ارورهای لباسشویی میله

 • ارورهای لباسشویی میله (Miele Laundry errors) در این مقاله به بررسی ارورهای لباسشویی میله پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.
  اگر ماشین لباسشویی میله شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد. هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای لباسشویی میله پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.
  شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور لباسشویی میله توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات لباسشویی میله جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر لباسشویی میله:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مرم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل لباسشویی میله فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر لباسشویی میله خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه لباسشویی میله

  • تعمیر لباسشویی میله
  سرویس لباسشویی میله
  • نصب لباسشویی میله
  •تعویض لاستیک درب لباسشویی میله
  •تعمیر برد لباسشویی میله

  علت بروز ارور در لباسشویی میله:

  لباسشویی میله به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • لرزش و حرکت لباسشویی میله
  • تمیز نشستن ماشین لباسشویی
  • روشن نشدن ماشین لباسشویی
  • کار نکردن لباسشویی
  • مسدود شدن فیلتر لباسشویی
  • برق داشتن بدنه لباسشویی میله
  • خاموش شدن ناگهانی لباسشویی
  • نشتی آب از لباسشویی
  • خرابی تایمر لباسشویی
  • خرابی میکروسوئیج درب
  • خرابی زبانه و قفل درب
  • خراب شدن دکمه استارت
  • مشکل در ورود آب به درون مخزن
  • خرابی برد لباسشویی
   ..

  اشاره کرد.

  لیست ارورهای لباسشویی میله:

  شرکت‌های سازنده ماشین لباسشویی میله از چراغ‌های LED یا کدها و ارورهایی که روی صفحه دیجیتال دستگاه ظاهر می‌شود، برای اطلاع یافتن کاربران از وضعیت دستگاه خانگی خود استفاده می‌کنند. این نشانه‌ها آخرین وضعیت دستگاه یا وجود ایرادی احتمالی در آن را نشان می‌دهد.
  یکی از بهترین راه‌های تعمیر یا تشخیص عیوب لوازم خانگی استفاده از دفترچه راهنما است. اما برخی از کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی میله در دفترچه راهنما اشاره نشده‌است، پس بهتر است آن‌ها را در ذهن بسپاریم. همچنین اگر با کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی میله آشنا باشید، در صورت مواجه با آن، اطلاعات بهتری برای توضیح به تعمیرکار خواهید داشت. در جدول زیر با انواع کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی میله آشنا می‌شوید.
  برخی از این ارورها به راحتی در منزل قابل بررسی و برطرف کردن بوده و هرگز لازم نیست برای برطرف کردن ان ها با تکنسین متخصص تماس حاصل کرد اما برخی دیگر از ارورهای لباسشویی میله باید توسط تعمیرکار بررسی و پیش از آسیب جدی به دستگاه برطرف شود.
  تعمیرکار لباسشویی میله

  ارور لباسشویی میله کد Water Inlet Fail :

  ارور علت ارور
  water inlet fail اشکال در آبگیری لباسشویی

  در این موقعیت ممکن است هریک از موارد زیر دچار مشکل شده باشند:

  • شیر برقی
  • فیلتر آب ورودی
  • خم شدن و گرفتگی شیلنگ ورودی آب

  نحوه رفع کد خطای water inlet fail لباسشویی میله :

  جهت رفع کد خطای water inlet fail یا همان خطای آبگیری تنها کافیست مراحل زیر را دنبال نمایید:

  • ابتدا شیر برقی را بررسی نمایید.
  • فیلتر ورودی آب را بررسی کنید که دچار گرفتگی نشده باشد.
  • در صورت نیاز فیلتر را تعویض نمایید.
  • در صورت خم شدن و گرفتگی شیلنگ ورودی آب آن را برطرف نمایید.
  • شیر برقی را در صورت نیاز تعویض کنید.
   برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی مای تگ اینجا کلیک کنید.

  علت ارور لباسشویی میله کد drain fault

  ارور علت ارور
  drain fault اشکال در تخلیه آب

  در این موقعیت در هر کدام از موارد زیر ممکن است مشکل رخ داده باشد:

  • پمپ تخلیه
  • مسدود شدن شیلنگ تخلیه
  • اشکال در اتصالات و آبگیری مداوم

  نحوه رفع کد خطای drain fault در لباسشویی میله

  جهت رفع کد خطای drain fault یا همان خطای تخلیه در لباسشویی میله مراحل زیر را دنبال نمایید:

  • ابتدا پمپ تخلیه را بررسی نمایید.
  • شیلنگ های تخلیه را بررسی نمایید که دچار گرفتگی نشده باشند.
  • شیر برقی و برد الکترونیکی را بررسی نمایید.
  • اتصالات داخلی لباسشویی میله را نیز بررسی نمایید و در صورت قطع شدگی آن برطرف نمایید.
  • برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی مای تگ اینجا کلیک کنید.

  علت ارور لباسشویی میله کد f41 و نحوه رفع آن

  ارور علت ارور
  f41 توقف برنامه شستشو در لباسشویی

  جهت رفع کد خطای f41 موارد زیر را بررسی کنید:

  • یک بار لباسشویی را از برق بکشید و مجددا به برق متصل نمایید.
  • این کار لباسشویی را ریست می کند.

  اگر مشکل شما پس از ریست کردن ماشین لباسشویی برطرف نشد، می توانید از تعمیرکار متخصص لباسشویی میله کمک بخواهید.

  ارور لباسشویی میله کد water proof fault و نحوه بر طرف کردن آن

  ارور علت ارور
  water error fault اشکال در تنظیمات سیستم
  • این ارور می تواند به صورت تصادفی فعال شده باشد.
  • جهت رفع آن تنها کافیست یک دور لباسشویی را از برق بکشید و مجددا به برق متصل نمایید تا دستگاه ریست شود.
   برای مطالعه مقاله ارور لباسشویی توشیبا اینجا کلیک کنید.

  ارور F01 ماشین لباسشویی میله:

  علت: علت روبرو شدن با کد خطای F01 ماشین لباسشویی Miele، خطای سنسور دمای خشک کن دستگاه است. در این شرایط ترمیستور که وظیفه کنترل دمای محفظه خشک کن را دارد، با مشکل مواجه شده است.
  راه حل: راهکار برطرف کردن کد خطای F01 ماشین لباسشویی میله این است که پس از بررسی اتصالات ترمیستور، سیم کشی های معیوب را بیابید و آنها را تعویض کنید. در نهایت اگر مشکل ادامه دار بود خود سنسور را تعویض کنید.
  نمایش ارور F01 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F01 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل خطای سنسور دمای خشک کن دستگاه

  2- ارور F02 ماشین لباسشویی میله:

  علت: دلیل اصلی نمایش کد خطای F02 ماشین لباسشویی میله، تشخیص مشکلات مربوط به سنسور دمای دستگاه است. ممکن است سیم های اتصال ترموستات قطع شده باشند، مدار این بخش اتصال کوتاه شده یا سنسور از کار افتاده و کاملاً خراب شده باشد.
  راه حل: برای رفع کد خطای F02 ماشین لباسشویی میله، باید تمام اتصالات بین ترمیستور و ماژول کنترل اصلی دستگاه را تست کنید و اگر محکم کردن اتصالات شل و وارفته یا حتی تعویض آنها کمکی به رفع ارور F02 ماشین لباسشویی میله نکرد، سنسور دما را جایگزین کنید.
  نمایش ارور F02 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F02 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل مشکلات مربوط به سنسور دمای دستگاه

  3- ارور F11 ماشین لباسشویی میله:

  علت: دلیل روبرو شدن با کد خطای F11 ماشین لباسشویی Miele، بروز مسائل و مشکلات مربوط به خروج آب از دستگاه است. منشاء این اتفاق می تواند گرفتگی شلنگ تخلیه، فیلتر یا پمپ تخلیه یا حتی فشار کم آب منبع باشد که با ارور F11 ماشین لباسشویی میله به ما هشدار داده می شود.
  راه حل: برای آنکه بتوانید کد خطای F11 ماشین لباسشویی میله را برطرف کنید، ابتدا اطمینان حاصل کنید که مسیر جریان آب در شلنگ کاملا باز باشد. سپس به سراغ فیلتر تخلیه دستگاه بروید، آن را جدا کنید و پس از شستشو و نظافت کامل، مجدداً آن را نصب کنید. در نهایت پمپ تخلیه را چک کنید و اگر خراب است، اقدام به تعویض آن کنید.
  نمایش ارور F11 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F11 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل مشکلات مربوط به خروج آب از دستگاه
  برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی فریجیدر اینجا کلیک کنید.

  4- ارور F12 ماشین لباسشویی میله:

  علت: زمانی با کد خطای F12 ماشین لباسشویی میله برخورد می کنیم که شیر قطع در محل تامین آب بسته باشد یا فشار آبی که از آن خارج می شود، کمتر از محدوده مجاز باشد. همچنین احتمال دارد خرابی در اتصالات فلومتر باعث شده دستگاه پالسی دریافت نکند.
  راه حل: روش مناسب برای رفع کد خطای F12 ماشین لباسشویی میله این است که ابتدا شیر آب را باز کنید و مطمئن شوید فشار آبی که از آن خارج می شود، کافی باشد. سیم کشی و مدار فلومتر را چک کنید؛ در صورت نیاز سیم های متصل به آن را جایگزین کنید. در آخر بررسی کنید شیر برقی ورود آب به دستگاه سالم باشد و برق کافی از برد الکترونیکی دریافت کند.
  نمایش ارور F12 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F12 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل بسته بودن شیر قطع در محل تامین آب یا کم بودن محدوده مجاز فشار آب خارج شده از دستگاه
  برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی توشیبا اینجا کلیک  کنید.

  5- ارور F13 ماشین لباسشویی میله:

  علت: دلیلی که باعث نمایش کد خطای F13 ماشین لباسشویی Miele می شود، خطای تامین آب در پایان مرحله است. در این شرایط برنامه شستشو متوقف شده و پمپ تخلیه آغاز به کار می کند. علت می تواند خرابی شیر برقی، کم بودن فشار آب ورودی، خرابی فلومتر یا اتصالات آن باشد.
  راه حل: برای رفع کد خطای F13 ماشین لباسشویی میله، ابتدا باید مطمئن شوید شیر آب منزل باز است و آب با فشار جریان دارد. شیر برقی را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را جایگزین کنید. بررسی کنید فلومتر پالس دریافت کند و در نهایت اتصالات بین برد اصلی و فلومتر دستگاه را به دقت مورد بررسی قرار دهید.
  نمایش ارور F13 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F13 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل خطای تامین آب در پایان مرحله

  6- ارور F14 ماشین لباسشویی میله:

  علت: علت مواجهه با کد خطای F14 ماشین لباسشویی میله، خطای تامین آب مربوط به سوئیچ فشار هیتر است. در این شرایط برنامه شستشو قطع می‌شود و پمپ تخلیه شروع به کار می کند. علت ارور F14 می تواند انسداد سوئیچ فشار هیتر به علت گیر کردن اجسام خارجی یا عملکرد نامناسب پمپ گردش آب باشد.
  راه حل: اگر به دنبال راهی برای رفع کد خطای F14 ماشین لباسشویی میله هستید، ابتدا سوئیچ فشار هیتر را خوب چک کنید و اتصالات آن را مورد بررسی دقیق قرار دهید. این سوئیچ در صورت خرابی باید تعویض شود. بررسی کنید چیزی در پمپ گردش آب گیر نکرده باشد و در صورت مشاهده، گرفتگی های آن را برطرف کنید.
  نمایش ارور F14 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F14 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل خطای تامین آب مربوط به سوئیچ فشار هیتر
  برای مطالعه مقاله ارور لباسشویی زانوسی اینجا کلیک کنید.

  7- ارور F15 ماشین لباسشویی Miele:

  علت: به این دلیل با کد خطای F15 ماشین لباسشویی میله روبرو می شویم که آب داغ ناخواسته به داخل دستگاه کشیده می شود.
  راه حل: یکی از راهکارهای رفع ارور F15 ماشین لباسشویی میله، این است که بررسی کنید و ببینید شلنگ ورودی آب به درستی وصل شده باشد. اگر خودتان قادر به رفع کد خطای F15 نیستید، دستگاه را خاموش کنید، آن را از برق بکشید و به سرعت با یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی میله تماس بگیرید.
  نمایش ارور F15 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F15 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل کشیده شدن آب داغ به داخل دستگاه

  8- ارور F24 ماشین لباسشویی میله:

  علت: منشا کد خطای F24 ماشین لباسشویی میله، مربوط به اتصالات رله دستگاه است. ممکن است اتصالات رله هیتر ذوب شده و بهم جوش خورده باشند یا رطوبت در رله هیتر جم شده باشد. یک احتمال دیگر، خرابی دوشاخه خروجی هیتر است.
  راه حل: به منظور رفع کد خطای F24 ماشین لباسشویی میله در خانه، باید رله هیتر را مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده خرابی آن را تعویض کنید. اما اگر خود هیتر سالم است، دستگاه را از برق بکشید و مقاومت بین سیم های متصل به آن را اندازه بگیرید. اگر مقدار مقاومت به دست آمده کمتر از 10 مگا اهم بود، باید اقدام به تعویض سیم کشی های هیتر کنید.
  نمایش ارور F24 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F24 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل اتصالات رله دستگاه
  برای مطالعه مقاله ارور لباسشویی یوروتک اینجا کلیک کنید.

  9- ارور F25 ماشین لباسشویی میله

  علت: دلیل نمایش کد خطای F25 ماشین لباسشویی میله خطایی در ارتباط با دمای هدف می باشد. این یعنی در مرحله گرمایش، دمای آب طی مدت زمان مشخص به عدد مورد نظر نرسیده است. علت ارور F25 می تواند خرابی هیتر، خرابی رله هیتر یا افزودن مقدار زیادی شوینده باشد. وجود کف زیاد در محفظه، فشار جریان آب را کم می کند و به این ترتیب بر عملکرد سوئیچ فشار هیتر تاثیر می گذارد.
  راه حل: راه حل مناسب برای برطرف کردن ارور F25 ماشین لباسشویی Miele این است که ولتاژ هیتر را اندازه بگیرید و در صورت مشاهده خرابی آن را تعویض کنید. مقادیر توزیع شده مواد شوینده و کمک شستشو را بررسی کنید. کف اضافه را تخلیه کنید و در شستشوهای بعدی از مقدار شوینده کمتری استفاده کنید.
  نمایش ارور F25 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F25 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل خطای مربوط به دمای هدف

  10- ارور F26 ماشین لباسشویی میله

  علت: مهم ترین دلیل نمایش کد خطای F26 ماشین لباسشویی میله، محافظت در برابر جوشیدن آب است. در این شرایط برنامه شستشو قطع می شود و پمپ تخلیه شروع به کار می کند. از جمله عللی که باعث نمایش ارور F26 می شوند، می توان به اطلاعات نادرست سنسور دما، بسته بودن رله هیتر یا موقعیت نادرست گیره درب اشاره کرد.
  راه حل: برای برطرف کردن ارور F26 ماشین لباسشویی میله، باید سنسور دما و رله هیتر دستگاه را به همراه اتصالات آنها مورد بررسی دقیق قرار دهید. در این مرحله اگر خود این بخش ها دچار خرابی شده اند، هرچه سریع تر آنها را تعویض کنید و اگر مشکل از اتصالات و سیم کشی هاست، آنها را جایگزین کنید. اگر کد خطای F26 برطرف نشد، برای عیب یابی تخصصی مشکل با مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی داره چاره تماس بگیرید.
  نمایش ارور F26 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F26 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل محافظت در برابر جوشیدن آب

  11- ارور F40 ماشین لباسشویی میله

  علت: دلیلی که باعث روبرو شدن با ارور F40 ماشین لباسشویی Miele می شود، تشخیص خطای الکترونیکی در دستگاه است. در این شرایط برنامه شستشو متوقف شده و پمپ تخلیه شروع به کار می کند.
  راه حل: برای آنکه بتوانید کد خطای F40 ماشین لباسشویی میله را برطرف کنید، تنها راهی که پیش روی شماست تعویض فوری بخش الکترونیکی معیوب دستگاه است.‌
  نمایش ارور F40 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F40 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل تشخیص خطای الکترونیکی در دستگاه
  برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی فیلکو اینجا کلیک کنید.

  12- ارور F42 ماشین لباسشویی میله

  علت: علت نمایش کد خطای F42 ماشین لباسشویی میله مربوط به خطای ثبت فرکانس سیم کشی های دستگاه است. مهمترین احتمال مربوط به ارور F42 ایرادات منبع تغذیه است. در این شرایط شستشو متوقف شده و عملیات تخلیه اجرا می شود.
  راه حل: برای رفع کد خطای F42 ماشین لباسشویی میله، باید از یک برقکار مجرب بخواهید منبع برق خانه را بررسی کند تا ولتاژ ورودی به دستگاه برای راه اندازی فرایند شستشو کافی باشد.
  نمایش ارور F42 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F42 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل خطای ثبت فرکانس سیم کشی های دستگاه

  13- ارور F47 ماشین لباسشویی Miele

  علت: دلیل نمایش کد خطای F47 ماشین لباسشویی میله، خطای ارتباطی بین برد کنترل الکترونیکی دستگاه و برد نمایشگر است.
  راه حل: اگر به دنبال راهی برای رفع کد خطای F47 ماشین لباسشویی میله هستید، توصیه می کنیم در اولین فرصت با مراکز خدمات و تعمیرات مجاز ماشین لباسشویی میله تماس بگیرید. ارور F47 ماشین لباسشویی میله به مشکلات برد الکترونیکی دستگاه اشاره دارد که تعمیر آن حتما باید توسط تکنسین های مجرب انجام شود.
  نمایش ارور F47 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F47 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل خطای ارتباطی بین برد کنترل الکترونیکی دستگاه و برد نمایشگر

  14- ارور F51 ماشین لباسشویی میله

  علت: دلیل نقصی که منجر به مواجه شدن با کد خطای F51 ماشین لباسشویی میله می شود، مربوط به از کار افتادگی کامل سنسور فشار است. در این شرایط دستگاه دیگر قادر به تشخیص سطح آب نیست.
  راه حل: اگر می خواهیدارور F51 ماشین لباسشویی میله را برطرف کنید، باید بلافاصله سوئیچ فشار را تعویض کنید. برای انجام این کار می توانید با مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی داره چاره تماس بگیرید.
  نمایش ارور F51 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F51 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل از کار افتادگی کامل سنسور فشار
  برای مطالعه ارورهای لباسشویی ریتون اینجا کلیک کنید.

  15- ارور F52 ماشین لباسشویی میله

  علت: مهم ترین دلیلی که با کد خطای F52 ماشین لباسشویی میله مواجه شده ایم، این است که سوئیچ فشار هیتر حین گرمادهی ریست شده است. علت ارور F52 می تواند ناشی از مقدار زیاد ماده شوینده یا مایع کمک آبکشی باشد. البته خرابی سوئیچ فشار هیتر، کم بودن فشار پمپ یا تجمع آب در محفظه می تواند منجر به کاهش میزان فشار و نمایش کد خطای F52 شود.
  راه حل: به منظور رفع کد خطای F52 ماشین لباسشویی میله، در مرحله اول مقدار مایع شوینده و کمک آبکشی را بررسی کنید و سعی کنید در شستشوهای بعدی مقادیر کمتری از آنها را اضافه کنید. بررسی کنید سوئیچ فشار هیتر سالم باشد و در صورت خرابی اقدام به تعویض آن کنید. اگر می بینید فشار پمپ شستشو پایین است، آن را باز کرده و پس از آنکه داخل محفظه پمپ را خوب تمیز کردید و اجسام خارجی را در آوردید، بار دیگر پمپ را ببندید و عملکرد دستگاه را بررسی کنید.
  نمایش ارور F52 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F52 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل ریست شدن سوئیچ فشار هیتر حین گرمادهی

  16- ارور F53 ماشین لباسشویی میله

  علت: علتی که منجر به نمایش کد خطای F53 ماشین لباسشویی Miele می شود، مربوط به خرابی سنسور سرعت محفظه شستشو است. ارور F53 نشان دهنده ی این است که سرعت چرخش محفظه شستشو کاهش یافته و تعداد آن به 400 بار در دقیقه نمی رسد.
  راه حل: برای برطرف کردن کد خطای F53 ماشین لباسشویی میله، باید با اطلاعات کافی به سراغ سرعت سنج موتور بروید و خرابی این عنصر را بررسی کنید؛ در صورت تائید نقص و خرابی در این بخش، اقدام به تعویض آن کنید.

  17- ارور F63 ماشین لباسشویی میله

  علت: علت مشاهده ارور F63 ماشین لباسشویی میله، خطای مربوط به موقعیت شاتر کشویی موتور است. در این شرایط با وجود فعال شدن شاتر کشویی موتور،‌هیچ تغییری در سیگنال سوئیچ موقعیت وجود ندارد. علت ارور F63 ماشین لباسشویی میله می تواند خرابی سوئیچ موقعیت یا اتصال کوتاه و مدار باز شدن سیم های اتصال باشد. یک احتمال دیگر خرابی دنده شتر کشویی دستگاه است.
  راه حل: جهت حل مشکل و برطرف کردن کد خطای F63 ماشین لباسشویی میله، در مرحله اول باید پمپ تخلیه را جایگزین کنید و بررسی کنید اتصال بین سیم ها برقرار باشد. در صورت نیاز سیم های آسیب دیده را جایگزین کنید. اگر مشکل از سیستم دنده شاتر کشویی دستگاه است، بررسی کنید که آیا آب بین بازوهای اسپری بالا/پایین و بازوی اسپری میانی در حال تغییر است یا خیر. اگر چنین است و در موقعیت سوئیچ پالس دریافت می شود، برد الکترونیکی دستگاه باید جایگزین شود؛ اما اگر پالسی دریافت نمی شود، سیم های اتصال کوتاه و مدار باز را عوض کنید. ممکن است نیاز باشد در همین مرحله پمپ شستشو را نیز جایگزین کنید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی هایسنس اینجا کلیک کنید.

  18- ارور F67 ماشین لباسشویی میله

  علت: علت آنکه با ارور F67 ماشین لباسشویی میله مواجه شده ایم، سرعت پایین پمپ گردش است. در این شرایط برنامه شستشو متوقف نخواهد شد و کد خطای F67 فقط در حالت «Service Mode» نمایش داده می شود. علت ارور F67 می تواند سفت شدن پمپ گردش و عدم چرخش آزادانه آن باشد. همچنین احتمال دارد خازن پمپ خراب شده باشد.
  راه حل: برای برطرف کردن کد خطایF67 ماشین لباسشویی میله، پمپ گردش آب را باز کنید و هرگونه جسم خارجی که در آن می بینید را جایگزین کنید. عملکرد خازن پمپ را مورد بررسی قرار دهید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید. اگر نمی توانید به تنهایی این قطعه را تعویض کنید، از یک فرد متخصص کمک بگیرید.
  نمایش ارور F67 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F67 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل سرعت پایین پمپ گردش

  19- ارور F68 ماشین لباسشویی Miele

  علت: زمانی با ارور F68 ماشین لباسشویی میله رو به رو می شویم که پمپ شستشو بعد از خاموش شدن هم کار خود را ادامه دهد. در این شرایط برنامه شستشو متوقف شده و عملیات تخلیه از سر گرفته می شود. تنها علت مواجهه با کدخطای F68 ایرادات برد الکترونیکی دستگاه است.
  راه حل: راهکار رفع کد خطای F68 ماشین لباسشویی میله، تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی دستگاه است. توصیه می کنیم برای بررسی دقیق برد با همکاران ما در مرکز خدمات و تعمیرات داره چاره تماس بگیرید.

  20- ارور F69 ماشین لباسشویی میله

  علت: علت نمایش کد خطای F69 ماشین لباسشویی میله، انسداد پمپ شستشوی دستگاه است. در این حالت نیز عملیات شستشو متوقف و عملیات تخلیه آغاز می شود. سه احتمال مهم برای مواجهه با ارور F69 ماشین لباسشویی میله، خرابی سوئیچ فشار هیتر، خرابی رله هیتر یا گیر کردن اجسام خارجی در پمپ است.
  راه حل: برای رفع ارور F69 ماشین لباسشویی میله باید عملکرد هیتر سوئیچ فشار و رله هیتر را مورد بررسی قرار دهید و از سلامت عملکرد آنها مطمئن شوید. چنانچه در بررسی های خود متوجه نقصی در این قسمت ها شدید، قطعات معیوب را سریعاً جایگزین کنید. پمپ شستشو را باز کنید و هر گونه جسم خارجی که در آن گیر کرده را خارج کنید.
  نمایش ارور F69 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F69 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل انسداد پمپ شستشوی دستگاه

  21- ارور F70 ماشین لباسشویی میله

  علت: علت نمایش کد خطای F70 ماشین لباسشویی میله، فعال شدن سوئیچ شناور (فلوتر) به دلیل تشخیص نشتی و در ادامه توقف عملیات شستشو و اجرای عملیات تخلیه است.
  راه حل: اگر به دنبال راهی برای برطرف کردن کد خطای F70 ماشین لباسشویی میله هستید، تمام شیلنگ ها، اتصالات و اتصالات رزوه دار را از نظر نشتی بررسی کنید و در صورت مشاهده هرگونه حفره یا ترک خوردگی که آب می تواند از آن خارج شود، اقدام به تعویض بخش آسیب دیده کنید. بررسی کنید سوئیچ شناور سالم باشد و نشتی را به اشتباه تشخیص نداده باشد. در نهایت کلیه اجزای الکتریکی در ناحیه نشتی را با احتیاط خشک کنید تا آسیب بیشتری به دستگاه وارد نشود.

  22- ارور F84 ماشین لباسشویی میله

  علت: دلیل نقصی که منجر به مواجه شدن با ارور F84 ماشین لباسشویی Miele می شود، خطای موقعیت شاتر کشویی است. به احتمال فراوان سوئیچ موقعیت خراب شده یا درایو دستگاه با ایرادی مواجه شده است. همچنین احتمال دارد نقصی در مکانیسم شاتر کشویی منجر به این اتفاق شده باشد.
  راه حل: برای رفع کد خطای F84 ماشین لباسشویی میله، پمپ شستشو را مورد بررسی قرار دهید و در صورت خرابی آن را جایگزین کنید. به سراغ سنسور توربیدیتی بروید و بررسی کنید که اتصالات آن درست وصل شده باشند.
  برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی تکنوگاز اینجا کلیک کنید.

  23- ارور F85 ماشین لباسشویی میله

  علت: مهم ترین دلیلی که با کد خطای F85 ماشین لباسشویی میله مواجه شده ایم، خطای تغییر سیگنال شاتر کشویی است. ممکن است سوئیچ موقعیت خراب شده یا نقصی در اتصالات آن به وجود آمده باشد؛ یا اینکه اشکالی در برد الکترونیکی دستگاه رخ داده باشد.
  راه حل: به منظور رفع کد خطای F85 ماشین لباسشویی میله باید سوئیچ موقعیت مورد بررسی قرار گیرد و اطمینان حاصل شود که اتصالات آن تمیز و سالم هستند و خود سوئیچ درست کار می کند. پالس های سوئیچ را در طول عملیات شستشو اندازه بگیرید. اگر هر 30 ثانیه پالس دریافت می شود، برد الکترونیکی را تعویض کنید؛ اما اگر پالسی دریافت نمی شود، پمپ گردش را جایگزین کنید.
  نمایش ارور F85 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله
  نمایش ارور F85 در صفحه نمایش ماشین لباسشویی میله به دلیل ایراد در سوئیچ موقعیت یا برد الکترونیکی دستگاه

  24- ارور F86 ماشین لباسشویی میله

  علت: علت نمایش کد خطای F86 ماشین لباسشویی میله مربوط به خطای اتصالات درب محفظه نمک است. ارور F86 ماشین لباسشویی میله در طول برنامه شستشو نمایش داده می شود و در ادامه،‌ عملیات شستشو متوقف شده و عملیات تخلیه آغاز می شود. علت ارور F86 نشان دهنده ی این است که درب محفظه نمک بسته نیست یا مگنت درب از بین رفته است.
  راه حل: برای رفع کد خطای F86 ماشین لباسشویی میله، باید درب محفظه نمک را ببندید یا کلاً آن را جایگزین کنید.

  25- ارور F88 ماشین لباسشویی میله

  علت: دلیل نمایش ارور F88 ماشین لباسشویی میله، خطای سنسور توربیدیتی یا کدورت سنج آب دستگاه است. سنسور اطلاعات اشتباه ارسال می کند یا اصلاً اطلاعاتی ارسال نمی کند. ممکن است دسته سیم های متصل به آن اتصال کوتاه یا مدار باز شده باشند.
  راه حل: اگر به دنبال راهی برای رفع کد خطای F88 ماشین لباسشویی میله هستید، ابتدا بررسی کنید سنسور کدورت سنج سالم باشد و درست عمل کند. در صورت نیاز لوله تغذیه بازوی اسپری بالایی سنسور را تعویض کنید. دسته سیم های سنسور را به دقت مورد بررسی قرار دهید و چک کنید اتصالات آنها هم در محل سنسور و هم در محل برد الکترونیکی سالم باشند. در صورت مشاهده خرابی سنسور و سیم های آسیب دیده آن را جایگزین کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی تی سی ال اینجا کلیک کنید.

  26- ارور F91 ماشین لباسشویی میله

  علت: علتی که باعث نمایش ارور F91 ماشین لباسشویی میله می شود این است که آب در بار محفظه جمع شده و به همین علت عملیات آبگیری بعدی با موفقیت انجام نمی شود.
  راه حل: برای برطرف کردن ارور F91 ماشین لباسشویی میله، کافیست حین قرار دادن بار درون محفظه، آنها را طوری بچینید که آب در محفظه جمع نشود.
  تعمیر لباسشویی میله

  برای راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در لباسشویی میله:

  ماشین لباسشویی را در محل خشک و خنک قرار دهید؛ چون گرما و رطوبت باعث کم‌شدن طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود. ماشین لباسشویی را در سطح صاف و تراز قرار دهید؛ چون سطح ناهموار موجب لق زدن بدنه و شکسته‌شدن دیگ ماشین لباسشویی می‌شود.
  ممکن بعد از مدتی ماشین لباسشویی، لباس هاتیان را تمیز نشویید. یکی از اصلی‌ترین مشکلات جمع‌شدن رسوب آب سخت و مواد شوینده است؛ بنابراین ماشین لباسشویی هرازگاهی به تمیزکاری احتیاج دارد. برای پاک‌سازی و ازبین‌بردن رسوب‌های آن از مواد جرم‌گیر ماشین لباسشویی استفاده کنید.
  واشر دور ماشین لباسشویی یکی از قطعاتی است که به‌شدت در معرض آسیب هست. معمولاً ذرات شوینده و نرم‌کننده مصرف شده در ماشین لباسشویی در کناره‌های واشر لاستیکی جمع می‌شود که باعث کم‌شدن طول عمر واشر می‌شود پس بهتر است هر هفته یک‌مرتبه واشر دور لباسشویی را با دستمال نمناک تمیز کنید.
  فیلتر لباسشویی در پایین دستگاه قرار دارد و از ورود آشغال‌های درشت به مسیر تخلیه جلوگیری می‌کند. اگر فیلتر را تمیز نکنید آب در دیگه ماشین لباسشویی باقی خواهد ماند. راه‌حل تمیزکردن آن استفاده از قرص جرم‌گیر هر شش ماه یکبار است.
  یکی از اشتباهاتی که اغلب افراد انجام می‌دهند بعد از خارج‌کردن کردن لباس از لباسشویی درب آن را می‌بندند. باز نگه‌داشتن درب ماشین لباسشویی بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه باعث خشک شدن رطوبت داخل ماشین و همچنین از رشد باکتری و کپک داخل ماشین جلوگیری میکند.
  تمیزنکردن جاپودری باعث رشد باکتری و همچنین تشکیل مواد سمی می‌شود که این مواد وارد چرخه لباسشویی و همچنین بدن ما می‌شود؛ بنابراین بهتر است هر چند وقت یکبار داخل جاپودری را تمیز کرده تا از بروز مشکلات جلوگیری کنیم.
  هر ماشین لباسشویی ظرفیت مخصوص به خود را دارد که روی دستگاه ذکر شده است. اگر حجمی بیشتر از ظرفیت آن لباس ریخته شود باعث خوب نچرخیدن ماشین لباسشویی و آسیب به دستگاه می‌شود. بهتر است همیشه به‌اندازه یک‌سوم ماشین لباسشویی، لباس داخل دیگ قرار دهید؛ چون لباس بعد از خیس شدن وزن زیادی می‌گیرد.
  پیشنهاد می‌شود هر شش ماه یک‌بار به وضعیت ماشین لباسشویی خود رسیدگی کنید تا مطمئن شوید مشکلی ندارد این کار باعث افزایش طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود.
  روی هر ماشین لباسشویی صفحه‌ای با تعدادی دکمه قرار دارد که می‌توانید برنامه شست شوی خود را انتخاب کنید و در صورت لزوم دور موتور و میزان دمای آن را تغییر دهید. از فشردن بیشتر دکمه‌ها اجتناب کنید؛ زیرا این کار باعث هنگ کردن دستگاه و سوختن برد آن می‌شود. همچنین از آب یا مایعات برای تمیزکردن صفحه‌کلید استفاده نکنید.
  برای مطالعه مقاله ارور لباسشویی جنرال الکتریک اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی میله در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نماید و درخواست تکنسین لباسشویی میله خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناس ما باشید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس به محل شما اعزام شده و نسبت به تعمیر لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  برطرف کردن ارور لباسشویی میله در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی میله خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس حاصل نمایید.شعبه غرب تهران مجموعه به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته در خدمت شما مشتریان عزیز بوده و به تعمیر لباسشویی میله شما خواهد پرداخت. از زمان ثبت درخواست تا حضور کارشناس متخصص تنها یک ساعت طول خواهد کشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی میله در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر لباسشویی میله را در تمام مناطق شرق تهران در کوتاه ترین بازه زمانی با ارائه ضمانت نامه و داغی قطعات تعویضی انجام میدهد.تمامی خدمات مجموعه ما براساس نرخ اتحادیه بوده و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود.برای ثبت درخواست خود همین حالا با شماره تماس 77241505 تماس حاصل کرده و منتظر حضور کارشناسان ما باشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی میله در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر لباسشویی میله مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۶۵۹۳۳۸

  برطرف کردن ارور لباسشویی میله در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب لباسشویی میله را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.در صورتی که پس از مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور لباسشویی خود نبوده اید، کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس متخصص به محل شما اعزام شده و نسبت به رفع ارور لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل لباسشویی میله شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار لباسشویی میله خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات لباسشویی میله ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکارلباسشویی میله خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات لباسشویی میله
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای لباسشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس