی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
  • کولر گازی یک سره کار می‌کند.
  • کولر گازی سرما و باد خنک ندارد و یا سرمای آن کم شده است.
  • کولر گازی با صدای بلند کار می‌کند.
  • کولر گازی بوی بدی می‌دهد.
  • کویل‌ها یا لوله‌های کولر گازی یخ و یا برفک می‌زنند.
  • کولر گازی آب ریزش دارد و یا آب پرتاب می‌کند.
  • کولر گازی کد ارور نمایش می‌دهد.
  • ریموت کنترل کولر گازی کار نمی‌کند.

  ارورهای کولر گازی زانتی

  روش های جلوگیری از ایجاد ارور در کولر گازی زانتی :

  بهترین روش برای جلوگیری از ایجاد ارور در کولر گازی های زانتی سرویس به موقع و نگهداری درست از کولر گازی است.توصیه ما به شما مصرف کنندگان عزیز این برند کولر گازی این است، که هر سال قبل از استفاده از کولر گازی خود با تماس با یکی از نمایندگیهای تهران سرویس آنلاین از کارشناسان بخواهید، برای بازبینی و سرویس کولر گازی شما در محل مورد نظر حاضر شوند.

  • شستشوی پنل داخلی
  • شستشوی فیلترها
  • نصب فیلتر هپا
  • نصب سایبان کولر
  • سرویس اسپلیت زانتی
  • شارژ گاز کولر گازی
  • نظافت کولر گازی
  • تعمیر کولر گازی زانتی
  • تست آمپر کولر گازی
  • سرویس سالیانه اسپیلت و کولر گازی
  • شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی
  • شستشوی پنل خارجی
  • شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر
  • نشت‌یابی کولر گازی 
  • تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی در صورت نیاز و بروز مشکل
   اسپلیت یا اسپیلت برای یادگیری تلفظ صحیح این کلمه اینجا کلیک کنید.

  ضرورت سرویس سالیانه کولر گازی زانتی :

  سرویس کولر گازی به دلایل مختلفی مهم است که به حفظ کارایی، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و افزایش طول عمر دستگاه کمک می‌کند. در ادامه به چند دلیل کلیدی اشاره می‌کنیم:
  افزایش کارایی: با انجام سرویس منظم، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کولر گازی شما در بهترین حالت کاری خود بهره‌برداری می‌شود. تمیز کردن فیلترها و بررسی سیستم فریون می‌تواند به بهبود عملکرد کمک کند و مصرف انرژی را کاهش دهد.
  کاهش هزینه‌های انرژی: وقتی کولر گازی با کارایی بالا کار می‌کند، کمتر مصرف می‌کند. این امر به معنای صرفه‌جویی در هزینه‌های برق است که می‌تواند برای صاحبخانه‌ها بسیار مفید باشد.
  افزایش طول عمر دستگاه: سرویس منظم می‌تواند به جلوگیری از خرابی‌های احتمالی و کاهش فرسودگی قطعات کمک کند. این امر به نوبه خود طول عمر کولر گازی را افزایش می‌دهد و از پرداخت هزینه‌های گزاف برای تعمیرات جلوگیری می‌کند.
  سلامت و ایمنی: کولرهای گازی که به درستی نگهداری نشده‌اند می‌توانند منبع تجمع باکتری‌ها و کپک‌ها شوند، که این موارد می‌توانند بر کیفیت هوای داخلی تأثیر منفی بگذارند. سرویس منظم کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود هوایی که تنفس می‌کنید تمیز و سالم است.
  رفع مشکلات قبل از تشدید: یک تکنسین ماهر می‌تواند هنگام انجام سرویس، مشکلات احتمالی را قبل از آنکه جدی شوند تشخیص دهد و رفع کند. این امر می‌تواند از خرابی‌های بزرگ و گران قیمت جلوگیری کند.
  بنابراین، سرویس منظم کولر گازی نه تنها به کاهش هزینه‌های جاری کمک می‌کند، بلکه اطمینان می‌دهد که دستگاه شما با حداکثر بازدهی کار کند و محیطی ایمن و سالم برای ساکنان فراهم آورد.

  اقدامات اولیه در هنگام بروز ارور در کولر گازی زانتی :

  کولر گازی زانتی یا هر دستگاه دیگری مجموعه ای از کدهای از پیش تنظیم شده است ، که مشکلات فنی و کاستی های دستگاه را به کاربر اطلاع می دهد. هنگامی که شما کد خطا از تهویه مطبوع زانتی را ببینید, ابتدا شما نیاز به سیستم rest دستگاه دارید، این کار را به مدت 10-15 دقیقه برق را خاموش کرده و مجددا کولر گازی را روشن نمایید.
  گاهی اوقات نوسانات ولتاژ یا تداخل داخلی صفحه اصلی منجر به تشکیل ارور کولر گازی زانتی می شود. وقتی کولر کاملا خاموش و روشن شود حافظه قبلی دستگاه پاک می شود و سیستم مربوطه دوباره راه اندازی می شود. اما در صورت ادامه این اتفاق پس از مدتی نوع اختلال موجود را بر اساس لیست ارورهای کولر گازی زانتی تعیین کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی ترموکینگ ابنجا کلیک کنید.

  هزینه برطرف کردن ارور کولر گازی زانتی :

  از آنجایی که هریک از کدهای خطا کولر گازی زانتی به بروز مشکل در یکی از قسمت های کولر گازی خبر میدهد، نمیتوان به صورت کلی برای رفع هریک از اورها مبلغی را از پیش تعیین کرد بلکه هزینه برطرف کردن ارور باید بعد از بررسی سیستم تهویه توسط کارشناس و عیب یابی دقیق تعیین گردد.
  اما ما به شما عزیزان این اطمینان را میدهیم که نرخ تمامی خدمات کولر گازی در این مجموعه براساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه اضافی از مشتراین عزیز دریافت نخواهد شد.
  رفع ارور کولر گازی زانتی

  برطرف کردن ارور  کولر گازی زانتی در شمال تهران :

  با توجه به افزایش درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی در مناطق شمالی شهر تهران مجموعه تهران سرویس آنلاین اقدام به تاسیس شعبه شمال شهر با شماره تماس ۲۲۶۶۹۱۹۶ نموده است.
  این شعبه به صورت دو شفیت از ۹ صبح الی ۲۱ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.
  شعبه شمال شهر تهران بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل در کنار شماست تا آسایش و آرامش را به خانه هایتان برگرداند.
  برای رزرو وقت در روزهای تعطیل بهتر است از قبل اقدام نمایید.

  برطرف کرن ارور کولر گازی زانتی در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.برند کولر گازی شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارور  کولر گازی زانتی در شرق تهران :

  پایتخت نشینان در مناطق شرق و جنوب شرقی برای ثبت درخواست تعمیرات کولرگازی و اسپلیت خود میتوانند در تمام طول هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین درخواست خود را ثبت نمایند.تکنسین های مجموعه در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر بوده و اقدام به تعمیرات اسپلیت شما عزیزان مینمایند.

  برطرف کردن ارورهای کولر گازی زانتی در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی و اسپلیت مشتریان عزیز مینمایند.شعبه مرکز تهران با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیز میباشند.اگر شما هم ساکن مناطق مرکزی تهران هستید، برای ثبت درخواست خدمات خود همین حالا با ما در تماس باشید.
  در نظر داشته باشید نصب کولر گازی برای تمامی برندها طبق نرخ اتحادیه انجام میشود.

  برطرف کردن ارور کولر گازی زانتی در جنوب تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق جنوب تهران برای ثبت درخواست خدمات تعمیر اسپلیت و کولر گازی خود میتوانند، با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه اقدام نمایند.ارائه خدمات در شعبه جنوب تهران به صورت حضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند برای خرید قطعات کولر گازی و یا استفاده از خدمات تعمیرات حضوری ضمن هماهنگی های قبلی در این شعبه حاضر شوند.
  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/f13471

  • سلام. کولر زانتی دارم.
   ارور ELمیاد روی دستگاه.

   بعد ارور اولی خاموش میشه ارور OC
   روی دستگاه میاد.
   علتش چیه.

   • دوست عزیز دستگاه شما نشتی داره و امکان داره همین روزها یا چند وقته دیگه گازش به طور کل تخیله بشه بهتره ثبت درخواست بدید تکنسین بیاد و بررسی کنه نشتی رو برطرف کنه چون این موضوع آسیب جدی به دستگاه شما میزنه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس