ارورهای کولر گازی ایوولی

 • ارورهای کولر گازی ایوولی ( Evoli Air Conditioner Errors) اگر شما قصد عیب یابی و تعمیر کولر گازی ایوولی خود را دارید ،تا انتهای مقاله با ما همراه شوید، تا با هم به بررسی کدخطا کولر گازی ایوولی و راه های برطرف کردن آنها بپردازیم.
  شما با استفاده از این مقاله میتوانید به راحتی مشکلات جزئی پیش آمده در کولر گازی خود را برطرف نمایید ،اما به شما توصیه میکنیم در صورت بروز مشکلات اصلی در کولر گازی از دستکاری این وسیله خودداری کنید.
  به یاد داشته باشید، در صورت نیاز به مشاوره رایگان مشخصات خود به همراه شماره تلفن همراه خود را برای ما ارسال کرده تا در کوتاه ترین زمان کارشناسان مجموعه تهران سرویس آنلاین با شما تماس حاصل نمایند.
  سرویس کولر گازی به صورت سالانه و مستمر باعث افزایش طول عمر دستگاه کولر گازی و کاهش هزینه های ناشی از تعمیرات میشود.

  تعمیر کولر گازی ایوولی :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن تعمیرکاران متخصص برند ایوولی بیش از 7 سال است، در زمینه تعمیر کولر گازی ایوولی در سطح تهران در حال فعالیت دارد.
  استفاده از قطعات یدکی اصلی ، ضمانت 6 ماه و داشتن کمترین نرخ تعمیرات در تهران باعث شده روزانه بیش از 100 هزار نفر از خدمات این شرکت بهرمند شوند.
  تخصص ما جلب رضایت مشتریان عزیز است ،کیفیت کار کارشناسان تهران سرویس آنلاین بر کسی پوشیده نبوده و مشتریان ما بعد از یکبار استفاده از خدمات این شرکت به عضویت دائم ما خواهند پیوست.

  کد خطا کولر گازی ایوولی :

  کد خطا یا همان ارور های کولر گازی شامل حروف انگلیسی به همراه اعداد است ،که در هنگام بروز مشکل روی صفحه نمایشگر یونیت داخلی کولر گازی نشان داده میشود.
  این کدهای خطا برای مدل های مختلف کولر گازی متفاوت است و باید برای عیب یابی کولر گازی ایوولی لیست کامل ارورهای همان مدل را در دست داشت.
  توجه داشته باشید که این ارور ها به طور کامل محل دقیق بروز مشکل را به شما نخواهد، گفت و برای بررسی بیشتر لازم است ،که تکنسین با بررسی دقیق به رفع مشکل بپردازد.
  ایجاد هر مشکل در کولر گازی با یک کد خطای مخصوص روی صفحه نمایشگر نشان داده میشود، اما در بعضی مواقع چندین عامل باعث بروز مشکل میشود، که باید تمامی آنها بررسی و برطرف شود. به خاطر همین توصیه ما به شما عزیزان این است که در صورت بروز مشکل و ایجاد ارور در کولر گازی ایوولی خود ابتدا با تکنسینهای تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و مشکل را با آنها در میان بگذارید، تا در صورت لزوم تعمیرکار مجرب کولر گازی ایوولی برای رفع مشکل کولر گازی شما در کمترین فرصت در محل حاضر شود.

  لیست ارورهای کولر گازی ایوولی :

  کد خطای کولر گازی ایوولی علت ایجاد ارور کولر گازی ایوولی
  E2 در سنسورهای محیطی کولر اختلاف پیش آمده است.ممکن است سنسور محیطی کولر تحت شرایط مقاومت خود را از دست بدهد پس نیاز است که بررسی شود. همچنین فیوز مینیاتور برق کولر شاید به دلایل مختلفی قطع شده باشد که در این صورت لازم است با تعمیرگاه مشورت کنید.
  E3 وقتی بر روی نمایشگر این کد را مشاهده کردید این به این معناست در سنسور پایپ، اواپراتور، مشکلی پیش آمده است. مقدار اهم را چک کنید  همچنین فیوز مینیاتور برق را قطع کنید.
  E4 در یونیت های بیرونی مشکلی برای سنسور پایپ پیش آمده است.
  E5 زمانی که این خطا را مشاهده کردید این معنی را می دهد که در فن بلوور ایرادی پیش آمده که باید مقدار اهم فن را بررسی کنید. امکان دارد فن نیز سوخته باشد یا اینکه برد الکترونیکی آن نیم سوز شده باشد. برای این مشکل فیوز را قطع کرده و با تعمیرگاه این مشکل را در میان بگذارید.
  E7 بین یونیت داخلی و خارجی کابل هایی وجود دارد که اگر مشکلی برای این کابل ها پیش بیاید، این کد در دستگاه نمایش داده می شود.
  E8 وقتی این ERROR را مشاهده کردید یعنی اینکه میزان دمای کندانسور بسیار بالاست و این میزان باعث خرابی کندانسور دیفراست شده است.
  DF هنگامی که کد گفته شده را مشاهده کردید باید گفت این کد مربوط به یخ زدایی یا دیفراست.
  F9 این کد خطا نیز همانند کد خطای E2 برای سنسورهای محیطی اتفاق می افتد.
  F8 این ERROR نیز مانند کد خطای E3 می باشد.
  F7 کد F7 به این معناست که برای دیفراست کولر مشکلی پیش آمده و باید مقدار اهم آن بررسی شود.

  ارور ec کولر گازی ایوولی :

  یکی از رایج تری سوالات مصرف کنندگان درباره ارور ec کولر گازی ایوولی است ، درباره این ارور باید به شما عزیزان بگوییم ،این ارور مربوط به گاز کولر گازی است و باید گاز کولر گازی ایوولی چک شود، تا مطمئن شویم دستگاه دچار نشتی نشده باشد، در صورت نیاز بهتر است ، با کارشناس تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  ارور E9 کولر گازی ایوولی :

  در هنگام مواجه شدن با ارور e9 کولر گازی ایوولی ابتدا باید سنسور محیطی را بررسی کرده سپس در صورت مشکل نداشتن سنسور برق ورودی دستگاه را چک نماید.

  سرویس کولر گازی ایوولی :

  سرویس کولر گازی هر ساله قبل از شروع فصل گرما باید انجام شود ، سرویس کولر گازی علاوه بر افزایش طول  عمر دستگاه شما باعث کاهش هزینه های تعمیراتی میشود .
  سرویس کولر گازی ایوولی باید توسط کارشناس متخصص انجام گیرد ، چرا که برخی افراد در هنگام سرویس کولر گازی تنها به شستن یونیت داخلی و خارجی بسنده کرده و از انجام سایر موارد سرباز میزنند ،سرویس کولر گازی در تهران سرویس آنلاین شامل موارد :

  • شست و شوی یونیت داخلی
  • شست و شوی یونیت خارجی
  • بررسی میزان گاز دستگاه
  • بررسی وجود نشتی در کولر گازی
  • بررسی عملکرد صحیح قطعات
  • بررسی میزان مصرف برق کولر گازی

  انجام تمامی موارد در سرویس کولر گازی الزامی است ،چرا که عدم توجه به یکی از این موارد باعث بروز ارور در کولر گازی شما خواهد شد.

  دلایل بروز ارور در کولر گازی ایوولی :

  به دلیل عملکرد کندانسور (یونیت خارجی) و اواپراتور (یونیت داخلی) کولر گازی سرمای کافی تولید نمی کند.
  تولید صداهای غیرعادی و غیرعادی در حین کار کولر گازی.
  کاهش قدرت پرتاب باد کولر گازی
  نشت آب از پنل داخلی کولر گازی
  کولر گازی در حین کار خاموش شود
  خروج باد گرم از کولر گازی
  کولر روشن است اما بادی خارج نمیشود
  بدنه دستگاه دارای برق بوده و در معرض برق گرفتگی است.
  مصرف انرژی بالای کولر گازی
  وجود یخ در لوله ها و کنداسور کولر گازی
  شارژ کولر گازی
  فن پنل داخلی کولر گازی کار نمی کند.
  کولر اصلا کار نمی کند و حتی لامپ های یونیت داخلی روشن نمی شود.
  دستگاه روشن می شود و کار می کند، اما پس از چند دقیقه در صورت ادامه کار فیوز خاموش می شود یا نسیم خفیفی می وزد.

  عدم توجه به هریک از موارد بالا میتواند باعث بروز مشکلات اساسی در کولر گازی شما شود ،در صورت بروز ارور در کولر گازی خود ابتدا با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و مشکل را درمیان بگذارید.اقدامات خودسرانه میتواند خسارات مالی و جانی برای شما عزیزان به همراه داشته باشد.

  برند ایوولی ساخت کجاست ؟

  ایوولی یکی از برند های معتبر ساخت کشور ایتالیاست که با طراحی نوین و کیفیت بالا توانسته که استاندارد های روز اروپا را بدست آورد .، برند لوازم خانگی ایوولی بهترین انتخاب است. برند ایوولی با دامنه متنوع محصولات الکترونیکی و با بکارگیری آخرین فناوری های روز دنیا، به شما کمک می کند تا در زندگی تان پیشرفت کرده و راحت تر و آسان تر زندگی کنید. شما می توانید با خرید محصولات برند ایوولی با صرفه جویی در هزینه های خود از کالاهای عمری و باکیفیت این شرکت ایتالیایی بهره مند شوید. تهران سرویس آنلاین تمامی خدمات کولر گازی ایوولی را به شما عزیزان با 6 ماه ضمانت ارائه میدهد.

  تعمیر کولر گازی ایوولی

  • سلام کولر ایولی ،خطای EC میزنه ،،کولر یک هفته نصب کردم بعد از چند دقیقه خود به خود خاموش میشه مشکل از چیه ؟

   • سلام این ارور برای گاز دستگاه است به احتمال زیاد با توجه به لوله کشی شما شارژ گاز تکمیلی برای دستگاه انجام نشده

   • سلام دوست عزیز ارور دستگاه شما در جدول ارورهای کولر گازی ایوولی موجو نیست و دستگاه باید باز بشه و مورد بررسی قرار بگیره

  • سلام اسپیلت ایولی داریم یهویی باد گرم شده و ارور کد E0 رو میده مشکل از کجاست ؟

   • سلام دوست عزیز مواد زیر باید بررسی بشن :
    1-کمپرسور دستگاه که جلوش باز باشه تا دستگاه اولود نکنه
    2-گاز دستگاه
    3-برد دستگاه
    هر کدوم از این موارد میتونه باعث بروز این مشکل بشه

  • سلام کولر گازی ایوولی ارور SC میده و خاموش میشه راهنمایی کنید لطفا

   • سلام دوست عزیز در نزدیکی سیم پیچ های تبخیر کننده اواپراتور قرار دارد و می توانید قاب پنل رو در بیارید و با اندکی دقت مشاهده خواهید کرد

   • سلام دوست عزیز ارور cf کولر گازی ایوولی مربوط به شبکه های فیلتر می باشد و باید تمیز شود

  • سلام دوست عزیز چرا علت ارور e9 را ننوشته اید مشکل از کجاست ؟

  • سلام.پس چرا این ارور ec کولر گازی ایوولی تو لیست ارور هاتون نبود

  • سلام منم همین مشکل رو دارم . کولر گازی ایوولی داریم همین ارور EC رو میزنه و کولر بعد از چند دقیقه مجدد خاموش میشه ؟

   • سلام دوست عزیز این ارور مربوط به گاز دستگاهس بایددستگاه مجدد شارژ گار بشه و بعد از بازبینی توسط تعمیرکار کولر گازی ایوولی روشن بشه

   • سلام دوست عزیز این ارور مربوط به حالت یخ زدایی است و در فصل زمستان اتفاق میافتد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس