ارورهای ماشین ظرفشویی میله

 • ارورهای ماشین ظرفشویی میله (mille Dishwasher errors) در این مقاله به بررسی ارورهای ظرفشویی میله پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.اگر ماشین ظرفشویی میله شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد. هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای ظرفشویی میله پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور ظرفشویی میله توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات ظرفشویی میله جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر ظرفشویی میله:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مردم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل ظرفشویی میله فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر ماشین ظرفشویی میله خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه ظرفشویی میله:

  • تعمیر ظرفشویی میله
  • سرویس ظرفشویی میله
  • نصب ظرفشویی میله
  •تعویض لاستیک درب ظرفشویی میله
  •تعمیر برد ظرفشویی میله
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی کندی اینجا کلیک کنید.
  مراحل ارائه خدمات در تهران سرویس آنلاین

  علت بروز ارور در ظرفشویی میله:

  برخی از مدل‌های ظرفشویی میله با صفحه نمایش دیجیتال هستند و ممکن است یک کد خطا نشان دهند. این کد معمولاً در دفترچه راهنمای کاربری یا ادامه ی مقاله آورده شده است. با استفاده از این کد، می‌توانید بیشتر درباره مشکل و راه‌حل‌های آن بدانید.

  • ایراد در شیر آب ورودی دستگاه
  • ایراد در شیر برقی
  • ایراد سنسور بررسی سطح آب
  • گرفتگی شیلنگ ورودی
  • فشار کم آب شهری
  • نصب غیر اصولی دستگاه
  • اتصالات نادرست
  • ایراد در لاستیک درب دستگاه
  • چینش غیر اصولی ظروف
  • مشکل در پمپ تخلیه
  • مشکل در گرفتگی چاه فاضلاب
  • گرفتگی فیلترهای دستگاه
  • نقص در پمپ تخلیه
  • گرفتگی و رسوب در شلنگ تخلیه
  • نقص در محافظ برق دستگاه
  • نوسانات برق شهری
  • مشکلی در سیم کشی و فیوز ساختمان
  • ایراد در پریز برق
  • ایراد در برق ماشین ظرفشویی میله
  • معیوب بودن برد الکترونیکی

  لیست ارورهای ظرفشویی میله:

  ما در ادامه به برسی لیست ارورهای ماشین ظرفشویی میله پرداخته ایم تا ما عزیزان به راحتی بتوانید با مراجعه به این لیست دستگاه خود را عیب یابی و تعمیر کنید.در صورت نیاز به مشاوره و صحبت با کارشناس متخصص ماشین ظرفشویی میله با ما در تماس باشید.

  ارورهای ماشین ظرفشویی میله علت ارور
  F00 هیچ خطایی با این کد اعلام نمی شود
  F01 تشخیص اتصال کوتاه در مدار سنسور دما NTC
  F02 تشخیص مدار باز در مدار سنسور دما NTC
  F11 خطای تخلیه آب
  F12 و F13 خطای آبگیری
  F14 خطای آبگیری مربوط به بخش سوئیچ فشار هیتر
  F15 خطای آبگیری: دمای آب داغ ورودی پایین است
  F18 وضعیت ثابت فلومتر
  F19 فلومتر سفت شده و آزادانه نمی چرخد
  F24 ایرادات اتصالات رله هیتر
  F25 خطای نرسیدن به دمای مورد نظر
  F26 حفاظت از جوشیدن آب
  F32 قفل درب بسته نمی شود
  F33 قفل درب باز نمی شود
  F36 سوئیچ قفل درب خراب شده است
  F40 خطای الکترونیکی دستگاه
  F42 خطای ثبت فرکانس خطوط
  F47 خطای رابط الکترونیکی (بین BAE و SLT)
  F51 خرابی سوئیچ فشار دستگاه
  F52 سوئیچ فشار دستگاه حین گرمادهی ریست شد
  F63 خرابی شاتر کشویی
  F67 سرعت پمپ گردش آب پایین است
  F68 فعالیت موتور شستشو پس از خاموشی
  F69 انسداد پمپ شستشوی دستگاه
  F70 فعال شدن سوئیچ شناور (فلوتر) به دلیل تشخیص نشتی
  F78 خطای پمپ گردش آب
  F79 خطای برقراری ارتباط پمپ گردش آب
  F84 خطای موقعیت شاتر کشویی
  F85 تغییر سیگنال شاتر کشویی
  F86 اتصالات درب محفظه نمک
  F88 خطای سنسور کدورت سنج آب (توربیدیتی)
  F91 خطای مقدار بار درون دستگاه

  1- ارور F00 ماشین ظرفشویی میله

  علت: علت نمایش کد خطای F00 ماشین ظرفشویی Miele، مربوط به مشکلات و نقص های دستگاه نیست. کدخطای F00 جزو ارورهای ماشین ظرفشویی میله به حساب نمی آید و هیچ خطایی برای آن ثبت نشده است.
  راه حل: برای رفع کد خطای F00 ماشین ظرفشویی میله هیچ راهکاری وجود ندارد؛ زیرا کد خطای F00 به معنی خرابی و ایرادات دستگاه نیست و هیچوقت به عنوان ارور روی پنل دیجیتال نمایش داده نمی شود.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F00 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F00 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی ویرپول اینجا کلیک کنید.

  2- ارور F01 ماشین ظرفشویی میله

  علت: علت روبرو شدن با ارور F01 ماشین ظرفشویی میله، اتصال کوتاه بودن سنسور دمای دستگاه است.
  راه حل: به منظور برطرف کردن کد خطای F01 ماشین ظرفشویی میله، اتصالات ترمیستور یا همان سنسور دمای دستگاه را به دقت و با نگاهی ریزبینانه مورد بررسی قرار دهید تا محل اتصال کوتاه را بیابید، سیم کشی های معیوب مثل سیم کشیده شده، سیم های شل یا پاره را بیابید و آنها را تعویض کنید. در نهایت اگر نمایش ارور F01 ادامه دار بود خود سنسور را تعویض کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F01 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F01 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل مدار باز شدن سنسور دمای دستگاه
  تعمیر ارور ماشین ظرفشویی میله

  3- ارور F02 ماشین ظرفشویی میله

  علت: دلیل برخورد با ارور F02 ماشین ظرفشویی میله، مدار باز شدن سنسور دمای دستگاه است که می تواند مربوط به سیم کشی های بین سنسور و برد اصلی یا ایرادات خود سنسور باشد.
  راه حل: برای آنکه بتوانید ارور F02 ماشین ظرفشویی Miele را رفع کنید، در قدم اول دستگاه را از برق بکشید و به سراغ اتصالات بین ترمیستور و برد الکتریکی دستگاه بروید. رشته سیم های آسیب دیده را جایگزین کنید و اگر مشکل ادامه دار بود، سنسور دما را تعمیر کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F02 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F02 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل مدار باز شدن سنسور دمای دستگاه

  4- ارور F11 ماشین ظرفشویی میله

  علت: علت مواجه شدن با ارور F11 ماشین ظرفشویی میله، تشخیص خطای تخلیه آب از محفظه شستشو به دلایلی مثل گرفتگی شلنگ تخلیه، فیلتر یا پمپ تخلیه یا حتی کم بودن فشار آب است.
  راه حل: یک راهکار مناسب برای رفع کد خطای F11 ماشین ظرفشویی میله این است که مسیر خروج آب از محفظه شستشو را کاملاً باز کنید. بررسی کنید هیچ گونه گرفتگی در مسیر جریان آب در شلنگ وجود نداشته و فیلتر تخلیه تمیز و آزاد باشد. اگر می بینید تجمع کثیفی ها و آلودگی ها راه خروج آب را بسته، فیلتر و شلنگ را بشویید و پس از نظافت کامل، مجدداً آنها را نصب کنید. در نهایت عملکرد پمپ تخلیه را مورد بررسی قرار دهید. ممکن است نیاز باشد پمپ را تمیز کنید یا اصلا آن را جایگزین کند.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F11 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F11 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل تشخیص خطای تخلیه
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی زانوسی اینجا کلیک کنید.

  5- ارور F12 و F13 ماشین ظرفشویی میله

  علت: اصلی ترین علت نمایش ارور F12 یا F13 ماشین ظرفشویی Miele، وقوع خطای تامین آب است. برخی از عوامل موثر بر این مسئله عبارت اند از خرابی شیر برقی، بسته بودن دریچه توقف، گرفتگی فیلتر ورودی آب، پیچ خوردگی در شیلنگ ورودی آب، کم بودن فشار آب ورودی و خرابی فلومتر یا اتصالات و سیم کشی های آن.
  راه حل: برای رفع کد خطای F12 یا F13 ماشین ظرفشویی میله، در مرحله اول بررسی کنید جریان آب منزل وصل باشد و بعد شیر ورودی را تا انتها باز کنید. نگاهی به شیر برقی بیندازید و اگر احساس می کنید مسدود شده یا نقصی در اتصالات آن منجر به این نمایش کد خطای F12 یا F13 شده، آن را تعمیر یا تعویض کنید. اتصالات بین برد اصلی و فلومتر دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. در آخر اگر فشار آب کمتر از 0.3 بار باشد، به مشاوره حرفه ای از یک مهندس با تجربه نیاز دارید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F13 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F13 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل وقوع خطای تامین آب در پایان مرحله آبگیری

  6- ارور F14 ماشین ظرفشویی میله

  علت: علت روبرو شدن با ارور F14 ماشین ظرفشویی میله، تشخیص خطای آبگیری مربوط به بخش سوئیچ فشار هیتر است. از آنجا که سوئیچ فشار مسئول اندازه گیری و گرم کردن سطح آب درون دستگاه است، اگر با ایرادی مواجه شود، سطح آب درون دستگاه از حد مجاز فراتر خواهد رفت. انسداد سوئیچ فشار هیتر به علت گیر کردن اجسام خارجی یا عملکرد نامناسب پمپ گردش آب از مهمترین دلایل مواجهه با کد خطای F14 می باشد.
  راه حل: برای رفع کد خطای F14 ماشین ظرفشویی میله، در مرحله اول باید سوئیچ فشار هیتر را به همراه همه سیم کشی های متصل به آن چک کنیم و مطمئن شویم نه تنها چیزی در محل سوئیچ گیر نکرده، بلکه کلیه اتصالات سالم اند و درست کار می کنند. این سوئیچ در صورت خرابی باید تعویض شود. بررسی کنید چیزی در پمپ گردش آب گیر نکرده باشد و در صورت نیاز فضای داخل پمپ را تمیز کنید.صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F14 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F14 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل تشخیص خطای آبگیری مربوط به بخش سوئیچ فشار هیتر
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی هیوندای اینجا کلیک کنید.

  7- ارور F15 ماشین ظرفشویی میله

  علت: زمانی با کد خطای F15 ماشین ظرفشویی میله روبرو می شویم که دمای آب داغ ورودی به دستگاه پایین باشد (کمتر از 100 درجه سانتیگراد).
  راه حل: برای رفع کد خطای F15 ماشین ظرفشویی میله، باید منبع آب را بررسی کنید و علت پایین بودن دمای آب داغ ورودی را بیابید. اگر خودتان قادر به رفع ارور ماشین ظرفشویی میله نیستید، با مشاهده ی ارور F15، دوشاخه دستگاه را از برق بکشید و با مرکز تعمیرات تخصصی داره چاره تماس بگیرید
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F15 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F15 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل پایین بودن دمای آب داغ ورودی به دستگاه
  تعمیرات ارور ماشین ظرفشویی میله

  8- ارور F18 ماشین ظرفشویی میله

  علت: علتی که باعث برخورد با ارور F18 ماشین ظرفشویی Miele می شود، مربوط به وضعیت ثابت فلومتر است. در این شرایط دریچه ورودی آب زمانی که نباید باز باشد، باز است (با اینکه هیچ سیگنالی مبنی بر باز کردن آن توسط برد الکترونیک ارسال نشده است). در این شرایط حتی زمانی که شیر ورودی آب غیر فعال است، آب به داخل دستگاه جریان می یابد و فلومتر پالس می زند.
  راه حل: برای رفع کد خطای F18 ماشین ظرفشویی میله، فلومتر دستگاه را در کنار اتصالات و سیم کشی های آن خوب چک کنید. از کنار سیم های شل و وارفته یا کشیده و آسیب دیده عبور نکنید؛ همه دسته سیم های معیوب را جایگیزین کنید و اگر می بینید مشکل از خود فلومتر است، اقدام به تعویض آن کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F18 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F18 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل وضعیت ثابت فلومتر

  9- ارور F19 ماشین ظرفشویی میله

  علت: زمانی با کد خطای F19 ماشین ظرفشویی میله مواجه می شویم که فلومتر گیر کند و آزادانه نچرخد.
  راه حل: برای رفع کد خطای F19 ماشین ظرفشویی میله، اجزای فلومتر و اتصالات آن را به دقت مورد بررسی قرار دهید. در صورت نیاز اتصالات و سیم کشی های معیوب فلومتر را جایگزین کنید و مطمئن شوید هیچ یک از سیم های بین این بخش و برد الکتریکی آسیب دیده باقی نمانند. اگر می بینید نمایش ارور F19 ادامه دارد، با متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی میله تماس بگیرید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F19 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F19 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل گیرد کردن فلومتر دستگاه و عدم چرخش آن
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی حایر اینجا کلیک کنید.

  10- ارور F24 ماشین ظرفشویی میله

  علت: مهمترین عاملی که باعث نمایش کد خطای F24 ماشین ظرفشویی میله می شود، خطاهای مربوط به اتصالات رله دستگاه است. ارور F24 ماشین ظرفشویی میله زمانی نمایش داده می شود که اتصالات رله هیتر ذوب شوند و به هم بچسبند یا رطوبت در محل رله هیتر تجمع کند. البته فراموش نکنید که خرابی دوشاخه خروجی هیتر نیز می تواند از عوامل موثر بر نمایش کد خطای F24 باشد.
  راه حل: یک روش مناسب برای برطرف کردن کد خطای F24 ماشین ظرفشویی میله این است که قبل از هرکاری مستقیماً به سراغ رله هیتر دستگاه بروید و اگر می بینید درست عمل نمی کند، آن را تعویض کنید. به همین ترتیب نگاهی به سیم های این بخش بیندازید و اگر می بینید سیم ها ذوب شده و به هم جوش خورده اند، فوراً آنها را جایگزین کنید. مقاومت دوشاخه خروجی هیتر را اندازه بگیرید و اگر دیدید عدد به دست آمده کمتر از 10 مگا اهم است، هرچه زودتر سیم کشی های دوشاخه هیتر را تعویض کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F24 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F24 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل خطاهای مربوط به اتصالات رله دستگاه

  11- ارور F25 ماشین ظرفشویی میله

  علت: علت آنکه با کد خطای F25 ماشین ظرفشویی Miele مواجه شده ایم این است که دستگاه نتوانسته طی مدت زمان مشخص، دمای آب را به عدد مورد نظر برساند. عواملی مثل خرابی هیتر، خرابی رله هیتر یا افزودن مقدار زیادی شوینده می توانند در این مورد دخیل باشند. وجود کف زیاد در محفظه، فشار جریان آب را کم می کند و به این ترتیب بر عملکرد سوئیچ فشار هیتر تاثیر می گذارد. در شستشوهای بعدی، هیتر دستگاه فعال نمی شود و مایع کمک آبکشی نیز پخش نمی شود.
  راه حل: اگر به دنبال راهی برای رفع ارور F25 ماشین ظرفشویی میله هستید، در مرحله اول دستگاه را خاموش کنید و به سراغ هیتر و رله هیتر دستگاه بروید؛ این دو بخش را به همراه کلیه سیم های متصل به آنها مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده خرابی، اقدام به تعویض آنها کنید. کف اضافه درون محفظه را تخلیه کنید و در شستشوهای بعدی از مقدار شوینده کمتری استفاده کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F25 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F25 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل خرابی هیتر، خرابی رله هیتر یا افزودن مقدار زیادی شوینده
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی بهی اینجا کلیک کنید.

  12- ارور F26 ماشین ظرفشویی میله

  علت: دلیلی که منجر به نمایش کد خطای F26 ماشین ظرفشویی میله می شود، محافظت در برابر جوشیدن آب است. زمانی که درجه حرارت سنسور دمای NTC به دلایلی مثل خرابی سنسور یا بسته شدن رله هیتر، از 194 درجه فارنهایت (90 درجه سانتیگراد) فراتر رود، ارور F26 نمایش داده خواهد شد.
  راه حل: برای رفع کد خطای F26 ماشین ظرفشویی میله، ابتدا به سراغ سنسور دمای دستگاه و مهار دسته سیم های روی آن بروید. بررسی کنید تمام سیم کشی های بین سنسور و برد سالم باشند و اتصال کوتاه یا مدار باز نشده باشند. اگر می بینید علت خطا در محل سنسور دماست، آن را تعویض کنید؛ اما اگر سنسور سالم بود، باید به سراغ رله هیتر بروید و در این مرحله اتصالات این بخش را خوب چک کنید. در نهایت اگر ارور F26 برطرف نشد، برای عیب یابی تخصصی از یک نیروی متخصص کمک بگیرید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F26 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F26 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل خرابی سنسور یا بسته شدن رله هیتر
  برطرف کردن ارور ماشین ظرفشویی میله

  13- ارور F32 ماشین ظرفشویی میله

  علت: دلیل مواجهه با کد خطای F32 ماشین ظرفشویی میله این است که قفل درب دستگاه بسته نمی شود. قفل نشدن درب دستگاه معمولاً زمانی رخ می دهد که درب را به سرعت و محکم ببندیم. ممکن است درب دستگاه از ویژگی بسته شدن خودکار پشتیبانی کند و مشکل از این بخش باشد.
  راه حل: اگر می خواهید کد خطای F32 ماشین ظرفشویی میله را برطرف کنید، در اولین قدم باید سعی کنید درب دستگاه را به آرامی ببندید. قفل دستگاه را چک کنید و اگر می بینید میکروسوئیچ درب، گیره یا هر یک از اجزای قفل خراب شده، برای تعمیر یا تعویض آن از سرویس کاران حرفه ای کمک بگیرید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F32 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F32 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل بسته نشدن قفل درب دستگاه

  14- ارور F33 ماشین ظرفشویی میله

  علت: علت آنکه با کد خطای F33 ماشین ظرفشویی میله مواجه شده ایم، باز نشدن قفل درب دستگاه است.
  راه حل: یکی از روش های برطرف کردن ارور F33 ماشین ظرفشویی میله این است که به سراغ مجموعه قفل درب دستگاه بروید و پس از بررسی اتصالات و سیم کشی های آن، مطمئن شوید قفل سالم باشد و عملکرد درستی داشته باشد. هر کجا قطع شدن سیم کشی را مشاهده کردید یا متوجه خرابی برخی از قطعات قفل شدید، با مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F33 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F33 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل باز نشدن قفل درب دستگاه

  15- ارور F36 ماشین ظرفشویی Miele

  علت: دلیل روبرو شدن با کد خطای F36 ماشین ظرفشویی میله این است که سوئیچ قفل درب خراب شده است.
  راه حل: برای رفع ارور F36 ماشین ظرفشویی میله، سوئیچ قفل درب را بررسی کنید و پس از یافتن محل خرابی در این بخش یا اتصالات آن، در اولین فرصت آنها را تعمیر کنید. ممکن است نیاز باشد مجموعه قفل درب دستگاه را جایگزین کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F36 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F36 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل خراب شدن سوئیچ قفل درب دستگاه
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ اینجا کلیک کنید.

  16- ارور F40 ماشین ظرفشویی میله

  علت: عاملی که سبب برخورد با کد خطای F40 ماشین ظرفشویی میله می شود، مربوط به خطای الکترونیکی دستگاه است. مثلا اگر مشکلات و نقص های سخت افزاری دستگاه تشخیص داده شوند،‌ احتمال دارد با ارور F40 ماشین ظرفشویی میله روبرو شویم.
  راه حل: به منظور برطرف کردن ارور F40 ماشین ظرفشویی میله، باید در اسرع وقت بخش های الکترونیکی معیوب را بیابید و آنها را جایگزین کنید.‌ اگر کار به تعویض قطعات الکترونیکی دستگاه رسید، با توجه به تخصصی بودن این کار توصیه می کنیم با مراکز خدمات مشتریان تماس بگیرید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F40 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F40 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل خطای الکترونیکی دستگاه

  17- ارور F42 ماشین ظرفشویی میله

  علت: دلیل مواجه شدن با کد خطای F42 ماشین ظرفشویی میله، به خطای ثبت فرکانس سیم های دستگاه مربوط می شود. به احتمال بسیار زیاد منبع تغذیه آسیب دیده و عملکرد درستی ندارد.
  راه حل: برای برطرف کردن کد خطای F42 ماشین ظرفشویی Miele، پس از بررسی منبع تغذیه، اطمینان حاصل کنید که فرکانس سیم کشی ها در محدوده مجاز معین (50 ± 5 هرتز یا 60 ± 5 هرتز) قرار دارد. اگر موفق به عیب یابی ارور F42 نشدید، باید از یک برقکار مجرب کمک بخواهید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F42 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F42 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل خطای ثبت فرکانس خطوط
  تعمیر ارور ظرفشویی میله در تهران

  18- ارور F47 ماشین ظرفشویی میله

  علت: یکی از دلایلی که منجر به ارور F47 ماشین ظرفشویی میله می شود، وقوع خطای ارتباطی بین BAE و SLT است.

  راه حل: برای رفع کد خطای F47 ماشین ظرفشویی میله، پیشنهاد می کنیم زمانی که ارور F47 را روی پنل نمایشگر مشاهده کردید،‌ با مراکز خدمات و تعمیرات مجاز ماشین ظرفشویی میله تماس بگیرید تا کارشناسان فنی برای بررسی مشکلات برد الکترونیکی دستگاه در محل حضور یابند. حتی ممکن است نیاز باشد برد اصلی عوض شود.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F47 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F47 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل وقوع خطای ارتباطی بین BAE و SLT
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی کلور اینجا کلیک کنید.

  19- ارور F51 ماشین ظرفشویی میله

  علت: زمانی با کد خطای F51 ماشین ظرفشویی میله مواجه می شویم که خطایی در ارتباط با سنسور فشار هیتر رخ دهد. برخی از خطاهای سنسور فشار هیتر به شرح زیر می باشد:
  رله هیتر به طور کامل از کار افتاده یا اتصالات آن مدار باز شده باشد.
  شیر برقی رله هیتر ماشین ظرفشویی میله معیوب باشد.
  سیم های اتصال بین رله هیتر و برد الکترونیکی مدار باز شده باشد.
  سوئیچ فشار هیتر مدار باز یا اتصال کوتاه باشد.
  اجسام خارجی در سوئیچ فشار هیتر گیر کرده و آن را مسدود کرده باشند.
  راه حل: برای آنکه بتوانید کد خطای F51 ماشین ظرفشویی میله را در خانه رفع کنید، سوئیچ فشار هیتر را بررسی کنید و اگر متوجه اختلالی در عملکرد آن شدید، گرفتگی های آن را باز کنید، اتصالات سوئیچ را بررسی کنید و مطمئن شوید عاری از مدار باز یا اتصال کوتاه باشد. در نهایت اگر مشکل همچنان برقرار بود، برای تعویض این قطعه از مراکز خدمات و تعمیرات ماشین ظرفشویی میله کمک بخواهید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F51 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F51 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل خطایی در ارتباط با سنسور فشار هیتر

  20- ارور F52 ماشین ظرفشویی میله

  علت: عاملی که منجر به نمایش کد خطای F52 ماشین ظرفشویی Miele می شود، ریست شدن سوئیچ فشار هیتر حین گرمادهی است که ممکن است به یکی از دلایل زیر رخ دهد:
  مقدار بیش از حدی از مواد شوینده یا کمک شستشو توزیع شده است. فوم اضافی ایجاد شده است.
  سوئیچ فشار هیتر معیوب است.
  فشار پمپ خیلی کم است.
  یکی از ظرف های درون محفظه (مثلاً یک کاسه) واژگون شده و مقدار زیادی آب به محفظه ریخته است؛ این اتفاق باعث می شود فشار پمپ دستگاه کاهش یابد.
  راه حل: یک راه حل مناسب برای رفع ارور F52 ماشین ظرفشویی میله این است که پس از بررسی مقدار
  مایع شوینده و مایع کمک آبکشی، سعی کنید در شستشوهای بعدی مقادیر کمتری از آنها را اضافه کنید. سپس به سراغ سوئیچ فشار هیتر بروید و مطمئن شوید کاملاً سالم باشد و نقصی در اتصالات آن رخ نداده باشد.

  21- ارور F63 ماشین ظرفشویی میله

  علت: دلیل برخورد با کد خطای F63 ماشین ظرفشویی میله، تشخیص خطایی در ارتباط با موقعیت شاتر کشویی موتور است که باعث شده با وجود فعال شدن شاتر کشویی موتور،‌ تغییری در سیگنال سوئیچ موقعیت مشاهده نشود. هر زمان که نیاز به تغییر موقعیت باشد، موتور شاتر کشویی دوباره فعال می شود. عواملی مثل خرابی سوئیچ موقعیت، اتصال کوتاه و مدار باز شدن سیم های اتصال، خرابی دنده شاتر کشویی یا ایرادات درایو دستگاه (موتور سنکرون) می توانند منجر به نمایش ارور F63 ماشین ظرفشویی میله شوند.

  راه حل: اگر به دنبال راهکار مناسبی برای برطرف کردن کد خطای F63 ماشین ظرفشویی میله هستید، با توجه به پیچیدگی علت خرابی، توصیه می کنیم با مراکز خدمات مشتریان تماس بگیرید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود اینجا کلیک کنید.

  22- ارورF67 ماشین ظرفشویی میله

  علت: نمایش کد خطای F67 ماشین ظرفشویی Miele به ما هشدار می دهد که سرعت پمپ گردش پایین است. علت ارور F67 می تواند گیر کردن پمپ گردش و عدم چرخش آزادانه آن باشد. همچنین ممکن است سنسور تشخیص سرعت پمپ خراب شده یا اصلاً خازن پمپ سوخته باشد.

  راه حل: یکی از روش های برطرف کردن ارور F67 ماشین ظرفشویی میله این است که پمپ گردش آب را باز کنید و هرچه درون آن گیره کرده را تخلیه کنید. در مرحله بعد باید بتوانید عملکرد خازن پمپ را نیز چک کنید و اگر نیاز به تعمیر یا تعویض داشت، سریعا تر پیگیری کنید.

  23- ارور F68 ماشین ظرفشویی میله

  علت: منشاء کد خطای F68 ماشین ظرفشویی میله، مربوط به ادامه فعالیت موتور شستشو پس از خاموش شدن دستگاه است. ممکن است سنسور سرعت با اشکالی مواجه شده باشد یا خطایی در برد الکترونیکی منجر به نمایش کد خطای F68 شده باشد.
  راه حل: جهت رفع کد خطای F68 ماشین ظرفشویی میله، پس از بررسی کامل سنسور سرعت و اتصالات آن و اطمینان از اینکه هیچ ایرادی در این بخش وجود ندارد، تنها راهی که باقی می ماند تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی دستگاه است. توصیه می کنیم برای بررسی دقیق برد با همکاران ما در مرکز خدمات و تعمیرات داره چاره تماس بگیرید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F68 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F68 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل ادامه فعالیت موتور شستشو پس از خاموش شدن دستگاه

  24- ارور F69 ماشین ظرفشویی میله

  علت: دلیلی که منجر به نمایش کد خطای F69 ماشین ظرفشویی Miele می شود، گیر کردن اجسام خارجی در پمپ شستشوی دستگاه و مسدود شدن آن است. ارور F69 ماشین ظرفشویی میله معمولا نشان دهنده ی خرابی سوئیچ فشار و ایرادات رله هیتر می باشد.
  راه حل: برای رفع کد خطای F69 ماشین ظرفشویی میله، قبل از هرکاری دستگاه را باز کنید و به سراغ هیتر سوئیچ فشار و رله هیتر بروید. این دو بخش باید به دقت و با مهارت مورد بررسی قرار گیرند و از سلامت عملکرد آنها اطمینان حاصل شود. اگر نیاز بود، می توانید هر یک از این قطعات را جایگزین کنید. در ادامه پمپ شستشو را باز کنید و اجسام خارجی مثل بقایای غذا که در آن گیر کرده را خارج کنید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی هاردستون اینجا کلیک کنید.
  تعمیرات ارور ماشین ظرفشویی میله

  25- ارور F70 ماشین ظرفشویی میله

  علت: زمانی با ارور F70 ماشین ظرفشویی میله برخورد می کنیم که در پایه دستگاه آب تشخیص داده شود (وقوع نشتی) و به دنبال آن سوئیچ شناور (فلوتر) فعال شود.

  راه حل: برای برطرف کردن کد خطای F70 ماشین ظرفشویی میله، مسیر عبور آب در شیلنگ ها و لوله ها را خوب چک کنید و به دنبال محل نشتی باشید. اتصالات رزوه شده را تعمیر کنید و شلنگ های ترک خورده را جایگزین کنید. در مرحله سوئیچ شناور دستگاه را بررسی کنید و مطمئن شوید سالم باشد و نشتی را به اشتباه تشخیص نداده باشد. اگر موفق نشدید محل نشتی را بیابید، با همکاران ما در واحد خدمات و تعمیرات داره چاره تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

  26- ارور F78 ماشین ظرفشویی میله

  علت: نمایش کد خطای F78 ماشین ظرفشویی Miele به معنی خرابی و ایرادات پمپ گردش آب دستگاه است. احتمالاتی که می توان برای این مسئله در نظر گرفت، عبارت اند از:
  قطع اتصال بین برد الکترونیکی و پمپ گردش آب
  خرابی و ایرادات پمپ گردش آب (ولتاژ پایین، انسداد و غیره)
  خرابی مبدل فرکانس الکترونیک
  راه حل: برای برطرف کردن کد خطای F78 ماشین ظرفشویی میله، قبل از هرکاری به سراغ پمپ گردش آب دستگاه بروید و آن را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. هرچیزی که در پمپ گیر کرده را خارج کنید و مطمئن شوید عملکرد پمپ عاری از هرگونه عیب و ایراد باشد. در مرحله بعد باید سیم کشی ها و اتصالات بین پمپ و برد الکترونیکی بررسی شود. سیم کشی های خراب و آسیب دیده را هرچه سریع تر جایگزین کنید تا مشکل پیش آمده برطرف شود. اگر بعد از همه این اقدامات اصلاحی، نمایش کد خطای F78 باز هم ادامه دار بود،‌ به دلیل تخصصی بودن کار با تکنسین های مجرب مشورت کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F78 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F78 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل خرابی و ایرادات پمپ گردش آب دستگاه

  27- ارور F79 ماشین ظرفشویی میله

  علت: مشکلی که منجر به نمایش کد خطای F79 ماشین ظرفشویی میله می شود، تشخیص خطا و ایرادی در برقراری ارتباط پمپ گردش آب است. هر زمان تعامل بین مبدل فرکانس الکترونیکی پمپ گردش آب و برد الکترونیکی (SLT) بهم بخورد یا اختلالی در عملکرد مبدل و برد به وجود بیاید، با ارور F79 روبرو خواهیم شد.
  راه حل: اگر به دنبال راهی برای رفع کد خطای F79 ماشین ظرفشویی میله هستید، توصیه می کنیم با مشاهده ارور F79 برای بررسی تخصصی برد الکترونیکی دستگاه با مراکز خدمات و تعمیرات مجاز ماشین ظرفشویی میله نظیر مرکز داره چاره تماس بگیرید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی هایسنس اینجا کلیک کنید.

  28- ارور F84 ماشین ظرفشویی میله

  علت: مهمترین دلیل روبرو شدن با کد خطای F84 ماشین ظرفشویی Miele این است که شاتر کشویی با خطای موقعیت مواجه شده است. علت می تواند یکی از موارد زیر باشد:
  خرابی سوئیچ موقعیت
  خرابی درایو ماشین ظرفشویی میله (موتور سنکرون)
  ایرادات مکانیزم شاتر کشویی
  مدار باز شدن سیم های سنسور توربیدیتی
  راه حل: برای رفع ارور F84 ماشین ظرفشویی میله، پمپ گردش آب را به دقت چک کنید و چنانچه در عملکرد آن با خطاهای ریز و درشت مواجه شدید، پمپ را جایگزین کنید. سپس مطمئن شوید سیم کشی ها و اتصالات سنسور توربیدیتی (کدورت سنج آب) هیچ ایرادی ندارند و در صورت نیاز آنها را جایگزین کنید.

  29- ارور F85 ماشین ظرفشویی میله

  علت: علتی که باعث نمایش ارور ماشین ظرفشویی میله می شود، به خطای تغییر سیگنال شاتر کشویی مربوط است. در این شرایط با اینکه شاتر کشویی فعال نیست، تغییر سیگنال در سوئیچ موقعیت شناسایی شده است. اگر کد خطای F85 قبل از آغاز عملیات پمپ شستشو نمایش داده شود، برنامه شستشو متوقف شده و پمپ تخلیه فعال می شود. اما اگر بعد از شروع فعالیت پمپ خطا تشخیص داده شود، برنامه شستشو ادامه یافته و کد خطای F85 در پایان برنامه روی نمایشگر نشان داده خواهد شد. ممکن است سوئیچ موقعیت خراب شده یا نقصی در اتصالات آن به وجود آمده باشد؛ یا اینکه اشکالی در برد الکترونیکی دستگاه رخ داده باشد.
  راه حل: برای آنکه بتوانید کد خطای F85 ماشین ظرفشویی میله را در خانه برطرف کنید، در مرحله اول سوئیچ موقعیت را به خوبی مورد بررسی قرار دهید و عملکرد آن را ارزیابی کنید. اگر ایرادی در محل سوئیچ یا اتصالات آن مشاهده کردید، اقدام به تعویض آن کنید؛ اما اگر در محل سوئیچ همه چیز سر جای خودش بود، به سراغ برد الکترونیکی دستگاه بروید و علت خرابی را در محل برد جستجو کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله که ارور F85 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F85 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی میله به دلیل تغییر سیگنال شاتر کشویی

  30- ارور F86 ماشین ظرفشویی میله

  علت: دلیل مواجه شدن با کد خطای F86 ماشین ظرفشویی Miele، تشخیص ایراد و خطایی در محل اتصالات درب محفظه نمک دستگاه است. اگر این عیب در طول برنامه شستشو تشخیص داده شود، برنامه قطع می شود و پمپ تخلیه شروع به کار می کند؛ اما اگر قبل از شروع برنامه تشخیص داده شود، پیام بستن درب ظرف نمک روی صفحه نمایش اعلام می شود. مهمترین دلیل نمایش ارور F86 ماشین ظرفشویی میله، باز بودن درب محفظه نمک یا از بین رفتن مگنت درب است.

  راه حل: اگر می خواهید کد خطای F86 ماشین ظرفشویی میله را رفع کنید، درب محفظه نمک را بررسی کنید و اگر باز است آن را ببندید. اگر می بینید درب محفظه بسته نمی شود، آن را تعویض کنید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی کرال اینجا کلیک کنید.

  31- ارور F88 ماشین ظرفشویی میله

  علت: یکی از علت های نمایش ارور F88 ماشین ظرفشویی میله، اشکالات سنسور توربیدیتی یا همان سنسور کدورت سنج آب است. معمولاً زمانی که هیچ سیگنالی از سنسور توربیدیتی دریافت نشود یا وقتی سنسور اطلاعات اشتباه ارسال کند، با کد خطای F88 روبرو می شویم. در این شرایط یا خود سنسور آسیب دیده یا سیم های آن قطع شده اند.

  راه حل: برای رفع کد خطای F88 ماشین ظرفشویی میله، باید بتوانید با دقت سنسور توربیدیتی را چک کنید و پس از آنکه مطمئن شدید خود سنسور هیچ ایرادی ندارد، دسته سیم های آن را مورد بررسی قرار دهید و آنهایی که ایرادات جزئی دارند را تعمیر و آنهایی که کاملاً از بین رفته اند را جایگزین کنید.

  32- ارور F91 ماشین ظرفشویی میله

  علت: زمانی با کد خطای F91 ماشین ظرفشویی میله برخورد می کنیم که آب در بار محفظه جمع شده باشد و به همین علت عملیات آبگیری بعدی با موفقیت انجام نشود.

  راه حل: یکی از راهکارهای رفع ارور F91 ماشین ظرفشویی Miele این است که حین قرار دادن بار درون محفظه، آنها را طوری بچینید که آب در محفظه جمع نشود.
  تعمیر ارور ماشین ظرفشویی میله

  رفع مشکل صدای زیاد در ظرفشویی میله

  • احتمالا بازوهای آب‌پاش چرخش مناسبی ندارند.
  • حلقه چرخان دستگاه دچار مشکل شده است.

  رفع مشکل عدم تخلیه آب در ظرفشویی میله

  • چک کنید فیلتر گرفتگی نداشته باشد.
  • همچنین لوله تخلیه نیز باید بررسی شود تا مسدود نباشد.
  • شاید پمپ تخلیه دچار مشکل شده است.

  رفع مشکل شستشوی نادرست در ظرفشویی میله

  • میزان مواد شوینده را چک کنید.
  • ممکن است فیلترها جرم گرفته باشند.
  • به چیدمان ظروف دقت کنید تا مانع چرخش بازوی آبپاش نباشد.
  • اگر ظروف زیاد در ماشین چیده شده‌اند، ظروف را به درستی در دستگاه قرار دهید.
  • اگر مشکل برطرف نشد، با ما تماس بگیرید.

  رفع مشکل نچرخیدن قفسه‌ها در ظرفشویی میله

  • ممکن است غلتک‌های قفسه‌ها زنگ زده باشند.
  • گیر کردن قفسه ها به دلیل وجود مواد غذایی در مسیر آنها را نیز بررسی نمایید.

  رفع مشکل بوی نامطبوع در ظرفشویی میله

  • ممکن است سیستم تخلیه پر از باقی مانده مواد غذایی باشد.
  • بازوهای آبپاش نیز محلی برای جمع شدن باقی مانده مواد غذایی هستند.
  • دستگاه باید به صورت دوره ای هر چند وقت کاملا تمیز شود.

  رفع مشکل روشن نشدن ظرفشویی میله

  • قفل درب را چک کنید.
  • ممکن است موتور محرک یا سیم پیچ های آن معیوب شده باشد.
  • خرابی رله استارت موتور نیز عامل بروز این مشکل است.
  • با خرابی فیوز حرارتی، برق به برد کنترل دستگاه وارد نمی‌شود.
  • سیم دوشاخه دستگاه را نیز چک کنید.
  • خرابی برد کنترل را باید بررسی نمایید.
  • جهت بررسی و رفع مشکل از تکنسین‌های ما کمک بگیرید.

  رفع مشکل خاموش نشدن ظرفشویی میله

  • در صورتی که سنسور وجود رطوبت در دستگاه را تشخیص دهد مانع از خاموش شدن آن خواهد شد.
  • از این رو خرابی سنسور نشتی را بررسی کنید.
  • نشتی آب از دستگاه را نیز باید بررسی شود.

  رفع مشکل نشتی نمک در ظرفشویی میله

  • درب مخزن نمک باید بسته باشد.
  • ریختن نمک زیاد در مخزن نیز می تواند باعث بروز نشتی شود.
  • همچنین ممکن است مخزن شکسته باشد.

  رفع مشکل خرابی دکمه‌ در ظرفشویی میله

  • خرابی پنل فرمان را چک کنید.
  • ممکن است مشکل از تاچ پد دستگاه باشد.
  • خرابی برد الکتریکی را نیز باید چک کنید.

  رفع مشکل عدم توقف شستشو در ظرفشویی میله

  • مسدود شدن سیستم گردش آب را چک کنید.
  • ممکن است خرابی سنسور باعث بروز این ایراد شده باشد.
  • خرابی ترموستات را بررسی نمایید.
  • خرابی المنت نیز از ایراداتی است که می تواند این مشکل را به وجود بیاورد.
  • عدم اتصال دستگاه به آب گرم را نیز چک کنید.
  • کاهش فشار آب هم می تواند منجر به این ایراد شود.
  • کثیف شدن فیلتر دستگاه را نیز چک کنید.
  • خرابی عایق هم باید بررسی شود.
  • جمع شدن رسوبات را نیز از دیگر علت‌های این اتفاق است.

  رفع مشکل باقی ماندن لکه‌ها روی ظروف در ظرفشویی میله

  • ممکن است برنامه شستشوی نامناسبی انتخاب کرده باشید.
  • عدم استفاده از نمک در دستگاه هم مزید بر علت است.
  • عدم استفاده از مایع جلا دهنده در حین شستشو هم باید بررسی شود.
  • استفاده از مواد شوینده نامرغوب و بی کیفیت را نیز چک کنید.

  چگونه اقدام به رفع اخطار ماشین ظرفشویی میله در منزل نماییم؟

  امروزه بسیاری از ماشین های ظرفشویی از جمله ماشین ظرفشویی میله مجهز به برد الکترونیکی بوده و در صورت خرابی آلارم مربوط به آن ایراد بر روی صفحه نمایش دجیتالی ماشین ظرشویی ظاهر می شود. شما به کمک این کدهای خطا به سادگی میتوانید پی به نوع خرابی ظرفشویی میله برده و در سریع ترین زمان ممکن آن را برطرف نمایید. همچنین زمانی که ماشین ظرفشویی میله شما نیاز به رفع ایراد دارد، با شناختن کدهای خطا ماشین ظرفشویی میله خود، می توانید قبل از تماس گرفتن با تعمیرکار تا حدودی متوجه شوید که ماشین ظرفشویی شما در چه قسمتی با مشکل مواجه شده است.
  کدهای خطا یکی از ویژگی های بسیار خوب در ماشین ظرفشویی میله می باشند که کار تشخیص ایراد ماشین ظرفشویی را آسان می کند. در این مقاله کد آلارم ماشین ظرفشویی میله را برای شما به طور کامل شرح دادیم که با توجه به آن ها می توانید مشکلات جزئی و ساده دستگاه خود را رفع کنید.
  چگونه ارور ماشین ظرفشویی میله را برطرف کنیم

  برطرف کردن ارور ظرفشویی میله در شمال تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق شما پایتخت به‌منظور ثبت درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی خود می‌توانند از طریق تماس با شماره ۲۲۶۶۹۱۹۶ و یا چت آنلاین سایت اقدام نمایند.از زمان ثبت درخواست شما عزیزان تا حضور تکنسین تنها ۱ ساعت به طول خواهد انجامید.تیم تخصصی تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۱۰۰ تکنسین مجرب و حرفه‌ای در زمینهٔ تعمیرات ماشین ظرفشویی در کنار شماست تا کیفیت بالای خدمات را با کمترین هزینه تجربه کنید.گارانتی ۶ ماه خدمات ارائه شده تضمین گر کیفیت ماست.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی میله در غرب تهران:

  اگر شما عزیزان ساکن مناطق غربی پایتخت هستید، دیگر نگران تعمیرات ماشین ظرفشویی خود نباشید. تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبهٔ غرب تهران با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ امکان اعزام نیرو در کمتر از ۱ ساعت در تمام طول شبانه‌روز برای شما عزیزان فراهم کرده است.تعمیرات ماشین ظرفشویی توسط بهترین متخصصان پایتخت در کمترین زمان و با ارائه ضمانت‌نامه ۶ ماه خدمات صورت‌گرفته و شما عزیزان با دریافت کد اشتراک مجموعه می‌توانید از تخفیف‌های ویژه مشتریان مجموعه برخوردار شوید.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی میله در شرق تهران :

  شهروندان عزیز ساکن شرق و یا جنوب شرق تهران به جهت ثبت درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی خود با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مشخصات خود را ثبت نمایند.اعزام نیرو به‌تمامی مناطق شرق پایتخت در کمتر از ۱ ساعت امکان‌پذیر خواهد بود.شعبه شرق تهران به‌صورت ۲۴ ساعت پاسخگوی مشتریان عزیز بوده و ارائه تمام خدمات تعمیراتی با گارانتی ۶ ماه صورت خواهد گرفت.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی میله در مرکز تهران :

  یکی از مشکلات مشتریان عزیز ساکن مناطق مرکزی تهران وجود طرح ترافیک بوده که ارائه بسیاری از خدمات را برای این شهروندان با مشکل مواجه کرده است.اما متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی پایتخت حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی مشتریان عزیز می‌نمایند. تنها کافی است برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت مشخصات خود را ثبت نمایید.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی میله در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب ظرفشویی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.شعبه جنوب تهران باتوجه‌به درخواست بسیاری از مشتریان عزیز به‌صورت حضوری به ارائه خدمات تعمیراتی پرداخته و امکان خرید حضوری قطعات را نیز برای همکاران فراهم کرده است.پیش از حضور در این شعبه ضمن تماس قبلی ساعت مراجعه خود را فیکس نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل ظرفشویی میله فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار ظرفشویی میله خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات ظرفشویی میله ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار ظرفشویی میله خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات ظرفشویی میله
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای ظرفشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس