رد انتقال ویروس کرونا از طریق کولر گازی

رد انتقال ویروس کرونا از کولر گازی

فهرست مطالب:

 • استاد دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: با توجه به این که ویروس کرونا بیشتر در سطوح دیده می‌شود و هنوز ثابت نشده است که این ویروس در هوا وجود دارد، بنابراین کولرگازی و کولرماشینی نمی‌تواند عامل انتقال این ویروس باشد.رد انتقال ویروس کرونا از طریق کولر گازی  و پایان نگرانی های مردم در استفاده از کولر گازی.

  آقای دکتر کاظم ندافی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: انتقال ویروس کرونا از طریق خطرات ریز تنفسی توسط عطسه و سرفه است و هنوز انتقال این ویروس از طریق هوا به اثبات نرسیده است.

  برای مطالعه مقاله روشن کردن کولر گازی بدون ریموت کنترل اینجا کلیک کنید.

  وی ادامه داد:

  در جایی که بیماران کرونایی حتی بستری هستند این ریز قطرات در فاصله یک یا دو متر توانایی انتقال ندارند و نمی‌توانند خود را به کولر گازی برسانند از طرفی وجود فیلتر‌های کولرگازی مانع از ورود ویروس می‌شود ضمن این که توصیه کارشناسان این است که در هنگام استفاده از کولر‌های گازی فیلتر این کولر‌ها براساس دستورالعمل بهداشتی تغییر و ضد عفونی شود.

  آقای دکتر ندافی گفت:

  در خصوص کولر ماشین نیز تأکید می‌شود اگر حتی فرد بیماری وارد ماشین شود باید ماسک استفاده کند و کولر ماشین را در وضعیتی که هوا را از بیرون می‌گیرد و خنک می‌کند و به داخل ماشین می‌فرستد استفاده کنیم تا نگران استفاده از کولر گازی و کولر ماشین نباشند.

  استاد دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران با تأکید بر شستشوی مکرر دست‌ها و رعایت

  فاصله گذاری اجتماعی افزود:

  مردم نگران مسائلی که هنوز اثبات نشده است نباشند.استاد دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران با تأکید بر شستشوی مکرر دست‌ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی افزود:

  مردم نگران مسائلی که هنوز اثبات نشده است نباشند.باید در نظر داشته باشید با توجه به ثابت نشدن انتقال ویروس از طریق کولر های گازی مصرف کنندگان عزیز به صورت مرتب فیلتر های کولر گازی خود را شسته و سرویس نمایند تا کوچکترین ابهامی در این زمینه باقی نماند.

  برای سرویس کولرگازی های خود کافیست با تهران سرویس  تماس حاصل تا در کمترین زمان سرویس کولر گازی شما انجام شود.

  منبع:https://www.iribnews.ir/00BMwI

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس