ارور کولر گازی ریم

 • ارور کولر گازی ریم ( Rheem Air conditioner error) ارور یا کد خطا کولر گازی ریم یک موضوعی است که مشتریان را با نگرانی مواجه میکند، چرا که نمایش ارور بر روی پنل داخلی کولر گازی ریم به معنای بروز مشکل در دستگاه خواهد بود.
  هر یک از کد خطا کولر گازی ریم که شامل اعداد و حروف انگلیسی است بیانگر بروز مشکل در یک قطعه مخصوص است.که ما در ادامه ی این مقاله به شرح هریک از این ارورها پرداخته ایم.
  برند ریم یکی از زیر مجموعه های شرکت بزرگ گودمن است.شاید بسیاری از شما عزیزان نام برند گودمن را در سیستم تهویه مطبوع شنیده باشید.
  گودمن یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین شرکت های تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع در جهان بوده که مشتریان بسیاری را به سوی خود جذب کرده است.
  سیستم تهویه مطبوع برند ریم یکی از با کیفیت ترین و بهترین کولرهای گازی موجود در بازار است،کولر گازی ریم دارای سیستم عیب یابی هوشمند است و تقریبا هر مشکلی در کولر گازی ریم با استفاده از کدهای خطا نمایش داده می شود.
  فهمیدن علت بروز این ارورها و قطعه ای که دچار مشکل است،کمک بزرگی به تعمیرکاران و مصرف کنندگان این سیستم تهویه مطبوع برای رفع مشکل خواهد کرد.
  ما لیست کاملی از کدهای خطا کولر گازی ریم را برای شما تهیه کرده ایم،تا در صورت بروز مشکل برای رفع آن به این لیست مراجعه کرده و نسبت به حل مشکل پیش اقدام نمایید.
  برای دانلود فایل ارور کولر گازی ریم اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کولر گازی ریم:

  کولر گازی ریم یکی از برندهای معروف در کشورماست که به دلیل کیفیت بالای این محصول از محبوبیت بالایی نیز برخودار است.تمامی خدمات کولر گازی ریم اعم از نصب، سرویس و تعمیر این برند توسط تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین با ضمانت 6 ماه در حال ارائه به تمامی هموطنان ما در شهر تهران میباشد.
  تعمیر کولر گازی ریم خود را با خیالی آسوده به تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین بسپارید، شرکت ما با بیش از 7 سال سابقه در زمینه خدمات کولر گازی ریم به شما مشتریان عزیز این نوید را میدهد که تمامی قطعات مورد استفاده تعمیرکاران از برند اصلی ریم بوده و دارای ضمانت نامه شرکت میباشند.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی آیوا اینجا کلیک کنید.

  ارور یا کد خطا کولر گازی ریم چیست؟

  سازندگان کولر گازی برای کمک به مصرف کنندگان و تعمیرکاران در هنگام تعمیر کولر گازی سیستم های تهویه خود را به سیستم عیب یابی هوشمند مجهز کرده اند که در هنگام مواجه شدن با مشکل به صورت ارورهایی بر روی صفحه نمایشگر آنها ظاهر خواهد شد.
  هر ارور شامل حروف انگلیسی و اعداد است که به صورت مختصر به علت بروز مشکل در کولر گازی شما اشاره دارد.. ارورهای کولرهای گازی ممکن است بسته به مدل و سازنده دستگاه متفاوت باشند به همین دلیل باید مصرف کنندگان هر برند لیست ارورهای کولر گازی خود را در اختیار داشته باشند.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی لوید اینجا کلیک کنید. برطرف کردن ارور کولر گازی ریم

  لیست ارورهای کولر گازی ریم :

  در ادامه ی این مقاله ما لیست کاملی از ارورهای کولر گازی ریم را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم تا با استفاده از آن بتوانید آنها بتوانید عیب یابی و تعمیر کولر گازی ریم خود را انجام دهید.

  کد خطا شرح خطا
  SF ایراد از سنسور است / سنسورها مشکل دارند / رابط ها
  را بررسی نمایید / نمایشگر و کابل ارتباطی هم بررسی
  گردد.
  EF خطا از ای سی EEPROM
  CF ایراد از کالیبراسیون / برد / مبدل انالوگ به دیجیتال
  OF خطا از وقفه / ایراد از برد می باشد
  CE پیکربندی ایراد دارد / برد ایراد دارد
  OE ایراد دارد ROM
  AE ایراد دارد RAM

  چه زمانی کولر گازی ریم بر روی صفحه نمایشگر خود ارور نشان میدهد؟

  • عدم سرویس به موقع کولر گازی ریم
  • گرفتگی لوله مویی کولر گازی
  • آبریزش کولر گازی
  • نوسانات برقی
  • ایجاد مشکل در کمپرسور یونیت خارجی
  • ایجاد مشکل در برد دستگاه
  • ایجاد مشکل در سیم کشی دستگاه
  • اختلال در عملکرد خازن دستگاه
  • ایجاد مشکل در فن داخلی
  • گرد وغبار در فیلترهای یونیت داخلی
  • ایجاد شکستگی در لوله مسی
  • نشت یابی کولر گازی
  •  نیاز به شارژ گاز کولر گازی

  روش های جلوگیری از ایجاد ارور در کولر گازی ریم:

  بهترین روش برای جلوگیری از ایجاد ارور در کولر گازی های ریم سرویس به موقع و نگهداری درست از کولر گازی است.توصیه ما به شما مصرف کنندگان عزیز این برند کولر گازی این است، که هر سال قبل از استفاده از کولر گازی خود با تماس با یکی از نمایندگیهای تهران سرویس آنلاین از کارشناسان بخواهید، برای بازبینی و سرویس کولر گازی شما در محل مورد نظر حاضر شوند.

  • شستشوی پنل داخلی
  • شستشوی فیلترها
  • نصب فیلتر هپا
  • نصب سایبان کولر
  • سرویس اسپلیت ریم
  • شارژ گاز کولر گازی
  • نظافت کولر گازی
  • تعمیر کولر گازی ریم
  • تست آمپر کولر گازی
  • سرویس سالیانه اسپیلت و کولر گازی
  • شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی
  • شستشوی پنل خارجی
  • شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر
  • نشت‌یابی و شارژ گاز
  • تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی در صورت نیاز و بروز مشکل
   برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی دنبی اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کولر گازی ریم

  هزینه برطرف کردن ارور کولر گازی ریم:

  از آنجایی که هریک از کدهای خطا کولر گازی ریم به بروز مشکل در یکی از قسمت های کولر گازی خبر میدهد، نمیتوان به صورت کلی برای رفع هریک از اورها مبلغی را از پیش تعیین کرد بلکه هزینه برطرف کردن ارور باید بعد از بررسی سیستم تهویه توسط کارشناس و عیب یابی دقیق تعیین گردد.
  برای تعمیر برد کولر گازی با ما در تماس باشید.

  راه های جلوگیری از ایجاد ارور در کول گازی ریم:

   یکی از از مهمترین این نکات در نگهداری سیستم های تهویه مطبوع توجه به سرویس آن به صورت منظم می باشد مقالات خود به این نکته اشاره کردیم، که حتما قبل از شروع فصل گرما و استفاده مداوم از کولر گازی کولر گازی خود را مورد بازبینی و سرویس قرار دهید. سرویس کولر گازی باید توسط سرویسکاران مجاز صورت گیرد تا تمامی مراحل و اقدامات لازم برای سرویس کولر گازی انجام میشود در سرویس کولر گازی باید علاوه بر شستن یونیت داخلی و خارجی، تست نشت یابی، تست سلامت قطعات بازبینی و چک کردن عایق ها و پرایمر لوله، شارژ گاز تکمیلی و بررسی لوله های خروجی انجام گیرد.
   توجه نکردن و حتی یکی از موارد بالا علاوه بر افزایش مصرف برق کاهش عمر دستگاه شما را به دنبال خواهد داشت.

  سرویس کولر گازی ریم:

  سرویس کولر گازی از جمله موارد بسیار مهم در نگهداری کولر گازی محسوب میشود.نظر متخصصان کولر گازی بر این است کولر گازی خود را هر 6 ماه توسط سرویسکار مجاز سرویس نمایید تا از هزینه های اضافی جلوگیری شود.
  وجه اشتراک تمامی کولر گازی هایی که دچار ارور شده اند این است که مدت زمان زیادی از آخرین سرویس کولر گازی های آنها گذشته است.اگر قصد دارید کولر گازی ریم خود را سرویس کنید اما هنوز نمیدانید برای این کار باید با چه کسی تماس حاصل کنید باید به شما عزیزان بگوییم که تهران سرویس آنلاین در کنار شماست تا در تمام طول هفته حتی بدون تعطیلی به ارائه خدمات به شما عزیزان بپردازد.
  تنها کافی است با ما در تماس باشید.
  برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی کوپل اینجا کلیک کنید.

  سرویس کولر گازی ریم شامل :

  الف – سرویس پنل داخلی کولر گازی ریم

  • شستشوی فیلترها کولر گازی
  • سرویس بلوور کولر گازی
  • سرویس سنسور ها کولر گازی
  • سرویس فین ها یا کویل کولرگازی
  • بررسی مسیر خروجی آب (لوله درین)

  ب – سرویس پنل خارجی کولر گازی ریم

  • شست و شوی یونیت خارجی با کارواش
  • تست سلامت کمپرسور
  • بررسی عملکرد دستگاه
  • بررسی سلامت خازن
  • بررسی سلامت برد کولر گازی
  • بررسی میزان شارژ گاز کولر گازی

  فواید سرویس کولر گازی ریم :

  1. افزایش طول عمر کولر گازی ریم
  2. جلوگیری از بروز مشکل در کولر گازی
  3. کاهش هزینه های تعمیراتی
  4. افزایش بازدهی و راندمان کولر گازی ریم
  5. جلوگیری از بروز ارور در کولر گازی ریم
  6. جلوگیری از ایجاد صدا در کولر گازی ریم
  7. حفظ زیبایی ظاهری کولر گازی
   نمایش ارور در کولر گازی ریم

  برطرف کردن ارور کولر گازی ریم در شمال تهران :

  با توجه به افزایش درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی در مناطق شمالی شهر تهران مجموعه تهران سرویس آنلاین اقدام به تاسیس شعبه شمال شهر با شماره تماس ۲۲۶۶۹۱۹۶ نموده است.
  این شعبه به صورت دو شفیت از ۹ صبح الی ۲۱ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.
  شعبه شمال شهر تهران بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل در کنار شماست تا آسایش و آرامش را به خانه هایتان برگرداند.
  برای رزرو وقت در روزهای تعطیل بهتر است از قبل اقدام نمایید.

  برطرف کردن ارور کولر گازی ریم در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.
  برند کولر گازی شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارور کولر گازی ریم در شرق تهران :

  پایتخت نشینان در مناطق شرق و جنوب شرقی برای ثبت درخواست تعمیرات کولرگازی و اسپلیت خود میتوانند در تمام طول هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین درخواست خود را ثبت نمایند.
  تکنسین های مجموعه در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر بوده و اقدام به تعمیرات اسپلیت شما عزیزان مینمایند.

  برطرف کردن ارور کولر گازی ریم در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی و اسپلیت مشتریان عزیز مینمایند.شعبه مرکز تهران با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیز میباشند.
  اگر شما هم ساکن مناطق مرکزی تهران هستید، برای ثبت درخواست خدمات خود همین حالا با ما در تماس باشید.

  برطرف کردن ارور کولر گازی ریم در جنوب تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق جنوب تهران برای ثبت درخواست خدمات تعمیر اسپلیت و کولر گازی خود میتوانند، با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه اقدام نمایند.
  ارائه خدمات در شعبه جنوب تهران به صورت حضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند برای خرید قطعات کولر گازی و یا استفاده از خدمات تعمیرات حضوری ضمن هماهنگی های قبلی در این شعبه حاضر شوند.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی میتوانید همین حالا با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.
  پس از ثبت درخواست پیامک حاوی کد تایید درخواست به انضمام کد اشتراک مشتریان تهران سرویس آنلاین برای شما عزیزان ارسال خواهد شد.
  مشتریان عزیز میتوانند در تماس های بعدی با مجموعه با ارائه کد اشتراک از ۱۰% تخفیف ویژه برخوردار شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از ۱ ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات کولر گازی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مشتریان عزیز برای طرح هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه ی انجام خدمات ، هزینه ها ، نحوه ی برخورد تکنسین ، بدقولی …..با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و پشتیبانی مجموعه را در جریان امور قرار دهید.
  شکایت مطرح شده در کمترین زمان ممکن بررسی و نتیجه ی نهایی به شما عزیزان گزارش خواهد شد.
  لطفا در صورت بروز مشکل از هرگونه تماس و یا بحث لفظی با تکنسین خودداری کرده و در اسرع وقت پشتیبانی را در جریان قرار داده تا امور شما به سرعت مورد بررسی قرار گیرد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس