ارورهای ماشین ظرفشویی هایسنس

 • ارورهای ماشین ظرفشویی هایسنس (Hisense dishwasher errors) در این مقاله به بررسی ارورهای ظرفشویی هایسنس پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.اگر ماشین ظرفشویی هایسنس شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد. هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای ظرفشویی هایسنس پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور ظرفشویی هایسنس توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات ظرفشویی هایسنس جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر ظرفشویی هایسنس:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مردم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل ظرفشویی هایسنس فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر ماشین ظرفشویی هایسنس خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی کندی اینجا کلیک کنید.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه ظرفشویی هایسنس:

  • تعمیر ظرفشویی هایسنس
  • سرویس ظرفشویی هایسنس
  • نصب ظرفشویی هایسنس
  •تعویض لاستیک درب ظرفشویی هایسنس
  •تعمیر برد ظرفشویی هایسنس
  ارورهای ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت بروز ارور در ظرفشویی هایسنس:

  برخی از مدل‌های ظرفشویی هایسنس با صفحه نمایش دیجیتال هستند و ممکن است یک کد خطا نشان دهند. این کد معمولاً در دفترچه راهنمای کاربری یا ادامه ی مقاله آورده شده است. با استفاده از این کد، می‌توانید بیشتر درباره مشکل و راه‌حل‌های آن بدانید.

  • ایراد در شیر آب ورودی دستگاه
  • ایراد در شیر برقی
  • ایراد سنسور بررسی سطح آب
  • گرفتگی شیلنگ ورودی
  • فشار کم آب شهری
  • نصب غیر اصولی دستگاه
  • اتصالات نادرست
  • ایراد در لاستیک درب دستگاه
  • چینش غیر اصولی ظروف
  • مشکل در پمپ تخلیه
  • مشکل در گرفتگی چاه فاضلاب
  • گرفتگی فیلترهای دستگاه
  • نقص در پمپ تخلیه
  • گرفتگی و رسوب در شلنگ تخلیه
  • نقص در محافظ برق دستگاه
  • نوسانات برق شهری
  • مشکلی در سیم کشی و فیوز ساختمان
  • ایراد در پریز برق
  • ایراد در برق ماشین ظرفشویی هایسنس
  • معیوب بودن برد الکترونیکی
   برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی ویرپول اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای ظرفشویی هایسنس:

  ما در ادامه به برسی لیست ارورهای ماشین ظرفشویی هایسنس پرداخته ایم تا ما عزیزان به راحتی بتوانید با مراجعه به این لیست دستگاه خود را عیب یابی و تعمیر کنید.در صورت نیاز به مشاوره و صحبت با کارشناس متخصص ماشین ظرفشویی هایسنس با ما در تماس باشید.

  ارورهای ماشین ظرفشویی هایسنس علت ارور
  FA خرابی شیر برقی (آکوا استاپ)
  F04 مدت زمان گرمادهی طولانی شد
  F05 خرابی سنسور دمای آب
  F06 خطای تاکومتر موتور درایو
  F07 خطای ترایاک کنترلر موتور
  F12 و  F08 خطای مدار هیتر
  F13 LED باز شدن درب (Door Open) پس از شروع چرخه چشمک می زند
  F14 خطای EEPROM
  F15 مدار DRUM UP (در لباسشویی های درب از بالا) تشخیص داده نشد
  F21 خطای رابط کاربری (فقط برای رابط های کاربری هوشمند)
  F23 خرابی سوئیچ فشار
  F24 خطای مربوط به سرریز آب
  F26 خرابی درایور پمپ
  F27 خرابی رله معکوس
  F28 مشکل در قسمت Tapped Fieldموتور
  FOD تشخیص کف در طول چرخه شستشو
  UNB تشخیص بار نامتوازن درون دستگاه

  1- ارور FA ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: دلیلی که باعث نمایش کد خطای FA ماشین ظرفشویی Hisense می شود، خرابی شیر برقی یا همان آکوا استاپ دستگاه است. اگر پوشش آکوا استاپ در سینی پایینی دستگاه به مدت بیش از 30 ثانیه بسته باشد، خرابی این بخش تشخیص داده خواهد شد. در این شرایط درب، قفل باقی می ماند و پمپ تخلیه دائماً کار می کند.
  راه حل: برای رفع کد خطای FA ماشین ظرفشویی هایسنس، شیر برقی دستگاه را باز کنید، گرفتگی های درون آن را تخلیه کنید، اتصالات آن را چک کنید و اگر از کار افتاده آن را جایگزین کنید. در زمان نصب شیر برقی مراقب باشید اتصالات این بخش درست وصل شود.
  نمایش ارور FA در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل خرابی شیر برقی یا همان آکوا استاپ
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی بهی اینجا کلیک کنید.

  2- ارور F04 ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: علتی که منجر به نمایش کد خطای F04 ماشین ظرفشویی هایسنس می شود، طولانی شدن مدت زمان گرمادهی دستگاه است. اگر دمای آب در طول 40 دقیقه بعد از اولین مرحله گرمادهی چرخه، بیش از 35 درجه سانتیگراد افزایش نیابد، CCU کد خطای F04 را نمایش می دهد.
  راه حل: برای آنکه بتوانید کد خطای F04 ماشین ظرفشویی Hisense را برطرف کنید، به سراغ المنت حرارتی دستگاه بروید و بررسی کنید خرابی هیتر یا اشکالی در اتصالات آن باعث عدم گرمادهی نشده باشد. در صورت نیاز سیم های معیوب را جایگزین کنید و اگر می بینید هیتر عملکرد درستی ندارد، برای بررسی آن با متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی هایسنس تماس بگیرید.
  نمایش ارور F04 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل طولانی شدن مدت زمان گرمادهی دستگاه

  3- ارور F05 ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: مهم ترین دلیل برخورد با ارور F05 ماشین ظرفشویی هایسنس، خرابی سنسور دمای آب دستگاه است. اگر در طول گرمایش آب در چرخه شستشو، اعداد سنسور دمای آب (NTC) خارج از محدوده باشد، کد خطای F05 نمایش داده می شود.
  راه حل: به منظور رفع کد خطای F05 ماشین ظرفشویی هایسنس در خانه، ابتدا دستگاه را باز کنید و مقاومت سنسور دمای آب را اندازه بگیرید. اگر عدد مقاومت در محدوده مجاز است، یعنی سنسور مشکلی ندارد و احتمالاً خرابی مربوط به اتصالات بین NTC و CCU است. سیم کشی های بین هیتر و برد کنترلی اصلی دستگاه را چک کنید و سیم های معیوب را بلافاصله جایگزین کنید.
  نمایش ارور F05 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل خرابی سنسور دمای آب دستگاه
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی هیوندای اینجا کلیک کنید.

  4- ارور F06 ماشین ظرفشویی Hisense

  علت: نمایش ارور F06 ماشین ظرفشویی هایسنس، به معنی خطای تاکومتر موتور درایو دستگاه است. در این شرایط واحد کنترل قادر به تشخیص صحیح سرعت موتور (برای چند بار) نیست و دستگاه خاموش می شود.
  راه حل: اگر می خواهید ارور F06 ماشین ظرفشویی هایسنس را رفع کنید، باید بدانید اگر این خرابی حین چرخش با سرعت بالا (high-speed spin) رخ دهد، پس از توقف چرخش محفظه، قفل درب باز می شود.
  نمایش ارور F06 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل خطای تاکومتر موتور درایو دستگاه

  5- ارور F07 ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: دلیل آنکه با کد خطای F07 ماشین ظرفشویی هایسنس مواجه می شویم، تشخیص خطای ترایاک کنترلر موتور دستگاه است. ارور F07 ماشین ظرفشویی هایسنس، به معنی یک اتصال کوتاه در محل تریاک کنترلر موتور است.
  راه حل: به منظور رفع ارور F07 ماشین ظرفشویی هایسنس، باید بدانید اگر این کد خطا حین چرخش با سرعت بالا رخ دهد، قفل درب پس از توقف چرخش محفظه باز می شود. برای رفع کد خطای F07 برنامه تست را راه اندازی کنید و عملکرد CCU را مورد بررسی قرار دهید.
  نمایش ارور F07 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل خطای ترایاک کنترلر موتور دستگاه
  مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سرویس تبریز خطیبی با 40 سال تجربه در خدمات پس از فروش و دانش روز در خدمت شما می باشد

  6- ارور F12 و F08 ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: زمانی با کد خطای F12 یا F08 ماشین ظرفشویی Hisense برخورد می کنیم که خطای مدار هیتر رخ داده باشد. در این شرایط کنترل اصلی؛ خرابی مدار هیتر را تشخیص داده است.
  راه حل: یکی از روش های برطرف کردن ارور F12 یا F08 ماشین ظرفشویی هایسنس، بررسی مدار هیتر دستگاه است. این خرابی قبل از شروع چرخه و بعد از تکمیل آن چک می شود. در صورتی که دانش کافی در این زمینه دارید، دستگاه را باز کنید و مدار هیتر را مورد بررسی قرار دهید. اگر موفق نشدید کد خطای F12 یا F08 را برطرف کنید، هر چه سریع تر با واحد خدمات و تعمیرات لوازم خانگی داره چاره تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
  نمایش ارور F08 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل خطای مدار هیتر
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی زانوسی اینجا کلیک کنید.

  7- ارور F13 ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: دلیل آنکه با ارور F13 ماشین ظرفشویی هایسنس مواجه می شویم، این است که چراغ LED باز شدن درب (Door Open)، پس از شروع چرخه چشمک می زند. اگر CCU نتواند درب ماشین را طی 10 ثانیه بعد از شروع برنامه قفل کند، چراغ LED باز بودن درب به مدت 10 ثانیه چشمک می زند.
  راه حل: برای رفع کد خطای F13 ماشین ظرفشویی Hisense ابتدا دستگاه را خاموش کنید، آن را از برق بکشید و برای عیب یابی تخصصی برد الکترونیکی از یک فرد متخصص کمک بگیرید.
  نمایش ارور F13 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل چشمک زدن LED باز شدن درب (Door Open) پس از شروع چرخه

  8- ارور F14 ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: علت نمایش ارور F14 ماشین ظرفشویی هایسنس، خطای EEPROM دستگاه است. زمانی که واحد کنترل مرکزی در خواندن داده های دریافتی از EEPROM دچار خطا شود، کد خطای F14 به ما نمایش داده می شود.
  راه حل: اگر می خواهید کد خطای F14 ماشین ظرفشویی هایسنس را رفع کنید، توصیه می کنیم برای عیب یابی تخصصی از تعمیرکاران مجرب این حوزه کمک بخواهید.
  نمایش ارور F14 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل خطای EEPROM

  9- ارور F15 ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: دلیلی که باعث نمایش ارور F15 ماشین ظرفشویی هایسنس می شود، عدم شناسایی مدار DRUM UP (در ظرفشویی های درب از بالا) است. اگر واحد کنترل مرکزی CCU بسته شدن سوئیچ Drum Up را حین چرخش موتور تشخیص ندهد، کد خطای F15 (فقط در طول برنامه سرویس دستگاه) نمایش داده می شود.
  راه حل: برای رفع کد خطای F15 ماشین ظرفشویی هایسنس، توصیه می کنیم با مشاهده این کد خطا با مراکز مجاز خدمات و تعمیرات ماشین ظرفشویی هایسنس مثل واحد خدمات و تعمیرات داره چاره تماس بگیرید تا همکاران ما شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.
  نمایش ارور F15 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل خطای مدار DRUM UP
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی کلور اینجا کلیک کنید.

  10- ارور F21 ماشین ظرفشویی Hisense

  علت: علتی که منجر به نمایش ارور F21 ماشین ظرفشویی هایسنس می شود، خطای رابط کاربری (فقط برای رابط های کاربری هوشمند) است که باعث شده ارتباط بین ماژول رابط کاربری و CCU مختل شود. اگر خرابی با اعداد نمایش داده شود، ماژول نمایشگر قادر به مکالمه با CCU نیست؛ اما اگر خرابی LED وضعیت دستگاه نمایش داده شود، ارتباطی بین ماژول نمایشگر و CCU وجود ندارد.
  راه حل: برای آنکه بتوانید ارور F21 ماشین ظرفشویی هایسنس را رفع کنید، باید بتوانید با مهارت کافی ارتباط بین ماژول رابط کاربری (نمایشگر) و واحد کنترل مرکزی دستگاه را بررسی کنید و در صورت نیاز سیم های معیوب را جایگزین کنید.
  نمایش ارور F21 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل خطای رابط کاربری

  11- ارور F23 ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: مهم ترین دلیل برخورد با کد خطای F23 ماشین ظرفشویی هایسنس، تشخیص خطایی در رابطه با سوئیچ فشار دستگاه است. اگر CCU در طول چرخه شستشو تشخیص دهد که اتصال سنسور فشار برای سطح شستشو و سطح سوئیچ فشار برای ایمنی هیتر، به طور همزمان به مدت 10 ثانیه روشن هستند، کد خطای F23 نمایش داده می شود.
  راه حل: به منظور رفع کد خطای F23 ماشین ظرفشویی هایسنس، توصیه می کنیم با مراکز مجاز خدمات و تعمیرات ماشین ظرفشویی هایسنس مثل داره چاره تماس بگیرید و کد خطای F23 را اعلام کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
  نمایش ارور F23 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل معیوب بودن سوئیچ فشار دستگاه

  12- ارور F24 ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: زمانی با کد خطای F24 ماشین ظرفشویی Hisense روبرو می شویم که خطای مربوط به سرریز آب رخ داده باشد. اگر اتصال سرریز روی سوئیچ فشار به مدت بیش از 60 ثانیه بسته باشد، ارور F24 نمایش داده می شود. در شرایط سرریز، درب دستگاه قفل باقی می ماند و پمپ تخلیه دائما کار می کند.
  راه حل: اگر می خواهید کد خطای F24 ماشین ظرفشویی هایسنس را رفع کنید، ابتدا شیر ورودی آب به دستگاه را ببندید و بررسی کنید مسیر خروج آب از دستگاه باز باشد. فیلتر تخلیه و شلنگ تخلیه باید کاملاً باز و آزاد باشند. سعی کنید در شستشوهای بعدی از مایع شوینده مخصوص ظرفشویی استفاده کنید تا کف کمتری تولید کند و احتمال تشخیص سرریز توسط دستگاه کمتر شود.
  نمایش ارور F24 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل مشکل سرریز آب
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی حایر اینجا کلیک کنید.

  13- ارور F26 ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: دلیل آنکه با کد خطای F26 ماشین ظرفشویی هایسنس مواجه می شویم، خرابی درایور پمپ دستگاه است. اگر CCU در طول چرخه شستشو تشخیص دهد که ترایاک پمپ معیوب است، کد خطای F26 را نشان می دهد.
  راه حل: به منظور رفع کد خطای F26 ماشین ظرفشویی هایسنس، مقاومت اتصالات سوئیچ فشار را اندازه گیری کنید. اگر عدد به دست آمده در محدوده مجاز نبود، از یک تعمیرکار باتجربه ماشین ظرفشویی هایسنس کمک بگیرید.
  نمایش ارور F26 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل خرابی درایور پمپ دستگاه
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ اینجا کلیک کنید.

  14- ارور F27 ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: زمانی با کد خطای F27 ماشین ظرفشویی هایسنس برخورد می کنیم که خرابی رله معکوس رخ داده باشد. اگر CCU تشخیص دهد که موتور فقط در یک جهت می تواند بچرخد، کد خطای F27 را نشان می دهد.
  راه حل: یکی از روش های برطرف کردن کد خطای F27 ماشین ظرفشویی هایسنس این است که واحد کنترل مرکزی (CCU) را به دقت مورد بررسی قرار دهید و ایرادات آن را برطرف کنید.
  نمایش ارور F27 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل خرابی رله معکوس

  15- ارور F28 ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: دلیل نمایش کد خطای F28 در ماشین ظرفشویی هایسنس مربوط به بروز مشکلاتی در بخش «Tapped Field» موتور است. اگر CCU نتواند «Tapped Field» را روشن کند، کد خطای F28 نمایش داده می شود.
  راه حل: برای برطرف کردن کد خطای F28 ماشین ظرفشویی هایسنس، موتور دستگاه باید مورد بررسی دقیق و جزئی قرار بگیرد. توصیه می کنیم برای رفع کد خطای F28 با مراکز مجاز خدمات و تعمیرات ماشین ظرفشویی هایسنس تماس بگیرید.
  نمایش ارور F28 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی هایسنس به دلیل ایراد در موتور دستگاه

  16- ارور FOD ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: دلیل آنکه با کد خطای FOD ماشین ظرفشویی هایسنس مواجه می شویم، تشخیص کف در طول چرخه شستشو است. در صورتی که CCU نتواند پس از شستشو آب را تخلیه کند یا محفظه پس از چند بار تلاش نتواند بچرخد، ارور FOD نمایش داده می شود.
  راه حل: برای رفع کد خطای FOD ماشین ظرفشویی هایسنس، سعی کنید از شوینده های مخصوص ماشین ظرفشویی به مقدار مناسب استفاده کنید تا تولید کف به حداقل برسد.

  17- ارور UNB ماشین ظرفشویی هایسنس

  علت: منشاء نمایش کد خطای UNB ماشین ظرفشویی Hisense، مربوط به تشخیص بار نامتوازن درون دستگاه است. احتمالاً بار درون محفظه کم است یا دستگاه کج شده و لباس ها یک طرف محفظه جمع شده اند.
  راه حل: اگر می خواهید کد خطای UNB ماشین ظرفشویی هایسنس را رفع کنید، دستگاه را متوقف کنید و با دست بار درون محفظه را کمی پراکنده کنید تا توازن و تعادل برقرار شود. همچنین بررسی کنید سطح زیر دستگاه صاف باشد.

  رفع مشکل صدای زیاد در ظرفشویی هایسنس

  • احتمالا بازوهای آب‌پاش چرخش مناسبی ندارند.
  • حلقه چرخان دستگاه دچار مشکل شده است.

  رفع مشکل عدم تخلیه آب در ظرفشویی هایسنس

  • چک کنید فیلتر گرفتگی نداشته باشد.
  • همچنین لوله تخلیه نیز باید بررسی شود تا مسدود نباشد.
  • شاید پمپ تخلیه دچار مشکل شده است.
   برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی هاردستون اینجا کلیک کنید.

  رفع مشکل شستشوی نادرست در ظرفشویی هایسنس

  • میزان مواد شوینده را چک کنید.
  • ممکن است فیلترها جرم گرفته باشند.
  • به چیدمان ظروف دقت کنید تا مانع چرخش بازوی آبپاش نباشد.
  • اگر ظروف زیاد در ماشین چیده شده‌اند، ظروف را به درستی در دستگاه قرار دهید.
  • اگر مشکل برطرف نشد، با ما تماس بگیرید.

  رفع مشکل نچرخیدن قفسه‌ها در ظرفشویی هایسنس

  • ممکن است غلتک‌های قفسه‌ها زنگ زده باشند.
  • گیر کردن قفسه ها به دلیل وجود مواد غذایی در مسیر آنها را نیز بررسی نمایید.

  رفع مشکل بوی نامطبوع در ظرفشویی هایسنس

  • ممکن است سیستم تخلیه پر از باقی مانده مواد غذایی باشد.
  • بازوهای آبپاش نیز محلی برای جمع شدن باقی مانده مواد غذایی هستند.
  • دستگاه باید به صورت دوره ای هر چند وقت کاملا تمیز شود.

  رفع مشکل روشن نشدن ظرفشویی هایسنس

  • قفل درب را چک کنید.
  • ممکن است موتور محرک یا سیم پیچ های آن معیوب شده باشد.
  • خرابی رله استارت موتور نیز عامل بروز این مشکل است.
  • با خرابی فیوز حرارتی، برق به برد کنترل دستگاه وارد نمی‌شود.
  • سیم دوشاخه دستگاه را نیز چک کنید.
  • خرابی برد کنترل را باید بررسی نمایید.
  • جهت بررسی و رفع مشکل از تکنسین‌های ما کمک بگیرید.

  رفع مشکل خاموش نشدن ظرفشویی هایسنس

  • در صورتی که سنسور وجود رطوبت در دستگاه را تشخیص دهد مانع از خاموش شدن آن خواهد شد.
  • از این رو خرابی سنسور نشتی را بررسی کنید.
  • نشتی آب از دستگاه را نیز باید بررسی شود.

  رفع مشکل نشتی نمک در ظرفشویی هایسنس

  • درب مخزن نمک باید بسته باشد.
  • ریختن نمک زیاد در مخزن نیز می تواند باعث بروز نشتی شود.
  • همچنین ممکن است مخزن شکسته باشد.

  رفع مشکل خرابی دکمه‌ در ظرفشویی هایسنس

  • خرابی پنل فرمان را چک کنید.
  • ممکن است مشکل از تاچ پد دستگاه باشد.
  • خرابی برد الکتریکی را نیز باید چک کنید.
   برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود اینجا کلیک کنید.

  رفع مشکل عدم توقف شستشو در ظرفشویی هایسنس

  • مسدود شدن سیستم گردش آب را چک کنید.
  • ممکن است خرابی سنسور باعث بروز این ایراد شده باشد.
  • خرابی ترموستات را بررسی نمایید.
  • خرابی المنت نیز از ایراداتی است که می تواند این مشکل را به وجود بیاورد.
  • عدم اتصال دستگاه به آب گرم را نیز چک کنید.
  • کاهش فشار آب هم می تواند منجر به این ایراد شود.
  • کثیف شدن فیلتر دستگاه را نیز چک کنید.
  • خرابی عایق هم باید بررسی شود.
  • جمع شدن رسوبات را نیز از دیگر علت‌های این اتفاق است.

  رفع مشکل باقی ماندن لکه‌ها روی ظروف در ظرفشویی هایسنس

  • ممکن است برنامه شستشوی نامناسبی انتخاب کرده باشید.
  • عدم استفاده از نمک در دستگاه هم مزید بر علت است.
  • عدم استفاده از مایع جلا دهنده در حین شستشو هم باید بررسی شود.
  • استفاده از مواد شوینده نامرغوب و بی کیفیت را نیز چک کنید.

  چگونه اقدام به رفع اخطار ماشین ظرفشویی هایسنس در منزل نماییم؟

  امروزه بسیاری از ماشین های ظرفشویی از جمله ماشین ظرفشویی هایسنس مجهز به برد الکترونیکی بوده و در صورت خرابی آلارم مربوط به آن ایراد بر روی صفحه نمایش دجیتالی ماشین ظرشویی ظاهر می شود. شما به کمک این کدهای خطا به سادگی میتوانید پی به نوع خرابی ظرفشویی هایسنس برده و در سریع ترین زمان ممکن آن را برطرف نمایید. همچنین زمانی که ماشین ظرفشویی هایسنس شما نیاز به رفع ایراد دارد، با شناختن کدهای خطا ماشین ظرفشویی هایسنس خود، می توانید قبل از تماس گرفتن با تعمیرکار تا حدودی متوجه شوید که ماشین ظرفشویی شما در چه قسمتی با مشکل مواجه شده است.
  کدهای خطا یکی از ویژگی های بسیار خوب در ماشین ظرفشویی هایسنس می باشند که کار تشخیص ایراد ماشین ظرفشویی را آسان می کند. در این مقاله کد آلارم ماشین ظرفشویی هایسنس را برای شما به طور کامل شرح دادیم که با توجه به آن ها می توانید مشکلات جزئی و ساده دستگاه خود را رفع کنید.
  تعمیرات ارور ماشین ظرفشویی هایسنس

  برطرف کردن ارور ظرفشویی هایسنس در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  برطرف کردن ارور ظرفشویی هایسنس در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوید

  برطرف کردن ارور ظرفشویی هایسنس در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر ظرفشویی هایسنس را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  برطرف کردن ارور ظرفشویی هایسنس در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر ظرفشویی هایسنس مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۶۵۹۳۳۸

  برطرف کردن ارور ظرفشویی هایسنس در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب ظرفشویی هایسنس را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل ظرفشویی هایسنس فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار ظرفشویی هایسنس خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات ظرفشویی هایسنس ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار ظرفشویی هایسنس خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات ظرفشویی هایسنس
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای ظرفشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس