ارورهای یخچال فریزر کنمور Kenmore

 • ارورهای یخچال فریزر کنمور (Kenmore refrigerator error) کنمور از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوازم برقی و لوازم‌خانگی در کشور آمریکا است که برای اولین‌بار فعالیت خود را در سال 1900 آغاز کرده است و بعد از مدتی به دلیل تولید محصولات باکیفیت و کاربردی به فروش بالایی دست پیدا کرده است. این برند توسط فردی به نام سریوس ریبوک بنیان شده است.یخچال فریزرهای ساخت این برند داری سیستم عیب یاب هوشمند بوده و در صورت بروز مشکل در هریک از قطعات دستگاه با استفاده از صفحه ی نمایشگر کد مخصوص به آن قطعه را به شما عزیزان نشان خواهد داد.
  برای عیب‌یابی و تعمیر یخچال‌فریزر کنمور باید شما عزیزان لیست ارورهای یخچال‌فریزر کنمور را در اختیار داشته تا بتوانید هر یک از ارورها را به‌راحتی تجزیه‌وتحلیل کنید.
  ما در ادامهٔ این مقاله لیست کاملی از ارورهای یخچال‌فریزر کنمور را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم تا بتوانید به‌راحتی دستگاه را در منزل خود عیب‌یابی کنید.
  با ما همراه باشید. شما عزیزان می‌توانید سؤالات خود را در بخش چت آنلاین با کارشناسان ما در میان بگذارید.

  تعمیر یخچال فریزر کنمور:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مرم روی به تعمیرات لوازم خود گرفته‌اند تا تعویض آنها دراین‌بین نیز به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.
  تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع برند و مدل یخچال‌فریزر فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر یخچال‌فریزر کنمور خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه یخچال فریزر کنمور:

  • تعمیر یخچال‌فریزر کنمور
  • تعمیر یخچال سایدبای‌ساید کنمور
  • تعمیر یخچال دوقلو کنمور
  • ….
  و سایر انواع مدل‌های این برند پرطرف‌دار در سراسر تهران به‌صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. تمامی خدمات تعمیر یخچال‌فریزر کنمور می‌شود مجموعه دارای ۶ ماه ضمانت و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای یخچال فریزر آدمیرال اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور در یخچال فریزر کنمور:

  یخچال فریزرهای کنمور به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • بروز مشکل در برد یخچال فریزر کنمور
  • بروز مشکل در کمپرسور یخچال فریزر کنمور
  • کثیف بودن کویل های کندانسور
  • معیوب بودن کندانسور
  • بروز مشکل در اواپراتور یخچال فریزر کنمور
  • معیوب بودن فیلتر آب
  • وجود مشکل در ترموستات یخچال فریزر
  • نشتی آب از یخچال فریزر
  • چرا یخچال خنک نمیکند؟

  تعمیرات یخچال فریزر کنمور

  لیست ارور های یخچال فریزر کنمور :

  ارور ER-FS یخچال فریزر کنمور :

  علت: دلیل آنکه با کد خطای ER-FS یخچال‌فریزر Kenmore مواجه می‌شویم، تشخیص خرابی سنسور فریزر یا اتصال کوتاه و مدار باز شدن سیم‌های این سنسور است. در این شرایط نمایشگر دمای فریزر «ER» و نمایشگر دمای یخچال «FS» را نمایش می‌دهد.
  راه‌حل: برای اینکه بتوانید ارور ER-FS یخچال‌فریزر کنمور را حل کنید، باید سنسور فریزر را مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز به تعمیر و تعویض اتصالات آن بپردازید. اگر حتی پس از تعویض سیم‌ها ارور ادامه داشت، مشکل از خود سنسور یخچال است و باید به فکر تعویض آن باشید.
  صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور که ارور FS را نمایش می‌دهد
  نمایش ارور FS در صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور به دلیل معیوب‌بودن سنسور فریزر
  برای مطالعه مقاله ارورهای یخچال فریزر مابه اینجا کلیک کنید.

  ارور ER-RS یخچال فریزر Kenmore :

  علت: علتی که منجر به نمایش ارور ER-RS یخچال‌فریزر کنمور می‌شود، خرابی سنسور یخچال یا اتصالات آن است که با یکی از ارورهای یخچال‌فریزر کنمور هشدار داده می‌شود. در این شرایط نمایشگر دمای فریزر «ER» و نمایشگر دمای یخچال «RS» را نمایش می‌دهد.
  راه‌حل: برای برطرف‌کردن کد خطای ER-RS یخچال‌فریزر کنمور، به سراغ سنسور یخچال بروید و عملکرد آن را به همراه کلیه اتصالات مربوط به آن را چک کنید. کلیه اتصالات خراب و حتی سنسور معیوب باید جایگزین شوند. اگر موفق نشدید خودتان در خانه این ارور را برطرف کنید، با یک مرکز مجاز و معتبر خدمات تعمیر یخچال‌فریزر کنمور تماس بگیرید.
  صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور که ارور RS را نمایش می‌دهد
  نمایش ارور RS در صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور به دلیل خرابی سنسور یخچال یا اتصالات آن
  برای مطالعه مقاله ارورهای یخچال فریزر ارج اینجا کلیک کنید.

  ارور ER-DS یخچال فریزر کنمور :

  علت: دلیل اصلی نمایش کد خطای ER-DS یخچال‌فریزر کنمور، تشخیص نقص و خرابی در محل سنسور دیفراست دستگاه است که علت آن می‌تواند مربوط به اتصال کوتاه یا مدار باز شدن سنسور باشد. در این شرایط نمایشگر دمای فریزر «ER» و نمایشگر دمای یخچال «DS» را نمایش می‌دهد.
  راه‌حل: برای رفع ارور ER-DS یخچال‌فریزر Kenmore، باید میزان مقاومت سنسور دیفراست را اندازه بگیرید و از سلامت این سنسور مطمئن شوید. سیم‌هایی که یک سر آنها به این سنسور وصل می‌شود را کاملاً چک کنید و در صورت مشاهده کوچک‌ترین خرابی در هر کدام از آنها، سیم معیوب را تعویض کنید. نهایتاً در صورت ادامه‌دار بودن مسئله سنسور خراب باید تعویض شود.
  صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور که ارور DS را نمایش می‌دهد
  نمایش ارور DS در صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور به دلیل نقص و خرابی در محل سنسور دیفراست دستگاه

  ارور ER-IS یخچال فریزر کنمور :

  علت: دلیلی که منجر به نمایش ارور ER-IS یخچال‌فریزر کنمور می‌شود، این است که دستگاه خرابی سنسور یخ‌ساز را تشخیص داده و اکنون با یکی از ارورهای یخچال‌فریزر کنمور به ما هشدار می‌دهد. در این شرایط نمایشگر دمای فریزر «ER» و نمایشگر دمای یخچال «IS» را نمایش می‌دهد.
  راه‌حل: به‌منظور برطرف‌کردن کد خطای ER-IS یخچال‌فریزر کنکور، به سراغ سنسور یخ‌ساز دستگاه بروید و اتصالات آن را از لحاظ اتصال کوتاه یا مدار باز بودن بررسی کنید. مقاومت خود سنسور را اندازه بگیرید و بررسی کنید که در محدوده مجاز تعیین شده باشد. در صورت مشاهده هرگونه خرابی در این بخش، احتمالاً نیاز است کل مجموعه یخ‌ساز را تعویض کنید.
  صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور که ارور IS را نمایش می‌دهد
  نمایش ارور IS در صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور به دلیل خرابی سنسور یخ‌ساز
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر سام اینجا کلیک کنید.

  ارور ER-DH یخچال فریزر کنمور :

  علت: دلیل نمایش کد خطای ER-DH یخچال‌فریزر کنمور، تشخیص عملکرد بسیار ضعیف سیستم دیفراست است که باعث شده دمای سنسور بالاتر از 40 درجه فارنهایت نرود. در این شرایط نمایشگر دمای فریزر «ER» و نمایشگر دمای یخچال «DH» را نمایش می دهد.
  راه‌حل: برای حل ارور ER-DH یخچال‌فریزر Kenmore، ابتدا هیتر دستگاه و کلیه اتصالات آن را به‌دقت بررسی کنید. سپس به سراغ سیستم دیفراست بروید و عملکرد آن را بررسی کنید. اگر احساس می‌کنید خرابی قطعات دیگری مثل ترمودیسک، ترموفیوز، برد و سنسور دیفراست باعث بروز این مشکل شده است، آنها را جایگزین کنید و یک‌بار دیگر نمایش ارور را بررسی کنید. در صورت ادامه‌دار بودن مسئله با مراکز تعمیرات لوازم‌خانگی تماس بگیرید.
  صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور که ارور DH را نمایش می‌دهد
  نمایش ارور DH در صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور به دلیل عملکرد بسیار ضعیف سیستم دیفراست

  ارور ER-IF یخچال فریزر کنمور :

  علت: مشکلی که منجر به نمایش کد خطای ER-IF یخچال‌فریزر کنمور می‌شود، مربوط به عملکرد غیرعادی موتور فن BLDC برای یخ‌سازی است. هرگاه مدت‌زمان دریافت سیگنال فیدبک حین عملکرد موتور BLDC FAN کمتر از 115 ثانیه باشد، دستگاه با ارور ER-IF به ما هشدار می‌دهد. نمایشگر دمای فریزر «ER» و نمایشگر دمای یخچال «IF» را نمایش خواهند داد.
  راه‌حل: اگر می‌خواهید ارور ER-IF یخچال‌فریزر کنمور را در خانه حل کنید، باید دانش الکترونیکی و مهارت کافی برای بررسی فن موتور یخ‌ساز را داشته باشید. ممکن است اتصالات این بخش ضعیف باشند، محفظه فن یخ‌ساز گیرکرده یا ازکارافتاده باشد. همچنین احتمال دارد اتصالات مدار بین فن یخ‌ساز و برد الکترونیکی مشکل پیدا کرده باشد. درصورتی‌که خودتان نتوانید این ارور را برطرف کنید می‌توانید با مرکز تعمیرات تخصصی تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.
  صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور که ارور IF را نمایش می‌دهد
  نمایش ارور IF در صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور به دلیل عملکرد غیرعادی موتور فن BLDC برای یخ‌سازی
  برای مطالعه مقاله ارورهای یخچال فریزر برفاب اینجا کلیک کنید.

  ارور ER-FF یخچال فریزر کنمور :

  علت: علت نمایش ارور ER-FF یخچال‌فریزر Kenmore مربوط به عملکرد غیرعادی موتور فن BLDC برای فن اواپراتور دستگاه است. در این شرایط نمایشگر دمای فریزر «ER» و نمایشگر دمای یخچال «FF» را نمایش می‌دهد.
  راه‌حل: برای حل‌کردن کد خطای ER-FF یخچال‌فریزر کنمور، در مرحله اول باید عملکرد موتور فن اواپراتور و پروانه‌های آن را چک کنید و مطمئن شوید که اتصالات این بخش کاملاً سالم باشند. سپس به سراغ برد الکترونیکی دستگاه بروید و محل خرابی را در این قطعه جستجو کنید.
  صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور که ارور FF را نمایش می‌دهد
  نمایش ارور FF در صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور به دلیل عملکرد غیرعادی موتور فن BLDC برای فن اواپراتور دستگاه

  ارور ER-CF یخچال فریزر کنمور :

  علت: علت آنکه با کد خطای ER-CF یخچال‌فریزر کنمور مواجه شده‌ایم، مربوط به عملکرد غیرعادی موتور فن BLDC برای فن کندانسور است. در این شرایط یا موتور فن کنداسور دچار خرابی شده یا ایرادی در مسیر سیم‌کشی بین این قطعه با برد کنترل اصلی اتفاق افتاده است و دستگاه این مشکل را با ارورهای ER-CF به ما هشدار می‌دهد. نمایشگر دمای فریزر «ER» و نمایشگر دمای یخچال «CF» را نمایش خواهند داد.
  راه‌حل: اگر در جستجوی راهی برای رفع ارور ER-CF یخچال‌فریزر کنمور هستید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از آنکه با مرکز خدمات و تعمیرات تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید و از متخصصین ما کمک بخواهید، به سراغ موتور فن کندانسور بروید و عملکرد آن را بررسی کنید. اگر احساس می‌کنید نیاز به تعویض فن کندانسور است، آن را با یک قطعه سالم جایگزین کنید. در نهایت برد الکترونیکی و کلیه اتصالات مربوط به آن را چک کنید که دچار خرابی نشده باشند.
  صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور که ارور CF را نمایش می‌دهد
  نمایش ارور CF در صفحه‌نمایش یخچال‌فریزر کنمور به دلیل عملکرد غیرعادی موتور فن BLDC برای فن کندانسور
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر ارج اینجا کلیک کنید.

  ارور ER-CO یخچال فریزر کنمور :

  علت: علتی که منجر به نمایش ارور ER-CO یخچال‌فریزر Kenmore می‌شود، وقوع خطای ارتباطی بین برد کنترلی اصلی و صفحه نمایشگر است. در این شرایط نمایشگر دمای فریزر «ER» و نمایشگر دمای یخچال «CO» را نمایش خواهند داد.
  راه‌حل: برای‌آنکه بتوانید کد خطای ER-CO یخچال‌فریزر کنمور را برطرف کنید، مستقیماً به سراغ برد کنترل الکترونیکی (PCB) و سیم‌کشی‌های آن بروید و کلیه اتصالات و سیم‌کشی‌های آن را از نظر بگذرانید. کوچک‌ترین خرابی در محل برد الکترونیکی یا پنل نمایشگر می‌تواند منجر به این ارور شود. چنانچه احساس می‌کنید دانش و مهارت کافی برای عیب‌یابی برد الکترونیکی را در خانه ندارید، با مهندسین ما در مرکز خدمات تهران سرویس آنلاین بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

  کد خطا یا ارور توضیحات
  Er FS سنسور فریزر یا Freezer Sensor مشکل دارد و باید تعویض گردد.
  Er RS سنسور یخچال یا Refrigerator Sensor مشکل دارد و باید تعویض گردد.
  F dS سنسور دیفراست فریزر یا Freezer defrost sensor مشکل دارد.
  R dS سنسور دیفراست یخچال یا Refrigerator defrost sensor مشکل دارد.
  Er HS سنسور رطوبت یا Humidity sensor مشکل دارد.
  Er IS سنسور یخساز یا Ice maker sensor  مشکل دارد.
  Er SS سنسور تشخیص دما یا Pantry sensor معیوب است.
  Er RT سنسور تشخیص دمای اتاق یا Room temperature sensor خراب شده است.
  Er It مشکلی در یخساز وجود دارد. System error inside ice maker
  Er gF جریان یا فشار ( Flow meter) آب ورودی به یخچال کم است.
  F dH عملیات یا چرفخه دیفراست فریزر با مشکل مواجه می باشد.
  R dH چرخه دیفراست یخچال با مشکل مواجه می باشد.
  Er IF فن یخساز یا Ice fan motor دچار مشکل شده است.
  Er FF فن اواپراتور یا Evaporator fan دچار مشکل شده است.
  Er FC فن کندانسور یا Condenser fan یخچال دچار مشکل شده است.
  Er CO ارتباط بین برد اصلی و برد دیسپلی مشکل دارد. Communication error
  ارور d در یخچال فریزر کنمور اشکال در دمپر هوای یخچال احتمال دارد دمپر هوای بین فریزر و یخچال گیر کرده باشد یا موتور آن خراب شده باشد دمپر را بررسی نمایید
  ارور C در یخچال فریزر کنمور اشکال در سنسور دمای قسمت یخچال اهم سنسور را بررسی نمایید.
  ارور C در فریزر کنمور اشکال در سنسور دمای قسمت فریزر اهم سنسور دمای فریزر را کنترل نمایید.
  CFارور در فریزر کنمور خطای ارتباطی بین برد دیسپلی و برد اصلی، سیم ها و کانکتورها را چک کنید در صورت رفع نشدن مشکل یکی از برد های دیسپلی یا اصلی خراب است
  هنگام بروز کد CF یک مرتبه به مدت 10 دقیقه یخچال را از برق در اورده و دومرتبه به برق بزنید چنانچه مشکل رفع نشد، بایذ با با تعمیرکار تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.

  ریست‌کردن یخچال‌فریزر کنمور:

  برخی مواقع ممکن است به دلیل تنظیمات اشتباه و یا ایجاد ارور در صفحهٔ نمایشگر یخچال‌فریزر خود نیاز داشته باشید تا دستگاه را ریست کرده و مجدداً راه‌اندازی کنید برای این کار طبق مراحل زیر پیش بروید:
  جداکردن یخچال از دیوار: اگر پریز یخچال در پشت آن است، یخچال را بیرون بکشید.
  قطع‌کردن برق: قبل از این که دست به چیزی بزنید، یخچالتان را به‌کلی خاموش کنید. پس از این کار باید چند دقیقه صبر کنید تا کل یخچال خاموش شود.
  خاموش‌کردن کنترل پنل: اگر کنترل یخچال کنمور شما روشن باشد، باید آن را خاموش کنید. دکمه خاموش با “۰” یا “OFF”علامت‌گذاری شده است.
  وصل کردن مجدد یخچال: پس از گذشت ۱ ساعت، دوباره یخچالتان را به برق وصل کنید. اگر تنظیمات دما به‌هم‌ریخته است، آن را مجدداً تنظیم کنید.
  *اعمال‌شدن تغییرات در یخچال شما حدود ۲۴ ساعت ممکن است طول بکشد؛ بنابراین صبور باشید.
  راهکار افزایش طول عمر یخچال فریزرصفحه نمایشگر یخچال فریزر کنمور

  راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در یخچال فریزر کنمور:

  باتوجه‌به گرانی در قیمت خرید لوازم‌خانگی از جمله یخچال‌فریزرهای سایدبای‌ساید بهتر است از به بهترین شکل از لوازم‌خانگی خود مراقبت کرده و در حفظ سلامت آنها کوشا باشیم برای این کار تنها کافی است هرسال یک برای به جهت سرویس یخچال فریزر خود اقدام کرده و از تعمیرکار مجاز تهران سرویس آنلاین بخواهید برای بازدید و اطمینان از سلامت عملکرد یخچال فریزر شما به محل اعزام شود.

  برای اینکه از بروز ارور در یخچال فریزر کنمور خود جلوگیری کنید امور زیر را انجام دهید :

  کویل های کندانسور یخچال فریزر کنمور را هر ماه تمیز کنید.
  کمپرسور یخچال فریزر را تمیز کرده و از گرد و غبار پاک کنید.
  فن یخچال فریزر را تمیز کنید تا بدرستی عمل کند.
  پشت یخچال را از دیوار به فاصله ۲۰ سانتی متر فاصله دهید.
  یخچال را در جای گرم نصب نکنید.
  ترموستات را در دمای مناسب تنظیم کنید.
  یخچال فریزر را کاملا پر نکنید و ۱/۳ آن را خالی بگذارید.
  از قرار دادن ظرف داغ در یخچال فریزر خود دوری کنید.
  سرویس سالانه یخچال فریزر خود را فراموش نکنید.

  شارژ گاز و برطرف کرن ارور کمبود گاز یخچال فریزر کنمور:

  اگر یخچال‌فریزر شما دچار نشت گاز شده و با مشکلاتی مانند سردنشدن یخچال‌فریزر، آبریزش، اتومات نکردن یخچال‌فریزر کنمور مواجه شده است وقت آن رسیده که با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید تا تعمیرکار برای شارژ گاز یخچال‌فریزر به منزل شما عزیزان مراجعه نماید.
  نشت گاز از یخچال‌فریزر کنمور معمولاً از قطعاتی مانند :
  اواپراتور: صفحه سرماساز یخچال.
  کندانسور: لوله های پشت یخچال.
  کندانسور بدنه: لوله‌های بدنه یخچال.
  موتور.
  اتفاق می‌افتد به همین دلیل باید این قطعات را برای پیداکردن محل نشتی دستگاه خود بررسی کنید.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر کنمور در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر کنمور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر کنمور در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر یخچال را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر کنمور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر یخچال مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر کنمور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب یخچال را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل یخچال فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.
  اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار یخچال فریزر خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.
  برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات یخچال ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی
  نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.
  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار یخچال فریزر کنمور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات یخچال فریزر کنمور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای یخچال فریزر در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس