ارورهای کولر گازی بکو Beko

ارورهای کولر گازی بکو (Beko air conditioner error) گر شما قصد عیب یابی و تعمیر کولر گازی بکو خود را دارید ،تا انتهای مقاله با ما همراه شوید، تا با هم به بررسی کدخطا کولر گازی بکو و راه های برطرف کردن آنها بپردازیم.
شما با استفاده از این مقاله میتوانید به راحتی مشکلات جزئی پیش آمده در کولر گازی خود را برطرف نمایید ،اما به شما توصیه میکنیم در صورت بروز مشکلات اصلی در کولر گازی از دستکاری این وسیله خودداری کنید.
به یاد داشته باشید، در صورت نیاز به مشاوره رایگان مشخصات خود به همراه شماره تلفن همراه خود را برای ما ارسال کرده تا در کوتاه ترین زمان کارشناسان مجموعه تهران سرویس آنلاین با شما تماس حاصل نمایند.
سرویس کولر گازی به صورت سالانه و مستمر باعث افزایش طول عمر دستگاه کولر گازی و کاهش هزینه های ناشی از تعمیرات میشود.
برای دانلود فایل ارورهای کولر گازی بکو اینجا کلیک کنید.

تعمیر کولر گازی بکو :

تهران سرویس آنلاین با داشتن تعمیرکاران متخصص برند بکو بیش از 7 سال است، در زمینه تعمیر کولر گازی بکو در سطح تهران در حال فعالیت دارد.
استفاده از قطعات یدکی اصلی ، ضمانت 6 ماه و داشتن کمترین نرخ تعمیرات در تهران باعث شده روزانه بیش از 100 هزار نفر از خدمات این شرکت بهرمند شوند.
تخصص ما جلب رضایت مشتریان عزیز است ،کیفیت کار کارشناسان تهران سرویس آنلاین بر کسی پوشیده نبوده و مشتریان ما بعد از یکبار استفاده از خدمات این شرکت به عضویت دائم ما خواهند پیوست.
برای مطالعه مقاله علت گرم نکردن کولر گازی اینجا کلیک کنید.

لیست ارورهای کولر گازی بکو :

نمایش ارور بروی صفحه نمایشگر کولر گازی شما بیانگر بروز مشکل در یکی از قطعات دستگاه است. برای فهمیدن این موضوع که کدام یک از قطعات کولر گازی شما دچار مشکل شده باید حتماً لیست کاملی از ارور های کولر گازی را در اختیار داشته باشید و آنها را با ارور نمایش داده شده بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود تطبیق دهید. برخی از این ارور ها در منزل به راحتی قابل برطرف کردن بوده و برخی دیگر نیازمند آن است که یک تکنسین متخصص نسبت به بررسی دستگاه شما عزیزان اقدام کند.
در ادامه ما لیست کامل ارور های کولر گازی بکو را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم کافیست در صورت بروز مشکل در دستگاه خود ارور ایجاد شده را بررسی کرده و در صورت نیاز به کارشناس و متخصص با ما در ارتباط باشید.

کد خطا شرح خطا راهنمای رفع کد ارور
H1 این کد به معنی حالت یخ‌زدایی است. این یک کارکرد طبیعی است.
E5 کولر گازی را ریست کنید تا کد رفع گردد. اگر رفع نشد با نمایندگی تعمیرات تماس بگیرید.
U8 کولر گازی را ریست کنید تا کد رفع گردد. اگر رفع نشد با نمایندگی تعمیرات تماس بگیرید.
H6 کولر گازی را ریست کنید تا کد رفع گردد. اگر رفع نشد با نمایندگی تعمیرات تماس بگیرید.
C5 با نمایندگی تعمیرات تماس بگیرید.
F1 با نمایندگی تعمیرات تماس بگیرید.
F2 با نمایندگی تعمیرات تماس بگیرید.
E0 کابل ارتباط LED و برد اصلی فرمان
محافظ یونیت خارجی ( سوئیچ فشار باال ، حرارت بیش
از حد نرمال و سیم نول )
E2 ارتباط داخلی برد و برنامه ریزی EEPROM
E3 ارتباط برد اصلی و یونیت خارجی ، قطع بودن یا جا به
جایی سه فاز
F7 سنسور دمای داخلی (پنل)
F8 خطای ( عملکرد غیر عادی) سنسور اواپراتور یونیت داخلی
F9 خطای (عملکرد غیر عادی )سنسور کندانسور یونیت
بیرونی

دلایل بروز ارور در کولر گازی بکو :

 • به دلیل عملکرد کندانسور (یونیت خارجی) و اواپراتور (یونیت داخلی) کولر گازی سرمای کافی تولید نمی کند.
 • تولید صداهای غیرعادی و غیرعادی در حین کار کولر گازی.
 • کاهش قدرت پرتاب باد کولر گازی.
 • نشت آب از کولر گازی
 • کولر گازی در حین کار خاموش شود.
 • خروج باد گرم از کولر گازی .
 • کولر روشن است اما بادی خارج نمیشود.
 • بدنه دستگاه دارای برق بوده و در معرض برق گرفتگی است.
 • مصرف انرژی بالای کولر گازی.
 • وجود یخ در لوله ها و کنداسور کولر گازی.
 • شارژ کولر گازی.
 • فن پنل داخلی کولر گازی کار نمی کند.
 • کولر اصلا کار نمی کند و حتی لامپ های یونیت داخلی روشن نمی شود.
 • دستگاه روشن می شود و کار می کند، اما پس از چند دقیقه در صورت ادامه کار فیوز خاموش می شود یا نسیم خفیفی می وزد.

عدم توجه به هریک از موارد بالا میتواند باعث بروز مشکلات اساسی در کولر گازی شما شود ،در صورت بروز ارور در کولر گازی خود ابتدا با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و مشکل را درمیان بگذارید.اقدامات خودسرانه میتواند خسارات مالی و جانی برای شما عزیزان به همراه داشته باشد.
برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی گری اینجا کلیک کنید.ارورهای کولر گازی بکو

اقدامات اولیه در صورت بروز ارور کولر گازی بکو :

گاهی اوقات نمایش برخی از این ارورها  مشکلات ساده و قابل  حل را نشان می دهد، که با برخی اقدامات اولیه قابل حل است.برخی از کولرهای گازی بکو پس از کار طولانی مدت بیش از حد گرم می شوند و ممکن است ، به اصطلاح دچار اورلود شوند. در این زمان بهتر است قبل از هر اقدامی کولر را خاموش کرده و دوشاخه را از پریز خارج کنید. بنابراین اگر کولر گازی شما دکمه هایی روی مدل دارد device.by همچنین برق داخل مدار را خاموش خواهید کرد.کولر را به مدت نیم ساعت در این حالت بگذارید تا حافظه و پردازنده کاملا تخلیه شود.با دنبال کردن مراحل شرح داده شده در بالا.شما کولر را بازنشانی کرده اید و دیگر نمی توانید کد خطا را با فعال کردن کولر گازی مشاهده کنید.اما در بعضی موارد کد خطا اندکی پس از تنظیم مجدد یا بلافاصله بعد از روشن کردن نمایش داده می شود، در این مرحله شما باید با تعمیرات مجاز کولر گازی بکو تماس حاصل نمایید.
برای مطالعه مقاله کولر گازی پرتابل اینجا کلیک کنید.

سرویس کولر گازی بکو :

سرویس کولر گازی هر ساله قبل از شروع فصل گرما باید انجام شود ، سرویس کولر گازی علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه شما باعث کاهش هزینه های تعمیراتی میشود .
سرویس کولر گازی بکو باید توسط کارشناس متخصص انجام گیرد ، چرا که برخی افراد در هنگام سرویس کولر گازی تنها به شستن یونیت داخلی و خارجی بسنده کرده و از انجام سایر موارد سرباز میزنند ،سرویس کولر گازی در تهران سرویس آنلاین شامل موارد :

  • شست و شوی یونیت داخلی
  • شست و شوی یونیت خارجی
  • بررسی میزان گاز دستگاه
  • بررسی وجود نشتی در کولر گازی
  • بررسی عملکرد صحیح قطعات
  • بررسی میزان مصرف برق کولر گازی

برطرف کردن ارور  کولر گازی بکو در شمال تهران :

با توجه به افزایش درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی در مناطق شمالی شهر تهران مجموعه تهران سرویس آنلاین اقدام به تاسیس شعبه شمال شهر با شماره تماس ۲۲۶۶۹۱۹۶ نموده است.
این شعبه به صورت دو شفیت از ۹ صبح الی ۲۱ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.
شعبه شمال شهر تهران بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل در کنار شماست تا آسایش و آرامش را به خانه هایتان برگرداند.
برای رزرو وقت در روزهای تعطیل بهتر است از قبل اقدام نمایید.

برطرف کرن ارور کولر گازی بکو در غرب تهران:

تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.برند کولر گازی شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

برطرف کردن ارور  کولر گازی بکو در شرق تهران :

پایتخت نشینان در مناطق شرق و جنوب شرقی برای ثبت درخواست تعمیرات کولرگازی و اسپلیت خود میتوانند در تمام طول هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین درخواست خود را ثبت نمایند.تکنسین های مجموعه در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر بوده و اقدام به تعمیرات اسپلیت شما عزیزان مینمایند.

برطرف کردن ارورهای کولر گازی  بکو در مرکز تهران :

متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی و  اسپلیت مشتریان عزیز مینمایند.شعبه مرکز تهران با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیز میباشند.اگر شما هم ساکن مناطق مرکزی تهران هستید، برای ثبت درخواست خدمات خود همین حالا با ما در تماس باشید.

برطرف کردن ارور کولر گازی بکو در جنوب تهران :

مشتریان عزیز ساکن مناطق جنوب تهران برای ثبت درخواست خدمات تعمیر اسپلیت و کولر گازی خود میتوانند، با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه اقدام نمایند.ارائه خدمات در شعبه جنوب تهران به صورت حضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند برای خرید قطعات کولر گازی و یا استفاده از خدمات تعمیرات حضوری ضمن هماهنگی های قبلی در این شعبه حاضر شوند.

منبع :Beko air conditioner error

لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/x77349

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس