ارورهای پکیج بیاسی

 • ارورهای پکیج بیاسی بیشتر افراد سرویس پکیج دیواری خود را به موقع انجام نداده و از دستگاه به خوبی مراقبت نمیکنند.
  اغلب مشتریان زمانی به یاد رسیدگی به پکیج خود می‌افتند که کار از کار گذشته و پکیج ازکارافتاده است.
  پکیج شوفاژ دیواری بیاسی یکی از محبوب‌ترین پکیج‌های موجود در بازار است. این پکیج‌ها دارای ظاهری بسیار شیک و زیبا هستند که از آنها برای ایجاد و تأمین گرمایش ساختمان استفاده می‌کنند. این دستگاه دارای کیفیت مناسب و همین‌طور صدای بسیار کم است که همواره مشتری‌های زیادی را به خود جذب کشرده است. این پکیج گرمایشی از مدرن‌ترین و با بازده ترین سیستم‌های گرمایشی موجود در این صنعت برخوردار است تا به بهترین شکل موجود به مصرف‌کننده خدمت‌رسانی کند.
  ما لیست کاملی از کدهای خطا پکیج بیاسی را برای شما عزیزان آورده ایم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج خود براحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر نمایید.به یاد داشته باشید ارورهای پکیج بیاسی تنها به صورت جزئی بیانگر علت بروز مشکل هستند و برای برطرف کردن آنها بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید.
  برای دانلود فایل ارورهای پکیج بیاسی اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج بیاسی:

  تعمیر پکیج بیاسی از جمله خدماتی است که در مجموعه تهران سرویس آنلاین به مشتریان عزیز ارائه می شود. اگر شما عزیزان هم از پکیج های بیاسی استفاده می کنید. دیگر نگران تعمیرات پکیج خود نباشید. چرا که تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین این با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع مدل پکیج های بیاسی آماده است تا خدمات این پکیج را به صورت شبانه روزی در سراسر مناطق تهران به شما عزیزان ارائه نمایند. کافیست برای ثبت درخواست تعمیرکار پکیج خود همین حالا از طریق چت آنلاین و یا تماس با نزدیکترین شعبه به محل سکونت خود اقدام کنید.
  تمامی خدمات در مجموعه تهران سرویس آنلاین با ارائه ضمانت نامه و فاکتور به مشتریان عزیز انجام خواهد شد. اگر در طول ضمانت دستگاه شما دچار مشکل شده باشد شما عزیزان می توانید از خدمات رایگان مجموعه بهره مند شوید ۶ ماه گارانتی شما مشتریان عزیز از زمان صدور فاکتور محاسبه خواهد شد.
  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج بیاسی به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج بیاسی خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج بیاسی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  برای مطالعه مقاله علت خرابی منبع انبساط پکیج اینجا کلیک کنید.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  کد خطا پکیج بیاسی:

  شرکت بیاسی یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله 9 علت اصلی آبریزش پکیج دیواری اینجا کلیک کنید.
  کد خطای پکیج بیاسی

  لیست ارورهای پکیج بیاسی :

  ما در ادامه لیست کاملی از ارورهای پکیج بیاسی را برای شما عزیزان بیان کرده ایم تا در صورت بروز مشکل به راحتی بتوانید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید.

  کد خطا علامت مفهوم کد خطا
  E01 Reset گاز قطع است يا عدم ايجاد شعله
  E02 Reset خرابی NTC حرارتی
  E03 Reset بلوک شدن (قفل شدن) کامل
  E04 خطای حداقل فشار آب سيستم يا عدم چرخش پمپ
  E05 خطای سنسور دود يا گرفتگی در دودکش يا خرابی کنکتور فن
  E06 خرابی سنسور NTC رفت شوفاژ
  E07 خرابی سنسور NTC آب مصرفی
  E08 خرابی سنسور بيرونی (پروب)
  E09 خرابی سنسور دود (خرابی پروب اگر موجود باشد)
  E10 Reset خطای فرمان سنسور بيرونی (پروب)
  E11 Reset خطای شعله اضافی
  E12 خرابی سنسور NTC برگشت شوفاژ (اگر داشته باشد)
  E13 ضريب K بالاتر از 40 (اگر NTC برگشت موجود باشد)
  E14 Reset سيرکولاسيون وجود ندارد دما بيش از 105 درجه
  E14 سيرکولاسيون وجود ندارد افزايش بيش از 6.5 K/S
  E19 خرابی سنسور NTC ورودی آب مصرفی (اگر وجود داشته باشد)
  E 20-23 Reset خرابی شير گاز
  E24 Reset خطای غير نرمال بودن سوخت برای روشن شدن دستگاه
  E25 Reset خطای غير نرمال بودن سوخت برای کارکرد
  E69 اشکال در سيم کشی قطع شدن مدار فشار
  E99 نصب کيت کامل انجام نشده
  L01 انتقال حرارت بخوبی انجام نمی شود (مبدل اصلی به فرعی)
  پکيج در حالت Stand by (سيستم ضد يخ فعال است)
  b09 در حالت فشار پايين مقادير به صورت چشمک زن نمايش داده می شود. وقتی به فشار مورد نظر رسيديم، به مدت 15 ثانيه مقدار آن نمايش داده شده و سپس ناپديد می شود.
  PO35 پمپ در حالت Post Circulation است.
  ( PO و درجه حرارت در حالت چشمک زن هستند)
  bp15 پکيج در حالت ضد يخ ( Antifreeze )
  ( bp و درجه حرارت در حالت چشمک زن هستند)

  رفع ارورهای پکیج بیاسی در منزل :

  همیشه لازم نیست برای رفع ارورهای پکیج بیاسی با تعمیرکار پکیج خود تماس حاصل کنید بلکه در بسیاری از موراد ارورهای ایجاد شده تنها با یک اقدام ساده قابل حل خواهد بود.
  در صورت بروز ارور در پکیج بیاسی خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج بیاسی تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج سونیه دوال اینجا کلیک کنید.
  تعمیر پکیج بیاسی در تهران

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج بیاسی :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج بیاسی خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.

  از جمله فواید سرویس پکیج بیاسی :

  • جلوگیری از بروز ارور در پکیج بیاسی
  • کاهش هزینه های تعمیراتی
  • کاهش خطر بروز نشتی در پکیج بیاسی
  • کاهش خرابی مبدل پکیج
  • کاهش بروز مشکل در برد پکیج
  • کاهش بروز مشکلات گرمایشی در پکیج بیاسی
   برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج والترو اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج بیاسی:

  هزینه رفع ارور پکیج بیاسی با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله ارور ۵۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارورهای پکیج بیاسی

  برطرف کردن ارور پکیج بیاسی در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور پکیج بیاسی در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور پکیج بیاسی در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  برطرف کردن ارور پکیج بیاسی در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور پکیج بیاسی در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.
  مراحل خدمات تهران سرویس آنلاین

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج بیاسی خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج بیاسی
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس