ارور های پکیج بوتان مدل‌ پرلا، پرلا پرو و ورونا

 • شما می توانید ارورهای پکیج بوتان مدل‌ پرلا، پرلا پرو و ورونا را در لیست خطای های زیر جستجو کنید و دلیل این خطا را پیدا کنید.

  اگر کد خطای مورد نظر را در لیست زیر پیدا نکردید می توانید در صفحه ارور های پکیج بوتان به دنبال آن بگردید.

  برای مطالعه مقاله نحوه ریست کردن پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  کد خطای E01 یا E1 پکیج بوتان:

  دلایل بروز ارور :

  • معیوب بودن الکترود جرقه‌زن
  • معیوب بودن برد الکترونیک (تعمیر برد پکیج بوتان)
  • معیوب بودن میله یون
  • معیوب بودن و اشکال در شیر برقی گاز
  • خرابی حسگر شعله
  • کم بودن فشار گاز ورودی

  گاز دستگاه :

  برای برطرف کردن این ارور به سراغ  شیر گاز دستگاه را از نظر باز بودن و قطع نبودن گاز چک کنید. پس از بررسی باز بودن شیر، فشار گاز نیز چک شود تا کم نباشد.

  بررسی نویز دستگاه :

  از دلایل بروز ارور E01 یا E1 در دستگاه بوتان نویز های ناشی از سایر وسایل است ،برای رفع این مشکل وسایل برقی و لامپ های کم مصرف اطراف پکیج را خاموش کنید ،اگر ارور برطرف شده آن دستگاه یا لامپ را از آنجا جابه جا کنید.

  بررسی میله یون :

  همانطور که گفته شد، یکی از عوامل بروز ارور E01 در پکیج، معیوب بودن میله یون یا همان الکترود یون است. این قطعه کار شناسایی شعله را انجام می‌دهد و صحیح سوختن را کنترل می‌کند.

  • در صورتی که این قطعه معیوب شود، ارور E01 پکیج بوتان را شاهد خواهید بود و ممکن است پکیج دائما روشن و خاموش شود و در نتیجه آب گرم نشود.
  • برای بررسی، باید اتصال این قطعه با بدنه و بخش سرامیکی چک شود. درواقع نباید اتصالی بین آن‌ها وجود داشته باشد.
  • در صورتی که این قطعه معیوب باشد، باید برای تعویض و یا تعمیر آن به دست تکنسین ماهر اقدام کنید.
  • اگر این موارد چک شد و ارور e1 یا e01 پکیج بوتان برطرف نشد، باید از تعمیرکاران متخصص در این زمینه کمک بگیرید. در این صورت به طور حرفه‌ای عیب‌یابی و رفع عیب را انجام دهد.

  جریان برق و ارور پکیج :

  بهتر است هنگام بررسی منشا عیب و بروز ارور E01 پکیج بوتان، جریان برق را نیز چک کنید و یک بار جریان برق را قطع و وصل کنید؛ ممکن است مشکل برطرف شود. همچنین دقت کنید که پکیج محافظ برق داشته باشد

  برای فهمیدن علت دقیق ارور E01 باید پکیج را باز کنید وب ه دقت به عملکرد آن نگاه کنید ،هنگام جرقه زنی به الکترود نگاه کنید که آیا از پایین الکترود جرقه برخورد می کند یا خیر.اگر این اتفاق رخ می‌دهد نیاز به تعویض جرقه زن خواهید داشت.

  دو دلیل دیگر برای ارور E01 یعنی خرابی برد الکترونیک و همچنین خرابی میله یون باید به شکل تخصصی بررسی شوند. بهترین راه برای اینکه میله یون را تست کنید، استفاده از یک میله یون جدید خواهد بود. سعی کنید میله یون قبلی را قبل از تعویض به‌خوبی با سمباده تمیز نمایید.معمولاً تمیز کردن میله یون با استفاده از سنباده بیش از ۵۰ درصد مواقع، مشکل به وجود آمده را برطرف خواهد کرد.

  اگر شیر برقی گاز دچار مشکل شود و قابلیت عملکرد صحیح خود را از دست بدهد نیز در پکیج های مختلف بوتان ارور E01 را مشاهده خواهید نمود.
  برای مطالعه مقاله ارور E44 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  کد خطای E02 یا E2 پکیج بوتان:

  بروز ارور E02 در پکیج بوتان به معنی فعال شدن ترموستات حد یا کلید حرارتی، ارور E2 در تمام مدل‌های پکیج های بوتان دارای همین توضیح می‌باشد، کلید حرارتی و یا ترموستات حد یکی از سنسورهای اصلی پکیج است که در حالت عادی غیر فعال می‌باشد و مدار آن وصل هست و به محض رسیدن دمای دستگاه به محدوده 105 تا 110 درجه سانتیگراد این کلید فعال شده و مدار قطع می‌شود و برد کنترل با خاموش نمودن دستگاه و نمایش خطای E2 ما را از مشکل بوجود آمده آگاه می‌سازد.

  بار دستگاه را چک کنید :

  ابتدا به سراغ بار دستگاه بروید ،عقربه را چک کنید بار حتما روی 1 باشد و کمتر از  آن را نشان ندهد.اگر عقربه بار عددی غیر از یک را نشان می دهد حتما بار پکیج را تا 1 بالا بیاورید.

  دلیل بالا رفتن دمای پکیج :

  • بسته بودن شیرهای رفت و برگشت زیر پکیج و یا شیرهای رادیاتورها (در حالت زمستان)
  • کثیف بودن توری صافی برگشت
  • یکسره شدن فلوسوئیچ پکیج دیواری
  • گیرپاژ بودن و یا سوختن پمپ سیرکولاسیون
  • سوختن شیر موتوری پکيج
  • گرفتگی مبدل ثانویه و مدار سیستم
  • وجود قطعی در مدار
  • خرابی کلید حرارتی مبدل و نیاز به تعویض آن

  نکته :
  بسیاری از تعمیرکاران در مواجه با این ارور اقدام به تعویض سنسور حد میکنند که این کار امری اشتباه است .چرا که مشکل اصلی در بیشتر موارد یکی از موارد بالاست.

  کد خطای E03 یا E3 پکیج بوتان:

  علت بروز ارور E03:

  • علت ارور e03 در پکیج پرلا بوتان، می‌تواند معیوب شدن پرشر دود، مجموعه فن و ترموستات دود باشد.
  • معیوب بودن پرشر دود
  • معیوب بودن ترموستات دود پکیج
  • عدم عمل کردن مجموعه فن دستگاه
  • اشکال در دودکش و انسداد در مسیر آن
  • معیوب بودن برد الکترونیک

  پرشر دود:

  از آنجایی که علت بروز این ارور پرشر دود است به سراغ عملکرد پرشر دودو میرویم:طراحی پرشر دود با دو قطعه زیر صورت گرفته است:

  • میکروسوئیچ
  • دیافراگم

  این قطعه درواقع نقش کنترل کردن موادی را دارد که از سوختن حاصل شده‌اند. درواقع این کار را با بررسی باز و یا بسته بودن مسیر دودکش پکیج انجام می‌دهد، و در صورتی که این مسیر به هر دلیلی بسته باشد، دود در پکیج بوتان تجمع پیدا می‌کند و ارور e3 پکیج بوتان ظاهر می‌شود.

  انسداد مسیر دودکش :

  مسیر دودکش به دلایل مختلف می‌تواند انسداد پیدا کند و دلیل برای ظاهر شدن ارور e3 یا e03 پکیج بوتان باشد. مسیر دودکش را از نظر انسداد با سنگ و زباله و یا آشیانه پرندگان بررسی کنید. همچنین قرار گرفتن آن در شرایط باد و طوفان، می‌تواند مشکل‌ساز شود.

  معیوب بودن ترموستات دود پکیج :

  • ترموستات دود پکیج، نقش در خارج شدن دود از محفظه پکیج را به عهده دارد، و از آن جایی که ارور e3 یا e03 پکیج بوتان به دلیل تجمع دود در محفظه ایجاد می‌شود، این قطعه نقش مهمی را در جلوگیری از بروز این خطا ایفا می‌کند.
  • درواقع عملکرد آن بدین صورت است که با افزایش دمای کلاهک دود به بالای هفتاد و پنج درجه، پکیج خاموش می‌شود. در صورتی که پکیج خاموش نشود، دود تجمع پیدا می‌کند.
  • در صورتی که مسیر دودکش بسته باشد، دود به داخل محفظه پکیج برمی‌گردد و این ترموستات یا درواقعا بهتر است بگوییم سنسور دود، باعث خاموشی پکیج می‌شود. اگر آسیب ببیند و معیوب شود، باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب برطرف شود.

  کد خطای E04 یا E4 پکیج بوتان:

  اگر مدل پکیج بوتان شما، پرلا است و این ارور برای شما نمایان شد، یعنی فشار آب در مدار گرمایش دستگاه قابل قبول نیست.این به معنی فشار بالا و یا خیلی پایین فشار اب است.

  فشار آب ساختمان را چک کنید:

  فشار آب ورودی به ساختمان را چک کنید ، و مطمئن شوید که مشکل از فشار آب نیست.

  اطمینان از سلامت شیر پرکن :

  خرابی شیر پرکن یکی از دلایل بروز ارور E04 در پکیج است ،چرا که باعث تنظیم نشدن فشار آب شده که خرابی ها بسیاری را به دستگاه واردمیکند ،برای رفع این مشکل باید شیر پرکن را تعویض کنید.

  شرح اررور کدهای خطا (عیب یابی) پکیج دیواری بوتان مدل پرلا پرو Perla Pro 32RSi

  کد خطاعلت ایجاد/راهنما

  کد E01 1- عدم تشکیل شعله ( شیر گاز . جرقه زنی . حسگر )

  2- شعله تشکیل نمی شود که سه دلیل دارد یا شیرگاز مشگل دارد یا جرقه زدن خوب عمل نمی کند یا حسگر شعله ایراد دارد.

  کد E02 1- قطعی ، خرابی یا عمل کردن کلید حرارتی

  2- در مدار قعطی وجود دارد یا کلید حرارتی مبدل عمل کرده است و ایراد دارد.

  کد E03 1- اشکال در پرشر دود ، مجموعه فن ، ترموستات دود

  2- پرشر دود خروجی دچار مشگل شده یا ترموستات دود ایراد پیدا کرده یا کل مجموعه فن درست عمل نمی کند.

  کد E04 1- عدم وجود فشار آب در مدار گرمایش

  2- فشار مدار گرمایش به کتر از ۰٫۵ رسیده است و باید ان را افزایش داد.

  کد E06 1- قطعی NTC آبگرم مصرفی

  2- سنسور تشخیص دمای آب گرم مصرفی دچار مشگل شده است.

  کد E07 1- قطعی NTC گرمایش

  2- سنسور تشخیص دمای گرمایش ایراد پیدا کرده است.

  کد E11 1- حس شدن شعله قبل از ارسال فرمان برد به شیرگاز

  2- شیر گاز ایراد پیدا کرده یا برد مشگل دارد.

  دما + چشمک زن 1- عمل نمودن کلید فشار

  2- ترموستات ایمنی دود یا قطعی کابل متصل به آن

  3- کافی نبودن فشار آب مدار گرمایش

  ارور E04 پکیج بوتان مدل ورونا Verona

  اگر پکیج بوتان مدل ورونا ارور E04 را از خود بروز داد، مشکل مربوط به حداقل بودن میزان آب در مدار گرمایش است.

  راهکار برطرف کردن خطا E04 وروتا

  برای رفع این ارور، ابتدا فشار دستگاه باید سنجیده شود. فشار نباید زیر 3 باشد. اگر فشار کمتر از این مقدار بود، باید با باز کردن شیر پرکن، فشار به میزان استاندارد و مطلوب برسد. این راهکار مربوط به زمانی است که دستگاه در حالت قفل موقت قرار گرفته باشد.

  1. اگر دستگاه در حالت قفل دائم قرار گیرد، ابتدا باید دستگاه در حالت راه اندازی دوباره قرار گیرد، (در واقع ریست شود) سپس شیر پرکن باز شود و فشار اندازه گیری شود و تا حدود یک و نیم بیاید.
  2. پس از آنکه فشار به این میزان رسید، شیر پرکن بسته شود و دستگاه روی یکی از حالت‌های زمستانی و یا تابستانی قرار گیرد. مس از این مرحله، دستگاه دوباره روشن شود تا ارور E04 پکیج بوتان برطرف شود.

  کد خطای E06 یا E6 پکیج بوتان:

  ارور E06 به دلیل در پکیج بوتان مدل پرلا می تواند به دلیل قطعی ان تی سی آب گرم مصرفی باشد.

  NTC پکیج را چک کنید :

  برای رفع این ارور توصیه میکنیم ،حتما از یک متخصص تعمیر پکیج بوتان بخواهید پکیج شما را چک کند.چرا که برای رفع این ارور لازم به تعویض NTC پکیج است.

  کد خطای E07 یاE7 پکیج بوتان

  ۱- قطعی NTC گرمایش
  ۲- سنسور تشخیص دمای گرمایش ایراد پیدا کرده است.

  کد خطای E09 پکیج بوتان

  پکیج در حالت عادی عملکرد نرمالی دارد که روی یک دمای مشخص کار میکند ،. خطا E9 پکیج بوتان خطایی است که در اثر بالا رفتن دمای پکیج تا 95 درجه رخ می‌دهد و به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود. یکی از این دلیل‌ها مشکل در پمپ پکیج است. اشکال در پمپ باعث می‌شود که فرایند جریان آب از سمت رادیاتورها به پکیج و برعکس به‌طور صحیح صورت نگیرد و آب در داخل پکیج باقی بماند. به این ترتیب دمای آب بالا رفته و به حد بحرانی 95 درجه می‌رسد. این مشکل تنها از طریق تعویض پمپ قابل حل است. بنابراین با دست‌کاری پکیج مشکل را بیشتر نکنید.

  رسوب زدایی پکیج بوتان:

  مبدل‌های حرارتی در پکیج بوتان وظیفه ایجاد تعادل دمایی در میان آب برگشتی از رادیاتورها و آب ورودی به آن‌ها را دارند. اصلی‌ترین دلیل اختلال در عملکرد مبدل حرارتی رسوب گرفتن آن است. به همین دلیل در صورتی که منشا مشکل مبدل حرارتی تشخیص داده شد باید در اولین فرصت آن را رسوب‌زدایی کنید. حتما پیش از شروع عملیات رسوب‌زدایی گاز و برق پکیج را قطع کرده و مبدل را خارج سازید،برای این کار حتما بایکی از نمایندگی های تهران سرویس برای رسوب زدایی پکیج خود در تماس باشید.

  در صورتی که مبدل و پمپ هر دو سالم بودند، باید شیر رفت و برگشت را چک کنید. در صورت بسته بودن شیر آن را باز کنید تا آب گرم داخل پکیج به موتورخانه برگشته و پس از رسیدن به تعادل دمایی مجددا وارد پکیج شود. در نهایت علت بروز خطا E9 را باید در ترموستات جست‌وجو کنید. در صورتی که مشکل از این بخش باشد، باید وظیفه تعویض ترموستات را به تعمیرکاران مجرب سپرد. در پکیج ترموستات وظیفه دارد در صورت بیشتر شدن دمای پکیج از حد 52 درجه آن را خاموش کند تا دمای آب به حد مجاز برگردد. در صورتی که دمای آب به 95 درجه برسد یعنی وضعیت ترموستات چندان به سامان نیست و باید مورد بررسی قرار گیرد.

  کد خطای E11 پکیج بوتان:

  اررو E11 ّبه دلیل اینکه شعله قبل از ارسال فرمان برد به شیر گاز حس شده است ، به روی نمایشگر ظاهر میشود.برای حل کردن این مشکل باید به سراغ شیر گازی و برد پکیج برویم.

  علل بروز این مشکل:

  خرابی شیر گازی
  بروز نقص در برد پکیج

  کد خطای خطا E12 پکیج بوتان:

  کد مربوط به قطع شدن سیم مدولاتور شیر گاز :

  این کد خطا زمانی که سیم مدولاتور شیر گاز قطع شود نشان داده می شود. بروز مشکل در سیم پیچی می تواند باعث بروز این خطا در پکیج شود.

  کد خطای E28 پکیج بوتان:

  تکرار بیشتر از 5 بار یک خطا به صورت متوالی این ارور را فعال می‌کند. برای رفع آن برق ورودی دستگاه را چک کنید.

  دستگاه را ریست کنید:

  دستگاه را ریست کنید ،اگر مجدد این ارور روی دستگاه ظاهر شد ،حتما با تعمیرکار تماس حاصل نمایید.

  کد خطا E37 پکیج بوتان:

  پایین بودن ولتاژ برق ورودی دستگاه

  بسیاری از ارورهای موجود در مدل‌های ذکر شده، با کدهای خطای معرفی شده در قسمت قبلی مشابهت دارند و تنها تفاوتشان در حرف انگلیسی آن است که به جای A از E استفاده شده است. با این حال چند کد خطای جدید نیز در این سری از مدل‌های پکیج به چشم می‌خورد.
  به همین دلیل به صورت اختصار به معرفی دیگر کد خطاهای پکیج می‌پردازیم:

  کد خطای E01 یا E1 در پکیج : عدم تشکیل شعله به دلیل نبود گاز، خرابی جرقه‌زن و…
  کد خطای E02 یا E2 پکیج: خرابی کلید حرارتی پکیج و فعال شدن ترموستات حد
  ارور E03 یاE3: بروز مشکل در تهویه هوای داخل پکیج به علت خرابی پرشر دود با فن پکیج
  کد E04 یا E4 در پکیج : کمبود یا وجود بیش از حد آب در پکیج
  ارور E06 یا E6 در پکیج: خرابی سنسور NTC در آب گرم مصرفی
  کد خطای E07 یاE7: خرابی سنسور NTC در آب گرمایش محیط
  ارور E09 در پکیج: این ارور در مواقعی به چشم می‌خورد که رادیاتور سرد است و نشان از عدم گردش آب در پکیج دارد.
  ارور E11: وجود شعله قبل از فرمان برد به دلیل خرابی برد یا شیر گاز
  کد خطا E12: این ارور به خرابی سیم مدولاتور موجود در شیر برقی اشاره دارد که وظیفه آن تنظیم فشار گاز خروجی است.
  ارور E28 در پکیج: تکرار بیشتر از 5 بار یک خطا به صورت متوالی این ارور را فعال می‌کند. برای رفع آن برق ورودی دستگاه را چک کنید.
  کد خطا E37: پایین بودن ولتاژ برق ورودی دستگاه
  کد خطا E40 در پکیج ورونا: وجود نوسان در برق ورودی دستگاه
  ارور E41 در پکیج : خاموش شدن مکرر مشعل( بیش از 6 بار)
  کد خطا E42: خرابی یا گیر کردن دکمه‌های برد
  کد خطا E43: عدم ارتباط با ریموت کنترل پکیج
  ارور E44: باز بودن بیش از حد شیر گاز پکیج قبل از تشکیل شعله
  کد خطا E62: کالیبره شدن شیر گاز در حین تعویض برد
  ارور E72: پایین بودن دمای آب در مدار گرمایش و عدم واکنش NTC به دمای آن در مدت زمان 30 ثانیه
  کد خطا E80: خطای نرم افزاری به دلیل قدیمی بودن مدل برنامه
  کد خطا E81: وجود مشکل در احتراق پکیج، مسدود بودن خروجی دود یا ورود هوای آزاد به داخل دستگاه در هنگام روشن شدن
  ارور E82 و E83: عدم احتراق کامل در پکیج به صورت مداوم و وجود مشکل در مسیر خروجی دود
  ارور E84: بروز مشکل در احتراق به دلیل بالا بودن ظرفیت پکیج
  کد خطا E98: وجود مشکل نرم افزاری در هنگام راه‌اندازی پکیج
  کد خطا E99: وجود خطای عمومی در پکیج

  هزینه تعمیر برد پکیج بوتان مدل پرلا :

  هزینه تعمیر برد پکیج بوتان کاملا به اروری که نمایش میدهند وابسته است ، و نمیتوان برای آن هزینه ی ثابتی در نظر گرفت ،برای مشاوره و اطلاع از قیمت تعمیر برد خود با کارشناسان تهران سرویس در تماس باشید.

  آیا همه ی بردها قابل تعمیر است؟

  در پاسخ به این سوال باید گفت بله تا زمانی که آی سی برنامه برد شما دچار مشکل نشود ،میتوان آن را تعمیر کرد.

  علامت زنگوله در پکیج بوتان پرلا پرو:

  این پکیج به کلید ایمنی مجهز است که در صورت مسدود شدن مسیر دودکش یا بروز مشکل در مدار تخلیه دود و یا مکش هوا، دستگاه را به طور خودکار خاموش می‌کند.
  در این حالت، مشعل خاموش می‌شود و علامت زنگوله در پکیج بوتان پرلا پرو روی نمایشگر دیجیتال چشمک می‌زند. همچنین، چراغ LED نیز چشمک می‌زند. فن همچنان به کار خود ادامه می‌دهد. اگر مشکل در مدار تخلیه دود و یا مکش هوا ظرف مدت 10 دقیقه برطرف نشود، سیستم قفل دستگاه فعال می‌شود.
  در این حالت، کد E03 روی نمایشگر دیجیتال ظاهر می‌شود و چراغ LED نیز چشمک می‌زند. اگر مشکل ظرف مدت 10 دقیقه برطرف شود، دستگاه به طور خودکار به کار خود ادامه می‌دهد.

  رفع عیب پکیج بوتان مدل پرلا و پرلا پرو در شمال تهران:

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  رفع عیب پکیج بوتان مدل پرلا و پرلا پرو در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  رفع عیب پکیج بوتان مدل پرلا و پرلا پرو در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  رفع عیب پکیج بوتان مدل پرلا و پرلا پرو در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  رفع عیب پکیج بوتان مدل پرلا و پرلا پرو در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.
  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج بوتان خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج بوتان
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس