تعمیر داکت اسپلیت بلواستار

 • تعمیر داکت اسپلیت بلواستار (Split Sam duct repair) بلواستار نام یکی از شرکت های فعال تاسیس شده در هند است که در سال 1943 شروع به کار کرده است و از همان ابتدا با تولید محصولات تهویه مطبوع و برودتی با کیفیت مرغوب توانسته بخش بزرگی از بازار هند را گرفته و حتی صادر کند.
  تمامی قطعات و اجزا تعبیه شده در داکت اسپلیت بلواستار مطابق با استاندارد‌های روز دنیا بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.
  تهران سرویس آنلاین با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیرات و انواع خدمات سیستم های تهویه مطبوع پشتیبانی و خدمات این برند چینی را به شما عزیزان ارائه میدهد.
  تمامی خدمات تعمیرات، نصب و سرویس داکت اسپلیت بلواستار در سراسر پایتخت را از ما بخواهید.خدمات شبانه روزی با داشتن 5 شعبه فعال در تهران و ارائه ضمانت نامه 6 ماه خدمات وجه تمایز تهران سرویس آنلاین با سایر رقباست.
  در این مقاله ما به بررسی و ارائه نکات مهمی درباره تعمیرات و سرویس داکت اسپلیت بلواستار پرداخته ایم، از شما عزیزان دعوت مینماییم ، تا انتهای این مقاله با ماهمراه بوده و تجربیات خود درباره استفاده از سیستم های تهویه مطبوع بلواستار را با در انتها این مقاله به اشتراک بگذارید.
  در صورت نیاز به مشاروه و راهنمایی کارشناسان تهران سرویس آنلاین از طریق چت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

  تعمیر داکت اسپلیت بلواستار در تهران :

  اگر داکت اسپلیت بلواستار شما عزیزان دچار مشکل شده است، دیگر نگران تعمیرات آن نباشید، چرا که مجموعه ما در تمام طول هفته در کنار شما عزیزان خواهد بود و تعمیرات داکت اسپلیت بلواستار شما را صورت 24 ساعته انجام دهد.
  تعمیر داکت اسپلیت
  خود را با اطمینان خاطر به گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین بسپارید، این مجموعه با بیش از 7 سال سابقه در زمینه تعمیرات داکت اسپلیت بلواستار در خدمت شماست تا در صورت بروز مشکل در داکت اسپلیت خود تنها با یک تماس با کارشناس متخصص در تماس بوده و جهت رفع مشکل داکت اسپلیت خود اقدام نمایید.
  به خاطر داشته باشید، تمامی خدمات این شرکت دارای 6 ماه ضمانت بوده و در تمام طول این مدت از پشتیبانی 24 ساعته برخودار خواهید بود.

  هزینه تعمیر داکت اسپلیت بلواستار:

  یکی از نگرانی های اصلی مشتریان در هنگام تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به دلیل قیمت زیاد تعمیرات داکت اسپلیت و نرخ های بالای اجرت تعمیرکاران است.
  هزینه تعمیر داکت اسپلیت
  بلواستار در تهران برای مشتریان عزیز متفاوت است، و به فاکتورهای زیادی مانند : علت خرابی ، قطعات مورد استفاده و …. بستگی دارد. به همین دلیل نمیتوان نرخ ثابتی برای تعمیرات داکت اسپلیت بلواستار بیان کرد.
  امام مجموعه ما با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و مشکلات جامعه سعی در آن داشته تا با پایین آوردن نرخ خدمات خود در این شرایط اقتصادی در کنار مردم قرار گیرد.از طرفی با ارائه ضمانت 6 ماه خدمات خود خیال مشتریان عزیز را از بابت کیفیت خدمات آسوده کرده است.

  ضمانت تعمیرات داکت بلواستار:

  امروزه با افزایش قیمت خدمات تعمیراتی و رشد شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیرات داکت اسپلیت بیشتر مردم به دنبال شرکت‌هایی هستند که در قبال خدمات انجام شده برای مشتریان عزیز گارانتی در نظر گرفته و خدمات خود را پشتیبانی نمایند.
  ازاین‌جهت تهران سرویس آنلاین با داشتن بهترین تیم تعمیرکاران کشور و استفاده از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان عزیز خود ارائه کرده و تمامی خدمات خود را به مدت 6 ماه از زمان صدور فاکتور گارانتی میکند. همین امر سبب شده تا میزان رضایت مشتریان مجموعه به طرز چشم گیری افزایش داشته و شاهد تاسیس شعبات جدید تهران سرویس آنلاین در مناطق مختلف پایتخت باشیم.

  ثبت درخواست خدمات تعمیر داکت اسپلیت بلواستار در تهران سرویس آنلاین:

  • با تماس شما با مرکز پشتیبانی تهران سرویس آنلاین مشخصات شما ثبت شده و نزدیکترین تعمیرکار به شمت شما اعزام خواهد شد.
  • پس از قطع تماس شما با پشتیبانی یک پیامک حاوی شماره اشتراک و خدمات ثبت شده برای شما از سوی شرکت ارسال خواهد شد.
  • طی گذشت تنها ۱ ساعت تعمیرکار مورد نظر به محل شما رسیده و اقدام به تعمیر داکت اسپلیت شما خواهد کرد.
  • پس از اتمام تعمیرات داکت اسپلیت شما یک فاکتور شامل مهر و سربرگ تهران سرویس به شما تحویل داده خواهد شد.
  • پس از دریافت فاکتور شماره اشتراک خود را روی آن نوشته و فاکتور را نزد خود نگه دارید.
  • طی ۲ الی ۳ روز کاری تماسی از سوی پشتیبانی با شما گرفته شده و نظر شما درباره نحوه ارائه خدمات را جویا خواهد شد.
  • بعد از تماس کارشناس گارانتی شما ثبت شده و شما جزو بهترین مشترکین تهران سرویس آنلاین خواهید بود.
  • از زمان ثبت شماره اشتراک شما شما از تمامی تخفیف های مجموعه برخوردار خواهید بود.

  نکته :

  به خاطر داشته باشید، از زمان پایان کار شما هرگونه تماس با تکنسین اعزامی به منزله ی لغو گارانتی شما بوده و از ضمانت تهران سرویس آنلاین خارج خواهد بود.هرگونه مشکل و سوال پس از اتمام کار تنها باید با پشتیبانی هماهنگ شود.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای داکت اسپلیت بلواستار:

  نصب داکت اسپلیت 
  – سرویس داکت اسپلیت
  – تعمیرات داکت اسپلیت بلواستار
  -تعمیر برد داکت اسپلیت بلواستار
  -ارسال قطعات داکت اسپلیت بلواستار به سراسر کشور
  تعمیر داکت اسپلیت بلواستار

  سرویس داکت اسپلیت بلواستار:

  سرویس داکت اسپلیت بلواستار یکی از مواردی است، که در هنگام خرید این سیستم تهویه مطبوع از جانب فروشنده به خریدار به شدت توصیه شده و حتی در موادری در صورت عدم رعایت این موضوع گارانتی دستگاه شما ساقط خواهد شد.
  سرویس داکت اسپلیت باید حداقل به صورت سالانه توسط سرویسکار مجاز انجام شده و تمامی عامل تاثیر گذار در عملکرد دستگاه بررسی شود.
  انجام سرویس دستگاه باعث بهبود عمکلرد ، افزایش راندمان و کاهش مصرف برق سیستم تهویه مطبوع شما عزیزان خواهد شد.
  برای انجام سرویس داکت اسپلیت بلواستار خود همین حالا با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  انجام سرویس داکت اسپلیت بلواستار براساس نرخ مصوب اتحادیه و در کمتر از 1 ساعت انجام خواهد شد.

  بهترین زمان برای سرویس داکت اسپلیت بلواستار چه زمانیست؟

  پیشنهاد ما این است که ، قبل از اقدام به استفاده از داکت اسپلیت خود سرویس داکت اسپلیت خود را انجام دهید.داکت اسپلیت به عنوان سیستم تهویه مطبوع در فصل تابستان برای سرمایش و در فصل زمستان برای گرمایش مورد بررسی قرار میگیرد ،بنابراین باید 2 بار در سال قبل از تابستان و زمستان مورد سرویس و بازبینی قرار گیرند، تا از ایجاد خرابی در داکت اسپلیت جلوگیری به عمل آوریم.

  مراحل سرویس داکت اسپلیت بلواستار:

  شستشوی داکت اسپلیت :

  داکت اسپلیت  مدام در معرض آلودگی قرار دارند و با گذشت زمان گرد و غبار زیادی روی این دستگاه قرار میگیرد. مهمترین خدمات سرویس انواع داکت اسپلیت  تمیز کردن داکت اسپلیت  از گرد و غبار و آلودگی است. با این کار راندمان و کارایی داکت اسپلیت  افزایش یافته و باعث صرفه جویی در مصرف برق نیز میشود.

  شستشوی فیلر های داکت اسپلیت :

  تمامی فیلتر های داکت اسپلیت توسط بهترین سرویس کار داکت اسپلیت  درآورده شده و با مواد مخصوص شسته میشوند. در صورتی که فیلتر داکت اسپلیت  شما فرسوده شده باشد با بهترین نوع فیلتر توسط سرویس کار ما تعویض میگردد.

  تست آمپر داکت اسپلیت:

  در صورتی که آمپر این محصول ایراد جزیی و یا کلی داشته باشد توسط سرویس کار بررسی شده و اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد متناسب با میزان خرابی بهترین تصمیم گرفته میشود. این تست سبب میشود از خرابی سایر قطعات پیشگیری شده و شما مجبور نباشید هزینه زیادی برای تعمیر انواع قطعات و تعویض آن ها بپردازید.

  سرویس داکت اسپلیت بلواستار در تهران:

  اگر شما عزیزان در پایتخت قصد سرویس داکت اسپلیت خود را دارید تنها کافی است با نزدیکترین شعبه تهران سرویس انلاین تماس حال کرده ودرخواست سرویسکار خود را ثبت نمایید.
  همانطور که در مقالات قبلی بارها به آن اشاره کردیم سرویس به موقع داکت اسپلیت بلواستار از بسیاری از هزینه های تعمیراتی شما کاسته و باعث افزایش طول عمر داکت اسپیلت شما عزیزان میشود.
  برای استفاده از خدمات تهران سرویس آنلاین با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از طریق چت آنلاین با ما در تماس باشید.

  نشت یابی و شارژ گاز داکت اسپلیت بلواستار:

  سرویس دوره ای داکت اسپلیت توسط نمایندگی سرویس داکت اسپلیت سبب میشود شما هر ۶ ماه یکبار تمام قطعات را بررسی کرده و در صورتی که مشکل جزیی در دستگاه وجود داشته باشد از فرا گیر شدن و آسیب رساندن به سایر قطعات پیشگیری کرد.
  شارژ داکت اسپلیت  یک فرایند مهم و موثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل داکت اسپلیت و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع داکت اسپلیت  و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می کنند.
  برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ داکت اسپلیت شما مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تیم تعمیر داکت اسپلیت جنرال الکتریک ضمن تشخیص به موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می کنند.

  علائم کمبود گاز در داکت اسپلیت بلواستار:

  • کاهش قدرت سرمایش داکت اسپلیت
  • افزایش مصرف برق
  • یخ زدگی یونیت خارجی داکت اسپلیت
  • صدای زیاد و نا بهنجار در داکت اسپلیت

  تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت بلواستار:

  قطعه ای در داکت اسپلیت بلواستار که وظیفه ای کنترل جریان برق را برعهده دارد کنتاکتور بوده که در سری های وارداتی بسیار ضعیف بوده و تعمیرکاران شرکت تهران سرویس آنلاین این قطعه را با نمونه اصلی و قوی تر بر روی دستگاه های شما قرار می دهد که طول عمر آن بالاتر بوده . ایمنی دستگاه نیز در برابر نوسان برق بیشتر می گردد.

  هزینه سرویس داکت اسپلیت بلواستار:

  یکی از سؤالات مشتریان عزیز درباره هزینه سرویس داکت اسپلیت بلواستار است در پاسخ به این پرسش دوستان عزیز باید عرض کنیم که نرخ تمامی خدمات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نمی‌شود. اما نرخ دقیق خدمات بر اساس لیست خدمات صورت‌گرفته مشخص می‌شود.
  اگر شما عزیزان خواهان کاهش هزینه‌های سرویس دستگاه خود هستید باید هرساله داکت اسپلیت تی‌سی‌ال خود را سرویس کرده تا از ایجاد مشکل در قطعات آن جلوگیری نمایید.
  آن چیزی که باعث افزایش هزینه‌های سرویس داکت اسپلیت تی‌سی‌ال شما عزیزان می‌شود شارژ گاز و تعویض قطعات است که در صورت رسیدگی سالانه به دستگاه هزینه‌های خدماتی شما به‌شدت کاهش خواهد یافت.

  فواید سرویس 6 ماهه داکت اسپلیت بلواستار:

  داکت اسپلیت نیز به مانند سایر سیستم های تهویه مطبوه برای بهبود عملکرد و افزایش کارایی نیازمند آن است که هر 6 ماه یکبار توسط کارشناس متخصص بازدید شود.
  با توجه به هزینه ی پایین سرویس داکت اسپلیت نسبت به سایر هزینه های تعمیراتی این دستگاه پیشنهاد گروه تهران سرویس آنلاین به کاربران عزیز عضویت در مجموعه تعمیر و نگهداری سیستم های سرمایشی و گرمایشی مجموعه است تا ضمن استفاده از خدمات باکیفیت از هزینه های کمتر نسبت به رقبا و تخفیف های ویژه باشگاه مشتریان برخوردار شوند برای استفاده از خدمات ما از طریق چـت آنلاین با کارشناسان تهران سرویس آنلاین در ارتباط باشید.
  افزایش کارایی دستگاه: با تمیز کردن فیلترها، کویل‌ها و سایر قطعات، عملکرد دستگاه بهبود یافته و باعث می‌شود که سیستم با کارایی بیشتری کار کند و انرژی کمتری مصرف کند.
  صرفه‌جویی در هزینه‌ها: نگهداری منظم داکت اسپلیت می‌تواند از بروز مشکلات بزرگتر و پرهزینه‌تر جلوگیری کند. با انجام سرویس‌های دوره‌ای، احتمال نیاز به تعمیرات اساسی کاهش می‌یابد.
  بهبود کیفیت هوا: با تمیز کردن فیلترها و کویل‌ها، ذرات گرد و غبار و آلودگی‌های دیگر از هوا حذف می‌شوند. این امر به بهبود کیفیت هوای داخل خانه یا محیط کار کمک می‌کند و برای سلامتی افراد مفید است.
  افزایش عمر دستگاه: نگهداری و سرویس منظم می‌تواند عمر مفید داکت اسپلیت را افزایش دهد. این به معنای تأخیر در نیاز به تعویض دستگاه و کاهش هزینه‌های بلندمدت است.
  کاهش نویز و صدا: سرویس‌های دوره‌ای می‌توانند به کاهش نویز و صداهای ناخوشایند دستگاه کمک کنند. با تنظیم و نگهداری صحیح قطعات، عملکرد دستگاه بهبود می‌یابد و صداهای اضافی کاهش می‌یابد.
  پیشگیری از خرابی‌های ناگهانی: با بررسی و عیب‌یابی منظم، مشکلات کوچک شناسایی و رفع می‌شوند قبل از اینکه به مشکلات بزرگتر و جدی‌تری تبدیل شوند که ممکن است منجر به خرابی ناگهانی دستگاه شود.
  بهبود راندمان انرژی: سرویس منظم می‌تواند به بهبود راندمان انرژی دستگاه کمک کند. این به معنای کاهش مصرف برق و هزینه‌های مرتبط با آن است.
  به طور کلی، سرویس 6 ماهه داکت اسپلیت باعث می‌شود که سیستم سرمایشی و گرمایشی شما با کارایی بهتر، هزینه کمتر و طول عمر بیشتری کار کند و در عین حال کیفیت هوای بهتری را فراهم کند.
  تعمیر داکت اسپلیت بلواستار

  کاهش مصرف برق داکت اسپلیت بلواستار:

  بهترین راه برای کاهش مصرف برق داکت اسپلیت سرویس بموقع داکت اسپلیت بلواستار است.در زمان سرویس داکت اسپلیت در ابتدا نحوه عملکرد و میزان مصرف برق کلیه قطعات بررسی میشود.برای مثال مصرف برق کمپرسور داکت اسپلیت با توجه به ظرفیت آن متفاوت است این میزان بر روی بدنه داکت اسپلیت نوشته خواهد شد.اگر میزان مصرف برق دستگاه شما از میزان نوشته شده بیشتر باشد، این موضوع اشاره به بروز مشکل در عملکرد دستگاه خواهد داشت.
  شاید زمان سرویس داکت اسپلیت اصطلاح آمپر کشیدن را شنیده باشید این اصطلاح زمانی گفته میشود که دستگاه بنا به دلایلی دچار مشکل شده و میزان مصرف برق از حد مجاز بیشتر شده باشد.
  برای ثبت درخواست تعمیرکار داکت اسپلیت بلواستار خود میتوانید همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  راهکارهای افزایش طول عمر داکت اسپلیت بلواستار:

  به جرات می توان گفت که، نحوه ی استفاده کاربر از داکت اسپلیت  نقش تعیین کننده ای در میزان نیاز او به تعمیرات داکت اسپلیت بلواستار دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید، همچنین توجه داشته باشید که کولر را تمام وقت با نهایت قدرتش روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. از طرفی باید به خاطر داشته باشید که هرگز به طور هم زمان از کولر آبی و گازی در یک مکان استفاده نکنید، زیرا عملکرد این دو دستگاه با هم کاملا متفاوت است و استفاده ی هم زمانشان می تواند باعث خرابی هر دو دستگاه شود.
  فراموش نکنید که فیلتر ها و توری های داکت اسپلیت بلواستار را همواره تمیز نگه دارید و هر ۳۰ روز یک بار آنها را شست و شو دهید. در اجرای تنظیمات داکت اسپلیت  نیز باید محتاط باشید و هرگز در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش داکت اسپلیت را تغییر ندهید. اکیدا توصیه می نماییم که با مشاهده ی هر گونه اختلالِ هر چند ناچیز، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه اقدام نکنید و در هنگام نصب نیز از تجربه و تخصص یک متخصص ماهر کمک بگیرید و اصول کلی دفترچه های راهنما را رعایت نمایید.

  نصب داکت اسپلیت بلواستار:

  برای نصب داکت اسپلیت بلواستار ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب داکت اسپلیت تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:

  1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
  2- اتصالات الکتریکی
  3-یونیت خارجی (کندانسور) داکت اسپلیت بلواستار را نصب کنید
  4-متصل کردن لوله ها
  5-وکیوم کردن داکت اسپلیت
  6-شارژ گاز در صورت نیاز

  هزینه نصب داکت اسپلیت بلواستار:

  هزینه نصب  داکت اسپلیت بلواستار برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ….متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب داکت اسپلیت در نظر گرفت.برای نصب دستگاه هایی که به تازگی خریداری کرده اید باید با نمایندگی مجاز شرکت تماس حاصل کرده و بخواهید برای نصب دستگاه به منزل شما مراجعه کند اما اگر چندین سال از خرید دستگاه شما میگذرد برای نصب کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از هزینه دقیق نصب داکت اسپلیت مطلع شوید.

  هزینه های اضافی هنگام نصب داکت اسپلیت بلواستار:

  • هزینه لوله و اتصالات
  • کیفیت کار نصاب داکت اسپلیت
  • هزینه پایه کمپرسور داکت اسپلیت
  • هزینه لوله اضافی داکت اسپلیت
  • هزینه کابل اضافی داکت اسپلیت
  • هزینه شارژ گاز تکمیلی
  • هزینه ایاب و ذهاب
  • هزینه نصب و راه اندازی داکت اسپلیت
  • و…

  نصاب داکت اسپلیت بلواستار:

  برای درخواست نصاب داکت اسپلیت خود به نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید نصاب داکت اسپلیت  در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.
  تعمیرات داکت اسپلیت در تهران

  چه زمان باید با تعمیرکار داکت اسپلیت بلواستار تماس بگیریم:

  • مشکل باد گرم داکت اسپلیت بلواستار
  • مشکل صدای زیاد داکت اسپلیت بلواستار
  • چک کردن سلامت درب داکت اسپلیت بلواستار
  • شارژ گاز داکت اسپلیت بلواستار
  • شستشوی داکت اسپلیت بلواستار
  • چک کردن فشار گاز داکت اسپلیت
  • تمیز کردن فیلتر هوای داکت اسپلیت بلواستار
  • هواگیری داکت اسپلیت
  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب
  • چک کردن صحت عملکرد کندانسور داکت اسپلیت بلواستار
  • خدمات سرویس سالیانه داکت اسپلیت بلواستار
  • تایمر دستگاه روشن است، اما داکت اسپلیت نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
  • کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
  • کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
  • کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل داکت اسپلیت سریع انجام می شود.
  • کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
  • در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
  • دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
  • سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.
  مشکل ایجاد شده در داکت اسپلیت بلواستار بررسی مشکل
  داکت اسپلیت بلواستار باد سرد نمیزند بروز مشکل در کمپرسور داکت اسپلیت ال جی
  مسدود شدن لوله‌‌های مسی
  فیلتر داکت اسپلیت
  دستگاه فن و موتور آن
  نیاز به شارژ گاز داکت اسپلیت
  مکان نصب کندانسور
  صدمه دیدن برد Ducted Split
  خراب بودن ترموستات
  سرویس نکردن داکت اسپلیت
  داکت اسپلیت بلواستار به صورت یکسره کار میکند: مشکل در بخش ترمیستور داکت اسپلیت ال جی
  برد دستگاه دچار ایراد شده است
  خراب شدن بخش ترموستات
  آلودگی بر روی کویل‌های کندانسور
  خراب شدن بخش رله
  نصب کردن به شکل نادرست.
  وقتی داکت اسپلیت بلواستار را روشن می کنیم فیوز برق می پرد : سیم های برق در جایی بهم اتصالی دارند.
  خازن ها اتصال کوتاه کرده اند.
  موتور پروانها یا فن خراب است.
  سیم کشی غلط است.
  کمپرسور داکت اسپلیت دچار مشکل شده است.
  داکت اسپلیت آبریزش دارد: اجرای غلط لوله کشی درین
  شل بودن محل اتصالات لوله ها
  مسدود بودن مسیر لوله درین
  کثیفی فیلترها
  عدم سرویس به موقع داکت اسپلیت
  کمپرسور داکت اسپلیت بلواستار اصلا روشن نمیشود مدار فرمان درست کار نمی‌کند.
  مقدار شارژ گاز داکت اسپیلت کم است.
  کمپرسور سوخته یا خراب است.
  کنتاکت‌های کنترلها کثیف هستند.
  داکت اسپلیت بلواستار حین کار صدای زیادی ایجاد میکند: شل بودن مهره‌ها و پیچ‌های پنل
  تاب برداشتن شفت دیگر علت صدای داکت اسپلیت است.
  کثیف بودن فیلتر و کندانسور کولر گازی
  شکستن و تاب برداشتن پره‌های بلوور فن
  بهم خوردن ریگلاژ بلوور
  گیر کردن جسم خارجی در کندانسور
  عدم روغن کاری
  لق شدن پایه‌های کندانسور علت صدای داکت اسپلیت
  تمام مسیر لوله های اپراتور داکت اسپلیت بلواستار یخ زده است: عدم وجود جریان هوا در کویل اواپراتور
  عدم عملکرد درست فن بلوور یا فن داخلی
  نصب دستگاه در محلی با سرمای زیاد
  عدم وجود گاز کافی
  استفاده بیش از حد و نبود خاموشی
  ایجاد گرفتگی لوله ها یا قطعات داخلی داکت اسپلیت
  عدم کارکرد درست قطعات کولر گازی
  عدم سرویس به موقع دستگاه
  خرابی دستگاه در یخ زدگی لوله
  علت گرم نکردن داکت اسپلیت در فصل زمستان تنظیم نبودن کنترلر دستگاه
  هواگیری کویل های گرمایشی
  نصب نادرست داکت اسپلیت
  کثیف بودن فیلترها
  کم بودن میزان مبرد
  خراب شدن فن داکت اسپلیت
  خراب شدن ترموستات داکت اسپلیت
  بسته بودن دریچه های داکت اسپلیت
  روی صفحه نمایشگر داکت اسپلیت خطا ظاهر می شود : ممکن است روی صفحه نمایشگر دستگاه اروری یا کد خطاییی را ببینید و یا اینکه چراغ های چشمک زدنی را مشاهده کنید که خبر از وجود یک عیب در دستگاه را میدهد. به دفترچه راهنمای ارور همان برند دستگاه مراجعه کنید و بر حسب آن مشکل را رفع نمایید. در غیر این صورت با تعمیرکار داکت اسپلیت تماس بگیرید.

  خدماتی که تهران سرویس آنلاین در زمینه تعمیر داکت اسپلیت بلواستار شما ارائه میدهد :

  • تعمیر و تعویض قطعات در داکت اسپلیت بلواستار
  • شارژ گاز اسپلیت
  • تعمیرات کندانسور داکت اسپلیت بلواستار
  • تعمیرات پنل داخلی و خارجی  داکت اسپلیت
  • انجام سیم کشی و لوله کشی داکت اسپلیت
  • جابجایی اصولی داکت اسپلیت بلواستار
  • نصب اصولی  داکت اسپلیت
  • مشاوره خرید داکت اسپلیت
  • تعمیر شیر برقی و موتور فن داکت اسپلیت
  • تعمیرات مربوط به ترموستات داکت اسپلیت
  • عیب یابی داکت اسپلیت
  • سرویس فصلی و دوره ای داکت اسپلیت
  • تعمیرات برد داکت اسپلیت بلواستار
  • خدمات لوله کشی روکار و توکار داکت اسپلیت

  تعمیر کمپرسور داکت اسپلیت بلواستار در تهران :

  خرابی کمپرسور مشکلات بسیاری را در داکت اسپلیت  و اسپلیت ایجاد می کند که باید به سرعت آنها را برطرف کنید. اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای داکت اسپلیت است. در واقع وقتی سرمای این دستگاه کم می شود و به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند، تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می روند؛ چرا که این قطعه، به نوعی شاخص عملکرد داکت اسپلیت به شمار می رود. خنک نکردن هم علامت دیگری است که تیم تعمیرات داکت اسپلیت پیش از ترمیم کمپرسور به آن توجه می کنند. پس از ترمیم کمپرسور، عملکرد داکت اسپلیت و روند خنک سازی به حالت عادی باز می گردد.

  تعمیر داکت اسپلیت بلواستار بصرفه است یا خرید داکت اسپلیت بلواستار؟

  روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا داکت اسپلیت ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس آنلاین با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر داکت اسپلیت بلواستار  شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیر داکت اسپلیت بلواستار ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه اسپلیت نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض داکت اسپلیت تکاسمه به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.

  راه اندازی داکت اسپلیت بلواستار در زمستان :

  1- شست و شو و نظافت یونیت داخلی و خارجی:
  با شروع فصل سرما برای تغییر وضعیت داکت اسپلیت از حالت سرمایش به گرمایش، اولین کاری که باید انجام داد شستشوی فیلتر یونیت داخلی می باشد.
  برای این کار می بایست دریچه بازدید داکت اسپلیت را باز نمایید و با جدا کردن آن از دستگاه اقدام شستشوی کامل آن نمایید.
  سپس به سراغ یونیت خارجی بروید، اگر توجه کنید قسمت پشت یونیت خارجی دارای شبکه ای با فین‌های شبیه رادیاتور اتومبیل وجود دارد که می توانید توسط آب و مواد شوینده، طوری که آب به موتور فن دستگاه نفوذ نکند این قسمت را شستشو دهید.
  2- باز کردن شیرهای ورودی و خروجی آبگرم داکت اسپلیت:
  در صورتی که گرمایش ساختمان توسط موتورخانه مرکزی می باشد حتماً شیر فلکه های ورودی و خروجی آب گرم متصل به کویل آبگرم دستگاه را باز کنید.
  و اگر گرمایش واحد به صورت مجزا و توسط پکیج می باشد، می توانید با روشن کردن قسمت گرمایش پکیج این مرحله را انجام دهید، البته اگر نیاز است که حوله خشک کن های واحد در زمستان فعال باشند می توانید پکیج را همچنان روی حالت گرمایش نگه داریم .
  3- تغییر حالت (mode) دستگاه از روی کنترلر یا ترموستات:
  در این مرحله از روی کنترلر دستگاه وضعیت دستگاه را روی حالت HOT قرار دهید و دمای دلخواه را بین ۱۸ تا ۲۵ درجه تنظیم نمایید، لازم به ذکر است که خاموش و روشن کردن کمپرسور بر اساس دمای محیط انجام می شود، یعنی اگر هوا گرم نباشد و مثلا دمای محیط حدود ۲۳ درجه باشد و شما دمای دلخواه را روی ۲۵ درجه تنظیم نمایید، دستگاه شما در این حالت باد گرم میزند.برای همین در ابتدای کار دما را روی ۱۸ درجه تنظیم نمایید و بعد از گذشت کمی از کارکرد دستگاه اگر هوای محیط سرد شده بود دما را بالاتر و روی دمای دلخواه تنظیم نمایید.
  نکات مهم در استفاده از سیستم گرمایش داکت اسپلیت:
  نکته اول: حتما به جای گیری یونیت یا همان اپراتور اصلی که خارج از محل سکونت قرار دارد توجه فرمایید که ورودی ( مکنده هوا که پشت یونیت می شود ) و خروجی هوا ( دمنده هوا که جلو یونیت ) می شود به اندازه کافی باز باشد که در چرخش هوا مشکلی پیش نیاید
  نکته دوم: بسیار مهم است که خروجی داکت اسپلیت ها در اتاق های مختلف گرفتگی یا بسته بودن ایجاد نشد باشد ، حداکثر 50 در صد خروجی داکت اسپلیت ها باید بسته باشد .علت این کار ایجاد جریان کافی هوا در کویل و اواپراتورو جلوگیری از یخ زدگی می باشد، مخصوصا در داکت اسپلیت هایی که کویل آب گرم دقیقا کنار اواپراتور است .

  تعمیر فن داکت اسپلیت بلواستار:

  یکی از بخش هایی که همواره باید مورد توجه قرار گیرد و در صورت لزوم سرویس شود، فن می باشد. فن علاوه بر اینکه عمل وزیدن باد سرد و گرم را به محیط فراهم می کند، باعث تهویه هوای دستگاه نیز می شود. در صورت عدم کار کردن فن اسپلیت می توان به کاهش سرعت پرتاپ باد، گرم شدن دستگاه و یا حتی روشن نشدن آن اشاره کرد. در فرآیند تعمیر داکت اسپلیت بلواستار، برای بررسی فن و رفع مشکلات آن، ابتدا یونیت داخلی را باز کرده سپس با بیرون کشیدن فن اقدام به تعمیر آن می شود. ممکن است شدت آسیب دیدگی موتور فن بسیار زیاد باشد، در این صورت، فن دستگاه تعویض می شود.

  سوالات رایج درباره داکت اسپلیت بلواستار:

  چرا داکت اسپلیت بلواستار خود به خود خاموش می‌شود؟

  ممکن است مشکل از برق تغذیه‌ی داکت اسپلیت  باشد، بنابراین لطفا برق ورودی داکت اسپلیت و فیوز مینیاتوری را بررسی کنید. بهتر است از یک برقکار بخواهید که این مورد را بررسی نمایند.
  گاهی به دلیل بروز یک مشکل در یکی از قسمت‌های داکت اسپلیت  دستگاه پیغام خطا داده و خاموش می‌شود. اگر فیلترهای هوای داکت اسپلیت نیز خیلی کثیف شده باشد باعث داغ شدن کمپرسور، کندانسور و یونیت داخلی داکت اسپلیت می‌شود؛ در چنین شرایطی داکت اسپلیت خاموش می‌شود و معمولا برای تمامی این موارد دستگاه پیغام خطا نمایش خواهد داد.
  برای رفع این خطا و روشن شدن دستگاه ابتدا توری های موجود در دستگاه را بشورید یونیت داخلی و خارجی را به صورت کامل سرویس نمایید در صورت حل نشدن مشکل با تعمیر کار داکت اسپلیت خود تماس حاصل نمایید.

  علت نشتی آب از داکت اسپلیت بلواستار:

  گاهی اوقات از سقف خانه بدلیل نشتی آب داکت اسپلیت بلواستار دچار مشکل میشویم .
  معمولا مهمترین دلیل آبریزش داکت اسپلیت میتواند سوختن پمپ داکت اسپلیت شما باشد برای تعویض پمپ درین داکت اسپلیت بلواستار با سرویسکار مجاز داکت اسپلیت تهران سرویس آنلاین تماس میگیریم.
  دلیل بعدی برای آبریزی داکت اسپلیت بلواستار میتواند مسدود شدن مسیر تخلیه آب دستگاه داکت اسپلت باشد.

  علت صدای غیر طبیعی داکت اسپلیت بلواستار چیست؟

  داکت اسپلیت تراز نیست :

  ساده ترین علت اینکه چرا داکت اسپلیت صدا می‌دهد این است که پنل خارجی را به درستی نصب نکرده‌اید به گونه ای که بر روی خط تراز قرار ندارد و همین امر منجر به صدای جیر جیر داکت اسپلیت خواهد شد.

  وجود جسم خارجی در کندانسور:

  اگر داکت اسپلیت شما در حالت طبیعی کار می کند اما ناگهان صدایی از آن می شنوید احتمال دارد که یک جسم خارجی در داخل آن افتاده باشد.

  موتور فن دو شفتی:

  موتور فن یا موتور فن دو شفتی دارای یاتاقان‌هایی است که معمولاً به صورت همیشگی روغن‌کاری شده است. با این حال در طول سالیان، این روغن کاری ممکن است خارج شود و در نتیجه موتور صدا بدهد.

  موتور فن بلوور:

  اگر این‌طور نبود ولی همچنان صدا زیاد بود، یاتاقان موتور دمنده (موتور فن بلوور) را بررسی کنید. اگر مشکلی بود، موتور دمنده را عوض کنید.

  چرا داکت اسپلیت بلواستار باد گرم میزند؟

  ظرفیت کم داکت اسپلیت :

  نکته اول که باید قبل از خرید داکت اسپلیت بلواستار به آن توجه داشته باشید ظرفیت داکت اسپلیت است و این که داکت اسپلیت را برای چه متراژی خریداری میکنید.در نظر داشته باشید در بسیاری از تماس های مصرف کنندگان عزیز هنگامی که تعمیرکار به محل اعزام میشود متوجه میشویم که داکت اسپلیت به درستی در حال کار کردن است و مشکل از انتخاب اشتباه مصرف کننده بود است.

  کثیف بودن فیلتر هوا داکت اسپلیت بلواستار:

  یکی از مشکلات رایج در خنک نکردن هوا بوسیله ی داکت اسپلیت کثیفی فیلتر های میباشد.اگر فیلتر کثیف یا دچار گرفتگی گرد و غبار باشد، ممکن است باعث بروز مشکلات مختلفی شود. این می‌تواند در کار صحیح ترموستات اختلال ایجاد کند. گرد و غبار موجود در فیلترهای داکت اسپلیت عبور هوای خنک و گرم در داخل مجاری را مسدود می‌کند.

  تنظیم نادرست ترموستات:

  تنظیمات نادرست ترموستات یکی از دلایل رایج برای خنک نکردن داکت اسپلیت بلواستار به شمار می رود. در این مواقع ابتدا دمای داکت اسپلیت را بر روی مقادیر متفاوتی در 5 تا 6 درجه پایینتر از دمای اتاق تنظیم کنید و عملکرد داکت اسپلیت را بررسی کنید.

  خرابی یا کثیف بودن کندانسور:

  کندانسور بخشی از سیستم داکت اسپلیت است که وظیفه انتقال گرمای مبرد درون لوله ها به هوای محیط بیرونی را دارد و موجب خنک شدن مبرد درون لوله ها می گردد. در صورتی که کندانسور معیوب باشد، یا انتقال حرارت از مبرد به هوا به درستی انجام نشود.

  کم بودن گاز داکت اسپلیت بلواستار یا کاهش یافتن میزان مبرد:

  این که حجم صحیحی از ماده مبرد در داخل کویل های داکت اسپلیت بلواستار جریان داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. کم بودن ماده مبرد یا گاز داکت اسپلیت گازی می تواند برای شما دردسر آفرین باشد. یکی از شایع ترین دلایل تولید باد گرم داکت اسپلیت کم شدن مقدار مبرد است.

  کیپ شدن و گرفتگی مسیر گاز در لوله ها:

  علاوه بر نشت و کمبود گاز مبرد، گرفتگی و انسداد در مسیر گاز از جمله شیرها، شلنگ ها، لوله مویی و لوله مسی رفت و برگشت کولر، می تواند دلیل خنک نکردن داکت اسپلیت  باشد

  علت بوی نامطبوع داکت اسپلیت بلواستار:

  فیلترهای داکت اسپلیت بلواستار به دلیل عبور هوا و گرد و خاک پس از مدتی کثیف و آلوده می‌شود و لازم است فیلترها را در بازه‌های مشخص که معمولا هر دو هفته یکبار توصیه می‌شود، تمیز کنید.
  سرویس داکت اسپلیت بلواستار خود را به صورت مرتب و هر دو ماه سرویس نمایید تا از بروز این مشکل جلوگیری نمایید.
  تعمیرات داکت اسپلیت بلواستار با ضمانت

  تعمیر داکت اسپلیت بلواستار در شمال تهران :

  شمال شهر تهران بیشتر منازل برای سیستم تهویه مطبوع منزل خود داکت اسپلیت را انتخاب کرده و به همین راستا نیازمند خدمات سریع و پشتیبانی شبانه روزی در این محدوده میباشند.تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو در کمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است. کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده و درخواست خدمات خود را ثبت نمایید تکنسین داکت اسپلیت شما در کمتر از ۱ ساعت در منزل شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکلات داکت اسپیلت خواهد کرد.تمامی خدمات تعمیرات داکت اسپلیت در شمال تهران با استفاده از قطعات یدیکی اصلی و با ارائه ضمانت نامه ۶ ماه به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

  تعمیر داکت اسپلیت بلواستار در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین به منظور گسترش خدمات خود در سطح شهر تهران اقدام به تاسیس شعبات گوناگون در سراسر پایتخت نموده است.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس گرفته ،تا از تمامی خدمات تعمیر داکت اسپلیت تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.خدمات ما برای مشترکین دارای کد عضویت تهران سرویس آنلاین دارای ۱۰% تخفیف خواهد بود.

  تعمیر داکت اسپلیت بلواستار در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر داکت اسپلیت را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه پس از در پایان کار و رضایت مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با شماره تلفن ۷۷۲۴۱۵۰۵ به صورت شبانه روزی در تمامی طول هفته امکان پذیر است.

  تعمیر داکت اسپلیت بلواستار در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر پکیج مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی خدمات تعمیر داکت اسپلیت صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  تعمیر داکت اسپلیت بلواستار در جنوب تهران :

  شعبه جنوب تهران با شماره تماس 55795334 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب تعمیر داکت اسپلیت به صورت شبانه روزی در تمام طول هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز مبیاشد.شعبه جنوب تهران به صورت حضوری در حال فعالیت بوده و شما عزیزان میتوانید با مراجعه با هماهنگی دستگاه های خود از شهرستان را برای تعمیرات به کارگاه تهران سرویس آنلاین بیاورید.

  چرا تعمیرکار داکت اسپلیت بلواستار خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر داکت اسپلیت بلواستار
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس