کنترل همه کاره کولر گازی

 • کنترل همه‌کاره کولر گازی یکی از تجربیات تلخ مصرف‌کنندگان کولر گازی خرابی یا گم‌کردن ریموت کنترل اصلی کولر گازی است که این روزها باتوجه‌به شرایط تحریمی پیداکردن ریموت کنترل اصلی آن کاری بسیار سخت و عملاً ناممکن است، دراین‌بین فروش ریموت‌کنترل‌های همه‌کاره بسیار رواج پیدا کرده چرا که علاوه بر قیمت معقول به‌راحتی در بازار قابل‌خرید است. در این مقاله قصد داریم آموزش ست کردن کنترل همه کاره کولر گازی را به شما عزیزان آموزش دهیم.با تهران سرویس همراه باشید و سؤالات خود را در قسمت کامنت برای ما بنویسید و زیر 8 ساعت کاری پاسخ خود را دریافت کنید.
  در هنگام بروز مشکل برای کنترل کولر گازی شما می‌توانید از 2 روش کنترل جدید تهیه کنید :

  خدمات تهران سرویس آنلاین :

  کنترل همه کاره کولر گازی چیست ؟

  کنترل مادر همان کنترل همه‌کاره است که در مواقع عدم دسترسی به کنترل اصلی می‌توان از آن استفاده کرد. کنترل همه‌کاره تمامی قابلیت‌های کنترل اصلی را دارد، ولی شاید شکل ظاهری آن با کنترل اصلی متفاوت باشد. در نظر داشته باشید، خرید کنترل اصلی می‌تواند برای شما هزینه‌های گزافی را به دنبال داشته باشد، اما هزینه خرید کنترل همه‌کاره برای شما عملاً پایین‌تر است. کنترل همه کاره سازگاری زیادی با تمامی برندها داشته و برای اکثریت آنها قابل استفاده است.
  برای مطالعه مقاله ریست کردن کولر گازی اینجا کلیک کنید.آموزش ست کردن کنترل همه کاره کولر گازی

  آموزش کد دادن به ریموت کنترل همه کاره کولر گازی اسپیلت :

  برای اینکه بتوانیم با ریموت کنترل همه کاره کولر گازی،دستگاه خود را خاموش و روشن نمائیم ابتدا باید به ریموت کنترل کولر گازی کد بدهیم و برای این کار دو راه وجود دارد:

  ۱- کد دادن به ریموت کنترل همه کاره کولر گازی بصورت دستی
  ۲- کد دادن به ریموت کنترل همه کاره کولرگازی اسپیلت بصورت AUTO SEARCH

  کدهای کنترل همه کاره کولر گازی

  جدول کدهای کولر گازی:

  برند کد مخصوص
  روش های ست کردن کنترل کولرگازی
  • از طریق دستی
  • به کمک سرچ اتوماتیک
  • انتخاب دکمه select یا set به مدت 8 ثانیه
  ست كردن كنترل كولر گازي جنرال
  • بکارگیری کدهای 0128، 0136، 0639، 0976 و 1161
  کد کنترل کولر گازی ال جی
  • استفاده از کدهای 0200، 1733، 0514، 0197 و 1026
  ست كردن كنترل كولر گازي سامسونگ
  • به کار بردن کدهای 0188، 0196، 0700 و 1726
  کد کنترل مادر کولر هایسنس
  • استفاده از کدهای 0332، 0335، 0847، 1355 و

  روش کد دادن به ریموت کنترل همه کاره کولر گازی بصورت دستی :

  برای اینکار ابتدا دکمه SELECT یا SET را سه ثانیه نگهداشته و بعد از رها کردن ،کد مربوط به کولر گازی را وارد مینماییم و مثلا کد ریموت کولر گازی مدیا در لیست بالا ۰۲۶۰ میباشد.
  برای مطالعه مقاله حالت رطوبت گیر کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  ست کردن ریموت کنترل همه کاره کولر گازی بصورت AUTO SEARCH

  برای اینکار باید ریموت همه کاره اسپیلت شما قابلیت اتو سرچ داشته باشد و برای انجام کار باید دکمه SELECT را ۸ ثانیه نگهداشته و رها کنیم و ریموت را روبروی کولر گازی قرار بدهیم.

  بعد از پیدا کردن کد،کولرگازی اسپیلت شما بوق خورده و روشن میشود در این هنگام سریعا دکمه OK یا ENTER را بزنید تا دستگاه ست شود و کارهای شما را انجام بدهد.

  نکته : دقت داشته باشید زمانی که روی پنل صدای بوق را شنیدید سریعاً انگشت خود را از روی دکمه set برداشته ممکن است تا برداشتن انگشت شما از روی دکمه set عدد کد چند عدد بالاتر رود به همین خاطر پس از برداشتن انگشت از روی دکمه set با دکمه پایین آوردند دما شروع به پایین آوردن کد به صورت( تک تک)می نماییم تا زمانی که مجدداً صدای بوق را روی پنل بشنویم.
  در همین زمان کد تنظیم شده روی ریموت کنترل دقت می‌کنیم و عدد آن کد را جهت یادآوری یادداشت می کنیم. راه دیگر تنظیم به این صورت می باشد که بر روی پشت جعبه ریموت کنترل کدهای اکثر مارک های کولر گازی نوشته شده است و می‌توان از این کدها برای دسترسی سریعتر استفاده نمود. به فرض مثال برای مارک ال جی و سامسونگ کد 1200 الی 1219 تعیین شده که میتوان بصورت یکی یکی بالا رفته و به کد اصلی دست یافت.
  نکته دیگر این که در برخی موارد کنترل صحبت شده اما همه دکمه ها و آپشن ها کار نمی کند دقت داشته باشین باید مجدداً کد دیگری را سست کرده و با آن تمامی دکمه ها را امتحان کنید ممکن است یک مارک کولر گازی با چند کد کار کند. اما کد اصلی شامل همه امکانات روی ریموت کنترل می شود.

  قیمت کنترل همه کاره:

  کیفیت و تعداد کدهای ریموت کنترل مادر کولر گازی یا همان ریموت همه کاره کولر گازی در تعیین قیمت کنترل کولر گازی موثر است.و نمیتوان نرخ ثابتی را برای خرید آن در نظر گرفت.اما تهران سرویس با کمترین قیمت بازار اقدام به ارائه این کنترل ها  مینماید.
  قیمت کنترل همه کولر گازی از 115/000 هزار تومان تا 600/000 هزار تومان متغییر است.

  ریست کردن کنترل کولر گازی  :

  گاهی اوقات در هنگام کار با ریموت کنترل کولر گازی اسپلیت متاسفانه ریموت هنگ کرده و هیچ عکس العملی انجام نمیدهد ، در این مواقع بهترین راه برای رفع مشکل ریموت کنترل کولر گازی ، در آوردن باطری و در صورت صلاحدید تعویض باطری ریموت کنترل کولر گازی بعد از زمانی حدودا دو دقیقه است.
  گاهی اوقات روی ریموت کنترل های برخی برندهای کولر گازی اسپلیت دکمه Reset وجود دارد و با فشردن دکمه ریست روی ریموت کنترل به حالت اولیه باز میگردد.

  آیا ریموت‌کنترل همه‌کاره با کنترل اصلی در کارکرد کولر گازی تفاوتی دارد؟

  خیر ریموت‌کنترل همه‌کاره مانند کنترل اصلی فقط وظیفه روشن خاموش تغییر حالت کولرگازی (سرما و گرما) تغییر دور فن و تنظیم دمای محیط را انجام می‌دهد و در کارکرد کولر گازی هیچ تفاوتی با ریموت‌کنترل اصلی ندارد.
  در بازار انواع مختلفی از ریموت‌کنترل همه‌کاره کولرگازی موجود است؛ اما روش تنظیم و ست‌کردن آن‌ها تقریباً همگی به یک‌شکل و یک روش است. در مرحله اول 2 عدد باطری نو و سالم درون ریموت‌کنترل قرار می‌دهیم. ر مرحله دوم، برق کولرگازی را وصل کرده و مطمئن می‌شویم که داخل کولرگازی برق موجود است (نکته روشن و یا خاموش بودن کولر گازی در هر حالتی فرقی در تنظیم کنترل همه‌کاره کولر گازی نمی‌کند). روی ریموت‌کنترل همه‌کاره دکمه‌ای وجود دارد که روی آن کلمه SET (تنظیم) نوشته شده است. این دکمه را نگه داشته و بر روی صفحه‌نمایش یک کد شروع به شمارش می‌کند و از عدد ۰۰۱ شروع کرده و به بالا می‌رود. در این مرحله دکمه SET را باید تا زمانی نگه داشته که روی پنل کولرگازی صدای بوق بیزر (بیب) شنیده شود و حالت صفحه نمایش پنل کولر با تنظیمات روی صفحه‌نمایش ریموت‌کنترل یکی شود.

  خرید کنترل همه کاره کولر گازی :

  برای خرید کنترل همه کاره کولر گازی کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید تا در کمترین مهلت زمانی کنترل برای شما ارسال شود.

  آموزش ست کردن کنترل کولر گازی همه کاره

  • سلام چگونه دمای کولر را از حالت stop 24 به حرکت دربیارم مثال به پایین ترین ۱۸ نام دستگاه سامسونگ دیجیتال رو چه شماره ای قرار بدم ممنون

  • چگونه دمای کولر گازی خود را کنترل کنم؟
   اکنون که درک درستی از دمای ایده آل برای تنظیم کولر گازی خود دارید، بیایید نگاهی به نحوه کنترل آن و استفاده حداکثری از تهویه مطبوع بیندازیم.
   کنترل از راه دور. کنترل از راه دور یک راه راحت و آسان برای دسترسی به تنظیمات و حالت های اسپلیت شما با لمس یک دکمه است. برخی از حالت های رایج عبارتند از حالت اکو، حالت قدرتمند، حالت خواب و تایمر. ریموت کنترل ها معمولا دارای یک صفحه نمایش هستند که در آن می توانید تنظیمات دما و حالت را مشاهده کنید. با استفاده از دکمه های بالا و پایین دما را تنظیم کنید.
   ترموستات ها ترموستات‌ها با کنترل‌کننده‌ها متفاوت هستند، زیرا بر روی دیواری در داخل اتاق نصب می‌شوند، جایی که خوانش دمای آن نقطه را فراهم می‌کند. مکان ترموستات برای خوانش دقیق دما کلیدی است، به همین دلیل است که نباید در نقاط گرم یا سرد نصب شود. ترموستات ها امکان کنترل های اولیه برای تنظیم دما و روشن و خاموش کردن دستگاه را فراهم می کنند.
   کنترل های هوشمند اسپلیت های مدرن دارای برخی از ویژگی های هوشمند هستند که می توانند آسایش شما را در عین صرفه جویی در مصرف انرژی افزایش دهند. این ویژگی ها می توانند به طور خودکار برق اسپلیت را تنظیم کنند. به عنوان مثال، حسگرهای فعالیت که حضور انسان را برای روشن یا خاموش کردن تشخیص می‌دهند، یا تنظیمات را برای ایجاد راحتی بهتر تطبیق می‌دهند. برخی از اسپلیت های هوشمند همچنین تشخیص می دهند که کاربر چه زمانی به خواب رفته است تا دما را برای خواب بهتر تنظیم کند.
   برنامه ها استفاده از تهویه مطبوع هوشمند با برنامه های اختصاصی گوشی های هوشمند توصیه می شود. اینها به شما این امکان را می دهند که از تلفن هوشمند خود به عنوان کنترل کننده اسپلیت استفاده کنید، اسپلیت خود را از راه دور کنترل کنید، مصرف اسپلیت و مصرف انرژی خود را کنترل کنید و geofencing را فعال کنید. استفاده از یک برنامه بسیاری از ویژگی ها را باز می کند تا تجربه اسپلیت شما را به طور کامل بهبود بخشد. به عنوان مثال، پایه دیواری هوشمند سری P هیتاچی همه این امکانات را باز می کند و وقتی با برنامه airCloud Home جفت می شود، از راحتی شما برای شما مراقبت می کند و به شما اجازه می دهد اسپلیت را فراموش کنید.

  • دمای کولر گازی چگونه کار می کند؟
   برای اینکه بفهمیم کولر گازی شما چگونه به دمایی که تنظیم کرده اید می رسد، ابتدا باید نحوه عملکرد آن را توضیح دهیم. نحوه عملکرد کولر گازی اسپلیت یا چند اسپلیت شما به این صورت است که هوای اتاق را به داخل واحد داخلی می کشد و آن را در اطراف کویل اواپراتور می دمد، که مبرد از طریق آن جریان می یابد، گرما از هوا خارج می شود و سپس در فضای باز پخش می شود. واحد؛ در نهایت، هوای مطبوع به داخل اتاق باز می گردد. در اینجا نحوه عملکرد تهویه مطبوع را بیاموزید.
   به طور معمول، تهویه مطبوع بر حسگرهای مجهز داخل واحد داخلی تکیه می‌کنند که دمای هوای ورودی را اندازه‌گیری می‌کنند. هنگامی که حسگر تشخیص می‌دهد که هوای برگشتی با تنظیم دما مطابقت دارد، به آن «هوای برگشتی» می‌گویند. متوقف می شود. مدل های اینورتر برای صرفه جویی در مصرف انرژی و در عین حال حفظ دمای مورد نظر، با توان کمتر کار می کنند.

   دمای ایده آل در خانه
   کولر گازی منزل خود را روی چه دمایی باید تنظیم کنید؟ همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد، وزارت انرژی ایالات متحده توصیه کلی 25 درجه سانتیگراد (یا 78 درجه فارنهایت) را ارائه می دهد. با این حال، پاسخ واقعی بستگی به زمان استفاده از کولر گازی خود دارد. بیایید برخی از رایج ترین موقعیت ها را ببینیم:

   دما و راحتی. اگر هدف شما آسایش حرارتی است، ASHRAE توصیه می‌کند که AC خود را روی دمایی بین 20 تا 23 درجه سانتیگراد (68 درجه فارنهایت تا 74 درجه فارنهایت) در طول زمستان تنظیم کنید، در حالی که در طول تابستان محدوده 22 تا 27 درجه سانتیگراد (72 درجه فارنهایت تا 80 درجه فارنهایت) با محدوده RH توصیه می‌شود. 30 تا 60 درصد

   دمای ایده آل برای خواب. هنگام خواب، بدن ما کمی دمای بدن خود را کاهش می دهد. این روش بدن ما برای سیگنال دادن به مغز برای خوابیدن است. به همین دلیل است که خوابیدن در یک اتاق گرم دشوارتر است. متخصصان خواب می گویند برای تشویق به خواب، دمای اتاق باید در حدود 18 درجه سانتی گراد (65 درجه فارنهایت) باشد. با این حال، از آنجایی که ترجیحات شخصی متفاوت است، محدوده می تواند بین 16 درجه سانتی گراد تا 19 درجه سانتی گراد (60 درجه فارنهایت تا 67 درجه فارنهایت) باشد. راهی برای کمک به خواب بهتر و در عین حال صرفه جویی در انرژی این است که کولر گازی را برای رسیدن به این دما در زمان خواب برنامه ریزی کنید و سپس آن را خاموش کنید تا در اثر سرمای زیاد از خواب بیدار نشوید. برخی از کولر گازی ها همچنین دارای یک حالت خواب هستند، همانطور که در کولر گازی مسکونی هیتاچی یافت می شود، که به آرامی دما را 1 درجه سانتیگراد در هر ساعت افزایش می دهد. در مقاله ما درباره بهبود کیفیت خواب خود، درباره نکات دما و محیط بیشتر بدانید.

  • تهویه. جریان هوا هوا را به اطراف حرکت می دهد و حس خنک شدن را بدون کاهش دمای اتاق افزایش می دهد. ممکن است هنگام افزایش سرعت فن در حین اجرای کولر گازی این را تجربه کرده باشید. به همین ترتیب، بادهای خنک در طول زمستان می توانند شما را به گرم کردن فضا وادار کنند. استفاده از تهویه طبیعی یا فن در فصل گرما می تواند به کاهش مصرف انرژی کمک کند. در همین حال، جلوگیری از فیلتر شدن هوای خنک از طریق شکاف پنجره ها و درها در طول ماه های سردتر به حفظ دمای گرم در داخل خانه کمک می کند. روش دیگری که تهویه به افزایش راحتی کمک می‌کند، بیرون کشیدن رطوبت است که در مناطق خاصی مانند آشپزخانه و حمام کلیدی است. در اینجا، فن های خروجی برای دفع بخار، رطوبت اضافی را دور نگه می دارند و احتمال تکثیر کپک، کپک یا سایر باکتری ها را کاهش می دهند.
   اشغال اتاق. ما به طور طبیعی با تنفس، حرکت و تعریق گرما و رطوبت را دفع می کنیم. بنابراین هرچه افراد بیشتری یک فضا را اشغال کنند، گرمای بیشتری اضافه می شود. اگر تنها زندگی می کنید و مهمان دارید، ممکن است کولر گازی شما کمی بیشتر از حد معمول کار کند تا اتاق را خنک یا گرم کند. اما به جای کاهش دما، می توانید از حالت قدرتمند کولر گازی خود استفاده کنید که با حداکثر توان برای چند دقیقه کار می کند تا به سرعت اتاق را خنک یا گرم کند و در زمان کمتری به دمای مطلوب برسد.
   نوع فعالیت. هنگام انجام کارهای فیزیکی بیشتر، مانند ورزش یا نظافت، گرمای بیشتری نسبت به زمان انجام فعالیت های کم تحرک دفع می کنیم. با این حال، میزان گرمایی که ما تولید می کنیم به بسیاری از عوامل دیگر مانند قد، وزن یا سطح تناسب اندام بستگی دارد. به همین دلیل، برخی تنظیمات دما ممکن است برای برخی مناسب باشد، در حالی که برای برخی دیگر خیلی گرم یا خیلی سرد است. بنابراین، اگر آسایش حرارتی هدف است، th

  • حس حرارتی و راحتی حرارتی
   تنظیم دمای اسپلیت شما ممکن است با احساس حرارت واقعی متفاوت باشد. احساس حرارتی به درک ما از دما اشاره دارد و می تواند چند درجه بالاتر یا کمتر از دمای واقعی هوا باشد. در همین حال، مفهوم راحتی حرارتی وجود دارد که به دمای مناسب، نه خیلی گرم و نه خیلی سرد اشاره دارد. مشکل راحتی حرارتی این است که از فردی به فرد دیگر متفاوت است و عواملی مانند لباس ما نیز می تواند بر آن تأثیر بگذارد.
   عواملی که بر دمای ایده آل اسپلیت خانه شما تأثیر می گذار
   عواملی وجود دارند که نحوه درک ما از دما و راحتی حرارتی ما را تغییر می دهند. این عوامل کدامند و چگونه بر دمای خانه ما تأثیر می گذارند؟
   رطوبت. آیا هوای گرم مرطوب را تجربه کرده اید؟ در فصول سرد خشک چطور؟ احساس چسبندگی و گرفتگی ناشی از رطوبت زیاد، یک روز گرم تابستان را خفه‌تر می‌کند. همانطور که هوای خشک روزهای زمستانی را ناراحت کننده تر و سخت تر می کند. رطوبت به صورت درصد اندازه گیری می شود که مربوط به مقدار کل آبی است که هوا می تواند در دمای معینی نگه دارد. هنگامی که رطوبت نسبی (RH) بالا است (بیش از 80٪ RH)، عرق نمی تواند تبخیر شود. و هنگامی که آن کم است (زیر 20٪ RH)، سیستم تنفسی ما آسیب می بیند و بینی و گلو ما خشک می شود که باعث تحریک و خطر بالاتر عفونت می شود. با توجه به انجمن مهندسین گرمایش، تبرید و تهویه مطبوع آمریکا (ASHRAE) حفظ RH بین 30٪ تا 60٪ توصیه می شود، زیرا در این محدوده تأثیر کمی بر راحتی حرارتی وجود دارد. تهویه مطبوع به از بین بردن رطوبت اضافی از اتاق کمک می کند، اگر با RH بالا سر و کار دارید، AC را در حالت خشک اجرا کنید. و اگر رطوبت کم نگرانی شماست، استفاده از یک مرطوب کننده می تواند این کار را انجام دهد.
   فصل. کسانی از شما که در کشورهایی با فصول معین زندگی می کنند، می دانند که محدوده دمای ایده آل AC در تابستان و زمستان متفاوت است. این به این دلیل است که عوامل آب و هوایی به شدت دما را چه در فضای باز و چه در داخل خانه تغییر می دهند. در طول تابستان، روزهای آفتابی بیشتری وجود دارد و نور خورشید در طول روز بیشتر است که به گرما کمک می کند. برخی از مناطق نیز در طول تابستان سطوح رطوبت بالاتری را تجربه می کنند که باعث می شود روزهای گرم حتی گرمتر شود. در طول زمستان، ما معمولاً نور خورشید کمتری دریافت می کنیم، با روزهای کوتاه تر. در برخی از مناطق دمای انجماد معمول است و در معرض یخبندان و برف قرار می گیرد. با وجود عایق کاری بهتر خانه های مدرن، ما از اثرات تغییرات فصلی در داخل خانه مصون نیستیم.

  • نحوه کنترل دمای اسپلیت در خانه
   هنگام روشن کردن اسپلیت در خانه، ممکن است زیاد به آن فکر نکنید و به سادگی آن را روی دمایی تنظیم کنید که احساس راحتی کنید. یا شاید نمی دانید از کجا شروع کنید، چه دمایی خیلی سرد یا خیلی گرم است؟ آیا عدد جادویی وجود دارد که درست باشد؟
   طبق گفته وزارت انرژی ایالات متحده، به عنوان یک قاعده کلی، شما باید کولر گازی خود را روی 25 درجه سانتیگراد (یا 78 درجه فارنهایت) تنظیم کنید. در برخی کشورها، سیاست‌هایی برای تنظیم دمای تعیین‌شده به‌طور پیش‌فرض در واحدهای تهویه مطبوع جدید، به عنوان تلاشی برای جلوگیری از اتلاف انرژی و هدایت مصرف‌کنندگان به دمای قابل قبول در نظر گرفته می‌شود.
   واقعیت این است که دمای ایده آل واقعی خانه می تواند از خانه ای به خانه دیگر تغییر کند زیرا عوامل زیادی در راحتی خانه شما نقش دارند. رطوبت، فصل، تهویه… این عناصر می‌توانند حس حرارتی را تغییر دهند و درک آن‌ها می‌تواند به شما ایده بهتری درباره بهترین دمای خانه شما بدهد.

  • با پیشرفت‌های متعدد در فناوری‌های تهویه مطبوع، اگر با همه نام‌ها و نمادهای پیچیده روی کنترل از راه دور کولر گازی گیج شوید، ممکن است بخشیده شوید. مگر اینکه در مورد محیط خانه خود بسیار خاص باشید یا دفترچه راهنما را مطالعه کرده باشید، به احتمال زیاد فقط از حالت های گرمایش و سرمایش کولر گازی خود آگاه خواهید بود.

   در حال حاضر ریموت کنترل های کولر گازی برای راحتی شما به تعدادی ویژگی مجهز شده اند. به غیر از حالت های خنک استاندارد، سرعت فن، کنترل پره و غیره، نمادهای بسیار بیشتری وجود دارد که می تواند بسیار گیج کننده باشد! با این حال، یادگیری در مورد آنها می تواند تا حد زیادی به حفظ دمای عالی خانه کمک کند.

   در این پست وبلاگ، تعدادی از حالت‌های کولر گازی را که اغلب در کنترل از راه دور کولر گازی یافت می‌شوند، همراه با سایر ویژگی‌های مدرنی که ممکن است واحد شما داشته باشد، بررسی می‌کنیم. به علاوه چند نکته در مورد هوشمند کردن کولر گازی خود!

   به خاطر داشته باشید که به معنای واقعی کلمه صدها تولید کننده کولر گازی در جهان وجود دارد که ده ها دستگاه از راه دور توسط هر سازنده ارائه می شود. هر ریموت کنترل تهویه مطبوع با اصطلاحات فنی خاص و نام های ثبت شده خود ارائه می شود. حتی اگر بیشتر آنها از توابع رایج استفاده می کنند، برچسب گذاری دقیق ممکن است متفاوت باشد. بنابراین، پوشش دادن تک تک عملکردهای ارائه شده توسط هر سازنده ممکن نیست، در غیر این صورت این وبلاگ به یک پایان نامه تبدیل می شود، و هیچ کس نمی خواهد آن را بخواند!

  • سلام وقت بخیر کولر گازی ما گری هست
   چه کدی وارد کنم کنترلم همه کارس

  • سلام،برند کولر ما behi هست من هرچی دکمه set رو دارم دستگاه عکس العملی از خودش نشون نمیده

  • سلام وقت بخیر داخل کارتن کولر گازی معمولا چند تا ریموت باید باشد 1 عدد یا بیشتر ممنون از زحماتتون

  • سلام کد کنترل کولر گازی ۳۶ هزار تراست
   از روی کنترل همه کاره چند میباشد

  • واقعا ممنون کنترل کولر گازی ما رو 1 میلیون قیمت دادن با این کنترل راحت شدیم

  • سلام مهندس کنترل همه کاره رو با کد تونستیم ست کنیم ولی کولر موتورش انگاری روشن نمیشه فقط پنل رو روشن میکنه دلیلش چیه ؟؟

   • سلام دوست محترم اگر مود کنترل ئرو درست تنظیم کرده باشید علت روشن نشدن موتور کولر گازی به کنترل همه کاره شما مربوط نیست

  • سلام وقت بخیر من کولر گازی پنل یورک میباشد و طبق جدول کدها را تست کردم اما کولر و کنترل همه کاره باهم ست نشدن دلیلش چیه

   • سلام دوست عزیز کد ریموت دستگاه شما f-112E هست لطفا با دقت امتحان کرده و وقت بیشتری برای ست کردن بزارید.البته برخی مدل ها با این کنترل ها مچ نمیشن

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس