ارورهای پکیج ولف

 • ارورهای پکیج ولف (wolf water heater error ) پکیج ولف توسط کارخانه ولف آلمان ساخته شده است ، این پکیج با کیفیت بالای خود  تمامی خواسته های مشتریان در خصوص تامین گرمایش ساختمان و آب گرم مصرفی برآورد خواهد کرد. توجه داشته باشید این محصول معمولاً در ظرفیت ۲۴ کیلو وات و ۲۸ کیلو وات عرضه خواهد شد.ما لیست کاملی از کدهای خطا پکیج ولف را برای شما عزیزان آورده ایم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج خود براحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر نمایید.به یاد داشته باشید ارورهای پکیج ولف تنها به صورت جزئی بیانگر علت بروز مشکل هستند و برای برطرف کردن آنها بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید.
  برای دانلود فایل ارورهای پکیج ولف اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ولف:

  تعمیرات پکیج ولف یکی از تخصصی ترین اموری است، که باید به دست فرد متخصص انجام شود.بسیاری از دارندگان پکیج های دیواری ولف از نبود تکنسین متخصص در زمینه ارائه خدمات پکیج ولف ناراضی بوده و از این موضوع بسیار گله مند هستند که برای تعمیرات پکیج خود باید بسیار منتظر باشند.
  تیم تخصصی تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع برند پکیج دیواری آماده هستند تا در صورت بروز مشکل در هریک از قطعات پکیج شما مشکل را در کمتر از 1 ساعت برطرف نمایند.
  برای ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ولف خود همین حالا با ما در تماس باشید.

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج ولف به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج ولف خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج ولف آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  برای مطالعه مقاله ارور 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  پکیج ولف

  کد خطا پکیج ولف:

  شرکت ولف یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای پکیج ولف :

  کد خطا معنی کد خطا توضیح کد خطا راهنمای بررسی و رفع کد خطا
  F1 میکروسویچ‌های باز و بستن درب میکروسویچ‌های باز و بستن درب در مدت زمان ۶۰ ثانیه تشخیص داده نشده‌اند. میکروسویچ‌های قفل درب را بررسی کنید. مجموعه موتور قفل درب MDL را عوض کنید.
  OVER TEMP دمای بالا دمای بیش از ۶۳۰ فارنهایت در حالت درب قفل نشده و ۹۳۰ فارنهایت در حالت درب قفل شده. سنسور RTD را بررسی کنید. اگر مشکلی داشت آن را عوض کنید در غیر این صورت برد رله را عوض کنید.
  RTD OPEN باز بودن مدار سنسور فر RTD تشخیص باز بودن مدار در سنسور RTD فر سنسور RTD را عوض کنید.
  RTD SHORTED اتصال کوتاه در سنسور RTD تشخیص اتصال کوتاه در سنسور RTD سنسور RTD را عوض کنید.
  KEYBOARD ERROR خطای صفحه‌کلید خطای ارتباط صفحه کلید مجموعه پنل کنترل را عوض کنید.
  KEY COMM خطای ارتباط بین صفحه‌کلید و برد کنترل خطای بین کنترلر و مجموعه پنل کنترل کابل بین مجموعه پنل کنترل و کنترلر فر را بررسی کنید. کنترلر فر را عوض کنید.
  COMM ERR خطای ارتباط از دست رفتن ارتباط با کنترلر فر مجموعه پنل کنترل را عوض کنید.
  CHECKSUM کنترل برنامه Self check done at power up, and when theoven off key is pressed. کنترلر فر را عوض کنید
  PROBE SHORTED خطای پروب خطای پروب دما جای پروب را درست کنید. پروب دما را عوض کنید.
  EEPROM خطای EEPROM عدم خواندن و نوشتن EEPROM کنترلر فر را عوض کنید
  SENSOR CAL خطای سنسور کالیبره خطای آنالوگ به دیجیتال حین فاز کالیبره کردن کنترلر فر را عوض کنید
  CONTROL COM خطای ارتباط کنترلر از دست رفتن ارتباط با کنترلر فر کابل بین مجموعه پنل کنترل و کنترلر فر را بررسی کنید. کنترلر فر را عوض کنید.
  RELAY CAL کالیبره رله کالیبراسیون فاز رله باز مشکل زمان بندی ناموفق بود. رله در برد رله فقط رله‌ی برد را عوض کنید اگر خطا برای چهار بار متوالی در حالت عیب‌یابی ظاهر شد،
  RELAY STUCK گیر کردن رله اتصال کوتاه رله برق – بسته تشخیص داده می‌شود در صورتی که باید باز باشد. برد رله را عوض کنید.
  COOL FAN خطای فن خنک کننده خطای فن خنک کننده فن خنک کننده را بررسی کنید. اگر ایرادی داشت عوض کنید.
  SPI COMM قطع ارتباط با برد کنترلر فر از دست رفتن ارتباط با برد کنترل فر کابل‌ها را بررسی کنید. درآورده و دوباره سرجایشان قرار دهید.
  LOWER RELAY خطای رله شیف فر پایینی بازخوردی ثبت کرده که خطایی را نشان می‌دهد عیب‌یابی را طبق فلوچارت انجام دهید.
  FUSES WRONG مشکل فیوزها تنطیمات کنترل غلط است یا کد حفاظت فعال شده است. خاموش کردن خطاها را پاک می‌کند. اگر خطا پاک نشد کنترلر اصلی را عوض کنید.

  برای مطالعه مقاله 9 علت اصلی آبریزش پکیج دیواری اینجا کلیک کنید.

  رفع ارورهای پکیج ولف در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج ولف خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج آلتای تماس حاصل نمایید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ولف :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ولف خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه مقاله ارور 70 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج ولف:

  هزینه رفع ارور پکیج ولف با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله شیر اطمینان پکیج اینجا کلیک کنید.تعمیرات پکیج ولف

  برطرف کردن ارورهای پکیج ولف در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارورهای پکیج ولف در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارورهای پکیج ولف در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  برطرف کردن ارورهای پکیج ولف در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارورهای پکیج ولف در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ولف خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ولف
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  لینک کوتاه مقاله :
  https://b2n.ir/r31143

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس