ارورهای یخچال فریزر ارج

 • ارورهای یخچال فریزر ارج (Refrigerator ARJ error) یکی ازمهمترین و ابتدایی ترین اولویت های زندگی روزمره برای هر شخص، حفظ سلامت و نگهداری صحیح از مواد غذایی مورد نیاز خواهد بود که به لطف پیشرفت تکنولوژی امروزه انواع یخچال های فریزر این وظیفه را بر عهده دارد.یخچال فریزر در برندهای مختلفی موراد بازار شده است که ارج یکی از قدیمی ترین و باکیفیت ترین برندهای ایرانی است.یخچال ارج یکی از برندهای قدیمی است که از سال 1316 با ما همراه بوده است.
  هنوز هم در بسیاری از منازل یخچال فریزرهای این برند یافت میشود.
  اگر شما عزیزان نیز برند ارج را برای یخچال فریزر خود انتخاب کرده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با عیب یابی و برطرف کردن ارورهای یخچال فریزر ارج آشنا کنیم.شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در بخش چت آنلاین با ما در میان بگذارید.

  تعمیر یخچال فریزر ارج:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مرم روی به تعمیرات لوازم خود گرفته‌اند تا تعویض آنها دراین‌بین نیز به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع برند و مدل یخچال‌فریزر فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر یخچال‌فریزر ارج خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه یخچال فریزر ارج:

  • تعمیر یخچال‌فریزر ارج
  • تعمیر یخچال سایدبای‌ساید ارج
  • تعمیر یخچال دوقلو ارج
  سرویس یخچال فریزر ارج
  نصب یخچال فریزر ارج
  و سایر انواع مدل‌های این برند پرطرف‌دار در سراسر تهران به‌صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. تمامی خدمات تعمیر یخچال‌فریزر ارج می‌شود مجموعه دارای ۶ ماه ضمانت و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  برای دانلود فایل ارورهای یخچال فریزر ارج اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور در یخچال فریزر ارج:

  یخچال فریزرهای ارج به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • بروز مشکل در برد یخچال فریزر ارج
  • بروز مشکل در کمپرسور یخچال فریزر ارج
  • کثیف بودن کویل های کندانسور
  • معیوب بودن کندانسور
  • بروز مشکل در اواپراتور یخچال فریزر ارج
  • معیوب بودن فیلتر آب
  • وجود مشکل در ترموستات یخچال ارج
  • نشتی آب از یخچال فریزر
  • چرا یخچال خنک نمیکند؟

  لیست ارورهای یخچال فریزر ارج:

  دکمه های یخچال ارج معنای دکمه های یخچال
  UP/DOWN تغییر دمای یخچال و فریزر
  LOCK قفل یخچال
  RESET از سر گیری فعالیت یخچال
  ICE یخساز
  WATER آبسردکن

  ارور یا کد خطا ER01 یخچال فریزر ارج :
  شرح خطا :
  اختلال در اتصالات برد و دیسپلی یخچال فریزر ارج.
  علت ایجاد ارور : عواملی همچون وجود انواع قطعی سیمکشی در مسیر برد اصلی دستکاه و دیسپلی می تواند موجب بروز این خطا در نمایش گر دستگاه باشد که وجود این اختلال به طور کلی می تواند روند کارکرد یخچال فریزر شما را با اختلالاتی مواجه کند.
  راه حل : به منظور جلوگیری از بروز خرابی های بعدی و تقبل هزینه های اضافی در اولین فرصت جهت بررسی و تعمیر صحیح دستگاه با مراکز تعمیرات مجاز ارج تماس حاصل کنید.
  ارورهای یخچال فریزر ارجارور یا کد خطا ER02 یخچال فریزر ارج :
  شرح خطا : بروز اختلال در کارکرد فن یخچال فریزر ارج.
  علت ایجاد ارور : اختلال در روند کارکرد فن دستگاه را می توان به دو حالت عدم کارکرد کامل فن و یا کارکرد ناصحیح فن تقسیم کرد که در دو حالت، عواملی همچون قطعی در سیمکشی فن و همچنین اختلالات سیمکشی داخلی دستگاه و یا اختلالات برد می تواند موجب بروز این معضل باشد که عدم تولید سرمایش صحیح در فضای داخلی یخجال و همچنین در صورت عدم رفع مشکل مشکلات بعدی را نیز برای دستگاه به همراه خواهد داشت.
  راه حل : به منظور جلوگیری از بروز خرابی های بعدی و تقبل هزینه های اضافی در اولین فرصت جهت بررسی و تعمیر صحیح دستگاه با مراکز تعمیرات مجاز ارج تماس حاصل کنید.
  ارور یا کد خطا ER03 یخچال فریزر ارج :
  شرح خطا : اختلال در سنسور تشخیص دما در یخچال فریزر ارج.
  علت ایجاد ارور : عواملی همچون وجود انواع اتصالی های احتمالی در سیمکشی داخلی دستگاه و همچنین وجود نقص فنی در قطعات سنسور تشخیص دما و یا اختلال در برد اصلی دستگاه می تواند موجب بروز این اختلال باشد که در نهایت موجب آن شده تا برخی از عملکرد های خودکار دستگاه و همچنین صحت تنظیم دمای دستگاه با مشکل روبرو شود.
  راه حل : به منظور عیب یابی دقیق دستگاه و همچنین تعمیر صحیح آن به کمک یک کارشناس متخصص تعمیر به بررسی دستگاه بپردازید تا در صورت لزوم اقدام به تعویض سیمکشی و یا سنسور مورد نظر کنید.
  ارور یا کد خطا ER04 یخچال فریزر ارج :
  شرح خطا :
  اختلال در سنسور دمای قسمت فریزر یخچال های ارج.
  علت ایجاد ارور : بروز هرگونه اختلال در سنسور اندازه گیری دمای فریزر می تواند تنظیمات سرمایشی و در نهایت بازدهی مطلوب دستگاه را با مشکلاتی روبرو کند که از عوامل بروز آن می توان به وجود انواع قطعی در سیمکشی داخلی و اختلال بین اتصالات برد و سنسور اندازه گیری دما اشاره نمود.
  راه حل : جهت بررسی و رفع ایراد صحیح دستگاه خود با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر ارج تماس حاصل کنید.
  تعمیر ارور یخچال فریزر ارجارور یا کد خطا ER05 یخچال فریزر ارج :
  شرح خطا
  : اختلال در سیستم دیفراست یخجال فریزر ارج.
  علت ایجاد ارور : اختلال در سیستم دیفراست دستگاه عوامل متعددی را شامل خواهد شد که از مهمترین آن می توان به وجود انواع اتصالی و قطعی های احتمالی سیمکشی داخل دستگاه اشاره نمود که موجب بهم خوردگی در تعادل تنظیمات سرمایش بین یخجال و فریزر دستگاه شده و در نهایت باعث برفک زدن فریزر دستگاه خواهد شد.
  راه حل : در صورت مواجهه با این خطا در دستگاه خود، جهت تعمیرات تخصصی صحیح دستگاه با نمایندگی مجاز تعمیرات یخجال فریزر ارج تماس حاصل کنید.
  ارور یا کد خطا ER06 یخچال فریزر ارج :
  شرح خطا : اختلال در سنسور تشخیص دمای محیط یخچال فریزر ارج.
  علت ایجاد ارور : انواع اختلال و قطعی در مسیر سیمکشی سنسور و همچنین وجود نقص فنی در سنسور تشخیص دما می تواند موجب نمایان شدن این کد خطا در نمایشگر دستگاه باشد که علاوه بر ایجاد تاثیر منفی بر روی دمای داخلی یخچال و اختلال در روند ایجاد سرمایش، عملکرد کمپرسور دستگاه را نیز با اختلالاتی مواجه خواهد ساخت.
  راه حل : همواره در هنگام مواجه با این کد خطا در نمایشگر دستگاه خود، به منظور بررسی و عیب یابی صحیح دستگاه، با مراکز مجاز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر ارج تماس حاصل کنید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای یخچال فریزر مابه اینجا کلیک کنید.
  ارور یا کد خطا ER07 یخچال فریزر ارج :
  شرح خطا : وجود دمای بیش از حد مجاز در یخچال فریزر ارج.
  علت ایجاد ارور : این خطا در هنگامی که دمای محیط داخلی دستگاه بیش از حد تایین شده باشد در داخل نمایشگر نشان داده می شود، عوامل متعددی موجب بروز این خطا در دستگاه می باشد که از مهمترین آن می توان به اختلال در کارکرد فن دستگاه، بروز انواع اختلالات موتور و ایرادات کمپرسور و همچنین نشتی گاز یخچال فریزر اشاره نمود
  راه حل : به منظور رفع عیب صحیح دستگاه خود به کمک یک کارشناس متخصص تعمیر به بررسی و عیب یابی دقیق یخچال فریزر بپردازید.
  ارور یا کد خطا ER08 یخچال فریزر ارج :
  شرح خطا : اختلال در کارکرد لامپ داخلی یخچال فریزر ارج.
  علت ایجاد ارور : بروز انواع اتصالی و قطعی در سیمکشی داخلی دستگاه و همچنین خراب بودن لامپ داخلی موجب نمایان شدن این خطا در نمایشگر یخچال فریزر خواهد بود.
  راه حل : از طریق حاصل نمودن تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات ارج جهت تعمیرات اصولی دستگاه و یا تعویض قطعات اصلی و در نهایت رفع عیب یخچال فریزر خود اقدام کنید.
  ارور یا کد خطا ER09 یخچال فریزر ارج :
  شرح خطا : اختلال در فن کندانسور یخچال فریزر ارج.
  علت ایجاد ارور : بروز انواع قطعی در سیم کشی فن و اتصالی های گوناگون در سیمکشی داخلی دستکاه می تواند موجب نمایان شدن این خطا در نمایشگر دستکاه باشد که در نهایت انجام گیری فرایند سرمایشی در فریزر دستگاه را با اختلال مواجه خواهد ساخت.
  راه حل : به وسیله حاصل نمودن تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر ارج و به کمک کارشناس متخصص تعمیر به منظور بررسی دقیق و تعمیر صحیح دستگاه خود اقدام کنید.
  ارور F در یخچال فریزر ارج:

  یکی از ارورهایی که در تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسیار مطرح میشود، ارور F یخچال فریزر ارج است.در پاسخ به علت این پرسش باید به شما عزیزان بگوییم که
  اگر یخچال شما از مدل‌های جدید و نوفراست است در قدم اول بررسی کنید، المنت روشن شده و برفک‌زدایی صورت می‌گیرد یا خیر؟
  هم چنین فن مربوطه در داخل یخچال را بررسی کنید که آیا استارت می‌کند یا خیر؟
  درصورتی‌که دو مورد یاد شده درست است باید به سراغ سنسور رفته و آن بررسی کنید.
  درصورتی‌که قادر به برطرف‌کردن مشکل یخچال‌فریزر خود نبودید باید با کارشناسان ما در تماس باشید.برد یخچال فریزر ارج

  ریست‌کردن یخچال‌فریزر ارج:

  برخی مواقع ممکن است به دلیل تنظیمات اشتباه و یا ایجاد ارور در صفحهٔ نمایشگر یخچال‌فریزر خود نیاز داشته باشید تا دستگاه را ریست کرده و مجدداً راه‌اندازی کنید برای این کار طبق مراحل زیر پیش بروید:جداکردن یخچال از دیوار: اگر پریز یخچال در پشت آن است، یخچال را بیرون بکشید.قطع‌کردن برق: قبل از این که دست به چیزی بزنید، یخچالتان را به‌کلی خاموش کنید. پس از این کار باید چند دقیقه صبر کنید تا کل یخچال خاموش شود.خاموش‌کردن کنترل پنل: اگر کنترل یخچال ارج شما روشن باشد، باید آن را خاموش کنید. دکمه خاموش با “۰” یا “OFF”علامت‌گذاری شده است.وصل کردن مجدد یخچال: پس از گذشت ۱ ساعت، دوباره یخچالتان را به برق وصل کنید. اگر تنظیمات دما به‌هم‌ریخته است، آن را مجدداً تنظیم کنید.
  *اعمال‌شدن تغییرات در یخچال شما حدود ۲۴ ساعت ممکن است طول بکشد؛ بنابراین صبور باشید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای یخچال فریزر برفاب اینجا کلیک کنید.

  طریقه ریست فیلتر آب یخچال ارج :

  به این منظور میتوانید برای ریست کردن فیلتر آب یخچال ارج مطابق با مراحل زیر پیش بروید:
  ابتدا دکمه WATER را در یخچال ارج خود فشار دهید.
  پس از ان دکمه RESET را برای چند ثانیه فشار داده و نگه میدارید.

  یخ‌ساز یخچال ارج چگونه راه‌اندازی و استفاده می‌گردد؟

  معمولاً افراد به دنبال روشن‌کردن یخچال ارج خود به دنبال نحوه استفاده از سیستم یخ‌ساز یخچال هستند. ازاین‌رو در ادامه به بررسی نحوه فعال‌سازی این سیستم برای مصرف‌کنندگان خواهیم پرداخت:
  در اولین گام شیر آب را به یخچال متصل نموده و آن را باز نمایید تا آب لازم برای شکل‌گیری یخ ایجاد گردد.
  سپس باید به دنبال دکمه مربوط به روشن‌کردن سیستم یخ‌ساز بر روی بدنه یخچال خود باشید.
  این دکمه یا به‌صورت کلید on/off و یا به‌صورت یک اهرم فلزی مخصوص است.
  برای روشن‌کردن سیستم یخ‌ساز باید این دکمه را فشار داده و بیا اهرم را به سمت پایین بکشید.
  در صورت خاموش‌کردن یخ‌ساز نیز می‌توانید دکمه off را بفشارید.
  راهکار افزایش طول عمر یخچال فریزر

  راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در یخچال فریزر ارج:

  باتوجه‌به گرانی در قیمت خرید لوازم‌خانگی از جمله یخچال‌فریزرهای سایدبای‌ساید بهتر است از به بهترین شکل از لوازم‌خانگی خود مراقبت کرده و در حفظ سلامت آنها کوشا باشیم برای این کار تنها کافی است هرسال یک برای به جهت سرویس یخچال فریزر خود اقدام کرده و از تعمیرکار مجاز تهران سرویس آنلاین بخواهید برای بازدید و اطمینان از سلامت عملکرد یخچال فریزر شما به محل اعزام شود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای یخچال فریزر آدمیرال اینجا کلیک کنید.

  برای اینکه از بروز ارور در یخچال فریزر ارج خود جلوگیری کنید امور زیر را انجام دهید :

  کویل های کندانسور یخچال فریزر ارج را هر ماه تمیز کنید.
  کمپرسور یخچال فریزر را تمیز کرده و از گرد و غبار پاک کنید.
  فن یخچال فریزر را تمیز کنید تا بدرستی عمل کند.
  پشت یخچال را از دیوار به فاصله ۲۰ سانتی متر فاصله دهید.
  یخچال را در جای گرم نصب نکنید.
  ترموستات را در دمای مناسب تنظیم کنید.
  یخچال فریزر را کاملا پر نکنید و ۱/۳ آن را خالی بگذارید.
  از قرار دادن ظرف داغ در یخچال فریزر خود دوری کنید.
  سرویس سالانه یخچال فریزر خود را فراموش نکنید.تعمیرکار یخچال فریزر ارج

  شارژ گاز و برطرف کرن ارور کمبود گاز یخچال فریزر ارج:

  اگر یخچال‌فریزر شما دچار نشت گاز شده و با مشکلاتی مانند سردنشدن یخچال‌فریزر، آبریزش، اتومات نکردن یخچال‌فریزر ارج مواجه شده است وقت آن رسیده که با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید تا تعمیرکار برای شارژ گاز یخچال‌فریزر به منزل شما عزیزان مراجعه نماید.

  نشت گاز از یخچال‌فریزر آارج معمولاً از قطعاتی مانند :

  اواپراتور: صفحه سرماساز یخچال.
  کندانسور: لوله های پشت یخچال.
  کندانسور بدنه: لوله‌های بدنه یخچال.
  موتور.
  اتفاق می‌افتد به همین دلیل باید این قطعات را برای پیداکردن محل نشتی دستگاه خود بررسی کنید.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر ارج در شمال تهران :

  با توجه به افزایش درخواست تعمیرات یخچال فریزر در مناطق شمالی شهر تهران مجموعه تهران سرویس آنلاین اقدام به تاسیس شعبه شمال شهر با شماره تماس ۲۲۶۶۹۱۹۶ نموده است.
  این شعبه به صورت دو شفیت از ۹ صبح الی ۲۱ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.
  شعبه شمال شهر تهران بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل در کنار شماست تا آسایش و آرامش را به خانه هایتان برگرداند.
  برای رزرو وقت در روزهای تعطیل بهتر است از قبل اقدام نمایید.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر ارج در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات یخچال فریزر ارج در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.برند یخچال فریزر  شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر ارج در شرق تهران :

  پایتخت نشینان در مناطق شرق و جنوب شرقی برای ثبت درخواست تعمیرات یخچال فریزر ارج خود میتوانند در تمام طول هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین درخواست خود را ثبت نمایند.تکنسین های مجموعه در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر بوده و اقدام به تعمیرات یخچال فریزر شما عزیزان مینمایند.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر ارج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر یخچال فریزر مشتریان عزیز مینمایند.شعبه مرکز تهران با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیز میباشند.اگر شما هم ساکن مناطق مرکزی تهران هستید، برای ثبت درخواست خدمات خود همین حالا با ما در تماس باشید.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر ارج در جنوب تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق جنوب تهران برای ثبت درخواست خدمات تعمیر یخچال فریزر ارج خود میتوانند، با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه اقدام نمایند.ارائه خدمات در شعبه جنوب تهران به صورت حضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند برای خرید قطعات یخچال فریزر و یا استفاده از خدمات تعمیرات حضوری ضمن هماهنگی های قبلی در این شعبه حاضر شوند.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل یخچال فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار یخچال فریزر خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات یخچال ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار یخچال فریزر ارج خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات یخچال فریزر ارج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای یخچال فریزر در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس