ارورهای یخچال فریزر پروفایل

 • ارورهای یخچال فریزر پروفایل (Profile refrigerator error) سری لوازم‌خانگی پروفایل رویکرد مدرن و سبک طراحی جدید برند معروف جنرال‌الکتریک است.
  سری یخچال‌فریزرهای پروفایل آخرین ویژگی‌ها و فناوری شرکت جنرال‌الکتریک را ارائه می‌کند.
  اگر شما نیز برند پروفایل را برای یخچال‌فریزر منزل خود انتخاب کرده‌اید این مقاله را هرگز از دست ندهید ما در این مقاله به بررسی ارورهای یخچال‌فریزر پروفایل و مشکلات رایج در این دستگاه پرداخته‌ایم.
  ارور یا کدهای خطا متشکل از حروف و اعداد انگلیسی هستند که در هنگام بروز مشکل در یخچال فریزر بر روی صفحه ی نمایشگر یخچال شما ظاهر میشوند.ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ارورهای یخچال فریزر ساید بای ساید پروفایل پرداخته و شما را با نحوه ی برخورد و اقدامات لازم هنگام بروز این ارورها آشنا سازیم پس تا در ادامه ی این مقاله با ما همراه بوده و در صورت نیاز با مشاورین تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.

  تعمیر یخچال فریزر پروفایل:

  کدهای خطا و ارورهای یخچال‌فریزر پروفایل اولین نشانه از وجود اختلال در عملکرد قطعات داخلی دستگاه است. به‌طوری‌که اغلب تعمیرکاران ابتدا بر اساس این کدهای خطا برای تعمیر تصمیم‌گیری می‌کنند؛ اما برخی از مشکلات یخچال‌فریزر نیز ممکن است بدو نمایش ارور باشد.
  فرقی نمی‌کند که مدل یخچال‌فریزر شما چیست و چه مشکلی برایش پیش‌آمده است. تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین رد کنار شما عزیزان هستند تا مشکل دستگاه شما را به‌طرف کرده و آسایش را به منزل شما بازگردانند.
  تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 7 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات :

  • تعمیر یخچال فریزر پروفایل
  • تعمیر یخچال ساید بای ساید پروفایل
  • تعمیر یخچال دوقلو پروفایل
  • ….

  و سایر انواع مدل‌های این برند پرطرف‌دار در سراسر تهران به‌صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. تمامی خدمات تعمیر یخچال فریزر پروفایل این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر میتسوبیشی اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور در یخچال فریزر پروفایل:

  یخچال فریزرهای پروفایل به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • بروز مشکل در برد یخچال فریزر پروفایل
  • بروز مشکل در کمپرسور یخچال فریزر پروفایل
  • کثیف بودن کویل های کندانسور
  • معیوب بودن کندانسور
  • بروز مشکل در اواپراتور یخچال فریزر پروفایل
  • معیوب بودن فیلتر آب
  • وجود مشکل در ترموستات یخچال فریزر
  • نشتی آب از یخچال فریزر
   برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر فریجیدر اینجا کلیک کنید.

  تعمیرکار یخچال پروفایل

  لیست ارورهای یخچال فریزر پروفایل:

  در ادامه لیست کاملی از ارورهای یخچال فریزر پروفایل را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم،در صورت نیاز به این لیست مراجعه کرده و از علت بروز ارور در یخچال فریزر خود مطلع شوید.

  ارور E01 یخچال فریزر پروفایل :

  این خطا وقتی نشان داده می‌شود که دمای فریزر یخچال به شدت بالا برود. علت ایجاد این مشکل می‌تواند ایراد در سنسور دمای محفظه یخچال و فریزر باشد که افزایش دما را به موقع نشان ندهد.

  ارور E0یخچال ساید بای ساید پروفایل :

  این خطا نشاندهنده وجود عیب در سنسور دمای محفظه است.

  ارور E03یخچال فریزر پروفایل :

  هنگامی که نمایشگر یخچال این کد خطا را نشان دهد، خبر از خرابی سنسور دمای کنترل درجه حرارت می‎دهد.

  ارور F1یخچال پروفایل:

  نمایش ارور یخچال پروفایل با کد خطای F1 به دلیل سرمایش ضعیف دستگاه میباشد.

  چرا یخچال بوی بد میدهد؟

  ارور F2 فریزر و ساید بای ساید پروفایل:

  این خطا به دلیل ایراد در سنسور محیط فریزر ایجاد می‌شود. هنگام خرابی این سنسور بهتر است مقدار اهم آن بررسی و کنترل شود. دلیل دیگر نمایش این ارور می‌تواند خرابی مدار برد الکترونیکی دستگاه باشد.

  ارور F3 یخچال فریزر پروفایل:

  این خطا مشابه خطای F2 بوده؛ با این تفاوت که ارور F3 مربوط به خرابی سنسور محیط یخچال است. ضمن بررسی و کنترل مقدار اهم، بهتر است یخچال را از برق کشیده و با تعمیرگاه مجاز تماس گرفت.

  ارور F4 یخچال ساید پروفایل:

  خطای این کد به سنسور اپراتور یخچال مربوط می‌شود که باید مقدار مقاومت سنسور اوپراتور بررسی شود. تعویض سنسور اوپراتور مسئله مهمی است که حتما باید توسط یک تکنسین مجرب انجام شود.

  ارور F5 یخچال فریزر پروفایل:

  هنگامی که سنسور اوپراتور فریزر دچار مشکل شود، ارور یخچال پروفایل از نوع F5 خواهد بود. در این مواقع لازم است تعمیرکار مقدار مقاومت سنسور اوپراتور یخچال را چک کند. هنگام رخ دادن این خطا ممکن است برد الکترونیکی یخچال هم دچار مشکل شود. لذا خطای F5 یک خطای مهم و حیاتی است که سریعا باید برطرف شود.

  ارورF7 یخچال پروفایل:

  این ارور هم به دلیل خراب بودن سنسور محیط به وجود میآید. یخچال را به مدت چند ساعت خاموش کنید. بعد از آن اگر ارور برطرف نشد، باید برد و مقاومت یخچال تعویض شود؛ البته توسط نمایندگی تعمیرات لوازم الکتریکی.

  ارور F8 فریزر پروفایل:

  هنگامی که فن یخچال دچار مشکل بشود، ارور یخچال پروفایل از نوع F8 خواهد بود. در مواقعی مانند سوختگی فن یخچال، آسیبدیدگی یا از کار افتادن آن، این ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال مشاهده میشود. پس از بررسی فن، در صورت آسیب شدید و تعمیر نشدن آن، باید توسط کارشناس مربوطه تعویض شود.

  ارورF9 یخچال فریزر پروفایل :

  این ارور مربوط به هیتر المنت فریزر میباشد که با یک تعویض ساده، مشکل یخچال برطرف خواهد شد و جای نگرانی ندارد.

  ارور hrs و علت هشدار آن در یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید پروفایل چیست؟

  یخچال پروفایل ساید بای ساید و همچنین یخچال فریزر آن دارای برد الکترونیکی برای فرماندهی قطعات میباشد. این برد ممکن است با مرور زمان و به دلیل مستهلک شدن یا نوسانات برقی، دچار آسیب شده که به دنبال آن خطای hrs نمایان میشود. این ارور یخچال پروفایل همراه با چشمک زدن کلمه hrs بر روی نمایشگر و یا صدای غیرعادی مانند تیک تیک کردن از پشت یخچال است.ارور hrs یخچال پروفایل و ساید بای ساید پروفایل گاهی به دلیل سوختن یا خرابی فن اپراتور فریزر و همچنین فن کندانسور هم است؛ که به وسیله برد پاور فرماندهی میشوند. این مشکل با جریان کشی بیش از حد برد که با صدای نامتعارفی نیز همراه است، باعث سوختن برد می شود.

  برطرف کردن ارور hrs یخچال پروفایل :

  همانطور که در قسمت بالا بیان کردیم بروز این ارور به معنی ایجاد مشکل در برد یخچال فریزر پروفایل است و بهتر هنگام مواجه شدن با ارور hrs یخچال را از برق کشیده و با تکنسین تعمیرات یخچال پروفایل تماس حاصل نمایید.

  چگونه ارور دریخچال فریزر پروفایل را برطرف کنیم ؟

  توجه داشته باشید بعضاً ارور نمایش‌داده‌شده بیانگر صورت کلی از مشکل ایجاد شده بوده و تنها یک عامل را نمی‌توان مؤثر در ایجاد ارور دانست.
  به همین دلیل بهتر است در هنگام نمایش ارور در یخچال فریزر پروفایل خود ابتدا با کارشناسان تهران سرویس آنلاین به‌صورت رایگان مشورت کرده و در صورت تشخیص پشتیبان با ثبت درخواست حل مشکل ایجاد شده در یخچال فریزر خود را به تکنسین‌های متخصص تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  در برخی گزارش‌های ارسالی تعمیرکاران مجموعه ما درج شده عدم تسلط مصرف‌کننده در تعمیرات یخچال فریزر پروفایل و اقدامات او منجر به ایجاد خسارات بیشتری به یخچال‌فریزرهای پروفایل شده است. به همین دلیل به شما عزیزان توصیه می‌کنیم قبل از هرگونه اقدام ابتدا با مشاوران ما در تماس باشید.
  برای مطالعه مقاله بسته نشدن درب یخچال اینجا کلیک کنید.

  راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در یخچال فریزر پروفایل:

  باتوجه‌به گرانی در قیمت خرید لوازم‌خانگی از جمله یخچال‌فریزرهای سایدبای‌ساید بهتر است از به بهترین شکل از لوازم‌خانگی خود مراقبت کرده و در حفظ سلامت آنها کوشا باشیم برای این کار تنها کافی است هرسال یک برای به جهت سرویس یخچال فریزر خود اقدام کرده و از تعمیرکار مجاز تهران سرویس آنلاین بخواهید برای بازدید و اطمینان از سلامت عملکرد یخچال فریزر شما به محل اعزام شود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر آدمیرال اینجا کلیک کنید.تعمیر یخچال پروفایل

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر پروفایل در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر پروفایل در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر پروفایل در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر یخچال را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر پروفایل در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر یخچال مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر پروفایل در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب یخچال را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  چرا تعمیرکار یخچال فریزر پروفایل خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات یخچال فریزر پروفایل
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای یخچال فریزر در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس