ارورهای پکیج ولف

 • ارورهای پکیج ولف (wolf water heater error ) پکیج ولف توسط کارخانه ولف آلمان ساخته شده است ، این پکیج با کیفیت بالای خود  تمامی خواسته های مشتریان در خصوص تامین گرمایش ساختمان و آب گرم مصرفی برآورد خواهد کرد. توجه داشته باشید این محصول معمولاً در ظرفیت ۲۴ کیلو وات و ۲۸ کیلو وات عرضه خواهد شد.ما لیست کاملی از کدهای خطا پکیج ولف را برای شما عزیزان آورده ایم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج خود براحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر نمایید.به یاد داشته باشید ارورهای پکیج ولف تنها به صورت جزئی بیانگر علت بروز مشکل هستند و برای برطرف کردن آنها بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید.

  تعمیر پکیج ولف:

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج ولف به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج ولف خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج ولف آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  برای مطالعه مقاله ارور 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  کد خطا پکیج ولف:

  شرکت ولف یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای پکیج ولف :

  کد خطا معنی کد خطا توضیح کد خطا راهنمای بررسی و رفع کد خطا
  F1 میکروسویچ‌های باز و بستن درب میکروسویچ‌های باز و بستن درب در مدت زمان ۶۰ ثانیه تشخیص داده نشده‌اند. میکروسویچ‌های قفل درب را بررسی کنید. مجموعه موتور قفل درب MDL را عوض کنید.
  OVER TEMP دمای بالا دمای بیش از ۶۳۰ فارنهایت در حالت درب قفل نشده و ۹۳۰ فارنهایت در حالت درب قفل شده. سنسور RTD را بررسی کنید. اگر مشکلی داشت آن را عوض کنید در غیر این صورت برد رله را عوض کنید.
  RTD OPEN باز بودن مدار سنسور فر RTD تشخیص باز بودن مدار در سنسور RTD فر سنسور RTD را عوض کنید.
  RTD SHORTED اتصال کوتاه در سنسور RTD تشخیص اتصال کوتاه در سنسور RTD سنسور RTD را عوض کنید.
  KEYBOARD ERROR خطای صفحه‌کلید خطای ارتباط صفحه کلید مجموعه پنل کنترل را عوض کنید.
  KEY COMM خطای ارتباط بین صفحه‌کلید و برد کنترل خطای بین کنترلر و مجموعه پنل کنترل کابل بین مجموعه پنل کنترل و کنترلر فر را بررسی کنید. کنترلر فر را عوض کنید.
  COMM ERR خطای ارتباط از دست رفتن ارتباط با کنترلر فر مجموعه پنل کنترل را عوض کنید.
  CHECKSUM کنترل برنامه Self check done at power up, and when theoven off key is pressed. کنترلر فر را عوض کنید
  PROBE SHORTED خطای پروب خطای پروب دما جای پروب را درست کنید. پروب دما را عوض کنید.
  EEPROM خطای EEPROM عدم خواندن و نوشتن EEPROM کنترلر فر را عوض کنید
  SENSOR CAL خطای سنسور کالیبره خطای آنالوگ به دیجیتال حین فاز کالیبره کردن کنترلر فر را عوض کنید
  CONTROL COM خطای ارتباط کنترلر از دست رفتن ارتباط با کنترلر فر کابل بین مجموعه پنل کنترل و کنترلر فر را بررسی کنید. کنترلر فر را عوض کنید.
  RELAY CAL کالیبره رله کالیبراسیون فاز رله باز مشکل زمان بندی ناموفق بود. رله در برد رله فقط رله‌ی برد را عوض کنید اگر خطا برای چهار بار متوالی در حالت عیب‌یابی ظاهر شد،
  RELAY STUCK گیر کردن رله اتصال کوتاه رله برق – بسته تشخیص داده می‌شود در صورتی که باید باز باشد. برد رله را عوض کنید.
  COOL FAN خطای فن خنک کننده خطای فن خنک کننده فن خنک کننده را بررسی کنید. اگر ایرادی داشت عوض کنید.
  SPI COMM قطع ارتباط با برد کنترلر فر از دست رفتن ارتباط با برد کنترل فر کابل‌ها را بررسی کنید. درآورده و دوباره سرجایشان قرار دهید.
  LOWER RELAY خطای رله شیف فر پایینی بازخوردی ثبت کرده که خطایی را نشان می‌دهد عیب‌یابی را طبق فلوچارت انجام دهید.
  FUSES WRONG مشکل فیوزها تنطیمات کنترل غلط است یا کد حفاظت فعال شده است. خاموش کردن خطاها را پاک می‌کند. اگر خطا پاک نشد کنترلر اصلی را عوض کنید.

  برای مطالعه مقاله 9 علت اصلی آبریزش پکیج دیواری اینجا کلیک کنید.

  رفع ارورهای پکیج ولف در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج ولف خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج آلتای تماس حاصل نمایید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ولف :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ولف خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه مقاله ارور 70 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج ولف:

  هزینه رفع ارور پکیج ولف با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله شیر اطمینان پکیج اینجا کلیک کنید.

  لینک کوتاه مقاله :

  https://b2n.ir/r31143

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس