ارورهای ماشین ظرفشویی بکو

 • ارورهای ماشین ظرفشویی بکو (Beko dishwasher errors) در این مقاله به بررسی ارورهای ظرفشویی بکو پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.اگر ماشین ظرفشویی بکو شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد. هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای ظرفشویی بکو پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور ظرفشویی بکو توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات ظرفشویی بکو جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر ظرفشویی بکو:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مردم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل ظرفشویی بکو فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر ماشین ظرفشویی بکو خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه ظرفشویی بکو:

  • تعمیر ظرفشویی بکو
  • سرویس ظرفشویی بکو
  • نصب ظرفشویی بکو
  •تعویض لاستیک درب ظرفشویی بکو
  •تعمیر برد ظرفشویی بکو

  علت بروز ارور در ظرفشویی بکو:

  برخی از مدل‌های ظرفشویی بکو با صفحه نمایش دیجیتال هستند و ممکن است یک کد خطا نشان دهند. این کد معمولاً در دفترچه راهنمای کاربری یا ادامه ی مقاله آورده شده است. با استفاده از این کد، می‌توانید بیشتر درباره مشکل و راه‌حل‌های آن بدانید.

  • ایراد در شیر آب ورودی دستگاه
  • ایراد در شیر برقی
  • ایراد سنسور بررسی سطح آب
  • گرفتگی شیلنگ ورودی
  • فشار کم آب شهری
  • نصب غیر اصولی دستگاه
  • اتصالات نادرست
  • ایراد در لاستیک درب دستگاه
  • چینش غیر اصولی ظروف
  • مشکل در پمپ تخلیه
  • مشکل در گرفتگی چاه فاضلاب
  • گرفتگی فیلترهای دستگاه
  • نقص در پمپ تخلیه
  • گرفتگی و رسوب در شلنگ تخلیه
  • نقص در محافظ برق دستگاه
  • نوسانات برق شهری
  • مشکلی در سیم کشی و فیوز ساختمان
  • ایراد در پریز برق
  • ایراد در برق ماشین ظرفشویی بکو
  • معیوب بودن برد الکترونیکی
   ارورهای ظرفشویی بکو

  لیست ارورهای ظرفشویی بکو:

  ما در ادامه به برسی لیست ارورهای ماشین ظرفشویی بکو پرداخته ایم تا ما عزیزان به راحتی بتوانید با مراجعه به این لیست دستگاه خود را عیب یابی و تعمیر کنید.در صورت نیاز به مشاوره و صحبت با کارشناس متخصص ماشین ظرفشویی بکو با ما در تماس باشید.

  ارورهای ماشین ظرفشویی بکو علت ارور
  H2 خطای سنسور رطوبت
  H3 خطای سوپاپ دایورتر
  H4 خطای سنسور دما NTC
  H5 خطای آبگیری بی وقفه
  H6 خطای ورودی آب
  H7 خطای گرمایش آب
  E01 عدم آبکشی
  E02 مشکل تخلیه آب
  E03 خطایی مربوط به ریست شدن بویلر
  E04 خطای مربوط به پر شدن آب در دستگاه
  E05 و E06 مشکل دماسنج مخزن
  E07 و E08 مشکل دماسنج بویلر
  E09 خطای مربوط به مدت زمان لود شدن بویلر
  ESF مشکلات مربوط به دستگاه ایمنی الکترومکانیکی
  ESL مناسب نبودن سطح آب درون مخزن
  E22 خطای مربوط به مدت زمان گرم شدن آب

  ارور H2 ماشین ظرفشویی بکو

  علت: دلیلی که منجر به مواجه شدن با ارور H2 ماشین ظرفشویی بکو می شود، خرابی سنسور رطوبت مواد شوینده واقع در کف دستگاه است.
  راه حل: برای رفع کد خطای H2 در ماشین ظرفشویی بکو، سنسور رطوبت را بررسی کنید و در صورت خرابی یا سوختگی سنسور، آن را تعویض کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو که ارور H2 را نشان می دهد
  نمایش ارور H2 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو به دلیل خرابی سنسور

  ارور H3 ماشین ظرفشویی بکو

  علت: نمایش کد خطای H3 ماشین ظرفشویی بکو مربوط به خرابی یا نقص سوپاپ دایورتر است. دایورتر وظیفه دارد آبی که به اسپری های بالا و پایین دستگاه هدایت می شود را کنترل کند.
  راه حل: برای برطرف کردن ارور H3 در ماشین ظرفشویی بکو، ابتدا شیر دایورتر را باز کنید و مدار آن را مورد بررسی قرار دهید. اگر مشکل از دایورتر نبود، سیم کشی های دستگاه را بررسی کنید و ببینید که دچار اتصالی نشده باشند. در نهایت برد الکترونیک ماشین ظرفشویی را چک کنید و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو که ارور H3 را نشان می دهد
  نمایش ارور H3 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو به دلیل خرابی یا نقص سوپاپ دایورتر
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی بوش اینجا کلیک کنید.

  ارور H4 ماشین ظرفشویی بکو

  علت: دلیلی که منجر به مواجه شدن با ارور H4 ماشین ظرفشویی بکو می شود، نقصی مربوط به سنسور دمای دستگاه است که سبب شده دستگاه نتواند سنسور دما را بخواند و دمای مناسب را تشخیص دهد. در این شرایط ماشین ظرفشویی از کار می افتد.
  راه حل: برای رفع کد خطای H4 در ماشین ظرفشویی بکو پیشنهاد می شود از تکنسین های متخصص داره چاره بخواهید تا سنسور دما و سیم کشی های آن را مورد بررسی قرار دهند و در صورت پیدا کردن منشاء خرابی، آن را تعمیر کنند.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو که ارور H4 را نشان می دهد
  نمایش ارور H4 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو به دلیل نقص سنسور دمای دستگاه

  ارور H5 ماشین ظرفشویی بکو

  علت: نمایش ارور H5 ماشین ظرفشویی بکو به معنی نقصی در سیستم آبگیری و آبگیری بی وقفه است که باعث شده آب در ماشین ظرفشویی سرریز کند. احتمالاً شیر برقی ورودی نتوانسته میزان آب ورودی را کنترل کند و اکنون این مسئله را با H5، یکی از ارورهای ماشین ظرفشویی بکو اطلاع می دهد.
  راه حل: برای برطرف کردن کد خطای H5 ماشین ظرفشویی بکو، اولین کاری که باید انجام دهید بررسی شیر برقی ورودی آب و اطمینان از سلامت و صحت عملکرد آن است. اگر این قطعه خراب بود، باید در اسرع وقت آن را تعمیر یا تعویض کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو که ارور H5 را نشان می دهد
  نمایش ارور H5 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو به دلیل مشکل سرریز آب دستگاه
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی امرسان اینجا کلیک کنید.

  ارور H6 ماشین ظرفشویی بکو

  علت: نمایش ارور H6 ماشین ظرفشویی بکو یکی دیگر از خطاهای مربوط به سیستم آبگیری است. در این شرایط برخلاف حالت قبل هیچ آبی وارد دستگاه نمی شود. این مسئله می تواند بر اثر نشتی، ترکیدگی یا تاخوردگی لوله ورودی آب رخ دهد.
  راه حل: برای رفع کد خطای H6 در ماشین ظرفشویی بکو، در قدم اول سیستم ورودی آب و کلیه قطعات درگیر این مجموعه اعم از فیلتر ورودی، شلنگ ورودی و شیر آب را خوب بررسی کنید و هرگونه گرفتگی یا تاخوردگی هرکدام از آنها را کاملاً باز کنید. سپس یک دور دستگاه را خاموش و روشن کنید. اگر همچنان این ارور روی صفحه نمایش دستگاه قابل مشاهده است، با مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو که ارور H6 را نشان می دهد
  نمایش ارور H6 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو به دلیل مشکل در بخش تامین آب دستگاه

  ارور H7 ماشین ظرفشویی بکو

  علت: علت آن که با کد خطای H7 ماشین ظرفشویی بکو مواجه شده ایم، نرسیدن آب به دمای مناسب برای آغاز فرآیند شستشو است. در این شرایط به احتمال فراوان هیتر دستگاه دچار نقص و خرابی شده است.
  راه حل: برای آنکه بتوانید ارور H7 را در ماشین ظرفشویی برطرف کنید، باید سیستم گرمایش و سیم کشی های آن را بررسی کنید. چنانچه فکر می کنید مشکل از مدار برد الکترونیک است، دستگاه را از برق بکشید و با مرکز خدمات مشتریان تماس بگیرید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو که ارور H7 را نشان می دهد
  نمایش ارور H7 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو به دلیل نقص و خرابی هیتر دستگاه

  ارور E01 ماشین ظرفشویی بکو

  علت: دلیلی که منجر به مواجه شدن با ارور ماشین ظرفشویی بکو E01 می شود، نقصی مربوط به فرآیند آبکشی است. اگر در پایان چرخه شستشو سطح آب در وان به طور کامل بازیابی نشود، یکی دیگر از ارورهای ماشین ظرفشویی بکو یعنی E01 نمایش داده خواهد شد.
  راه حل: برای رفع کد خطای E01 در ماشین ظرفشویی بکو پیشنهاد می شود بررسی کنید که اتصالات هیدرولیکی صحیح بوده و شیر آب باز باشد. در صورت برطرف نشدن مشکل با یک مرکز تعمیرات مجرب تماس بگیرید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو که ارور E01 را نشان می دهد
  نمایش ارور E01 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو به دلیل مشکل در فرآیند آبکشی
  برای مطالعه مقاله ارورهای ظرفشویی جی پلاس اینجا کلیک کنید.

  ارور E02 ماشین ظرفشویی بکو

  علت: نمایش کد خطای E02 در ماشین ظرفشویی بکو از خطای سیستم تخلیه آب خبر می دهد. آب ماشین ظرفشویی تخلیه نمی شود یا بد تخلیه می شود.
  راه حل: برای برطرف کردن ارور E02 ماشین ظرفشویی بکو اولین کاری که باید انجام دهید در مرحله اول سیستم تخلیه آب به همراه تمامی قطعات درگیر این مجموعه اعم از فیلتر تخلیه، شلنگ تخلیه و پمپ تخلیه را مورد بررسی قرار دهید و چنانچه هرکدام دچار گرفتگی شده، آن را جدا کرده و تمیز نمایید. سپس یک دور دستگاه را خاموش و روشن کنید و یک چرخه شستشوی عادی راه اندازی کنید. اگر مشکل همچنان ادامه دار بود، با یک مرکز تعمیرات معتبر تماس گرفته و از متخصصین مجرب آنها کمک بخواهید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو که ارور E02 را نشان می دهد
  نمایش ارور E02 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو به دلیل خطای سیستم تخلیه آب

  ارور E03 ماشین ظرفشویی بکو

  علت: علت نمایش ارور E03 در ماشین ظرفشویی بکو بروز خطای مربوط به ریست شدن بویلر دستگاه است. چنانچه در طول چرخه شستشو ریست شدن دمای بویلر در محدوده زمانی تعیین شده رخ ندهد، این ارور نمایش داده خواهد شد.
  راه حل: برای رفع کد خطای E03 در ماشین ظرفشویی بکو، دستگاه را خاموش کرده و سپس دوباره روشن کنید. یک چرخه شستشو اجرا کنید و ببینید که آیا ارور برطرف شده یا نه. اگر همچنان پابرجا بود، با متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی تماس بگیرید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو که ارور E03 را نشان می دهد
  نمایش ارور E03 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو به دلیل خطای مربوط به ریست شدن بویلر دستگاه
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما اینجا کلیک کنید.

  ارور E04 ماشین ظرفشویی بکو

  علت: علت آن که با ارور E04 ماشین ظرفشویی بکو مواجه شده ایم، بروز خطای مربوط به پر شدن آب در دستگاه است.
  راه حل: برای رفع کد خطای E04 ماشین ظرفشویی بکو اولین کاری که باید انجام دهید، بررسی باز یا بسته بودن شیر آب منبع است. در مرحله بعد همه اتصالات و لوله کشی های دستگاه سالم را چک کنید و ببینید که سالم باشند.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو که ارور E04 را نشان می دهد
  نمایش ارور E04 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو به دلیل خطای مربوط به پر شدن آب در دستگاه

  ارور E05 و E06 ماشین ظرفشویی بکو

  علت: دلیل اینکه با این ارورهای E05 و E06 ماشین ظرفشویی بکو مواجه شده اید، این است که دماسنج با مشکل مواجه شده و نمی تواند دمای درون مخزن را تشخیص دهد.
  راه حل: یکی از راه های برطرف کردن کدهای خطای E05 و E06 ماشین ظرفشویی بکو، خاموش و روشن کردن دستگاه است. برنامه شستشو را در حال اجرا قطع کرده و ماشین ظرفشویی را خاموش کنید. بعد از چند دقیقه دوباره آن را روشن کنید و اجازه دهید دستگاه یک چرخه شستشوی عادی داشته باشد.

  ارور E07 و E08 ماشین ظرفشویی بکو

  علت: نمایش ارور E07 و E08 در ماشین ظرفشویی بکو به معنی عدم توانایی دستگاه در تشخیص دمای بویلر است.
  راه حل: برای رفع این کد خطا، تنها کاری که از دست شما بر می آید خاموش و روشن کردن دستگاه است. چرخه شستشو را در حین اجرا قطع کنید و پس از چند دقیقه یک چرخه جدید اجرا کنید. اگر مشکل همچنان ادامه دار بوده و ارورها روی صفحه دیجیتال نمایش داده می شوند، با یک مرکز خدمات و تعمیرات معتبر تماس بگیرید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا اینجا کلیک کنید.

  ارور E09 ماشین ظرفشویی بکو

  علت: کد خطای E09 ماشین ظرفشویی بکو به این معنی است که بویلر دستگاه از آب پر نشده و نمی تواند چرخه را راه اندازی کند.
  راه حل: برای آنکه بتوانید ارور E09 ماشین ظرفشویی بکو را خودتان رفع و رجوع کنید، باز بودن شیر آب ورودی را بررسی کنید. اگر شیر آب کاملاً باز است، یک چرخه شستشوی جدید راه اندازی کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو که ارور E09 را نشان می دهد
  نمایش ارور E09 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بکو به دلیل پر نشدن آب در بویلر دستگاه

  ارور ESF ماشین ظرفشویی بکو

  علت: نمایش کد خطای ESF در ماشین ظرفشویی بکو به معنای نقصی در دستگاه ایمنی الکترومکانیکی است. در این شرایط یا ترموستات های ایمنی بویلر و مخزن خراب شده اند، یا سوئیچ فشار ایمنی وان فعال شده و دستگاه این مسئله را با یکی دیگر از ارورهای ماشین ظرفشویی بکو هشدار می دهد.
  راه حل: برای برطرف کردن ارور ESF ماشین ظرفشویی بکو تنها کاری که می توانید انجام دهید تماس با مراکز مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی بکو است.

  ارور ESL ماشین ظرفشویی بکو

  علت: علت نمایش ارور ESL در ماشین ظرفشویی بکو تشخیص نامناسب بودن سطح آب است. سوئیچ فشار تشخیص داده که آب موجود در وان بیش از حد کم یا بیش از حد زیاد است.
  راه حل: برای رفع کد خطای ESL در ماشین ظرفشویی بکو، هرچه سریع تر با مرکز خدمات مشتریان ماشین ظرفشویی بکو تماس بگیرید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی دوو اینجا کلیک کنید.

  ارور E22 ماشین ظرفشویی بکو

  علت: علت آن که با ارور E22 ماشین ظرفشویی بکو مواجه شده ایم، تشخیص خطای مربوط به مدت زمان گرم شدن آب است.
  راه حل: اگر به دنبال راهی برای برطرف کردن این مشکل هستید، یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که ماشین ظرفشویی را خاموش کره و سپس دوباره روشن کنید.
  ماشبن ظرفشویی بکو

  عیب‌یابی ماشین ظرفشویی بکو:

  حال که با ارورهای ماشین ظرفشویی بکو آشنا شدیم، می دانیم هرکدام از کدهایی که روی صفحه دیجیتال نمایش داده می شوند به چه معنا هستند و چطور باید آنها را برطرف کرد. پیشنهاد می کنیم در صورت مواجهه با مشکلاتی که با کدهای خطا هشدار داده نمی شوند، قبل از تماس با مرکز تعمیرات مجاز، راهنمای عیب یابی زیر را مطالعه کرده و سعی کنید مشکل را با بررسی های جزئی برطرف کنید.

  وجود لکه، غشا یا کثیفی بر روی ظروف شسته شده در ماشین ظرفشویی بکو:

  علت: این مسئله دلایل متعددی می تواند داشته باشد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.
  مقدار شوینده کافی نباشد.
  آب مورد استفاده برای شستشو سخت باشد.
  بازوهای اسپری تمیز نباشند.
  چینش ظروف درون محفظه درست نباشد.
  آب کافی وارد دستگاه نشده باشد.
  فیلترهای ماشین ظرفشویی گرفته و مسدود باشند.
  کف بیش از حد تولید شده باشد.

  راه حل: برای حل این مشکل راه حل های زیر را می توان به کار برد.
  مقدار مواد شوینده را بیشتر کنید. خصوصاً زمانی که ظرف ها زیاد هستند یا سختی آب مورد استفاده زیاد است.
  دوز نرم کننده آب را افزایش دهید. از شوینده بیشتری استفاده کنید و دوز پخش مواد شوینده را در تنظیمات دستگاه بیشتر کنید.
  سوراخ های نازل بازوهای اسپری را بررسی نمایید و اگر نیاز به نظافت دارند، آنها را تمیز کنید.
  ظروف را طوری قرار بچینید که آب روی سطح تمامی آنها اسپری شود. سبدها را بیش از حد شلوغ نکنید تا مجرای اسپری آب مسدود نشود.
  فشار آب شبکه را بررسی کنید.
  هر قسمتی از ماشین ظرفشویی که بقایای غذا رسوب کرده و خشک شده را کاملاً تمیز کنید.
  قبل از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی، آن ها را خوب آبکشی کنید تا مواد شوینده اضافه به همراه آنها وارد ماشین نشود.

  باقی ماندن ذرات ریز غذا یا مواد شوینده روی ظروف در ماشین ظرفشویی بکو:

  علت: علت اینکه با این مشکل مواجه شده اید، پر بودن بیش از حد ماشین و نرسیدن آب به سطح ظروف است. یا اینکه آب کافی وارد دستگاه نشده تا دستگاه بتواند ظروف را بشوید. نهایتاً بی کیفیت بودن مواد شوینده پودری یا نبود مایع کمک آبکشی از دیگر دلایل احتمالی این اتفاق است. دقت کنید که این مسئله با ارورهای ماشین ظرفشویی بکو هشدار داده نخواهد شد.
  راه حل: برای حل این مشکل همیشه خاطرتان باشد که بهترین زمان استفاده از مواد شوینده پودری، ظرف یک الی دو ماه پس از خرید آنهاست. آنها را در جای خشک و خنک نگهداری کنید و پس از هر بار استفاده، درب محصولات را خوب ببندید. همچنین فراموش نکنید که مایع کمک آبکشی را به محفظه مخصوص اضافه کنید.

  سوراخ شدن ظروف استیل ضد زنگ با ماشین ظرفشویی بکو:

  علت: دلیل مواجه شدن با این مشکل در ماشین ظرفشویی بکو، تماس طولانی مدت ظروف با غذاهای شور یا با شوینده های اسیدی غیر محلول یا غلیظ است و ربطی به خود دستگاه ندارد.
  راه حل: اگر می خواهید این مشکل را با دستان خود برطرف کنید، پیشنهاد میکنیم لکه های ایجاد شده را با لاک نقره ای بپوشانید و ظروف را دوباره بشویید. همچنین در مورد ظروف استیل توصیه می شود به محض استفاده بلافاصله آنها را بشویید و خوب خشک کنید. خاطرتان باشد هرگز محفظه مخصوص قاشق و چنگال را بیش از حد پر نکنید و از ریختن مواد شوینده مستقیماً روی ظروف خودداری کنید.

  ظروف پس از پایان چرخه شستشوی ماشین ظرفشویی بکو خشک نشده اند:

  علت احتمالی: مهم ترین دلیل بروز این مشکل در ماشین ظرفشویی بکو چینش نادرست ظروف در قفسه ها و جمع شدن آب در ظروف تو خالی است. همچنین ممکن است مایع کمک آبکشی تمام شده باشد.
  راه حل: برای برطرف کردن این مشکل توصیه می کنیم ظروف را طوری بچینید که آب در آنها گیر نکند و همیشه قبل از آغاز شستشو مخزن مایع کمک آبکشی را پر کنید.

  خط و خش افتادن روی ظروف شیشه ای پس از شستشو در ماشین ظرفشویی بکو:

  علت: این اتفاق زمانی در ماشین ظرفشویی بکو رخ می دهد که آب (معمولاً آب نرم) یا مواد شیمیایی (معمولاً محلول های قلیایی) با ظروف شیشه ای واکنش نشان دهد. آبکشی ضعیف، پر کردن بیش از حد مخزن و دمای بسیار بالا این خطوط را تشدید می کنند و دستگاه این مشکلات را با هیچ کدام از ارورهای ماشین ظرفشویی بکو اطلاع نخواهد داد.
  راه حل: برای اینکه بتوانید این مشکل را برطرف کنید، اول از همه باید در نظر داشته باشید که ممکن است این اتفاق به طور صد در صد قبل پیشگیری نباشد. اما برای به حداقل رساندن این خطوط، از حداقل مقدار مواد شوینده استفاده کنید. با توجه به شدت کثیفی ظروف یک برنامه شستشوی مناسب انتخاب کنید و مواد کمک آبکشی اضافه کنید.
  یک خانم که از خط و خش افتادن روی ظروف شیشه ای شسته شده در ماشین ظرفشویی ناراحت است
  خط و خش افتادن روی ظروف شیشه ای شسته شده در ماشین ظرفشویی بکو به دلیل استفاده ی زیاد از ماده ی شوینده

  مواد شوینده در محفظه مخصوص ماشین ظرفشویی بکو جمع شده است:

  علت: یکی از دلایلی که منجر به تجمع مواد شوینده می شود، ریختن پودر شوینده در مخزن خیس است. اما اگر از مایع شوینده استفاده می کنید، عادت کنید همیشه دقیقاً قبل از روشن کردن دستگاه شوینده را اضافه کنید و نگذارید شوینده چندین روز در مخزن بماند. خرابی درپوش مخزن شوینده، چینش نادرست ظروف و کهنه بودن مواد شوینده از دیگر دلایل احتمالی است.
  راه حل: اگر می خواهید دیگر با این مشکل مواجه نشوید، می توانید اقدامات زیر را انجام دهید.
  قبل از افزودن پودر شوینده از خشک بودن محفظه اطمینان حاصل کنید و بلافاصله پس از افزودن شوینده، ماشین را راه اندازی کنید.پ
  مخزن مواد شوینده را بیش از اندازه پر نکنید تا درب آن به خوبی بسته شود.
  ظروف بزرگ در قسمت جلویی دستگاه قرار ندهید.
  سعی کنید محصولات شوینده را ظرف یک الی دو ماه پس از خرید مصرف کنید و هر بار بیش از یک یا دو محصول نخرید که تازه بمانند. محل نگهداری مواد شوینده باید خشک و خنک باشد.

  ظروف و لیوان ها در طول شستشو با ماشین ظرفشویی بکو می شکنند:

  علت احتمالی: دلیل مواجه شدن با این مشکل در ماشین ظرفشویی بکو، چینش نادرست ظروف و پر کردن بیش از حد ماشین است که بازهم با هیچ کدام از ارورهای ماشین ظرفشویی بکو هشدار داده نمی شود.
  راه حل: برای جلوگیری از شکستن ظروف در طول شستشو، ظرف ها را درست در قفسه های ماشین بچینید، به گونه ای که با یکدیگر برخورد نکنند. همچنین پس از شستشو به هنگام خارج کردن ظروف دقت کنید ضربه ای وارد نشود.

  داخل ماشین ظرفشویی بکو بوی نامطبوعی می دهد:

  علت احتمالی: یکی از دلایل بوی نامطبوع ماشین ظرفشویی بکو، فیلترهای کثیف و گرفته است. بقایای غذا در فیلتر تخلیه گیر کرده و پس از مدتی بوی ناخوشایندی تولید خواهند کرد. همچنین اگر دو الی سه روز یکبار ماشین را روشن کنید، پس از مدتی داخل دستگاه بوی بدی می گیرد. این یکی از متداول ترین مشکلات استفاده از ماشین ظرفشویی است.
  راه حل: برای یافتن منشاء بوی نامطبوع در ماشین ظرفشویی بکو، بررسی کنید که بقایای مواد غذایی در کف دستگاه یا در فیلتر ماشین گیر نکرده باشد. فیلترها و فضای داخلی دستگاه را تمیز کنید و روزی یک مرتبه ماشین را روشن کنید و یک چرخه پیش شستشو (pre-wash) راه اندازی کنید.

  چگونه اقدام به رفع اخطار ماشین ظرفشویی بکو در منزل نماییم؟

  امروزه بسیاری از ماشین های ظرفشویی از جمله ماشین ظرفشویی بکو مجهز به برد الکترونیکی بوده و در صورت خرابی آلارم مربوط به آن ایراد بر روی صفحه نمایش دجیتالی ماشین ظرشویی ظاهر می شود. شما به کمک این کدهای خطا به سادگی میتوانید پی به نوع خرابی ظرفشویی بکو برده و در سریع ترین زمان ممکن آن را برطرف نمایید. همچنین زمانی که ماشین ظرفشویی بکو شما نیاز به رفع ایراد دارد، با شناختن کدهای خطا ماشین ظرفشویی بکو خود، می توانید قبل از تماس گرفتن با تعمیرکار تا حدودی متوجه شوید که ماشین ظرفشویی شما در چه قسمتی با مشکل مواجه شده است.
  کدهای خطا یکی از ویژگی های بسیار خوب در ماشین ظرفشویی بکو می باشند که کار تشخیص ایراد ماشین ظرفشویی را آسان می کند. در این مقاله کد آلارم ماشین ظرفشویی بکو را برای شما به طور کامل شرح دادیم که با توجه به آن ها می توانید مشکلات جزئی و ساده دستگاه خود را رفع کنید.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی بکو در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  برطرف کردن ارور ظرفشویی بکو در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوید

  برطرف کردن ارور ظرفشویی بکو در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر ظرفشویی بکو را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  برطرف کردن ارور ظرفشویی بکو در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر ظرفشویی بکو مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۶۵۹۳۳۸

  برطرف کردن ارور ظرفشویی بکو در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب ظرفشویی بکو را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل ظرفشویی بکو فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار ظرفشویی بکو خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات ظرفشویی بکو ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار ظرفشویی بکو خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات ظرفشویی بکو
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای ظرفشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس