ارور لباسشویی هیوندای

 • ارور لباسشویی هیوندای (Hyundai washing machine error) در این مقاله به بررسی ارورهای لباسشویی هیوندای پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.
  اگر ماشین لباسشویی هیوندای شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد. هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای لباسشویی هیوندای پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.
  شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور لباسشویی هیوندای توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات لباسشویی هیوندای جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر لباسشویی هیوندای:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مرم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل لباسشویی هیوندای فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر لباسشویی هیوندای خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه لباسشویی هیوندای

  • تعمیر لباسشویی هیوندای
  سرویس لباسشویی هیوندای
  • نصب لباسشویی هیوندای
  •تعویض لاستیک درب لباسشویی هیوندای
  •تعمیر برد لباسشویی هیوندای

  علت بروز ارور در لباسشویی هیوندای:

  لباسشویی هیوندای به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • لرزش و حرکت لباسشویی هیوندای
  • تمیز نشستن ماشین لباسشویی
  • روشن نشدن ماشین لباسشویی
  • کار نکردن لباسشویی
  • مسدود شدن فیلتر لباسشویی
  • برق داشتن بدنه لباسشویی هیوندای
  • خاموش شدن ناگهانی لباسشویی
  • نشتی آب از لباسشویی
  • خرابی تایمر لباسشویی
  • خرابی میکروسوئیج درب
  • خرابی زبانه و قفل درب
  • خراب شدن دکمه استارت
  • مشکل در ورود آب به درون مخزن
  • خرابی برد لباسشویی
   ..
   برای مطالعه مقاله ارور لباسشویی ناسیونال اینجا کلیک کنید.

  اشاره کرد.

  لیست ارورهای لباسشویی هیوندای:

  شرکت‌های سازنده ماشین لباسشویی هیوندای از چراغ‌های LED یا کدها و ارورهایی که روی صفحه دیجیتال دستگاه ظاهر می‌شود، برای اطلاع یافتن کاربران از وضعیت دستگاه خانگی خود استفاده می‌کنند. این نشانه‌ها آخرین وضعیت دستگاه یا وجود ایرادی احتمالی در آن را نشان می‌دهد.
  یکی از بهترین راه‌های تعمیر یا تشخیص عیوب لوازم خانگی استفاده از دفترچه راهنما است. اما برخی از کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی هیوندای در دفترچه راهنما اشاره نشده‌است، پس بهتر است آن‌ها را در ذهن بسپاریم. همچنین اگر با کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی هیوندای آشنا باشید، در صورت مواجه با آن، اطلاعات بهتری برای توضیح به تعمیرکار خواهید داشت. در جدول زیر با انواع کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی هیوندای آشنا می‌شوید.
  برخی از این ارورها به راحتی در منزل قابل بررسی و برطرف کردن بوده و هرگز لازم نیست برای برطرف کردن ان ها با تکنسین متخصص تماس حاصل کرد اما برخی دیگر از ارورهای لباسشویی هیوندای باید توسط تعمیرکار بررسی و پیش از آسیب جدی به دستگاه برطرف شود.
  برطرف کردن ارور لباسشویی هیوندای

  ارور E11 لباسشویی هیوندای

  ارور E11 لباسشویی هیوندا نشان دهنده اشکال در آبگیری و ورود آب به داخل مخزن می باشد. این ارور در اغلب مواقع روی دستگاه مشاهده میشود و دلایل زیادی در بروز آن نقش دارند. مهم ترین مواردی که لازم است در این شرایط بررسی گردند عبارتند از:
  آب ساختمان را بررسی کنید و از وصل بودن آن مطمئن شوید.
  فشار آب ممکن است کمتر از حد استاندارد باشد. این مشکل در طبقات بالایی آپارتمان ها به وفور مشاهده میشود.
  شلنگ ورودی ممکن است دچار گره و شکستگی شده باشد.
  شیر برقی بررسی شود و در صورت نیاز تعمیر گردد.
  فیلتر ورودی با گذشت زمان رسوب زیادی میگیرد و به همین دلیل آب به خوبی از آن عبور نمی کند.
  هیدروستات دچار خرابی شده و سطح آب را بدرستی تشخصی نمی دهد. در صورت خراب شدن هیدروستات باید آن را با قطعه سالم تعویض کنید.
  در شرایطی که هیچ یک از موارد فوق وجود نداشت، برد الکتریکی دچار خرابی شده و نیاز به بررسی دقیق و تعمیر توسط متخصص تعمیر ماشین لباسشویی دارد.
  برای مطالعه ارورهای لباسشویی میله اینجا کلیک کنید.

  ارور E12 لباسشویی هیوندا

  از دیگر ارورها و کدهای خطای رایج در ماشین لباسشویی هیوندای می توان به ارور e12 اشاره نمود. این ارور نشان دهنده اشکال و خرابی در سیستم تخلیه می باشد. برای رفع این کد خطا لباسشویی هیوندا موارد زیر را باید بررسی کنید:
  در بسیاری از مواقع گرفتگی شلنگ تخلیه می تواند دلیل اصلی این ارور باشد. شلنگ را بررسی و در صورت نیاز گرفتگی های آن را با شستشو آن رفع کنید.
  فیلتر تخلیه نیز به مرور دچار انسداد و گرفتگی میشود و باید شستشو داده شود.
  در شرایطی که دو مورد قبل دلیل این ارور نباشند، سیم پیچی پمپ تخلیه باید بررسی و در صورت نیاز تعمیرات روی آن انجام شود.
  در بدترین حالت، خرابی برد و وجود اشکال در مدارات و قطعات آن می توانند به خطا در سیستم تخلیه منجر شوند. بررسی و رفع خرابی های برد الکتریکی باید توسط افراد حرفه ای در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای انجام شود.

  ارور E30 لباسشویی هیوندای

  ارور E30 لباسشویی هیوندا نشان دهنده اشکال در قفل شدن درب می باشد. در صورت مواجه شدن با این کد خطا ابتدا بررسی کنید که جسم خارجی بین درب و لاسیتک آن گیر نکرده باشد. علاوه براین، زبانه قفل و لولا نیز می توانند دچار خرابی شده باشند و باید به طور دقیق بررسی شوند. علاوه براین، ممکن است میکروسوئیچ خراب شده باشد و به اشتباه تشخیص دهد که درب باز است. میکروسوئیچ ها ر بررسی و در صورت خراب بودن آنها را تعویض کنید. در برخی از مواقع، قطع شدن ارتباط میکروسوئیچ با برد نیز می تواند در بروز این ارور موثر باشد.

  ارور H لباسشویی هیوندای

  از دیگر ارورهای ماشین لباسشویی هیوندا می توان به ارور H اشاره نمود. این خطا در شرایطی نمایش داده میشود که درب دستگاه باز نشود. چند دلیل مهم برای رخ دادن این مشکل وجود دارد که مهم ترین آن، بالا بودن بیش از اندازه آب درون دستگاه است. در شرایطی که آب در مرحله شستشو و خشک کن بیش از 45 درجه سانتی گراد باشد، درب باز نمیشود. با گذشت زمان و اتمام برنامه خشک کن به صورت خودکار باز خواهد شد.
  البته توجه داشته باشید، اگر برنامه خشک کن و شستشو به اتمام رسیده اما درب باز نمیشود، ممکن است زبانه قفل و لولا دچار خرابی شده باشند.
  برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی میله اینجا کلیک کنید.

  ارور U3 لباسشویی هیوندای

  کد خطا و ارور U3 در ماشین های لباسشویی هیوندای نشان دهنده عدم توازن و تعادل می باشد. قرار گرفتن ماشین لباسشویی روی سطوح ناصاف اصلی ترین دلیل برای رخ دادن این ارور است. علاوه براین، تجمع و انباشته شدن لباس ها در یک قسمت از دیگ و گره خوردن آنها به هم نیز دلیل دیگری برای بروز خطای U3 خواهد بود.

  ارور 03H لباسشویی هیوندای

  در برخی از مدل های لباسشویی هیوندا باز نشدن درب با کد خطا 03H نمایش داده میشود. در این صورت باید وضعیت دستگاه بررسی شود تا متوجه شوید در کدام قسمت از مرحله شستشو قرار دارد. ممکن است مرحله استریلیزه و TUB CLEAN با اختلال مواجه شده باشد. علاوه براین، خرابی در زبانه قفل و لولا نیز می توانند منجر به این ارور شوند.
  برای مطالعه مقاله تعمیر لباسشویی مای تگ اینجا کلیک کنید.
  تعمیر ارور لباسشویی هیوندا

  برای راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در لباسشویی هیوندای:

  ماشین لباسشویی را در محل خشک و خنک قرار دهید؛ چون گرما و رطوبت باعث کم‌شدن طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود. ماشین لباسشویی را در سطح صاف و تراز قرار دهید؛ چون سطح ناهموار موجب لق زدن بدنه و شکسته‌شدن دیگ ماشین لباسشویی می‌شود.
  ممکن بعد از مدتی ماشین لباسشویی، لباس هاتیان را تمیز نشویید. یکی از اصلی‌ترین مشکلات جمع‌شدن رسوب آب سخت و مواد شوینده است؛ بنابراین ماشین لباسشویی هرازگاهی به تمیزکاری احتیاج دارد. برای پاک‌سازی و ازبین‌بردن رسوب‌های آن از مواد جرم‌گیر ماشین لباسشویی استفاده کنید.
  واشر دور ماشین لباسشویی یکی از قطعاتی است که به‌شدت در معرض آسیب هست. معمولاً ذرات شوینده و نرم‌کننده مصرف شده در ماشین لباسشویی در کناره‌های واشر لاستیکی جمع می‌شود که باعث کم‌شدن طول عمر واشر می‌شود پس بهتر است هر هفته یک‌مرتبه واشر دور لباسشویی را با دستمال نمناک تمیز کنید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی فریجیدر اینجا کلیک کنید.
  فیلتر لباسشویی در پایین دستگاه قرار دارد و از ورود آشغال‌های درشت به مسیر تخلیه جلوگیری می‌کند. اگر فیلتر را تمیز نکنید آب در دیگه ماشین لباسشویی باقی خواهد ماند. راه‌حل تمیزکردن آن استفاده از قرص جرم‌گیر هر شش ماه یکبار است.
  یکی از اشتباهاتی که اغلب افراد انجام می‌دهند بعد از خارج‌کردن کردن لباس از لباسشویی درب آن را می‌بندند. باز نگه‌داشتن درب ماشین لباسشویی بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه باعث خشک شدن رطوبت داخل ماشین و همچنین از رشد باکتری و کپک داخل ماشین جلوگیری میکند.
  تمیزنکردن جاپودری باعث رشد باکتری و همچنین تشکیل مواد سمی می‌شود که این مواد وارد چرخه لباسشویی و همچنین بدن ما می‌شود؛ بنابراین بهتر است هر چند وقت یکبار داخل جاپودری را تمیز کرده تا از بروز مشکلات جلوگیری کنیم.
  هر ماشین لباسشویی ظرفیت مخصوص به خود را دارد که روی دستگاه ذکر شده است. اگر حجمی بیشتر از ظرفیت آن لباس ریخته شود باعث خوب نچرخیدن ماشین لباسشویی و آسیب به دستگاه می‌شود. بهتر است همیشه به‌اندازه یک‌سوم ماشین لباسشویی، لباس داخل دیگ قرار دهید؛ چون لباس بعد از خیس شدن وزن زیادی می‌گیرد.
  پیشنهاد می‌شود هر شش ماه یک‌بار به وضعیت ماشین لباسشویی خود رسیدگی کنید تا مطمئن شوید مشکلی ندارد این کار باعث افزایش طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود.
  روی هر ماشین لباسشویی صفحه‌ای با تعدادی دکمه قرار دارد که می‌توانید برنامه شست شوی خود را انتخاب کنید و در صورت لزوم دور موتور و میزان دمای آن را تغییر دهید. از فشردن بیشتر دکمه‌ها اجتناب کنید؛ زیرا این کار باعث هنگ کردن دستگاه و سوختن برد آن می‌شود. همچنین از آب یا مایعات برای تمیزکردن صفحه‌کلید استفاده نکنید.
  برای مطالعه مقاله ارور لباسشویی توشیبا اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی هیوندای در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نماید و درخواست تکنسین لباسشویی هیوندای خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناس ما باشید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس به محل شما اعزام شده و نسبت به تعمیر لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  برطرف کردن ارور لباسشویی هیوندای در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی هیوندای خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس حاصل نمایید.شعبه غرب تهران مجموعه به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته در خدمت شما مشتریان عزیز بوده و به تعمیر لباسشویی هیوندای شما خواهد پرداخت. از زمان ثبت درخواست تا حضور کارشناس متخصص تنها یک ساعت طول خواهد کشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی هیوندای در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر لباسشویی هیوندای را در تمام مناطق شرق تهران در کوتاه ترین بازه زمانی با ارائه ضمانت نامه و داغی قطعات تعویضی انجام میدهد.تمامی خدمات مجموعه ما براساس نرخ اتحادیه بوده و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود.برای ثبت درخواست خود همین حالا با شماره تماس 77241505 تماس حاصل کرده و منتظر حضور کارشناسان ما باشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی هیوندای در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر لباسشویی هیوندای مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۶۵۹۳۳۸

  برطرف کردن ارور لباسشویی هیوندای در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب لباسشویی هیوندای را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.در صورتی که پس از مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور لباسشویی خود نبوده اید، کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس متخصص به محل شما اعزام شده و نسبت به رفع ارور لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل لباسشویی هیوندای شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار لباسشویی هیوندای خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات لباسشویی هیوندای ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکارلباسشویی هیوندای خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات لباسشویی هیوندای
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای لباسشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس