ارورهای لباسشویی آرچلیک

 • ارورهای لباسشویی آرچلیک (Archlik washing machine errors) در این مقاله به بررسی ارورهای لباسشویی آرچلیک پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.
  اگر ماشین لباسشویی آرچلیک شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد. هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای لباسشویی آرچلیک پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.
  شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور لباسشویی آرچلیک توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات لباسشویی آرچلیک جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر لباسشویی آرچلیک:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مرم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل لباسشویی آرچلیک فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر لباسشویی آرچلیک خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه لباسشویی آرچلیک:

  • تعمیر لباسشویی آرچلیک
  سرویس لباسشویی آرچلیک
  • نصب لباسشویی آرچلیک
  •تعویض لاستیک درب لباسشویی آرچلیک
  •تعمیر برد لباسشویی آرچلیک

  علت بروز ارور در لباسشویی آرچلیک:

  لباسشویی آرچلیک به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • لرزش و حرکت لباسشویی آرچلیک
  • تمیز نشستن ماشین لباسشویی
  • روشن نشدن ماشین لباسشویی
  • کار نکردن لباسشویی
  • مسدود شدن فیلتر لباسشویی
  • برق داشتن بدنه لباسشویی آرچلیک
  • خاموش شدن ناگهانی لباسشویی
  • نشتی آب از لباسشویی
  • خرابی تایمر لباسشویی
  • خرابی میکروسوئیج درب
  • خرابی زبانه و قفل درب
  • خراب شدن دکمه استارت
  • مشکل در ورود آب به درون مخزن
  • خرابی برد لباسشویی
   ..

  اشاره کرد.
  برطرف کردن ارور لباسشویی ارچلیک

  لیست ارورهای لباسشویی آرچلیک:

  شرکت‌های سازنده ماشین لباسشویی آرچلیک از چراغ‌های LED یا کدها و ارورهایی که روی صفحه دیجیتال دستگاه ظاهر می‌شود، برای اطلاع یافتن کاربران از وضعیت دستگاه خانگی خود استفاده می‌کنند. این نشانه‌ها آخرین وضعیت دستگاه یا وجود ایرادی احتمالی در آن را نشان می‌دهد.
  برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی آاگ اینجا کلیک کنید.
  یکی از بهترین راه‌های تعمیر یا تشخیص عیوب لوازم خانگی استفاده از دفترچه راهنما است. اما برخی از کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی آرچلیک در دفترچه راهنما اشاره نشده‌است، پس بهتر است آن‌ها را در ذهن بسپاریم. همچنین اگر با کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی آرچلیک آشنا باشید، در صورت مواجه با آن، اطلاعات بهتری برای توضیح به تعمیرکار خواهید داشت. در جدول زیر با انواع کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی آرچلیک آشنا می‌شوید.
  برخی از این ارورها به راحتی در منزل قابل بررسی و برطرف کردن بوده و هرگز لازم نیست برای برطرف کردن ان ها با تکنسین متخصص تماس حاصل کرد اما برخی دیگر از ارورهای لباسشویی آرچلیک باید توسط تعمیرکار بررسی و پیش از آسیب جدی به دستگاه برطرف شود.

  کدخطا علت ایجاد خطا رفع خطا
  E1 ارور E1 به این معنا است که ارور NTC در ماشین لباسشویی شناسایی شده است.این بدان معنی است که سیم کشی ترمیستور در ماشین لباسشوی مشکل دارد. شما می توانید ترمیستور را بررسی کنید و اتصالات را در لباسشویی تست کنید.اهم سنج باید 4700 اهم را در دمای 25 درجه سانتیگراد بخوانید.
  E2 به این معنا است که در هیتر مشکلی وجود دارد این ارور به احتمال زیاد به دلیل اشکال در سیم کشی رخ می دهد با کمک راهنمای فارسی لباسشویی آرچلیک شما ممکن است بتوانید این ارور را برطرف کنید.
  E3 ارور E3 به هیتر در ماشین لباسشویی مربوط است. این بدان معنا است که جریان ثابتی از گرما وجود دارد. شما باید رله برد کنترل کننده را در هیتر بررسی کنید
  E4 ارور E4 چندین مشکل متفاوت را در لباسشویی شامل می شود،اما همه این ارورها به این واقعیت مربوط می شوند که ماشین لباسشویی آرچلیک شما با آب پر نمی شود این ارور ممکن است باعث شود که درب لباسشویی متراکم شودو یا آن می تواند مشکل پیچیده تری نسبت به دریچه آب یا سیم کشی باشد.
  E5 مشکل تخلیه در لباسشویی وجود دارد. این ارور ماشین لباسشویی می تواند توسط مسائل مختلفی نظیر انسدادهای ساده در فیلتر پمپ تا مشکلات پیچیده تر درمورد برد کنترلی ایجاد شود.
  پمپ تخلیه، شینگ تخلیه و همینطور برد الکترونیکی را بررسی نمایید.
  E6 ارور E6 به معنای این است که موتور ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شده است. شما احتمالاً متوجه پرش ها و تکان های لباسشویی هنگام شستشو لباس ها شده اید. موتور لباسشویی را بررسی نمایید. در صورت داشتن خارن، خارن را و در صورت داشتن تاخو، تاخو را تعویض نمایید.
  E7 ارور E7 به معنای این است که سنسور سطح شناسایی شده است یکی از نشانه های هشدار مشترک این واقعیت است که ماشین لباسشویی آب را خالی می کند هر زمانی که تلاش می کنید آن را روشن کنید.در بعضی موارد آن ممکن است یک چرخه را به طور کلی آغاز نکند و به یک تکنسین از نمایندگی مرکزی لباسشویی آرچلیک برای بررسی سنسور نیاز است.
  E8 اشین لباسشویی شما با آب پر نمی شود.از آنجا که این کد ارور مجموعه ای از مشکلات بالقوه را شامل می شود، به چک های متعدد برای تشخیص نیاز است. در ابتدای امر شیلنگ پشت لباسشویی و شیر برقی را بررسی نمایید
  E9 قفل درب ماشین لباسشویی مشکل پیدا کرده است.اگر شما خوش شانس باشید ممکن است مشکل کوچکی برای درب بوجود آمده باشد و برطرف کردن این ارور ساده باشد. در صورت عدم رفع مشکل با تعمیرکار لباسشویی آرچلیک تماس حاصل نمایید.
  E10 به درب لباسشویی مربوط می شود و این ارور زمانی رخ می دهد که درب لباسشویی مسدود شده باشد. ممکن است اشکال از میکروسوییچ درب باشد که لازم است تعویض شود.
  E11 اروری E11 زمانی رخ می دهد که موتور ماشین لباسشویی آرچلیک دچار مشکل شده ا برای رفع این ارور لازم است موتور لباسشویی را به طور کامل بررسی نمایید.
  E17 مقدار زیادی کف در ماشین لباسشویی وجود دارد  این اتفاق می تواند به دلیل کیفیت پایین مواد شوینده یا بارگذاری بیش از حد ماشین لباسشویی در طی یک دوره شستشو رخ دهد
  E18 این ارور نهایی به معنای این است که بار شستشوی نامتعادل هنگام چرخه شستشو شناسایی شده است. خوشبختانه به سادگی متوقف کردن چرخه، بارگذاری مجدد و سپس راه اندازی مجدد باید این مشکل را حل کند

  کد خطا و ارور E1 ماشین لباسشویی آرچلیک

  ارور e1 لباسشویی آرچلیک نشان دهنده وجود اشکال و خرابی در سنسور ntc و ترمیستور می باشد. این قطعه که نقش مقاومت حرارتی را ایفا می کند، ممکن است با گذر زمان با مشکلاتی از قبیل خرابی سیم کشی روبرو شود. برای رفع خطا ابتدا با اهم سنج وضعیت ترمیستور را بررسی و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

  کد خطا و ارور E2 ماشین لباسشویی آرچلیک

  یکی از رایج ترین ارورهای ماشین لباسشویی آرچلیک در مدل های مختلف، ارور e2 می باشد. این خطا نشان دهنده اشکال در هیتر و سیستم گرم کننده دستگاه می باشد و بررسی دقیق وضعیت آن نیاز به تخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دارد.
  برای مطالعه مقاله ارور لباسشویی هوور اینجا کلیک کنید.

  کد خطا و ارور E3 ماشین لباسشویی arcelik

  از دیگر کدهای خطا لباسشویی آرچلیک که خرابی هیتر را نشان می دهد، ارور e3 می باشد. برای رفع این مشکل و خطا ابتدا باید رله بررسی شود. در صورت نیاز این قطعه باید تعویض گردد.

  کد خطا و ارور E4 ماشین لباسشویی آرچلیک

  ارور e4 در لباسشویی آرچلیک نشان دهنده عدم آبگیری صحیح دستگاه می باشد. در صورت مواجه شدن با این ارور موارد زیر را بررسی کنید:

  • شلنگ ورودی را بررسی کنید. گرفتگی یا شکستگی های روی سطح شلنگ ممکن است مانع از ورود آب به داخل دستگاه شود.
  • هیدروستات را بررسی کنید. این قطعه که وظیفه اندازه گیری سطح آب را برعهده دارد، ممکن است به اشتباه فرمان قطع شدن آب را ارسال کرده باشد.
  • فشار آب ساختمان را بررسی و از وصل بودن جریان آب مطمئن شوید.
  • خرابی شیر برقی نیز می تواند منجر به عدم آبگیری صحیح دستگاه شود. وضعیت شیر برقی را بررسی و خرابی های آن را برطرف کنید.
  • خرابی در برد الکتریکی نیز می تواند دلیل دیگری برای رخ دادن این ارور باشد. بررسی و تعمیر این قطعه باید توسط افراد متخصص در حوزه تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک انجام شود.

  کد خطا و ارور E5 ماشین لباسشویی arcelik

  از دیگر کدهای خطا ماشین لباسشویی آرچلیک می توان به E5 اشاره نمود. این ارور در شرایطی بروز می کند که تخلیه آب بدرستی انجام نشود. برای رفع این ارور موارد زیر را بررسی کنید:

  • شلنگ تخلیه ممکن است دچار گرفتگی و انسداد شده باشد.
  • پمپ تخلیه را بررسی کنید و اشکالات روی سیم پیچی و سایر موارد را رفع و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.
  • فیلتر مقابل پمپ تخلیه به مرور دچار گرفتگی میشود و باید به صورت دوره ای تمیز شود. در غیر این صورت آب بدرستی تخلیه نخواهد شد.
  • خرابی های روی مدارت و سایر قطعات برد الکتریکی در برخی از مواقع مانع از تخلیه صحیح لباسشویی آرچلیک خواهد شد و ارور E5 نمایش داده میشود.
   برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی آریستون  اینجا کلیک کنید.

  کد خطا و ارور E6 ماشین لباسشویی آرچلیک

  یکی از مهم ترین ارورهای لباسشویی آرچلیک، E6 می باشد که نشان دهنده خراب شدن موتور است. در صورت مواجه شدن با این ارور دستگاه را از برق جدا کنید و سپس با تیم های تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید.

  کد خطا و ارور E7 ماشین لباسشویی آرچلیک

  ارور E7 ماشین لباسشویی arcelik نشان دهنده خرابی هیدروستات می باشد. این قطعه سطح آب را اندازه گیری می کند و در صورت پایین بودن مقدار آب فرمان آبگیری ارسال میشود و بالعکس. هیدروستات را بررسی و در صورت وجود خرابی آن را با قطعه سالم تعویض نمایید.

  کد خطا و ارور E8 ماشین لباسشویی آرچلیک

  در شرایطی که ماشین لباسشویی پر آب نشود، ارور E8 روی پنل نمایش داده خواهد شد. برای رفع این خطا همان طور که برای خطای E4 اشاره کردیم، ابتدا باید شلنگ ورودی و شیر آب را بررسی کنید. علاوه براین، هیدروستات و شیر برقی و همچنین برد نیز باید توسط متخصص بررسی شوند.

  کد خطا و ارور E9 ماشین لباسشویی آرچلیک

  کد خطای e9 در لباسشویی های آرچلیک نشان دهنده وجود اشکال و خرابی در قفل درب می باشد. چند دلیل مهم برای این ارور وجود دارد که مهم ترین آن، خرابی زبانه قفل درب، میکروسوئیچ می باشند. در صورت خراب شدن میکروسوئیچ باید این قطعات تعویض شوند. علاوه براین، اتصالات میکروسوئیچ و برد را با دقت بررسی کنید و از وصل بودن آن مطمئن شوید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی کنوود اینجا کلیک کنید.

  کد خطا و ارور E10 ماشین لباسشویی آرچلیک

  از دیگر کدهای خطا ماشین لباسشویی آرچلیک که خرابی در قفل درب را نشان می دهد، ارور e10 می باشد. در صورت مشاهده این ارور مواردی از قبیل قفل درب، میکروسوئیچ باید بررسی شوند. البته در برخی از مواقع ممکن است این ارور به دلیل خراب شدن برد نیز بروز کند که باید توسط افراد حرفه ای و با تجربه در این زمینه بررسی شود.

  کد خطا و ارور E17 ماشین لباسشویی arcelik

  در شرایطی که از مواد شوینده غیر استاندارد استفاده کرده باشید یا بیش از اندازه پودر در دستگاه وجود داشته باشد، ارور e17 بروز می کند. این ارور براحتی قابل حل است و کافیست کف را از دستگاه خارج کنید و از مواد شوینده مناسب استفاده نمایید.

  کد خطا و ارور E18 ماشین لباسشویی آرچلیک

  عدم توازن در لباس های موجود در دیگ و تجمع آنها در یک سمت از دستگاه اصلی ترین دلیل برای رخ دادن کد خطای e18 می باشد. لباس ها را از دیگ خارج و گره های آنها را باز و به اندازه ظرفیت استاندارد مجدد لباس داخل لباسشویی قرار دهید. سپس ماشین لباسشویی را در صورت نیاز ریست و مجدد برنامه شستشو را اجرا کنید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی مجیک اینجا کلیک کنید.

  راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در لباسشویی آرچلیک:

  ماشین لباسشویی را در محل خشک و خنک قرار دهید؛ چون گرما و رطوبت باعث کم‌شدن طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود. ماشین لباسشویی را در سطح صاف و تراز قرار دهید؛ چون سطح ناهموار موجب لق زدن بدنه و شکسته‌شدن دیگ ماشین لباسشویی می‌شود.
  ممکن بعد از مدتی ماشین لباسشویی، لباس هاتیان را تمیز نشویید. یکی از اصلی‌ترین مشکلات جمع‌شدن رسوب آب سخت و مواد شوینده است؛ بنابراین ماشین لباسشویی هرازگاهی به تمیزکاری احتیاج دارد. برای پاک‌سازی و ازبین‌بردن رسوب‌های آن از مواد جرم‌گیر ماشین لباسشویی استفاده کنید.
  واشر دور ماشین لباسشویی یکی از قطعاتی است که به‌شدت در معرض آسیب هست. معمولاً ذرات شوینده و نرم‌کننده مصرف شده در ماشین لباسشویی در کناره‌های واشر لاستیکی جمع می‌شود که باعث کم‌شدن طول عمر واشر می‌شود پس بهتر است هر هفته یک‌مرتبه واشر دور لباسشویی را با دستمال نمناک تمیز کنید.
  فیلتر لباسشویی در پایین دستگاه قرار دارد و از ورود آشغال‌های درشت به مسیر تخلیه جلوگیری می‌کند. اگر فیلتر را تمیز نکنید آب در دیگه ماشین لباسشویی باقی خواهد ماند. راه‌حل تمیزکردن آن استفاده از قرص جرم‌گیر هر شش ماه یکبار است.
  یکی از اشتباهاتی که اغلب افراد انجام می‌دهند بعد از خارج‌کردن کردن لباس از لباسشویی درب آن را می‌بندند. باز نگه‌داشتن درب ماشین لباسشویی بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه باعث خشک شدن رطوبت داخل ماشین و همچنین از رشد باکتری و کپک داخل ماشین جلوگیری میکند.
  برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی میدیا اینجا کلیک کنید.
  تمیزنکردن جاپودری باعث رشد باکتری و همچنین تشکیل مواد سمی می‌شود که این مواد وارد چرخه لباسشویی و همچنین بدن ما می‌شود؛ بنابراین بهتر است هر چند وقت یکبار داخل جاپودری را تمیز کرده تا از بروز مشکلات جلوگیری کنیم.
  هر ماشین لباسشویی ظرفیت مخصوص به خود را دارد که روی دستگاه ذکر شده است. اگر حجمی بیشتر از ظرفیت آن لباس ریخته شود باعث خوب نچرخیدن ماشین لباسشویی و آسیب به دستگاه می‌شود. بهتر است همیشه به‌اندازه یک‌سوم ماشین لباسشویی، لباس داخل دیگ قرار دهید؛ چون لباس بعد از خیس شدن وزن زیادی می‌گیرد.
  پیشنهاد می‌شود هر شش ماه یک‌بار به وضعیت ماشین لباسشویی خود رسیدگی کنید تا مطمئن شوید مشکلی ندارد این کار باعث افزایش طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود.
  روی هر ماشین لباسشویی صفحه‌ای با تعدادی دکمه قرار دارد که می‌توانید برنامه شست شوی خود را انتخاب کنید و در صورت لزوم دور موتور و میزان دمای آن را تغییر دهید. از فشردن بیشتر دکمه‌ها اجتناب کنید؛ زیرا این کار باعث هنگ کردن دستگاه و سوختن برد آن می‌شود. همچنین از آب یا مایعات برای تمیزکردن صفحه‌کلید استفاده نکنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی آزمایش اینجا کلیک کنید.
  ارورهای لباسشویی آرچلیک

  برطرف کردن ارور لباسشویی آرچلیک در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نماید و درخواست تکنسین لباسشویی آرچلیک خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناس ما باشید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس به محل شما اعزام شده و نسبت به تعمیر لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  برطرف کردن ارور لباسشویی آرچلیک در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی آرچلیک خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس حاصل نمایید.شعبه غرب تهران مجموعه به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته در خدمت شما مشتریان عزیز بوده و به تعمیر لباسشویی آرچلیک شما خواهد پرداخت. از زمان ثبت درخواست تا حضور کارشناس متخصص تنها یک ساعت طول خواهد کشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی آرچلیک در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر لباسشویی آرچلیک را در تمام مناطق شرق تهران در کوتاه ترین بازه زمانی با ارائه ضمانت نامه و داغی قطعات تعویضی انجام میدهد.تمامی خدمات مجموعه ما براساس نرخ اتحادیه بوده و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود.برای ثبت درخواست خود همین حالا با شماره تماس 77241505 تماس حاصل کرده و منتظر حضور کارشناسان ما باشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی آرچلیک در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر لباسشویی آرچلیک مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۶۵۹۳۳۸

  برطرف کردن ارور لباسشویی آرچلیک در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب لباسشویی آرچلیک را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.در صورتی که پس از مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور لباسشویی خود نبوده اید، کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس متخصص به محل شما اعزام شده و نسبت به رفع ارور لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل لباسشویی آرچلیک شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار لباسشویی آرچلیک خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات لباسشویی آرچلیک ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکارلباسشویی آرچلیک خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات لباسشویی آرچلیک
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای لباسشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس