ارورهای لباسشویی مای تگ

 • ارورهای لباسشویی مای تگ (My tag laundry errors) در این مقاله به بررسی ارورهای لباسشویی مای تگ پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.
  اگر ماشین لباسشویی مای تگ شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد. هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای لباسشویی مای تگ پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.
  شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور لباسشویی مای تگ توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات لباسشویی مای تگ جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر لباسشویی مای تگ:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مرم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل لباسشویی مای تگ فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر لباسشویی مای تگ خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه لباسشویی مای تگ

  • تعمیر لباسشویی مای تگ
  سرویس لباسشویی مای تگ
  • نصب لباسشویی مای تگ
  •تعویض لاستیک درب لباسشویی مای تگ
  •تعمیر برد لباسشویی مای تگ

  علت بروز ارور در لباسشویی مای تگ:

  لباسشویی مای تگ به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • لرزش و حرکت لباسشویی مای تگ
  • تمیز نشستن ماشین لباسشویی
  • روشن نشدن ماشین لباسشویی
  • کار نکردن لباسشویی
  • مسدود شدن فیلتر لباسشویی
  • برق داشتن بدنه لباسشویی مای تگ
  • خاموش شدن ناگهانی لباسشویی
  • نشتی آب از لباسشویی
  • خرابی تایمر لباسشویی
  • خرابی میکروسوئیج درب
  • خرابی زبانه و قفل درب
  • خراب شدن دکمه استارت
  • مشکل در ورود آب به درون مخزن
  • خرابی برد لباسشویی
   ..

  اشاره کرد.

  لیست ارورهای لباسشویی مای تگ:

  شرکت‌های سازنده ماشین لباسشویی مای تگ از چراغ‌های LED یا کدها و ارورهایی که روی صفحه دیجیتال دستگاه ظاهر می‌شود، برای اطلاع یافتن کاربران از وضعیت دستگاه خانگی خود استفاده می‌کنند. این نشانه‌ها آخرین وضعیت دستگاه یا وجود ایرادی احتمالی در آن را نشان می‌دهد.
  یکی از بهترین راه‌های تعمیر یا تشخیص عیوب لوازم خانگی استفاده از دفترچه راهنما است. اما برخی از کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی مای تگ در دفترچه راهنما اشاره نشده‌است، پس بهتر است آن‌ها را در ذهن بسپاریم. همچنین اگر با کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی مای تگ آشنا باشید، در صورت مواجه با آن، اطلاعات بهتری برای توضیح به تعمیرکار خواهید داشت. در جدول زیر با انواع کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی مای تگ آشنا می‌شوید.
  برخی از این ارورها به راحتی در منزل قابل بررسی و برطرف کردن بوده و هرگز لازم نیست برای برطرف کردن ان ها با تکنسین متخصص تماس حاصل کرد اما برخی دیگر از ارورهای لباسشویی مای تگ باید توسط تعمیرکار بررسی و پیش از آسیب جدی به دستگاه برطرف شود.

  کد ارور معنی کد ارور مای تگ بررسی و رفع کد ارور مای تگ
  SUDS کف زیاد اگر داخل ماشین لباسشویی کف زیادی وجو دارد، با مقدار مناسبی از ماده شوینده قوی استفاده کنید.
  F0E1 تشخیص لباس حین برنامه تمیز کردن لباس‌ها را از ماشین لباسشویی خارج کنیدهنگام برنامه شستشوی داخلی ماشین لباسشویی باید خالی باشد.
  F1E1 خطای برد کنترل اصلی سعی کنید با قطع کردن برق ماشین لباسشویی به مدت پنج دقیقه آن را ریست کنیداگر این کد دوباره بعد از وصل برق ظاهر شد، برد کنترل الکترونیکی اصلی را تعویض کنید.
  F1E2 خطای برد کنترل موتور برق ماشین لباسشویی را قطع کنیداتصالات سیم‌های برد کنترل موتور را بررسی کنیدمطمئن شوید که اتصالات موتور سالم هستنداگر سیم‌ها مشکل نداشتند، برد کنترل موتور را عوض کنید.
  F2E3 خطای عدم تطابق برد کنترل اصلی یا خطای برد کنترل اصلی این کد زمانی ظاهر می‌شود که شما برد کنترل اصلی نادرستی را نصب کرده باشیدبا توجه به مدل ماشین لباسشویی، برد کنترل مناسب را تهیه و نصب کنیداگر برد را عوض نکرده باشید و این کد ظاهر شده است، پس مشکل از خود برد کنترل است و باید آن را عوض کنید.
  F3E1 خطای میکروسویچ فشار سطح آب برق لباسشویی را قطع کنیدسیم‌های میکروسویچ فشار سطح آب و برد کنترل اصلی را بررسی کنیدسیم‌های درآمده را مجدداً وصل کنیداگر دسته‌سیم‌ها ایراد دارند آن‌ها را عوض کنیداگر سیم‌ها درست هستند میکروسویچ فشار سطح آب را عوض کنید.
  F3E2 خطای سنسور دما برق ماشین لباسشویی را قطع کرده و سیم‌های متصل به سنسور دما را بررسی کنیداگر سیم‌ها سالم بودند سنسور دما را عوض کنید.
  F4E0 خطای هیتر آب برق ماشین لباسشویی را قطع کرده و سیم‌های المنت حرارتی آب را بررسی کنیداگر سیم‌ها ایرادی نداشتند المنت هیتر را عوض کنید.
  F5E1 خطای میکروسویچ درب این کد زمانی ظاهر می‌شود که برد کنترل بعد از سه بار شستشو باز شدن درب را تشخیص ندهدهمچنین این کد زمانی نمایش داده می‌شود که میکروسویچ درب وقتی درب بسته است آن را باز تشخیص دهدمیکروسویچ درب را عوض کنید.
  F5E2 خطای قفل شدن درب درب نمی‌تواند قفل شودبرق ماشین لباسشویی را قطع کرده و مجموعه قفل درب را برای خرابی یا درآمدن اتصالات سیم‌ها بررسی کنیدهر نوع مانع را از مجموعه قفل در پاک کنیداگر ایرادی بود میکروسویچ قفل درب را عوض کنید.
  F5E3 خطای باز شدن درب درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شودبرق ماشین لباسشویی را قطع کرده و مجموعه قفل درب را بررسی کنیداگر ایرادی وجود داشت آن را عوض کنید.
  F6E1 خطای ارتباط بین برد کنترل اصلی و برد کنترل موتور برق ماشین لباسشویی را قطع کرده و اتصالات دسته‌سیم‌های بین برد کنترل اصلی و برد کنترل موتور را بررسی کنیداتصالات جدا شده را مجدداً وصل کنیدسیم‌های معیوب را عوض کنیداگر برد کنترل موتور خراب بود آن را عوض کنیداگر مشکل حل نشد، برد کنترل اصلی را عوض کنید.
  F6E2 or F6E3 خطای ارتبا بین برد کنترل اصلی و کنترل رابط کاربری برق ماشین لباسشویی را قطع کرده و اتصالات بین برد کنترل اصلی و کنترل رابط کاربری را بررسی کنداتصالات درست باشند و اگر سیم‌ها ایراد داشتند آن‌ها را عوض کنیداگر رابط کاربری ایرادی داشت آن را عوض کنیداگر مشکل حل نشد، برد کنترل اصلی را عوض کنید.
  F7E1 خطای تاکومتر موتور برق ماشین لباسشویی را قطع کرده و اتصالات سیم‌های بین برد کنترل موتور و موتور درایو را بررسی کنیددسته‌سیم‌های بین برد کنترل موتور و برد کنترل اصلی را بررسی کنیداگر دسته‌سیم‌ها درست بودند بررسی کنید که دیگ داخلی آزادانه حرکت کند وگرنه احتمالاً چیزی گیر کرده استاگر دیگ به درستی می‌چرخید، موتور را عوض کنیداگر مشکل ادامه داشت برد کنترل موتور را عوض کنید.
  F7E2 گرم شدن برد کنترل موتور یا موتور اگر بار ماشین لباسشویی خیلی زیاد باشد این کد خطا ممکن است نمایش داده شودمقداری از لباس‌ها را خارج کنید اگر بار زیاد بوده باشدوجود اصطکاک در سیستم درایو هم می‌تواند باعث گرم شدن موتور و برد آن شودممکن است چیزی بین دیگ داخلی و خارجی گیر کرده باشداگر بلبرینگ دیگ ایرادی داشت باید عوض شودممکن است برد کنترل موتور یا خود موتور هم خراب شده باشند.
  F8E0 خطای شیر بخار لوله‌های تأمین کننده آب را برای مسدودشدگی بررسی کنیدگرفتگی فیلتر و ورودی شیر برقی آب را بررسی کنیداگر شیر برقی بخار معیوب بود آن را عوض کنید.
  F8E1 تشخیص عدم وجود آب اول مطمئن شوید که شیرهای تأمین کننده آب ماشین لباسشویی باز هستند و فشار آب کافی استسیستم تخلیه را برای مشکل سیفون بررسی کنیداگر مجموعه شیر برقی ایراد داشت آن را عوض کنید.
  F8E2 خطای دیسپنسر دیسپنسر نمی‌تواند در موقعیت حرکت کندبرق لباسشویی را قطع کرده و موانعی مکانیکی در محفظه‌ی دیسپنسر را بررسی کنیدقسمت‌های خراب دیسپنسر را عوض کنید.
  F8E3 وضعیت سرریز ماشین را از برق در آوردید اگر ماشین لباسشویی سرریز شد مجموعه شیر برقی آب را بررسی کنید که آب به درستی قطع شده باشداگر مجموعه شیر برقی خراب بود آن را عوض کنیداگر وقتی ماشین لباسشویی خالی است این کد ظاهر می‌شود سنسور فشار سطح آب را عوض کنید.
  F8E4 جریان کم آب فلومتر زمان طولانی را برای پر کردن آب تشخیص داده استمطمئن شوید که هر دو شیر آب ماشین لباسشویی باز باشندسیستم تخلیه را برای مشکل سیفون بررسی کنیداگر مجموعه شیر برقی معیوب بود آن را عوض کنیداگر جریان آب نرمال بود فلومتر را عوض کنید.
  F9E1 تخلیه طولانی کف اضافی را حذف کنیدماشین لباسشویی نمی‌تواند آب خیلی کف‌دار را تخلیه کندسیستم تخلیه خانه را بررسی کنیدلوله تخلیه را برای گرفتگی بررسی کنیداگر پمپ تخلیه ایراد دارد آن را عوض کنیداگر پمپ تخلیه سالم است میکروسویچ فشار سطح آب را عوض کنید زیرا ممکن است سطح آب را اشتباه مشخص کرده باشد.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F0E1

  ارور علت ارور
  F0E1 این ارور زمانی بر روی صفحه نمایش لباسشویی شما نقش می بندد که برنامه شستشوی مخصوص دیگ لباسشویی را انتخاب کرده باشید اما در ماشین لباسشویی لباس وجود نداشته باشد.

   چنانچه لباس جا مانده در لباسشویی را خارج نموده و مجدد برنامه را انتخاب نمایید کد خطای F0E1 رفع خواهد شد.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F1E1

  ارور علت ارور
  F1E1 اشکال در برد الکترونیکی

  جهت رفع ارور F1E1 در لباسشویی مای تگ تنها کافیست:

  • ابتدا یک بار لباسشویی مای تگ را ریست نمایید.
  • برای این کار می توانید دستگاه را از برق کشیده و مجدد وصل نمایید.
  • چنانچه ارور لباسشویی برطرف نشد، حتما برد الکترونیکی را بررسی نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F1E2

  ارور علت ارور
  F1E2 اشکال در برد کنترل موتور

  جهت رفع کد خطای F1E2 در لباسشویی مای تگ مراحل زیر را دنبال نمایید:

  • ابتدا برق لباسشویی را قطع نمایید.
  • برد کنترل را به همراه اتصالات آن بررسی نمایید.
  • در صورت نیاز برد کنترل را تعویض نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F2E3

  ارور علت ارور
  F2E3 اشکال از برد کنترل

  جهت رفع کد خطای F2E3 موارد زیر را بررسی کنید:

  • جهت رفع این کد خطا لازم است برد کنترل را تعویض نمایید.
  • البته این خطا زمانی ایجاد می شود که شما یک بار برد را تعویض کرده باشید.
  • در صورتی که تاکنون برد تعویض نشده است، بسته به نوع برد خود آن را تعویض نمایید تا مشکل برطرف شود.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F3E1

  ارور علت ارور
  F3E1 اشکال در میکروسوییچ فشار سطح آب

  جهت رفع کد خطای F3E1 در لباسشویی مای تگ به شرح زیر است:

  • ابتدا اتصال برق لباسشویی را قطع نمایید.
  • اتصالات میکروسوییچ فشار سطح آب را بررسی نمایید.
  • برد کنترل را بررسی نمایید.
  • چنانچه اتصالات دچار مشکل شده اند آن ها را برطرف نمایید.
  • در صورت نیاز اقدام به تعویض میکروسوییچ نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F3E2

  ارور علت ارور
  F3E2 اشکال در سنسور  دمایی

  جهت رفع کد خطا F3E2 مراحل زیر را دنبال نمایید:

  • ابتدا لباسشویی مای تگ را از برق بکشید.
  • اتصالات سنسور دمایی را بررسی نمایید.
  • در صورت نیاز سنسور دمایی را تعویض نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F4E0

  ارور علت ارور
  F4E0 اشکال در هیتر یا المنت آب و سیستم گرم کننده آب

  جهت رفع کد خطای F4E0 در لباسشویی مای تگ مراحل زیر را دنبال نمایید:

  • ابتدا لباسشویی را از برق بکشید.
  • اتصالات المنت حرارتی را بررسی نمایید.
  • در صورت نیاز هیتر یا المنت را تعویض نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F5E1

  ارور علت ارور
  F5E1 اشکال در میکروسوییچ درب

   این خطا زمانی نشان داده می شود که درب هنگام شروع به کار باز باشد.

  نحوه رفع کد خطای F5E1 در لباسشویی مای تگ به شرح زیر است:

  • میکروسوییچ درب را بررسی نمایید.
  • در صورت نیاز میکروسوییچ درب را تعویض نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F5E2

  ارور علت ارور
  F5E2 علت آن این است که به هر دلیلی درب قفل نشده است.

  جهت رفع کدخطای F5E2 در لباسشویی مای تگ مراحل زیر را دنبال نمایید:

  • ابتدا برق لباسشویی را قطع نمایید.
  • قفل درب و اتصالات آن را بررسی نمایید.
  • ممکن است به هر دلیل اتصالات دچار قطعی شده باشند.
  • در صورت نیاز میکروسوییچ درب باید تعویض شود.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F5E3

  ارور علت ارور
  F5E3 باز نشدن درب لباسشویی

  جهت رفع این کد خطا ابتدا لباسشویی را از برق بکشید و قفل درب و اتصالات آن را بررسی نمایید. در صورت نیاز قفل درب را بررسی نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F0E1

  ارور علت ارور
  F6E1 اشکال در ارتباط بین برد کنترل اصلی و برد کنترل موتور

  جهت رفع کد خطای F6E1 در لباسشویی مای تگ مراحل زیر را دنبال نمایید.

  • ابتدا لباسشویی را از برق بکشید.
  • اتصالات بین برد کنترل اصلی و برد کنترل موتور را بررسی نمایید.
  • سیم ها و اتصالات معیوب را تعمیر نمایید.
  • در صورت نیاز برد کنترل موتور و برد کنترل اصلی را تعویض نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F6E2 و F6E3

  ارور علت ارور
  F6E2 و F6E3 اشکال در اتصال برد کنترل اصلی و کنترل رابط کاربری

  جهت رفع این کد خطا تنها لازم است مراحل زیر را دنبال نمایید:

  • ابتدا لباسشویی را از برق بکشید.
  • اتصالات برد کنترل اصلی و کنترل رابط کاربری را بررسی نمایید.
  • در صورت نیاز اتصالات را تعمیر نمایید.
  • برد کنترل اصلی و کنترل رابط کاربری را تعویض نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F7E1

  ارور علت ارور
  F7E1 اشکال در تاکومتر موتور

  جهت رفع این کد خطا مراحل زیر را دنبال نمایید:

  • ابتدا لباسشویی را از برق بکشید.
  • اتصالات برد کنترل موتور و موتور درایو را بررسی نمایید.
  • در صورت سلامت اتصالات، دیگ داخلی را بررسی نمایید.
  • ممکن است چیزی مانع حرکت صحیح دیگ باشد.
  • چنانچه دیگ داخلی مشکلی نداشت، موتور را بررسی نمایید.
  • در صورت نیاز موتور را تعویض نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F7E2

  ارور علت ارور
  F7E2 گرم شدن برد کنترل موتور و یا خود موتور

  جهت رفع کد خطای F7E2 در لباسشویی مای تگ مراحل زیر را دنبال نمایید:

  • اگر بار اضافه در لباسشویی وجود دارد، بهتر است مقدار بار اضافی را حذف نمایید.
  • اگر در سیستم درایو اصطکاک وجود داشته باشد نیز ممکن است باعث گرم شدن شود.
  • مطمئن شوید چیزی بین دیگ داخلی و خارجی گیر نکرده باشد.
  • بلبرینگ دیگ را بررسی نمایید و در صورت نیاز تعویض کنید.
  • برد کنترل و موتور را نیز بررسی نموده و در صورت لزوم تعویض نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F8E0

  ارور علت ارور
  F8E0 گرفتگی لوله های تامین کننده آن

  همچنین فیلتر ورودی شیر برقی آب را بررسی نمایید. در صورت نیاز شیر برقی لازم است تعویض شود.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F8E1

  ارور علت ارور
  F8E1 خرابی شیر بخار

  برای رفع این کد خطا تنها کافیست:

  • مطمئن شوید شیرهای ورودی آب باز باشند.
  • فشار آب را بررسی نمایید.
  • سیستم تخلیه را بررسی نمایید و مطمئن شوید سیفون مشکل نداشته باشد.
  • در صورت نیاز شیر برقی را تعویض نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F8E2

  ارور علت ارور
  F8E2 اشکال در دیسپنسر

  در صورت وجود این مشکل دیسپنسر نمی تواند در موقعیت حرکت کند. برای رفع این کد خطا تنها کافیست:

  • ابتدا لباسشویی را از برق بکشید.
  • دیسپنسر را بررسی نمایید.
  • در صورت وجود مانع، آن را برطرف نمایید.
  • در صورت نیاز بخش های معیوب دیسپسر را تعویض نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F8E4

  ارور علت ارور
  F8E4 کم بودن جریان آب

   همچنین فلومتر زمانی طولانی برای پر کردن آب تشخیص می دهد.

  جهت رفع این کد خطا مراحل زیر را دنبال نمایید:

  • برسی نمایید که شیر ورودی آب به داخل لباسشویی باز باشد.
  • سیستم تخلیه را بررسی نمایید.
  • شیر برقی را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد F9E1

  ارور علت ارور
  F9E1 طولانی بودن زمان تخلیه

  جهت رفع این ارور مراحل زیر را بررسی نمایید:

  • ابتدا کف های اضافی را تعویض نمایید، بررسی نمایید لوله های تخلیه مسدود نشده باشند.
  • در نهایت پمپ تخلیه را بررسی نموده و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.

  علت ارور لباسشویی مای تگ کد FOD

  ارور علت ارور
  FOD کف زیاد موجود در لباسشویی

  جهت رفع این کد خطا تنها کافیست مراحل زیر را دنبال نمایید:

  • ابتدا لباس های خیس را خارج نمایید.
  • به کمک یک قاشق کوچک مقداری روغن به دیگ اضافه نمایید تا کف از بین برود.
  • بدون استفاده از مواد شوینده یک دور با یک برنامه نرمال دیگ را بشویید.
  • بعد از اتمام برنامه یک بار برنامه شستشوی داخل ماشین لباسشویی را به همراه مواد شوینده انتخاب نمایید، این کار باعث پاک شدن مواد شوینده در لباسشویی می شود.
  • به یاد داشته باشید که در شستشوهای بعدی حتما مقدار کمتری مواد شوینده استفاده نمایید.

  برای راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در لباسشویی مای تگ:

  ماشین لباسشویی را در محل خشک و خنک قرار دهید؛ چون گرما و رطوبت باعث کم‌شدن طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود. ماشین لباسشویی را در سطح صاف و تراز قرار دهید؛ چون سطح ناهموار موجب لق زدن بدنه و شکسته‌شدن دیگ ماشین لباسشویی می‌شود.
  ممکن بعد از مدتی ماشین لباسشویی، لباس هاتیان را تمیز نشویید. یکی از اصلی‌ترین مشکلات جمع‌شدن رسوب آب سخت و مواد شوینده است؛ بنابراین ماشین لباسشویی هرازگاهی به تمیزکاری احتیاج دارد. برای پاک‌سازی و ازبین‌بردن رسوب‌های آن از مواد جرم‌گیر ماشین لباسشویی استفاده کنید.
  واشر دور ماشین لباسشویی یکی از قطعاتی است که به‌شدت در معرض آسیب هست. معمولاً ذرات شوینده و نرم‌کننده مصرف شده در ماشین لباسشویی در کناره‌های واشر لاستیکی جمع می‌شود که باعث کم‌شدن طول عمر واشر می‌شود پس بهتر است هر هفته یک‌مرتبه واشر دور لباسشویی را با دستمال نمناک تمیز کنید.
  فیلتر لباسشویی در پایین دستگاه قرار دارد و از ورود آشغال‌های درشت به مسیر تخلیه جلوگیری می‌کند. اگر فیلتر را تمیز نکنید آب در دیگه ماشین لباسشویی باقی خواهد ماند. راه‌حل تمیزکردن آن استفاده از قرص جرم‌گیر هر شش ماه یکبار است.
  یکی از اشتباهاتی که اغلب افراد انجام می‌دهند بعد از خارج‌کردن کردن لباس از لباسشویی درب آن را می‌بندند. باز نگه‌داشتن درب ماشین لباسشویی بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه باعث خشک شدن رطوبت داخل ماشین و همچنین از رشد باکتری و کپک داخل ماشین جلوگیری میکند.
  تمیزنکردن جاپودری باعث رشد باکتری و همچنین تشکیل مواد سمی می‌شود که این مواد وارد چرخه لباسشویی و همچنین بدن ما می‌شود؛ بنابراین بهتر است هر چند وقت یکبار داخل جاپودری را تمیز کرده تا از بروز مشکلات جلوگیری کنیم.
  هر ماشین لباسشویی ظرفیت مخصوص به خود را دارد که روی دستگاه ذکر شده است. اگر حجمی بیشتر از ظرفیت آن لباس ریخته شود باعث خوب نچرخیدن ماشین لباسشویی و آسیب به دستگاه می‌شود. بهتر است همیشه به‌اندازه یک‌سوم ماشین لباسشویی، لباس داخل دیگ قرار دهید؛ چون لباس بعد از خیس شدن وزن زیادی می‌گیرد.
  پیشنهاد می‌شود هر شش ماه یک‌بار به وضعیت ماشین لباسشویی خود رسیدگی کنید تا مطمئن شوید مشکلی ندارد این کار باعث افزایش طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود.
  روی هر ماشین لباسشویی صفحه‌ای با تعدادی دکمه قرار دارد که می‌توانید برنامه شست شوی خود را انتخاب کنید و در صورت لزوم دور موتور و میزان دمای آن را تغییر دهید. از فشردن بیشتر دکمه‌ها اجتناب کنید؛ زیرا این کار باعث هنگ کردن دستگاه و سوختن برد آن می‌شود. همچنین از آب یا مایعات برای تمیزکردن صفحه‌کلید استفاده نکنید.
  تعمیر ارور لباسشویی مای تگ

  برطرف کردن ارور لباسشویی مای تگ در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نماید و درخواست تکنسین لباسشویی مای تگ خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناس ما باشید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس به محل شما اعزام شده و نسبت به تعمیر لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  برطرف کردن ارور لباسشویی مای تگ در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی مای تگ خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس حاصل نمایید.شعبه غرب تهران مجموعه به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته در خدمت شما مشتریان عزیز بوده و به تعمیر لباسشویی مای تگ شما خواهد پرداخت. از زمان ثبت درخواست تا حضور کارشناس متخصص تنها یک ساعت طول خواهد کشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی مای تگ در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر لباسشویی مای تگ را در تمام مناطق شرق تهران در کوتاه ترین بازه زمانی با ارائه ضمانت نامه و داغی قطعات تعویضی انجام میدهد.تمامی خدمات مجموعه ما براساس نرخ اتحادیه بوده و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود.برای ثبت درخواست خود همین حالا با شماره تماس 77241505 تماس حاصل کرده و منتظر حضور کارشناسان ما باشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی مای تگ در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر لباسشویی مای تگ مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۶۵۹۳۳۸

  برطرف کردن ارور لباسشویی مای تگ در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب لباسشویی مای تگ را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.در صورتی که پس از مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور لباسشویی خود نبوده اید، کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس متخصص به محل شما اعزام شده و نسبت به رفع ارور لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل لباسشویی مای تگ شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار لباسشویی مای تگ خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات لباسشویی مای تگ ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکارلباسشویی مای تگ خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات لباسشویی مای تگ
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای لباسشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس