آموزش ست کردن کنترل همه کاره کولر گازی

 • یکی از تجربیات تلخ مصرف کنندگان کولر گازی خرابی یا گم کردن ریموت کنترل اصلی کولر گازیست ، که این روزها  با توجه به شرایط تحریمی پیدا کردن ریموت کنترل اصلی آن کاری بسیار سخت و عملا ناممکن است ،در این بین فروش ریموت کنترل های همه کاره بسیار رواج پیدا کرده چرا که علاوه بر قیمت معقول به راحتی در بازار قابل خرید است . در این مقاله قصد داریم  آموزش ست کردن کنترل همه کاره کولر گازی را به شما عزیزان آموزش دهیم.با تهران سرویس همراه باشید و سوالات خودتون را در قسمت کامنت برای ما بنویسید و زیر 8 ساعت کاری پاسخ خود را دریافت کنید.

  کنترل همه کاره کولر گازی چیست ؟

  کنترل مادر همان کنترل همه کاره است که در مواقع عدم دسترسی به کنترل اصلی میتوان از آن استفاده کرد.کنترل همه کاره تمامی قابلیت های کنترل اصلی را دارد ،ولی شاید شکل ظاهری آن با کنترل اصلی متفاوت باشد.در نظر داشته باشید خرید کنترل اصلی میتواند برای شما هزینه های گزافی را به دنبال داشته باشد ، اما هزینه خرید کنترل همه کاره برای شما عملا پایین تر است.کنترل همه کاره سازگاری زیادی با تمامی برندها داشته و برای اکثریت آنها قابل استفاده است.

  برای مطالعه مقاله ریست کردن کولر گازی اینجا کلیک کنید.آموزش ست کردن کنترل همه کاره کولر گازی

  آموزش کد دادن به ریموت کنترل همه کاره کولر گازی اسپیلت :

  برای اینکه بتوانیم با ریموت کنترل همه کاره کولر گازی،دستگاه خود را خاموش و روشن نمائیم ابتدا باید به ریموت کنترل کولر گازی کد بدهیم و برای این کار دو راه وجود دارد:

  ۱- کد دادن به ریموت کنترل همه کاره کولر گازی بصورت دستی
  ۲- کد دادن به ریموت کنترل همه کاره کولرگازی اسپیلت بصورت AUTO SEARCH

  آموزش ست کردن کنترل همه کاره کولر گازی

  روش کد دادن به ریموت کنترل همه کاره کولر گازی بصورت دستی :

  برای اینکار ابتدا دکمه SELECT یا SET را سه ثانیه نگهداشته و بعد از رها کردن ،کد مربوط به کولر گازی را وارد مینماییم و مثلا کد ریموت کولر گازی مدیا در لیست بالا ۰۲۶۰ میباشد.

  برای مطالعه مقاله حالت رطوبت گیر کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  ست کردن ریموت کنترل همه کاره کولر گازی بصورت AUTO SEARCH

  برای اینکار باید ریموت همه کاره اسپیلت شما قابلیت اتو سرچ داشته باشد و برای انجام کار باید دکمه SELECT را ۸ ثانیه نگهداشته و رها کنیم و ریموت را روبروی کولر گازی قرار بدهیم.

  بعد از پیدا کردن کد،کولرگازی اسپیلت شما بوق خورده و روشن میشود در این هنگام سریعا دکمه OK یا ENTER را بزنید تا دستگاه ست شود و کارهای شما را انجام بدهد.

  نکته : دقت داشته باشید زمانی که روی پنل صدای بوق را شنیدید سریعاً انگشت خود را از روی دکمه set برداشته ممکن است تا برداشتن انگشت شما از روی دکمه set عدد کد چند عدد بالاتر رود به همین خاطر پس از برداشتن انگشت از روی دکمه set با دکمه پایین آوردند دما شروع به پایین آوردن کد به صورت( تک تک)می نماییم تا زمانی که مجدداً صدای بوق را روی پنل بشنویم.
  در همین زمان کد تنظیم شده روی ریموت کنترل دقت می‌کنیم و عدد آن کد را جهت یادآوری یادداشت می کنیم. راه دیگر تنظیم به این صورت می باشد که بر روی پشت جعبه ریموت کنترل کدهای اکثر مارک های کولر گازی نوشته شده است و می‌توان از این کدها برای دسترسی سریعتر استفاده نمود. به فرض مثال برای مارک ال جی و سامسونگ کد 1200 الی 1219 تعیین شده که میتوان بصورت یکی یکی بالا رفته و به کد اصلی دست یافت.

  نکته دیگر این که در برخی موارد کنترل صحبت شده اما همه دکمه ها و آپشن ها کار نمی کند دقت داشته باشین باید مجدداً کد دیگری را سست کرده و با آن تمامی دکمه ها را امتحان کنید ممکن است یک مارک کولر گازی با چند کد کار کند. اما کد اصلی شامل همه امکانات روی ریموت کنترل می شود.

  قیمت کنترل همه کاره:

  کیفیت و تعداد کدهای ریموت کنترل مادر کولر گازی یا همان ریموت همه کاره کولر گازی در تعیین قیمت کنترل کولر گازی موثر است.و نمیتوان نرخ ثابتی را برای خرید آن در نظر گرفت.اما تهران سرویس با کمترین قیمت بازار اقدام به ارائه این کنترل ها  مینماید.

  ریست کردن کنترل کولر گازی  :

  گاهی اوقات در هنگام کار با ریموت کنترل کولر گازی اسپلیت متاسفانه ریموت هنگ کرده و هیچ عکس العملی انجام نمیدهد ، در این مواقع بهترین راه برای رفع مشکل ریموت کنترل کولر گازی ، در آوردن باطری و در صورت صلاحدید تعویض باطری ریموت کنترل کولر گازی بعد از زمانی حدودا دو دقیقه است.
  گاهی اوقات روی ریموت کنترل های برخی برندهای کولر گازی اسپلیت دکمه Reset وجود دارد و با فشردن دکمه ریست روی ریموت کنترل به حالت اولیه باز میگردد.

  خرید کنترل همه کاره کولر گازی :

  برای خرید کنترل همه کاره کولر گازی کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید تا در کمترین مهلت زمانی کنترل برای شما ارسال شود.

  آموزش ست کردن کنترل کولر گازی همه کاره

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس