ارورهای لباسشویی هاردستون

 • ارورهای لباسشویی هاردستون (Hardstone laundry errors) در این مقاله به بررسی ارورهای لباسشویی هاردستون پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.
  اگر ماشین لباسشویی هاردستون شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد. هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای لباسشویی هاردستون پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.
  شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور لباسشویی هاردستون توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات لباسشویی هاردستون جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر لباسشویی هاردستون:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مرم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل لباسشویی هاردستون فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر لباسشویی هاردستون خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه لباسشویی هاردستون:

  • تعمیر لباسشویی هاردستون
  سرویس لباسشویی هاردستون
  • نصب لباسشویی هاردستون
  •تعویض لاستیک درب لباسشویی هاردستون
  •تعمیر برد لباسشویی هاردستون

  علت بروز ارور در لباسشویی هاردستون:

  لباسشویی هاردستون به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • لرزش و حرکت لباسشویی هاردستون
  • تمیز نشستن ماشین لباسشویی
  • روشن نشدن ماشین لباسشویی
  • کار نکردن لباسشویی
  • مسدود شدن فیلتر لباسشویی
  • برق داشتن بدنه لباسشویی هاردستون
  • خاموش شدن ناگهانی لباسشویی
  • نشتی آب از لباسشویی
  • خرابی تایمر لباسشویی
  • خرابی میکروسوئیج درب
  • خرابی زبانه و قفل درب
  • خراب شدن دکمه استارت
  • مشکل در ورود آب به درون مخزن
  • خرابی برد لباسشویی
   ..
   برای مطالعه مقاله ارور لباسشویی سپهر الکتریک اینجا کلیک کنید.

  اشاره کرد.
  ارورهای لباسشویی هاردستون

  لیست ارورهای لباسشویی هاردستون:

  شرکت‌های سازنده ماشین لباسشویی هاردستون از چراغ‌های LED یا کدها و ارورهایی که روی صفحه دیجیتال دستگاه ظاهر می‌شود، برای اطلاع یافتن کاربران از وضعیت دستگاه خانگی خود استفاده می‌کنند. این نشانه‌ها آخرین وضعیت دستگاه یا وجود ایرادی احتمالی در آن را نشان می‌دهد.
  یکی از بهترین راه‌های تعمیر یا تشخیص عیوب لوازم خانگی استفاده از دفترچه راهنما است. اما برخی از کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی هاردستون در دفترچه راهنما اشاره نشده‌است، پس بهتر است آن‌ها را در ذهن بسپاریم. همچنین اگر با کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی هاردستون آشنا باشید، در صورت مواجه با آن، اطلاعات بهتری برای توضیح به تعمیرکار خواهید داشت. در جدول زیر با انواع کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی هاردستون آشنا می‌شوید.
  برخی از این ارورها به راحتی در منزل قابل بررسی و برطرف کردن بوده و هرگز لازم نیست برای برطرف کردن ان ها با تکنسین متخصص تماس حاصل کرد اما برخی دیگر از ارورهای لباسشویی هاردستون باید توسط تعمیرکار بررسی و پیش از آسیب جدی به دستگاه برطرف شود.

  ارورهای ماشین لباسشویی هاردستون علت احتمالی
  E10 تراز نبودن لباسشویی، انسداد و گرفتگی دریچه ورودی آب
  E11 معیوب شدن هیدروستات یا برد الکترونیکی
  E20 وجود مشکل در سیستم تخلیه آب
  E21 عدم تخلیه آب
  E30 باز بودن درب ماشین لباسشویی
  E31 معیوب شدن میکروسوئیچ
  E33 خراب شدن سنسور دما
  E34 معیوب شدن المنت یا ترمیستور
  E35 ایراد در المنت و سنسور حرارتی
  E50 نوسانات جریان برق
  E60 ایراد در موتور لباسشویی
  E61 خراب شدن مدار برد
  E62 ایراد در موتور
  E70 وجود مشکل در پنل ماشین لباسشویی
  EC معیوب شدن مدار برد الکترونیک

  کد خطا و ارور E10 ماشین لباسشویی هاردستون

  ارور E10 لباسشویی هاردستون براحتی و تنها با تراز کردن آن روی سطح صاف قابل رفع می باشد. در شرایطی که دستگاه روی سطح ناصاف قرار گیرد، آب درون آن تراز نیست و به همین دلیل ارور نمایش داده میشود. البته در برخی از مواقع گرفتکی دریچه ورودی و لوله هوا نیز می تواند در بروز این مشکل نقش داشته باشد. این قبیل ارورها بدون نیاز به تخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی براحتی قابل حل می باشند.

  کد خطا و ارور E11 ماشین لباسشویی هاردستون

  در شرایطی که آب بیش از اندازه استاندارد وارد مخزن شود، سرریز خواهد شد و همزمان ارور E11 نیز نمایش داده میشود. از مهم ترین دلایل برای رخ دادن این کد خطا لباسشویی هاردستون می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • هیدروستات که وظیفه شناسایی سطح آب داخل مخزن را بر عهده دارد، دچار خرابی شده است. به همین دلیل آب بیش از اندازه وارد مخزن شده و فرمان قطع از سوی هیدروستات ارسال نشده است. در صورت معیوب بودن باید این قطعه تعویض شود.
  • خراب بودن شیر برقی نیز می تواند باعث رخ دادن این خطا باشد. شیر برقی پس از دریافت قطع آب باید مانع از ورود آن به مخزن شود. شیر برقی را بررسی و در صورت نیاز آن را با قطعات اصلی این برند تعویض کنید.
  • خرابی در برد الکتریکی نیز می تواند مانع از ارسال فرمان قطع آب به شیر برقی باشد. بررسی مدارات و سیم کشی های روی برد نیاز به تخصص داشته و بهتر است توسط تعمیرکار و افراد حرفه ای در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون انجام شود.
   برای مطالعه مقاله ارور لباسشویی شارپ اینجا کلیک کنید.

  ارور E12 ماشین لباسشویی هاردستون

  از دیگر کدهای خطا ماشین لباسشویی هاردستون در برخی از مدل ها E12 می باشد که معنا و مفهوم آن شبیه به E11 است. این خطا نشان دهنده سرریز شدن آب می باشد. هیدروستات و برد الکتریکی باید بررسی و اشکالات آنها برطرف شوند.

  کد خطا و ارور E20 ماشین لباسشویی hardstone

  در صورت مشاهده کد خطا E20 لباسشویی هاردستون، باید سیستم تخلیه بررسی شود. این ارور به معنای وجود اشکال در سیستم تخلیه بوده و بری رفع آن موارد زیر باید با دقت بررسی شوند:

  • شلنگ تخلیه به مرور ممکن است دچار گرفتگی و انسداد شده باشد. تمام سطح شلنگ را بررسی و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. در برخی از مواقع شکستگی شلنگ نیز می تواند در بروز خطا نقش داشته باشد. لباسشویی را کمی به جلو بکشید و وضعیت شلنگ تخلیه را بررسی نمایید.
  • گرفتگی فیلتر تخلیه نیز می تواند در بروز این قبیل از ارورهای ماشین لباسشویی هاردستون موثر باشد. فیلتر به صورت دوره ای باید شستشو داده شود یا آن را تعویض کنید.
  • پمپ تخلیه و سیم پیچی و اتصالات آن را بررسی نموده و مشکلات موجود را رفع کنید.
  • در برخی از مواقع خراب شدن برد نیز می تواند باعث نمایش ارور E20 ماشین لباسشویی هاردستون شود.

  کد خطا و ارور E21 ماشین لباسشویی هاردستون

  این کد خطا نیز خرابی و اشکال در سیستم تخلیه را گزارش می دهد. در شرایطی ارور E21 لباسشویی هاردستون روی پنل بروز می کند که تخلیه به سختی و در زمان طولانی انجام شود. خرابی برد و گرفتگی در شلنگ تخلیه می توانند علت رخ دادن این شرایط باشند.

  کد خطا و ارور E30 ماشین لباسشویی هاردستون

  یکی از رایج ترین کدهای خطا ماشین لباسشویی هاردستون، E30 می باشد که نشان دهنده باز بودن درب است. ابتدا بررسی کنید که آیا درب باز است یا خیر؟ اگر درب باز نبود به دلایل زیر این ارور نمایش داده شده است:

  • میکروسوئیچ های روی درب که مسئولیت سنجش باز و بسته بودن درب را برعهده دارند دچار خرابی شده اند. میکروسوئیچ ها را بررسی و در صورت نیاز آنها را تعویض نمایید.
  • سیم های ارتباطی که برد را به درب متصل نموده اند بررسی کنید. ممکن است ارتباط درب و برد با هم قطع شده باشد.
  • خرابی در برد الکتریکی ممکن است دلیل اصلی رخ دادن کد خطا E30 لباسشویی هاردستون باشد.
  • برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی فیلیپس اینجا کلیک کنید.

  کد خطا و ارور E31 ماشین لباسشویی hardstone

  وجود اشکال در درب لباسشویی در برخی از مدل های ماشین لباسشویی هاردستون با کد خطا e33 نمایش داده میشود. برای رفع اشکال لازم است میکروسوئیچ و زبانه قفل درب بررسی شود. در صورت سالم بودن این قطعات، برد نیز باید چک شود که انجام این کار نیاز به تخصص دارد.

  کد خطا و ارور E33 ماشین لباسشویی هاردستون

  از دیگر کدهای خطا لباسشویی هاردستون می توان به e33 اشاره نمود که نشان دهنده خرابی سنسور دما می باشد. سنسور دما را بررسی و آن را تعویض کنید. اگر با تعویض سنسور دما مشکل برطرف نشد، اشکالات برد می تواند در رخ دادن این ارور نقش داشته باشد.

  کد خطا و ارور E34 ماشین لباسشویی هاردستون

  در شرایطی که دمای آب کمتر از سطح استاندارد باشد، ارور E31 بوجود خواهد آمد. برای رفع این مشکل ابتدا باید المنت بررسی و تعمیرات لازم برای آن انجام شود. علاوه براین، ترمیستور نیز می تواند در رخ دادن این شرایط موثر باشد و به همین دلیل باید مقاومت آن اندازه گیری و در صورت وجود اشکال آن را تعویض کنید. در شرایط سالم بودن ترمیستور و المنت، علت بروز ارور e34 لباسشویی هاردستون خرابی برد است.

  کد خطا و ارور E35 ماشین لباسشویی hardstone

  مانند ارور e34 و e33، کد خطا e35 نیز به دلیل وجود اشکال در المنت و سنسور حرارتی می باشد. در این شرایط دمای آب داخل دستگاه به اندازه استاندارد تنظیم نشده و بیش از اندازه گرم یا سرد خواهد بود. المنت و ترمیستور باید بررسی و خرابی های آنها رفع شود. علاوه براین، برد نیز می تواند منجر به بروز این ارور شود.
  برای مطالعه مقاله ارور لباسشویی فاگور اینجا کلیک کنید.

  کد خطا و ارور E50 ماشین لباسشویی هاردستون

  از جمله ارورهای ماشین لباسشویی هاردستون که باید جدی گرفته شوند، ارور e50 می باشد که نشان دهنده نوسان ولتاژ در آن است. نوسان ولتاژ به مرور منجر به آسیب وارد شدن به سایر قطعات میشود و به همین دلیل بهتر است از محافظ برق همیشه استفاده شود. علاوه براین، خرابی در برد نیز منجر به بروز ارور e50 میشود.

  کد خطا و ارور E60 ماشین لباسشویی هاردستون

  یکی از مهم ترین ارورهای لباسشویی هاردستون که باید جدی گرفته شود، خطای e60 می باشد. این ارور نشان دهنده اشکال و خرابی در موتور دستگاه می باشد. به همین دلیل لازم است بلافاصله توسط افراد متخصص تعمیرات لازم انجام شود.

  کد خطا و ارور E61 ماشین لباسشویی هاردستون

  ارور e61 نیز نشان دهنده اشکال در برد دستگاه می باشد. خطاهای موجود روی برد باعث میشود سرعت چرخش موتور درست تشخیص داده نشود و بررسی آن باید توسط افراد ماهر انجام شود.

  کد خطا و ارور E62 ماشین لباسشویی هاردستون

  ارور e62 را نیز می توان در لیست مهم ترین کدهای خطا لباسشویی هاردستون قرار داد. چون این ارور نشان می دهد که موتور دچار اشکال شده و به درستی نمیچرخد. علاوه براین، مدار برد ترایاک pc نیز می تواند دلیل دیگری برای بروز آن باشد.

  کد خطا و ارور E70 ماشین لباسشویی هاردستون

  در شرایطی که پنل لباسشویی با مشکل مواجه شده باشد یا ارتباط آن با برد قطع شود، ارور e70 بروز می کند. پنل و سیم کشی های آن باید بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی فیلیپس اینجا کلیک کنید.

  کد خطا و ارور EC ماشین لباسشویی هاردستون

  خرابی در مدار برد program pc با این کد خطا روی پنل نمایش داده میشود. در حالت کلی بررسی مدارات روی برد نیاز به تخصص بالایی داشته و این قبیل خطاها نیز باید جدی گرفته شوند. در غیر این صورت عملکرد دستگاه با اختلال مواجه خواهد شد.

  راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در لباسشویی هاردستون:

  ماشین لباسشویی را در محل خشک و خنک قرار دهید؛ چون گرما و رطوبت باعث کم‌شدن طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود. ماشین لباسشویی را در سطح صاف و تراز قرار دهید؛ چون سطح ناهموار موجب لق زدن بدنه و شکسته‌شدن دیگ ماشین لباسشویی می‌شود.
  ممکن بعد از مدتی ماشین لباسشویی، لباس هاتیان را تمیز نشویید. یکی از اصلی‌ترین مشکلات جمع‌شدن رسوب آب سخت و مواد شوینده است؛ بنابراین ماشین لباسشویی هرازگاهی به تمیزکاری احتیاج دارد. برای پاک‌سازی و ازبین‌بردن رسوب‌های آن از مواد جرم‌گیر ماشین لباسشویی استفاده کنید.
  واشر دور ماشین لباسشویی یکی از قطعاتی است که به‌شدت در معرض آسیب هست. معمولاً ذرات شوینده و نرم‌کننده مصرف شده در ماشین لباسشویی در کناره‌های واشر لاستیکی جمع می‌شود که باعث کم‌شدن طول عمر واشر می‌شود پس بهتر است هر هفته یک‌مرتبه واشر دور لباسشویی را با دستمال نمناک تمیز کنید.
  فیلتر لباسشویی در پایین دستگاه قرار دارد و از ورود آشغال‌های درشت به مسیر تخلیه جلوگیری می‌کند. اگر فیلتر را تمیز نکنید آب در دیگه ماشین لباسشویی باقی خواهد ماند. راه‌حل تمیزکردن آن استفاده از قرص جرم‌گیر هر شش ماه یکبار است.
  یکی از اشتباهاتی که اغلب افراد انجام می‌دهند بعد از خارج‌کردن کردن لباس از لباسشویی درب آن را می‌بندند. باز نگه‌داشتن درب ماشین لباسشویی بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه باعث خشک شدن رطوبت داخل ماشین و همچنین از رشد باکتری و کپک داخل ماشین جلوگیری میکند.
  برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک اینجا کلیک کنید.
  تمیزنکردن جاپودری باعث رشد باکتری و همچنین تشکیل مواد سمی می‌شود که این مواد وارد چرخه لباسشویی و همچنین بدن ما می‌شود؛ بنابراین بهتر است هر چند وقت یکبار داخل جاپودری را تمیز کرده تا از بروز مشکلات جلوگیری کنیم.
  هر ماشین لباسشویی ظرفیت مخصوص به خود را دارد که روی دستگاه ذکر شده است. اگر حجمی بیشتر از ظرفیت آن لباس ریخته شود باعث خوب نچرخیدن ماشین لباسشویی و آسیب به دستگاه می‌شود. بهتر است همیشه به‌اندازه یک‌سوم ماشین لباسشویی، لباس داخل دیگ قرار دهید؛ چون لباس بعد از خیس شدن وزن زیادی می‌گیرد.
  پیشنهاد می‌شود هر شش ماه یک‌بار به وضعیت ماشین لباسشویی خود رسیدگی کنید تا مطمئن شوید مشکلی ندارد این کار باعث افزایش طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود.
  روی هر ماشین لباسشویی صفحه‌ای با تعدادی دکمه قرار دارد که می‌توانید برنامه شست شوی خود را انتخاب کنید و در صورت لزوم دور موتور و میزان دمای آن را تغییر دهید. از فشردن بیشتر دکمه‌ها اجتناب کنید؛ زیرا این کار باعث هنگ کردن دستگاه و سوختن برد آن می‌شود. همچنین از آب یا مایعات برای تمیزکردن صفحه‌کلید استفاده نکنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی پارس اینجا کلیک کنید.
  ارورهای لباسشویی هاردستون

  برطرف کردن ارور لباسشویی هاردستون در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نماید و درخواست تکنسین لباسشویی هاردستون خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناس ما باشید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس به محل شما اعزام شده و نسبت به تعمیر لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  برطرف کردن ارور لباسشویی هاردستون در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی هاردستون خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس حاصل نمایید.شعبه غرب تهران مجموعه به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته در خدمت شما مشتریان عزیز بوده و به تعمیر لباسشویی هاردستون شما خواهد پرداخت. از زمان ثبت درخواست تا حضور کارشناس متخصص تنها یک ساعت طول خواهد کشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی هاردستون در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر لباسشویی هاردستون را در تمام مناطق شرق تهران در کوتاه ترین بازه زمانی با ارائه ضمانت نامه و داغی قطعات تعویضی انجام میدهد.تمامی خدمات مجموعه ما براساس نرخ اتحادیه بوده و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود.برای ثبت درخواست خود همین حالا با شماره تماس 77241505 تماس حاصل کرده و منتظر حضور کارشناسان ما باشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی هاردستون در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر لباسشویی هاردستون مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۶۵۹۳۳۸

  برطرف کردن ارور لباسشویی هاردستون در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب لباسشویی هاردستون را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.در صورتی که پس از مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور لباسشویی خود نبوده اید، کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس متخصص به محل شما اعزام شده و نسبت به رفع ارور لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل لباسشویی هاردستون فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار لباسشویی هاردستون خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات لباسشویی هاردستون ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکارلباسشویی هاردستون خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات لباسشویی هاردستون
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای لباسشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس