ارورهای کولر گازی ایوولی

ارورهای کولر گازی ایوولی ( Evoli Air Conditioner Errors) اگر شما قصد عیب یابی و تعمیر کولر گازی ایوولی خود را دارید ،تا انتهای مقاله با ما همراه شوید، تا با هم به بررسی کدخطا کولر گازی ایوولی و راه های برطرف کردن آنها بپردازیم.
شما با استفاده از این مقاله میتوانید به راحتی مشکلات جزئی پیش آمده در کولر گازی خود را برطرف نمایید ،اما به شما توصیه میکنیم در صورت بروز مشکلات اصلی در کولر گازی از دستکاری این وسیله خودداری کنید.
به یاد داشته باشید، در صورت نیاز به مشاوره رایگان مشخصات خود به همراه شماره تلفن همراه خود را برای ما ارسال کرده تا در کوتاه ترین زمان کارشناسان مجموعه تهران سرویس آنلاین با شما تماس حاصل نمایند.
سرویس کولر گازی به صورت سالانه و مستمر باعث افزایش طول عمر دستگاه کولر گازی و کاهش هزینه های ناشی از تعمیرات میشود.
برای دانلود فایل ارورهای کولر گازی ایوولی اینجا کلیک کنید.

تعمیر کولر گازی ایوولی :

تهران سرویس آنلاین با داشتن تعمیرکاران متخصص برند ایوولی بیش از 7 سال است، در زمینه تعمیر کولر گازی ایوولی در سطح تهران در حال فعالیت دارد.
استفاده از قطعات یدکی اصلی ، ضمانت 6 ماه و داشتن کمترین نرخ تعمیرات در تهران باعث شده روزانه بیش از 100 هزار نفر از خدمات این شرکت بهرمند شوند.
تخصص ما جلب رضایت مشتریان عزیز است ،کیفیت کار کارشناسان تهران سرویس آنلاین بر کسی پوشیده نبوده و مشتریان ما بعد از یکبار استفاده از خدمات این شرکت به عضویت دائم ما خواهند پیوست.

کد خطا کولر گازی ایوولی :

کد خطا یا همان ارور های کولر گازی شامل حروف انگلیسی به همراه اعداد است ،که در هنگام بروز مشکل روی صفحه نمایشگر یونیت داخلی کولر گازی نشان داده میشود.
این کدهای خطا برای مدل های مختلف کولر گازی متفاوت است و باید برای عیب یابی کولر گازی ایوولی لیست کامل ارورهای همان مدل را در دست داشت.
توجه داشته باشید که این ارور ها به طور کامل محل دقیق بروز مشکل را به شما نخواهد، گفت و برای بررسی بیشتر لازم است ،که تکنسین با بررسی دقیق به رفع مشکل بپردازد.
ایجاد هر مشکل در کولر گازی با یک کد خطای مخصوص روی صفحه نمایشگر نشان داده میشود، اما در بعضی مواقع چندین عامل باعث بروز مشکل میشود، که باید تمامی آنها بررسی و برطرف شود. به خاطر همین توصیه ما به شما عزیزان این است که در صورت بروز مشکل و ایجاد ارور در کولر گازی ایوولی خود ابتدا با تکنسینهای تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و مشکل را با آنها در میان بگذارید، تا در صورت لزوم تعمیرکار مجرب کولر گازی ایوولی برای رفع مشکل کولر گازی شما در کمترین فرصت در محل حاضر شود.
برای مطالعه مقاله کولر گازی چیست اینجا کلیک کنید.

لیست ارورهای کولر گازی ایوولی :

کد خطای کولر گازی ایوولی علت ایجاد ارور کولر گازی ایوولی
E2 در سنسورهای محیطی کولر اختلاف پیش آمده است.ممکن است سنسور محیطی کولر تحت شرایط مقاومت خود را از دست بدهد پس نیاز است که بررسی شود. همچنین فیوز مینیاتور برق کولر شاید به دلایل مختلفی قطع شده باشد که در این صورت لازم است با تعمیرگاه مشورت کنید.
E3 وقتی بر روی نمایشگر این کد را مشاهده کردید این به این معناست در سنسور پایپ، اواپراتور، مشکلی پیش آمده است. مقدار اهم را چک کنید  همچنین فیوز مینیاتور برق را قطع کنید.
E4 در یونیت های بیرونی مشکلی برای سنسور پایپ پیش آمده است.
E5 زمانی که این خطا را مشاهده کردید این معنی را می دهد که در فن بلوور ایرادی پیش آمده که باید مقدار اهم فن را بررسی کنید. امکان دارد فن نیز سوخته باشد یا اینکه برد الکترونیکی آن نیم سوز شده باشد. برای این مشکل فیوز را قطع کرده و با تعمیرگاه این مشکل را در میان بگذارید.
E7 بین یونیت داخلی و خارجی کابل هایی وجود دارد که اگر مشکلی برای این کابل ها پیش بیاید، این کد در دستگاه نمایش داده می شود.
E8 وقتی این ERROR را مشاهده کردید یعنی اینکه میزان دمای کندانسور بسیار بالاست و این میزان باعث خرابی کندانسور دیفراست شده است.
DF هنگامی که کد گفته شده را مشاهده کردید باید گفت این کد مربوط به یخ زدایی یا دیفراست.
F9 این کد خطا نیز همانند کد خطای E2 برای سنسورهای محیطی اتفاق می افتد.
F8 این ERROR نیز مانند کد خطای E3 می باشد.
F7 کد F7 به این معناست که برای دیفراست کولر مشکلی پیش آمده و باید مقدار اهم آن بررسی شود.

ارور ec کولر گازی ایوولی :

یکی از رایج تری سوالات مصرف کنندگان درباره ارور ec کولر گازی ایوولی است ، درباره این ارور باید به شما عزیزان بگوییم ،این ارور مربوط به گاز کولر گازی است و باید گاز کولر گازی ایوولی چک شود، تا مطمئن شویم دستگاه دچار نشتی نشده باشد، در صورت نیاز بهتر است ، با کارشناس تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

ارور cf کولر گازی ایوولی :

از جمله رایج ترین ارورهای کولر گازی ایوولی میتوان به ارور cf اشاره کرده ، هنگام بروز این ارور تمامی فیلتر های یونیت داخلی را شسته و یونیت خارجی را نیز سرویس کنید.
در صورت نیاز از سرویسکار کولر گازی ایوولی کمک بگیرید.
برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی وستل اینجا کلیک کنید.

ارور E9 کولر گازی ایوولی :

در هنگام مواجه شدن با ارور e9 کولر گازی ایوولی ابتدا باید سنسور محیطی را بررسی کرده سپس در صورت مشکل نداشتن سنسور برق ورودی دستگاه را چک نماید.

سرویس کولر گازی ایوولی :

سرویس کولر گازی هر ساله قبل از شروع فصل گرما باید انجام شود ، سرویس کولر گازی علاوه بر افزایش طول  عمر دستگاه شما باعث کاهش هزینه های تعمیراتی میشود .
سرویس کولر گازی ایوولی باید توسط کارشناس متخصص انجام گیرد ، چرا که برخی افراد در هنگام سرویس کولر گازی تنها به شستن یونیت داخلی و خارجی بسنده کرده و از انجام سایر موارد سرباز میزنند ،سرویس کولر گازی در تهران سرویس آنلاین شامل موارد :

 • شست و شوی یونیت داخلی
 • شست و شوی یونیت خارجی
 • بررسی میزان گاز دستگاه
 • بررسی وجود نشتی در کولر گازی
 • بررسی عملکرد صحیح قطعات
 • بررسی میزان مصرف برق کولر گازی

انجام تمامی موارد در سرویس کولر گازی الزامی است ،چرا که عدم توجه به یکی از این موارد باعث بروز ارور در کولر گازی شما خواهد شد.
برای مطالعه مقاله کولر گازی چند ساعت در روز میتواند روشن بماند اینجا کلیک کنید.سرویس کولر گازی ایوولی

دلایل بروز ارور در کولر گازی ایوولی :

به دلیل عملکرد کندانسور (یونیت خارجی) و اواپراتور (یونیت داخلی) کولر گازی سرمای کافی تولید نمی کند.
تولید صداهای غیرعادی و غیرعادی در حین کار کولر گازی.
کاهش قدرت پرتاب باد کولر گازی
نشت آب از پنل داخلی کولر گازی
کولر گازی در حین کار خاموش شود
خروج باد گرم از کولر گازی
کولر روشن است اما بادی خارج نمیشود
بدنه دستگاه دارای برق بوده و در معرض برق گرفتگی است.
مصرف انرژی بالای کولر گازی
وجود یخ در لوله ها و کنداسور کولر گازی
شارژ کولر گازی
فن پنل داخلی کولر گازی کار نمی کند.
کولر اصلا کار نمی کند و حتی لامپ های یونیت داخلی روشن نمی شود.
دستگاه روشن می شود و کار می کند، اما پس از چند دقیقه در صورت ادامه کار فیوز خاموش می شود یا نسیم خفیفی می وزد.
عدم توجه به هریک از موارد بالا میتواند باعث بروز مشکلات اساسی در کولر گازی شما شود ،در صورت بروز ارور در کولر گازی خود ابتدا با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و مشکل را درمیان بگذارید.اقدامات خودسرانه میتواند خسارات مالی و جانی برای شما عزیزان به همراه داشته باشد.
برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی گرین اینجا کلیک کنید.

هزینه برطرف‌کردن ارورهای کولر گازی ایوولی :

همان گونه که در مقاله اشاره کردیم هر یک از ارورهای کولرگازی ایوولی مربوط به یک قطعه مخصوص بوده که بدون بررسی حضوری متخصص امکان تشخیص خرابی قطعه امکان‌پذیر نیست به همین دلیل هزینه‌های برطرف‌کردن ارورهای کولر گازی ایوولی تنها پس از بررسی توسط متخصص قابل‌تشخیص بوده و هرگز نمی‌توان با بیان ارور در مشاوره‌های تلفنی درخواست اعلام هزینه‌کرد.
در برخی از موارد شاهد بوده‌ایم که خرابی چند قطعه تنها باعث نمایش یک ارور در کولر گازی بوده و بعد از بررسی حضوری دستگاه توسط شخص متخصص این موضوع مشخص شده است.
به همین دلیل اگر می‌خواهید که هزینه تعمیرات کولر گازی خود را بدانید حتماً درخواست کارشناس کولر گازی ایوولی را ثبت نمایید، پس از ثبت درخواست شما تکنسین به محل موردنظر اعزام شده و بعد از بررسی دستگاه اقدام به تعمیر کولر گازی شما می‌نماید به‌خاطر داشته باشید که تمامی خدمات مجموعه دارای گارانتی بوده و در صورت بروز مشکل مجدد مجموعه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. برای ثبت درخواست برطرف‌کردن کولر گازی ایوولی خود همین حالا با ما در تماس باشید.

برند ایوولی ساخت کجاست ؟

ایوولی یکی از برند های معتبر ساخت کشور ایتالیاست که با طراحی نوین و کیفیت بالا توانسته که استاندارد های روز اروپا را بدست آورد .، برند لوازم خانگی ایوولی بهترین انتخاب است. برند ایوولی با دامنه متنوع محصولات الکترونیکی و با بکارگیری آخرین فناوری های روز دنیا، به شما کمک می کند تا در زندگی تان پیشرفت کرده و راحت تر و آسان تر زندگی کنید. شما می توانید با خرید محصولات برند ایوولی با صرفه جویی در هزینه های خود از کالاهای عمری و باکیفیت این شرکت ایتالیایی بهره مند شوید. تهران سرویس آنلاین تمامی خدمات کولر گازی ایوولی را به شما عزیزان با 6 ماه ضمانت ارائه میدهد.
برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی سامسونگ اینجا کلیک کنید.

برطرف کردن ارور کولر گازی ایوولی در شمال تهران :

تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

برطرف کردن ارور کولر گازی ایوولی در غرب تهران:

همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

برطرف کردن ارور کولر گازی ایوولی در شرق تهران :

تهران سرویس آنلاین تعمیر کولر گازی را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

برطرف کردن ارور کولر گازی ایوولی در مرکز تهران :

متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

برطرف کردن ارور کولر گازی ایوولی در جنوب تهران :

تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب کولر گازی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

تعمیر کولر گازی ایوولی

 • سلام اسپیلت دوازده هزار تو اتاق بعد از چند ساعت روشن بودن ارور EL و OC میده و بعد خودش خاموش میشه و دیگه با کنترل هم روشن نمیشه باید دوشاخه رو بکشیم و دوباره بزنیم تا دوباره روشن بشه میخوام بفهم علت این ارورها چی هست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید …از بندرعباس

 • سلام من کولر اسپیلت ۳۰هزار تازه نصب کردم دوتا برای خونه ام یکیش خوبه ولی اون یکی ارور ELمیده بعدش 01میزنه دیگه نه بادی بیرون میکنه نه چیزی همین حالتی میمونه می تونید راهنمایم کنید ممنون میشم چند نفر نشون دادم کسی سردر نیاورد از شهرستانم

  • سلام دوست عزیز وقتی بر روی نمایشگر این کد را مشاهده کردید این به این معناست در سنسور پایپ، اواپراتور، مشکلی پیش آمده است. مقدار اهم را چک کنید  همچنین فیوز مینیاتور برق را قطع کنید.

 • سلام دوست و همکار عزیز اسپیلت ۲۴ هزار اوولی رو نصب کردم زدم استارت روشن شدن دیدم کمپرسور و فن روشن نشدن داخل صفحه هم ارور PE زده علتش چیه ولتاژ ورودی ۲۱۶ تا ۲۰۵ تشکر راهنمایی کنین

 • مشتری کولرگازی که جایی دیگه نصب بوده بازد کرده و خودش نصب کرده بود چند جا لوله شکسته بود لوله جوش دادم و بعدیونیت های داخلی و خارجی کثیف بود شستشو و سرویس کردم و گاز با ترازو کشیدم و در دستگاه زده نه گاز یاده نه کم حالا ارورEC میده نمیدونم مشکل از کجاس؟ راهنماییم میکنید؟

 • سلام و درود بر ادمین گرامی که تمام سوالات را تک تک و با دقت و تجربه جواب میدین
  سوالی هم اگه کسی داشته باشه جوابش رو داخل نظرات میبینه

 • حدود دو سال.سرویس نشده.و این موضوعی ک گفتم هم فقط در اوج گرما و ظهر اتفاق میوفته.شب قطع نمیشه اصلا.ممنون از راهنماییتون

  • سلام دوست عزیز دستگاه باید هرسال سرویس بشه این مشکل به دلیل کمبود گاز هست که میتونه به خاطر نشتی گاز هم باشه

 • با سلام.علت خاموش شدن کمپرسور کولر بعد از حدود بیست الی سی دقیقه و سرد نکردن و باد خالی دادن اون و در نهایت دادن ارور Ec چیه؟

 • سلام وقت بخیر کولر ایوولی ۲۴ دارم که در حالت خاموش و عادی کد E9 میزنه و زمان نمایشش هم متفاوته یکبار ۳ دقیقه نشون داد یکبار ۱۰ ثانیه. میشه لطف کنید بگیدمشکلش چیه؟؟

  • سلام دوست عزیز در دفترچه ارورهای کولر گازی ایوولی این ارور نیست اگر تمایل دارید تماس بگیرید پشتیبانی تا بهتر راهنمایی کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس