ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما

 • ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما (pakshoma Dishwasher errors ) در این مقاله به بررسی ارورهای ظرفشویی پاکشوما پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.اگر ماشین ظرفشویی پاکشوما شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد. هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای ظرفشویی پاکشوما پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور ظرفشویی پاکشوما توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات ظرفشویی پاکشوما جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر ظرفشویی پاکشوما:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مردم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل ظرفشویی پاکشوما فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه ظرفشویی پاکشوما:

  • تعمیر ظرفشویی پاکشوما
  • سرویس ظرفشویی پاکشوما
  • نصب ظرفشویی پاکشوما
  •تعویض لاستیک درب ظرفشویی پاکشوما
  •تعمیر برد ظرفشویی پاکشوما
  مراحل خدمات تهران سرویس آنلاین

  علت بروز ارور در ظرفشویی پاکشوما:

  برخی از مدل‌های ظرفشویی پاکشوما با صفحه نمایش دیجیتال هستند و ممکن است یک کد خطا نشان دهند. این کد معمولاً در دفترچه راهنمای کاربری یا ادامه ی مقاله آورده شده است. با استفاده از این کد، می‌توانید بیشتر درباره مشکل و راه‌حل‌های آن بدانید.

  ایراد در شیر آب ورودی دستگاه
  ایراد در شیر برقی
  ایراد سنسور بررسی سطح آب
  گرفتگی شیلنگ ورودی
  فشار کم آب شهری
  نصب غیر اصولی دستگاه
  اتصالات نادرست
  ایراد در لاستیک درب دستگاه
  چینش غیر اصولی ظروف
  مشکل در پمپ تخلیه
  مشکل در گرفتگی چاه فاضلاب
  گرفتگی فیلترهای دستگاه
  نقص در پمپ تخلیه
  گرفتگی و رسوب در شلنگ تخلیه
  نقص در محافظ برق دستگاه
  نوسانات برق شهری
  مشکلی در سیم کشی و فیوز ساختمان
  ایراد در پریز برق
  ایراد در برق ماشین ظرفشویی پاکشوما
  معیوب بودن برد الکترونیکی
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی امرسان اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای ظرفشویی پاکشوما:

  ما در ادامه به برسی لیست ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما پرداخته ایم تا ما عزیزان به راحتی بتوانید با مراجعه به این لیست دستگاه خود را عیب یابی و تعمیر کنید.در صورت نیاز به مشاوره و صحبت با کارشناس متخصص ماشین ظرفشویی پاکشوما با ما در تماس باشید.

  کد خطای ظرفشویی پاکشوما علت احتمالی
  E1 موتور ظرفشویی معیوب شده است.
  E2 در سیستم آبرسانی اشکال وجود دارد. (بیش از حد پر شدن دستگاه یا عدم ورود آب به ظرفشویی)
  E3 قطعه ترموستات خراب شده است و دمای آب بیش از حد بالا رفته است.
  E4 و E6 پمپ تخلیه دچار مشکل شده و آب تخلیه نمی‌شود.
  IE آب وارد ماشین ظرفشویی نمی‌شود.
  OE آب ظرفشویی تخلیه نمی‌شود.
  HE المنت خراب شده و آب ظرفشویی گرم نمی‌شود.
  TE سنسور دمای ظرفشویی خراب شده است.
  PE یا PF در سیستم برق رسانی ماشین ظرفشویی و اتصالات دستگاه مشکل به وجود آمده است.
  CD این کد نشان دهنده وجود مشکل در ظرفشویی نیست. اگر فن خشک کن فعال شده باشد این کد نمایش داده می‌شود.
  CL در صورت فعال بودن قفل کودک این کد نشان داده می‌شود.

  ارورهای ظرفشویی پاکشوما

  ارور E1 ماشین ظرفشویی پاکشوما: بررسی موتور ظرفشویی

  اگر موتور ماشین ظرفشویی عملکرد درستی نداشته باشد یا به کلی از کار افتاده باشد، این کد خطا نمایش داده می شود. بررسی موتور و عیب یابی آن امری تخصصی بوده و باید توسط تکنسین انجام شود.
  اگر موتور سوخته باشد یا معیوب شده باشد لازم است برای تعمیر یا تعویض آن اقدام کنید.

  ارور E2 ماشین ظرفشویی پاکشوما: بررسی سیستم آبرسانی

  در صورت نمایش این کد خطا باید هیدورستات ماشین ظرفشویی و سیستم آبرسانی مورد بررسی قرار بگیرد.

  ارور E3 ماشین ظرفشویی پاکشوما: تعویض قطعه ترموستات

  اگر دمای آب ماشین ظرفشویی بیش از حد بالا رود، این کد خطا نمایش داده می‌شود. برای رفع این ارور ماشین ظرفشویی باید قطعه ترموستات بررسی و در صورت خرابی تعویض شود.
  تعمیر ارور ماشین ظرفشویی پاکشوما

  رفع ارورهای E4 و E6 ظرفشویی پاکشوما: بررسی پمپ تخلیه

  اگر آب ماشین ظرفشویی به درستی تخلیه نشود این کد خطا رخ می دهد. علت نمایش این ارور غالبا وجود مشکل در پمپ تخلیه است. در اینصورت باید توسط تکنسین بررسی و در صورت خرابی تعویض شود.
  علت عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی می تواند موارد زیر نیز باشد:

  انسداد و گرفتگی شیلنگ تخلیه
  تاخوردگی شیلنگ ماشین ظرفشویی
  کثیف بودن پمپ تخلیه
  کثیف بودن فیلتر تخلیه
  برای مطالعه مقاله ارورهای ظرفشویی جی پلاس اینجا کلیک کنید.

  رفع کد خطای IE ماشین ظرفشویی پاکشوما: بررسی سیستم آبرسانی

  اگر آب وارد ماشین ظرفشویی نشود ارور IE ظرفشویی پاکشوما نمایش داده می‌شود. برای رفع این کد خطا موارد زیر را بررسی کنید:

  شیلنگ تخلیه: بررسی کنید که دچار تاخوردگی یا گرفتگی نشده باشد.
  شیربرقی: از سالم بودن شیربرقی و ورود آب به ظرفشویی مطمئن شوید.
  فشار آب: بررسی کنید فشار آب کافی باشد.
  میکروسوئیچ درب: بررسی کنید درب به درستی بسته شده باشد و میکروسوئیچ سالم باشد.
  برد اصلی: اگر با بررسی موارد بالا مشکل برطرف نشد، لازم است برد اصلی بررسی شود.
  رفع ارور OE ماشین ظرفشویی پاکشوما: بررسی سیستم تخلیه
  اگر آب ماشین ظرفشویی تخلیه نشود این کد خطا رخ می‌دهد. برای رفع این ارور بررسی کنید که پمپ تخلیه و فیلتر ظرفشویی تمیز باشد، شیلنگ تخلیه ایرادی نداشته باشد و برد الکترونیکی سالم باشد. (برای بررسی برد و عیب یابی ماشین ظرفشویی از تکنسین کمک بگیرید.)

  رفع کد خطای HE ماشین ظرفشویی پاکشوما: بررسی المنت ظرفشویی پاکشوما

  این ارور نشان دهنده این است که آب ماشین ظرفشویی گرم نمی‌شود و المنت حرارتی دچار مشکل شده است. در اینصورت باید این قطعه را تعویض کنید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا اینجا کلیک کنید.
  برطرف کردن ارور ماشین ظرفشویی پاکشوما در منزل

  ارور TE ماشین ظرفشویی پاکشوما: تعویض سنسور دما

  برای رفع این ارور باید سنسور دمای ماشین ظرفشویی بررسی و در صورت خرابی تعویض شود.

  رفع ارور PE – PF ماشین ظرفشویی پاکشوما: بررسی اتصالات ماشین ظرفشویی

  علت نمایش این کد خطا وجود مشکل در اتصالات، سیم کشی و سیستم برق ماشین ظرفشویی است. بررسی کنید اتصالات دستگاه شل نشده باشد و سیم کشی سالم باشد.

  کد CD ظرفشویی پاکشوما

  این کد در واقع یک ارور نیست و به وجود مشکل در دستگاه اشاره ندارد. اگر فن خشک کن فعال شده باشد این کد روی نمایشگر نشان داده می‌شود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی دوو اینجا کلیک کنید.

  کد CL ماشین ظرفشویی پاکشوما: بررسی قفل کودک

  این کد نیز نشان دهنده وجود مشکل در دستگاه نیست. در صورت فعال بودن قفل کودک ماشین ظرفشویی این کد نشان داده می شود. برای غیرفعال کردن این کد باید دکمه CHILD LOCK را به مدت 3 تا 5 ثانیه فشار دهید تا قفل کودک غیرفعال شود.
  ارورهای ظرفشویی پاکشوما

  برطرف کردن ارور ظرفشویی پاکشوما در شمال تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق شما پایتخت به‌منظور ثبت درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی خود می‌توانند از طریق تماس با شماره ۲۲۶۶۹۱۹۶ و یا چت آنلاین سایت اقدام نمایند.از زمان ثبت درخواست شما عزیزان تا حضور تکنسین تنها ۱ ساعت به طول خواهد انجامید.تیم تخصصی تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۱۰۰ تکنسین مجرب و حرفه‌ای در زمینهٔ تعمیرات ماشین ظرفشویی در کنار شماست تا کیفیت بالای خدمات را با کمترین هزینه تجربه کنید.گارانتی ۶ ماه خدمات ارائه شده تضمین گر کیفیت ماست.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی پاکشوما در غرب تهران:

  اگر شما عزیزان ساکن مناطق غربی پایتخت هستید، دیگر نگران تعمیرات ماشین ظرفشویی خود نباشید. تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبهٔ غرب تهران با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ امکان اعزام نیرو در کمتر از ۱ ساعت در تمام طول شبانه‌روز برای شما عزیزان فراهم کرده است.تعمیرات ماشین ظرفشویی توسط بهترین متخصصان پایتخت در کمترین زمان و با ارائه ضمانت‌نامه ۶ ماه خدمات صورت‌گرفته و شما عزیزان با دریافت کد اشتراک مجموعه می‌توانید از تخفیف‌های ویژه مشتریان مجموعه برخوردار شوید.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی پاکشوما در شرق تهران :

  شهروندان عزیز ساکن شرق و یا جنوب شرق تهران به جهت ثبت درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی خود با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مشخصات خود را ثبت نمایند.اعزام نیرو به‌تمامی مناطق شرق پایتخت در کمتر از ۱ ساعت امکان‌پذیر خواهد بود.شعبه شرق تهران به‌صورت ۲۴ ساعت پاسخگوی مشتریان عزیز بوده و ارائه تمام خدمات تعمیراتی با گارانتی ۶ ماه صورت خواهد گرفت.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی پاکشوما در مرکز تهران :

  یکی از مشکلات مشتریان عزیز ساکن مناطق مرکزی تهران وجود طرح ترافیک بوده که ارائه بسیاری از خدمات را برای این شهروندان با مشکل مواجه کرده است.اما متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی پایتخت حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی مشتریان عزیز می‌نمایند. تنها کافی است برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت مشخصات خود را ثبت نمایید.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی پاکشوما در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب ظرفشویی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.شعبه جنوب تهران باتوجه‌به درخواست بسیاری از مشتریان عزیز به‌صورت حضوری به ارائه خدمات تعمیراتی پرداخته و امکان خرید حضوری قطعات را نیز برای همکاران فراهم کرده است.پیش از حضور در این شعبه ضمن تماس قبلی ساعت مراجعه خود را فیکس نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل ظرفشویی پاکشوما فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار ظرفشویی پاکشوما خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات ظرفشویی پاکشوما ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار ظرفشویی پاکشوما خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات ظرفشویی پاکشوما
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای ظرفشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس