ارور لباسشویی فاگور

 • ارور لباسشویی فاگور (Fagor washing machine error) در این مقاله به بررسی ارورهای لباسشویی فاگور پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.
  اگر ماشین لباسشویی فاگور شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد. هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای لباسشویی فاگور پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.
  شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور لباسشویی فاگور توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات لباسشویی فاگور جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر لباسشویی فاگور:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مرم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل لباسشویی فاگور فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر لباسشویی فاگور خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه لباسشویی فاگور:

  • تعمیر لباسشویی فاگور
  سرویس لباسشویی فاگور
  • نصب لباسشویی فاگور
  •تعویض لاستیک درب لباسشویی فاگور
  •تعمیر برد لباسشویی فاگور

  علت بروز ارور در لباسشویی فاگور:

  لباسشویی فاگور به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • لرزش و حرکت لباسشویی فاگور
  • تمیز نشستن ماشین لباسشویی
  • روشن نشدن ماشین لباسشویی
  • کار نکردن لباسشویی
  • مسدود شدن فیلتر لباسشویی
  • برق داشتن بدنه لباسشویی فاگور
  • خاموش شدن ناگهانی لباسشویی
  • نشتی آب از لباسشویی
  • خرابی تایمر لباسشویی
  • خرابی میکروسوئیج درب
  • خرابی زبانه و قفل درب
  • خراب شدن دکمه استارت
  • مشکل در ورود آب به درون مخزن
  • خرابی برد لباسشویی
   ..

  اشاره کرد.

  لیست ارورهای لباسشویی فاگور:

  شرکت‌های سازنده ماشین لباسشویی فاگور از چراغ‌های LED یا کدها و ارورهایی که روی صفحه دیجیتال دستگاه ظاهر می‌شود، برای اطلاع یافتن کاربران از وضعیت دستگاه خانگی خود استفاده می‌کنند. این نشانه‌ها آخرین وضعیت دستگاه یا وجود ایرادی احتمالی در آن را نشان می‌دهد.
  یکی از بهترین راه‌های تعمیر یا تشخیص عیوب لوازم خانگی استفاده از دفترچه راهنما است. اما برخی از کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی فاگور در دفترچه راهنما اشاره نشده‌است، پس بهتر است آن‌ها را در ذهن بسپاریم. همچنین اگر با کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی فاگور آشنا باشید، در صورت مواجه با آن، اطلاعات بهتری برای توضیح به تعمیرکار خواهید داشت. در جدول زیر با انواع کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی فاگور آشنا می‌شوید.
  برخی از این ارورها به راحتی در منزل قابل بررسی و برطرف کردن بوده و هرگز لازم نیست برای برطرف کردن ان ها با تکنسین متخصص تماس حاصل کرد اما برخی دیگر از ارورهای لباسشویی فاگور باید توسط تعمیرکار بررسی و پیش از آسیب جدی به دستگاه برطرف شود.
  برطرف کردن ارورهای لباسشویی فاگور

  ارور یا کد خطا F01 لباسشویی فاگور :

  شرح خطا : کدخطا F01 زمانی نمایش داده میشود که آب ورودی به دستگاه با مشکل مواجه باشد.(در حدود 8 دقیقه دستگاه عمل آبگیری را انجام ندهد)
  علت ایجاد ارور : وقتی لباسشویی عمل آبگیری را انجام ندهد، متقابلا دستگاه شروع بکار نمی کندو یا دستگاه شروع بکار کرده پس از چند ثانیه متوقف می شود. (مشکلات شیربرقی، منبع ورودی آب، اتصالات و شلنگ آب موجب بروز کد خطای مذکور می شود).
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل ابتدا منبع آب ساختمان را بررسی کنید، سپس اتصالات و شلنگ ورودی آب را چک کنید، گاها پیچ خوردگی شلنگ و یا مسدود شدن و فرسودگی آن باعث قطع اتصال آب به دستگاه میشود، در نهات شیر برقی و فشار سنج آب ورودی دستگاه را عیب یابی کنید، پس از تشخیص عیب قطعه معیوب را تعمیر و یا تعویض نمایید.

  ارور یا کد خطا F02 لباسشویی فاگور :

  شرح خطا : کدخطا F02 زمانی نمایش داده میشود که ماشین لباسشویی فاگور عمل تخلیه را به دستی انجام ندهد.
  علت ایجاد ارور : معمولا معیوب شدن فیلتر، پمپ تخلیه و یا مسدود شدن ورودی و خروجی آب باعث پدید آمدن مشکل فوق خواهد شد.
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل ابتدا فیلتر پمپ تخلیه را تمیز کنید، گاها گرفتگی و کثیف بودن فیلتر باعث اخلال در روند تخلیه لباسشویی می شود، سپس پمپ و سیم کشی آن را بررسی و عیب یابی نمایید، در نهایت با تعویض و یا تعمیر قطعه معیوب مشکل برطرف خواهد شد.

  ارور یا کد خطا F04 لباسشویی فاگور :

  شرح خطا : وقتی قفل درب لباسشویی معیوب شده باشد، با کد خطای F04 مواجه خواهیم شد.
  علت ایجاد ارور : در کلیه ماشین های لباسشویی وقتی درب دستگاه باز و یا بسته نشود دستگاه شروع بکار نمی کند، فرسودگی قفل و مشکلات میکروسوئیچ باعث بروز کد خطای مذکور خواهد شد.
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل، قفل درب، لولای درب، میکروسوئیچ، برد و اتصالات آن را به دقت بررسی و عیب یابی کنید، سپس قطعه معیوب را تعویض نمایید.

  ارور یا کد خطا F05-F06 لباسشویی فاگور :

  شرح خطا : هنگامیکه سنسورتشخیص دمای ماشین لباسشویی فاگور معیوب شده باشد، با یکی از کدهای خطای F05-F06 مواجه خواهیم شد.
  علت ایجاد ارور : وقتی مشکلی برای سنسور دمای لباسشویی پیش آمده باشد، آب ورودی به دیگ دستگاه دمای مطلوب و نرمالی ندارد، آب دیگ یا سرد است یا بسیارداغ. خرابی هیتر و اتصالات آن موجب بروز مشکل فوق خواهد شد.
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل، هیتر، المنت،سنسورNTC، سیم کشی و اتصالات المنت، راه ارتباطی بین برد و هیتر را به دقت بررسی و عیب یابی نمایید، سپس قطعه ایراد دار را تعمیر و یا تعویض کنید.

  ارور یا کد خطا F07 لباسشویی فاگور :

  شرح خطا : هنگامیکه سنسورتشخیص سطح آب لباسشویی معیوب شده باشد، با کد خطای F07 مواجه می شویم.
  علت ایجاد ارور : وقتی سنسورسطح آب ایراد داشته باشد، دستگاه به درستی آبگیری نمی کند، در نتیجه لباسشویی شروع بکار نکرده و یا پس از مدت کوتاهی خاموش می شود.
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل، شیربرقی، اتصالات ورودی آب به دیگ، شلنگ ورودی، پمپ تخلیه را به دقت عیب یابی و بررسی نمایید.

  ارور یا کد خطا F08-F09 لباسشویی فاگور :

  شرح خطا : هنگامیکه ایرادی برای موتور لباسشویی پیش آمده باشد با یکی از کدهای خطای F08-F09 مواجه خواهیم شد.
  علت ایجاد ارور : معمولا وقتی موتورلباسشویی فاگور سوخته باشد، نیم سوز شده باشد و یا مشکل جدی برای موتور ایجاد شده باشد با یکی از کدهای خطای فوق مواجه خواهیم شد.(نوسانات و اختلالات برقی، فرسودگی سیم کشی داخلی موتور، سوختن مدار بین برد و موتور میتواند علت پیش آمدن مشکل فوق شود)
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل، با تکنسین های مجرب در زمینه تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید، زیرا برطرف کردن مشکل فوق نیاز به دانش و مهارت تخصصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی دارد.

  ارور یا کد خطا F10-F11-F12 لباسشویی فاگور :

  شرح خطا : هنگامیکه ایرادی برای بردالکترونیک مرکزی ماشین لباسشویی فاگور پیش آمده باشد با یکی از کدهای خطای F10-F11-F12 مواجه خواهیم شد.
  علت ایجاد ارور : وقتی بردالکترونیک مرکزی دستگاه معیوب شود، عملکرد کلی دستگاه بهم می ریزد، برای مثال : دستگاه فرمان نمی پذیرد، برنامه های شستشو اجرا نمی شوند، دستگاه خود به خود خاموش می شود و…
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل، برد الکترونیک مرکزی دستگاه، سیم کشی برد، مدار، خازن و اتصالات آن را به دقت عیب یابی و بررسی نمایید، در نهایت با تعمیر و یا تعویض برد ماشین لباسشویی مشکل فوق برطرف خواهد شد.

  برای راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در لباسشویی فاگور:

  ماشین لباسشویی را در محل خشک و خنک قرار دهید؛ چون گرما و رطوبت باعث کم‌شدن طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود. ماشین لباسشویی را در سطح صاف و تراز قرار دهید؛ چون سطح ناهموار موجب لق زدن بدنه و شکسته‌شدن دیگ ماشین لباسشویی می‌شود.
  ممکن بعد از مدتی ماشین لباسشویی، لباس هاتیان را تمیز نشویید. یکی از اصلی‌ترین مشکلات جمع‌شدن رسوب آب سخت و مواد شوینده است؛ بنابراین ماشین لباسشویی هرازگاهی به تمیزکاری احتیاج دارد. برای پاک‌سازی و ازبین‌بردن رسوب‌های آن از مواد جرم‌گیر ماشین لباسشویی استفاده کنید.
  واشر دور ماشین لباسشویی یکی از قطعاتی است که به‌شدت در معرض آسیب هست. معمولاً ذرات شوینده و نرم‌کننده مصرف شده در ماشین لباسشویی در کناره‌های واشر لاستیکی جمع می‌شود که باعث کم‌شدن طول عمر واشر می‌شود پس بهتر است هر هفته یک‌مرتبه واشر دور لباسشویی را با دستمال نمناک تمیز کنید.
  فیلتر لباسشویی در پایین دستگاه قرار دارد و از ورود آشغال‌های درشت به مسیر تخلیه جلوگیری می‌کند. اگر فیلتر را تمیز نکنید آب در دیگه ماشین لباسشویی باقی خواهد ماند. راه‌حل تمیزکردن آن استفاده از قرص جرم‌گیر هر شش ماه یکبار است.
  یکی از اشتباهاتی که اغلب افراد انجام می‌دهند بعد از خارج‌کردن کردن لباس از لباسشویی درب آن را می‌بندند. باز نگه‌داشتن درب ماشین لباسشویی بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه باعث خشک شدن رطوبت داخل ماشین و همچنین از رشد باکتری و کپک داخل ماشین جلوگیری میکند.
  تمیزنکردن جاپودری باعث رشد باکتری و همچنین تشکیل مواد سمی می‌شود که این مواد وارد چرخه لباسشویی و همچنین بدن ما می‌شود؛ بنابراین بهتر است هر چند وقت یکبار داخل جاپودری را تمیز کرده تا از بروز مشکلات جلوگیری کنیم.
  هر ماشین لباسشویی ظرفیت مخصوص به خود را دارد که روی دستگاه ذکر شده است. اگر حجمی بیشتر از ظرفیت آن لباس ریخته شود باعث خوب نچرخیدن ماشین لباسشویی و آسیب به دستگاه می‌شود. بهتر است همیشه به‌اندازه یک‌سوم ماشین لباسشویی، لباس داخل دیگ قرار دهید؛ چون لباس بعد از خیس شدن وزن زیادی می‌گیرد.
  پیشنهاد می‌شود هر شش ماه یک‌بار به وضعیت ماشین لباسشویی خود رسیدگی کنید تا مطمئن شوید مشکلی ندارد این کار باعث افزایش طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود.
  روی هر ماشین لباسشویی صفحه‌ای با تعدادی دکمه قرار دارد که می‌توانید برنامه شست شوی خود را انتخاب کنید و در صورت لزوم دور موتور و میزان دمای آن را تغییر دهید. از فشردن بیشتر دکمه‌ها اجتناب کنید؛ زیرا این کار باعث هنگ کردن دستگاه و سوختن برد آن می‌شود. همچنین از آب یا مایعات برای تمیزکردن صفحه‌کلید استفاده نکنید.
  تعمیر ارور لباسشویی فاگور

  برطرف کردن ارور لباسشویی فاگور در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نماید و درخواست تکنسین لباسشویی فاگور خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناس ما باشید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس به محل شما اعزام شده و نسبت به تعمیر لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  برطرف کردن ارور لباسشویی فاگور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی فاگور خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس حاصل نمایید.شعبه غرب تهران مجموعه به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته در خدمت شما مشتریان عزیز بوده و به تعمیر لباسشویی فاگور شما خواهد پرداخت. از زمان ثبت درخواست تا حضور کارشناس متخصص تنها یک ساعت طول خواهد کشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی فاگور در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر لباسشویی فاگور را در تمام مناطق شرق تهران در کوتاه ترین بازه زمانی با ارائه ضمانت نامه و داغی قطعات تعویضی انجام میدهد.تمامی خدمات مجموعه ما براساس نرخ اتحادیه بوده و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود.برای ثبت درخواست خود همین حالا با شماره تماس 77241505 تماس حاصل کرده و منتظر حضور کارشناسان ما باشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی فاگور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر لباسشویی فاگور مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۶۵۹۳۳۸

  برطرف کردن ارور لباسشویی فاگور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب لباسشویی فاگور را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.در صورتی که پس از مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور لباسشویی خود نبوده اید، کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس متخصص به محل شما اعزام شده و نسبت به رفع ارور لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل لباسشویی فاگور شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار لباسشویی فاگور خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات لباسشویی فاگور ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکارلباسشویی فاگور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات لباسشویی فاگور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای لباسشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس