تعویض کمپرسور کولر گازی

 • تعویض کمپرسور کولر گازی (Replacing the air conditioner compressor) یکی از خرابی های رایج در کولر گازی بروز مشکل در کمپرسور ،قلب تپنده ی این سیستم تهویه هواست.خرابی های ناشی از کمپرسور عموما هزینه و وقت زیادی را از شما برای تعمیر خواهد گرفت ، برای جلوگیری از بروز این مسکلات سرویس کولر گازی را جدی بگیرید ،در سرویس کولر گازی توسط کارشناسان تهران سرویس تمامی عوامل موثر در خرابی کمپرسور شما چک خواهد شد و قبل از حادثه از بروز آن جلوگیری به عمل می آید. در این مقاله قصد داریم به تعویض کمپرسور کولر گازی بپردازیم.و به شما تعویض کمپرسور را آموزش دهیم این مقاله را از دست ندید و سوالات خودتون را در بخش کامنت برای ما بنویسید تا در کمترین زمان کارشناسان تهران سرویس آنلاین به آنها پاسخ دهند.به یاد داشته باشید مراقبت و نگهداری درست از کمپرسور باعث میشود کولر گازی شما عمر بیشتری داشته باشد.

  تعویض کمپرسور کولر گازی در تهران :

  کمپرسور کولر گازی ممکن است، به دلایل متعددی دچار مشکل شده و نیاز به تعویض داشته باشد.در صورت نیاز به تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی خود تنها کافی است ، با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و یا از طریق فرم پشتیبانی مشخصات خود را برای ما ارسال کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر شه و اقدام به تعمیر کولر گازی شما عزیزان خواهند کرد.
  تهران سرویس آنلاین با کمتر از 10 سال تجربه در زمینه ارائه خدمات کولر گازی آماده پاسخگویی به هر نوع سوالات شما عزیزان میباشد.

  آیا تعویض کمپرسور کولر گازی شامل گارانتی میشود ؟

  تمامی خدمات کولر گازی در مجموعه تهران سرویس انلاین دارای ضمانت 6 ماه بوده و پس از ارائه خدمات فاکتور مهر شده تحویل مشتری عزیز خواهد شد.از زمان ثبت فاکتور تا 6 ماه بروز هرگونه مشکل در خدمات دریافتی شامل گارانتی مجموعه خواهد بود.

  هزینه ی تعویض کمپرسور کولر گازی :

  یکی از بیشترین هزینه های تعمیراتی کولر گازی را میتوان تعویض کمپروسور کولر دانست ، در صورت بروز مشکل در قلب تپنده ی کولر گازی خود باید بدانید که هزینه ی رفع این مشکل با هزینه های سرویس یکسان نخواهد بود.
  تعویض کمپرسور کولر گازی بر اساس ظرفیت کولر و برند کمپرسور شما هزینه های متفاوتی خواه داشت به همین دلیل نمیتوان هزینه ی ثابتی را به عنوان نرخ تعویض کمپرسور کولر گازی در نظر گرفت بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت ها با پشتیبانی در تماس باشید.بارها به این موضوع اشاره داشته ایم که با سرویس کولر گازی شما عزیزان از هزینه های بالای تعمیراتی نجات خواهید یافت.برای سرویس کولر گازی خود همین حالا با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.

  چه زمانی کمپرسور کولر گازی باید تعویض شود ؟

  بعد از بازدید کولر گازی باید تست کمپرسور کولر گازی توسط تعمیرکار انجام شده و اطمینان حاصل شود، که مشکل پیش امده به طور قطع از سوی کمپرسور دستگاه بوده است.و در آن زمان اقدام به تعویض کمپرسور کولر گازی نمایند.

  انواع کمپرسور کولر گازی:

  کمپرسور پیستونی
  کمپرسور روتاری
  کمپرسور اسکرال

  آموزش تعویض کمپرسور کولر گازی

  علائم خرابی کمپرسور کولر گازی:

  -داغ کردن کمپرسور
  -لرزش و صداهای شدید از کمپرسور
  -روشن نشدن کمپرسور کولر گازی
  -خروج باد گرم از کولر گازی در حالت سرمایش
  -پرش دائمی فیوز برق ساختمان و خاموش شدن ناگهانی کولر گازی
  -تشکیل مقدار زیادی رطوبت در اطراف یونیت به علت نشتی گاز مبرد کولر گازی

  دلیل سوختن کمپرسور در کولر گازی چیست؟

  در مقاله علائم سوختگی کمپرسور کولر گازی به طور کامل به این موضوع پرداختیم به صورت مختصر :

  -برخورد روغن آلوده به ذرات فلزی با سیم پیچ یا قطعات آهنی.
  -کثیف بودن کندانسور، فیلتر روغن، فیلتر قسمت مکش، فیلتر مدار.
  -کم شدن مبرد و نشت گاز.
  -نامرغوب بودن و یا نا مناسب بودن سیم های لاکی موتور.
  -اشکال در سیم پیچ راه انداز یا کمکی.
  -ولتاژ نامناسب.
  -معیوب بودن فن.
  -کمبود روغن در کمپرسور،
  -شارژ بیش از حد توسط اپراتور
  برای آشنایی کامل با روش های تست کمپرسور کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  ابزار و تجهیزات لازم برای تعویض کمپرسور کولر گازی :

  کپسول هواگاز
  سیم جوش
  کپسول ازت
  گاز متناسب با سیستم
  دستگاه وکیوم
  ابزارهای کار از جمله آچار، پیچ‌گوشتی، انبردست، دم‌باریک و …
  دستمال حوله‌ای یا پارچهآموزش تعویض کمپرسور کولر گازی

  آموزش تعویض کمپرسور کولر گازی:

  1-قطع برق:

  قبل از هرگونه اقدام برای کولر گازی خود ابتدا برق کولر گازی را قطع کرده کرد.و مسائلی ایمنی را رعایت کنید.

  2-تخلیه گاز مبرد کولر گازی:

  از آنجا که وظیفه کمپرسور به جریان انداختن گاز مبرد کولر گازی است و لوله ارتباطی بین یونیت داخلی و کمپرسور از طریق لوله مسی حاوی گاز مبرد است، باید قبل از جداسازی کمپرسور این گاز تخلیه شود.
  از همه مهتر اینکه این گاز برای طبیعت بسیار مضر است و نباید در هوا آزاد شود.
  توجه داشته باشید که وجود اندکی گاز در سیستم سبب برگشت مواد ذوب شده به سمت سرویسکار کولر گازی در هنگام جوشکاری می شود.

  3-آماده سازی کندانسور:

  بسیاری از پنل های خارجی کولرهای گازی در ارتفاع نصب می شوند. به علت اینکه تعویض کمپرسور کاری ظریف و سنگین است و نیاز به دقت بالایی دارد، سعی کنید اگر کندانسور در ارتفاع نصب شده است حتماً آن را به جای مطمئن منتقل کنید تا در نهایت آرامش و امنیت به کار خود بپردازید.

  4-باز کردن کندانسور:

  در این مرحله لازم است تا قاب کندانسور را بازکنید. می بایست تمامی قابی که اطراف کمپرسور است را به صورت کامل باز کنید و تمامی ترمینال ها و سیم هایی را که به کمپرسور ختم می شوند و نیز سوکت کمپرسور را کاملاً باز کنید. دقت کنید که هیچگونه آسیبی حین جوشکاری به این سیم ها وارد نشود. بعد از باز کردن قاب، بوسیله حوله یا دستمال خیس تمامی عایق های اطراف کندانسور را بپوشانید.

  5-باز کردن لوله های کمپرسور:

  در این مرحله یونیت خارجی کاملاً باز شده و شما می توانید کمپرسور، پره های فن و کندانسور را به خوبی ملاحظه کنید.
  به منظور باز کردن اتصال جوشی لوله کمپرسور باید از هوا گاز کمک گرفته و با اعمال حرارت از طریق جوشکاری، لحیم قرار گرفته بر روی لوله کمپرسور را باز کنیم.
  توجه داشته باشید که دو لوله به کمپرسور متصل هستند، یکی به بالای اکومولاتور و دیگری به بالای خود کمپرسور نصب شده اند.

  6-خارج کردن کمپرسور از محل نصب خود:

  بسیاری از کمپرسورهای کولر گازی دارای سه عدد پیچ نگه دارنده در قسمت پایه های خود می باشند، که این قطعه را به صورت ثابت بر روی کندانسور نگه داشته اند.
  بنابراین به منظور خارج کردن کمپرسور باید ابتدا این سه عدد پیچ را با استفاده از آچار تخت و یا آچار بکس باز کنیم. توجه داشته باشید که به کمپرسور آسیبی وارد نشود.

  7-تست موقتی کمپرسور:

  تا اینجای کار تمامی مراحل را به درستی انجام داده اید. اما پیش از جوشکاری کمپرسور، بهتر است ابتدا سلامت آن را تست کنید. برای این کار کافیست کمپرسور را سر جای خود نصب کرده و سوکت برق را وصل کنید و کولر را روشن کنید. حال دهش و مکش کمپرسور را با دست تست نمایید. در همین حد کافیست تا از سالم بودن کمپرسور مطلع شویم. انگشت خود را در جلوی دهش/ مکش کمپرسور قرار دهید و از دهش/ مکش آن مطمئن شوید (به هیچ وجه بیش از ۳ ثانیه این کار را ادامه ندهید).

  8-شستن سیکل:

  برای اطمنین از باز بودن مجاری سیکل قبل از نصب و راه‌اندازی کمپرسور کولر گازی، باید سیکل را شستشو داد. برای این کار از گاز ازت استفاده می‌کنند. البته گاهاً از گاز R22 نیز استفاده می‌شود که گزینه مناسبی نیست و توصیه نمی‌شود.
  برای شستشو سیکل از لوله رفت توسط شیر، کپسول گاز را وصل کنید و سپس با باز کردن کپسول تمامی سیکل از لجن و مواد ته‌نشین شده خالی می‌شود. بعد از آن نیز با وصل کردن کپسول ازت به کندانسور،‌ آن را نیز شستشو دهید.

  9- نصب کمپرسور:

  پس از انجام همه مراحل تعویض کمپرسور کولر گازی اتصالات کمپرسور را جوش داده و از عدم نشتی گاز اطمینان حاصل کنید. برای جلوگیری از لرزش نیز باید لرزه‌گیرها را به شکل درست نصب کرده باشید.
  کولر گازی را روش کرده و از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل کنید. در صورت نیاز مقداری گاز به سیستم شارژ کنید.

  شستن سیکل کولر گازی :

  یکی از مهم‌ترین مرحله‌های تعویض کمپرسور کولر گازی شستن سیکل است  لازم است تا تمامی سیکل کولر گازی، قبل از نصب کمپرسور شستشو داده شده تا از گرفتگی‌های موجود در سیستم مطلع شویم. این موضوع به دلیل حضور روغن فاسد در سیکل بسیار حائز اهمیت است.اگر مقالات ما را دنبال کرده باشید در مقاله نصب کولر گازی بارها اعلام کردیم که برای نصب کولر گازی خود از نصاب‌های مجاز و دوره‌دیده تهران سرویس آنلاین کمک بگیرید چرا که یکی از عوامل خرابی کمپرسور مربوط به نصب‌نکردن تله روغن، عدم تخلیه هوا یا وکیوم نکردن و…. که همگی از مراحل مهم در نصب بشمار می‌روند.موارد یاد شده باعث بروز گرفتگی در شیر برقی و کمپرسور شده و روغن فاسد را در تمام سیکل کولر گازی پخش خواهد کرد.

  شست‌وشوی سیکل کولر گازی:

  – شست‌وشوی سیکل از طریق گاز ازت
  – شست‌وشوی سیکل از طریق گاز R22

  شستن سیکل کولر گازی با ازت:

  این راه علمی بوده و در همه جای دنیا برای شستشوی سیکل تهویه مطبوع از آن استفاده می‌کنند. شستشوی سیستم با ازت یا اصطلاحاً ازت شویی که به‌وسیله فشار بالای ازت انجام می‌شود، سیستم را از هرگونه روغن فاسد خالی می‌نماید. این راه بهترین و کم‌خطرترین راه ممکن بوده و توصیه متخصصین تهران سرویس آنلاین نیز همین است.

  شستن سیکل کولر گازی با گاز R22 :

  این روش هرچند که راه درست و اصولی نیست، اما درصورتی‌که مجبور به انجام آن شدید می‌تواند به کار بیاید. در این روش از گاز R22 به‌جای ازت استفاده می‌شود و مراحل انجام آن بسیار مشابه است.

  چرا سیکل کولر گازی را نباید با گاز R22 شست؟

  • این گاز برای محیط‌زیست مضر بوده و با این کار مقدار قابل‌توجهی از آن در محیط رها خواهد شد.
  • اثر پاک‌کنندگی گاز R22 مانند ازت نبوده و سیستم را به‌طورکلی پاک نخواهد کرد.
  • از لحاظ هزینه مقرون‌به‌صرفه نمی‌باشد.

  آموزش طریقه شستشوی سیکل کولرگازی به‌وسیله گاز ازت :

  زمانی که سیستم باز است و کمپرسور هنوز بسته نشده و جوش نخورده، می‌توانید اقدام به شستن سیستم پنل داخلی و لوله‌های آن کرده و شستشوی کندانسور و لوله‌های بیرونی را نیز انجام دهید. برای این کار باید یک مغزی و والو (شیر) به سرلوله رفت وصل کنید و کپسول ازت را به آن متصل کنید. حال با باز کردن ازت و وارد نمودن آن با فشار به داخل سیکل، تمامی روغن موجود در پنل داخلی از لوله برگشت خارج می‌شود. دقت کنید که این کار را چند بار انجام داده و هر بار با کم‌وزیاد کردن فشار ازت شستشو را انجام دهید تا کاملاً روغن لجن شده بیرون بیاید.بعد از شستشوی سیکل داخلی، نوبت به کندانسور می‌رسد که با وصل کردن گاز ازت به کندانسور می‌توانید؛ مانند شستن اواپراتور عمل کنید، با این تفاوت که فشار کمتری برای شستن سیکل کندانسور لازم خواهد بود.پس از اطمینان از تمیزی سیکل، نوبت به جوش‌دادن کمپرسور می‌رسد. بادقت لوله‌های آن را جوش دهید و از عدم نشتی در جوشکاری مطمئن شوید. تکرار می‌کنیم که حتماً در جای‌گذاری لوله‌های اطراف کمپرسور دقت کنید تا هیچ‌گونه تماسی با کمپرسور نداشته باشند، تا به دلیل لرزش زیاد کمپرسور علاوه بر ایجادنکردن صدای زیاد از سوراخ‌شدن لوله‌ها نیز جلوگیری شود.

  تعمیر یا تعویض کمپرسور کولر گازی:

  تعمیر کمپرسور کولرگازی یا تعویض آن بسته به شرایطی است. باید دید که اختلال و آسیب این قطعه چه قدر است تا در مورد تعمیر یا تعویض آن تصمیم گرفته شود، اما همان طور که در قسمت قبلی نیز اشاره کردیم، تعمیر این قطعه بسیار هزینه بر است. لذا اگر امکان تعویض وجود داشته باشد،تعویض کمپرسور کولرگازی صرفه اقتصادی بیشتری خواهد داشت.

   در آموزش تعویض کولر گازی توجه داشته باشید:

  برخی از تعمیرکاران کولر گازی برای شستن سیکل کمپرسور از گاز r22 به جای گاز ازت استفاده میکنند ،در نظر داشته باشید استفاده از گاز r22 به دلیل آلودگی محیط زیست و مقرون به صرفه نبودن باید انتخاب آخر ما باشد.

  کمپرسور پیستونی:

  کمپرسور پیستونی از قدیمی‌ترین و ابتدایی‌ترین مدل‌های کمپرسور است که در مدل‌های یک‌طرفه و دوطرفه تولید می‌شود. کمپرسور‌ پیستونی کولر‌ گازی مانند پیستون و سیلندر خودرو کار می‌کند و با هر بار رفت‌وبرگشت پیستون، بخشی از گاز مبرد موجود در محفظه کمپرسور را به داخل سیلندر می‌کشد، متراکمش می‌کند، و با فشار زیاد به داخل سیستم می‌فرستد. به همنی خاطر است که این نوع کمپرسور‌ها به کمپرسور‌های رفت و برگشتی معروف‌اند.کمپرسور رفت و برگشتی بیشتر در مناطق گرمسیری کارایی دارند. از این ‌رو، در مناطق مرکزی و جنوبی ایران به‌وفور از آن‌ها استفاده می‌شود. کمپرسور‌های پیستونی در هنگام کار، صدای زیادی تولید می‌کنند. در ‌واقع، عیب اصلی آن‌ها همین مساله است. این کمپرسور‌ها اغلب ظرفیتی بین ۱۸۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ بی‌تی‌یو (BTU) دارند.

  مزایای کمپرسور پیستونی:

  1-کاربرد گسترده از لحاظ نوع گاز و کاربرد در صنایع مختلف
  2-تنوع ظرفیت: این نوع از کمپرسورها از یخچال‌های خانگی گرفته تا سیستم‌های تهویه مطبوع (کولر گازی) و سردخانه‌های بزرگ کاربرد دارند.

  معایب کمپرسور پیستونی:

  بازدهی انرژی پایین: کمپرسور پیستونی به علت مقاومت شیرها در تخلیه و مکش، نشت بین سیلندر و پیستون‌ها، دارای بازدهی انرژی پایینی هستند.
  حساس به ورود مبرد به صورت مایع: در صورت ورود مایع به محفظه تراکم، سر و صدا تولید شده و در ادامه کمپرسور آسیب می‌بیند.
  ابعاد بزرگ و نسبت “ظرفیت به وزن” پایین در مقایسه با سایر کمپرسورها.
  نگهداری نسبتا دشوار با توجه به ساختار پیچیده‌ای که کمپرسور پیستونی دارد.
  لرزش به علت یکنواخت نبودن حرکت مبرد.

  کمپرسور روتاری:

  کمپرسور روتاری یا دوار را می‌توان به‌عنوان مناسب‌ترین جایگزین برای کمپرسور پیستونی معرفی کرد. کمپرسور روتاری از غلطک‌های مارپیچ تشکیل‌شده که سیال را متراکم می‌کنند. به دلیل وجود همین غلطک‌های مارپیچی، کمپرسور روتاری به کمپرسور دوار نیز معروف شده است.
  این کمپرسور‌ها با مکانیزم جابجایی خاص و چرخشی خود، بازدهی بالایی دارند. کمپرسور‌های روتاری، کم‌صدا‌تر و بهینه‌تر هستند و عموماً زمانی که حجم فشار هوا زیاد باشد، بجای کمپرسور پیستونی از آن‌ها استفاده می‌شود. کمپرسور‌های روتاری با ظرفیتی بین ۷۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ بی‌تی‌یو در بازار موجودند.

  برای مطالعه مقاله علت روشن نشدن کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  مزایا کمپرسور اسکرول نسبت به کمپرسور پیستونی:

  کمپرسورهای اسکرول در مصرف انرژی نسبت به کمپرسورهای پیستونی ۲۵ الی ۳۰ درصد از بازدهی بالاتری برخوردارند.
  کمپرسورهای اسکرول نسبت به کمپرسورهای پیستونی از لرزش و صدای بسیار کمتری برخورداند.
  کمپرسورهای اسکرول نسبت به کمپرسورهای پیستونی فضای کمتری را اشغال میکند.
  در کمپرسورهای اسکرول به علت عدم وجود سوپاپ مکش و سوپاپ فرستنده، مشکلاتی همچون رسوب‌گیری مجاری سوپاپ‌ها و خرابی فنر و پولک‌های صفحه سوپاپ که متعاقباً موجب پایین آمدن عملکرد کمپرسور می‌گرند بوجود نخواهد آمد.
  در کمپرسورهای اسکرول به علت عدم وجود سیلندر، پیستون و رینگ مشکلات گشاد شدن سیلندر به جهت ساییدگی و استهلاک و متعاقبا بالا رفتن مقدار روغن در هوای خروجی وجود ندارد.

  معایب کمپرسور اسکرول نسبت به پیستونی:

  کمپرسورهای اسکرول نسبت به کمپرسورهای پیستونی از قیمت بالا تری برخوردار هستند.
  ​کمپرسورهای اسکرول در ظرفیتهای پایین هزینه نگهداری بیشتری را نسبت به کمپرسورهای پیستونی دارند.
  در صورت عدم رعایت تعمیر و نگهداری  استفاده از روغن نامناسب و قطعات مصرفی غیراستاندارد دستگاه آسیب‌پذیر خواهد بود.

  کمپرسور اسکرال:

  به کمپرسور اسکرال، کمپرسور مارپیچی هم می‌گویند. دلیل استفاده از نام مارپیچی این است که این نوع کمپرسور، دارای مارپیچ متحرکی است که برخلاف عقربه‌های ساعت حرکت می‌کند و هوا را به داخل هدایت، و در محفظه هوا نگهداری می‌کند. یک پمپ اسکرال از دو پره مارپیچی برای پمپ کردن و یا تراکم مایعات و گاز‌ها استفاده می‌کند.

  کمپرسور اسکرال نسبت به بقیه انواع کمپرسور‌ها پر‌قدرت‌تر، کوچک‌تر، کم‌صدا تر، نرم‌تر و قابل‌اطمینان‌تر است. این کمپرسور بدون ایجاد لرزش و بی‌صدا کار می‌کند و بسیار کم‌مصرف است. تمام این مزایا باعث شده که از این کمپرسور برای ظرفیت‌های خیلی بالا استفاده شود.
  کمپرسور اسکرال با ظرفیت‌های ۲۴۰۰۰ تا ۹۶۰۰۰ بی‌تی‌یو موجود است.

  کمپرسور روتاری (دوار):

  این کمپرسور لقب‌های بازاری دیگری در بین فروشندگان به عنوان مثال موتور موشکی، موتور دراز، موتور خوشه‌ای دارد.در این نوع کمپرسور با گردش ۳۶۰ درجه‌ای تیغه‌ها عمل مکش و کمپرس مبرد انجام می‌گیرد، بدین ترتیب که وقتی گاز از دریچه ورودی وارد کمپرسور می‌شود، در اثر چرخش تیغه‌ها و برخورد پره‌ها با گاز آن را با فشار به سوی لوله‌های خروجی هدایت می‌کند. کمپرسورهای روتاری نسبت به کمپرسورهای پیستونی مصرف برق کمتری داشته و صدای حاصل از کارکرد آنها نیز کمتر است و در مجموع راندمان بالاتری نسبت به کمپرسورهای پیستونی دارند.

  مزایای کمپرسور روتاری:

  کمپرسور روتاری در مقایسه با کمپرسور پیستونی دارای مزایای زیر است:
  بازدهی بالاتر به علت کمتر بودن اتلاف شیر تخلیه و اتلاف ناشی از فضای کلیرانس پیستون
  ابعاد کوچک‌تر و نسبت وزن به ظرفیت پایین‌تر (حدود ۴۰% سبک‌تر و کم حجم‌تر هستند)
  لرزش کمتر، قطعات کمتر، قابلیت اطمینان بالاتر به علت نداشتن قطعاتی برای تبدیل حرکت دورانی به خطی

  معایب کمپرسور روتاری:

  در مقایسه با سایر کمپرسورها، کمپرسور روتاری دارای محدودیت‌های زیر است:
  ظرفیت پایین‌تر، تا حداکثر ۱۸ کیلووات به علت ساختار این نوع کمپرسور
  قابلیت اطمینان پایین به علت تعداد بالای قطعات (این محدودیت در مقابل نوع پیستونی صادق نیست!)
  بازدهی انرژی پایین به علت وجود کلیرانس و مقاومت شیر تخلیه (این محدودیت در مقابل نوع پیستونی صادق نیست!)آموزش تعویض کمپرسور کولر گازی

  خرید کمپرسور کولر گازی درتهران:

  اگر برای تعمیر کولر گازی خود نیاز به خرید قطعات کولر گازی دارید ، تنها کافی است با ما در تماس باشید، تهران سرویس آنلاین وارد کننده قطعات مستقیم کولر گازی در خدمت شما عزیزان است تا با کمترین سود قطعات مورد نیاز شما را به دست شما عزیزان برساند.
  برای اطلاع از قیمت ها تنها کافی است با پشتیبانی در تماس باشید.

  تعویض کمپرسور کولر گازی در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  تعویض کمپرسور کولر گازی در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  تعویض کمپرسور کولر گازی در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر کولر گازی را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  تعویض کمپرسور کولر گازی در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  تعویض کمپرسور کولر گازی در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب کولر گازی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از ۱ ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات کولر گازی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس