ارورهای پکیج رادیانت

 • ارورهای پکیج رادیانت (Radiant water heater error ) اگر شما برند رادیانت را برای سیستم گرمایشی خود انتخاب کرده اید ، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید ، ما در اینجا لیست کاملی از کدهای خطا پکیج رادیانت به همراه روش های برطرف آنها را برای شما عزیزان آماده کرده ایم .تا در صورت بروز مشکل در پکیج رادیانت خود با مراجعه به این مقاله نسبت به عیب یابی و تعمیر پکیج رادیانت خود اقدام نمایید.

  تعمیر پکیج رادیانت :

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج رادیانت به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج رادیانت خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج رادیانت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج مرکوری اینجا کلیک کنید.

  شرکت رادیانت یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.

  لیست ارورهای پکیج رادیانت :

  کد خطا مفهوم کد خطا
  E01 عدم تشکيل يا تشخيص شعله
  E02 افزايش دمای گرمايش به بيش از 95 °c (فعال شدن کليد حرارتی)
  E03 فعال شدن پرشر سوئيچ دود
  H20 افت فشار آب مدار گرمايش
  E05 اشکال در NTC شوفاژ
  E06 اشکال در NTC آبگرم مصرفی
  E14 انسداد دودکش يا اشکال در پرشرسوئيچ دود
  E17 مدلار کردن شير گاز
  E18 نقص در مدار گرمايش
  E21 خطا در برنامه ريزی پارامترها و يا از بين رفتن حافظه (خطای داخلی برد)
  E22 خطا در برنامه ريزی پارامترها و يا از بين رفتن حافظه (خطای داخلی برد)
  E35 خطا در حسگر شعله
  E40 خرابی منبع تغذيه برد
  F08 خطای يخ زدگی در مسير گرمايش
  F09 خطای يخ زدگی در مسير مصرفی

  رفع ارورهای پکیج رادیانت در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج رادیانت خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج رادیانت تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج مگاسیس اینجا کلیک کنید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج رادیانت :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج رادیانت خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.

  ارورهای پکیج رادیانت

  هزینه رفع ارور پکیج رادیانت :

  هزینه رفع ارور پکیج رادیانت با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  چگونه با استفاده از محلول نشتی گیر از نشتی پکیج جلوگیری کنیم ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس