ارورهای یخچال فریزر جی پلاس

 • ارورهای یخچال فریزر جی پلاس (G Plus refrigerator errors) ارور یا کدهای خطا متشکل از حروف و اعداد انگلیسی هستند که در هنگام بروز مشکل در یخچال فریزر بر روی صفحه ی نمایشگر یخچال شما ظاهر میشوند.ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ارورهای یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس پرداخته و شما را با نحوه ی برخورد و اقدامات لازم هنگام بروز این ارورها آشنا سازیم پس تا در ادامه ی این مقاله با ما همراه بوده و در صورت نیاز با مشاورین تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.

  تعمیر یخچال  فریزر جی پلاس:

  تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 7 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات :

  • تعمیر یخچال فریزر جی پلاس
  • تعمیر یخچال ساید بای ساید جی پلاس
  • تعمیر یخچال دوقلو جی پلاس
  • ….

  و سایر انواع مدل‌های این برند پرطرف‌دار در سراسر تهران به‌صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. تمامی خدمات تعمیر یخچال فریزر جی پلاس این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله بسته نشدن درب یخچال اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور در یخچال فریزر جی پلاس:

  یخچال فریزرهای جی پلاس به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • بروز مشکل در برد یخچال فریزر جی پلاس
  • بروز مشکل در کمپرسور یخچال فریزر جی پلاس
  • کثیف بودن کویل های کندانسور
  • معیوب بودن کندانسور
  • بروز مشکل در اواپراتور یخچال فریزر جی پلاس
  • معیوب بودن فیلتر آب
  • وجود مشکل در ترموستات یخچال فریزر
  • نشتی آب از یخچال فریزر

  لیست ارورهای یخچال فریزر جی پلاس:

  در ادامه لیست کاملی از ارورهای یخچال فریزر جی پلاس را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم،در صورت نیاز به این لیست مراجعه کرده و از علت بروز ارور در یخچال فریزر خود مطلع شوید.

  ارور E0 یخچال جی پلاس :

  خطای E0 یخچال فریزر جی پلاس به دلیل بروز مشکل در تشخیص دمای سنسور یخچال بر روی پنل دستگاه نمایش داده می‌شود. هنگامی که یخچال جی پلاس ارور کد E0 می‌دهد، لازم است دستگاه از سوی تعمیرکار یخچال فریزر جی پلاس بازدید و رفع عیب شود.

  پیغام خطای E4 یخچال GPlus :

  زمانی که سنسور دمای فریزر یخچال جی پلاس با مشکل مواجه شود، دستگاه ارور E4 نمایش می‌دهد. مشکل سنسور تشخیص دما و نمایش خطای E4 برای بررسی بیشتر و رفع مشکل پیش آمده نیاز به حضور تعمیرکار در محل دارد.

  کد خطای E5 یخچال جی پلاس :

  زمانی که سنسور دیفراست یخچال جی پلاس با مشکل مواجه شود و دستگاه نتواند دما را به درستی تشخیص دهد، یخچال GPlus ارور E5 نمایش می‌دهد. برودت یخچال از طریق سیکل تبرید تامین می‌شود، که این روند باعث ایجاد برفک و گاهی یخ زدگی در قسمت اواپراتور خواهد شد؛ یخچال با روند دیفراست، این برفک و یخ زدگی را ذوب می‌کند. حال اگر سنسور دیفراست دستگاه و یا قطعات مرتبط با آن دچار مشکل شود، امکان یخ زدایی برای دستگاه وجود نخواهد داشت.
  در صورت مشاهده بروز یخ زدگی در یخچال فریزر جی پلاس خود با کارشناسان متخصص تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر آدمیرال اینجا کلیک کنید.

  Error کد E6 یخچال GPlus :

  ارور E6 در یخچال جی پلاس به دلیل بروز مشکل در سنسور دمای محیط بر روی پنل دستگاه نمایان می‌شود. سنسور دمای محیط یخچال دمای بخشی از محدوده‌ی داخل یخچال را می‌سنجد تا تعادل دما برای کارکرد صحیح کمپرسور حفظ شود. در صورتی که بر روی پنل یخچال خطای E6 مشاهده می‌کنید، لازم است برای عیب یابی و تعمیر دستگاه از سوی کارشناس ماهر اقدام نمایید.

  خطای EC یخچال جی پلاس :

  زمانی که ارتباط بین برد اصلی و برد دیسپلی یخچال جی پلاس دچار مشکل شود، دستگاه بر روی پنل ارور EC نمایش می‌دهد. برد دیسپلی تنظیماتی که بر روی پنل دستگاه انجام می‌دهید را به برد اصلی انتقال می‌دهد و دستگاه بر اساس این تنظیمات عمل خواهد کرد. اگر اتصال این دو برد با اختلال مواجه شود، فرمان‌های لازم برای کارکرد قطعات متفاوت به درستی ارسال نخواهد شد و بنابراین روند عملکرد دستگاه با مشکل مواجه می‌شود.

  لطفا در صورت مشاهده‌ی کد خطای EC برای تشخیص عیب و برطرف کردن ایراد یخچال جی پلاس درخواست تعمیر ثبت کنید تا کارشناسان ماهر ما در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه نمایند.

  ارور کد EF یخچال GPlus

  در صورتی که فن فریزر یخچال جی پلاس دچار مشکل شود و یا به هر علتی درست عمل نکند، دستگاه بر روی پنل پیغام خطای EF نمایش می‌دهد. در صورت مشاهده‌ی ارور EF بر روی نمایشگر یخچال جی پلاس، لازم است یخچال عیب یابی و تعمیر شود. لطفا برای بازدید و رفع عیب دستگاه، سفارش تعمیرات ثبت کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال کنمور اینجا کلیک کنید.

  چگونه ارور دریخچال فریزر جی پلاس را برطرف کنیم ؟

  توجه داشته باشید بعضاً ارور نمایش‌داده‌شده بیانگر صورت کلی از مشکل ایجاد شده بوده و تنها یک عامل را نمی‌توان مؤثر در ایجاد ارور دانست.
  به همین دلیل بهتر است در هنگام نمایش ارور در یخچال فریزر جی پلاس خود ابتدا با کارشناسان تهران سرویس آنلاین به‌صورت رایگان مشورت کرده و در صورت تشخیص پشتیبان با ثبت درخواست حل مشکل ایجاد شده در یخچال فریزر خود را به تکنسین‌های متخصص تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  در برخی گزارش‌های ارسالی تعمیرکاران مجموعه ما درج شده عدم تسلط مصرف‌کننده در تعمیرات یخچال فریزر جی پلاس و اقدامات او منجر به ایجاد خسارات بیشتری به یخچال‌فریزرهای جی پلاس شده است. به همین دلیل به شما عزیزان توصیه می‌کنیم قبل از هرگونه اقدام ابتدا با مشاوران ما در تماس باشید.

  راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در یخچال فریزر جی پلاس:

  باتوجه‌به گرانی در قیمت خرید لوازم‌خانگی از جمله یخچال‌فریزرهای سایدبای‌ساید بهتر است از به بهترین شکل از لوازم‌خانگی خود مراقبت کرده و در حفظ سلامت آنها کوشا باشیم برای این کار تنها کافی است هرسال یک برای به جهت سرویس یخچال فریزر خود اقدام کرده و از تعمیرکار مجاز تهران سرویس آنلاین بخواهید برای بازدید و اطمینان از سلامت عملکرد یخچال فریزر شما به محل اعزام شود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر باکنشت اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر جی پلاس در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر جی پلاس در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر جی پلاس در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر یخچال را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر جی پلاس در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر یخچال مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر جی پلاس در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب یخچال را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس