تعمیر پکیج ایران رادیاتور

 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور (Iran radiator water heater repair ) پکیج دیواری به دلیل قیمت مناسب، اشغال فضای بسیار کم و مستقل بودن هر واحد به یکی از محبوب ترین سیستم های تهویه مطبوع تبدیل شده و بسیاری از افراد در حال خرید و نصب این سیستم گرمایشی هستند.
  پکیج با کارایی مشابه موتور خانه با اشغال تنها یک کابینت از منزل شما میتواند در با تامین آب گرم مصرفی و گرمایش منزل شما آرامیش را به خانه ی شما برگرداند.
  در بین برندهای ایرانی و خارجی موجود در بازار برند ایران رادیاتور همواره طرفداران خود را داشته و با کیفیت بالا تا به امروز توانسته مشتریان خود را راضی نگهدارد.تعمیر انواع پکیج یکی از پردرخواست ترین خدمات تهران سرویس آنلاین در شروع فصل زمستان است ، برند ایران رادیاتور نیز یکی از پر فروش ترین برندهای پکیج های گرمایشی در ایران است ،ما در این مقاله اطلاعات مفیدی درباره تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و نحوه سرویس پکیج ایران رادیاتور در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.در صورت بروز مشکل در پکیجهای ایران رادیاتور خود ابتدا این مقاله را مطالعه نمایید ،در صورت نیاز به مشاوره و کارشناسی از طریق فرم درخواست خدمات و یا شماره تماس یکی از شعب با ما در تماس باشید.
  برای دانلود فایل تعمیر پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  تعمیر و سرویس وسایل منزل همیشه یکی از دغدغه های ما بشمار میرود چرا که با بالا رفتن قیمت و کاهش قدرت خرید لوازمات خانگی پیدا کردن یک تعمیرکار دلسوز و کاربرد که اطمینان ما را جلب کند، کاری بسیار سخت است، اما گروه فنی و مهندسی تهران سرویس آنلاین این اطمینان را به شما میدهد که تمامی تعمیرات و سرویس لوازمات منزل شما را با قطعات یدکی اصلی و ضمانت 180 روزه در محل انجام دهد .
  تهران سرویس آنلاین با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص برای تعمیر پکیج میزان رضایت مندی قابل توجهی از مشتریان خود بدست آورده است. تهران سرویس آنلاین آماده ارائه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور سرویس پکیج ایران رادیاتو در سراسر تهران به شما شهروندان می باشد. نیروهای ما خود را در سریع ترین زمان مکن به محل می رسانند تا مشکل پکیج ایران رادیاتور شما را برطرف کنند.تولید محصولات ایران رادیاتور در انواع دیواری و زمینی از سال 1383 آغاز گردید.
  تعمیرات محصولات شرکت ایران رادیاتور در انواع مختلف گازی، دیواری و زمینی به کمک تبلیغات گسترده، قیمت های مناسب و رقابتی و همچنین خدمات پس از فروش پاسخگوی خود، توانسته است بخش بزرگی از بازار مصرف پکیج های گرمایشی در کشور را تصاحب نماید.

  تعمیرات فوری پکیج ایران رادیاتور :

  یکی از خدمات ویژه شرکت تهران سرویس آنلاین به مشتریان خود ارائه خدمات فوری تعمیرات پکیج ایران رادیاتور است.با توجه به اینکه پکیج دیواری یکی از مهمترین وسایل منزل بوده و خرابی آن باعث بهم ریختگی و مشکلات بسیاری در منزل شما میشود.مجموعه ما با ایجاد درخواست فوری خدمات کمک رسانی به مشتریان را به کمترین زمان خود رسانده تا مشتریان عزیز دچار مشکل نشوند.این آیتم کاملا رایگان بوده و الویت استفاده از آن برای مشتریان دارای سالمند و کودکان زیر 7 سال میباشد.برای ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود همین حالا از طریق چت آنلاین سایت اقدام نمایید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل :

  یکی از مسائلی که باعث آزردگی خاطر مشتریان عزیز میشود، طولانی شدن زمان تعمیرات و جابه جایی پکیج توسط تعمیرکار از منزل مشتری به کارگاه جهت تعمیر است.
  برخی مواقع به دلیل مناسب نبودن محل نصب پکیج برای انجام خدمات تعمیراتی و به خصوص اسید شویی پکیج تصمیم تعمیرکار بر آن است که با رضایت مشتری عزیز پکیج را به نزدیکترین کارگاه منتقل کرده و اسید شویی را در مکان دارای تهویه مناسب انجام دهد تا علاوه بر حفظ سلامت خانواده مشتریان عزیز روند سرویس پکیج نیز با سرعت بیشتری انجام شود.
  در تهران سرویس آنلاین تعمیرکار اعزامی به محل مشتریان عزیز در زمان اعزام به محل مشتری تمامی وسایل مورد نیاز را با خود به همراه داشته و تا حد ممکن تمامی خدمات را در منزل مشتری محترم در کوتاه بازه زمان انجام خواهد داد.
  تصمیم بر جابه جایی پکیج مشتری عزیز تنها در صورتی گرفته میشود که تهویه مناسب در محل نصب پکیج وجود نداشته و اسید شویی در محل برای اعضای خانواده مشتری محترم مشکل ساز شود.
  در این شرایط ضمن رضایت مشتری محترم پکیج به نزدیکترین کارگاه تهران سرویس آنلاین منتقل شده و در سریع ترین بازه زمانی به محل مشتری جهت نصب بازگردانده میشود.

  هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور چقدر است ؟

  یکی از رایج‌ترین سؤالات مشتریان در تماس با کارشناسان مجموعه درباره نرخ تعمیرات پکیج دیواری است، در پاسخ به این پرسش دوستان باید بگوییم که هزینهٔ تعمیر پکیج ایران رادیاتور تنها بعد از بررسی توسط کارشناس متخصص قابل‌تشخیص خواهد بد و در مشاوره‌های تلفنی نمی‌توان هزینهٔ دقیقی برای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور اعلام کرد.
  امام مجموعه ما این نوید را به مشتریان عزیز خود می‌دهد که نرخ تمامی خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین بر اساس نرخ مصب اتحادیه بوده و هرگز هزینهٔ اضافی از مشتریان عزیز دریافت نخواهد نشد.

  خدمات پکیج هزینه خدمات پکیج
  سرویس کامل پکیج ایران رادیاتور ۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
  تعویض فیلتر رسوب ۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
  هواگیری پکیج ۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
  تشخیص عیب در محل ۱۵۰.۰۰۰ تومان
  ایاب و ذهاب تعمیرکار تا ۵۰.۰۰۰ تا ۹۰.۰۰۰ تومان

  تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

  چه عواملی بر تعرفه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور موثر می باشد ؟

  برای اطلاعات بیشتر شما باید بدانید که بطور کلی محاسبه اجرت تعمیر پکیج ایران رادیاتور به نوع و درجه خرابی بستگی دارد. در اینجا به ۳ مورد از عوامل موثر در تعرفه تعمیرات پکیج می پردازیم:

  • نوع خرابی پکیج ایران رادیاتور:

  برای محاسبه تعرفه تعمیرات پکیج اولین اقدام، بررسی و تشخیص نوع خرابی بوجود آمده در پکیج توسط تعمیرکار می باشد، و طبق نوع خرابی لیست قیمت خدمات پکیج را به شما ارائه می کند.
  اگر شما عزیزان جزء آن دسته از مشتریانی هستید، که سرویس پکیج خود را امری اهمیت تلقی کرده و در طول سال از انجام ان سربازمیزنید باید به شما عزیزان بگوییم که خرابی قطعات پکیج شما سایر از مشتریانی است که هرسال سرویس پکیج خود را انجام میدهند

  • نیاز به تعویض قطعات:

  دومین عامل موثر در محاسبه اجرت تعمیرات پکیج، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی از دستگاه می باشد. تعمیرکار ما بدون توجه به سختی و یا زمان بر بدون تعمیر در وهله اول پس از بررسی دقیق تشخیص می دهد که آیا نیاز به تعویض قطعات هست یا خیر!؟ او در حد امکان اولویت خود را بر تعمیر قطعات خواهد گذاشت. درصورت نیاز به تعویض قطعه، هزینه های مربوط به قطعه مورد نظر نیز در محاسبه تعرفه تعمیرات لحاظ می گردد. البته باید در نظر داشت قیمت قطعات در انواع مختلف پکیج می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور ممکن است در برخی موارد با قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور یا تعمیر پکیج ایران رادیاتور متفاوت شود.

  • زمان و میزان سختی کار:

  یکی دیگر از عوامل موثر بر تعرفه خدمات پکیج، میزان سختی کار، و زمان مورد نیاز برای تعمیر می باشد. مسلما هرچه زمان بیشتری جهت عیب یابی و تشخیص خرابی صرف شده و تعمیر نیاز به مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، هزینه تعمیر نیز بیشتر خواهد بود.
  برخی مواقع مشتری عزیز با چندین تعمیرکار تماس حاصل کرده و بعد از ناامیدی از ایشان به سراغ تهران سرویس آنلاین میاید درست زمانی که تمامی قطعات پکیج توسط اشخاص قبلی باز شده و زمان بیشتری برای تعمیر پکیج لازم است.در این صورت هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور شما بیشتر خواهد شد.

  ضمانت تعمیرات پکیج ایران رادیاتور :

  در انتخاب شرکت ارائه‌دهنده خدمات تعمیراتی خود نهایت دقت را داشته باشید، بسیاری از شرکت‌های نامعتبر در هنگام تعمیرات خو از قطعات یدکی بی‌کیفیت استفاده کرده و در پایان کار خود هیچ‌گونه فاکتور و ضمانتی به مشتریان خود ارائه نمی‌دهند.
  اما مجموعه ما با به‌کارگیری بهترین تعمیرکاران سطح شهر و استفاده از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی بالاترین سطح تعمیرات را به مشتریان خود ارائه کرده و پس از اتمام کار فاکتور رسمی به همراه 6 ماه ضمانت به شما عزیزان تحویل خواهد داد.
  6 ماه مدت این گارانتی از زمان صدور فاکتور محاسبه خواهد شد.تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای پکیج ایران رادیاتور:

  • نصب پکیج ایران رادیاتور
  • سرویس پکیج ایران رادیاتور
  • تعمیر انواع مدل پکیج ایران رادیاتور
  • تعمیر برد پکیج های ایران رادیاتور
  • ارسال قطعات پکیج ایران رادیاتور به سراسر کشور
   برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج رادیانت اینجا کلیک کنید.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور :

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافیست با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است،که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید ، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معیین شده در محل حاضر خواهد بود.به خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.
  ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان
  نکته مهم :
  به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
  طرح هرگونه سوال، نیاز مجدد به حضور تکنسین در محل تنها باید توسط پشتیبانی مجموعه هماهنگ شود.
  تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

  سرویس پکیج ایران رادیاتور :

  یکی از مهم ترین اقداماتی که مشتریان عزیز بعد از خرید پکیج‌های دیواری باید در انجام آن وسواس ویژه‌ای به خرج دهند، سرویس سالانه پکیج‌های ایران رادیاتور است. همانطور که قبل‌تر اشاره کردی به دلیل طراحی ویژه پکیج‌های دیواری و ارتباط مستقیم قطعات آن با رسوبات ناشی از حرارت آب لازم است که هر سال پیش از شروع فصل زمستان پکیج به وسیله سرویس کار متخصص سرویس شده و تمامی قطعات آن مورد بررسی قرار گیرد.
  سرویس پکیج ایران رادیاتور یکی از پر درخواست‌ترین خدمات مجموعه تهران سرویس آنلاین است که هر روزه به مشتریان بسیاری از شمال و جنوب و شرق و غرب پایتخت در حال ارائه می‌باشد.
  اگر مدت زمان بسیاری از اخرین سرویس پکیج دیواری‌تان می‌گذرد باید منتظر خرابی در قسمت‌های مختلف پکیج دیواری خود باشید.
  تجمع رسوبات در پکیج دیواری باعث آسیب به مبدل‌های اصلی و ثانویه شده ممکن است به مرور زمان باعث ایجاد نشتی در قسمت‌های مختلف پکیج شما شود. برای جلوگیری از این موضوع بهتر است که همین حالا نسبت به انجام سرویس پکیج دیواری خود اقدام کرده و درخواست سرویس پکیج ایران رادیاتور خود را ثبت نمایید.
  بسیاری از تعمیرکاران پکیج های دیواری رسوب را بع عنوان قاتل خاموش این سیستم گرمایشی معرفی کرده و معتقدند در صورت عدم توجه به رسوب زدایی و سرویس به موقع پکیج دیواری از طول عمر پکیج دیواری شما کاسته شده و شما باید منتظر خرابی در قطعات مختلف پکیج خود باشید.
  با توجه به افزایش املاح موجود در آب انجام سرویس پکیج ایران رادیاتور یکی از مهمترین اقدامات پیش از سروع فصل سرما خواهد بود.
  تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

  مراحل سرویس پکیج ایران رادیاتور توسط تهران سرویس آنلاین :

  سرویس پکیج فارغ از برند دستگاه دارای چندین مرحله است و هر مرحله باید به درستی توسط سرویسکار مجاز انجام شود تا پکیج شما در زمستان با مشکلات متعددی روبه رو نشود.شما نیز چک لیست سرویس پکیج ایران رادیاتور را به خاطر داشته باشید تا هر سال که سرویسکار سرویسکار در حال انجام سرویس دستگاه شما است از انجام تمامی موارد اطمینان حاصل کنید.

  • اولین قدم برای سرویس پکیج دیواری باز کرن قاب پکیج و بررسی تهویه مناسب دستگاه است.
  • به خاطر داشته باشید باید دستگاه را پیش از هر اقدامی از برق خارج کرده و آب داخل آن را تخلیه نمایید.
  • رسوب زدایی پکیج مهمترین قدم است که باید توسط شخص سرویسکار در محل مناسب و با استفاده از اسید مخصوص انجام شود.
  • پایش فشار آب
  • هواگیری سیستم گردش آب
  • تعویض قطعه معیوب که با اطلاع رسانی به مشتری عزیز انجام خواهد شد.
  • بررسی الکترودهای حسگر جرقه و شعله و یا چراغ های پایلوت
  • برطرف کردن مشکل روشن نشدن پکیج
  • پایش عملکرد سیستم گرمایشی
  • بررسی پکیج از لحاظ مسدودی یا گرفتگی شامل دودکش و فن
  • رفع مشکل شعله پکیج
  • بررسی اتصالات سیم کشی برق پکیج
  • عیب یابی تخصصی پکیج
  • بررسی تمام اتصالات گاز و تست آنها
  • رفع مشکلات مرتبط با سرو صدای پکیج
  • بررسی جریان گاز فشار
  • برطرف کردن ارور های پکیج در صورت نمایش خط
  • بررسی نشتی ها و محل های آبریزش پکیج دیواری
  • تعویض تمامی واشرهای پکیج و آب بندی صحیح
  • پر کن پکیج ایران رادیاتور از آب و بررسی فشار آب تا رسیدن به 1.5 بار

  سرویس پکیج ایران رادیاتور

  در ادامه به صورت مختصر سرویس پکیج ایران رادیاتور را به شما آموزش میدهیم:

  اگر سلامتی و افزایش طول عمر پکیج برای شما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است باید به سرویس پکیج ایران رادیاتور خود اهمیت داد و هرگز از آن غافل نشوید.
  در مرحله اول پکیج را از برق جدا کرده و گاز آن را قطع کنید. سپس قاب پکیج را بازکرده و تمامی قطعات را مورد بررسی قرار داده تا در صورت نیاز تعمیر و سرویس آن انجام شود.
  اگر نیاز به رسوب‌زدایی پکیج باشد باید بااحتیاط اسید را از قسمت ورودی آب وارد پکیج کرده و مدت زمانی را در نظر بگیرید تا اسید به‌صورت کامل در تمام سیکل به گردش درآمده تا تمامی رسوبات به‌صورت کامل برطرف شود.
  در مرحله دوم باید به بررسی منبع انبساط پکیج پرداخته و باد آن را بررسی کنید. اگر باد منبع انبساط به‌اندازه کافی نباشد باعث می‌شود که منبع انبساط پکیج شما خیلی زود خراب شده و پکیج را با مشکل مواجه کند. باد منبع انبساط باید در حدود 7/0 تا 1 بار باشد.
  مرحله سوم سرویس پکیج ایران رادیاتور باید به سراغ مبدل‌ها رفته و آنها بادقت تمیز کنید. برای تمیزکردن مبدل می‌توانید آن را با یک مسواک قدیمی تمیز نمایید.
  به یاد داشته باشید که اسیدشویی زیاد پکیج باعث کاهش طول عمر پکیج می‌شود.
  مرحله چهارم سرویس پکیج ایران رادیاتور به بررسی و تمیزکردن برد پکیج اختصاص یابد تا تمامی برد پکیج از گردوغبار و آلودگی‌ها پاک شود.
  مرحله پنجم باید به بررسی دودکش پرداخته شده تا از باز بودن مسیر خروجی گازهای حاصل از احتراق اطمینان حاصل نمایید.
  مرحله پنجم سرویس پکیج ایران رادیاتور به تمیزکردن مشعل پرداخته شده و مشعل پکیج به‌وسیلهٔ یک مسواک یا برس کاملاً تمیز شود. وجود گردوخاک در داخل مشعل باعث ایجاد مشکل در روند کاری دستگاه خواهد شد.
  مرحله ششم دستگاه به تمیزکردن فن پکی اختصاص داشته و باید فن به‌صورت کامل تمیز شود اگر به فن پکیج ایران رادیاتور خود دسترسی دارید می‌توانید آن را با آب به‌صورت کامل تمیز شود. برخی مواقع نیاز است فن پکیج توسط سرویس‌کار پکیج ایران رادیاتور روغن‌کاری شده تا از صدای زیاد آن کاسته شود.
  مرحله هفتم پکیج به بررسی پمپ پکیج پرداخته شده و باید پمپ و روتور آن به‌صورت کامل تمیز شوند. برخی مواقع نیز به دلیل خوردگی واشرهای پمپ پکیج نیاز است تا واشرها به‌صورت کامل تعویض شوند.
  مرحله هشتم به بررسی جرقه‌زن و تمیزکردن آن اختصاص دارد. در این مرحله باید جرقه‌زن توسط سمباده تمیز شده و فاصلهٔ آن به‌درستی تنظیم شود.
  مرحله نهم باید به شیر پرکن پکیج اختصاص داشته و بعد از بررسی شیر پرکن و سالم‌بودن آن شیر پرکن را بازکرده و صبر کنید تا فشار بار تا 1 الی 1.5 بار بالا رود. در این بازه زمانی حتماً توجه داشته باشید که از هیچ نقطه‌ای از دستگاه آبریزش وجود نداشته باشد.
  در مرحله دهم باید شیر گاز پکیج را بازکرده و اتصالات آن را نیز محکم کنید توجه داشته باشید که شیر گاز نیز نشتی نداشته و بوی گاز به استشمام نرسد.
  مراحل بعدی سرویس پکیج ایران رادیاتور دستگاه را روشن کرده و روی حالت شوفاژ قرار دهید در این حالت باید پکیج را هواگیری کنید. در این مرحله می‌توانید شعله پکیج را به میزان دلخواه تنظیم کنید.سرویس پکیج ایران رادیاتور در منزل

  فواید رسوب زدایی و سرویس پکیج ایران رادیاتور:

  علت عمده خرابی های پکیج گرمایشی به علت تجمع رسوبات و از کار افتادن قطعات در طول زمان است ، یکی از مهمترین بخش های سرویس پکیج دیواری اسید شویی و رسوب زدایی قطعات پکیج است ، که از خرابی سیستم گرمایشی شما جلوگیری به عمل می آورد.ما با انجام سرویس پکیج، به افزایش بازدهی و راندمان دستگاه کمک خواهیم کرد.
  با صرف هزینه اندک به منظور سرویس های دوره ای از پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیر آن جلوگیری می کنیم.
  پیش از خرابی و از کار افتادن دستگاه از وقوع آن جلوگیری کرده و نسبت به سلامت یا معیوب بودن پکیج آگاهی پیدا می کنیم.
  در سرویس و رسوب زدایی پکیج با تمیز کردن دستگاه آن را جرم گیری کرده و ظاهر پکیج شما زیبا و بدون عیب خواهد شد.

  • حفظ زیبایی پکیج
  • حفظ راندمان پکیج
  • جلوگیری از بروز مشکلات متعدد در پکیج
  • افزایش طول عمر مفید دستگاه
  • افزایش طول عمر قطعات اصلی مانند مبدل و پمپ پکیج
  • افزایش فشار آب گرم در ساختمان
  • بهبود گرمایش رادیاتور ها
  • جلوگیری از ایجاد نشتی در پکیج دیواری
  • جلوگیری از ایجاد سرو صدا در پکیج
  • کاهش بروز مشکلاتی مانند روشن نشدن پکیج، گرم نشدن رادیاتورها
  • کاهش نمایش ارور بر روی صفحه نمایشگر پکیج ایران رادیاتور
  • کاهش هزینه های تعمیراتی پکیج

  از کجا بفهمیم که به رسوب زدایی پکیج نیاز است؟

  رسوب زدایی پکیج‌های دیواری از جمله مهم‌ترین مراحل سرویس پکیج است. در این مرحله سرویس کار به وسیله اسید مخصوص قطعات پکیج را با استفاده از پمپ‌های اسیدشویی و یا روش دستی باز کرده و شستشو می‌دهد. اسید مخصوص باعث شده که تمامی رسوبات و املاح انباشته شده در سیکل پکیج از قسمت‌های مختلف آن جدا شده و سیکل کاملاً تمیز شود.
  در صورتی که رسوب زدایی پکیج خود را انجام نداده باشید و یا سرویس کاری که برای انجام سرویس پکیج دیواری به محل شما اعزام می‌شود، از صلاحیت کافی برای انجام این کار برخوردار نباشد شاهد ایجاد علائم زیر در سیستم گرمایشی خود خواهید بود.

  • فشار آب گرم در دوش حمام و شیر آشپزخانه بسیار کم است.
  • پکیج روشن می شود اما آب به خوبی گرم نمی شود.
  • مدت زمان زیادی طول می شد که آب گرم شود.
  • شوفاژ و رادیاتور ها به خوبی گرم نمی شوند.
  • زمانی که پکیج روشن می شود ، صدای تق تق می دهد.
  • فشار و بار سنج پکیج بی دلیل بالا می رود.
  • در پکیج ارور شماره ۷۰ روشن می شود.
  • نشانه های از ایجاد رسوب در پکیج پیداست.
  • نمایش ارورهای مختلف بر روی پکیج
  • سر و صدای زیاد پکیج در زمان استفاده از پکیج
  • انفجاری روشن شدن پکیج
  • جرقه زدن مدوام پکیجتعمیر پکیج ایران رادیاتور

  راه های کاهش رسوب در پکیج ایران رادیاتور:

  چندین سال است برای کاهش رسوب در پکیج های ایران رادیاتور از فیلتر های تصفیه استفاده میشود که تا حد قابل قبولی از ایجاد رسوب در پکیج جلوگیری به عمل میاورند.در صورت تمایل برای نصب این قطعه از متخصصات تهران سرویس آنلاین بخواهید نصب این رسوب گیر را متناسب با پکیج شما برای شما نصب کنند.
  به یاد داشته باشید که در برخی مناطق به دلیل بالا بودن میزان سختی آب نصب سختی گیر پکیج کمک چندانی به جلوگیری از ایجاد رسوب در پکیج شما نمی‌کند و بهتر است که بعد از نصب سختی سرویس سالانه خود را نیز به طور مرتب انجام دهید.

  سرویس پکیج هر چند وقت باید انجام شود؟

  سرویس کامل: در این نوع سرویس پکیج تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می گیرند و بررسی می شوند، در این نوع دستگاه به طور کامل سرویس می شود، اگر مدت زمان طولانی از سرویس و رسوب زدایی پکیج می گذرد بهتر است این نوع سرویس را انتخاب کنید، تا به نتیجه مطلوب در کارایی آن برسید.

  سرویس دوره ای: این سرویس پکیج عموما در بازه های زمانی چند ماهه صورت می گیرد و به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس، کار آن سبک تر است و دستگاه به ندرت دچار مشکل خواهد شد، بهتر است پس از خرید و نصب دستگاه از همان ابتدا با روند سرویس دوره ای پکیج پیش بروید، ساده بودن این نوع سرویس به حدی است که با افزایش تجربه و اطلاعات خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید.

  نکات مهم قبل از شروع سرویس پکیج ایران رادیاتور :

  اولین قدم پیش از شروع سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور قطع کردن برق پکیج است چرا که خطر برق گرفتگی در حین سرویس پکیج وجود دارد.
  در قدم بعدی باید گاز پکیج را قطع کرده و مطمئن شوید تا گاز به پکیج شما نمیرسد، چرا که نشت گاز به بیرون پکیج بسیار خطرناک است.
  در قدم بعدی باید آب داخل پکیج را تخلیه کرده و فشار آن را به صفر برسانید. برای این کار کافی است که شیر آب داغ ظرفشویی یا حمام و … را به همراه شیر پرکن باز کنید تا فشار آب مدار اولیه صفر شود.

  چرا سرویس پکیج ایران رادیاتور مهم است؟

  همانطور که در تمامی مقالات تهران سرویس آنلاین به این موضوع اشاره کرده ایم،پکیج های دیواری فارغ از برند آنها نیازمند سرویس و رسیدگی سالانه هستند.
  پکیج های ایران رادیاتور نیز از این قاعده مستثنی نیستند.سیکل گرمایشی پکیج های دیواری به گونه ای طراحی شده اند که دائما در ارتباط با آب و رسوبات ناشی از حرارت آن بوده و به دلیل تجمع این رسوبات در قطعات مختلف آن باعث بروز مشکلات بسیاری در پکیج شما خواهد شد.برای جلوگیری از بروز مشکلات در پکیج های دیواری ایران رادیاتور باید سرویس پکیج خود را جدی گرفته و آن را به صورت مرتب انجام دهید.

  -برای کاهش هزینه های ناشی از تعمیرات
  -در صورت بروز خطا در عملیات سوختن پکیج گاز تولید شده بی بو و بسیار خطرناک است.
  -کارایی پکیج در نتیجه استفاده در مدت زمان طولانی پایین میاید.
  -بررسی تمام اجزا پکیج و شست و شو رسوب زدایی در هنگام نیاز
  -پایین بودن هزینه سرویس  در مقابل هزینه تعمیرات
  -حفظ زیبایی پکیج
  -جلوگیری از ایجاد سرو صدا در قسمت های مختلف پکیج
  -جلوگیری از آبریزش پکیج دیواریتعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

  مشکلات رایج در پکیج دیواری ایران رادیاتور :

  مشکلات متداول پکیج نحوه رفع مشکل
  خاموش شدن ناگهانی پکیج ایران رادیاتور بررسی جریان گاز پکیج، اطمینان از باز بودن شیر آب، بررسی فشار آب و گاز
  روشن نشدن پکیج بررسی فشار گاز، بررسی مدار گرمایشی پکیج و رفع هرگونه انسداد و گرفتگی، هواگیری پکیج
  کاهش یا افزایش فشار پکیج هواگیری پکیج، بررسی شیرپرکن و اطمینان از سالم بودن آن
  نشت آب از پکیج بررسی اتصالات دستگاه، آب بندی قطعات، بررسی شیر اطمینان، بررسی مبدل پکیج و تعمیر آن در صورت خرابی
  صدای زیاد پکیج ایران رادیاتور رسوب زدایی پکیج، استفاده از عایق و ضربه گیر، هواگیری پکیج، نصب پکیج در محل مناسب
  بوی دود و سوختگی از پکیج بررسی شیلنگ های متصل به لوله گاز و پکیج، نصب صحیح دودکش، سرویس دوره ای و تمیز کردن پکیج
  سرد و گرم شدن آب پکیج رسوب زدایی مبدل ثانویه، بررسی فشار آب، تنظیم شعله پکیج
  داغ شدن بیش از حد آب پکیج هواگیری پکیج، بررسی لوله ها و رفع هرگونه انسداد و گرفتگی، بررسی شیرپرکن
  سرد بودن شوفاژها یا رادیاتورها هواگیری شوفاژ، رسوب زدایی رادیاتور شوفاژ، تنظیم کردن دمای پکیج
  گرم شدن رادیاتورها در تابستان بستن شیرهای رفت و برگشت رادیاتورها در فصل تابستان
  کار نکردن دکمه‌های پکیج برای رفع این مشکل از یک تکنسین کمک بگیرید.
  روشن ماندن فن پکیج رفع انسداد و گرفتگی دودکش، بررسی جرقه زن، بررسی برد و تعمیر آن در صورت خرابی

  مشکل روشن شدن چراغ قرمز پکیج دیواری ایران رادیاتور :

  در ابتدا برای تعمیر این مشکل در پکیج دیواری ایران رادیاتور کلید روشن و خاموش پکیج را روی شماره 1 قرار دهید اگر چراغ سبز روشن شد که مشکل برطرف شده است در غیر این صورت ممکن است مشکل از :
  1) قطع پریز برق باشد.
  2) مشکل از فیوز باشد.
  3)مشکل از برد الکترونیک باشد.
  در بعضی موارد ممکن است مشکل از قطع بودن پریز یا محافظ برق که برای پکیج گذاشتید باشد، که با یک تعویض محافظ یا پریز مشکل برطرف می شود.
  در بسیاری از مواقع ممکن است مشکل از فیوز پکیج باشد که با یک فاز متر با رعایت نکات ایمنی می توان قطعی آن را تشخیص داد و اگر جریان برق تا فیوز برد جاری باشد و بعد از آن قطع شود باید فیوز برد تعویض گردد.
  در بیشتر مواقع برد الکترونیک پکیج بر اثر نوسان برق می سوزد که باید برد الکترونیک تعویض گردد.
  اگر تمام این موارد انجام گردید می توانید توسط دکمه ریست پکیج دیواری خود را کلیک کنید و اگر باز هم دکمه قرمز روشن بود باید به کدهای خطا رجوع کنید و مشکل را جهت تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور برطرف کنید.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  روشن شدن چراغ قرمز پکیج ایران رادیاتور :

  اگر چراغ قرمز پکیج ایران رادیاتور شما به صورت مدام روشن است، هشداری را به شما عزیزان میدهد که نباید نسبت به ان بی تفاوت باشید.برای بررسی این مشکل ابتدا باید ترموستات پکیج را بررسی کرده و سپس به سراغ فشار بار پکیج بروید.در ادامه با ما همراه باشید تا به شما عزیزان نحوه بررسی این دو قطعه را آموزش خواهیم داد.

  مشکل ترموستات در پکیج دیواری ایران رادیاتور
  اولین قدم بررسی ترموستات است. اگر در سراسر خانه یک سیستم مرکزی با چندین ترموستات وجود دارد ، اول به قسمت مرکزی بروید.اطمینان حاصل کنید که دمای دستگاه بالاتر از دمای واقعی اتاق را نشان می دهد. اگر این یک مدل دیجیتالی نیست ، باید اطمینان حاصل کنید که سطح گرما بیشتر از دمای اتاق است در غیر این صورت ترموستات باید عوض شود. از این مرحله به بعد مشکلات کمی تخصصی تر می شود و اگر دوره ای همانند دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری گذرانده باشید می توانید این مشکلات را درک کنید و آن ها را برطرف نمایید

  مشکل فشار در پکیج دیواری ایران رادیاتور :

  الف.آبریزش و نشتی آب وجود دارد :
  اگر نشتی آب حتی خیلی کم هم باشد باعث ایجاد افت فشار می شود. پس بهتر است نشتی هر چقدر کم را هم پیگیری کنیم.
  ب. سوراخ بودن مبدل حرارتی :
  بیشتر پکیج های تک مبدل به این مشکل برمی خورند که باعث افت و یا افزایش فشار می شوند. این مشکل برای پکیج های دو مبدل کم پیش می آید.
  ج.شیر پر کن پکیج باز باشد :
  گاهی اتفاق می افتد که زمان تنظیم فشار، شیر پر کن آن باز می ماند که خود باعث افت فشار می شود.
  د.شیر پر کن خراب است :
  در این شرایط حتی اگر شیر پر کن بسته هم باشد اما چون خراب است موجب افت فشار می شود.
  در تعمیر پکیج برای اینکه دستگاه پکیج دیواری دچار آسیب بیشتری نشود سعی کنید سرویس دوره ای و سالیانه دستگاه خود را به موقع انجام دهید .تا دستگاه شما دچار آسیب بیشتری شود و هم هزینه کمتری برای سرویس دستگاه پرداخت نمایید.
  ه.اگر عمر استفاده از پکیج از سه سال بیشتر می باشد، پایین آمدن فشار فرآیندی طبیعی می باشد:
  البته این بازه زمانی بصورت تقریبی تخمین زده شده است و به عوامل گوناگونی بستگی دارد. افت فشار پکیج دیواری بیشتر در فصل زمستان اتفاق می افتد
  در تعمیر پکیج علت افت فشار پکیج (آبگرمکن دیواری) خالی بودن باد تیوپ داخل پکیج است.
  در ابتدا باید بدانیم افت فشار پکیج دیواری به مقدار نیم بار در طول سه هفته ایراد محسوب نمی شود به حساب و می تواند از نحوه کارکرد و نوع و مدل پکیج دیواری باشد زمانی که این افت فشار و پایین آمدن بار به نزدیکی صفر کمتر از دو هفته باشد نشانه خرابی در سیستم و عیب در عملکرد دستگاه است.تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

  علت روشن نشدن مشعل پکیج ایران رادیاتور :

  عوامل گوناگونی ممکن است باعث روشن نشدن مشعل پکیج شود. خراب شدن جرقه زن، میله یون پکیج، خراب شدن برد پکیج، گرفتگی در شیر کنترل گاز پکیج، نبودن برق داخل پکیج، همگی از عوامل تاثیر گذار بر روشن نشدن شعله پکیج هستند. جهت تعمیر این مشکل در پکیج دیواری ایران رادیاتور این موارد را چک کنید.

  تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در راستا مشکل از کار افتادن پمپ :

  در این مرحله دست خود را روی پکیج بگذارید و مطمئن شوید که پمپ کار می کند یا خیر اگر پمپ کار نکند دستگاه فشار زیادی را تحمل می کند و صدای وحشتناکی از دستگاه می آید که ممکن است مشکل از کثیف بودن پروانه فن و یا منبع تغذیه و یا خرابی روتور پمپ یا مشکل از رسوب مبدل یا تراز دستگاه باشد. برای تعمیر پمپ باید هیدرولیک را از دستگاه جدا نمود و روتور را تمیز کرد.

  مشکل فن پکیج دیواری ایران رادیاتور :

  این مشکل معمولا با ارورهای با کد 706040 یا 806040 پدیدار می شود.در این صورت باید آب مصرفی چک شود. اگر شیر آب گرم را باز کردید و شعله پکیج تغییر نور می داد در اصطلاح می گویند پکیج بازی نور داشت، میکرو سوئیچ آن خراب است و یا ممکن است میزان آبی که دستگاه از پکیج می گیرد کم باشد و یا باز هم ممکن است برد الکترونیک خراب باشد.و اگر همه این ها چک شد و باز هم چراغ شعله روشن شود ممکن است مشکل مبدل رسوب داشته باشد که باز هم ارور E81 پدیدار می شود که باید رسوب مبدل ها گرفته شود.
  برای برطرف کردن این ارور، دستگاه نیاز به اسید پاشی دارد که شستشو دستگاه با اسید کار بسیار پر خطری است پس بهتر است با اسید های ضعیف مثل جوهر نمک کار کرد تا بعد از رسوب زدایی توسط اسید مشکل این ارور برطرف گردد.

  علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور:

  یکی از مشکلات رایج پکیج‌های دیواری خاموش شدن آنها است اگر به ناگهان پکیج دیواری شما خاموش می‌شود در ابتدا باید به دنبال کد خطای نمایش داده شده بر روی صفحه نمایشگر باشید و بر اساس کد خطا به دنبال نحوه برطرف کردن آن در قسمت مقالات تهران سرویس آنلاین باشید.
  اگر پکیج شما کد خطا نمایش نداده و به ناگهان خاموش شده است موارد زیر را بررسی نمایید :

  • کمبود فشار بار پکیج
  • قطع بودن گاز ورودي پکیج
  • معیوب بودن فلوسویچ و یا فلومتر در مواردی که رادیاتور گرم باشد
  • وجود اشکال در برد کنترل
  • جام بودن و یا سوختن پمپ سیرکولاسیون
  • وجود اشکال در قسمت پرشر و فن
  • وجود اشکال در سیستم جرقه و تشخیص شعله
  • بسته بودن شیرهای رفت و برگشت و یا کثیف بودن توری صافی برگشت در شرایطی که آبگرم هست.

  علت خاموش شدن پیاپی پکیج ایران رادیاتور :

  دلایل اصلی خاموش و روشن شدن مکرر پکیج به شرح زیر است

  • ممکنه فشار گاز تنظیم نباشه
  • زیاد بودن شعله کوتاه
  • در مواردی عدم تامین اکسیژن مورد نیاز جهت احتراق باعث این مشکل می‌شود (ابتدا دودکش را جدا کرده و مسیر آن را چک کنید اگر فلنچ دودکش هنوز باز نشده آن را باز کنید پرشر هوا را دوشیلنگه کنید)
  • عدم تنظیم فاصله استاندارد میله یون تشخیص شعله تا برنر (3 تا 5 میلیمتر) و یا کثیف بودن یون و برنر
  • رسوب داشتن مبدل ثانویه (دلیل اصلی)
  • رسوب داشتن فنر سوپاپ بای پاس
  • خرابی فلوسویچ و یا فلومتر در مواردی
  • آشنایی با برخی از ارورها جهت تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور
  • در بخش ارور پکیج های ایران رادیاتور به طور کامل به ارورهای این دستگاه پرداخته شده است.

  هواگیری پکیج ایران رادیاتور :

  از مهم ترین علل هایی که ممکن است پکیج ها را دچار مشکل کند، عدم هواگیری به موقع پکیج می باشد. هواگیری پمپ پکیج ایران رادیاتور ، در شروع فصل سرما قبل از استفاده از پکیج لازم است آن را هواگیری کرده تا پکیج بدرستی کار کند. برای هواگیری پکیج ها در مرحله اول، شیر آب گرم را باز می کنید تا آب در مدار در جریان پیدا کرده و پکیج روشن شود.
  در مرحله بعدی، پیچ هواگیری را باز کرده یک دستمال که قابلیت جذب بالایی داشته باشد را در زیر پکیج گذاشته تا اطراف کثیف نشود و پس از آن پیچ را بوسیله پیچ گوشتی در خلاف جهت عقربه های ساعت بپیچانید. و بدین صورت هوای وارد شده در پمپ تخلیه می شود. و پس از تخلیه کامل هوا پیچ را بسته و از محکم بودن آن مطمئن شوید. لازم بذکر است که آب خارج شده از پکیج جوش بوده و مراقب باشید که دچار سوختگی نشوید.
  برای هواگیری رادیاتور و شوفاژ، برخلاف هواگیری پمپ باید پکیج خاموش باشد. ابتدا ظرف یا تشتی در زیر خروجی آب پکیج گذاشته تا از کثیف شدن ازراف جلوگیری کند. و بقیه مراحل آن مانند بالا پیچ را باز کرده و پس از اتمام مراحل هواگیری پیچ را در جهت عقربه های ساعت محکم کنید و از سفت بودن پیچ اطمینان حاصل نمایید. در صورتیکه پکیج شما بطور صحیح هواگیری شده باشد سیستم بدون سر و صدا شروع بکار می کند.پکیج ایران رادیاتور

   روشن شدن انفجاری پکیج ایران رادیاتور :

  و اما گزینه بعدی که احتیاج به تعمیر پکیج ایران رادیاتور می باشد، روشن شدن انفجاری پکیج می باشد. که عوامل زیادی از جمله تنظیم نبودن فشار گاز و تنظیم نبودن الکترود جرقه زن و مشعل و خرابی دودکش می باشد. و از دیگر عوامل روشن شدن انفجاری پکیج ها می توان کثیفی سر الکترود جرقه زن، عدم وجود اکسیژن کافی جهت احتراق و بسته شدن سوراخ های مشعل در اطراف جرقه زن را نام برد.
  زمانی که پکیج ایران رادیاتور شما به ورت انفجاری روشن میشود باید به ترتیب موارد زیر را بررسی کنید :

  • خرابی دودکش پکیج
  • معیوب بودن پرشر هوا
  • تنظیم نبودن جرقه زن
  • مسدود بودن سوراخ های مشعل پکیج
  • تنظیم نبودن شیرگاز پکیج

  تهران سرویس آنلاین ارائه دهنده تمامی خدمات پکیج از جمله نصب پکیج , تعمیر پکیج و سرویس پکیج در سراسر تهران به صورت شبانه روزی در تمام نقاط تهران با ضمانت 180 روزه.
  تعمیر پکیج ایران رادیاتور با کمترین هزینه و قطعات یدکی اصلی با ضمانت فقط با متخصصان تهران سرویس آنلاین ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در تهران

  ایجاد سر و صدا در پکیج‌های دیواری ایران رادیاتور :

   اگر شما عزیزان از پکیج ایران رادیاتور استفاده می‌کنید و پکیجتان در زمان عملکرد صدای زیادی از خود منتشر می‌کند باید به دنبال علت بروز این مشکل در پکیج‌های ایران رادیاتور خود باشید چرا که ساختار این پکیج‌ها به گونه‌ای طراحی شده که در هنگام عملکرد کوچک‌ترین صدایی را از خود منتشر نمی‌کنند.

  • ایجاد صدا به دلیل شل بودن قطعات پکیج دیواری و یا قاب پکیج
  •  ایجاد صدا در پکیج دیواری  ایران رادیاتور به دلیل عدم سرویس به موقع و تجمع رسوبات
  •  ایجاد صدا به دلیل خرابی پمپ پکیج
  •  ایجاد صدا در پکیج‌های دیواری به دلیل عدم هواگیری به موقع
  • ایجاد سر و صدا در پکیج‌های دیواری به دلیل خرابی بای پس پکیج

  آبریزش پکیج دیواری ایران رادیاتور :

  یکی دیگر از مشکلات رایج در استفاده از پکیج های دیواری آبریزش آن است که علاوه بر مشکلات گرمایشی باعث ایجاد خرابی در کابینت ها و سایر وسایل محل نصب نیز خواهد شد.برای جلوگیری از بروز این مشکل باید هرسال پکیج خود را سرویس کرده و آب بندی و واشربندی دستگاه را بررسی نمایید.
  زمانی که پکیج شما دچار آبریزش میشود به ترتیب موارد زیر را بررسی کنید:

  • نصب غیر اصولی و استفاده از اتصالات نا مرغوب
  • خرابی و پوسیدگی اتصالات
  • از بین رفت آب بندی و واشر بندی دستگاه
  • رسوب داشتن پکیج
  • افزایش دمای آب در سیکل پکیج
  • شکستگی مبدل
  • خرابی شیر اطمینان
  • خرابی پمپ پکیج
  • ایجاد ضربه به اتصالات
  • بروز مشکل در پمپ پکیج

  در صورتی که پکیج شما با مشکل آبریزش مواجه شده است، برای برطرف کردن آن باید در ابتدا تمامی موارد را بررسی کرده در صورت نداشتن تجربه کافی در زمینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور خود با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید، تا نیروی متخصص برای سرویس و آب بندی دستگاه شما به محل سکونت شما اعزام شود.

  گرم نشدن رادیاتورها پکیج ایران رادیاتور :

  شاید شما نیز در فصل زمستان این مشکل را تجربه کرده باشید که پکیج ایران رادیاتور بر روی حالت زمستانه قرار گرفته اما رادیاتورهای پکیج همچنلن سرد است.
  زمانی که با این مشکل مواجه میشود باید تمامی موارد زیر را تک به تک بررسی کنید :

  • معیوب‌بودن و یا گیرپاژ بودن پمپ سیرکولاسیون در پکیج تک مبدل
  • عدم هواگیری پکیج ایران رادیاتور
  • سوختن شیر موتوری در پکیج دو مبدل
  • یکسره شدن فلوسوئیچ و یا فلورگلاتور
  • کثیف‌شدن توری صافی برگشت
  • بسته‌بودن شیر برگشت رادیاتور
  • جرم داشتن مدار گرمایش و داخل رادیاتورها
  • رسوب داشتن مبدل‌های حرارتی اصلی و ثانویه
  • جرم گرفتن و یا وجود اشکال در فنر سوپاپ و یا بایپاس
  • معیوب‌بودن سنسور حرارتی مدار گرمایش
  • خرابی ترموستات حد
  • کم‌بودن فشار گاز ساختمان
  • کوتاه‌بودن ارتفاع شعله
  • ظرفیت حرارتی پکیج از نیاز ساختمان پایین‌تر است.
  • کیفیت رادیاتورهای شوفاژ پایین است.
  • مسیر بای پس مسدود شده است.
  • شیر موتوری پکیج سوخته است.
  • فشار گاز ساختمان کم است.
  • فشار آب ساختمان کم است.
  • ارتفاع شعله کوتاه است.

  بررسی برخی از این موارد به راحتی امکان پذیر بوده و نیازی به حضور تکنسین در محل نخواهد نداشت اما برخی دیگر از موارد که مرتبط با خرابی قطعات پکیج است، باید توسط تکنسین متخصص بررسی شده و بعد از آن برای تعمیر و سرویس پکیج اقدام شود.

  سرد و گرم شدن دمای آب مصرفی در پکیج ایران رادیاتور :

  یکی از مشکلات رایج در پکیج های ایران رادیاتور سر دو گرم شدن دمای آب مصرفی و یکسان نبودن دمای آب است.این مشکل مخصوصا در فصل زمستان بسیار باعث آزردگی اعضای خانواده خواهد شد.حال میخواهیم به دلیل بروز این مشکل در پکیج های ایران رادیاتور بپردازیم :

  • تنظیم نبودن پمپ فشار آب ساختمان و کم و زیاد شدن فشار آب به صورت مکرر
  • رسوب داشتن مبدل ثانویه
  • جرم گرفتن سوپاپ بایپاس
  • خرابی منبع انبساط پکیج
  • تنظیم نبودن شعله
  • معیوب بودن پرشر سوئیچ هوا
  • رسوب داشتن مبدل حرارتی اصلی

  نصب پکیج ایران رادیاتور:

  در هنگام خرید پکیج ایران رادیاتور نمایندگی شخصی را برای نصب دستگاه شما خواهد فرستاد، اما اگر قصد جابه جایی و یا باز و بسته کردن پکیج ایران رادیاتور خود را دارید؛همین حالا با کارشناسان ما در تماس باشید.
  تکسنین های مجموعه تهران سرویس آنلاین با بیش از 10 سال سابقه در  زمینه  ارائه خدمات پس نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد.
  از زمان ثبت درخواست شما عزیزان تنها 1 ساعت به زمان میبرد تا نصاب مجموعه به محل شما اعزام شده و نسبت به نصب و یا جابه جایی پکیج شما اقدام نماید.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  قیمت نصب پکیج، چگونه محاسبه می‌شود؟

  از سوالات متداول در زمینه نصب پکیج، هزینه نصب پکیج است. خوب است بدانید هزینه نصب پکیج ایران رادیاتور و هزینه نصب پکیج بوتان ومتفاوت است. بنابراین یکی از عوامل موثر در هزینه نصب پکیج نوع برند پکیج شما است. هزینه نصب پکیج با توجه به محل نصب و نوع پکیج شما متغیر است.و با توجه به ابزار به کار رفته برای هر مشتری این میزان متغییر خواهد بود.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  نحوه راه اندازی پکیج ایران رادیاتور:

  به طور کلی قبل از فراگیری آموزش تعمیر پکیج باید روش روشن کردن پکیج را یاد بگیرید.
  برای روشن کردن پکیج دیواری قبل از هر کاری میبایست فشار بار پکیج را تنظیم کنید . فشار بار پکیج از روی درجه ای که روی پانل پکیج قرار گرفته مشخص میشود . عقربه گیج فشار پکیج در زمان استفاده باید روی 1/5 بار باشد . اگر قبل از روشن کردن پکیج متوجه شدید عقربه فشار بار کمتر از یک بار میباشد باید حتما نسبت به بالا بردن فشار بار اقدام نمایید . برای این منظور باید شیر پرکن را که در زیر پکیج قرار گرفته است و دارای ولوم مشکی و یا آبی رنگ میباشد را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید و منتظر باشید هر زمان عقربه فشار بار روی 1/5 رسید شیر پرکن را کامل ببندید . بعد از این کار ابتدا دقت کنید تمامی شیرهای زیر پکیج باز باشند (یعنی دسته شیرها در امتداد شیر باشد) و سپس برای اینکه مطمئن شوید رادیاتورها گرم میشوند از باز بودن شیرهای بالا و پایین رادیاتور اطمینان حاصل کنید.
  در گام بعدی برای اطمینان از گرمای یکنواخت رادیاتورها و قبل از روشن کردن پکیج اقدام به هواگیری کلیه رادیاتورها نموده و همچنین اگر اولین سالی است که از رادیاتور استفاده میکنید مطمئن شوید شیر پایین رادیاتور باز باشد (شیر پایین رادیاتور و یا به عبارتی شیر برگشت رادیاتور با آچار آلن باز میشود)
  بعد از هواگیری از کلیه رادیاتورها به طور قطع فشار بار دوباره کم خواهد شد که مجددا به روش گفته شده اقدام به تنظیم فشار روی 1/5 بار نمایید .
  سپس اقدام به روشن کردن پکیج نمایید و درجه گرمای آبگرم و رادیاتور را روی متوسط قرار دهید .
  اگر اولین راه اندازی پکیج باشد ممکن است که لوله گاز هوا داشته باشد و لازم باشد چند بار دکمه ریست را فشار دهید تا هوای داخل لوله تخلیه شود .لازم به ذکر است عمل ریست در پکیج دیجیتال ایران رادیاتور با چرخاندن ولوم اصلی و قرار دادن آن روی حرف R و سپس OFF صورت میگیرد.

  نکات امنیتی پکیج:

  • سعی کنید پکیج را در مکان مخصوصی غیر از آشپزخانه یا حمام نصب کنید.
  • اطراف پکیج را همیشه خالی نگه دارید.
  • هیچ وقت مواد شیمیایی مانند رنگ و حلال‌ها را نزدیک پکیج قرار ندهید.

  کدخطا پکیج ایران رادیاتور:

  پکیج های ایران رادیاتور اعم از دیجیتال و یا آنالوگ در زمان بروز مشکل بر روی صفحه ی نمایشگر خود یک ارور نشان داده و به صورت اختصار با شما عزیزان علت بروز مشکل را درمیان خواهد گذاشت.
  در پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور این ارورها به صورت حروف و اعداد انگلیسی بوده که روی صفحه ی نمایشگر نشان داه خواهد شد، اما در پکیج های آنالوگ ارورها به صورت چراغ های چشمک زن که هر کدام با یک عدد مشخص شده است نمایش داده میشود.
  شما میتوانید با ارجاع به صفحه ی ارور های پکیج ایران رادیاتور به این مشکلات واقف شوید و آن را در هنگام ثبت درخواست تعمیرکار خود با کارشناسان ما در میان بگدارید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور بصرفه است یا خرید پکیج ایران رادیاتور؟

  روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا پکیج ایران رادیاتور ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس آنلاین با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض پکیج ایران رادیاتور به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  تاریخچه شرکت ایران رایاتور:

  شرکت ایران رادیاتور یا گروه صنعتی ایران رادیاتور با تولید رادیاتورهای آلومینیومی، پکیج شوفاژ دیواری،پکیج شوفاژ زمینی و مشعل های خانگی و صنعتی به بزرگترین کمپانی تولید کننده این محصولات در کل خاورمیانه تبدیل شده است. شرکت ایران رادیاتور در سال ۱۳۵۸ در بدو امر با استفاده از چند ماشین صنعتی و تعداد محدودی کارگر شروع به فعالیت نمود.
  یکی از محصولات با کیفیت و خوب شرکت ایران رادیاتور پکیج های دیواری هستند که این کمپانی در سال ۱۳۸۳ شروع به طراحی و تحقیقات در زمینه ساخت آنها کرد. در مرحله اول قطعات مورد نیاز برای ساخت پکیج دیواری به صورت SKD وارد شد. این قطعات از بهترین و با کیفیت ترین کشورهای تولید کننده آنها سفارش داده شده به طوری که فقط موتور پکیج های دیواری از شرکت معروف آلمانی به نام WILLO خریداری می شدند. علاقه و پافشاری شرکت ایران رادیاتور در تامین قطعات از کشورهای صاحب برند و با کیفیت منجر به تولید محصولات ماندگار و با کیفیت و البته با دوام توسط این شرکت گردید و خیلی زود توانست با برند معروف ایرانی بوتان در این زمینه رقابت تنگاتنگی داشته باشد.

  محصولات شرکت ایران رادیاتور:

  1. انواع رادیاتورهای پنل، اکو، کال، درای، DUAL، TEMPO ، SOLAR ، FIRE و برخی دیگر
  2. انواع پکیج دیواری و زمینی
  3. مشعل های گازوئیل سوز، دوگانه سوز، گاز سوز، خط گاز
  4. حوله خشک کن در مدل های Balenum ، Oasis ، Corum
  5. لوله های تلفیقی شامل اتصالات و لوله های تلفیقی و اتصالات رزوه ای، اتصالات رزوه ای و اتصالات پرسی، اتصالات پرسی و لوازم جانبی
  6. لوله های پنج لایه ایران رادیاتور

  انواع مدل‌های مختلف پکیج ایران رادیاتور

  در ادامه قصد داریم  شما را با انواع مدل پکیج های ایران رادیاتور آشنا کنیم:
  1. مدل E
  2. مدل M
  3. مدل K
  4. مدل L
  5. مدل ocE
  6. مدل BM

  تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تمامی مدل ها :

  • تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل M24ff
  • تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل E24ff
  • تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff
  • تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff
  • تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل L36ff
  • تعمیرات پکیج ایران رادیاتور eco22ff
  • تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل EMBFFCF
  • تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل K24FFCF
  • تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل L36FFCF
  • تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل MAX2 24FF بدون فن
  • تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل MAX 2 24 FF با فن

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  خرید پکیج ایران رادیاتور از تهران سرویس آنلاین:

  تهران سرویس آنلاین انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 2 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این پکیج منزل خود مقاله راهنمای خرید پکیج را مطالعه و سپس با متخصصان ما تماس حاصل نمایید تا شما را در انتخاب مناسبترین پکیج برای منزلتان یاری دهند.

  انتخاب پکیج مناسب برای منزل:

  محاسبه سر انگشتی برای انتخاب یک پکیج دیواری مناسب

  معتدل و مرطوب (شهر های شمالی)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 80 تا 100 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 120 تا 140 وات

  گرم و خشک (شهر های کوهستانی مانند مشهد، تهران)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 120 تا 140 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 140 تا 160 وات

  گرم و مرطوب (شهر های جنوبی)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 60 تا 80 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 80 تا 100 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات

  این اعداد به محاسبه سر انگشتی معروف است و مربوط به مناطق آب و هوایی ایران می باشد.

  مزیت های پکیج ایران رادیاتور:

  مزایای پکیج دیواری ایران رادیاتور نسبت به موتورخانه مرکزی:
  1- احتیاج نداشتن به موتورخانه مرکزی
  2- مستقل بودن واحد‌ها از یکدیگر
  3- کنترل سیستم حرارت مرکزی از داخل واحدها
  4-مناسب برای خانه‌های کوچک و آپارتمانی
  5-تأمین آب مصرفی بهداشتی به‌صورت لحظه‌ای و با فشار بالا
  6-مناسب برای دوش و سرویس‌های بهداشتی و ظرف‌شویی
  7-استقلال در تنظیم دمای شوفاژ و آب گرم مصرفی
  8-صرفه‌جویی انرژی حدوداً ۹۰ %
  9-عدم اشتغال فضا (نصب روی دیوار)
  10-نصب راحت و بدون زحمت

  سوالات رایج درباره تعمیرات پکیج ایران رادیاتور:

  علت ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور چیست؟

  کمپرسور (پرشر) دود خراب است و نیاز به تعویض دارد. در غیر این صورت پرشر به دلایلی دیگر خاموش می شود؛ در ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور مثلاً ممکن است مسیر دودکش بسته باشد یا سیم پرشر قطع شده باشد.

  با افزایش دما پکیج ایران رادیاتور فشار مدار گرمایش افزایش می‌یابد علت چیست؟

  • خرابی یا تنظیم نبودن فشار هوای منبع انبساط
  • مسدودشدن شیلنگ منبع انبساط
  • متناسب نبودن منبع انبساط با حجم آب مدار گرمایش

  علت گرم‌نشدن آب مصرفی در تعمیر پکیج ایران رادیاتور چیست؟

  دلیل این مشکل، رسوب گرفتن مبدل حرارتی است. در صورت مشاهده علائم جرم گرفتن مبدل پکیج مانند گرم‌نشدن یا سردوگرم شدن آب مصرفی، باید نسبت به رسوب‌گیری پکیج اقدام کنید.

  منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور مدل Es28ff چند لیتری است؟

  منبع پکیج ایران رادیاتور سری E و L، 7 لیتری و سری M دارای منبع 6 لیتری است.

  دلیل خاموش و روشن‌شدن شعله زمان باز کردن آب گرم مصرفی چیست؟

  • افت فشار آب گرم در حین کار
  • خرابی ترمیستور آب گرم
  • رسوب مبدل ثانویه
  • تضعیف پرشر دود
  • ترمیستور گرمایش معیوب

  فشار بار پکیج ایران رادیاتور خودبه‌خود بالا می‌رود و از شیر تخلیه آب می‌ریزد؟

  • راهیابی آب مصرفی به مدار گرمایش از طریق شیر پرکن و مبدل مصرفی
  • سوراخ بودن مبدل ثانویه
  • تنظیم نبودن فشار باد منبع انبساط
  • خرابی منبع انبساط
  • گرفتگی مبدل اصلی
  • خرابی پمپ
  • هوا گرفتن مکرر رادیاتورها

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران:

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شمال تهران با شماره تماس 22669196 به صورت 24 ساعته و انلاین پاسخگوی مشتریان عزیز خواهد بود .اگر پکیج ایران رادیاتور شما عزیازن با مشکل مواجه شده و میخواهید در کمتر از 1 ساعت تعمیرکار متخصص برای تعمیرپکیج به منزل شما مراجعه نماید، بهتر است همین حالا درخواست خود را همین حالا از طریق تماس و یا چت آنلاین سایت ثبت نمایید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  مناطق مرکزی شهر تهران در صورت تمایل به استفاده از خدمات تهران سرویس آنلاین کافیست با شماره تماس 66593368 تماس حاصل نمایند.شبعه مرکزی تهران سرویس آنلاین بیش از 10 سال است که در زمینه ارائه خدمات پس از فروش سیستم های گرمایشی از جمله پکیج دیواری فعالیت داشته و همه روزه حتی روزهای تعطیل اقدام به تعمیر پکیج شما عزیزان مینماید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران همواره در تلاش است ، در کمترین زمان ممکن نیروی متخصص را اعزام و مشکل را برطرف نمایند. 77241505 شماره تماس نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران است.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران :

  دوستان عزیزی که ساکن مناطق غربی پایتخت هستند، اگر پکیج ایران رادیاتورشان با مشکل مواجه شده و قصد تعمیر و یا سرویس پکیج خود را دارند، همین حالا با شماره تماس 44284743 تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نماید. شعبه غرب تهران سرویس آنلاین در تمام طول هفته به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.این شعبه با داشتن متخصصان پکیج ایران رادیاتور مشکل شما را در کمتر از یک ساعت برطرف خواهد کرد.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین در جنوب تهران واقع در میدان الغدیر به سراسر مناطق جنوبی تهران در کمتر از یک ساعت خدمات رسانی خواهد کرد. کافیست با شماره تماس 55795334 تماس حاصل نمایید
  اگرساکن مناطق جنوبی پایتخت هستید، دیگر نگران ارائه خدمات پکیج های ایران رادیاتور خود نباشید، تهران سرویس آنلاین بیش از 10 سال است که تمامی خدمات پکیج های ایران رادیاتور را به مشتریان عزیز جنوب پایتخت ارائه میکند.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ایران رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/b86642

  • سلام پکیج ایران رادیاتور ما اول آبریزش داشت شیر اطیمنانش رو عوض کردیم الان داره ارور 70 میده باید چیکارش کنیم

  • سلام ما یک پکیج ایران رادیاتور داریم که ارور 70 80 میداد الان ارور 60 میده مشکلش چیه

  • در اینجا برخی از مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور وجود دارد.
   بدون آب گرم: این شایع ترین مشکل پکیج ایران رادیاتور است. المنت گرمایشی کار نمی کند، به این معنی که دیگر آب گرم برای خانه شما وجود ندارد. لوله کش ما باید علت دقیق این مشکل را تشخیص دهد.
   مخزن نشتی: اگر متوجه ریزش آب در قسمت بیرونی دستگاه شدید، به دنبال هر گونه ترک یا شکستگی کوچک باشید. اگر آنها را پیدا کردید، بلافاصله با ما تماس بگیرید. این می تواند نشانه ای از آسیب دیدن پوسته تانک باشد.
   آب جمع شده: جمع شدن آب در پایه دستگاه یا به این معنی است که مخزن فشار بالایی دارد یا نشتی در پوسته مخزن وجود دارد. هر یک می تواند باعث نگرانی باشد، بنابراین مطمئن شوید که برای جلوگیری از مشکلات با ما تماس بگیرید.
   آب زنگ زده: اگر متوجه شدید که آب داغ به رنگ زنگ زده بیرون می آید، این نشان دهنده وجود خوردگی در داخل مخزن یا لوله های شما است. بدیهی است که ما می خواهیم پکیج ایران رادیاتور شما را به عنوان علت رد کنیم.
   آب گرم محدود: ممکن است پکیج ایران رادیاتور شما هنوز مقداری آب گرم داشته باشد، اما ممکن است متوجه بدتر شدن ظرفیت کلی آن شده باشید. این احتمالاً به دلیل رسوب و خوردگی در پایین مخزن است.
   شیر تخلیه فشار شکسته: همانطور که از نام آن پیداست، این شیر از ایجاد فشار در مخزن جلوگیری می کند. با این حال، اگر دریچه شکسته یا در وضعیت عمودی گیر کرده باشد، نمی تواند فشار را آزاد کند و به طور بالقوه منجر به ترکیدن می شود.

  • فشار آب پکیج ایران رادیاتور
   فشار آب خانه خود را با یک گیج بررسی کنید. فشار آب توصیه شده 50 تا 60 PSIG است. اگر فشار بیشتر از آن است، یک شیر تنظیم فشار نصب کنید (یا در صورت داشتن شیر تنظیم فشار موجود، آن را تنظیم کنید). برای مشکلات فشار آب، با شرکت آب محلی خود یا یک لوله کش واجد شرایط مشورت کنید. اگر فشار آب بالاتر از 80 PSIG باشد، اکثر کدهای لوله کشی به شیر تنظیم فشار نیاز دارند.

  • احتمال دیگر این است که پکیج ایران رادیاتور ولتاژ صحیح را دریافت نمی کند (به بررسی قدرت الکتریکی در بالا مراجعه کنید). همچنین ممکن است پکیج ایران رادیاتور خیلی کوچک باشد یا میزان استفاده شما افزایش یافته باشد.
   چکه آب پکیج ایران رادیاتور
   آب نشت می کند
   با یک پکیج ایران رادیاتور جدید، بیشتر نشتی ها به دلیل نشتی اتصالات در خروجی آب گرم یا ورودی آب سرد ایجاد می شود. گاهی اوقات، نشتی از اتصالات (مانند در اطراف شیر کاهش دما و فشار) یا اطراف یکی از عناصر گرمایشی دیده می شود. اتصالات نشتی اغلب می توانند سفت یا تعمیر شوند. بسیار نادر است که یک مخزن جدید نشت کند.
   مخزن انبساط حرارتی پکیج ایران رادیاتور
   آب پکیج ایران رادیاتور چکه می کند
   اگر متوجه شوید که قطرات از لوله تخلیه شیر تخلیه دما و فشار می آید، ممکن است فشار آب خانه خیلی زیاد باشد یا به مخزن انبساط حرارتی نیاز باشد.
   توجه اگر مقدار زیادی آب گرم از لوله تخلیه می آید، برق را قطع کنید و با یک تکنسین مجرب مشورت کنید. لوله تخلیه را درپوش یا وصل نکنید.

  • اگر دستگاه با ولتاژ صحیح تغذیه می شود و هنوز آب گرم تولید نمی کند، احتمالا المنت گرمایش بالایی سوخته است. یک پکیج ایران رادیاتور قبل از اعمال برق باید کاملاً پر از آب باشد در غیر این صورت عنصر گرمایش بالایی می سوزد (به این حالت آتش خشک می گویند). دستورالعمل‌های نصب مستلزم آن است که یک شیر آب گرم باز شود و آب داغ حداقل سه دقیقه قبل از روشن کردن برق کاملاً کار کند. این کار برای این است که مطمئن شوید تمام هوا از مخزن خارج شده است و مخزن کاملاً پر از آب است. اگر عنصر بالایی سوخته باشد، می توان آن را تعویض کرد. عناصر گرمایش جایگزین ارزان و به طور گسترده در دسترس هستند. پس از تعویض المنت حرارتی، قبل از روشن کردن مجدد برق، مطمئن شوید که مخزن کاملاً پر از آب است.
   نشت آب پکیج ایران رادیاتور
   مقداری آب گرم، اما کافی نیست (نصب جدید)
   اگر یک پکیج ایران رادیاتور جدید مقداری آب گرم تولید می‌کند، اما نه به اندازه‌ای که عادت دارید یا نه به اندازه‌ای که نیاز دارید، ممکن است ترموستات‌ها نیاز به تنظیم داشته باشند. دفترچه راهنمای نصب دارای دستورالعمل های تنظیم دما برای دستگاه شما و همچنین اطلاعات مهم ایمنی در مورد سوختن است. سازندگان پکیج ایران رادیاتور دمای تنظیم شده را بیش از 120 درجه فارنهایت توصیه نمی کنند. دمای بالاتر خطر جراحات سوختگی را افزایش می دهد. دستورالعمل‌های تنظیم دما و اخطارهای ایمنی در کتابچه راهنمای نصب همراه با پکیج ایران رادیاتور جدیدتان را بخوانید و دنبال کنید. به یاد داشته باشید، دمای بالاتر (بالاتر از 120 درجه فارنهایت) می تواند صدمات جدی ایجاد کند.

  • ممکن است چندین ساعت طول بکشد تا یک تعمیر پکیج ایران رادیاتور تازه نصب شده به دمای معمولی برسد. اگر بعد از دو ساعت آب گرم ندارید (آب حتی گرم نیست)، ابتدا بررسی کنید که تعمیر پکیج ایران رادیاتور می‌گیرد. عدم دریافت برق یکی از دلایل رایج کار نکردن تعمیر پکیج ایران رادیاتور جدید است.
   “تنظیم دما”
   بررسی قدرت الکتریکی
   می‌توانید با یک «تستر مدار» ساده، قدرت را بررسی کنید، اما برای تشخیص کامل‌تر مشکلات الکتریکی، به یک متری نیاز دارید که ولتاژ را اندازه‌گیری کند.
   برای بررسی برق، قطع کننده مدار با علامت “تعمیر پکیج ایران رادیاتور” را خاموش کنید (یا فیوزها را بردارید). پانل دسترسی بالایی تعمیر پکیج ایران رادیاتور را بردارید. عایق و پوشش پلاستیکی را با دقت بردارید. سیم های منبع تغذیه را شناسایی کنید. معمولاً اینها به دو پیچ بالایی ترموستات بالایی متصل می شوند. کلید مدار را دوباره روشن کنید و ولتاژ دو پیچ بالای ترموستات بالایی را بررسی کنید.

  • تعمیر پکیج ایران رادیاتور
   چه چیزی در طول تعمیر پکیج ایران رادیاتور انتظار می رود
   هنگامی که برای خدمات تعمیر آبگرمکن تماس می گیرید، ما یک لوله کش یونیفرم پوش را به خانه شما می فرستیم تا در رفع مشکل شما کمک کند. تیم ما سیستم را در داخل و خارج بررسی می کند تا علت مشکل شما را بیابد، سپس به سرعت آن را تعمیر می کند. برخی از مشکلات رایجی که در شیکاگو به آنها کمک می کنیم عبارتند از:

   المنت ها یا شیرهای گرمایشی معیوب
   مشکلات سوئیچ محدود
   ترموستات یا سیم کشی معیوب
   مشکلات مشعل و

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس