ارورهای ظرفشویی جی پلاس

 • ارورهای ظرفشویی جی پلاس (g plus Dishwasher errors) در این مقاله به بررسی ارورهای ظرفشویی جی پلاس پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.اگر ماشین ظرفشویی جی پلاس شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد. هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای ظرفشویی جی پلاس پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور ظرفشویی جی پلاس توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات ظرفشویی جی پلاس جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر ظرفشویی جی پلاس:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مردم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل ظرفشویی جی پلاس فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه ظرفشویی جی پلاس:

  • تعمیر ظرفشویی جی پلاس
  • سرویس ظرفشویی جی پلاس
  • نصب ظرفشویی جی پلاس
  •تعویض لاستیک درب ظرفشویی جی پلاس
  •تعمیر برد ظرفشویی جی پلاس
  مراحل خدمات تهران سرویس آنلاین

  علت بروز ارور در ظرفشویی جی پلاس:

  برخی از مدل‌های ظرفشویی جی پلاس با صفحه نمایش دیجیتال هستند و ممکن است یک کد خطا نشان دهند. این کد معمولاً در دفترچه راهنمای کاربری یا ادامه ی مقاله آورده شده است. با استفاده از این کد، می‌توانید بیشتر درباره مشکل و راه‌حل‌های آن بدانید.

  ایراد در شیر آب ورودی دستگاه
  ایراد در شیر برقی
  ایراد سنسور بررسی سطح آب
  گرفتگی شیلنگ ورودی
  فشار کم آب شهری
  نصب غیر اصولی دستگاه
  اتصالات نادرست
  ایراد در لاستیک درب دستگاه
  چینش غیر اصولی ظروف
  مشکل در پمپ تخلیه
  مشکل در گرفتگی چاه فاضلاب
  گرفتگی فیلترهای دستگاه
  نقص در پمپ تخلیه
  گرفتگی و رسوب در شلنگ تخلیه
  نقص در محافظ برق دستگاه
  نوسانات برق شهری
  مشکلی در سیم کشی و فیوز ساختمان
  ایراد در پریز برق
  ایراد در برق ماشین ظرفشویی جی پلاس
  معیوب بودن برد الکترونیکی
  ارورهای ظرفشویی جی پلاس

  لیست ارورهای ظرفشویی جی پلاس:

  ما در ادامه به برسی لیست ارورهای ماشین ظرفشویی جی پلاس پرداخته ایم تا ما عزیزان به راحتی بتوانید با مراجعه به این لیست دستگاه خود را عیب یابی و تعمیر کنید.در صورت نیاز به مشاوره و صحبت با کارشناس متخصص ماشین ظرفشویی جی پلاس با ما در تماس باشید.

  ارور ظرفشویی جی پلاس معنی ارورها
  E1 گر درب ماشین ظرفشویی جی پلاس به خوبی بسته نشود
  E02 یا E2 مشکل عدم آبگیری
  E3 مشکل تخلیه ی آب
  E4 و E06 ترمیستور ماشین ظرفشویی
  E5 آبگیری بیش از حد
  E6 معیوب بودن کابین در ماشین ظرفشویی
  E7 المنت ماشین ظرفشویی جی پلاس کارایی خود را از دست دهد
  E01 سرریز شدن دستگاه
  E03 هیتر دستگاه کارایی خود را از دست دهد
  E04 سنسور تشخیص کثیفی
  E13 یا E05 موتور ماشین ظرفشویی

   دلیل مشاهده ارور E1 ماشین ظرفشویی جی پلاس

  زمانی که ماشین ظرفشویی GPlus ارور و پیغام خطای E1 نمایش می‌‌دهد به این معنی است که درب دستگاه باز است و به درستی بسته نشده است. اگر ماشین ظرفشویی جی پلاس شما کد E1 می‌دهد، درب آن را بررسی کنید. در مدل GDW-M4573 ارور E1 به دلیل عدم ورود آب به دستگاه است و در صورت مشاهده این ارور بر روی ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-M4573 شیر ورودی آب و لوله آب را بررسی کنید و اگر مشکلی نداشت لازم است کارشناس برای بررسی دستگاه مراجعه نمایند.
  برطرف کردن ارور ماشین ظرفشویی جی پلاس

   علت و عیب یابی ارور E2 یا E02 در ماشین ظرفشویی جی پلاس

  ارور و پیغام خطای E2 در ماشین ظرفشویی جی پلاس مربوط به مشکل عدم ورود آب به دستگاه است. لطفا در صورتی که دستگاه شما دچار این مشکل شد، دلایل عدم آبگیری در ماشین ظرفشویی جی پلاس را بررسی نمایید. اگر بر روی نمایشگر مدل GDW-M4883 ارور E2 مشاهده کردید، به دلیل این است که دستگاه به دمای آب مورد نیاز نرسیده است و نیاز است تکنسین دستگاه شما را بررسی کنند.

   دلیل پیغام خطای E3 و رفع آن در ماشین ظرفشویی جی پلاس

  زمانی که ماشین ظرفشویی جی پلاس شما ارور E3 نمایش می‌دهد که مشکلی برای تخلیه‌ی آب دستگاه وجود داشته باشد. اگر دستگاه شما ارور E3 می‌دهد، راهنمای علل عدم تخلیه آب در ماشین ظرفشویی جی پلاس را مطالعه فرمایید و راهکارهای مربوط به رفع آن را انجام دهید.

   علت کد خطای E4 در ماشین ظرفشویی جی پلاس

  در صورتی که ترمیستور ماشین ظرفشویی جی پلاس شما دچار مشکل شود و معیوب باشد، دستگاه ارور E4 نمایش می‌دهد. چنانچه ماشین ظرفشویی جی پلاس شما کد خطای E4 نمایش می‌دهد، نیاز به بررسی و رفع ایراد از سوی کارشناس می‌باشد و توصیه می‌شود درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی GPlus ثبت نمایید. همچنین در مدل GDW-M4573 ماشین ظرفشویی جی پلاس این ارور به دلیل سرریز شدن آب است و برای تشخیص ایراد و رفع آن نیاز است تکنسین دستگاه را بررسی نمایند.

  نحوه رفع ارور E5 در ماشین ظرفشویی جی پلاس

  در صورتی که ماشین ظرفشویی جی پلاس شما ارور E5 نمایش دهد، به دلیل آبگیری بیش از حد، نشتی آب ایجاد شده است. لطفا در صورتی که بر روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی جی پلاس ارور و کد خطای E5 مشاهده می‌کنید، برای بررسی و رفع عیب دستگاه درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی G Plus ثبت نمایید.

   عیب یابی و رفع ایراد کد خطای E6 در ماشین ظرفشویی جی پلاس

  کد خطای E6 زمانی بر روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی جی پلاس نمایش داده می‌شود که آب به دلیل معیوب بودن قطعات و یا سوراخ شدن کابین ماشین ظرفشویی نشت کند. در صورتی که کد خطای E6 را بر روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مشاهده کردید، برای بررسی و رفع ایراد دستگاه درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی ثبت نمایید.

   برطرف کردن کد خطا و ارور E7 در ماشین ظرفشویی G Plus

  کد خطا و ارور E7 در ماشین ظرفشویی مارک GPlus مربوط به معیوب بودن المنت ماشین ظرفشویی می‌باشد. در صورتی که ماشین ظرفشویی جی پلاس شما ارور E7 می‌دهد، لطفا برای بررسی و رفع مشکل دستگاه درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی GPlus ثبت نمایید.

   راهکار رفع ایراد ارور E01 ماشین ظرفشویی جی پلاس

  در صورتی که پیغام E01 بر روی صفحه نمایش داده می‌شود، لازم است کارشناس دستگاه را بررسی نمایند. این ارور مربوط به نشتی و سرریز شدن آب می‌باشد و به همین دلیل نیاز است کارشناس ماشین ظرفشویی جی پلاس را بررسی و تعمیر کنند.

  روش رفع کد خطا و ارور E03 ماشین ظرفشویی GPlus

  در صورتی که ماشین ظرفشویی جی پلاس شما ارور E03 نمایش می‌دهد، احتمال دارد که هیتر ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده باشد. لطفا در صورتی که ارور E03 بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی جی پلاس مشاهده می‌کنید، برای بررسی دستگاه درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس ثبت نمایید.

  دلیل ارور و پیغام E06 ماشین ظرفشویی جی پلاس

  اگر بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی جی پلاس، ارور E06 مشاهده می‌کنید، احتمالا ترمیستور ماشین ظرفشویی جی پلاس شما دچار مشکل شده است. لطفا برای بررسی و رفع ایراد ماشین ظرفشویی جی پلاس از سوی کارشناس ماهر، درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس ثبت کنید.

   علت خطای E07 ماشین ظرفشویی جی پلاس

  اگر کد خطای E07 بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی جی پلاس مشاهده می‌کنید، احتمال دارد شیر آب ورودی ماشین ظرفشویی جی پلاس دچار مشکل شده باشد. در این حالت لطفا برای عیب یابی و رفع مشکل دستگاه، درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی GPlus ثبت کنید.

   دلیل کد خطای E04 ماشین ظرفشویی جی پلاس

  در صورتی که کد خطای E04 بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی جی پلاس مشاهده می‌کنید، ممکن است سنسور تشخیص کثیفی دستگاه دچار مشکل شده باشد و می‌بایست دستگاه از سوی کارشناس بررسی شود؛ در صورت مشاهده‌ی این کد خطا، لطفا درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس ثبت نمایید.

  دلیل ارور و پیغام E05 ماشین ظرفشویی جی پلاس

  در صورت مشاهده‌ی ارور E05 بر روی پنل ماشین ظرفشویی جی پلاس نیاز است موتور مقسم ماشین ظرفشویی از طرف کارشناس بررسی شود. اگر بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی جی پلاس، ارور E05 مشاهده می‌کنید، برای بازدید و رفع عیب دستگاه درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس ثبت نمایید.

   علت ارور E13 ماشین ظرفشویی جی پلاس

  اگر ماشین ظرفشویی جی پلاس شما پیغام خطای E13 نمایش می‌دهد، لازم است موتور شستشوی ماشین ظرفشویی از سوی کارشناس تعمیرات بررسی شود. در صورت مشاهده‌ی این پیغام بر روی ماشین ظرفشویی GPlus لطفا درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس ثبت نمایید.
  تعمیر ارور ماشین ظرفشویی جی پلاس

  پیغام خطای Glass در ماشین ظرفشویی جی پلاس

  در صورتی که آب داخل بیش از حد وارد دستگاه شده و سرریز شود، ماشین ظرفشویی جی پلاس کد خطای Glass نمایش می‌دهد که به صورت چشمک‌زن نمایش داده می‌شود. اگر دستگاه شما دچار این مشکل شده است، برای بررسی و رفع ایراد ماشین لباسشویی جی پلاس لازم است کارشناس مراجعه کرده و آن را بررسی نمایند.

   کد خطای Rapid+90 min در ماشین ظرفشویی GPlus

  این پیغام زمانی بر روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی جی پلاس به صورت چشمک‌زن ظاهر می‌شود که دستگاه به دمای مورد نظر نرسیده باشد؛ در این صورت دستگاه پیغام Rapid+90 min نمایش می‌دهد و لازم است کارشناس تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس برای بازدید و رفع ایراد آن مراجعه نمایند. لطفا در صورتی که با این مشکل مواجه شدید، درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس ثبت نمایید.

   ارور Ed ماشین ظرفشویی جی پلاس

  ارور Ed گاهی بر روی ماشین ظرفشویی جی پلاس ظاهر می‌شود که مربوط به خطای ارتباطی بین برد اصلی و نمایشگر دستگاه است. برای رفع این ارور لازم است کارشناس برای بررسی دستگاه مراجعه نموده و آن را مورد بازبینی قرار دهند. لطفا برای بررسی دستگاه درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس ثبت نمایید.

   ارور و خطای Rapid در ماشین ظرفشویی GPlus

  این ارور به دلیل عدم ورود آب به دستگاه است. در صورت مشاهده‌ی این ارور لطفا موارد زیر را بررسی فرمایید:
  • شیر آب ورودی باز باشد.
  • لوله آب ورودی تاخوردگی و پیچ‌خوردگی نداشته باشد.
   ارورهای ظرفشویی جی پلاس

  برطرف کردن ارور ظرفشویی جی پلاس در شمال تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق شما پایتخت به‌منظور ثبت درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی خود می‌توانند از طریق تماس با شماره ۲۲۶۶۹۱۹۶ و یا چت آنلاین سایت اقدام نمایند.از زمان ثبت درخواست شما عزیزان تا حضور تکنسین تنها ۱ ساعت به طول خواهد انجامید.تیم تخصصی تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۱۰۰ تکنسین مجرب و حرفه‌ای در زمینهٔ تعمیرات ماشین ظرفشویی در کنار شماست تا کیفیت بالای خدمات را با کمترین هزینه تجربه کنید.گارانتی ۶ ماه خدمات ارائه شده تضمین گر کیفیت ماست.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی جی پلاس در غرب تهران:

  اگر شما عزیزان ساکن مناطق غربی پایتخت هستید، دیگر نگران تعمیرات ماشین ظرفشویی خود نباشید. تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبهٔ غرب تهران با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ امکان اعزام نیرو در کمتر از ۱ ساعت در تمام طول شبانه‌روز برای شما عزیزان فراهم کرده است.تعمیرات ماشین ظرفشویی توسط بهترین متخصصان پایتخت در کمترین زمان و با ارائه ضمانت‌نامه ۶ ماه خدمات صورت‌گرفته و شما عزیزان با دریافت کد اشتراک مجموعه می‌توانید از تخفیف‌های ویژه مشتریان مجموعه برخوردار شوید.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی جی پلاس در شرق تهران :

  شهروندان عزیز ساکن شرق و یا جنوب شرق تهران به جهت ثبت درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی خود با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مشخصات خود را ثبت نمایند.اعزام نیرو به‌تمامی مناطق شرق پایتخت در کمتر از ۱ ساعت امکان‌پذیر خواهد بود.شعبه شرق تهران به‌صورت ۲۴ ساعت پاسخگوی مشتریان عزیز بوده و ارائه تمام خدمات تعمیراتی با گارانتی ۶ ماه صورت خواهد گرفت.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی جی پلاس در مرکز تهران :

  یکی از مشکلات مشتریان عزیز ساکن مناطق مرکزی تهران وجود طرح ترافیک بوده که ارائه بسیاری از خدمات را برای این شهروندان با مشکل مواجه کرده است.اما متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی پایتخت حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی مشتریان عزیز می‌نمایند. تنها کافی است برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت مشخصات خود را ثبت نمایید.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی جی پلاس در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب ظرفشویی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.شعبه جنوب تهران باتوجه‌به درخواست بسیاری از مشتریان عزیز به‌صورت حضوری به ارائه خدمات تعمیراتی پرداخته و امکان خرید حضوری قطعات را نیز برای همکاران فراهم کرده است.پیش از حضور در این شعبه ضمن تماس قبلی ساعت مراجعه خود را فیکس نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل ظرفشویی جی پلاس فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار ظرفشویی جی پلاس خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات ظرفشویی جی پلاس ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار ظرفشویی جی پلاس خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات ظرفشویی جی پلاس
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای ظرفشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس