ارورهای لباسشویی بهی

 • ارورهای لباسشویی بهی (behi washing machine errors) در این مقاله به بررسی ارورهای لباسشویی بهی پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.
  اگر ماشین لباسشویی بهی شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد. هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای لباسشویی بهی پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.
  شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور لباسشویی بهی توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات لباسشویی بهی جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر لباسشویی بهی:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مرم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل لباسشویی بهی فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر لباسشویی بهی خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه لباسشویی بهی:

  • تعمیر لباسشویی بهی
  سرویس لباسشویی بهی
  • نصب لباسشویی بهی
  •تعویض لاستیک درب لباسشویی بهی
  •تعمیر برد لباسشویی بهی

  علت بروز ارور در لباسشویی بهی:

  لباسشویی بهی به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • لرزش و حرکت لباسشویی بهی
  • تمیز نشستن ماشین لباسشویی
  • روشن نشدن ماشین لباسشویی
  • کار نکردن لباسشویی
  • مسدود شدن فیلتر لباسشویی
  • برق داشتن بدنه لباسشویی بهی
  • خاموش شدن ناگهانی لباسشویی
  • نشتی آب از لباسشویی
  • خرابی تایمر لباسشویی
  • خرابی میکروسوئیج درب
  • خرابی زبانه و قفل درب
  • خراب شدن دکمه استارت
  • مشکل در ورود آب به درون مخزن
  • خرابی برد لباسشویی
   ..

  اشاره کرد.
  ارورهای لباسشویی بهی

  لیست ارورهای لباسشویی بهی:

  شرکت‌های سازنده ماشین لباسشویی بهی از چراغ‌های LED یا کدها و ارورهایی که روی صفحه دیجیتال دستگاه ظاهر می‌شود، برای اطلاع یافتن کاربران از وضعیت دستگاه خانگی خود استفاده می‌کنند. این نشانه‌ها آخرین وضعیت دستگاه یا وجود ایرادی احتمالی در آن را نشان می‌دهد.
  یکی از بهترین راه‌های تعمیر یا تشخیص عیوب لوازم خانگی استفاده از دفترچه راهنما است. اما برخی از کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی بهی در دفترچه راهنما اشاره نشده‌است، پس بهتر است آن‌ها را در ذهن بسپاریم. همچنین اگر با کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی بهی آشنا باشید، در صورت مواجه با آن، اطلاعات بهتری برای توضیح به تعمیرکار خواهید داشت. در جدول زیر با انواع کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی بهی آشنا می‌شوید.
  برخی از این ارورها به راحتی در منزل قابل بررسی و برطرف کردن بوده و هرگز لازم نیست برای برطرف کردن ان ها با تکنسین متخصص تماس حاصل کرد اما برخی دیگر از ارورهای لباسشویی بهی باید توسط تعمیرکار بررسی و پیش از آسیب جدی به دستگاه برطرف شود.
  برای مطالعه مقاله ارور لباسشویی هیمالیا اینجا کلیک کنید.

  ارور یا کد خطا E1 لباسشویی بهی :

  شرح خطا : این کد خطا به عوامل مختلفی بسته گی دارد، وقتی با کد خطای E1 در ماشین لباسشویی بهی مواجه می شویم ممکن است : فشار آب کم باشد، هیدروستات معیوب باشد، ورودی آب با مشکل مواجه است، سیم کشی داخل مشکل دارد و…
  علت ایجاد ارور : وقتی کد خطای فوق پیش می آید، عملکرد دستگاه در بخش های مذکور بهم می ریزد.
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل با یک تکنسین متخصص در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی تماس بگیرید، زیرا برطرف کردن مشکل فوق نیاز به دانش تخصصی و تجربه کافی می باشد.

  ارور یا کد خطا E2 لباسشویی بهی :

  شرح خطا : وقتی ماشین لباسشویی به درستی عمل تخلیه را انجام ندهد با کد خطای E2 مواجه خواهیم شد.
  علت ایجاد ارور : وقتی پمپ تخلیه دستگاه معیوب باشد، مشکل فوق پیش خواهد آمد.
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل پمپ تخلیه ماشین لباسشویی، شلنگ اتصال را به دقت بررسی و عیب یابی نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی آزمایش اینجا کلیک کنید.

  ارور یا کد خطا E3 لباسشویی بهی :

  شرح خطا : وقتی آب ماشین لباسشویی بهی گرم نمی شود با کد خطای E3 مواجه خواهیم شد.
  علت ایجاد ارور : معمولا معیوب شدن ترموستات باعث بروز ارور فوق می شود، در این هنگام ، آب ورودی به دستگاه دمای مناسبی نخواهد داشت.
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل ترموستات دستگاه، پنل NTC، اتصالات و سیم کشی، ولتاژ ورودی برق به دستگاه را عیب یابی کنید، در نهایت با تعمیر و یا تعویض قطعه معیوب مشکل مربوطه را برطرف کنید.

  ارور یا کد خطا E4 لباسشویی بهی :

  شرح خطا : وقتی با خطای سرریزشدن آب از ماشین لباسشویی بهی مواجه هستیم، کدخطای E4 بروی نمایشگر دستگاه نمایان خواهد شد.
  علت ایجاد ارور : معمولا وقتی خطای سرریز شدن آب برای دستگاه پیش می آید، دستگاه روند شستشو را آغاز نمی کند، در مواقعی با نشت آب نیز روبرو خواهیم بود.
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل لوله فاضلاب متصل به دستگاه، اتصالات ، شلنگ ورودی آب، سنسور سنجش سطح آب و برد الکترونیک دستگاه را به دقت بررسی و عیب یابی نمایید. (اگر دانش تخصصی و تجربه این کار را ندارید پیشنهاد میکنیم با یک تکنسین مجرب در زمینه تعمرات ماشین لباسشویی بهی تماس بگیرید.)

  ارور یا کد خطا E6 لباسشویی بهی :

  شرح خطا : وقتی ترموستات ماشین لباسشویی بهی معیوب شده باشد با ارور E6 مواجه خواهیم شد.
  علت ایجاد ارور : وقتی ترموستات دستگاه معیوب است، آب ورودی به لباسشویی گرم نمی شود.
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل خرابی و مقاومت پنل NTC، خرابی سیم کشی داخلی، برد الکترونیک مرکزی را به دقت عیب یابی و بررسی کنید، در نهایت پس از تشخیص قطعه معیوب را تعمیر و یا تعویض نمایید.

  ارور یا کد خطا E7 لباسشویی بهی :

  شرح خطا : وقتی سنسور تشخیص دما، حرارت بالا را تشخیص دهد با کد خطای E7 در ماشین لباسشویی بهی مواجه هستیم.
  علت ایجاد ارور : خرابی برد و سیم کشی داخلی می تواند باعث بروز ارور فوق شود.
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل بردالکترونیک دستگاه، سیم کشی و اتصالات آن را به دقت عیب یابی کنید.
  برای مطالعه مقاله ارور لباسشویی صنام اینجا کلیک کنید.

  ارور یا کد خطا E8 لباسشویی بهی :

  شرح خطا : وقتی دستگاه به درستی عمل آبگیری را انجام ندهد با کد خطایی فوق مواجه خواهیم شد.
  علت ایجاد ارور : وقتی دستگاه آبگیری نکند، روند شستشو آغاز نخواهد شد و در مواقعی اگر دستگاه روند شستشو را آغاز کند بعد از دقایقی متوقف خواهد شد.
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل شیر برقی، اتصالات ورودی آب، بخش فرمان دهی برد الکترونیک مرکزی ، سنسور سنجش سطح آب را به دقت عیب یابی و بررس کنید در نهایت قطعه معیوب را تعمیر و یا تعویض نمایید.

  ارور یا کد خطا E9 لباسشویی بهی :

  شرح خطا : وقتی دکمه را بیش از زمان مشخصی نگه دارید، و یا دکمه ای از پنل دستگاه به داخل گیر کرده باشد با کد خطای E9 مواجه خواهیم شد.
  علت ایجاد ارور : فرسودگی پنل دکمه ای دستگاه، موجب پدید آمدن مشکل فوق خواهد شد.
  راه حل : جهت برطرف کردن این مشکل ابتدا دستگاه را خاموش کنید، پنل دکمه ای دستگاه را با دقت باز کرده ،دکمه گیر کرده را آزاد کنید، در مواردی نیاز است ذغال پنل را تعویض نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای لباسشویی نف اینجا کلیک کنید.

  راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در لباسشویی بهی:

  ماشین لباسشویی را در محل خشک و خنک قرار دهید؛ چون گرما و رطوبت باعث کم‌شدن طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود. ماشین لباسشویی را در سطح صاف و تراز قرار دهید؛ چون سطح ناهموار موجب لق زدن بدنه و شکسته‌شدن دیگ ماشین لباسشویی می‌شود.
  ممکن بعد از مدتی ماشین لباسشویی، لباس هاتیان را تمیز نشویید. یکی از اصلی‌ترین مشکلات جمع‌شدن رسوب آب سخت و مواد شوینده است؛ بنابراین ماشین لباسشویی هرازگاهی به تمیزکاری احتیاج دارد. برای پاک‌سازی و ازبین‌بردن رسوب‌های آن از مواد جرم‌گیر ماشین لباسشویی استفاده کنید.
  واشر دور ماشین لباسشویی یکی از قطعاتی است که به‌شدت در معرض آسیب هست. معمولاً ذرات شوینده و نرم‌کننده مصرف شده در ماشین لباسشویی در کناره‌های واشر لاستیکی جمع می‌شود که باعث کم‌شدن طول عمر واشر می‌شود پس بهتر است هر هفته یک‌مرتبه واشر دور لباسشویی را با دستمال نمناک تمیز کنید.
  فیلتر لباسشویی در پایین دستگاه قرار دارد و از ورود آشغال‌های درشت به مسیر تخلیه جلوگیری می‌کند. اگر فیلتر را تمیز نکنید آب در دیگه ماشین لباسشویی باقی خواهد ماند. راه‌حل تمیزکردن آن استفاده از قرص جرم‌گیر هر شش ماه یکبار است.
  یکی از اشتباهاتی که اغلب افراد انجام می‌دهند بعد از خارج‌کردن کردن لباس از لباسشویی درب آن را می‌بندند. باز نگه‌داشتن درب ماشین لباسشویی بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه باعث خشک شدن رطوبت داخل ماشین و همچنین از رشد باکتری و کپک داخل ماشین جلوگیری میکند.
  تمیزنکردن جاپودری باعث رشد باکتری و همچنین تشکیل مواد سمی می‌شود که این مواد وارد چرخه لباسشویی و همچنین بدن ما می‌شود؛ بنابراین بهتر است هر چند وقت یکبار داخل جاپودری را تمیز کرده تا از بروز مشکلات جلوگیری کنیم.
  هر ماشین لباسشویی ظرفیت مخصوص به خود را دارد که روی دستگاه ذکر شده است. اگر حجمی بیشتر از ظرفیت آن لباس ریخته شود باعث خوب نچرخیدن ماشین لباسشویی و آسیب به دستگاه می‌شود. بهتر است همیشه به‌اندازه یک‌سوم ماشین لباسشویی، لباس داخل دیگ قرار دهید؛ چون لباس بعد از خیس شدن وزن زیادی می‌گیرد.
  برای مطالعه مقاله ارور لباسشویی بلومبرگ اینجا کلیک کنید.
  پیشنهاد می‌شود هر شش ماه یک‌بار به وضعیت ماشین لباسشویی خود رسیدگی کنید تا مطمئن شوید مشکلی ندارد این کار باعث افزایش طول عمر قطعات ماشین لباسشویی می‌شود.
  روی هر ماشین لباسشویی صفحه‌ای با تعدادی دکمه قرار دارد که می‌توانید برنامه شست شوی خود را انتخاب کنید و در صورت لزوم دور موتور و میزان دمای آن را تغییر دهید. از فشردن بیشتر دکمه‌ها اجتناب کنید؛ زیرا این کار باعث هنگ کردن دستگاه و سوختن برد آن می‌شود. همچنین از آب یا مایعات برای تمیزکردن صفحه‌کلید استفاده نکنید.
  ارورهای لباسشویی بهی

  برطرف کردن ارور لباسشویی بهی در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نماید و درخواست تکنسین لباسشویی بهی خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناس ما باشید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس به محل شما اعزام شده و نسبت به تعمیر لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  برطرف کردن ارور لباسشویی بهی در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی بهی خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس حاصل نمایید.شعبه غرب تهران مجموعه به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته در خدمت شما مشتریان عزیز بوده و به تعمیر لباسشویی بهی شما خواهد پرداخت. از زمان ثبت درخواست تا حضور کارشناس متخصص تنها یک ساعت طول خواهد کشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی بهی در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر لباسشویی بهی را در تمام مناطق شرق تهران در کوتاه ترین بازه زمانی با ارائه ضمانت نامه و داغی قطعات تعویضی انجام میدهد.تمامی خدمات مجموعه ما براساس نرخ اتحادیه بوده و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود.برای ثبت درخواست خود همین حالا با شماره تماس 77241505 تماس حاصل کرده و منتظر حضور کارشناسان ما باشید.

  برطرف کردن ارور لباسشویی بهی در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر لباسشویی بهی مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۶۵۹۳۳۸

  برطرف کردن ارور لباسشویی بهی در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب لباسشویی بهی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.در صورتی که پس از مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور لباسشویی خود نبوده اید، کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایید.در کمتر از 1 ساعت پس از ثبت درخواست کارشناس متخصص به محل شما اعزام شده و نسبت به رفع ارور لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل لباسشویی بهی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار لباسشویی بهی خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات لباسشویی بهی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکارلباسشویی بهی خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات لباسشویی بهی
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای لباسشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس