تعمیر کولر گازی هایر Haier

 • تعمیر کولر گازی هایر (Haier air conditioner repair) یکی از برندهای چندملیتی که این روزها شاهد تولید و متناژ آن در کشور چین هستیم برند هایر است .هایر در طول کوتاهی توانست با کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات خود به سرعت مشتریان بسیاری را خرید تولیدات خود مجاب کند.یکی از انواع محصولات برند هایر میتوان به کولر گازی های این برند اشاره کرد.
  یکی از مهمترین دغدغه های اصلی خریداران برندهای خارجی درباره نحوه پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش این برندها در ایران است.
  خدمات پس از فروش این برند اعم از تعمیر کولر گازی هایر ، سرویس کولر گازی هایر ونصب آن توسط کارشناسان تهران سرویس آنلاین در سراسر تهران بزرگ در حال انجام است.
  تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ارائه فاکتور و ضمانت نامه 6 ماه انجام شده و مشتریان عزیز در طول این مدت از پشتیبانی آنلاین نیز بهرمنده خواهند شد.

  تعمیر کولر گازی هایر در تهران :

  در صورت بروز مشکل و نقص فنی در کولرگازی هایر، باید برای تعمیر کولر گازی با شرکت های معتبر که دارای سابقه و تجربه ی بالا در این زمینه هستند تماس حاصل نمایید .امروزه با توجه به افزایش شرکت های غیر مجاز در زمینه تعمیرات کولر گازی در قبال دریافت هزینه های بالا تنها آسیب بیشتری به دستگاه شما عزیزان وارد خواهند کرد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال وجه دریافتی از مشتری نخواهند داشت.نمایندگی های تهران سرویس آنلاین در زمینه تعمیر کولر گازی حایر در تهران به صورت شبانه روززی در 7 روز هفته در حال فعالیت میباشند، اگر به هر دلیلی کولر گازی حایر شما نیاز به سرویس و تعمیر دارد می توانید با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس گرفته
  و با ثبت درخواست خود متنظر حضور کارشناسان ما باشید.
  تعمیرکاران شرکت ما بسیار کار آزموده و باتجربه بوده و آموزش تعمیرات تخصصی کولر گازی حایر را گذرانده‌اند.
  خدمات تهران سرویس آنلاین در محل، کمتر از یک ساعت با بهترین قیمت ها در سطح شهر تهران در حال انجام است.ارائه ضمانت 6 ماه تعمیرات خیال شمامشتریان عزیز را در قبال وجه پرداختی آسوده خواهد کرد.
  برای دانلود فایل تعمیر کولر گازی هایر اینجا کلیک کنید.

  هزینه تعمیر کولر گازی هایر:

  هزینه تعمیرات کولر گازی یکی از مهمترین مسائل با توجه به وضعیت اقتصادی این روزهای جامعه است.هزینه ی تعمیرات کولر گازی هایر در شرکت تهران سرویس آنلاین بر اساس نرخ مصوب اتحادیه در سال تعیین شده و هرگز هزینه ی اضافی از مشتری عزیز دریافت نخواهد شد.شرکت ما با اطمینان پایین ترین نرخ در بین رقبا را داشته و با توجه به ارائه فاکتور و ضمانت نامه 6 ماه آسودگی خیال را برای شما به همراه خواهد داشت.

  ضمانت 6 ماه کولر گازی هایر :

  افزایش هزینه تعمیرات کولر گازی هایر باعث شده مشتریان وسواس بیشتری در انتخاب شرکت تعمیراتی خود به خرج دهند، چرا که برخی از تعمیرکاران با دریافت هزینه های بالا و استفاده از قطعات بی کیفیت در تعمیرات خود  ضرر های مالی بسیاری به مشتریان وارد کرده و خاطره بدی را برای آنها ساختند.
  شرکت تهران سرویس آنلاین با به کارگیری بهترین تعمیرکاران سطح شهر شهر و استفاده از با کیفیت ترین قطعات یدکی ای بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان خود ارائه کرده و شش ماه ضمانت برای فاکتور پرداختی مشتریان خود در نظر گرفته است.
  در طول این مدت تمامی خدمات مشتریان شامل گارانتی و پشتیبانی آنلاین مجموعه بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل گل بدون پرداخت هزینه پشتیبانی اقدام به برطرف کردن مشکل پیش آمده خواهد کرد.
  بعد از اتمام تعمیرات فاکتوری مبنی بر هزینه ها و کد اشتراک باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین به شما ارائه خواهد شد که از زمان صدور فاکتور ۶ ماه گارانتی شما محاسبه می شود.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای کولر گازی هایر:

  مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی هایر در تهران سرویس آنلاین :

  • شما عزیزان میتوانید از طریق شماره تماس شعب تهران سرویس آنلاین ،فرم درخواست خدمات و یا چت انلاین که در گوشه ی تصویر سمت راست قرار داده است با تیم پشتیبانی در تماس بوده و با درخواست خود را ثبت نمایید.
  • بعد از ثبت درخوسات تعمیرکار از هریک از روش های بالا یک پیامک حاوی کد  اشتراک در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال شده که این کد اشتراک برای فعال سازی گارانتی 6 ماه باید نزد شما محفوظ بماند.
  • قبل از حضور تکنسین در محل ک پیامک دیگر حاوی اطلاعات تکنسین برای شما ارسال شده و در همان زمان تکنسین برای تعیین زمان حضور با شما تماس گرفته و زمان حضور را با شما چک خواهد کرد.
  • زمان تقریبی حضور تکنسین در شرایط عادی بین 60 الی 90 دقیقه پیش بینی میشود، که این تایم میتواند با تایم مورد نظر شما تغییر یابد.
  • بعد از حضور تکنسین و انجام خدمات یک فاکتور دارای سربرگ و مهر تهران سرویس آنلاین به شما عزیزان ارائه میشود که بهتر است با درج کد اشتراک بر روی آن تا 6 ماه گارانتی نزد شما عزیزان محفوظ بماند.
  • طی یک الی 3 روز کاری پشتیبانی برای درج نظرات شما از خدمات ارائه شده با شما عزیزان در تماس خواهند بود.
  • نکته مهم توجه داشته باشید : از هرگونه تماس مستقیم باتکنسین خودداری نمایید، چرا که در صورت بروز این اتفاق دستگاه شما از گارانتی مجموعه خارج شده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.

  نصب کولر گازی هایر:

  بعد از خریداری کولر گازی فروشنده شرکت پشتیبانی را به شما معرفی کرده و از شما میخواهد که برای نصب کولر گازی خود حتماً با آن شرکت تماس حاصل نمایید.
  تمامی کولر گازی های خریداری شده دارای ضمانت ۵ ساله بوده که ثبت گارانتی آنها ملزوم نصب کولر گازی هایر به دست نصاب های مجاز شرکت است.
  در صورتی که نصب دستگاه توسط فردی به غیر از عامل مجاز شرکت انجام شود دستگاه شما شامل گارانتی نخواهد شد و کارشناس شرکت برگه ی گارانتی شما را مهر نخواهد کرد.
  این موضوع علاوه بر اشاره به سیاست های کاری شرکت های فروشنده به اهمیت نصب کولر گازی نیز اشاره دارد.
  چرا که امروزه با زیاد شدن شرکت های خدماتی بسیاری از افراد بدون داشتن سابقه کافی اقدام به نصب و یا جابجایی کولرگازی های مشتریان کرده و مشکلات بسیاری را در حین انجام این امر برای دستگاه به وجود میاورند.
  به همین دلیل شرکت فروشنده برای جلوگیری از هرگونه آسیب به دستگاه نصب آن را ملزم به انجام نصاب های شرکت خود می‌دانند.
  نصب کولر گازی یکی از مهترین مواردیست که اگر به دست فرد متخصص صورت نگیرد میتواند هزینه های بسیار زیاد تعمیرات را برای شما به دنبال داشته باشد.برای نصب کولر گازی هایر ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب کولر گازی تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:
  1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
  2- اتصالات الکتریکی
  3-یونیت خارجی (کندانسور) کولر گازی هایر را نصب کنید
  4-متصل کردن لوله ها
  5-وکیوم کردن کولر گازی
  6-شارژ گاز در صورت نیاز
  از جمله موارد مهم در نصب کولر گازی توجه به سایز مناسب لوله و قطر کابل های برق است ، که با توجه به ظرفیت و برند کول گازی تعیین میشود.کوچکترین اشتباه در انتخاب لوله و کابل میتواند خسارت های جبرانناپذیری به بار آورد.

  هزینه نصب کولر گازی هایر:

  هزینه نصب کولر گازی برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ….متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب کولر گازی در نظر گرفت.با تماس با کارشناسا ما میتوانید از هزینه دقیق نصب کولر گازی مطلع شوید.

  درخواست نصاب کولر گازی:

   اگر قصد جابجایی و یا نصب کولر گازی های خود را دارید، همین حالا با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و یا از طریق چت آنلاین مجموعه نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنید. نصاب های کولر گازی تهران سرویس آنلاین با بیش از ۷ سال سابقه در زمینه نصب انواع برند کولر گازی و استفاده از بهترین و دقیق ترین ابزار برای نصب و راه اندازی دستگاه شما آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشند.نصاب در حین نصب کولر گازی هایر

  سرویس کولر گازی هایر:

  ایا در روزهای گرم تابستان طاقت یک ساعت خاموشی کولر گازی خود را دارید ؟اگر پاسخ شما هم مانند سایر دوستان خیر است ، باید به شما عزیزان بگوییم سرویس کولر گازی خود را جدی بگیرید.
  سرویس کولر گازی باید به دست افراد متخصص و کارشناسان ذبده انجام شده تا تمامی موارد مهم در عملکرد کولر گازی به دقت مورد بررسی قرار گیرد .
  فیلترها، کویل‌ها و فن های کولر گازی، از اجزایی هستند که باید به طور مرتب تعمیر و نگهداری شوند تا دستگاه طول عمر بیشتری و راندمان بالاتری داشته باشد. اگر نسبت به سرویس کولر گازی یا اسپلیت، بی‌تفاوت باشیم، به مرور زمان راندمان و عملکرد دستگاه کاهش پیدا می‌کند.
  کاهش راندمان اسپلیت هایر منجر به اتومات نکردن کولر گازی و عدم خامشی کمپرسور برای مدت زمان زیادی خواهد بود که این امر افزایش مصرف برق دستگاه را به همراه خواهد داشت.
  برای جلوگیری از بروز این اتفاق ها سرویس کولر گازی هایر خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.

  مراحل سرویس کولر گازی هایر:

  شستشوی کولر گازی:

  کولر های گاری مدام در معرض آلودگی قرار دارند و با گذشت زمان گرد و غبار زیادی روی این دستگاه قرار میگیرد. مهمترین خدمات سرویس انواع کولرگازی تمیز کردن کولر گازی ااز گرد و غبار و آلودگی است. با این کار راندمان و کارایی کولر افزایش یافته و باعث صرفه جویی در مصرف برق نیز میشود.

  شستشوی فیلتر های کولر گازی:

  شستشوی فیلترهای کولر گازی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا این فیلترها مسئول جلوگیری از ورود گرد و غبار، مواد آلرژنی، و سایر ذرات جامد به داخل واحد داخلی کولر گازی هستند. این عملیات به بهبود کیفیت هوا و کارایی کولر گازی کمک می‌کند و از عمر واحد هم مراقبت می‌کند.

  برای شستشوی فیلترهای کولر گازی، مراحل زیر را می‌توانید دنبال کنید:

  1. قطع برق: قبل از هرگونه عملیات تمیز کردن، اطمینان حاصل کنید که واحد کولر گازی از برق قطع شده است.
  2. بازکردن پنل فیلتر: پنل یا درب فیلتر را باز کنید تا به فیلترها دسترسی داشته باشید.
  3. خروج فیلترها: فیلترها را با دقت از محل نصب خارج کنید. در بسیاری از مدل‌ها، فیلترها به راحتی قابل جدا کردن هستند.
  4. شستشو با آب خنک: فیلترها را با آب خنک شستشو دهید تا ذرات گرد و غبار و آلودگی‌ها از آنها برداشته شود. می‌توانید از مایعات شوینده نیز استفاده کنید اگر فیلترها بسیار آلوده هستند.
  5. خشک کردن: پس از شستشو، فیلترها را به خوبی خشک کنید. اجازه دهید به طور کامل خشک شوند قبل از اینکه دوباره آنها را نصب کنید.
  6. نصب مجدد فیلترها: پس از خشک شدن، فیلترها را به محل نصب خود برگردانید و پنل یا درب فیلتر را ببندید.اسپلیت یا اسپیلت ؟ کدام تلفظ درست است.

  تست آمپر کولر گازی:

  در صورتی که آمپر این محصول ایراد جزیی و یا کلی داشته باشد توسط سرویس کار بررسی شده و اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد متناسب با میزان خرابی بهترین تصمیم گرفته میشود. این تست سبب میشود از خرابی سایر قطعات پیشگیری شده و شما مجبور نباشید هزینه زیادی برای تعمیر انواع قطعات و تعویض آن ها بپردازید.

  شارژ گاز کولر گازی هایر:

  شارژ کولر گازی یک فرایند مهم و موثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل کولر و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع کولر گازی و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می کنند.برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ کولر گازی هایر شما مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تیم تعمیر کولر گازی هایر ضمن تشخیص به موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می کنند.

  علائم کمبود گاز در کولر گازی هایر:

  کاهش قدرت سرمایش کولر گازی
  افزایش مصرف برق
  یخ زدگی یونیت خارجی کولر گازی
  صدای زیاد و نا بهنجار در کولر گازی
  برای مطالعه مقاله علت بوی بد کولر گازی اینجا کلیک کنید.شارژ گاز کولر گازی هایر

  هزینه سرویس کولر گازی هایر:

   یکی از از رایج ترین سوالات مشتریان در زمان تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین هزینه سرویس کولر گازی هایر است.
  در پاسخ به این پرسش دوستان باید متذکر شویم که دو نوع سرویس کولر گازی برای مشتریان انجام می شود:
  اولین سرویس سرویس دوره ای یا همان سرویس سالانه دستگاه است که در این مدل سرویس، مشتری هر ساله دستگاه خود را مورد سرویس قرار داده و تکنسین متخصص هرسال با تست کردن میزان شارژ گاز و سلامت قطعات بازدهی و راندمان دستگاه را در بالاترین سطح خود نگه داشته است.
  این دستگاه هیچگونه هزینه تعمیراتی و یا هزینه ی شارژ گازی برای فرد مصرف کننده نداشته و تنها باید با شستشوی یونیت داخلی و خارجی و تست سلامت قطعات راه اندازی شده و مورد استفاده قرار گیرد، هزینه این سرویس مبلغ ثابت بوده که از مشتریان دریافت می شود.
  این در حالی است که برخی از مشتریان سال‌هاست که بدون انجام سرویس، کولر گازی را استفاده کرده  و حال که دچار مشکل و یا نمایش ارور بر روی صفحه نمایشگر خود است ،با سرویسکار تماس گرفته و خواستار برطرف شدن مشکل دستگاهشان هستند.
  برای این دستگاه باید سرویس کامل صورت گرفته، یونیت داخلی آن باز شده تمام قطعات شسته و مجددا نصب شود، این دستگاه نیاز به شارژ گاز تکمیلی صورت داشته و در صورت نیاز قطعات معیوب آن باید تعمیر و یا تعویض شود که هزینه انجام این امور برای هر مشتری با توجه به میزان و نوع خرابی ها متفاوت بوده و تنها پس از بررسی حضوری کارشناس قابل تشخیص خواهد بود.

  نرخ تمامی خدمات مجموعه تهران سرویس آنلاین بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نخواهد شد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی جی پلاس اینجا کلیک کنید.

  فواید سرویس 6 ماهه کولر گازی هایر :

  همانطور که اگر شما دائماً به اتومبیل خود رسیدگی کرده و آنرا در موعد های مقرر سرویس کرده و تعویض روغن اش را انجام دهید، سال ها می توانید بدون بروز مشکل از آن استفاده کنید، کولر گازی نیز دقیقا مشابه اتومبیل بوده و در صورتی که سرویس سالانه آن به صورت مرتب انجام شود برای شما فواید بسیاری را به دنبال خواهد داشت که در ادامه تعدادی از آنها را برای شما خواهیم گفت :

  • کاهش مصرف برق کولر گازی
  •  کاهش هزینه  تعمیراتی دستگاه
  • کاهش بیماری‌های تنفسی و آلرژیک
  •  افزایش بازدهی دستگاه
  •  افزایش طول عمر مفید دستگاه

  بهترین زمان برای سرویس کولر گازی چه زمانیست؟

  اگر از کولر گازی خود فقط برای سرمایش استفاده میکنید ، سرویس سالانه قبل از شروع فصل تابستانه برای شما کفایت خواهد کرد، اما برخی دوستانی که از گرمایش کولر گازی خود نیز بهره میبرند باید در فصل پاییز اقدام به سرویس کولر گازی خود نمایند.

  تعمیر کولر گازی هایر

  مشکلات رایج در کولر گازی هایر:

  -مشکل باد گرم کولرگازی هایر
  -مشکل صدای زیاد کولرگازی هایر
  -چک کردن سلامت درب کولر گازی
  -شارژ گاز کولر گازی
  -شستشوی کولر گازی
  -چک کردن فشار گاز کولر گازی
  -تمیز کردن فیلتر هوای کولر گازی
  -هواگیری کولر گازی
  -تعمیر و تعویض قطعات معیوب
  -چک کردن صحت عملکرد کندانسور کولر گازی
  -خدمات سرویس سالیانه کولر گازی هایر
  -تایمر دستگاه روشن است، اما کولر نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
  -کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
  -کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
  -کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل کولر سریع انجام می شود.
  -کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
  -در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
  -دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
  -سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.

  1.چرا کولر گازی هایر باد گرم می‌زند؟

  خروج باد گرم از کولر گازی به دلایل مختلفی ممکن است بروز دهند. ساده‌ترین راه‌حل برای حل این مشکل سرویس مرتب کولر گازی است.
  فیلتر کولرگازی را بررسی کرده و مطمئن شوید در اثر گردوخاک مسدود نشده است. به طور مرتب آن را شستشو دهید .
  بعد از شست‌وشوی کولر گازی به سراغ بررسی فن‌های آن رفته و نحوه عملکرد آن را بررسی کنید.
  در مرحله بعد گاز دستگاه باید بررسی شود. گاز مبرد به‌عنوان یکی از فاکتورهای اساسی در سیکل سرمایشی کولر گازی است
  گاز کولرگازی می‌بایست بررسی شود. چرا که کاهش گاز یکی از اصلی‌ترین دلایل بروز این مشکل است.
  و در آخر عملکرد کمپرسور دستگاه باید بررسی شود.

  2.علت نشتی آب از کولر گازی هایر چیست؟

  در صورت بروز آبریزش از کولرگازی باید مسیر تخلیه آب از شلنگ درین را بررسی کنید
  معمولاً آب اضافی ناشی از کارکردن کولرگازی از مسیری خارج شده و به سمت بیرون هدایت می‌شود. برخی مواقع به دلیل رعایت‌نکردن شیب مناسب و یا وجود ذرات گردوغبار در دستگاه این مسیر بسته شده و آب به داخل منزل وارد می‌شود.
  عدم توجه به نشتی آب می‌تواند سبب رشد کپک و باکتری در قسمت مربوطه شده و در نتیجه مشکلات زیادی را در کولرگازی ایجاد کند

  3.وجود نشتی در کولرگازی هایر :

  یکی از مشکلات رایجی که تعمیر اسپلیت هایر با آن مواجه می‌شوید، وجود نشتی گاز مبرد است. گاز مبرد در لوله‌های مسی کولر گازی هایر تحت‌فشار بالا ذخیره می‌شود؛ بنابراین لوله‌های مسی تحت تنش دائمی قرار دارند. به دلیل رطوبت و سایر عوامل خورندگی، لوله‌های مسی سوراخ شده و نشتی ایجاد می‌کنند. از دلایل دیگر ایجاد نشتی در لوله‌های کولر گازی می‌توان به نصب غیراصولی، وجود خم خوردگی و عدم سرویس به‌موقع کولر گازی اشاره نمود.
  تعمیرات کولر گازی ایوولی در تهران

  4.علت خاموش‌شدن کولرگازی هایر به‌صورت ناگهانی چیست؟

  اگر متوجه شدید کولرگازی بین کار به‌صورت ناگهانی خاموش می‌شود، می‌بایست ابتدا دمای کمپرسور بررسی شود. ممکن است افزایش دما در کمپرسور سبب بروز این مشکل شده باشد که به‌اصطلاح این عمل را اورلود کولر گازی نیز می‌نامند. در این صورت کولرگازی به‌منظور برقراری ایمنی، این کار را انجام می‌دهد.
  یکی دیگر از دلایل بروز این مشکل بروز خرابی در برد کولر گازی است. چرا که فرمان صحیح به‌منظور خاموش و روشن‌شدن به‌موقع کولرگازی ارسال نمی‌شود.
  آخرین دلیل بروز این مشکل بروز نقص فنی در ترموستات کولر گازی هایر است در این صورت دمای صحیح تشخیص داده نشده و سبب خاموش‌شدن ناگهانی آن می‌شود.

  5.علت خروج بوی بد از کولرگازی چیست؟

  کار کولرگازی این است که هوای خانه را دریافت کرده و یا به‌اصطلاح گرمای خانه را جمع‌آوری می‌کند. حال رطوبت ناشی از هوا، از طریق لوله‌ها به داخل پن یاسینی کولرگازی ریخته می‌شود؛ بنابراین از سیستم به بیرون برده می‌شود.
  درصورتی‌که در این مسیر انسدادی به وجود آید، آب به کولرگازی بر می‌گردد که این مسئله باعث آسیب رسیدن به کولرگازی نیز می‌شود.
  بنابراین، در این صورت کولرگازی بوی بد می‌گیرد. برای رفع این مشکل لازم است هرچند وقت یکبار کلیه مسیر خروجی و لوله‌ها را بررسی کنید. همچنین به طور مرتب آنها را تمیز کنید تا ‌این مشکل رخ ندهد.

  6.علت یکسره کارکردن کولر گازی هایر چیست؟

  یکی از مشکلات دستگاه هایر اتومات نکردن و یکسره کارکردن موتور دستگاه است، در صورت بروز این مشکل به‌نوبت موارد زیر را بررسی کرده و از سالم‌بودن آنها اطمینان حاصل نمایید.
  فن دستگاه را بررسی نمایید تا ایرادی نداشته باشد.
  فن ترموستات را نیز بررسی کنید.
  میزان گاز مبرد دستگاه را نیز چک کنید تا مشکلی نداشته باشد. کاهش گاز مبرد یک از موارد مهم در اتومات نکردن دستگاه است که به دلیل نشتی و خروج گاز مبرد ممکن است رخ دهد.

  7-کولر گازی هایر مداوم کار میکند :

   یکی از مشکلاتی که آسیب های جدی به سیستم های تهویه وارد می کند یکنواخت کار کردن و اتومات نکردن کمپرسور کولر گازی است ،این مشکل به دلایل  زیر میتواند بروز دهد :

  • کثیف بودن فیلتر های یونیت داخلی 
  • وجود مشکل در ترموستات کولر گازی
  •  کثیف بودن کویل های یونیت خارجی جی
  •  خراب شدن محیط
  • عدم تناسب متراژ با ظرفیت کولر گازی
  •   وجود مشکل در برد کولر گازی
   برای مطالعه مقاله کولر گازی چه زمانی اتومات میکند اینجا کلیک کنید.

  8-فن کولر گازی هایر کار نمی کند:

  کولر گازی های هایر دارای هستند ،که یک یکی از آنها در محیط داخلی و دیگری در محیط خارجی تعبیه شده است ،بروز مشکل در هر یک از این فن ها باعث خنک نشدن محیط و اختلال در عملکرد کولر گازی میشود در هنگام بروز مشکل در کولر گازی هایر به بررسی عوامل زیر می پردازد:

  •  خراب شدن موتور بلور فن
  • خراب شدن خازن فن
  •  وجود مشکل در موتو موردر فن
  •  خرابی سنسور دما
  •  خراب شدن سوئیچ چرخشی
  •  ایران در رله برد
   برای مطالعه چرا کولر گازی روی فن کار میکند ؟ اینجا کلیک کنید.

  تعمیرات کولر گازی ایوولی در غرب تهران

  خدماتی که تهران سرویس آنلاین در زمینه تعمیر کولر گازی هایر به شما ارائه میدهد :

  -تعمیر و تعویض قطعات در کولر گازی هایر
  -شارژ گاز کولر گازی هایر
  جمع کردن گاز کولر اسپلیت بدون گیج
  -تعمیرات کندانسور کولر گازی
  -تعمیرات پنل داخلی و خارجی کولر
  -انجام سیم کشی کولر گازی و لوله کشی کولر گازی
  -جابجایی اصولی کولر گازی
  -نصب اصولی کولر گازی هایر
  -مشاوره خرید کولر گازی هایر
  -تعمیر شیر برقی کولر گازی و موتور فن کولر گازی
  -تعمیرات مربوط به ترموستات کولر گازی (علائم خرابی ترموستات کولر گازی)
  -عیب یابی کولر گازی و اسپیلت
  -سرویس فصلی و دوره ای کولر گازی
  -تعمیرات برد کولر گازی هایر
  -خدمات لوله کشی روکار و توکار کولر گازی
  برای مطالعه مقاله باز کردن کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کمپرسور کولر گازی هایر:

  خرابی کمپرسور مشکلات بسیاری را در کولر گازی و اسپلیت ایجاد می کند که باید به سرعت آنها را برطرف کنید. اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای کولر گازی است. در واقع وقتی سرمای این دستگاه کم می شود و به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند، تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می روند؛ چرا که این قطعه، به نوعی شاخص عملکرد کولر به شمار می رود. خنک نکردن هم علامت دیگری است که تیم تعمیرات کولر گازی هایر پیش از ترمیم کمپرسور به آن توجه می کنند. پس از ترمیم کمپرسور، عملکرد کولر و روند خنک سازی به حالت عادی باز می گردد.

  تعمیر کولر پنجره ای هایر:

  هر گونه خرابی و تعمیر و همچنین نصب و جابجایی انواع کولر پنجره ای هایر را به ما بسپارید.کولر های پنجره ای که در بسیاری از مناطق که امکان لوله کشی و نصب پنل داخلی برایشان امکان پذیر نیست بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. هران سرویس با سابقه بسیار زیاد در تعمیر کولر گازی پنجره ای هایر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

  تعمیر کولر ایستاده هایر:

  کولر گازی های ایستاده به دلیل ظرفیت زیادشان در مکان های بسیار بزرگ و عموماً مکان هایی که دارای سقف های بلندی هستند، مورد استفاده قرار می گیرند چرا که در این فضاها اسپیلت کارایی چندانی نداشته و نمیتواند خنکای خوبی را در محیط ایجاد کند.
  شاید اکثر شما دوستان کولر گازی های ایستاده هایر را در بانک ها ادارات مساجد و سالن های اجتماعات دیده باشید، این کولر گازی ها در قسمتی از فضای محیط قرار گرفته و شروع به خنک سازی محیط می کنند.
  تعمیرات و سایر خدمات این مدل از کولر گازی بسیار تخصصی بوده و باید به دست تعمیرکاران مجاز انجام گیرد.
  اگر برای تعمیر نصب و سرویس کولر گازی ایستاده هایر خود به یک تکنسین متخصص نیاز دارید  تنها کافیست با پشتیبانی مجموعه تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید.

  با احترام به تمامی مشتریان گرامی، ما با افتخار به شما خدمات فروش قطعات کولرگازی ارائه می‌دهیم. اگر به دنبال قطعاتی با کیفیت برای سیستم خنک کننده خود هستید، به مکان صحیح آمده‌اید.
  تضمین کیفیت:
  ما از بهترین تامین کنندگان معتبر استفاده می‌کنیم تا به شما قطعات با کیفیت و قابل اعتماد را ارائه دهیم. هر قطعه که از ما خریداری می‌کنید، به دقت بررسی و تست می‌شود تا اطمینان حاصل شود که بهترین عملکرد را ارائه می‌دهد.
  تنوع محصولات:
  با داشتن مجموعه‌ای گسترده از قطعات کولرگازی، ما توانایی ارائه هر نوع قطعه مورد نیاز شما را داریم. از کمپرسورها تا واحدهای داخلی و خارجی، ما محصولاتی را داریم که به همه نیازها پاسخ می‌دهد.
  قیمت منصفانه:
  هدف ما ارائه قطعات با کیفیت به قیمت مناسب است. ما به دنبال ارتقاء تجربه خرید شما هستیم و معتقدیم که این امر باید به همراه قیمت منصفانه انجام شود.
  پشتیبانی فنی:
  تیم پشتیبانی ما همواره در دسترس است تا به شما در انتخاب و نصب قطعات کمک کند. ما به شما تضمین می‌دهیم که با خرید از ما، از پشتیبانی فنی قوی و حرفه‌ای برخوردار خواهید بود.
  با ما تماس بگیرید و به ما اجازه دهید کمک کنیم تا بهترین قطعات را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

  راهکارهای افزایش طول عمر کولرگازی های هایر:

  به جرات می توان گفت که، نحوه ی استفاده کاربر از کولر گازی نقش تعیین کننده ای در میزان نیاز او به تعمیرات کولرگازی هایر دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید، همچنین توجه داشته باشید که کولر را تمام وقت با نهایت قدرتش روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. از طرفی باید به خاطر داشته باشید که هرگز به طور هم زمان از کولر آبی و گازی در یک مکان استفاده نکنید، زیرا عملکرد این دو دستگاه با هم کاملا متفاوت است و استفاده ی هم زمانشان می تواند باعث خرابی هر دو دستگاه شود.فراموش نکنید که فیلتر ها و توری های کولرگازی را همواره تمیز نگه دارید و هر ۳۰ روز یک بار آنها را شست و شو دهید. در اجرای تنظیمات کولرگازی نیز باید محتاط باشید و هرگز در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش کولرگازی را تغییر ندهید. اکیدا توصیه می نماییم که با مشاهده ی هر گونه اختلالِ هر چند ناچیز، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه اقدام نکنید و در هنگام نصب نیز از تجربه و تخصص یک متخصص ماهر کمک بگیرید و اصول کلی دفترچه های راهنما را رعایت نمایید.

  لیست ارورهای کولر گازی هایر:

  تمامی کولر گازی ها مجهز به سیستم عیب یابی هوشمند هستند، که در این سیستم بروز کوچکترین مشکل در قسمتهای مختلف دستگاه به صورت اعداد و حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نشان داده شده که هر یکی از این حروف و اعداد بیانگر بروز مشکل در یکی از قطعات کولر گازی است.
  ما در مقاله ای تحت عنوان ارور های کولر گازی هایر به صورت جداگانه به این ارور ها پرداخته ایم و راه حل های برطرف کردن هر یک را برای شما عزیزان توضیح داده ایم در ادامه این مقاله نیز لیست کوتاهی از این ارورها برای شما عزیزان درج شده است.

  کد ارور معنی کد ارور توضیحات
  E1 نقص سنسور دمای اتاق سنسور دمای اتاق اتصالی دارد یا مدار آن باز است، به دلیل سیگنال می‌تواند دوباره کار خود را از سر بگیرد.
  E2 نقص سنسور دمای سیم‌پیچ (کویل) داخلی. سنسور دمای سیم‌پیچ (کویل) داخلی اتصالی دارد یا مدار آن باز است، به دلیل سیگنال می‌تواند دوباره کار خود را از سر بگیرد.
  E4 ایراد EEPROM برای امتحان کردن E2 به برق وصل شده است یاE2 خراب شده است.
  E7 خطای برقراری ارتباط بین واحدهای داخلی و خارجی آژیر خطای ارتباطی به مدت ۴ دقیقه به طور متناوب به صدا در می‌آید، به دلیل سیگنال می‌تواند دوباره کار خود را از سر بگیرد.
  E14 نقص موتور فن داخلی سیم‌پیچیِ اشتباهِ موتور فن داخلی یا نقص موتور فن داخلی
  E18 محافظت حدِ دما پاسخ غیرطبیعی شیر ۴ طرفه واحد خارجی
  F1 نقص ماژول ماژول واحد خارجی ایراد دارد.
  F2 نقص موتور DC در واحد خارجی موتور DC در واحد خارجی ایراد دارد.
  F4 محافظت در مقابل دمای بیش از حد / دمای تخلیه کمپرسور محافظت در مقابل دمای تخلیه بالا در کمپرسور
  F5 جریان بیش از حد ماژول / نقص مبدل جریان
  F6 نقص سنسور دمای محیط خارجی سنسور دمای محیط خارجی اتصالی دارد یا مدار آن باز است.
  F7 نقص سنسور دمای مکش / برفک‌زدایی در واحد خارجی سنسور دمای مکش/ برفک‌زدایی در واحد خارجی اتصالی دارد یا مدار آن باز است.
  F8 فشار بالای غیرطبیعی فشار بالا بیش از حد زیاد است
  F9 فشار کم غیرطبیعی فشار کم غیرطبیعی
  F10 عدم شناسایی منبع تغذیه کولر
  F11 PCB EEPROM واحد خارجی معیوب است برای امتحان کردن درست یا خراب بودن E2 به برق وصل می­شود.
  F13 عدم برقراری ارتباط بین PCB و ماژول واحد خارجی
  F14 نقص سنسور دمای تخلیه کمپرسور سنسور دمای تخلیه کمپرسور واحد خارجی دچار اتصالی شده است یا مدار آن باز است.
  F15 نقص عملکرد کمپرسور قابل از سرگیری
  F16 تشخیص قطع مدار در حالت اجرا تشخیص قطع مدار در کمپرسور DC واحد خارجی در حالت اجرا یا نقص کمپرسور، قابل از سرگیری

  برند هایر ساخت کدام کشور است ؟

  هایریک شرکت چندملیتی تولیدکننده لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی است که مقر آن در چینگدائو، استان شاندونگ، چین می‌باشد. این شرکت محصولات مختلف را طراحی، توسعه و تولید کرده و به فروش می‌رساند، که برخی از این محصولات عبارتند از: سیستم‌های تهویه مطبوع، تلفن همراه، کامپیوتر، اجاق‌های مایکروویو، ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر و تلویزیون و ….
  محصولات شرکت هایر تحت لیسانس آلمان تولید میشود.موتور یخچال های هایر آلمانی است.

  خرید کولر گازی هایر:

  تهران سرویس آنلاین انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت ۵ ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این کولر گازی با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب کولر گازی مناسب یاری دهند.
  مجموعه ما بیش از ۱۰ سال است که در زمینه فروش انواع برند کولر گازی فعالیت داشته و تمامی برندهای معتبر را با گارانتی شرکتی به مشتریان عزیز عرضه میکند.
  ما در مقاله کم مصرف ترین کولر گازی به معرفی انواع مدل و برند کولر گازی های اینورتر پرداخته و سعی کردیم به شما عزیزان لیست کامل این برند ها را معرفی نماییم.

  انواع کولر گازی هایر:

  -کولر گازی اسپیلت هایر
  -کولر گازی ایستاده هایر
  -کولر گازی پرتابل هایر

  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی توشیبا  اینجا کلیک کنید.

  ظرفیت کولر گازی اسپلیت برای مصارف خانگی:

  مطمئنا انتخاب و خرید کولر گازی به مساحت متراژ فضایی که برای خنک کردن نیاز هست بستگی دارد.
  -بررسی استفاده همزمان وسایلی دیگر با کولر سامسونگ
  -بررسی تعداد خانوار و کسانی که در منزل سکونت دارند.
  -بررسی تعداد پنجره های داخل خانه و فضای موجود
  -بررسی ارتفاع و بلندی دیوار خانه تا سقف

  در بخش زیر سعی کرده ایم که براساس مساحت خانه ها نوع کولری که نیاز هست را لیست کنیم:

  مساحت بین ۳۰ تا ۳۷ با ظرفیت کولرهای ۹۰۰۰
  مساحت بین ۳۸ تا ۴۲ با ظرفیت کولرهای ۱۰۰۰۰
  مساحت بین ۴۳ تا ۵۰ با ظرفیت کولرهای ۱۲۰۰۰
  مساحت بین ۵۱ تا ۶۵ با ظرفیت کولرهای ۱۴۰۰۰
  مساحت بین ۶۶ تا ۹۰ با ظرفیت کولرهای ۱۸۰۰۰
  مساحت بین ۹۱ تا ۱۲۰ با ظرفیت کولرهای ۲۴۰۰۰

  تعمیرات کولر گازی هایر در شمال تهران :

  با توجه به افزایش درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی در مناطق شمالی شهر تهران مجموعه تهران سرویس آنلاین اقدام به تاسیس شعبه شمال شهر با شماره تماس ۲۲۶۶۹۱۹۶ نموده است.این شعبه به صورت دو شفیت از ۹ صبح الی ۲۱ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.شعبه شمال شهر تهران بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل در کنار شماست تا آسایش و آرامش را به خانه هایتان برگرداند.برای رزرو وقت در روزهای تعطیل بهتر است از قبل اقدام نمایید.

  تعمیرات کولر گازی هایر در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.برند کولر گازی شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  تعمیرات کولر گازی هایر در شرق تهران :

  پایتخت نشینان در مناطق شرق و جنوب شرقی برای ثبت درخواست تعمیرات کولرگازی و اسپلیت خود میتوانند در تمام طول هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین درخواست خود را ثبت نمایند.تکنسین های مجموعه در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر بوده و اقدام به تعمیرات اسپلیت شما عزیزان مینمایند.

  تعمیرات کولر گازی هایر در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی و  اسپلیت مشتریان عزیز مینمایند.شعبه مرکز تهران با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیز میباشند.اگر شما هم ساکن مناطق مرکزی تهران هستید، برای ثبت درخواست خدمات خود همین حالا با ما در تماس باشید.

  تعمیرات کولر گازی هایر در جنوب تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق جنوب تهران برای ثبت درخواست خدمات تعمیر اسپلیت و کولر گازی خود میتوانند، با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه اقدام نمایند.ارائه خدمات در شعبه جنوب تهران به صورت حضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند برای خرید قطعات کولر گازی و یا استفاده از خدمات تعمیرات حضوری ضمن هماهنگی های قبلی در این شعبه حاضر شوند.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از ۱ ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات کولر گازی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس