ارور 30 40 پکیج ایران رادیاتور

 • در ادامه صحبت درباره ارورهای پکیج ایران رادیاتور به بررسی ارور 30 40 پکیج ایران رادیاتور رسیده ایم ، و قصد داریم تمامی عوامل بروز این ارور و راه های برطرف کردن آن را باهم مورد بررسی قرار دهیم ، با تهران سرویس همراه شوید.

  دلیل بروز ارور 30 40 در پکیج ایران رادیاتور:

  بارهای درباره برد ، و اهمیت آن در وسایل الکتریکی با شما صحبت کرده ایم ارور 30 40 پکیج ایران رادیاتور خبر از بروز مشکل از قطعه اصلی و مغر دستگاه یعنی برد میدهد. در هنگام مواجه با این ارور اصلا به دستگاه دست نزنید و با تماس با متخصصان تهران سرویس منتظر کارشناس دستگاه خود بمانید.

  در پاسخ به این سوال بسیاری از دوستان که با مجموعه تهران سرویس تماس میگیرند باید گفت بله بیش از 80 درصد بردهای پکیج قابل تعمیر هستند و مشکل ایجاد شده در آنها در قطعات قابل تعویض آنهاست.اما میزان هزینه و پاسخ قطعی به این سوال شما عزیزان فقط بعد از حضور کارشناس و بررسی برد امکان پذیر است.
  برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود کافیست با یکی از شعب تهران سرویس تماس حاصل نمایید.

  ارور 30 40 پکیج ایران رادیاتور

  راه های برطرف کردن ارور 30 40 پکیج ایران رادیاتور:

  این ارور را شما به هیچ روشی نمیتوانید برطرف کنید ، توجه داشته باشید این ارور با ریست کردن درست نخواهد شد و قبل از اقدامات شخصی با تعمیرکار پکیج خود تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارور E81 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  دلایل خرابی برد پکیج ایران رادیاتور:

  1. یکی از این دلایل، رسوب گرفتن قطعه است. در بعضی اوقات فشار آب افزایش یافته و برد را فرا می‌گیرد. در این صورت برد الکترونیکی رسوب گرفته و پکیج می‌سوزد.
  2. یکی دیگر از عواملی که باعث خرابی برد پکیج می‌شود، نشستن غبار روی آن است که در اتصالات قطعه اختلال ایجاد می‌کند.
  3. شاید بتوان اصلی‌ترین عامل در خراب شدن برد را، نوسانات برق دانست. برای جلوگیری از این مشکل، از محافظ پکیج استفاده کنید.

  برای مطالعه مقاله نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور اینجا کیلیک کنید.

  ارور 30 40 پکیج ایران رادیاتور

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس