ارورهای پکیج فالکه

 • ارورهای پکیج فالکه (falke water heater error ) پکیج های فالکه  با کیفیت بالا و رعایت استاندارهای روز اروپا تولید و به بسیاری از کشورهای صادر شده است. در کشور ما نیز این پکیج مورد استقبال بسیاری از مردمان عزیزمان قرار گرفت .اگر شما هم از پکیج فالکه در منزل خود استفاده میکنید ، حتما این مقاله را تا انتها دنبال کنید.ما در این مقاله  لیست کاملی از کدهای خطا پکیج فالکه را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. تا در صورت بروز مشکل با استفاده از این لیست پکیج خود را عیب یابی و تعمیر نمایید.

  تعمیر پکیج فالکه :

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج فالکه به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج فالکه خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج فالکه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج آلزان اینجا کلیک کنید.

  کد خطا پکیج فالکه:

  شرکت فالکه یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.

  لیست ارورهای پکیج فالکه :

  کد خطا شرح خطا
  E01 خطای جرقه زنی
  E02 خطای آتش غیر واقعی
  E03 گرم شدن بیش از اندازه
  E04 مشکل کلید فشار هوا .
  E05 مشکل کلید فشار هوا
  E06 مشکل کلید فشار هوا.
  E07 کابل ترموستات دودکش
  E08 مشکل در برد الکترونیکی
  E09 مشکل در شیر کنترل گاز
  E12 مشکل در برد الکترونیکی
  E21 مشکل در برد الکترونیکی

  رفع ارورهای پکیج فالکه در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج فالکه خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج فالکه تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج فالکه :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج فالکه خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه ی علت بوی گاز از پکیج اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج فالکه :

  هزینه رفع ارور پکیج فالکه با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج آلزان اینجا کلیک کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس