ارورهای کولر گازی ترموکینگ

 • ارورهای کولر گازی ترموکینگ (Thermoking air conditioner errors) اگر شما عزیزان هم از کولر گازی های برند ترموکینگ در منزل و یا محل کار خود استفاده می‌کنید، باید این مقاله را همیشه نزد خود نگه دارید ما در این مقاله به بررسی ارورهای کولر گازی ترموکینگ پرداخته و سعی کردیم روش برطرف‌کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان به زبانی ساده بیان کنیم.
  کد خطایا همان ارور کولر گازی آلارم هشداری است برای شما مصرف‌کنندگان که از بروز مشکل در دستگاهتان آگاه شده و پیش از ایجاد آسیب جدی به قطعات برای رفع آن اقدام نمایید.
  سیستم تهویه مطبوع برند ترموکینگ یکی از با کیفیت ترین و بهترین کولرهای گازی موجود در بازار است،سیستم های تهویه مطبوع ترموکینگ دارای سیستم عیب یابی هوشمند هستند و تقریبا هر مشکلی در کولر گازی ترموکینگ با استفاده از کدهای خطا نمایش داده می شود.
  فهمیدن علت بروز این ارورها و قطعه ای که دچار مشکل است ،کمک بزرگی به تعمیرکاران و مصرف کنندگان این سیستم تهویه برای رفع مشکل خواهد کرد.
  ما لیست کاملی از کدهای خطا کولر گازی ترموکینگ را برای شما تهیه کرده ایم،تا در صورت بروز مشکل برای رفع آن به این لیست مراجعه کرده و نسبت به حل مشکل پیش اقدام نمایید.
  برای دانلود فایل ارورهای کولر گازی ترموکینگ اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کولر گازی ترموکینگ :

  کولر گازی ترموکینگ یکی از برندهای معروف در کشورماست که به دلیل کیفیت بالای این محصول از محبوبیت بالایی نیز برخودار است.تمامی خدمات کولر گازی ترموکینگ اعم از نصب کولر گازی ، سرویس و تعمیر این برند توسط تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین با ضمانت 6 ماه در حال ارائه به تمامی هموطنان ما در شهر تهران میباشد.
  تعمیر کولر گازی ترموکینگ خود را با خیالی آسوده به تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین بسپارید ، این شرکت با بیش از 7 سال سابقه در زمینه خدمات کولر گازی ترموکینگ به شما مشتریان عزیز این نوید را میدهد ،که در تمامی قطعات مورد استفاده تعمیرکاران از برند اصلی ترموکینگ بوده و دارای ضمانت نامه شرکت میباشند.
  برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی فریجیدر اینجا کلیک کنید.

  ارور یا کد خطا کولر گازی ترموکینگ چیست؟

  سازندگان کولر گازی برای کمک به مصرف کنندگان وتعمیرکاران در هنگام تعمیر کولر گازی سیستم های تهویه خود را به سیستم عیب یابی هوشمند مجهز کرده اند، که در هنگام مواجه شدن با مشکل به صورت ارورهایی بر روی صفحه نمایشگر آنها ظاهر خواهد شد.
  هر ارور شامل حروف انگلیسی و اعداد است که به صورت مختصر به علت بروز مشکل در کولر گازی شما اشاره دارد.
  برای مطالعه مقاله باز کرن کولر گازی از دیوار اینجا کلیک کنید.
  تعمیر ارور کولر گازی ترموکینگ

  لیست ارورهای کولر گازی ترموکینگ :

  aما در جدول زیر لیست ارورهای کولر گازی ترموکینگ به همراه روش برطرف‌کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کرده‌ایم، اما شما دوستان باید به‌خاطر داشته باشید که عیب‌یابی و تعمیر کولر گازی نیازمند دانش و تخصص در این زمینه بوده و اقدامات افراد نابلد تنها باعث آسیب بیشتر به دستگاه شما خواهد شد.
  برای دانلود فایل ارورهای کولر گازی ترموکینگ اینجا کلیک کنید.

  کد خطای کولرگازی ترموکینگ علت ارور کولر گازی
  0 هشداری برای نمایش وجود ندارد
  2 اختلال در سنسور کویل و اوپراتور
  3 کنترل کردن سنسور بازگشت هوا
  4 کنترل کردن سنسور تخلیه هوا
  5 بررسی سنسور هوا محیطی
  6 بررسی سنسور هوای خنک کننده
  7 بررسی سنسور موتور
  9 بالا بودن دمای تبخیر
  10 بالا بودن فشار تخلیه
  11 بررسی سنسور تناوبی در واحد کنترل
  12 بررسی سنسور خام شی
  13 چک سنسور
  15 بررسی مصرف سنسور گرما
  17 خراب بودن دسته محور و موتور
  18 بالا بودن دمای خنک کننده موتور
  19 کم بودن فشار روغن موتور
  20 کار نکردن موتور
  21 بررسی سیکل تبرید
  22 بررسی چرخه گرمایش
  23 بررسی قسمت خنک کننده
  24 بررسی قسمت گرم کننده
  25 بررسی مبدل
  26 چک کردن تبرید
  27 موتور prm  بالا
  29 بررسی مدار تخلیه کمپرسور
  30 بررسی دمپر کولرگازی
  31 بررسی سوئیچ فشار روغن
  32 کم بودن ظرفیت تبرید
  33 بررسی موتور rpm
  35 اجرای مدار رله
  36 اجرا نشدن موتور الکتریکی
  37 بررسی سطح خنک کننده موتور
  38 بررسی فاز الکتریکی معکوس
  39 بررسی مدار دریچه آب
  40 بالا بودن سرعت مدار
  41 بررسی دمای خنک کننده موتور
  42 واحد مجبور به سرعت کم است
  43 واحد مجبور به مدولاسیون با سرعت کم است
  45 بررسی مدار بایپس گازی داغ
  46 بررسی جریان هوا
  50 تنظیم دوباره ساعت
  52 تنظیم مدار گرمایش
  53 تنظیم مدار اکسترنر شیر
  54 زمان تست حالت تست
  55 بررسی سرعت موتور
  61 بررسی ولتاژ موتور
  61 خارج شدن آمپر از حالت کالیبراسیون
  63 متوقف شدن موتور به دلیل ناشناخته
  65 هشدار یادآوری پیش از رسیدن
  67 آسیب دیدگی خط تبرید
  70 خراب شدن ساعت
  80 بررسی سنسور دمای کمپرسور
  81 بالا بودن دمای کمپرسور
  83 کم بودن دمای خنک کنندگی
  84 راه اندازی مجددا null
  86 بررسی سنسور فشار تخلیه

  چه زمانی کولر گازی ترموکینگ بر روی صفحه نمایشگر خود ارور نشان میدهد؟

  • عدم سرویس به موقع کولر گازی ترموکینگ
  • گرفتگی لوله مویی کولر گازی
  • آبریزش کولر گازی
  • نوسانات برقی
  • ایجاد مشکل در کمپرسور یونیت خارجی
  • ایجاد مشکل در برد دستگاه
  • ایجاد مشکل در سیم کشی دستگاه
  • اختلال در عملکرد خازن دستگاه
  • ایجاد مشکل در فن داخلی
  • گرد وغبار در فیلترهای یونیت داخلی
  • ایجاد شکستگی در لوله مسی
  • نشت یابی کولر گازی
  •  نیاز به شارژ گاز کولر گازی
   برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی دنبی اینجا کلیک کنید.

  تعمیرات کولر گازی ترموکنیگ در منزل

  روش های جلوگیری از ایجاد ارور در کولر گازی ترموکینگ :

  بهترین روش برای جلوگیری از ایجاد ارور در کولر گازی های ترموکینگ سرویس به موقع و نگهداری درست از کولر گازی است.توصیه ما به شما مصرف کنندگان عزیز این برند کولر گازی این است، که هر سال قبل از استفاده از کولر گازی خود با تماس با یکی از نمایندگیهای تهران سرویس آنلاین از کارشناسان بخواهید، برای بازبینی و سرویس کولر گازی شما در محل مورد نظر حاضر شوند.
  بیایید نگاهی دقیق‌تر به کارهایی که می‌توانید برای جلوگیری از مشکلات کولر گازی ترموکینگ انجام دهید و از یک تابستان خنک و با طراوت لذت ببرید، بیندازیم.
  مشکلات سیستم تهویه مطبوع معمولاً در شروع هوای گرم ظاهر می شود ،معمولاً در ماه های بهار که دوباره شروع به استفاده از ترموکینگ خود می کنید. بهار در واقع زمان بسیار خوبی برای شروع در نظر گرفتن پیشنهادات زیر است تا زمانی که همه آنها را بررسی کنید، هوای دائماً گرم احتمالاً در گوشه و کنار خواهد بود. واحدهای تهویه مطبوع قطعات پیچیده ای از تجهیزات هستند که برای عملکرد صحیح به عناصر مختلف متکی هستند. اگر یک ناحیه آسیب دیده یا خراب باشد، بسیاری دیگر نیز نمی توانند کار کنند.
  برای جلوگیری از مشکلات کولر گازی ترموکینگ و محافظت از دستگاه خود، این نکات را دنبال کنید.
  برنامه ریزی سالانه تنظیم کولر گازی ترموکینگ
  این احتمالاً مهمترین کاری است که می توانید برای واحد تهویه مطبوع خود انجام دهید. تنظیم ها شامل کارهای تعمیر و نگهداری ضروری است که شامل بررسی دستگاه شما برای مشکلات کولر گازی ترموکینگ می شود. این بعداً بسیار مفید خواهد بود زیرا واحد شما کمتر با مشکل مواجه خواهد شد. گرفتن یک متخصص برای بررسی کولر گازی ترموکینگ شما یک مکان عالی برای شروع است.
  ناحیه بیرونی اطراف کولر گازی ترموکینگ را پاک نگه دارید
  مطمئن شوید که منطقه خارج از واحد خود را از زباله دور نگه دارید. چمن ها را کوتاه کنید و شاخه ها یا برگ های فصل های قبل را پاک کنید. اگر این کار انجام نشود، این احتمال وجود دارد که زباله ها و کثیفی ها در داخل دستگاه جمع شوند و از کارکرد صحیح یا کارکرد آن جلوگیری کنند.
  واحد داخلی کولر گازی ترموکینگ را تمیز کنید
  همین امر در مورد داخل کوره یا هواگیر نیز صدق می کند. کثیفی می تواند در داخل به همان راحتی که در بیرون جمع می شود. همچنین مهم است که از نگهداری اشیا خیلی نزدیک به واحد داخلی خود اجتناب کنید. اگر در اطراف منطقه بیش از حد شلوغ باشد، در صورت بروز خرابی تهویه مطبوع، بازرسی آن برای یک متخصص دشوار خواهد بود.
  هر ماه فیلترها کولر گازی ترموکینگ را بازرسی و تغییر دهید.
  فیلترهای هوا کثیف یکی از دلایل اصلی خرابی دستگاه های تهویه مطبوع هستند. خبر خوب این است که این مشکل کاملاً قابل پیشگیری است. یک فیلتر کثیف جریان هوا را مسدود می کند و دستگاه شما را مجبور می کند برای جبران کمبود هوای خنک بعدی، سخت تر کار کند. یک دستگاه بیش از حد کار می تواند منجر به مشکلات جدی تری شود، بنابراین مهم است که فیلتر هوای خود را در طول ماه های تابستان در صورت لزوم بررسی و تعویض کنید. اکثر فیلترهای چین دار استاندارد 1 اینچی باید هر ماه چک شوند و هر 1 تا 3 ماه یکبار تعویض شوند.
  برطرف کردن ارور کولر گازی ترموکینگنشت آب کولر گازی ترموکینگ را بررسی کنید.
  این را می توان همزمان با بررسی فیلتر خود انجام داد. فقط کافیست یک نگاه سریع به کوره یا هواگیر خود بیندازید تا نشانه های نشت آب را مشاهده کنید. اگر نشتی در اطراف سیستم خود مشاهده کردید، توصیه می کنیم فوراً با یک متخصص تماس بگیرید تا از آن مراقبت شود. نشت می تواند مشکلات بزرگی ایجاد کند.
  دریچه های هوا را باز و باز نگه دارید.
  بستن دریچه های هوا ایده خوبی نیست و باعث صرفه جویی در هزینه شما نمی شود. در واقع می تواند به راحتی سیستم تهویه مطبوع را مختل کند. واحد تهویه مطبوع شما برای تحمل بار فشار معینی برای خانه شما طراحی شده است. بستن دریچه‌های هوا کار دستگاه را دشوار می‌کند و باعث می‌شود که سخت‌تر کار کند و به طور بالقوه منجر به خاموش شدن آن در اثر فشار بیش از حد می‌شود. اگر می خواهید دریچه ها را ببندید تا هوای بیشتری را به برخی از اتاق ها هدایت کنید و هوای کمتری را به برخی دیگر هدایت کنید، ممکن است بخواهید یک سیستم سرعت متغیر را در نظر بگیرید که می تواند هوا را به طور یکنواخت در سراسر خانه توزیع کند. شما می توانید یک سیستم منطقه بندی شده برای بخش بندی خانه خود در نظر بگیرید، اگرچه این سیستم ها در صورت عدم نصب صحیح می توانند مشکل ساز شوند.
  مراقب گرمای خانه خود باشید
  می‌توانید با انجام چند کار جلوگیری از گرما در اطراف خانه، مانند پایین نگه داشتن سایه‌ها برای جلوگیری از ورود گرما از پنجره‌ها یا استفاده از وسایل گرماساز فقط در عصر، به واحد کولر گازی خود کمک کنید.

  • شستشوی پنل داخلی
  • شستشوی فیلترها
  • نصب فیلتر هپا
  • نصب سایبان کولر
  • سرویس اسپلیت ترموکینگ
  • شارژ گاز کولر گازی
  • نظافت کولر گازی
  • تعمیر کولر گازی ترموکینگ
  • تست آمپر کولر گازی
  • سرویس سالیانه اسپیلت و کولر گازی
  • شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی
  • شستشوی پنل خارجی
  • شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر
  • نشت‌یابی کولر گازی
  • تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی در صورت نیاز و بروز مشکل
   برای مطالعه ی مقاله تعمیر کولر گازی انرژی اینجا کلیک کنید.
   تعمیر ارور کولر گازی ترموکینگ

  هزینه برطرف کردن ارور کولر گازی ترموکینگ:

  از آنجایی که هریک از کدهای خطا کولر گازی ترموکینگ به بروز مشکل در یکی از قسمت های کولر گازی خبر میدهد، نمیتوان به صورت کلی برای رفع هریک از اورها مبلغی را از پیش تعیین کرد بلکه هزینه برطرف کردن ارور باید بعد از بررسی سیستم تهویه توسط کارشناس و عیب یابی دقیق تعیین گردد.

  راه های جلوگیری از ایجاد ارور در کول گازی ترموکینگ :

   یکی از از مهمترین این نکات در نگهداری سیستم های تهویه مطبوع توجه به سرویس آن به صورت منظم می باشد مقالات خود به این نکته اشاره کردیم، که حتما قبل از شروع فصل گرما و استفاده مداوم از کولر گازی کولر گازی خود را مورد بازبینی و سرویس قرار دهید. سرویس کولر گازی باید توسط سرویسکاران مجاز صورت گیرد تا تمامی مراحل و اقدامات لازم برای سرویس کولر گازی انجام میشود در سرویس کولر گازی باید علاوه بر شستن یونیت داخلی و خارجی، تست نشت یابی، تست سلامت قطعات بازبینی و چک کردن عایق ها و پرایمر لوله، شارژ گاز تکمیلی و بررسی لوله های خروجی انجام گیرد.
   توجه نکردن و حتی یکی از موارد بالا علاوه بر افزایش مصرف برق کاهش عمر دستگاه شما را به دنبال خواهد داشت.

  سرویس کولر گازی ترموکینگ:

  سرویس کولر گازی از جمله موارد بسیار مهم در نگهداری کولر گازی محسوب میشود.نظر متخصصان کولر گازی بر این است کولر گازی خود را هر 6 ماه توسط سرویسکار مجاز سرویس نمایید، تا از هزینه های اضافی جلوگیری شود.
  وجه اشتراک تمامی کولر گازی هایی که دچار ارور شده اند، این است که مدت زمان زیادی از آخرین سرویس کولر گازی های آنها گذشته است.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی نیکای اینجا کلیک کنید.ارورهای کولر گازی ترموکینگ

  سرویس کولر گازی ترموکینگ شامل :

  الف – سرویس پنل داخلی کولر گازی ترموکینگ

  • شستشوی فیلترها کولر گازی
  • سرویس بلوور کولر گازی
  • سرویس سنسور ها کولر گازی
  • سرویس فین ها یا کویل کولرگازی
  • بررسی مسیر خروجی آب (لوله درین)
   برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی شیائومی اینجا کلیک کنید.

  ب – سرویس پنل خارجی کولر گازی ترموکینگ

  فواید سرویس کولر گازی ترموکینگ :

  1. افزایش طول عمر کولر گازی ترموکینگ
  2. افزایش بازدهی و راندمان کولر گازی
  3. جلوگیری از بروز مشکلات متعدد و نمایش ارور بر روی صفحه ی نمایشگر
  4. کاهش هزینه های تعمیراتی
  5. جلوگیری از ایجاد سر و صدا در کولر گازی
  6. جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع در کولر گازی
   تعمیرات ارور کولر گازی ترموکینگ

  برطرف کردن ارورهای کولر گازی ترموکینگ در شمال تهران :

  با توجه به افزایش درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی در مناطق شمالی شهر تهران مجموعه تهران سرویس آنلاین اقدام به تاسیس شعبه شمال شهر با شماره تماس ۲۲۶۶۹۱۹۶ نموده است.
  این شعبه به صورت دو شفیت از ۹ صبح الی ۲۱ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.
  شعبه شمال شهر تهران بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل در کنار شماست تا آسایش و آرامش را به خانه هایتان برگرداند.
  برای رزرو وقت در روزهای تعطیل بهتر است از قبل اقدام نمایید.

  برطرف کردن ارورهای کولر گازی ترموکینگ در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.
  برند کولر گازی شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارورهای کولر گازی ترموکینگ در شرق تهران :

  پایتخت نشینان در مناطق شرق و جنوب شرقی برای ثبت درخواست تعمیرات کولرگازی و اسپلیت خود میتوانند در تمام طول هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین درخواست خود را ثبت نمایند.
  تکنسین های مجموعه در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر بوده و اقدام به تعمیرات اسپلیت شما عزیزان مینمایند.

  برطرف کردن ارورهای کولر گازی ترموکینگ در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی و اسپلیت مشتریان عزیز مینمایند.شعبه مرکز تهران با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیز میباشند.
  اگر شما هم ساکن مناطق مرکزی تهران هستید، برای ثبت درخواست خدمات خود همین حالا با ما در تماس باشید.

  برطرف کردن ارورهای کولر گازی ترموکینگ در جنوب تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق جنوب تهران برای ثبت درخواست خدمات تعمیر اسپلیت و کولر گازی خود میتوانند، با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه اقدام نمایند.
  ارائه خدمات در شعبه جنوب تهران به صورت حضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند برای خرید قطعات کولر گازی و یا استفاده از خدمات تعمیرات حضوری ضمن هماهنگی های قبلی در این شعبه حاضر شوند.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی در تهران سرویس آنلاین :

  • شما عزیزان میتوانید از طریق شماره تماس شعب تهران سرویس آنلاین ،فرم درخواست خدمات و یا چت انلاین که در گوشه ی تصویر سمت راست قرار داده است با تیم پشتیبانی در تماس بوده و با درخواست خود را ثبت نمایید.
  • بعد از ثبت درخوسات تعمیرکار از هریک از روش های بالا یک پیامک حاوی کد  اشتراک در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال شده که این کد اشتراک برای فعال سازی گارانتی ۶ ماه باید نزد شما محفوظ بماند.
  • قبل از حضور تکنسین در محل ک پیامک دیگر حاوی اطلاعات تکنسین برای شما ارسال شده و در همان زمان تکنسین برای تعیین زمان حضور با شما تماس گرفته و زمان حضور را با شما چک خواهد کرد.
  • زمان تقریبی حضور تکنسین در شرایط عادی بین ۶۰ الی ۹۰ دقیقه پیش بینی میشود، که این تایم میتواند با تایم مورد نظر شما تغییر یابد.
  • بعد از حضور تکنسین و انجام خدمات یک فاکتور دارای سربرگ و مهر تهران سرویس آنلاین به شما عزیزان ارائه میشود که بهتر است با درج کد اشتراک بر روی آن تا ۶ ماه گارانتی نزد شما عزیزان محفوظ بماند.
  • طی یک الی ۳ روز کاری پشتیبانی برای درج نظرات شما از خدمات ارائه شده با شما عزیزان در تماس خواهند بود.
  • نکته مهم توجه داشته باشید : از هرگونه تماس مستقیم باتکنسین خودداری نمایید، چرا که در صورت بروز این اتفاق دستگاه شما از گارانتی مجموعه خارج شده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از ۱ ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات کولر گازی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مشتریان عزیز برای طرح هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه ی انجام خدمات ، هزینه ها ، نحوه ی برخورد تکنسین ، بدقولی …..با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و پشتیبانی مجموعه را در جریان امور قرار دهید.
  شکایت مطرح شده در کمترین زمان ممکن بررسی و نتیجه ی نهایی به شما عزیزان گزارش خواهد شد.
  لطفا در صورت بروز مشکل از هرگونه تماس و یا بحث لفظی با تکنسین خودداری کرده و در اسرع وقت پشتیبانی را در جریان قرار داده تا امور شما به سرعت مورد بررسی قرار گیرد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس