بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور

 • برند ایران رادیاتور را شاید به جرات بتوان نام آشناترین و معتبرترین برند در حیطه طراحی و تولید لوازم و تجهیزات گرمایشی قلمداد کرد که از جمله تولیدکنندگان بهترین پکیج دیواری محسوب می‌شود. پکیج‌های ایران رادیاتور در انواع پکیج‌های دیواری و زمینی و چگالشی به بازار عرضه می‌شوند و به لحاظ کیفیت و کارایی در سطح قابل قبولی قرار دارند.در ادامه راهنمایی خرید پکیج به بررسی پکیج ایران رادیاتور پرداخته این و مدل های مختلف این پکیج را باهم بررسی خواهیم کرد.با ما همراه باشید. همچنین برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود می‌توانید به تعمیرکاران ماهر و با سابقه تهران سرویس اعتماد کنید.هدف از این مقاله معرفی بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور از نظر شما مصرف کنندگان محتر این برند میباشد.

  سرویس داکت اسپلیت

  نکات لازم موقع خرید پکیج ایران رادیاتور :

  پکیج زمینی یا دیواری ایران رادیاتور؟

   تفاوت پکیج دیواری و زمینی در ظرفیت و اندازه آنها در هنگام نصب می باشد. اصولا یک پکیج زمینی ایران رادیاتور بین ۲۸ تا ۱۵۰ کیلو وات ظرفیت حرارتی دارد و قادر به تامین آب گرم و گرمایش ویلاهای بزرگ، ساختمان های چند طبقه و عمارت ها است. از طرف دیگر، پکیج های دیواری ایران رادیاتور دارای ظرفیت حرارتی ۱۸ تا ۳۲ کیلووات هستند و برای نصب در هر واحد آپارتمانی مناسب می باشند. این پکیج های دیواری در حجم های ۲۲۰۰۰، ۲۴۰۰۰، ۲۸۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ تولید و طراحی شده اند.در نظر داشته باشید ابعاد پکیج زمینی از پکیج دیواری بیشتر بود و جای بیشتری نسبت به آن اشغال خواهد کرد.

  نکته :

  در انتخاب پکیج دیواری ایران رایاتور حتما با گزینه ی پکیج تک مبدل ایران رادیاتور و پکیج دو مبدل مواجه خواهید شد که لازم بذکر پکیج تک مبدل به دلیل داشتن تنها یک مبدل برای تامین آب گرم مصرفی و گرما ی منزل نسبت به پکیج دو مبدل از استهلاک کمتری برخوردار است . و هزینه ی سرویس پکیج برای پکیج های تک مبدل به مراتب کمتر است.

  • برای محاسبه کردن تقریبی میزان ظرفیت پکیج ، مقدار متراژ در واحد مسکونی را در عدد 150 ضرب کرده و میزان متراژ در داخل واحدهای اداری را هم در عدد 100 باید ضرب نماییم.
  • در شرایطی که قسمتی از راه دودکش در پکیج دیواری به شکل افقی باشد، بهره بردن ازپکیج های مدل فن دار نیز الزامی است.
  • پکیج های نوع دو مبدله در حالی مورد استفاده می باشند که یا میزان آب ورودی از سختی زیاد برخوردار باشد و یا این که مقدار زیربنای آپارتمان هم از 120 متر بیشتر باشد.
  • در شرایطی که محل نصب نمودن پکیج در داخل بالکن و یا در داخل فضای باز باشد هم استفاده نمودن از پکیج مدل فن دار نیز الزامی است.
  • فشار آب شهردرمحل نصب دستگاه پکیج گازی می باید حداقل 0.5 و حداکثر 3.5 اتمسفر باشد

  معنای حروف های لاتین مدل های پکیج ایران رادیاتور:

  • حرف لایتن B نشان دهنده ی پکیج گاز سوز تک مبدله است
  • حروف E، M، L، K نشان دهنده ی پکیج های گاز سوز دو مبدله هستند
  • حرف L نشان دهنده ی این است که پکیج دارای منبع انباسط بزرگتری نسبت به دیگر مدل ها است.
  • مدل هایی که حرف L و K دارند به سیستم عیب یابی الکترونیکی مجهز هستند.
  • مدل هایی که حرف CF دارند پکیج های بدون فن هستند
  • مدل هایی که حرف FF دارند پکیج های دودکش دوجداره فن دار هستند.

  انواع مدل‌های Z و K و BM را می‌توان در لیست محصولات این کارخانه دید که از محبوبیت بالایی برخوردارند. ظرفیت پکیج‌های ایران رادیاتور از ۲۲۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ کیلوکالری متغیر است و این شرکت محصولات خود را با ضمانت نامه دو ساله عرضه می‌کند.
  نوع (تک مبدل گرمايشی يا دو مبدل گرمايشی) سيستم تک مبدل در پکیج ایران رادیاتور، تنها دارای يک مبدل برای گرمايش آب است و همان تک مبدل وظیفه تامین آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژها را بر عهده دارد. در هر دو مدل از پکیج دیواری ایران رادیاتور، الویت اول در گرم کردن آب گرم مصرفی است. اما پکیج های ایران رادیاتور دو مبدله علاوه بر مبدل برای گرم کردن آب گرم مورد نیاز رادیاتورها، يک مبدل صفحه ای هم دارد. مبدل شعله ای برای گرم کردن محیط استفاده می شود و مبدل صفحه ای برای تامین آب گرم مصرفی مورد استفاده قرار می گیرد. از مزايای پکيج دو مبدل توليد آب گرم مصرفی يکنواخت و از مزاياي پکيج آب گرم تک مبدل، استهلاک کمتر دستگاه است.

  نوع دیواری پکیج ایران رادیاتور :

  همه ی انواع دیواری پکیج نیز از سیستم حفاظت در مقابل یخ زدگی برخوردار می باشند. بهره بردن از پکیج دیواری نسبت به آبگرمکن مدل دیواری و یا نسبت به سیستم شوفاژ خانه نوع مرکزی هم از مزایای زیادی برخوردار است .
  پکیج هم چنین از نظر مقدار صدا خیلی کم صداتر است و میزان نوسانات دمای آب هم در آن خیلی محسوس نیست . هم چنین روشن شدن و طریقه کارکرد آن هم به نسبت آبگرمکن و یا شوفاژ خانه مرکزی خیلی کم صداتر می باشد.
  و از همه چیز مهمتر این که بازده آن هم در مقایسه کردن با یک سیستم شوفاژ خانه نوع مرکزی خیلی بالاتر است. و دیگر مزیت استفاده کردن از این پکیج ،اشغال نمودن فضای بسیار کم نسبت به آبگرمکن ایستاده و در مقایسه با شوفاژ خانه نوع مرکزی است.

  از لحاظ مدل دودکش نیز پکیج‌ ایران رادیاتور به 2 دسته تقسیم می گردد:

  ۱-پکیج بدون فن
  در داخل ساختمان‌ هایی که در آن ها دودکش به شکل تنها عمودی وبا میزان قطر ۱۵ سانتیمتر می باشد و میزان ارتفاع آن حداکثر تا ۸ متر می باشد و قابلیت استفاده کردن از یک پکیج بدون فن هم وجود دارد.

  ۲-پکیج فن دار
  در داخل ساختمان هایی استفاده می شود که مقدار ارتفاع زیاد می باشد و یا مقداری از دودکش به شکل افقی اجرا گشته است.
  از لحاظ حرارتی نیز پکیج ایران رادیاتور به ۴ دسته تقسیم می گردد:
  ۱-نوع ۲۲KW
  ۲-نوع ۲۴KW
  ۳-نوع ۲۸KW
  ۴-نوع ۳۶KW
  باید بدانید که هر یک کیلووات برابر با ۸۶۰ کیلوکالری است.
  دسته بندی مدل های پکیج ایران رادیاتور به لحاظ دیجیتال یا آنالوگ بودن به شرح زیر است:
  مدل های دیجیتال:
  تنها سری L دیجیتال است.
  مدل های آنالوگ:
  به جز سری L و K، تمامی مدل های دیگر ایران رادیاتور از جملیه سری های M, BM, E, Eco از نوع آنالوگ می باشند. آنالوگ بودن این سری ها باعث شده قیمت پکیج ایران رادیاتور در این مدل ها کاهش یابد.
  برای مطاله مقاله راه های جلوگیری ورود سرما و گرم ماندن منزل اینجا کلیک کنید.

  بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور

  انواع مدل های پکیج دیواری ایران رادیاتور:

  مدل های سری BM پکیج ایران رادیاتور:

  همانطور که قبلا هم گفته شد مدل های سری BM پکیج های دیواری ایران رادیاتور از سیستم تک مبدله گرمایشی استفاده میکنند و هزینه نهایی برای خرید دستگاه را کاهش میدهند، کمااینکه مدل های تک مبدله به علت وجود یک پمپ کمتر، استهلاک کمتری دارند.
  از انواع این مدل ها :
  گرمایش اسمی دستگاه 24000 Kcal است، سری B تک مبدله است و CF یعنی دستگاه پکیج بدون فن کار میکند. بدون فن بودن دستگاه برای خانواده ها، از جهاتی خبر خوبی است چرا که مدل های فن دار معمولا هنگام کار، صدای نسبتا زیادی تولید میکنند که ممکن است آزار دهنده باشد بنابراین بدون فن بودن این مدل از پکیج ایران رادیاتور میتواند در برخی موارد، مزیتی برای خانواده ها تلقی شود.
  – مشخصات فنی دستگاه شامل:
  برچسب انرژی B و راندمان حرارتی 90 درصدی، حداکثر دمای آب گرم برای گرمایش 80 تا 85 درجه و برای مصرف 60 درجه، عدم پشتیبانی از عیب یاب دیجیتال، عدم وجود فن خروجی دود و عدم قابلیت برنامه ریزی، گرمایش اسمی دستگاه 24000 Kcal، توان خروجی 24 kw ، ظرفیت حرارتی 20640 kcal/h ( این اعداد در محاسبه حجم مورد نیاز بر حسب استفاده و متراژ کاربرد دارد )
  نوع برق مصرفی تک فاز 220 ولت می باشد، حداقل فشار آّب سرد ورودی 0.5 Bar و ظرفیت منبع انبساط 6 لیتر می باشد، وزن دستگاه حدود 28 کیلوگرم است و ابعاد پکیج دیواری ایران رادیاتور BM 24CF در 400×720×340 میلی متر خلاصه می شود.
  – ویژگی های دستگاه :
  محفظه احتراق بسته، کنترل ایمنی حداکثر و حداقل فشار آّب، سیستم ضد یخ زدگی، راندمان حرارتی بالا، دارای پرشر سوییچ هوا برای جلوگیری از انسداد لوله ها، تنظیم خودکار جریان گاز، هواگیری خودکار
  این مدل از لحاظ ویژگی و مشخصات فنی مشابه مدل BM 24CF است با این تفاوت که این دستگاه از فن خروجی هوا بهره می برد، حروف اختصاری FF گویای همین موضوع است. تنها تفاوت جزیی این مدل با مدل پکیج بدون فن، در وزن دستگاه است که از 28 به حدود 30 کیلوگرم رسیده است. قیمت پکیج ایران رادیاتور مدل فن دار، نسبت به مدل بدون فن بیشتر است و شما باید هزینه بیشتری بابت خرید پکیج ایران رادیاتور فن دار بپردازید.

  مدل های سری L پکیج ایران رادیاتور:

  مدل های سری L پکیج ایران رادیاتور به ترتیب شامل مدل های L36FF، L28FF، L24FF می باشد.
  مدل های سری L همگی دو مبدله ( مبدل حرارتی شعله ای و صفحه ای ) هستند، از ویژگی های این مدل ها منبع انبساط بزرگتر و نمایشگر دیجیتال است. در میان پکیج های این مدل، مدل های L24CF و L28CF در محدوده تولید قرار ندارند یا به عبارتی توقف تولید شده اند و به راحتی در بازار قابل دسترس نیستند. این دو مدل بدون فن هستند.

  بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور

  – ویژگی های بارز مدل های سری L پکیج دیواری ایران رادیاتور:

  محفظه احتراق بسته، سیستم کنترل دیجیتال، مجهز به عیب یاب هوشمند، سیستم ضد یخ زدگی، راندمان حرارتی بالا حدود 90 درصد، دارای پرشر سوییچ هوا برای جلوگیری از انسداد لوله ها، مجهز به فن برای رساندن هوای مورد نیاز به دستگاه، تنظیم خودکار جریان گاز، هواگیری خودکار، سیستم کنترل حداکثر و حداقل فشار
  از ویژگی های بارز تمام مدل های پکیج ایران رادیاتور وجود سیستم ضد یخ است. قیمت پکیج ایران رادیاتور مدل L نسبت به امکانات و ظرفیت دستگاه در مقایسته با مدل های خارجی بسیار رقابتی است. مدل بدون فن این پکیج موجود نیست.
  همانطور که میدانید حرف FF به معنی فن دار بودن دستگاه است. تفاوت های این دستگاه با مدل CF آن، در وجود فن جهت خروج دود است.
  این مدل مانند تمام مدل های دیگر سری L، ویژگی های بارز این مدل را دارا می¬باشد اما در ابعاد و ظرفیتی متفاوت تولید شده است.
  همانطور که می بینید ویژگی های پکیج ایران رادیاتور، در یک رده از مدل ها بسیار به هم نزدیک هستند بنابراین چیزی که افراد درهنگام خرید باید مد نظر قرار دهند نوع مبدل دستگاه، فن دار یا بدون فن بودن دستگاه و محاسبه حجم و ظرفیت مورد نیاز است، در مرحله بعد اولیت به امکانات و ویژگی های دستگاه می رسد. این مدل با مدل L تفاوتی ندارد تنها وجه تمایز آنها وزن کمتر مدل CF به علت نبود فن است.

  مدل های سری E پکیج ایران رادیاتور:

  این سری از مدل های پکیج دیواری ایران رادیاتور همگی دو مبدله هستند. این سری از مدل ها مانند سری L و K دارای نمایشگر دیجیتال نیستند. از لحاظ کارایی و کارکرد شباهت زیادی به مدل های سری M ایران رادیاتور دارند و تنها تفاوت این دو مدل در ظاهر آنهاست. مدل های سری E نیز مانند تمام مدل های ایران رادیاتور دارای سیستم ضد یخ می باشد. اکثر ویژگی های بارزی که برای سری L و B گفته شد در مورد سری E نیز صادق است.
  این مدل آنالوگ و گرمایشی است، برچسب انرژی B دارد، فاقد عیب یاب دیجیتال و برنامه ریز است.
  مدل های سری E در محدوده تولید قرار ندارند یا به عبارتی توقف تولید شده اند و به راحتی در بازار قابل دسترس نیستند. این سری مدل آنالوگ هستند.

  بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور

  پکیج ایران رادیاتور سری ECO:

  این مدل ساده ترین و ارزان ترین مدل از پکیج های شرکت ایران رادیاتور است. شرکت ایران رادیاتور با تولید این پکیج سعی داشته است هزینه تمام شده خرید پکیج را برای مشتریان کم کند تا مشتریان هزینه کمتری برای قیمت پکیج ایران رادیاتور بپردازند.
  پکیج ایران رادیاتور مدل Eco آنالوگ بوده و در این مدل از نمایشگر دیجیتال خبری نیست.
  ولی این مدل امکاناتی نظیر 2 مبدل و فن دار بودن را داراست. این مدل از نوع پکیج فن دار بوده و دارای دو مبدل حرارتی است که نشان از تکنولوژی به روز این پکیج ایران رادیاتور دارد.
  کیفیت قطعات به کار رفته در این مدل نسبت به باقی مدل ها پایین تر است تا به تبع آن قیمت پکیج ایران رادیاتور در این مدل کمتر شود.
  سری Eco در ظرفیت های ECO22FF-PL و ECO24FF-PL تولید می شود و پاسخگوی آپارتمان های تا متراژ 140 متر مربع می باشد.

  مدل های سری M و K پکیج ایران رادیاتور:

  همانطور که قبلا گفته شد مدل های سری L و K دارای منبع انبساط بزرگتری هستند و نمایشگر عیب یاب دیجیتال دارند. تمامی مدل های سری M و K دارای دو مبدل گرمایشی هستند.
  این مدل ظاهر متفاوت تری نسبت به بقیه مدل ها و سری های پکیج ایران رادیاتور دارد و تنها وجه تمایز اصلی آن همین است. از نظر کارایی و کارکرد این مدل بسیار شبیه به مدل های سری L است. این مدل وزنی معادل 29 کیلوگرم در ابعاد 400×340×720 دارد که در کنار حجم و ظرفیت گرمایشی آن نکته حائز اهمیتی است. دستگاه مناسب برای متراژ های پایین و متوسط تا 120 متر مربع است. و مانند تمامی مدل های پکیج ایران رادیاتور از سیستم ضد یخ بهره می برد.
  اگر تمام مشخصات و ویژگی های بارز مدل های ایران رادیاتور را در کنار ظاهر و امکانات این دو مدل قرار دهیم متوجه می شویم که مدل های سری M بهترین مدل های این مجموعه نیستند اما قرارهم نیست بیشتر از چیزی باشند که هستند. قدرت گرمایشی هر دو دستگاه در کنار دو مبدله بودن ارزش خرید آنها را بالا می برد. این دو مدل پکیج ایران رادیاتور درکنار منبع انبساط بزرگ و دو مبدله بودن دستگاه ارزش پیدا می کنند.

  انواع مدل های پکیج زمینی ایران رادیاتور:

  این مدل ها برای متراژ های بالا و چند کاربره بسیار مناسب هستند و برخلاف مدل های دیواری دارای مخزن می باشند. پکیج زمینی ایران رادیاتور در سه مدل Z36FF، D35 35000، G35 35000 هر سه مدل از مشعل برای گرمایش استفاده میکنند دو مدل Z36FF و G35 گاز طبیعی برای سوخت استفاده میکنند اما مدل D35 از گازوییل برای سوخت استفاده میکند.
  مدل Z36FF دو مبدله مخزن دار است، کاربری آن آب گرم مصرفی و سیستم گرمایش و گرمایش از کف است، دارای قابلیت برنامه ریزی و صفحه عیب یاب دیجیتال، وزن آب گیری شده آن 89 کیلوگرم است. از ویژگی مدل Z36FF دیجیتال بودن آن است درحالی که هر دو مدل دیگر پکیج زمینی آنالوگ هستند. دیگر ویژگی این مدل پکیج ایران رادیاتور، محفظه احتراق بسته این مدل است. ظرفیت اسمی دستگاه ها به ترتیب 36000 و 35000 در دو مدل آخر است. مخزن مدل Z36 50 لیتری است درحالی که مخزن دو مدل دیگری 120 لیتری است

  • مزایای پکیج زمینی ایران رادیاتور
   از مزایای پکیج ایران رادیاتور میتوان به ظرفیت بیشتر آب مصرفی (بدلیل داشتن مخزن کوئل دار)، نداشتن نوسانات دمای آب، صدای بسیار کم پکیج و مناسب برای واحدهایی با متراژ بالا اشاره نمود.

  برخی از مزایای خرید پکیج ایران رادیاتور عبارت اند از:

  سیستم هیدرولیک آن از جنس برنج است که باعث افزایش عمر مفید دستگاه خواهد شد.
  قیمت پایین و امکانات این محصولات و به صرفه بودن محصولات ایران رادیاتور
  پکیج ایران رادیاتور از نظر عملکرد برای تأمین آب گرم مصرفی و گرمایش محیط استفاده می شوند. که با توجه به ایمنی بالا و راندمان مناسب، عدم اشغال فضای زیاد جایگزین موتورخانه ها شده است
  نگهداری راحت تر و مستقل بودن واحد ها

  پرچمدار فروش پکیج ایران رادیاتور در بازار ایران نیز مدل M24 می باشد:

  پکیج دیواری ایران رادیاتور دارای گواهینامه استاندارد CE اروپا با رده انرژی 3STAR با راندمان بالای 93% می باشند.همچنین این مدل ها دارای توان گرمایشی خروجی واقعی 24 کیلو وات می باشند.
  پکیج دیواری ایران رادیاتور مجهز به هیدرولیک ست برنجی با طول عمر بسیار بالا در مقایسه با نوع پلاستیکی آن می باشند.
  سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب
  سیستم هواگیری خودکار
  پمپ سیرکولاتور قوی با هد استاتیک بالا و فشار کار 0.5 bar
  سیستم ضد یخ زدگی و تنظیم خودکار جریان گاز
  مجهز به پرشر سوئیچ هوا برای حفاظت در مقابل انسداد دودکش
  سیستم بای پس خودکار
  ابعاد کوچک و مناسب
  دارای محفظه احتراق بسته در مدل های FF
  سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی
  راندمان حرارتی 93%
  پکیج های شوفاژ دیواری ایران رادیاتور در دو نوع تک مبدل و دو مبدل حرارتی می باشند. در پکیج های دیواری تک مبدل یا بی ترمیک (BITHERMIC) ایران رادیاتور، مبدل تعبیه شده از نوع دوبل (Double Gas Water Heat Exchanger) بوده و همزمان دو وظیفه تامین آبگرم مصرفی و هم چنین گرمایش ساختمان را بعهده دارد. ساختار این پکیج ها به گونه ای می باشد که آبگرم مصرفی (بهداشتی) و همچنین آب سیستم گرمایش، هر دو بر اثر تماس مستقیم با شعله مشعل (Burner) گرم می شوند.

  بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور

  قیمت پرفروش ترین مدل های پکیج ایران رادیاتور:

  برای اطلاع از قیمت های پکیج ایران رادیاتور با مشاوران ما در شعبات تهران سرویس تماس حاصل نمایید تا علاوه بر قیمت شما را برای خرید بهترین و مناسب ترین پکیج ایران رادیاتور یاری دهند.
  خدمات پکیج شامل نصب پکیج تعمیرات پکیج و سرویس پکیج در مجموعه تهران سرویس انجام می شود. فقط کافیه با ما تماس بگیرید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس سفارش دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر پکیج ایران رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس